Biała Podlaska 23 - 24.09.2017 PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J. Kusocińskiego |
||||||||||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 17 | s | 1 | 43.32 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | III | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # | Z/0080/17 | 2024 | |||||||
2 | 22 | s | 1 | 43.71 | JAGUŚCIK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | III | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/3730/17 | , 2024 | |||||||
3 | 23 | s | 1 | 43.77 | ROKITA Katarzyna | KS Słoneczko Busko Zdrój | 2003 | U16 | SK | III | PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław | , Z/0131/17 | , 2019 | 4 | LDK! | |||||
4 | 25 | s | 1 | 44.11 | BARASZKIEWICZ Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | III | LDK! | |||||||||
5 | 27 | s | 1 | 44.49 | KORNELUK Amelia | MKS Żak Biała Podlaska | 2002 | U16 | LU | III | FROŃCZUK Rafał | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 30 | s | 1 | 45.15 | KAMIEŃ Wiktoria | MKS Unia Hrubieszów | 2002 | U16 | LU | IV | MAGDZIAK Tomasz | Z/3000/16 | 2021 | 3 | ||||||
7 | 31 | s | 1 | 45.82 | FOREMNIK Jowita | UMKS Nadir Jędrzejów | 2002 | U16 | SK | IV | LDK! | |||||||||
8 | 32 | s | 1 | 54.88 | KRAWCZYK Wiktoria | MKL Jarocin # | 2002 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz | Z/3912/17 | 2019 | 3 | ||||||
1 | 13 | s | 2 | 42.54 | JĘDRUSZKO Nikola | KKS Victoria Stalowa Wola | 2003 | U16 | PK | II | KŁOSOWSKA Monika | 2 | LDK! | |||||||
2 | 18 | s | 2 | 43.38 | GAWRYŚ Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U16 | SL | III | JACYSZYN Lechosław # | Z/1149/17 | 2022 | 2 | LDK! | |||||
3 | 19 | s | 2 | 43.46 | PUGACEWICZ Aleksandra | UKS 19 Bojary Białystok | 2003 | U16 | PD | III | NABIAŁEK Łukasz # | Z/1539/15 | 2018 | 3 | ||||||
4 | 21 | s | 2 | 43.61 | STEFAŃSKA Izabela | OKLA Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | III | WITKOWSKI Bartosz | 3 | LDK! | |||||||
5 | 24 | s | 2 | 44.04 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | III | # | |||||||||
6 | 26 | s | 2 | 44.19 | OLESZCZYŃSKA Amelia | MKS Agros Chełm | 2003 | U16 | LU | III | WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # | 3 | LDK! | |||||||
7 | 28 | s | 2 | 44.55 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | ||||||
8 | 29 | s | 2 | 44.60 | MURASIEWICZ Maja | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U16 | MZ | III | ||||||||||
1 | 6 | s | 3 | 42.10 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | II | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | |||||||
2 | 8 | s | 3 | 42.18 | ROSA Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | II | CHORZĘPA Przemysław | Z/5625/15 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 10 | s | 3 | 42.30 | SZEWCZYK Julia | BKS Bydgoszcz | 2002 | U16 | KP | II | ||||||||||
4 | 11 | s | 3 | 42.48 | GRYGIEL Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2003 | U16 | ZP | II | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | |||||||
5 | 12 | s | 3 | 42.49 | MERZOWICZ Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U16 | SL | II | LDK! | |||||||||
6 | 15 | s | 3 | 43.04 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U16 | WN | III | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | |||||||
7 | 16 | s | 3 | 43.27 | KÖSTER Nicole | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | III | # | LDK! | ||||||||
8 | 20 | s | 3 | 43.48 | ZWOLIŃSKA Judyta | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U16 | PK | III | MAZUR Janusz B.D. # | Z/3127/16 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 4 | 40.82 | FORC Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U16 | KP | II | B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 4 | 40.99 | RZESZEWSKA Olga | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | II | B.D. OSIK Tadeusz # | , Z/0630/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 4 | 41.01 | STRZELEWICZ Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0024/15 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 4 | 41.55 | PIERÓG Agata | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | II | B.D. # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 4 | 41.80 | LESIEWICZ Kornelia | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U16 | LB | II | B.D. # | Z/0863/17 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
6 | 7 | s | 4 | 42.16 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U16 | PK | II | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
7 | 9 | s | 4 | 42.23 | CIESLIK Laura | AML Słupsk | 2002 | U16 | PM | II | LDK! | |||||||||
8 | 14 | s | 4 | 42.88 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | II | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | ||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 1:42.44 | ŻELAZEK Emilia | MLKS Agros Żary | 2002 | U16 | LB | III | LDK! | 667 | |||||||||
2 | w | 1 | 1:43.98 | KRONBURG Klaudia | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | IV | B.D. MODELSKI Michał # | , Z/4649/15 | , 2023 | LDK! | 636 | ||||||
3 | w | 1 | 1:44.37 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | IV | B.D. | 3 | LDK! | 628 | |||||||
4 | w | 1 | 1:46.09 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | V | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | 595 | ||||||
5 | w | 1 | 1:46.74 | ŁASKA Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2002 | U16 | PM | V | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0507/16 | 2021 | 2 | 583 | ||||||
6 | w | 1 | 1:46.93 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | V | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | 579 | |||||||
7 | w | 1 | 1:49.51 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | V | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | 532 | ||||||||
8 | w | 1 | 1:54.73 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | -- | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | 442 | ||||||
9 | w | 1 | 1:55.12 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/0214/17 | , 2024 | LDK! | 435 | ||||||
10 | w | 1 | 1:59.49 | JUCHNOWSKA Natalia | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U16 | WN | -- | 366 | ||||||||||
11 | w | 1 | 2:04.05 | KRUŻA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 2003 | U16 | PM | -- | # | 300 | |||||||||
12 | w | 1 | 2:04.78 | WENDOWSKA Klaudia | MKS Sambor Tczew | 2003 | U16 | PM | -- | KRAWCZYKIEWICZ Józef # | Z/0094/17 | 2021 | 3 | 290 | ||||||
w | 1 | DNS | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | 0 | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:01.50 | PORĘBSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U16 | SL | II | PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. | Z/1432/16 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:01.89 | DAWIDZIAK Aleksandra | UKS Czempion Bełchatów # | 2002 | U16 | LD | II | RYBARCZYK Dariusz B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 6 | s | 1 | 3:05.14 | LUBOWSKA Agnieszka | KS Sprint Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | III | RUŚNIAK Stefan # | Z/3180/16 | 2024 | 2 | ||||||
4 | 7 | s | 1 | 3:05.58 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U16 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 1 | 3:06.24 | DOMURAT Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U16 | WN | III | # | LDK! | ||||||||
6 | 12 | s | 1 | 3:06.46 | PĘTLICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | |||||||
7 | 17 | s | 1 | 3:07.64 | FELSKOWSKA Natalia | KUKS Remus Kościerzyna | 2002 | U16 | PM | III | # | |||||||||
8 | 20 | s | 1 | 3:08.65 | PAWEŁCZYK Julia | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | III | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/2910/16 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 21 | s | 1 | 3:08.69 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Kościerzyna | 2002 | U16 | PM | III | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0096/17 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 22 | s | 1 | 3:09.47 | SITKO Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2003 | U16 | PM | III | ||||||||||
