Poznań 23 - 25.05.2008 Akademickie Mistrzostwa Polski - Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych |
||||||||||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 64.70 | SZACIŁOWSKA Urszula | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U23 | PD | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 65.83 | GIERSZEWSKA Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U23 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 66.17 | KULESA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U23 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 66.60 | PAKIET Agnieszka | UKL Ósemka Police # | 1988 | U23 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 63.38 | SZAFRANIEC Alicja | AZS-AWF Gorzów | 1986 | U23 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 63.56 | NABIELEC Joanna | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1988 | U23 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 64.54 | ZIELIŃSKA Aneta | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U23 | KP | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 66.47 | WAREŃCZAK Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U23 | WP | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 3 | 65.16 | CICHOCKA Sandra | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U23 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 66.61 | SOBCZAK Anna | UKL Ósemka Police # | 1985 | Sen | ZP | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 67.87 | SOSZYŃSKA Joanna | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 69.00 | GURTATOWSKA Patrycja | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U23 | WN | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 4 | 62.35 | KINAST Paulina | AZS Łódź | 1986 | U23 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 63.30 | KŁUCZYŃSKA Marzena | OŚ AZS Poznań # | 1984 | Sen | WP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 64.19 | WIRKUS Monika | KS Wejher Wejherowo # | 1988 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 65.59 | ŁOZIŃSKA Małgorzata | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 65.68 | RADOMSKA Anna | AZS Łódź | 1984 | Sen | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 62.42 | ŻAK Katarzyna | GKS Piast Gliwice # | 1984 | Sen | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 63.29 | MISZTA Karolina | KS AZS AWF Poznań # | 1991 | U18 | WP | IV | |||||||||||
3 | s | 5 | 64.27 | URNIAŻ Dominika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U23 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 65.36 | PAŁUSZKA Agnieszka | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U23 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 69.19 | STĘPNIK Magdalena | AZS UMCS Lublin | 1988 | U23 | LU | -- | |||||||||||
7 | s | 5 | 69.29 | ZAJĄC Paulina | UKS Barnim Goleniów # | 1987 | U23 | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 61.47 | RYBACKA Edyta | MKS Hermes Gryfino # | 1986 | U23 | ZP | III | |||||||||||
3 | s | 6 | 62.01 | MATYSIAK Katarzyna | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U23 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 6 | 62.10 | WOJTULEWICZ Anna | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U23 | PD | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
1 | s | 7 | 60.87 | CZAJKOWSKA Ewa | MUKS Płock | 1985 | Sen | MZ | III | |||||||||||
2 | s | 7 | 61.11 | RYDZ Katarzyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 7 | 62.49 | SZMIGIEL Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U23 | PD | -- | B.D. | 3 | |||||||||
6 | s | 7 | 63.55 | BEŃ Natalia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U23 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 7 | 63.72 | KURDZIEL Marta | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1984 | Sen | MA | -- | |||||||||||
8 | s | 7 | 65.22 | WÓJCIK Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 1984 | Sen | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 58.68 | CHAŁAS Magdalena | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | II | |||||||||||
2 | s | 8 | 58.79 | GÓRKA Sylwia | WLKS Wrocław | 1987 | U23 | DS | II | |||||||||||
3 | s | 8 | 59.18 | KRÓLICKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn # | 1985 | Sen | WN | III | |||||||||||
4 | s | 8 | 60.10 | ZAJĄC Aneta | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1985 | Sen | WP | III | ADAMCZAK Zygmunt | ||||||||||
5 | s | 8 | 60.85 | BORAWSKA Anna | MUKS ILKUS Olkusz # | 1988 | U23 | MA | III | BORAWSKI Krzysztof B.D. # | BEZ | |||||||||
6 | s | 8 | 62.33 | KAZIOR Zuzanna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 9 | 57.95 | ROMISZEWSKA Marta | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U23 | MZ | II | # | ||||||||||
2 | s | 9 | 58.51 | BUJNOWSKA Małgorzata | AZS UMCS Lublin | 1985 | Sen | LU | II | DANIELCZUK Paweł # | Z/3189/11 | 2023 | ||||||||
3 | s | 9 | 59.52 | PARADOWSKA Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U23 | MZ | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | s | 9 | 59.82 | ZEMBRZUSKA Justyna | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U23 | MZ | III | # | ||||||||||
