Koszalin 25.05.2013 Mityng kwalifikacyjny KL Bałtyk |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.44 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1992 | U23 | LU | 0.0 | II | MAKSYMIUK Zbigniew # | Z/0286/11 | 2024 | |||||||
2 | e | 1 | 12.90 | GAŁAMAGA Julia | UKL Ósemka Police | 1998 | U16 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 13.03 | KOCZAN Monika | MKL Szczecin | 1995 | U20 | ZP | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | e | 1 | 13.18 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U18 | ZP | 0.0 | III | # | |||||||||
5 | e | 1 | 13.21 | CHMIELEWSKA Agnieszka | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | 0.0 | IV | GRENDA Jan | |||||||||
6 | e | 1 | 13.78 | DRĘTKIEWICZ Renata | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | 0.0 | IV | # | |||||||||
1 | e | 2 | 13.58 | KOŁODZIEJSKA Joanna | MKS Święc Sławno | 1998 | U16 | ZP | +1.7 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 13.92 | JAGIELSKA Barbara | UKL Ósemka Police | 1998 | U16 | ZP | +1.7 | V | ||||||||||
3 | e | 2 | 14.16 | ZAJĄC Oliwia | UKL Ósemka Police | 2000 | U14 | ZP | +1.7 | V | LDK! | |||||||||
4 | e | 2 | 14.23 | ZYGADŁO Klaudia | UKL Ósemka Police | 1998 | U16 | ZP | +1.7 | V | ||||||||||
5 | e | 2 | 14.13 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U16 | ZP | +1.7 | V | ||||||||||
6 | e | 2 | 14.34 | LEWANDOWSKA Kamila | KL Bałtyk Koszalin | 1996 | U18 | ZP | +1.7 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 14.16 | GRACZYK Marta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U16 | ZP | +1.4 | V | ||||||||||
2 | e | 3 | 14.87 | PRZYBYSZ Katarzyna | MKS Kusy Szczecin # | 2001 | U14 | ZP | +1.4 | -- | ŚLIWKA Irena | BEZ | LDK! | |||||||
3 | e | 3 | 15.08 | KOWALAK Aleksandra | UKL Ósemka Police | 2002 | U12 | ZP | +1.4 | -- | LDK! | |||||||||
4 | e | 3 | 15.54 | MOROZ Katarzyna | KL Iskra Białogard | 1998 | U16 | ZP | +1.4 | -- | # | |||||||||
1 | e | 4 | 15.33 | NOWAK Dominika | UKL Ósemka Police | 2000 | U14 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
2 | e | 4 | 15.51 | PASTUSZKA Oliwia | UKL Ósemka Police | 2000 | U14 | ZP | +1.2 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
3 | e | 4 | 16.18 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U12 | ZP | +1.2 | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
4 | e | 4 | 16.45 | RYBIŃSKA Alicja | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 17.43 | KOZAK Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U12 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 19.18 | PONCZEK Amelia | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U12 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 15.43 | RYBIŃSKA Anna | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | +2.2 | -- | ||||||||||
2 | e | 5 | 17.06 | BLASZKA Nicola | STS Pomerania Szczecinek # | 2002 | U12 | ZP | +2.2 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 17.83 | TOŚKO Paulina | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | +2.2 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 18.59 | SKRZYPCZAK Alicja | MKL Szczecinek # | 2005 | U12 | ZP | +2.2 | -- | KNAJDROWSKI Tomasz | BEZ | ||||||||
5 | e | 5 | 19.16 | JANKOWIAK Martyna | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U14 | ZP | +2.2 | -- | # | |||||||||
6 | e | 5 | 19.31 | JANKOWIAK Paulina | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | +2.2 | -- | # | |||||||||
1 | e | 6 | 15.43 | DERĘGOWSKA Martyna | UKS Ekoludek Szczenurze | 1998 | U16 | PM | +1.3 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | e | 6 | 16.48 | KWIATKOWSKI Iga | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | +1.3 | -- | ||||||||||
3 | e | 6 | 19.27 | KRAWCZYK Julia | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U12 | ZP | +1.3 | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | e | 6 | 19.51 | MARKOWSKA Daria | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U12 | ZP | +1.3 | -- | LDK! | |||||||||
5 | e | 6 | 22.74 | TKACZUK Urszula | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U12 | ZP | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 7 | 19.57 | PRZYBYŁOWICZ Anastazja | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U12 | ZP | +2.4 | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | e | 7 | 20.55 | KOSICKA Hanna | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U12 | ZP | +2.4 | -- | LDK! | |||||||||
3 | e | 7 | 20.67 | NADOLNA Alicja | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U12 | ZP | +2.4 | -- | ||||||||||
4 | e | 7 | 20.85 | FIKS Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U12 | ZP | +2.4 | -- | # | |||||||||