11 | 26 | s | 1 | 3:11.57 | HRYCYK Anna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U16 | ZP | III | ŻUROMSKI Kazimierz | Z/1313/17 | 2022 | 2 | ||||||
12 | 30 | s | 1 | 3:13.14 | WÓJCIK Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U16 | SL | IV | SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # | , Z/1162/17 | , 2023 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 3:03.08 | SERAFIN Katarzyna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U16 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0063/16 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 3:04.71 | ORGACKA Dominika | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U16 | KP | III | LDK! | |||||||||
3 | 9 | s | 2 | 3:05.80 | WĘGRZYN Monika | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2002 | U16 | PK | III | KARKUT Bogdan | Z/1364/16 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 10 | s | 2 | 3:05.84 | BIELAK Natalia | KS SMS Szklarska Poręba # | 2002 | U16 | DS | III | B.D. B.D. B.D. # | Z/0442/16 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 13 | s | 2 | 3:06.64 | CHRÓŚCIEL Kornelia | MKST Astra Nowa Sól | 2002 | U16 | LB | III | BIESIADA Ryszard | Z/0568/16 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
6 | 15 | s | 2 | 3:07.17 | KLĘSK Patrycja | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U16 | MA | III | LDK! | |||||||||
7 | 16 | s | 2 | 3:07.24 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | III | SZAŁACH Krzysztof B.D. | Z/3014/16 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 18 | s | 2 | 3:08.42 | OCHNICKA Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | III | # | |||||||||
9 | 19 | s | 2 | 3:08.53 | PUT Maria | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U16 | MA | III | KUBICZ Wojciech B.D. # | Z/0054/17 | 2022 | LDK! | ||||||
10 | 23 | s | 2 | 3:10.12 | KAMIŃSKA Weronika | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | III | RUDZIK Grzegorz # | 3 | LDK! | |||||||
11 | 25 | s | 2 | 3:10.43 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U16 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | |||||||
12 | 28 | s | 2 | 3:11.90 | PAWŁOWSKA Joanna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U16 | MA | III | B.D. B.D. | Z/1255/16 | 2023 | |||||||
1 | 4 | s | 3 | 3:04.54 | RĘBISZ Martyna | MKL Sparta Stalowa Wola | 2003 | U16 | PK | III | ||||||||||
2 | 8 | s | 3 | 3:05.64 | KARPIUK Małgorzata | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U16 | PD | III | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # | Z/0431/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 14 | s | 3 | 3:06.75 | BIELAK Weronika | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | III | ||||||||||
4 | 24 | s | 3 | 3:10.31 | ŁOZIŃSKA Karolina | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | III | LDK! | |||||||||
5 | 27 | s | 3 | 3:11.75 | IRACKA Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | III | LDK! | |||||||||
6 | 29 | s | 3 | 3:12.02 | BUGAŁA Martyna | AZS UMCS Lublin | 2002 | U16 | LU | III | B.D. # | 3 | LDK! | |||||||
7 | 31 | s | 3 | 3:15.74 | GRABOWSKA Olga | UKS Kusy Warszawa | 2003 | U16 | MZ | IV | KĘDZIORA Robert | Z/1038/17 | 2020 | 3 | LDK! | |||||
8 | 32 | s | 3 | 3:16.32 | RACHAŃSKA Wiktoria | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2002 | U16 | LU | IV | FUS Mirosław # | Z/3608/16 | 2020 | 4 | ||||||
9 | 33 | s | 3 | 3:19.08 | SUWARA Amelia | STS Skarżysko-Kamienna | 2003 | U16 | SK | IV | CZARNECKI Rafał # | Z/0938/17 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
10 | 34 | s | 3 | 3:21.12 | ZIEMBA Wiktoria | RKS Łódź | 2003 | U16 | LD | IV | JASZCZAK Stanisław | 4 | LDK! | |||||||
11 | 35 | s | 3 | 3:24.35 | GŁOWACKA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U16 | SL | V | PASZTA Wiesław PASZTA Anna # | Z/1440/17 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.94 | JÓŹWICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -0.4 | II | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | |||||
2 | 10 | e | 1 | 12.48 | GĄSIEWSKA Olga | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | -0.4 | III | |||||||||
3 | 11 | e | 1 | 12.57 | MODRAS Gabriela | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | -0.4 | III | MIREK Andrzej # | Z/2710/16 | 2021 | 3 | |||||
4 | 19 | e | 1 | 12.91 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -0.4 | III | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | ||||||
5 | 23 | e | 1 | 13.15 | WÓJTOWICZ Olga | UKS Żaczek Połaniec | 2002 | U16 | SK | -0.4 | IV | LDK! | ||||||||
6 | 26 | e | 1 | 13.19 | FRUŃ Wiktoria | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U16 | MZ | -0.4 | IV | |||||||||
7 | 27 | e | 1 | 13.73 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -0.4 | IV | |||||||||
1 | 2 | e | 2 | 11.97 | ROMASZKO Monika | KS Agros Zamość | 2002 | U16 | LU | -0.5 | II | B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/5236/15 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 6 | e | 2 | 12.20 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U16 | LB | -0.5 | II | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 13 | e | 2 | 12.64 | SKIBNIEWSKA Patrycja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U16 | KP | -0.5 | III | |||||||||
4 | 14 | e | 2 | 12.69 | WŁOCH Adriana | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2003 | U16 | PK | -0.5 | III | SUGIER Krzysztof | 2 | LDK! | ||||||
5 | 16 | e | 2 | 12.77 | KITEWSKA Wioleta | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -0.5 | III | # | LDK! | |||||||
6 | 21 | e | 2 | 13.03 | KLASIK Joanna | TL ROW Rybnik | 2002 | U16 | SL | -0.5 | IV | LDK! | ||||||||
7 | 25 | e | 2 | 13.19 | OSTAPCZUK Dominika | KS Podlasie Białystok | 2003 | U16 | PD | -0.5 | IV | SUPROŃ Jarosław | 2 | LDK! | ||||||
1 | 5 | e | 3 | 12.16 | STĄSIK Anna | AZS UMCS Lublin | 2002 | U16 | LU | -0.7 | II | # | LDK! | |||||||
2 | 8 | e | 3 | 12.47 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U16 | LB | -0.7 | III | LDK! | ||||||||
3 | 9 | e | 3 | 12.47 | LIS Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U16 | KP | -0.7 | III | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/1806/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
4 | 18 | e | 3 | 12.87 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U16 | ZP | -0.7 | III | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
5 | 20 | e | 3 | 12.96 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U16 | LU | -0.7 | III | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2023 | ||||||
6 | 22 | e | 3 | 13.14 | KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia | UKS Gepard Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | -0.7 | IV | # | LDK! | |||||||
7 | 24 | e | 3 | 13.19 | SOBIK Natalia | TL ROW Rybnik | 2002 | U16 | SL | -0.7 | IV | LDK! | ||||||||
1 | 3 | e | 4 | 12.05 | PIERZCHAŁA Maja | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2002 | U16 | LD | -0.5 | II | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/5540/15 | 2021 | 2 | |||||
2 | 4 | e | 4 | 12.15 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | -0.5 | II | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 7 | e | 4 | 12.44 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | -0.5 | III | LDK! | ||||||||
4 | 12 | e | 4 | 12.61 | CAFFREY Natalia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -0.5 | III | B.D. # | 2 | LDK! | ||||||
5 | 15 | e | 4 | 12.73 | BARCZ-BUCH Weronika | AZS Łódź | 2002 | U16 | LD | -0.5 | III | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # | Z/2583/16 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 17 | e | 4 | 12.86 | CHMIELEWSKA Nina | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U16 | LB | -0.5 | III | # | ||||||||
1 | f | 1 | 11.77 | JÓŹWICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -0.7 | II | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | ||||||