5 | s | 9 | 60.38 | SIECZKOWSKA Joanna | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U23 | PD | III | |||||||||||
6 | s | 9 | 61.41 | PIETRZYK Katarzyna | AZS Łódź | 1984 | Sen | LD | III | |||||||||||
1 | s | 10 | 56.75 | ZWOLAK Anna | KS Agros Zamość # | 1987 | U23 | LU | II | |||||||||||
2 | s | 10 | 57.02 | KURBEL Agnieszka | MULKS MOS Sieradz # | 1987 | U23 | LD | II | |||||||||||
3 | s | 10 | 57.22 | TRAWIŃSKA Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U23 | DS | II | # | ||||||||||
4 | s | 10 | 58.59 | TOMCZYK Agata | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 10 | 59.37 | GRZYWACZEWSKA Justyna | AZS UMCS Lublin # | 1988 | U23 | LU | III | DANIELCZUK Paweł # | Z/11661/21 | 2024 | ||||||||
6 | s | 10 | 60.33 | ORACZEWSKA Agnieszka | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U23 | MA | III | |||||||||||
8 | s | 10 | 65.93 | CYTROWSKA Izabela | PLKS Gwda Piła # | 1985 | Sen | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 11 | 54.32 | KOSTRUBA-RÓJ Izabela | KS Agros Zamość # | 1984 | Sen | LU | M | |||||||||||
2 | s | 11 | 54.67 | BEDNAREK Agata | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | I | B.D. | M | |||||||||
3 | s | 11 | 55.70 | MATUSIŃSKA Tina | UKS Chromik Mysłowice # | 1988 | U23 | SL | I | # | ||||||||||
4 | s | 11 | 56.15 | ILCZUK Weronika | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1986 | U23 | MZ | I | LEMIESZ Aneta | Z/2529/20 | 2023 | ||||||||
5 | s | 11 | 56.97 | FICK Ewelina | TS AKS Chorzów # | 1986 | U23 | SL | II | |||||||||||
6 | s | 11 | 59.74 | KUŚNIAR Marta | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | Sen | DS | III | |||||||||||
4 | s | 12 | 71.81 | ZAJDA Joanna | LKS Brodnica | 1986 | U23 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 13 | 62.23 | TEKIEŃ Joanna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1987 | U23 | PD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:04.10 | DĄBROWSKA Justyna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1987 | U23 | PD | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 5:06.48 | ZARĘBA Edyta | AZS AP Siedlce | 1982 | Sen | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 5:53.76 | GAIK Anna | MKS Ekonomik Nysa # | 1987 | U23 | OP | -- | B.D. | ||||||||||
1 | s | 2 | 4:21.86 | MIERNIK Agnieszka | WLKS Wrocław | 1987 | U23 | DS | I | |||||||||||
2 | s | 2 | 4:23.41 | KUŚ Joanna | AZS-AWF Katowice | 1984 | Sen | SL | I | |||||||||||
3 | s | 2 | 4:25.74 | WIŚNIOWSKA Monika | WLKS Nowe Iganie # | 1984 | Sen | MZ | I | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 4:28.22 | MIERZEJEWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | Sen | SL | I | |||||||||||
5 | s | 2 | 4:29.28 | PŁACZEK Lena | niest. Poznań # | 1991 | U18 | WP | I | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 4:29.74 | WOJNA Anna | ULKS Lipinki | 1986 | U23 | MA | I | ŚWIERZOWSKI Tomasz # | Z/2484/11 | 2022 | 1 | LDK! | ||||||
7 | s | 2 | 4:30.68 | PASZKIEWICZ Izabela | AZS UMCS Lublin | 1988 | U23 | LU | I | GIŻYŃSKI Mariusz # | Z/2651/11 | 2023 | ||||||||
8 | s | 2 | 4:31.15 | KORDUS Anna | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U23 | WP | I | MOTYL Edward | 1 | |||||||||
9 | s | 2 | 4:34.05 | HARASIM Monika | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U23 | MZ | II | # | ||||||||||
10 | s | 2 | 4:34.12 | NIEMCZAK Dorota | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U23 | MZ | II | |||||||||||
11 | s | 2 | 4:38.02 | PALKA Adrianna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
12 | s | 2 | 4:41.65 | PUSTOŁA Beata | MKS Pogoń Siedlce # | 1990 | U20 | MZ | II | MACIEJEWSKI Janusz B.D. # | Z/5044/11 | 2011 | ||||||||
13 | s | 2 | 4:46.34 | STANEK Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | Sen | SL | III | |||||||||||
14 | s | 2 | 4:51.00 | BARCEWICZ Marta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U23 | WN | III | # | ||||||||||
15 | s | 2 | 4:57.24 | JAKIMOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U23 | WN | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 4:43.91 | FICNER Anna | MKS Siechnice # | 1985 | Sen | DS | II | SOBCZYK Tomasz | Z/2208/19 | 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 4:47.50 | PRZYGÓDZKA Angelika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U23 | WN | III | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 4:52.21 | CHŁOSTA Justyna | MUKS ILKUS Olkusz # | 1987 | U23 | MA | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 4:53.66 | RURYNKIEWICZ Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U23 | OP | III | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 4:59.05 | PARSZCZYŃSKA Izabela | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U23 | PD | -- | DĄBROWSKI Tomasz B.D. # | Z/0795/11 | 2024 | 1 | |||||||
6 | s | 3 | 5:02.94 | ZIMNIAK Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U20 | WP | IV | # | ||||||||||