5 | e | 7 | 21.10 | KARWACKI Maximiliana | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U12 | ZP | +2.4 | -- | ||||||||||
6 | e | 7 | 22.45 | SYPIOŁ Agata | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U12 | ZP | +2.4 | -- | ||||||||||
7 | e | 7 | 23.11 | ŚLEDŹ Zuzanna | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U12 | ZP | +2.4 | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/5509/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | f | 13.04 | GAŁAMAGA Julia | UKL Ósemka Police | 1998 | U16 | ZP | 0.0 | III | |||||||||||
2 | f | 13.27 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U18 | ZP | 0.0 | IV | # | ||||||||||
3 | f | 13.28 | CHMIELEWSKA Agnieszka | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | 0.0 | IV | GRENDA Jan | ||||||||||
4 | f | 13.72 | KOŁODZIEJSKA Joanna | MKS Święc Sławno | 1998 | U16 | ZP | 0.0 | IV | |||||||||||
5 | f | 13.86 | DRĘTKIEWICZ Renata | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | 0.0 | -- | # | ||||||||||
6 | f | 13.99 | JAGIELSKA Barbara | UKL Ósemka Police | 1998 | U16 | ZP | 0.0 | V | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.61 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1992 | U23 | LU | +0.4 | II | MAKSYMIUK Zbigniew # | Z/0286/11 | 2024 | |||||||
2 | s | 1 | 28.88 | ZYGADŁO Klaudia | UKL Ósemka Police | 1998 | U16 | ZP | +0.4 | V | ||||||||||
3 | s | 1 | 29.55 | JAGIELSKA Barbara | UKL Ósemka Police | 1998 | U16 | ZP | +0.4 | V | ||||||||||
4 | s | 1 | 30.29 | FLORCZAK Patrycja | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 1997 | U18 | ZP | +0.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 29.52 | ZAJĄC Oliwia | UKL Ósemka Police | 2000 | U14 | ZP | +0.6 | V | LDK! | |||||||||
2 | s | 2 | 30.69 | KOWALAK Aleksandra | UKL Ósemka Police | 2002 | U12 | ZP | +0.6 | -- | LDK! | |||||||||
3 | s | 2 | 31.27 | PRZYBYSZ Katarzyna | MKS Kusy Szczecin # | 2001 | U14 | ZP | +0.6 | -- | ŚLIWKA Irena | BEZ | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 32.17 | NOWAK Dominika | UKL Ósemka Police | 2000 | U14 | ZP | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 33.34 | PASTUSZKA Oliwia | UKL Ósemka Police | 2000 | U14 | ZP | +0.6 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.42 | BORYSIAK Kinga | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 1998 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 46.05 | SADOWSKA Milena | WMLKS Pomorze Stargard # | 1999 | U16 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | Z/2514/15 | 2022 | ||||||||
3 | s | 1 | 50.28 | CZERNIKOWSKA Aleksandra | ULKS Barwice | 2002 | U12 | ZP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 53.98 | CZAJKOWSKA Weronika | UKL Ósemka Police | 2002 | U12 | ZP | -- | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 60.92 | ZUB Klaudia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U18 | ZP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 62.95 | SZYJA Klaudia | ULKS Barwice | 1998 | U16 | ZP | IV | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0253/14 | 2017 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 64.14 | RUDNIKOWICZ Aleksandra | ULKS Barwice | 1998 | U16 | ZP | IV | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0254/14 | 2017 | 3 | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:46.20 | SŁAWIŃSKA Marta | KL Bałtyk Koszalin | 1995 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:49.78 | KALICKA Klaudia | WMLKS Pomorze Stargard # | 1999 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:53.97 | WARDĘGA Angelika | ULKS Barwice | 2001 | U14 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0301/15 | 2019 | 5 | |||||||
4 | s | 1 | 1:57.17 | TELĄŻKA Agata | ULKS Barwice | 1998 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:59.54 | DYBIEC Zuzanna | LUKS Wieża Postomino | 1998 | U16 | ZP | -- | ROLBIECKI Janusz ROLBIECKI Janusz | BEZ | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.91 | GRZYB Wiktoria | MKL Szczecin | 1997 | U18 | ZP | +2.3 | III | IWIŃSKI Jerzy # | Z/1386/13 | 2024 | 2 | ||||||
2 | s | 1 | 16.73 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | +2.3 | III | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | |||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.45 | PIERZYNIAK Natalia | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
f | 1 | NM | UKLEJA Agata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U18 | ZP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