2 | f | 1 | 11.85 | PIERZCHAŁA Maja | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2002 | U16 | LD | -0.7 | II | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/5540/15 | 2021 | 2 | ||||||
3 | f | 1 | 11.86 | ROMASZKO Monika | KS Agros Zamość | 2002 | U16 | LU | -0.7 | II | B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/5236/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 11.98 | STĄSIK Anna | AZS UMCS Lublin | 2002 | U16 | LU | -0.7 | II | # | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 12.20 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | -0.7 | II | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 12.34 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | -0.7 | II | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 12.42 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U16 | LB | -0.7 | III | LDK! | |||||||||
8 | f | 1 | 12.46 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U16 | LB | -0.7 | III | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 50.74 |
JAMRÓZ Karolina RZUCIDŁO Wiktoria OZIMEK Julia NIEMCZYK Magdalena |
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 2002 2002 2003 |
U16 | PDK | -- |
ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek |
, Z/3775/16 Z/0352/17 |
, 2020 2024 |
3 4 2 |
||||||
2 | 8 | s | 1 | 51.54 |
CYSEWSKA Zuzanna CZAPIEWSKA Daria JANUSZEWSKA Kinga EJSMONT Alicja |
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2002 2003 2003 2003 |
U16 | POM | -- |
B.D. B.D. B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław |
BEZ 2 2 2 |
||||||||
3 | 10 | s | 1 | 51.80 |
DUDEK Katarzyna JAGUŚCIK Julia BARTODZIEJ Wioletta WOŹNICKA Justyna |
LUKS Strzałków | 2003 2003 2002 2002 |
U16 | LDZ | -- |
B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej MANTYK Łukasz |
, Z/3730/17 Z/2039/16 |
, 2024 2020 |
3 |
||||||
4 | 11 | s | 1 | 52.04 |
HAWRYLAK Izabela KISIEL Wiktoria BENKOWSKA Hanna PUZIO Dorota |
GKS Start Długołęka | 2002 2002 2002 2003 |
U16 | DOL | -- |
BENKOWSKI Henryk B.D. BENKOWSKI Henryk B.D. |
Z/0104/15 Z/0251/17 |
2024 2024 |
|||||||
5 | 12 | s | 1 | 52.59 |
DRELICH Natalia LIGAS Weronika SZYMAŃSKA Paulina SZYMAŃSKA Dominika |
MKL Sparta Stalowa Wola | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | PDK | -- |
B.D. LEBIODA Stanisław |
, Z/6559/15 |
, 2024 |
|||||||
6 | 13 | s | 1 | 53.95 |
STENZEL Amelia KUBALA Amelia GRANICA Nicola KOZŁOWSKA Natalia |
AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 2003 2002 2002 |
U16 | POM | -- |
LEWANDOWSKI Michał |
Z/2982/17 |
2024 |
|||||||
s | 1 | DNF |
GÓRECKA Aleksandra MŁODAK Natalia KAWLEWSKA Oliwia PIECUCH Marta |
RKS Rumia | 2003 2002 2003 2003 |
U16 | POM | -- |
PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. |
BEZ 4 |
||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 49.77 |
WOJNOWSKA Natalia MIERZEJEWSKA Martyna WESOŁOWSKA Natalia MAŁKOWSKA Dominika |
MUKL Brodnica | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | KPO | -- |
ADAMCZYK Dariusz ROSIŃSKI Zenon B.D. |
Z/3047/16 |
2022 |
4 2 |
||||||
2 | 2 | s | 2 | 50.11 |
BARASZKIEWICZ Julia KITEWSKA Wioleta KUBICKA Julia CZARNECKA Aleksandra |
KS AZS UWM Olsztyn | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | WMZ | -- |
LUDWICHOWSKA Bronisława |
2 |
||||||||
3 | 3 | s | 2 | 50.31 |
JĘDRASZAK Roksana URBANIAK Jagoda KRAWCZYK Wiktoria MRUGALSKA Nikola |
MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | WLP | -- |
GOŚCINIAK Mateusz B.D. CHMIELARZ Lucyna GOŚCINIAK Mateusz CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej |
Z/2912/16 Z/3912/17 , Z/0922/16 |
2024 2019 , 2021 |
3 3 |
||||||
4 | 4 | s | 2 | 50.33 |
NAPORA Alicja GAWRYŚ Wiktoria NAPORA Patrycja MERZOWICZ Wiktoria |
MKS-MOSM Bytom | 2003 2003 2002 2003 |
U16 | SLK | -- |
JACYSZYN Lechosław |
Z/1149/17 |
2022 |
2 |
||||||
5 | 5 | s | 2 | 50.62 |
LITWIN Adrianna CIESLIK Laura KSIĄŻEK Julia NOWOSADKO Julia |
AML Słupsk | 2003 2002 2002 2002 |
U16 | POM | -- |
B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard |
, Z/0535/24 |
, 2024 |
|||||||
6 | 7 | s | 2 | 50.95 |
RYSZEWSKA Klaudia BRZYSKA Martyna TARKOWSKA Natalia LIS Klaudia |
MKL Toruń | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | KPO | -- |
WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel MAŃKOWSKI Gabriel BUTKIEWICZ Jacek MAŃKOWSKI Gabriel B.D. |
Z/2104/16 Z/1574/16 Z/1576/16 Z/1806/16 |
2021 2020 2022 2021 |
2 3 3 2 |
||||||
s | 2 | DNF |
PAWŁOW Nina MISTOŃ Zuzanna CARUK Anna ŻELAZEK Emilia |
MLKS Agros Żary | 2002 2002 2003 2002 |
U16 | LBU | -- |
|
|||||||||||
s | 2 | DQ |
MAKARA Julianna PLECZYŃSKA Natalia ROŻEŃSKA Zuzanna BARANIAK Barbara |
SKLA Sopot | 2003 2002 2002 2003 |
U16 | POM | -- |
B.D. KRÓL Krzysztof ANDRZEJCZAK Paweł |
Z/2926/16 |
2021 |
3 3 |
||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.66 | KAŹMIERCZAK Weronika | RKS Łódź # | 2002 | U16 | LD | II | KRAKOWIAK Lech B.D. # | Z/1644/16 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 1.64 | MICHAŁOWSKA Emilia | LUKS Hańcza Suwałki | 2002 | U16 | PD | II | KLIN Aleksandra | 3 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 1.64 | POLL Roksana | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U16 | WP | II | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # | Z/0949/16 | 2023 | 1 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 1.64 | ŻYŁKA Marta | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2003 | U16 | WP | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.59 | PERZYŃSKA Julia | UKS Błyskawica Domaniewice | 2003 | U16 | LD | III | SZYMAJDA Mieczysław B.D. | Z/1116/17 | 2023 | ||||||||
6 | f | 1 | 1.59 | ZAWER Natalia | UKS Orlica Domaniów | 2002 | U16 | DS | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.59 | JANKOWSKA Aleksandra | KU AZS AWP w Lublinie # | 2002 | U16 | LU | III | GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata # | , Z/0448/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 1.59 | ZABŁOCKA Adrianna | LKS Lubusz Słubice # | 2002 | U16 | LB | III | CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. | , Z/0910/16 | , 2022 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 1.55 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | III | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.55 | WOJCIECHOWSKA Edyta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | III | KACZOR Mieczysław # | Z/0223/17 | 2019 | 3 | LDK! | ||||||
11 | f | 1 | 1.55 | WOŹNICA Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2002 | U16 | SL | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.55 | SOPUR Amelia | MKS Zduńska Wola | 2002 | U16 | LD | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.55 | GRUŻEWSKA Dominika | OKS Skra Warszawa | 2002 | U16 | MZ | III | RADKIEWICZ Przemysław | 4 | LDK! | ||||||||
14 | f | 1 | 1.50 | PARZYCHOWSKA Karolina | MKS Pułtusk | 2003 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.50 | BURLEWICZ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | IV | RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # | , Z/0311/18 | , 2023 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 1.50 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 2003 | U16 | MA | IV | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 1.50 | OWCZAREK Patrycja | RKS Łódź # | 2002 | U16 | LD | IV | KRAKOWIAK Lech B.D. | Z/4816/15 | 2024 | ||||||||
14 | f | 1 | 1.50 | BARAŃSKA Julia | RLTL ZTE Radom | 2003 | U16 | MZ | IV | B.D. # | 4 | LDK! | ||||||||
14 | f | 1 | 1.50 | URBANOWICZ Kaja | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | IV | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
20 | f | 1 | 1.50 | KUPIŃSKA Patrycja | KS Podlasie Białystok # | 2002 | U16 | PD | IV | |||||||||||
20 | f | 1 | 1.50 | MIKOŁAJEK Roksana | MKS Sambor Tczew | 2003 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
22 | f | 1 | 1.50 | MOSZURA Julia | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2002 | U16 | LD | IV | JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. | , Z/3541/16 | , 2023 | LDK! | |||||||