7 | s | 3 | 5:04.55 | SOBCZYK Barbara | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U23 | OP | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 5:06.89 | SOBCZYŃSKA Magdalena | OŚ AZS Poznań # | 1991 | U18 | WP | IV | |||||||||||
9 | s | 3 | 5:07.81 | TYLL Agnieszka | KS AZS AWF Poznań # | 1990 | U20 | WP | IV | WEGWERTH Włodzimierz | BEZ | |||||||||
10 | s | 3 | 5:17.78 | Ł. M. | KS AZS AWF Poznań # | 1992 | U18 | WP | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 6.20 | DOBIJA Teresa | AZS Łódź | 1982 | Sen | LD | -1.2 | M | # | |||||||||
2 | e | 1 | 5.91 | OLKIEWICZ Monika | AZS-AWF Gorzów | 1987 | U23 | LB | -0.1 | I | # | |||||||||
3 | e | 1 | 5.63 | CICHOWLAS Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1988 | U23 | WP | -0.7 | II | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/2495/11 | 2020 | 1 | ||||||
4 | e | 1 | 5.59 | CHUKWU Sandra | MKL Szczecin | 1987 | U23 | ZP | +1.1 | II | # | |||||||||
5 | e | 1 | 5.46 | KANIECKA Magdalena | AZS Łódź | 1985 | Sen | LD | -0.5 | II | ||||||||||
6 | e | 1 | 5.46 | JAKÓBCZAK Aneta | OŚ AZS Poznań # | 1985 | Sen | WP | +0.1 | II | # | |||||||||
7 | e | 1 | 5.39 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | +0.4 | III | # | |||||||||
8 | e | 1 | 5.32 | STARZAK Anna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U23 | LU | 0.0 | III | # | |||||||||
9 | e | 1 | 5.30 | PŁONKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1988 | U23 | PM | +0.8 | III | ||||||||||
10 | e | 1 | 5.29 | KADUSZKIEWICZ Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U23 | MA | -0.7 | III | ||||||||||
11 | e | 1 | 5.29 | CUBAŁA Aneta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | Sen | KP | -0.5 | III | ||||||||||
12 | e | 1 | 5.21 | SAKOWICZ Alicja | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U23 | MZ | +0.2 | III | # | |||||||||
13 | e | 1 | 5.15 | KUŚ Maria | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | -0.4 | III | ||||||||||
14 | e | 1 | 5.15 | KUBIENIEC Sabina | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U23 | LU | -1.7 | III | ||||||||||
17 | e | 1 | 4.97 | SZCZYPIOR Laura | SKLA Sopot # | 1987 | U23 | PM | -0.6 | -- | ||||||||||
18 | e | 1 | 4.76 | PRZESTRZELSKA Monika | OKLA Ostrołęka # | 1987 | U23 | MZ | -0.9 | -- | ||||||||||
19 | e | 1 | 4.66 | WOJCIECHOWSKA Agnieszka | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U23 | OP | -0.8 | -- | ||||||||||
20 | e | 1 | 4.65 | CICHOSZ Sandra | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U23 | MZ | -0.1 | -- | # | |||||||||
21 | e | 1 | 4.64 | ADAMSKA Katarzyna | STS Pomerania Szczecinek # | 1988 | U23 | ZP | -0.1 | -- | # | |||||||||
23 | e | 1 | 4.46 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | -0.1 | -- | ||||||||||
27 | e | 1 | 4.31 | MOCEK Kamila | AZS-AWF Gorzów | 1985 | Sen | LB | -0.4 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
28 | e | 1 | 4.29 | MATKOWSKA Kinga | MKS Piast Lwówek Śląski # | 1987 | U23 | DS | -0.4 | -- | ||||||||||
29 | e | 1 | 4.28 | ŚWIDERSKA Marta | MKL Szczecin | 1986 | U23 | ZP | -0.3 | -- | ||||||||||
36 | e | 1 | 4.02 | CYCHOWSKA Klaudia | OKLA Ostrołęka # | 1987 | U23 | MZ | 0.0 | -- | ||||||||||
43 | e | 1 | 3.48 | OLSZEWSKA Dominika | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -1.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 5.94 | SKIBIŃSKA Joanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1985 | Sen | LD | -0.1 | I | # | |||||||||
2 | e | 2 | 5.84 | MODRZEJEWSKA Ewelina | MKL Szczecin | 1985 | Sen | ZP | -0.1 | I | # | |||||||||
3 | e | 2 | 5.57 | BACHMATIUK Magdalena | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U23 | WP | +0.6 | II | # | |||||||||
4 | e | 2 | 5.55 | SZABLEWSKA Agnieszka | RKS Łódź | 1986 | U23 | LD | +1.0 | II | # | |||||||||
5 | e | 2 | 5.42 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U23 | LD | +1.6 | II | ||||||||||
6 | e | 2 | 5.17 | PERYCZ Urszula | SSA Legia 1926 Warszawa # | 1985 | Sen | MZ | +0.5 | III | # | |||||||||
7 | e | 2 | 5.15 | BOROWSKA Sylwia | KS Wisła Puławy # | 1986 | U23 | LU | -0.1 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
8 | e | 2 | 5.09 | PAŁYS Judyta | LLKS Pomorze Stargard # | 1988 | U23 | ZP | +0.1 | -- | ||||||||||
9 | e | 2 | 5.04 | LIĆWINKO Kamila | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U23 | PD | -0.2 | -- | # | |||||||||
11 | e | 2 | 4.91 | DOBIJA Anna | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1985 | Sen | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
14 | e | 2 | 4.84 | DĄBROWSKA Sylwia | MKS Unia Hrubieszów # | 1986 | U23 | LU | +0.9 | -- | ||||||||||
15 | e | 2 | 4.75 | SIEMIENIAKO Paulina | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U23 | PD | +0.7 | -- | # | |||||||||
17 | e | 2 | 4.74 | ROSJAN Karolina | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | Sen | WP | +1.3 | -- | ||||||||||
19 | e | 2 | 4.69 | ZARECKA Aleksandra | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U23 | PD | +0.1 | -- | # | |||||||||