f | 1 | NM | PRABUCKA Kamila | MKS Junior Złocieniec | 1999 | U16 | ZP | -- | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.15 | KUBICKA Joanna | KL Bałtyk Koszalin | 1995 | U20 | ZP | +1.7 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.10 | PIERZYNIAK Natalia | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | -0.2 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.04 | BURCZAK Katarzyna | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | +0.7 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.80 | BOJKE Ewa | UKS Ekoludek Szczenurze | 1998 | U16 | PM | -0.5 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | f | 1 | 4.58 | POMIAN Andżelina | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | +1.5 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.40 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U16 | ZP | +2.4 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 3.90 | MOROZ Katarzyna | KL Iskra Białogard | 1998 | U16 | ZP | +0.6 | -- | # | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.26 | BURCZAK Katarzyna | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | +2.7 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.88 | KUBICKA Joanna | KL Bałtyk Koszalin | 1995 | U20 | ZP | +1.0 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.84 | UKLEJA Agata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U18 | ZP | +2.5 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.68 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | III | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 10.36 | KRENCA Natalia | KL Iskra Białogard | 1996 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 7.23 | WARDZIŃSKA Patrycja | ULKS Tychowo | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 28.14 | KUCHARSKA Paulina | MKS Junior Złocieniec | 1999 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 24.19 | OLECHOWSKA Małgorzata | MKS Junior Złocieniec | 1995 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 16.17 | WARDZIŃSKA Patrycja | ULKS Tychowo | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 25.47 | KUCHARSKA Paulina | MKS Junior Złocieniec | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.59 | PRZYBYSZ Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1995 | U20 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 33.62 | PASZKO Aleksandra | KL Bałtyk Koszalin | 1995 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.83 | ZIELIŃSKI Andrzej | WKS Wawel Kraków # | 1990 | Sen | MA | +3.1 | I | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | e | 1 | 10.99 | STANKIEWICZ Gabriel | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | +3.1 | II | B.D. | 1 | ||||||||
3 | e | 1 | 11.04 | SOSNOWSKI Tomasz | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U23 | ZP | +3.1 | II | ||||||||||
4 | e | 1 | 11.07 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | +3.1 | II | JUNIEWICZ Jakub B.D. | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
5 | e | 1 | 11.19 | ŁAPECIŃSKI Przemysław | MKL Szczecin | 1997 | U18 | ZP | +3.1 | II | # | |||||||||
6 | e | 1 | 11.23 | ANDERS Rafał | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U23 | ZP | +3.1 | II | ||||||||||
7 | e | 1 | 11.36 | MĄCZKA Mariusz | MKL Szczecin | 1995 | U20 | ZP | +3.1 | III | # | |||||||||
8 | e | 1 | 11.77 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | +3.1 | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | |||||||
1 | e | 2 | 11.94 | JÓZEFÓW Patryk | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U20 | ZP | +0.6 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.11 | MASSIEL Krystian | MKL Szczecin | 1997 | U18 | ZP | +0.6 | IV | BINDASZEWSKA Hanna # | Z/1383/13 | 2024 | |||||||
3 | e | 2 | 12.22 | MAZUR Rafał | MKL Szczecin | 1997 | U18 | ZP | +0.6 | -- | # | |||||||||
1 | e | 3 | 12.21 | KWIATKOWSKI Sebastian | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U18 | ZP | -0.7 | -- | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.51 | KRAUS Damian | PLMKS Chrobry Gryfice | 1996 | U18 | ZP | -0.7 | -- | PRZYBYSZ Łukasz | Z/0490/12 | 2014 | 4 | ||||||
3 | e | 3 | 12.64 | MADEJ Patryk | KL Bałtyk Koszalin | 1998 | U16 | ZP | -0.7 | V | ||||||||||
4 | e | 3 | 12.82 | DRĘŻEK Arkadiusz | KU AZS WAT w Warszawie # | 1999 | U16 | MZ | -0.7 | -- | B.D. | Z/3300/15 | 2021 | 2 | ||||||
5 | e | 3 | 13.53 | SZULC Damian | MKS Święc Sławno | 1999 | U16 | ZP | -0.7 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 14.30 | KRZYŻANIAK Szymon | MKS Święc Sławno | 2000 | U14 | ZP | -0.7 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 12.75 | WIKTOROWICZ Artur | UKL Ósemka Police | 2000 | U14 | ZP | +0.2 | V | ||||||||||
2 | e | 4 | 14.47 | BIRETA Kacper | MKS Święc Sławno | 2000 | U14 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 14.49 | ŻÓŁKOŚ Paweł | MKS Święc Sławno | 2000 | U14 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