23 | f | 1 | 1.45 | KOŚCIANEK Daria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | IV | B.D. # | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.80 | FLIS Zofia | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U16 | MZ | I | SZYMCZAK Edward | Z/4300/15 | 2019 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 3.55 | JABŁOŃSKA Wiktoria | AZS-AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | I | # | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 3.35 | KOZŁOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | I | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 3.30 | CHAMOT Maja | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U16 | SL | I | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/3368/15 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 3.20 | PLAK Malwina | RKS Łódź | 2002 | U16 | LD | II | LISIAK Adam B.D. # | Z/3535/16 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 3.20 | GÓRNY Kinga | MKS Ustroń | 2002 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 3.10 | ŚMIAŁKOWSKA Maja | RKS Łódź | 2002 | U16 | LD | II | LISIAK Adam B.D. # | Z/2708/16 | 2023 | ||||||||
8 | f | 1 | 3.10 | PAWLUK Alicja | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U16 | LB | II | |||||||||||
9 | f | 1 | 3.00 | PORĘBA Martyna | KL Gdynia | 2002 | U16 | PM | II | |||||||||||
10 | f | 1 | 3.00 | SKUBISZ Julia | WKS Flota Gdynia | 2003 | U16 | PM | II | |||||||||||
11 | f | 1 | 2.90 | PERKA Kamila | OKS Skra Warszawa | 2002 | U16 | MZ | III | RADKIEWICZ Przemysław # | 3 | LDK! | ||||||||
12 | f | 1 | 2.80 | HOFFMANN Julia | AZS-AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | III | # | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 2.80 | STRZĄBAŁA Aleksandra | KKL Kielce | 2003 | U16 | SK | III | B.D. | LDK! | |||||||||
14 | f | 1 | 2.60 | CHRAPEK Kamila | MKS Ustroń | 2003 | U16 | SL | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 2.60 | ZABŁOCKA Paulina | MKLA Łęczyca | 2003 | U16 | LD | IV | LDK! | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 5.32 | KRONBURG Klaudia | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | +1.4 | III | B.D. MODELSKI Michał # | , Z/4649/15 | , 2023 | LDK! | 648 | |||||
2 | w | 1 | 5.28 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | +1.3 | III | B.D. | 3 | LDK! | 637 | ||||||
3 | w | 1 | 5.04 | JUCHNOWSKA Natalia | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U16 | WN | +1.9 | IV | 570 | |||||||||
4 | w | 1 | 4.89 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | +0.6 | IV | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | 530 | |||||
5 | w | 1 | 4.84 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | +0.3 | IV | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | 516 | |||||
6 | w | 1 | 4.84 | ŁASKA Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2002 | U16 | PM | +0.8 | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0507/16 | 2021 | 2 | 516 | |||||
7 | w | 1 | 4.75 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | +0.9 | V | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | 492 | ||||||
8 | w | 1 | 4.73 | ŻELAZEK Emilia | MLKS Agros Żary | 2002 | U16 | LB | +0.5 | V | LDK! | 487 | ||||||||
9 | w | 1 | 4.63 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | +1.4 | V | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | 461 | |||||
10 | w | 1 | 4.60 | WENDOWSKA Klaudia | MKS Sambor Tczew | 2003 | U16 | PM | +0.8 | V | KRAWCZYKIEWICZ Józef # | Z/0094/17 | 2021 | 3 | 454 | |||||
11 | w | 1 | 4.38 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | +2.1 | -- | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/0214/17 | , 2024 | LDK! | 398 | |||||
12 | w | 1 | 4.24 | KRUŻA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 2003 | U16 | PM | +0.6 | -- | # | 364 | ||||||||
13 | w | 1 | 4.03 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | +1.1 | -- | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | 315 | |||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.24 | ŁUCZAK Wiktoria | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | II | BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # | , Z/0323/16 | , 2022 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 12.54 | SIEMIŃSKA Daria | LKS Lubawa | 2002 | U16 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3340/16 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 12.52 | FRONCZYK Wiktoria | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2002 | U16 | LD | III | B.D. | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 12.02 | PSZCZOŁA Gabriela | OKLA Ostrołęka | 2002 | U16 | MZ | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 11.40 | GŁADKOWSKA Kornelia | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | III | B.D. # | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.29 | ŁUKASZEWSKA Karina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | III | KENSIK Jan | 3 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 11.21 | WŁOSTOWSKA Weronika | UKS Liceum sportowe Łomża | 2002 | U16 | PD | III | TRZONKOWSKA Beata # | Z/0854/16 | 2022 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 11.17 | SZCZERBA Dominika | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | III | B.D. RADTKE Marek | , Z/0790/16 | , 2020 | 3 | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 10.86 | WIELOSZ Wiktoria | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 10.50 | SZELIGA Sandra | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | IV | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | Z/3772/16 | 2021 | 3 | LDK! | ||||||
11 | f | 1 | 10.44 | ZARUDZKA Monika | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | IV | B.D. | 3 | |||||||||
12 | f | 1 | 10.31 | KNIAT Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | IV | PAWLAK Przemysław B.D. | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 10.20 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 10.17 | KOŁDRZAK Julia | MKLA Łęczyca | 2003 | U16 | LD | IV | |||||||||||
15 | f | 1 | 10.09 | KACZMARCZYK Andżelika | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka | 2002 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
16 | f | 1 | 9.81 | BREJ Karolina | UKS Kobylanka | 2003 | U16 | MA | IV | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3741/16 | 2021 | 4 | |||||||
17 | f | 1 | 9.78 | KIELAR Kinga | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/0554/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.80 | PELCZARSKA Oliwia | KS Komunalni Sanok | 2002 | U16 | PK | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 37.84 | BAJOR Weronika | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U16 | MA | III | MICHNIAK Jan # | Z/3023/16 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 36.87 | BUTKIEWICZ Gabriela | LUKS Hańcza Suwałki | 2003 | U16 | PD | IV | SIKORSKI Karol | Z/2544/17 | 2023 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 36.27 | KARASIEWICZ Maja | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2002 | U16 | DS | IV | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 36.24 | MIKLUSIAK Krystyna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U16 | MA | IV | KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. | Z/1447/16 | 2022 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 35.81 | RANECKA Kamila | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U16 | OP | IV | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 35.09 | BARTOSIAK Zuzanna | MUKS Płock | 2003 | U16 | MZ | IV | MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # | , Z/0605/17 | , 2021 | 3 | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 34.50 | NOWICKA Julia | OKL Oborniki # | 2002 | U16 | WP | IV | NOWICKI Sebastian # | Z/3813/17 | 2021 | ||||||||
9 | f | 1 | 33.80 | ANDRYSZCZYK Agata | LUKS Hańcza Suwałki | 2002 | U16 | PD | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 33.44 | STASIOŁEK Kornelia | LKS Fenix Słupsk # | 2003 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. GRECKA Ewa # | , Z/0040/16 | , 2022 | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 32.36 | GRYSIAK Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2003 | U16 | MA | IV | B.D. | LDK! | |||||||||