25 | e | 2 | 4.52 | RYTTER Joanna | MKL Toruń | 1986 | U23 | KP | -0.2 | -- | ||||||||||
27 | e | 2 | 4.42 | NABIELEC Joanna | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1988 | U23 | SL | +0.7 | -- | ||||||||||
30 | e | 2 | 4.38 | BIELAK Monika | AZS UMCS Lublin | 1986 | U23 | LU | +0.7 | -- | ||||||||||
36 | e | 2 | 4.28 | KRZYSICA Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U23 | OP | +1.2 | -- | ||||||||||
37 | e | 2 | 4.19 | TOPCZYŃSKA Natalia | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 15.54 | ZABAWSKA Krystyna | KS Podlasie Białystok # | 1968 | Masters | PD | I | ||||||||||||
1 | e | 1 | 15.79 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | I | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 14.80 | DUDZIŃSKA Agnieszka | RLTL ZTE Radom | 1988 | U23 | MZ | I | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 10.88 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U23 | LD | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.86 | SOBIECH Emilia | RKS Skra Warszawa # | 1988 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
7 | e | 1 | 9.84 | BĄK Halszka | MKS Baszta Szamotuły # | 1987 | U23 | WP | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 11.30 | MURAWSKA Sabina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U23 | KP | III | |||||||||||
9 | e | 1 | 9.43 | GŁÓW Katarzyna | AZS-AWF Gorzów | 1985 | Sen | LB | -- | |||||||||||
10 | e | 1 | 9.38 | PLEWNIA Danuta | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1984 | Sen | OP | -- | # | ||||||||||
11 | e | 1 | 9.35 | PATLA Malwina | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
13 | e | 1 | 9.20 | SZYMANIAK Anna | MKS Baszta Szamotuły # | 1984 | Sen | WP | -- | |||||||||||
16 | e | 1 | 8.74 | PONIKARCZYK Ewa | niest. Białystok # | 1986 | U23 | PD | -- | B.D. | ||||||||||
20 | e | 1 | 8.52 | ŁUKAWSKA Karolina | MOSM Tychy | 1988 | U23 | SL | -- | |||||||||||
24 | e | 1 | 8.16 | POLCYN Magdalena | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U23 | WP | -- | |||||||||||
30 | e | 1 | 7.74 | WODERSKA Nina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U23 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
36 | e | 1 | 7.40 | DANKIEWICZ Edyta | MKS Start Lublin # | 1986 | U23 | LU | -- | |||||||||||
37 | e | 1 | 7.32 | MARKOWSKA Katarzyna | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U23 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 14.06 | JARMUŻEK Agnieszka | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1984 | Sen | LU | I | |||||||||||
3 | e | 2 | 13.51 | SUPIŃSKA Justyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U23 | WN | I | |||||||||||
4 | e | 2 | 12.41 | JAWOROWSKA Marta | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U23 | MZ | II | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 12.12 | SAMUL Agata | AZS UMCS Lublin | 1987 | U23 | LU | II | |||||||||||
6 | e | 2 | 11.69 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | SKLA Słupsk | 1986 | U23 | PM | III | |||||||||||
8 | e | 2 | 11.20 | JAWOROWSKA Katarzyna | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U23 | MZ | III | # | ||||||||||
9 | e | 2 | 11.17 | ZADURA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1982 | Sen | MZ | III | # | ||||||||||
10 | e | 2 | 11.10 | WOJTULEWICZ Malwina | KS Podlasie Białystok # | 1985 | Sen | PD | III | |||||||||||
11 | e | 2 | 11.06 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | III | # | ||||||||||
12 | e | 2 | 10.63 | KUŚ Maria | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | III | |||||||||||
13 | e | 2 | 10.41 | RZUCIDŁO Monika | AZS UMCS Lublin | 1980 | Sen | LU | III | |||||||||||
14 | e | 2 | 10.36 | GLANC Żaneta | OŚ AZS Poznań # | 1983 | Sen | WP | III | |||||||||||
17 | e | 2 | 9.50 | NIEDOJAD Karolina | WKS Wawel Kraków # | 1985 | Sen | MA | -- | B.D. | 3 | |||||||||
19 | e | 2 | 9.31 | BRYŚ Sabina | MUKS Kadet Rawicz # | 1987 | U23 | WP | -- | |||||||||||
20 | e | 2 | 9.21 | BIAŁOWĄS Aleksandra | LLKS Osowa Sień | 1983 | Sen | LB | -- | |||||||||||
27 | e | 2 | 8.13 | SUCHENIA Justyna | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | |||||||||||
28 | e | 2 | 8.04 | CZOK Maria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1984 | Sen | OP | -- | # | ||||||||||
29 | e | 2 | 7.81 | SZTUKOWSKA Aleksandra | UKS Czwórka Białystok # | 1988 | U23 | PD | -- | B.D. | ||||||||||
32 | e | 2 | 7.77 | OSIECKA Marta | RKS Skra Warszawa # | 1988 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
33 | e | 2 | 7.34 | GUZEK Marlena | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U23 | PD | -- | |||||||||||
36 | e | 2 | 7.04 | SYGDZIAK Dagmara | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 41.81 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | SKLA Słupsk | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 29.73 | BIAŁOWĄS Aleksandra | LLKS Osowa Sień | 1983 | Sen | LB | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 36.73 | DYL Małgorzata | KS Polonia Pasłęk # | 1987 | U23 | WN | III | B.D. | 2 | |||||||||