4 | e | 4 | 16.57 | SAWICKI Adam | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U12 | ZP | +0.2 | -- | LDK! | |||||||||
5 | e | 4 | 18.98 | BIALIC Michał | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U12 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 19.18 | LEMANOWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U12 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
7 | e | 4 | 24.16 | WÓJCISZYN Fabian | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U12 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 17.95 | CZEKAJ Oskar | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U12 | ZP | +0.6 | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | e | 5 | 18.75 | BIESIADA Maciej | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U12 | ZP | +0.6 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 19.91 | DOLAK Maciej | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U12 | ZP | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 22.31 | JELEŃ Maciej | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U12 | ZP | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 22.92 | KOWALCZUK Filip | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U12 | ZP | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 10.67 | ZIELIŃSKI Andrzej | WKS Wawel Kraków # | 1990 | Sen | MA | +1.5 | I | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | f | 1 | 10.81 | STANKIEWICZ Gabriel | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | +1.5 | I | B.D. | 1 | ||||||||
3 | f | 1 | 10.89 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | +1.5 | I | JUNIEWICZ Jakub B.D. | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
4 | f | 1 | 10.93 | SOSNOWSKI Tomasz | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U23 | ZP | +1.5 | II | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.97 | ANDERS Rafał | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U23 | ZP | +1.5 | II | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.06 | ŁAPECIŃSKI Przemysław | MKL Szczecin | 1997 | U18 | ZP | +1.5 | II | # | |||||||||
7 | f | 1 | 11.30 | MĄCZKA Mariusz | MKL Szczecin | 1995 | U20 | ZP | +1.5 | II | # | |||||||||
8 | f | 1 | 11.70 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | +1.5 | III | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.61 | GRYNKIEWICZ Marcin | WMLKS Pomorze Stargard # | 1990 | Sen | ZP | -0.3 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.21 | ANDERS Rafał | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U23 | ZP | -0.3 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 22.29 | SOSNOWSKI Tomasz | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U23 | ZP | -0.3 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 24.72 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -0.3 | V | B.D. | M | ||||||||
5 | s | 1 | 26.45 | WIKTOROWICZ Artur | UKL Ósemka Police | 2000 | U14 | ZP | -0.3 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.33 | STRACHEL Adrian | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.77 | ZIELIŃSKI Piotr | PLMKS Chrobry Gryfice | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 50.13 | KUTA Adam | PLMKS Chrobry Gryfice | 2001 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.16 | MĄKOSA Daniel | UKL Ósemka Police | 1996 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 60.15 | ZAGAJEWSKI Rafał | KL Iskra Białogard # | 1997 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:26.00 | PRUCHNIEWSKI Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 1996 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:26.67 | PIETRAK Piotr | PLMKS Chrobry Gryfice | 1996 | U18 | ZP | -- | PRZYBYSZ Łukasz | Z/0431/13 | 2015 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 1:29.66 | TEOFILAK Kamil | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:30.34 | RZEPECKI Ryszard | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:32.74 | CZEPIEL Mateusz | KL Bałtyk Koszalin | 1986 | Sen | ZP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:34.64 | WAWRZYNIAK Mateusz | KL Bałtyk Koszalin | 1998 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:35.60 | KULIGOWSKI Przemysław | RAZ Szczecin # | 1995 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:37.09 | FRĄCZYK Michał | PLMKS Chrobry Gryfice | 1998 | U16 | ZP | V | PRZYBYSZ Łukasz | BEZ | |||||||||
9 | s | 1 | 1:37.26 | WRÓBEL Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:37.46 | KRAUS Damian | PLMKS Chrobry Gryfice | 1996 | U18 | ZP | -- | PRZYBYSZ Łukasz | Z/0490/12 | 2014 | 4 | |||||||
11 | s | 1 | 1:37.61 | LINOWIECKI Cezary | KL Bałtyk Koszalin | 1960 | Masters | ZP | -- | B.D. | Z/1508/18 | 2023 | BEZ | |||||||