12 | f | 1 | 30.53 | TRZÓPEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 28.60 | CHYCIŃSKA Julia | UKS 55 Łódź | 2002 | U16 | LD | V | WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # | Z/2391/16 | 2023 | 2 | LDK! | ||||||
5-bój K MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3346 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | II | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 3298 | KRONBURG Klaudia | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | II | B.D. MODELSKI Michał # | , Z/4649/15 | , 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 3079 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | II | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | ||||||||
4 | f | 1 | 3019 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | II | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 2902 | ŁASKA Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2002 | U16 | PM | III | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0507/16 | 2021 | 2 | |||||||
6 | f | 1 | 2890 | ŻELAZEK Emilia | MLKS Agros Żary | 2002 | U16 | LB | III | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 2757 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | III | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 2610 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | III | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 2504 | JUCHNOWSKA Natalia | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U16 | WN | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 2486 | WENDOWSKA Klaudia | MKS Sambor Tczew | 2003 | U16 | PM | IV | KRAWCZYKIEWICZ Józef # | Z/0094/17 | 2021 | 3 | |||||||
11 | f | 1 | 2454 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | IV | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/0214/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 2212 | KRUŻA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 2003 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
f | 1 | DNF | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | ||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15:37.03 | OSIŃSKA Marcelina | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 15:38.67 | ZAJĄCZKOWSKA Olga | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U16 | LB | II | WOŹNIAK Daniel | 2 | LDK! | ||||||||
3 | s | 1 | 16:33.47 | MUSIOŁOWSKA Julia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 16:33.49 | LEWANDOWSKA Gabriela | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U16 | KP | III | WIERZBICKI Dariusz | 3 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 16:34.10 | HACZYK Marta | UKS Przełaj Żerków # | 2003 | U16 | WP | III | B.D. | 2 | LDK! | ||||||||
6 | s | 1 | 16:48.00 | RUSEK Patrycja | LKS Stal Mielec | 2002 | U16 | PK | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 16:53.93 | ŁUKASZEWSKA Roksana | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | III | KENSIK Jan # | 3 | LDK! | ||||||||
8 | s | 1 | 17:12.28 | PARDUA Anna | UKB Szubin | 2002 | U16 | KP | III | # | LDK! | |||||||||
9 | s | 1 | 17:38.22 | SŁAWIK Oliwia | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U16 | SL | IV | LAMCH Mariola | Z/0667/17 | 2017 | 3 | LDK! | ||||||
10 | s | 1 | 17:52.30 | KASPRZAK Amelia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 18:02.07 | TARNOWSKA Karolina | MKS Unia Hrubieszów | 2003 | U16 | LU | IV | KAMIEŃ Mirosław | Z/2259/17 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
12 | s | 1 | 18:28.41 | SZUBA Beata | KKS Victoria Stalowa Wola | 2002 | U16 | PK | IV | MATUSZAK Robert | 4 | LDK! | ||||||||
13 | s | 1 | 19:27.18 | PROSKA Martyna | MLKS Rakowice | 2002 | U16 | DS | V | |||||||||||
14 | s | 1 | 21:26.06 | BŁAŻEJCZUK Aleksandra | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian | 5 | LDK! | ||||||||
s | 1 | DQ | SKOBEL Kinga | CMKL Człuchów | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. BODZIAK Igor # | 3 | LDK! | |||||||||
s | 1 | DQ | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | -- | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/3207/16 | 2024 | 3 | ||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 7 | s | 1 | 36.97 | BAKALARZ Jakub | Kraków Athletics Team # | 2002 | U16 | MA | II | # | LDK! | ||||||||
2 | 14 | s | 1 | 37.38 | FOJUTH Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2003 | U16 | PM | II | B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | , Z/1505/17 | , 2023 | 2 | LDK! | |||||
3 | 20 | s | 1 | 38.11 | BARTCZAK Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U16 | LB | III | ||||||||||
4 | 22 | s | 1 | 38.52 | SWATOWSKI Kacper | KS Agros Zamość | 2003 | U16 | LU | III | GDAŃSKI Andrzej # | Z/3322/17 | 2021 | 3 | ||||||
5 | 23 | s | 1 | 38.88 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamość # | 2002 | U16 | LU | III | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 9 | s | 2 | 37.00 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U16 | DS | II | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | |||||||
2 | 15 | s | 2 | 37.47 | PALARCZYK Maksymilian | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | II | GIZA Maciej # | Z/0141/17 | 2021 | |||||||
3 | 16 | s | 2 | 37.47 | GRYTA Jacek | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2003 | U16 | LU | II | HODUN Rafał # | 3 | LDK! | |||||||
4 | 17 | s | 2 | 37.63 | GORTATOWSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 2002 | U16 | KP | III | ||||||||||
5 | 19 | s | 2 | 38.00 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | III | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ||||||
s | 2 | DQ | MAŁECKI Adrian | UKS Kusy Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert | , Z/2613/16 | , 2021 | LDK! | ||||||||
1 | 4 | s | 3 | 36.42 | MUC Karol | RLTL ZTE Radom # | 2002 | U16 | MZ | II | LDK! | |||||||||
2 | 10 | s | 3 | 37.04 | GRUDZIŃSKI Patryk | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | II | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2102/16 | 2018 | 2 | ||||||
3 | 12 | s | 3 | 37.22 | KOPICZKO Bartosz | TL Pogoń Ruda Śląska | 2002 | U16 | SL | II | LDK! | |||||||||
4 | 13 | s | 3 | 37.31 | WISZNIOWSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław # | 2002 | U16 | DS | II | BIALIC Marek B.D. # | LDK! | ||||||||
5 | 18 | s | 3 | 37.69 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | III | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | |||||||
6 | 21 | s | 3 | 38.26 | KOZACKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/1477/16 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 4 | 34.65 | CHROSTA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | II | B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian | , Z/0168/16 | , 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 4 | 35.29 | WDOWIK Oliwer | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U16 | PK | II | MAZUR Janusz B.D. # | Z/2338/16 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 4 | 35.86 | GRZEGORZEWICZ Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U16 | LU | II | MORKA Piotr B.D. # | Z/0303/16 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 4 | 36.53 | REJ Dawid | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U16 | LB | II | WOŹNIAK Daniel | 4 | LDK! | |||||||
5 | 6 | s | 4 | 36.72 | GRUZD Wiktor | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | II | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | 2 | LDK! | |||||||
6 | 8 | s | 4 | 36.98 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | II | LDK! | |||||||||