4 | e | 1 | 34.38 | WODERSKA Nina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U23 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | e | 1 | 33.68 | RAPUCHA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U23 | PD | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 30.12 | GUZEK Marlena | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U23 | PD | -- | |||||||||||
9 | e | 1 | 39.20 | POLNIAK Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | III | # | ||||||||||
10 | e | 1 | 29.67 | SZYMANIAK Anna | MKS Baszta Szamotuły # | 1984 | Sen | WP | -- | |||||||||||
11 | e | 1 | 29.62 | MOCEK Kamila | AZS-AWF Gorzów | 1985 | Sen | LB | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
13 | e | 1 | 27.78 | DANKIEWICZ Edyta | MKS Start Lublin # | 1986 | U23 | LU | -- | |||||||||||
16 | e | 1 | 26.59 | SOBIECH Emilia | RKS Skra Warszawa # | 1988 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
18 | e | 1 | 26.55 | ZAJAS Magdalena | MKS Baszta Szamotuły # | 1986 | U23 | WP | -- | |||||||||||
19 | e | 1 | 26.35 | BĄK Halszka | MKS Baszta Szamotuły # | 1987 | U23 | WP | -- | |||||||||||
26 | e | 1 | 24.62 | WOJTULEWICZ Malwina | KS Podlasie Białystok # | 1985 | Sen | PD | -- | |||||||||||
29 | e | 1 | 23.90 | LEŚNIEWSKA Katarzyna | niest. Bydgoszcz # | 1986 | U23 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
30 | e | 1 | 22.73 | CZOK Maria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1984 | Sen | OP | -- | # | ||||||||||
33 | e | 1 | 21.21 | MARKOWSKA Katarzyna | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U23 | LB | -- | |||||||||||
34 | e | 1 | 19.99 | BARTOSIK Iwona | RKS Łódź | 1984 | Sen | LD | -- | |||||||||||
38 | e | 1 | 17.51 | SYGDZIAK Dagmara | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | e | 2 | 45.53 | LEWANDOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | I | |||||||||||
2 | e | 2 | 43.74 | BAŁDYGA Joanna | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U23 | MZ | II | |||||||||||
3 | e | 2 | 43.55 | FELICIAK Ewelina | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U23 | MZ | II | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 42.68 | URBICKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 42.55 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | B.D. # | 3 | |||||||||
6 | e | 2 | 41.42 | PLEWNIA Danuta | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1984 | Sen | OP | II | # | ||||||||||
7 | e | 2 | 40.24 | SZYBOWSKA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | |||||||||||
8 | e | 2 | 37.11 | MARCINIAK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | III | # | ||||||||||
9 | e | 2 | 36.32 | SZAJEWSKA Justyna | KS Wisła Puławy # | 1985 | Sen | LU | III | # | ||||||||||
10 | e | 2 | 35.94 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U23 | PM | III | # | ||||||||||
14 | e | 2 | 28.64 | PATLA Malwina | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
15 | e | 2 | 28.48 | FUMINKOWSKA Marlena | MULKS MOS Sieradz # | 1985 | Sen | LD | -- | |||||||||||
20 | e | 2 | 24.86 | HAS Joanna | AZS UMCS Lublin | 1983 | Sen | LU | -- | # | ||||||||||
26 | e | 2 | 20.12 | BATORSKA Katarzyna | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1983 | Sen | MA | -- | |||||||||||
27 | e | 2 | 19.93 | PONIKARCZYK Ewa | niest. Białystok # | 1986 | U23 | PD | -- | B.D. | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 50.79 | KUĆ Wojciech | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U23 | WP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 51.54 | CHMIELEWSKI Artur | RKS Łódź | 1988 | U23 | LD | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 52.16 | MILANOWSKI Krzysztof | LKS Kłos Olkusz # | 1988 | U23 | MA | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 52.40 | LITWIC Michał | MKL Szczecin | 1987 | U23 | ZP | III | |||||||||||
5 | s | 2 | 53.05 | MACIASZEK Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U23 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 2 | 53.05 | SUŁOWSKI Mariusz | WKS Wawel Kraków # | 1985 | Sen | MA | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 56.95 | BARAŃSKI Paweł | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U23 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 51.63 | KRYSTEK Krzysztof | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 51.82 | SROKA Bartosz | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1985 | Sen | OP | III | |||||||||||
5 | s | 3 | 52.95 | SOŚNIAK Kamil | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U23 | PM | -- | WIETEK Zbigniew # | BEZ | |||||||||
5 | s | 3 | 52.95 | SOŚNIAK Kamil | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U23 | PM | -- | WIETEK Zbigniew # | BEZ | |||||||||
6 | s | 3 | 53.72 | ŚRODOŃ Tomasz | LUKS Dwójka Namysłów | 1987 | U23 | OP | -- | B.D. | ||||||||||
7 | s | 3 | 56.97 | ŻYWEK Franciszek | OKS Start Otwock | 1988 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 51.80 | PIĄTKOWSKI Piotr | Kraków Athletics Team # | 1983 | Sen | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3636/22 | 2023 | ||||||||