12 | s | 1 | 1:57.89 | WAŁĘGA Krystian | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2002 | U12 | ZP | -- | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:59.34 | GAŁKOWSKI Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:12.89 | GESSEL Grzegorz | MKS Junior Złocieniec | 1996 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:13.09 | WIŚNIEWSKI Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U14 | MZ | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:23.47 | WOJTKIEWICZ Mateusz | KB Dziesiątka Białogard # | 1995 | U20 | ZP | -- | CICHOCKI Jarosław B.D. # | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 2 | 15.76 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +0.7 | III | B.D. | M | ||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 15.34 | GIŻYCKI Łukasz | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U18 | ZP | +0.7 | III | # | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.70 | MALAK Paweł | MKL Szczecin | 1990 | Sen | ZP | +0.7 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 14.85 | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek # | 1993 | U23 | ZP | +0.7 | I | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/1798/11 | 2021 | |||||||
5 | s | 1 | 18.14 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | +0.7 | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | ZIÓŁKOWSKI Maciej | KL Iskra Białogard # | 1997 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.65 | CABAŃSKI Michał | SKLA Słupsk # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.55 | ZAREMBA Bartosz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.45 | MATUSZEWSKI Wojciech | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | BYSTREK Gabriel | MKS Święc Sławno | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | KUZIO Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 1998 | U16 | ZP | -- | B.D. | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 6.00 | PAZDERSKI Marcin | STS Pomerania Szczecinek | 1990 | Sen | ZP | +1.3 | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | f | 1 | 6.38 | JÓZEFÓW Patryk | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U20 | ZP | +1.7 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.15 | PAZDERSKI Marcin | STS Pomerania Szczecinek | 1990 | Sen | ZP | +2.9 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | f | 1 | 5.90 | BARGIEL Kamil | KL Bałtyk Koszalin | 1998 | U16 | ZP | +1.1 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.90 | KOZŁOWSKI Adrian | MKS Święc Sławno | 1997 | U18 | ZP | +1.3 | IV | KAPAŁA Leszek | Z/1090/13 | 2014 | BEZ | ||||||
5 | f | 1 | 5.02 | AWTUCH Grzegorz | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +1.5 | -- | # | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.70 | ZAREMBA Bartosz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U20 | ZP | +1.5 | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | ZUZIAK Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1996 | U18 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.25 | GOLAN Kamil | ULKS Tychowo | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 11.67 | KOWALSKI Adam | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 6.72 | GALASIŃSKI Szymon | ULKS Tychowo | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.05 | WĄSOWSKI Adrian | ULKS Tychowo | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | LACHOWSKI Sebastian | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.57 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1988 | Sen | LU | I | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 31.34 | SZNITOWSKI Dominik | PLMKS Chrobry Gryfice | 1998 | U16 | ZP | V | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.25 | LACHOWSKI Sebastian | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 31.39 | KOWALSKI Adam | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.37 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1988 | Sen | LU | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 29.86 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | ||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.75 | SMYK Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | IV | B.D. | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 38.53 | SZCZĘSNY Kacper | MKS Święc Sławno | 1999 | U16 | ZP | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 35.65 | SZNITOWSKI Dominik | PLMKS Chrobry Gryfice | 1998 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 35.40 | SZYMAŃSKI Sebastian | KL Bałtyk Koszalin | 1999 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.05 | PIASECKI Dawid | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.341374874115 sekund |