7 | 11 | s | 4 | 37.07 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | II | # | |||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:38.13 | JOŃCZYK Oliwier | AML Słupsk # | 2002 | U16 | PM | III | # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:38.45 | POCZWARDOWSKI Jędrzej | MKL Toruń | 2002 | U16 | KP | III | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/2386/16 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:38.50 | WYDERKA Maciej | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | III | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1315/16 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:39.32 | NALEPA Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U16 | OP | III | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:39.53 | DOBRZAŃSKI Piotr | SKLA Sopot | 2003 | U16 | PM | III | B.D. # | 2 | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:41.05 | ZABAGŁO Paweł | Kraków Athletics Team # | 2002 | U16 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/1440/16 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:41.25 | KULIK Robert | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | III | CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # | , Z/0488/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:41.80 | LIKWIARZ Dawid | KS Prefbet-Sonarol # | 2002 | U16 | PD | III | # | LDK! | ||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:41.81 | RĄBKOWSKI Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U16 | KP | III | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:42.75 | ŁAKOMIEC Łukasz | KKL Kielce | 2002 | U16 | SK | III | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1398/17 | 2023 | |||||||
11 | 14 | s | 1 | 2:45.83 | GAWĘDZKI Jakub | UKS Technik Augustów | 2002 | U16 | PD | IV | SOWÓL Bogusław | BEZ | LDK! | |||||||
12 | 15 | s | 1 | 2:45.88 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U16 | MA | IV | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | |||||||
1 | 11 | s | 2 | 2:43.83 | GRABSKI Mateusz | MKLA Łęczyca | 2002 | U16 | LD | IV | ANDRYSIAK Mirosław # | Z/2155/17 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
2 | 12 | s | 2 | 2:44.30 | ZIELEŃ Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U16 | PK | IV | KOWAL Piotr B.D. # | Z/3739/16 | 2024 | |||||||
3 | 13 | s | 2 | 2:45.27 | BODURA Szymon | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U16 | WP | IV | # | |||||||||
4 | 16 | s | 2 | 2:46.34 | ŁAZARCZYK Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2003 | U16 | LB | IV | MAŁECKI Leszek # | Z/3741/17 | 2020 | |||||||
5 | 17 | s | 2 | 2:47.42 | BELNIAK Damian | KS Agros Zamość | 2002 | U16 | LU | IV | ZAJĄC Janusz | Z/0476/16 | 2019 | 3 | ||||||
6 | 18 | s | 2 | 2:48.22 | WITKOWSKI Stanisław | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | IV | ||||||||||
7 | 19 | s | 2 | 2:49.03 | ANCUTA Jan | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2002 | U16 | LB | IV | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/3738/17 | 2021 | LDK! | ||||||
8 | 20 | s | 2 | 2:50.91 | SALOMONOWSKI Jakub | UKS Iwiczna Nowa Iwiczna # | 2002 | U16 | MZ | V | PAWELEC Dariusz # | Z/1994/19 | 2022 | 4 | LDK! | |||||
9 | 21 | s | 2 | 2:51.51 | LEONOWICZ Jakub | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | V | ||||||||||
10 | 22 | s | 2 | 2:52.72 | PIETKIEWICZ Kacper | UKS Barnim Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | V | ||||||||||
11 | 23 | s | 2 | 2:53.29 | FURMANIAK Rafał | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | V | MARKOWSKI Michał # | Z/3283/17 | 2018 | 4 | ||||||
1 | w | 1 | 3:01.07 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | 654 | ||||||
2 | w | 1 | 3:01.74 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | 647 | |||||
3 | w | 1 | 3:02.29 | PAWLACZYK Nikodem | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U16 | LB | -- | WOŹNIAK Daniel | 4 | LDK! | 642 | |||||||
4 | w | 1 | 3:03.17 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/1406/16 | 2024 | 634 | |||||||
5 | w | 1 | 3:09.03 | NOWAKOWSKI Dominik | MKLA Łęczyca | 2002 | U16 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/2572/16 | 2022 | 4 | LDK! | 578 | |||||
6 | w | 1 | 3:10.13 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | 568 | |||||
7 | w | 1 | 3:12.01 | KOWALSKI Piotr | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U16 | KP | -- | 551 | ||||||||||
8 | w | 1 | 3:14.62 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U16 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | 528 | |||||
9 | w | 1 | 3:14.77 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | 527 | |||||
w | 1 | DNF | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | 0 | ||||||
w | 1 | DNF | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz B.D. # | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | 0 | |||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 15.32 | MOTT Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U16 | LB | -1.2 | II | |||||||||
2 | 4 | e | 1 | 15.61 | JAŚKIEWICZ Adam | MKLA Łęczyca | 2002 | U16 | LD | -1.2 | II | LDK! | ||||||||
3 | 7 | e | 1 | 15.77 | RADOMSKI Dawid | RKS Łódź | 2002 | U16 | LD | -1.2 | III | SADACH Aneta | 2 | LDK! | ||||||
4 | 9 | e | 1 | 15.80 | SKOMSKI Maciej | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2002 | U16 | OP | -1.2 | III | SACZKO Andrzej | 2 | LDK! | ||||||
5 | 11 | e | 1 | 16.08 | WESTER Tomasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U16 | OP | -1.2 | III | |||||||||
6 | 13 | e | 1 | 16.21 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -1.2 | III | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | |||||
7 | 18 | e | 1 | 17.36 | KOPP OSTROWSKI Nataniel | UKS Lipusz | 2002 | U16 | PM | -1.2 | IV | |||||||||
1 | 2 | e | 2 | 15.59 | ROJSZCZYK Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -0.7 | II | KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur | 2 | LDK! | ||||||
2 | 8 | e | 2 | 15.79 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | -0.7 | III | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | ||||||
3 | 14 | e | 2 | 16.28 | NOWAKOWSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -0.7 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława # | LDK! | |||||||
4 | 15 | e | 2 | 16.50 | RYBACKI Kornel | LUKS Hańcza Suwałki | 2003 | U16 | PD | -0.7 | III | STACHURSKA Agnieszka # | 2 | LDK! | ||||||
5 | 20 | e | 2 | 18.13 | BIŃKOWSKI Jakub | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -0.7 | V | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/2503/16 | 2019 | 3 | LDK! | ||||
1 | 3 | e | 3 | 15.60 | MORAWSKI Kacper | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -1.6 | II | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||
2 | 5 | e | 3 | 15.66 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -1.6 | II | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 6 | e | 3 | 15.71 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -1.6 | II | LDK! | ||||||||
4 | 10 | e | 3 | 15.84 | WIEWIÓRKA Paweł | MKS-MOS Katowice | 2002 | U16 | SL | -1.6 | III | ROLAK Dorota # | Z/3197/16 | 2023 | 2 | |||||
5 | 12 | e | 3 | 16.13 | ŁUCKI Oskar | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -1.6 | III | B.D. RĄCZKA Paweł B.D. | , Z/0166/16 | , 2024 | LDK! | |||||
6 | 16 | e | 3 | 16.59 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -1.6 | III | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | |||||
7 | 17 | e | 3 | 16.96 | GRYTA Jacek | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2003 | U16 | LU | -1.6 | III | HODUN Rafał # | 3 | LDK! | ||||||
8 | 19 | e | 3 | 18.06 | UCHANIUK Bartłomiej | KS Agros Zamość | 2002 | U16 | LU | -1.6 | V | ZAJĄC Janusz | Z/3088/16 | 2019 | 4 | |||||
1 | f | 1 | 15.04 | MOTT Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U16 | LB | -1.2 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 15.28 | ROJSZCZYK Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -1.2 | II | KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur | 2 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 15.31 | MORAWSKI Kacper | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -1.2 | II | GIZA Maciej | 3 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 15.42 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -1.2 | II | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 15.69 | JAŚKIEWICZ Adam | MKLA Łęczyca | 2002 | U16 | LD | -1.2 | II | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 15.79 | RADOMSKI Dawid | RKS Łódź | 2002 | U16 | LD | -1.2 | III | SADACH Aneta | 2 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 15.82 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -1.2 | III | LDK! | |||||||||