2 | s | 4 | 51.84 | SZMIT Cezary | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | Sen | WN | III | |||||||||||
4 | s | 4 | 52.47 | CZUPRYŃSKI Krzysztof | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U23 | LB | III | |||||||||||
6 | s | 4 | 53.75 | STAROŚCIAK Adam | LIUKS Kruszwica | 1987 | U23 | KP | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 53.82 | KAMIEŃSKI Karol | UKS 19 Bojary Białystok # | 1987 | U23 | PD | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 50.79 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | U23 | MA | III | KOLODZIEJ Roman # | 2 | |||||||||
2 | s | 5 | 51.63 | GRUDZIEŃ Kamil | AZS UMCS Lublin | 1979 | Sen | LU | III | |||||||||||
3 | s | 5 | 51.74 | JAJUGA Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | III | |||||||||||
4 | s | 5 | 52.17 | SCHATTON Joachim | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U23 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 5 | 52.49 | ŻUREK Wojciech | RLTL ZTE Radom | 1987 | U23 | MZ | III | |||||||||||
7 | s | 5 | 53.68 | SZTEKMILER Tomasz | AZS Łódź | 1984 | Sen | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 50.43 | KOŚCIUK Łukasz | AZS UMCS Lublin | 1983 | Sen | LU | II | |||||||||||
3 | s | 6 | 50.57 | GAJEWSKI Mateusz | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | III | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 6 | 51.20 | WIECZOREK Piotr | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 6 | 51.67 | LAZAM Hani | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | III | |||||||||||
6 | s | 6 | 52.04 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
7 | s | 6 | 53.75 | SOPEL Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U23 | LB | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 48.48 | BUDZIEJEWSKI Kamil | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | I | # | ||||||||||
2 | s | 7 | 49.65 | BARTOCHA Bartosz | AZS Łódź | 1984 | Sen | LD | II | |||||||||||
3 | s | 7 | 49.80 | DUSIŃSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
5 | s | 7 | 50.62 | KAMIŃSKI Szymon | MKS Iskra Pszczyna # | 1988 | U23 | SL | III | B.D. # | 3 | |||||||||
6 | s | 7 | 50.63 | PESEL Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | III | B.D. | ||||||||||
7 | s | 7 | 51.29 | KOTYL Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 8 | 48.60 | DOMAGAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 8 | 49.02 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | # | ||||||||||
3 | s | 8 | 49.53 | KALITKA Roman | MKL Szczecin | 1986 | U23 | ZP | II | # | ||||||||||
4 | s | 8 | 49.67 | OLSZEWSKI Mariusz | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1986 | U23 | MZ | II | |||||||||||
5 | s | 8 | 49.70 | SULIMA Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U23 | PD | II | |||||||||||
6 | s | 8 | 50.35 | BARANIAK Krzysztof | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1987 | U23 | WP | II | |||||||||||
1 | s | 9 | 48.49 | BOCIĄG Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | I | |||||||||||
2 | s | 9 | 49.13 | WITKOWSKI Bartosz | niest. Olsztyn # | 1985 | Sen | WN | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 9 | 50.12 | WIELGUS Michał | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | II | # | ||||||||||
4 | s | 9 | 50.61 | KNIEFEL Bartosz | MUKL Brodnica # | 1988 | U23 | KP | III | B.D. | 2 | |||||||||
5 | s | 9 | 50.78 | MATŁOCH Wojciech | MKL Szczecin | 1986 | U23 | ZP | III | # | ||||||||||
6 | s | 9 | 51.46 | ZIELINKIEWICZ Arkadiusz | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | III | KOLODZIEJ Roman B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 10 | 48.14 | POTASIŃSKI Damian | AZS-AWF Gorzów | 1987 | U23 | LB | I | |||||||||||
2 | s | 10 | 48.29 | SKRZYPCZAK Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1984 | Sen | PM | I | |||||||||||
3 | s | 10 | 48.83 | GOŚCINIAK Mateusz | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U23 | WP | II | MAĆKOWIAK Robert # | Z/0664/11 | 2011 | 1 | |||||||
4 | s | 10 | 49.49 | ROMAŃSKI Marcin | WKS Wawel Kraków # | 1985 | Sen | MA | II | |||||||||||
1 | s | 11 | 47.39 | WIERUSZEWSKI Rafał | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1981 | Sen | WP | I | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 11 | 47.41 | KLIMCZYK Grzegorz | TS Olimpia Poznań # | 1985 | Sen | WP | I | |||||||||||
3 | s | 11 | 48.07 | OSTROWSKI Rafał | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1985 | Sen | MA | I | # | ||||||||||
4 | s | 11 | 48.15 | WOJCIECHOWSKI Adam | LUKS Inowrocław # | 1988 | U23 | KP | I | DRELISZAK Ryszard # | Z/3556/11 | 2012 | BEZ | |||||||
5 | s | 11 | 49.79 | BARAŃSKI Kamil | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | Sen | MZ | II | |||||||||||
6 | s | 11 | 50.81 | KLONOWICZ Krzysztof | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | III | # | ||||||||||