8 | f | 1 | 15.82 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | -1.2 | III | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | |||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 45.33 |
POCZWARDOWSKI Jędrzej TARASIEWICZ Olivier PIEKAREK Mikołaj GRUDZIŃSKI Patryk |
MKL Toruń | 2002 2002 2002 2003 |
U16 | KPO | -- |
WOŹNIAK Jacek B.D. RZEPKA Marek B.D. B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek MAŃKOWSKI Gabriel |
Z/2386/16 Z/1572/16 , Z/1571/16 Z/2102/16 |
2024 2023 , 2023 2018 |
2 |
||||||
2 | 6 | s | 1 | 45.66 |
SENK Dominik SŁOMIŃSKI Sebastian ROHDE Karol ŻYŹNIEWSKI Sebastian |
AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | POM | -- |
B.D. |
4 |
||||||||
3 | 7 | s | 1 | 46.26 |
KAWIŃSKI Karol KOZAK Marcin JASTRZĘBSKI Dawid WAWRZYNIAK Sebastian |
GKS Start Długołęka | 2003 2002 2002 2002 |
U16 | DOL | -- |
BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk |
Z/2847/17 Z/2187/17 Z/0178/16 |
2022 2021 2024 |
4 4 3 |
||||||
4 | 8 | s | 1 | 46.28 |
BAKALARZ Jakub SZWEJKOWSKI Filip LEWIŃSKI Wiktor KOPEĆ Maciej |
WKS Wawel Kraków | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | MLP | -- |
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. |
Z/0021/16 |
2024 |
|||||||
5 | 12 | s | 1 | 47.58 |
POCHOPIEŃ Szymon SIKORA Maciej BURY Kacper PIETRUSA Jakub |
UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 2003 2002 2002 |
U16 | MLP | -- |
KUKLA Rafał KUKLA Rafał KUKLA Rafał SZKOŁA Sebastian B.D. |
Z/2859/16 |
2024 |
BEZ 2 4 |
||||||
6 | 13 | s | 1 | 48.01 |
DIDYK Krystian ŻUCHOWSKI Aleksander HERZYK Paweł OWCZORZ Piotr |
KS Sprint Bielsko-Biała | 2003 2003 2002 2003 |
U16 | SLK | -- |
|
|||||||||
7 | 15 | s | 1 | 48.71 |
JANTA LIPIŃSKI Maciej JOŃCZYK Oliwier BREZA Konrad SZCZERBA Mikołaj |
ULKS Talex Borzytuchom | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | POM | -- |
ŚCIGAŁA Janusz B.D. ŚCIGAŁA Jarosław |
Z/0789/16 , Z/0783/16 |
2021 , 2020 |
4 4 |
||||||
1 | 1 | s | 2 | 44.37 |
SZLACHTA Stanisław ŻYCZYŃSKI Maximilian ŻYCZYŃSKI Tomasz WDOWIK Oliwer |
CWKS Resovia Rzeszów | 2003 2002 2002 2002 |
U16 | PDK | -- |
MAZUR Janusz MAZUR Janusz MAZUR Janusz MAZUR Janusz B.D. |
Z/2338/16 |
2024 |
3 3 3 |
||||||
2 | 2 | s | 2 | 45.19 |
ZACHARKO Grzegorz GRZEGORZEWICZ Patryk ŻYŁA Rafał ZALEWSKI Tomasz |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 2002 2002 2002 2003 |
U16 | SLK | -- |
MORKA Piotr B.D. ŁOŚ Dariusz B.D. |
Z/0303/16 Z/0305/16 |
2024 2024 |
|||||||
3 | 4 | s | 2 | 45.43 |
JĘDRZEJCZYK Tomasz GRUZD Wiktor WĘGRZYN Jakub ROJSZCZYK Szymon |
MKS Osa Zgorzelec | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | DOL | -- |
WOCHNA Robert KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur |
Z/1037/16 |
2024 |
3 2 2 |
||||||
4 | 5 | s | 2 | 45.53 |
DRABIK Marcin ŁOPATKA Maciej DUMA Jakub SZWEDO Kacper |
KKS Victoria Stalowa Wola | 2003 2002 2002 2002 |
U16 | PDK | -- |
MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert MAZUR Janusz B.D. |
Z/0962/17 |
2024 |
5 4 |
||||||
5 | 9 | s | 2 | 46.54 |
TKOCZ Cyryl KOPICZKO Bartosz KAZANECKI Dawid KOZŁOWSKI Jakub |
TL Pogoń Ruda Śląska | 2003 2002 2002 2002 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
|||||||||
6 | 10 | s | 2 | 46.72 |
GUŹDZIOŁ Paweł JUSZCZAK Szymon URBANIAK Dawid ŁYSIAK Łukasz |
UKS Przełaj Żerków | 2002 2003 2002 2002 |
U16 | WLP | -- |
|
|||||||||
7 | 11 | s | 2 | 46.74 |
MATEŃKO Wiktor CIARKA Bartosz MAŁECKI Adrian KORYCKI Jakub |
MKS Durasan Płońsk | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | MAZ | -- |
ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert ZABOROWSKI Marcin |
, Z/2618/16 , Z/2613/16 |
, 2022 , 2021 |
4 4 |
||||||
8 | 14 | s | 2 | 48.28 |
GIL Arkadiusz ŚMIGIEL Jan ALEKSANDROWICZ Oskar MICHALAK Piotr |
AML Słupsk | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | POM | -- |
DIAK Mateusz |
Z/2843/16 |
2024 |
2 |
||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 1.82 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U16 | MZ | III | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | 644 | ||||||
2 | w | 1 | 1.70 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | V | ŁOŚ Dariusz B.D. # | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | 544 | ||||||
3 | w | 1 | 1.67 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U16 | LD | V | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | 520 | |||||
4 | w | 1 | 1.67 | NOWAKOWSKI Dominik | MKLA Łęczyca | 2002 | U16 | LD | V | ANDRYSIAK Mirosław | Z/2572/16 | 2022 | 4 | LDK! | 520 | |||||
5 | w | 1 | 1.67 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | V | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | 520 | |||||
6 | w | 1 | 1.67 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | V | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | 520 | |||||
7 | w | 1 | 1.64 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | 496 | |||||
8 | w | 1 | 1.61 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/1406/16 | 2024 | 472 | |||||||
9 | w | 1 | 1.58 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | 449 | |||||
10 | w | 1 | 1.46 | KOWALSKI Piotr | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U16 | KP | -- | 360 | ||||||||||
w | 1 | NM | PAWLACZYK Nikodem | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U16 | LB | -- | WOŹNIAK Daniel | 4 | LDK! | 0 | ||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.69 | WAWRZYNIAK Sebastian | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | +1.6 | III | BENKOWSKI Henryk | Z/0178/16 | 2024 | 3 | ||||||
2 | f | 1 | 6.50 | PATRZYK Adam | BKL Bełchatów | 2002 | U16 | LD | +1.2 | III | MANTYK Łukasz B.D. | Z/0169/16 | 2020 | 3 | LDK! | |||||
3 | f | 1 | 6.48 | WĘCLEWSKI Dawid | KSLZS Kruszwica # | 2002 | U16 | KP | +1.6 | III | LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata | , Z/2610/16 | , 2020 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 6.35 | TOMCZYK Wojciech | KS Podlasie Białystok # | 2002 | U16 | PD | +2.3 | III | NAZARKIEWICZ Robert | Z/2836/16 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
5 | f | 1 | 6.28 | GAŁGAŃSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | +3.0 | IV | GIZA Zdzisław | Z/1747/16 | 2021 | 4 | ||||||
6 | f | 1 | 6.23 | ROSZCZAK Bartosz | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | +1.7 | IV | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 6.16 | KRAJEWSKI Dominik | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2002 | U16 | PD | +1.0 | IV | KOTOWSKI Jan # | Z/3265/16 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
8 | f | 1 | 6.04 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | +1.1 | IV | GIZA Maciej # | 3 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 5.98 | WAJDZIK Kamil | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U16 | MA | +1.5 | IV | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 5.90 | WŁODARCZAK Jacek | PLKS Gwda Piła | 2002 | U16 | WP | +1.7 | IV | SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian # | Z/3565/16 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
11 | f | 1 | 5.82 | MAJSAK Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 2002 | U16 | KP | +0.7 | V | # | LDK! | ||||||||
12 | f | 1 | 5.80 | ISKRA Bartosz | UKB Szubin | 2003 | U16 | KP | +0.9 | V | WOCHNA Marek | Z/1131/16 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
13 | f | 1 | 5.68 | ŚMIGIEL Jan | AML Słupsk | 2002 | U16 | PM | +2.3 | V | LDK! | |||||||||
14 | f | 1 | 5.49 | WILCZYŃSKI Kamil | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U16 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