7 | s | 11 | 57.33 | NOWAK Jarosław | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U23 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 12 | 51.31 | BRONIATOWSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U23 | MA | III | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:54.43 | KACZMAREK Jakub | TS Olimpia Poznań # | 1988 | U23 | WP | II | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/1191/11 | 2011 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 3:56.71 | SPANNBAUER Tomasz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1985 | Sen | MA | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:57.24 | DACKA Patryk | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U23 | WP | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:57.53 | CHUCHAŁA Daniel | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1983 | Sen | PM | II | B.D. # | Z/0536/12 | 2016 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 3:58.87 | ROGULA Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | II | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:59.49 | MICHALIK Krzysztof | GKS Piast Gliwice # | 1985 | Sen | SL | II | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 4:00.67 | PLUTOWSKI Patryk | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U23 | WN | II | |||||||||||
9 | s | 1 | 4:00.86 | KOŚMIEJA Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | Sen | KP | II | B.D. | 3 | |||||||||
11 | s | 1 | 4:04.24 | LABUDDA Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | Sen | PM | III | |||||||||||
12 | s | 1 | 4:04.82 | PIETRYNIAK Tomasz | LKS Omega Kleszczów # | 1987 | U23 | LD | III | # | ||||||||||
13 | s | 1 | 4:12.84 | PILARSKI Dominik | MKL Szczecin | 1985 | Sen | ZP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:59.38 | SŁOMSKI Adam | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | Sen | MZ | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 3:59.61 | WAKULUK Adam | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U23 | PD | II | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 3:59.61 | NOWICKI Adam | MKL Szczecin # | 1990 | U20 | ZP | II | MURAWSKI Zbigniew | Z/0676/11 | 2024 | M | |||||||
4 | s | 2 | 4:00.06 | MUŚLEWSKI Maciej | niest. Poznań # | 1987 | U23 | WP | II | MOTYL Edward # | Z/0640/11 | 2011 | 3 | |||||||
5 | s | 2 | 4:00.24 | SEREJ Łukasz | AZS UMCS Lublin | 1986 | U23 | LU | II | |||||||||||
6 | s | 2 | 4:00.41 | MIOTKE Damian | KS Wejher Wejherowo # | 1988 | U23 | PM | II | |||||||||||
7 | s | 2 | 4:00.51 | TOMCZYK Piotr | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U23 | SL | II | B.D. OPUCHLIK Tomasz | , Z/4187/22 | , 2022 | ||||||||
8 | s | 2 | 4:01.57 | KONOPKA Tymoteusz | AZS-AWF Gorzów | 1987 | U23 | LB | II | |||||||||||
9 | s | 2 | 4:05.24 | TEŚLUK Łukasz | KS Podlasie Białystok # | 1985 | Sen | PD | III | |||||||||||
10 | s | 2 | 4:05.79 | KACZMAR Paweł | SL GKS Olsza Olszyna # | 1983 | Sen | DS | III | # | ||||||||||
11 | s | 2 | 4:07.45 | WRONOWSKI Rafał | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U23 | WN | III | B.D. # | Z/4888/22 | 2022 | ||||||||
12 | s | 2 | 4:08.35 | SUŁKOWSKI Jarosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | Sen | KP | III | |||||||||||
13 | s | 2 | 4:12.78 | TRUSZKOWSKI Łukasz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U23 | PD | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
1 | s | 3 | 3:48.62 | OSTROWSKI Artur | KB Sporting Międzyzdroje # | 1988 | U23 | ZP | I | OSTROWSKI Ryszard # | Z/1186/11 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 3 | 3:51.14 | BERNARDELLI Michał | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1980 | Sen | PD | II | B.D. B.D. | Z/2823/11 | 2019 | 2 | |||||||
3 | s | 3 | 3:52.40 | BERNACKI Władysław | MKS Juvenia Białystok # | 1985 | Sen | PD | II | B.D. | Z/9296/21 | 2021 | BEZ | |||||||
4 | s | 3 | 3:52.51 | SZNURA Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 3:53.03 | JANOTA Jan | TS AKS Chorzów # | 1987 | U23 | SL | II | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3207/11 | 2016 | BEZ | |||||||
6 | s | 3 | 3:53.99 | MIANOWICZ Łukasz | MKS Pogoń Siedlce # | 1989 | U20 | MZ | II | MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # | Z/5042/11 | 2011 | BEZ | |||||||
7 | s | 3 | 3:56.09 | RAJCZAK Rafał | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U23 | WP | II | B.D. | 2 | |||||||||
8 | s | 3 | 3:56.19 | PĘDZICH Bartłomiej | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U23 | MZ | II | |||||||||||
9 | s | 3 | 3:58.78 | DEMBIŃSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 1983 | Sen | DS | II | |||||||||||
10 | s | 3 | 4:01.14 | WITKOWSKI Damian | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U23 | MZ | II | |||||||||||
11 | s | 3 | 4:02.70 | RAJCZAK Jakub | OŚ AZS Poznań # | 1991 | U18 | WP | III | |||||||||||
2 | s | 4 | 4:03.56 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | MLKS Tucholanka Tuchola # | 1987 | U23 | KP | III | WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # | Z/3941/11, Z/3941/11 | , 2016 | 3 | |||||||