6.23 | TOMCZYK Wojciech | KS Podlasie Białystok # | 2002 | U16 | PD | +0.8 | IV | NAZARKIEWICZ Robert | Z/2836/16 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 61.09 | LEWOSZEWSKI Sebastian | KS Wisła Puławy | 2002 | U16 | LU | II | MURAT Tomasz Sławomir # | Z/3001/16 | 2023 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 57.92 | ANDRZEJCZAK Jarosław | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | II | CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # | , Z/0452/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 52.86 | KANIK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | II | B.D. | 2 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 51.00 | ŁAZARSKI Szymon | UKS Technik Augustów | 2002 | U16 | PD | II | SOWÓL Bogusław | 2 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 50.08 | MATYJA Michał | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U16 | PK | II | SAMAGALSKI Tomasz B.D. # | Z/3140/17 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 48.95 | DUCZMAL Adrian | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | II | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 47.23 | DYBCIAK Jarosław | LUKS Serock | 2002 | U16 | KP | II | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 46.67 | SŁODKI Dawid | UKS Lipusz | 2002 | U16 | PM | II | |||||||||||
9 | f | 1 | 46.26 | ANTCZAK Julian | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U16 | LD | II | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 44.70 | HAJKOWSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U16 | PD | III | KRYSTOŃ Wojciech # | 2 | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 44.02 | BAJDA Jakub | MKS-MOS Katowice | 2002 | U16 | SL | III | B.D. | ||||||||||
12 | f | 1 | 43.59 | CZEPIEL Grzegorz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2002 | U16 | DS | III | MARKOWSKI Tomasz | 2 | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 43.51 | OSAK Kamil | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2002 | U16 | PK | III | |||||||||||
14 | f | 1 | 43.16 | BRANKIEWICZ Kamil | LUKS Hańcza Suwałki | 2002 | U16 | PD | III | KLIN Aleksandra | 2 | LDK! | ||||||||
15 | f | 1 | 42.68 | SZILISTOWSKI Sebastian | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2002 | U16 | LD | III | LDK! | ||||||||||
16 | f | 1 | 42.66 | MATERA Kacper | LUKS Podium Kup | 2002 | U16 | OP | III | LDK! | ||||||||||
17 | f | 1 | 42.45 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U16 | SL | III | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
18 | f | 1 | 40.96 | ZYGMUND Alan | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2002 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej # | 4 | LDK! | ||||||||
19 | f | 1 | 40.91 | RACHUNA Kacper | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2002 | U16 | SL | IV | |||||||||||
20 | f | 1 | 40.41 | STAŃSKI Sergiusz | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U16 | LU | IV | FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert | , Z/3252/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
21 | f | 1 | 40.30 | CYDEJKO Bartosz | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U16 | MZ | IV | LDK! | ||||||||||
22 | f | 1 | 39.13 | KUCZAJ Kamil | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | IV | KUCZAJ Tomasz B.D. # | Z/2796/17 | 2024 | LDK! | |||||||
23 | f | 1 | 36.44 | BIELAWSKI Krzysztof | KS Podlasie Białystok # | 2002 | U16 | PD | IV | # | ||||||||||
24 | f | 1 | 30.50 | NAMYSŁ Jan | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U16 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta CHMIELARZ Lucyna # | , Z/2697/16 | , 2023 | 4 | LDK! | ||||||
f | 1 | NM | KOPEĆ Mateusz | KKL Stal Stalowa Wola # | 2002 | U16 | PK | -- | ŁYP Jacek MATUSZAK Robert | Z/3134/16 | 2022 | 2 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | ZIÓŁKOWSKI Adam | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. # | , Z/0930/16 | , 2024 | LDK! | ||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 68.71 | RATAJCZYK Tomasz | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | I | GÓRA Marcin | Z/1648/16 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 60.26 | PIŁAT Dawid | LKS Stal Mielec | 2002 | U16 | PK | II | ROSA Mikołaj B.D. # | Z/1858/16 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 53.51 | MODRZEJEWSKI Mateusz | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | III | RÓŻYCZKA Marek | Z/2897/16 | 2021 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 52.21 | KOWALSKI Bartłomiej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2002 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 49.52 | USAREK Jan | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U16 | LU | IV | B.D. # | ||||||||||
6 | f | 1 | 49.09 | SOBIESZCZAK Miłosz | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | IV | GÓRA Marcin B.D. | Z/2986/16 | 2023 | ||||||||
7 | f | 1 | 48.44 | BRYK Michał | UKS Błyskawica Domaniewice | 2002 | U16 | LD | IV | SZYMAJDA Mieczysław | Z/1643/16 | 2022 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 45.98 | CHMURZYŃSKI Robert | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U16 | KP | IV | WIERZBICKI Dariusz | 3 | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 42.65 | RYBCZYŃSKI Kacper | MKS Zduńska Wola | 2002 | U16 | LD | IV | SULIŃSKI Andrzej # | Z/2643/16 | 2022 | 3 | |||||||
10 | f | 1 | 42.52 | ROGOŻYŃSKI Michael | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2002 | U16 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan # | , Z/1961/16 | , 2022 | 3 | LDK! | ||||||
11 | f | 1 | 41.78 | KRZOSKA Damian | MUKS Park Zduńska Wola | 2002 | U16 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz | , Z/3263/16 | , 2019 | 4 | LDK! | ||||||
12 | f | 1 | 40.40 | CZEPIEL Grzegorz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2002 | U16 | DS | IV | MARKOWSKI Tomasz | 2 | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 39.32 | ZIÓŁKOWSKI Adam | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | V | CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. # | , Z/0930/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 36.18 | ŁUKOWSKI Aleksander | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | V | |||||||||||
15 | f | 1 | 34.44 | POSTÓJ Bartosz | TS Start Lublin | 2003 | U16 | LU | V | # | ||||||||||
16 | f | 1 | 32.22 | KLEINERT Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U16 | LB | V | WALCZAK Jerzy B.D. | Z/4001/17 | 2024 | ||||||||
f | 1 | NM | WOŹNICKI Miłosz | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||||
f | 1 | NM | ZAWROTNIAK Marcin | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | MARCINÓW Józef # | Z/2190/17 | 2022 | 3 | LDK! | |||||||
5-bój M MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2939 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U16 | MZ | III | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 2786 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | III | KRUPA Iwona B.D. # | Z/1406/16 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 2740 | NOWAKOWSKI Dominik | MKLA Łęczyca | 2002 | U16 | LD | III | ANDRYSIAK Mirosław | Z/2572/16 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 2734 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | III | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 2638 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | IV | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 2552 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U16 | LD | IV | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 2513 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 2299 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | V | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 2275 | KOWALSKI Piotr | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U16 | KP | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 2248 | PAWLACZYK Nikodem | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U16 | LB | V | WOŹNIAK Daniel | 4 | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 1734 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz B.D. # | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.6212911605835 sekund |