3 | s | 4 | 4:04.96 | BAJSZTOK Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1988 | U23 | LB | III | # | ||||||||||
5 | s | 4 | 4:06.87 | GAŁUSZKA Rafał | MOSiR Łaziska Górne # | 1984 | Sen | SL | III | # | ||||||||||
7 | s | 4 | 4:07.60 | KLONOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Poznań # | 1986 | U23 | WP | III | |||||||||||
10 | s | 4 | 4:11.01 | WRÓBLEWSKI Grzegorz | KS Piaseczno | 1987 | U23 | MZ | III | |||||||||||
11 | s | 4 | 4:12.50 | CEDRO Miłosz | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U23 | MA | -- | B.D. # | ||||||||||
13 | s | 4 | 4:24.01 | CZAJA Emil | KS AZS AWF Poznań # | 1990 | U20 | WP | -- | WEGWERTH Włodzimierz | Z/3938/11 | 2012 | BEZ | |||||||
1 | s | 5 | 3:51.78 | KACZMAREK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 3:52.39 | DELA Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
3 | s | 5 | 3:52.59 | DWOJAK Paweł | ULKS Lipinki | 1988 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
4 | s | 5 | 3:54.58 | KUBIEC Dawid | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1987 | U23 | SK | II | KRÓL Zbigniew B.D. # | Z/1459/11 | 2019 | 2 | |||||||
5 | s | 5 | 3:55.75 | BRZEZIŃSKI Błażej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U23 | KP | II | B.D. # | Z/1711/11 | 2024 | 1 | |||||||
6 | s | 5 | 3:56.48 | POCZWARDOWSKI Kamil | KB Sporting Międzyzdroje # | 1984 | Sen | ZP | II | |||||||||||
7 | s | 5 | 3:58.78 | KRAUZE Kamil | niest. Warszawa # | 1987 | U23 | MZ | II | # | ||||||||||
9 | s | 5 | 4:03.13 | PIERWONICKI Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U23 | WN | III | |||||||||||
10 | s | 5 | 4:09.54 | ŁACH Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U23 | MA | III | |||||||||||
11 | s | 5 | 4:12.98 | ŁUDZIK Piotr | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 6 | 3:50.85 | OSMULSKI Tomasz | RKS Łódź | 1982 | Sen | LD | II | B.D. # | Z/2641/11 | 2023 | 2 | |||||||
2 | s | 6 | 4:01.08 | KUBIAK Łukasz | KB Geotermia Uniejów # | 1988 | U23 | LD | II | # | ||||||||||
3 | s | 6 | 4:07.19 | KOWALSKI Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U23 | WP | III | |||||||||||
6 | s | 6 | 4:14.94 | PAWĘTA Sylwester | LUKS PMOS Zduńska Wola | 1985 | Sen | LD | -- | FRYZE Aleksander | BEZ | |||||||||
7 | s | 6 | 4:15.68 | WITECKI Janusz | RKS Łódź | 1986 | U23 | LD | -- | B.D. | 3 | |||||||||
10 | s | 6 | 4:18.24 | KLONOWSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U20 | WP | IV | |||||||||||
11 | s | 6 | 4:22.94 | WÓJCIK Tomasz | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1984 | Sen | SL | -- | OPUCHLIK Tomasz | Z/2895/20 | 2023 | ||||||||
1 | s | 7 | 4:06.78 | GĘBARA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | III | |||||||||||
2 | s | 7 | 4:10.99 | SOCHA Piotr | AZS Łódź | 1986 | U23 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 7 | 4:11.27 | PÓŁROLA Maciej | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U23 | MZ | III | |||||||||||
4 | s | 7 | 4:12.80 | RYMINIECKI Robert | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 7 | 4:13.22 | CZARNOTA Tomasz | IKS Olkusz # | 1988 | U23 | MA | -- | |||||||||||
8 | s | 7 | 4:19.45 | KOWALSKI Kamil | MKS Start Lublin # | 1987 | U23 | LU | -- | B.D. | ||||||||||
10 | s | 7 | 4:20.24 | MARCINKIEWICZ Leszek | RKS Łódź | 1983 | Sen | LD | -- | |||||||||||
11 | s | 7 | 4:20.45 | GRACZYK Adrian | KS AZS AWF Poznań # | 1988 | U23 | WP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
13 | s | 7 | 4:45.99 | STACHOWIAK Damian | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U23 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 4:14.56 | BOJKO Mikołaj | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | Sen | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 8 | 4:26.77 | PRZYBYŁ Aron | KKB Finisz Kalisz # | 1984 | Sen | WP | -- | |||||||||||
7 | s | 8 | 4:27.91 | BARTCZAK Łukasz | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1984 | Sen | KP | -- | |||||||||||
12 | s | 8 | 4:36.55 | ROBASZEK Paweł | KS AZS AWF Poznań # | 1988 | U23 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 9 | 4:22.72 | CHYLIŃSKI Michał | AZS-AWF Katowice | 1985 | Sen | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 9 | 4:31.59 | PORĘBA Przemysław | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1986 | U23 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 10 | 4:29.51 | SOCHA Łukasz | KKB MOSiR Krosno # | 1988 | U23 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 12 | 4:20.51 | DYKAS Damian | ULKS Technik Trzcinica # | 1988 | U23 | PK | -- | B.D. | 2 | |||||||||
1 | s | 13 | 4:06.46 | MOSZAK Szymon | ZLKL Zielona Góra | 1984 | Sen | LB | III | |||||||||||
2 | s | 13 | 4:09.23 | GĄSIORSKI Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U23 | PK | III | # | ||||||||||
3 | s | 13 | 4:11.38 | CHUDZICKI Adam | KS AZS AWF Poznań # | 1987 | U23 | WP | III | WEGWERTH Włodzimierz # | Z/5260/11 | 2012 | 3 | |||||||
4 | s | 13 | 4:12.96 | SZAFRANIEC Szymon | KS AZS AWF Poznań # | 1983 | Sen | WP | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.40 | ŁUKASIAK Michał | AZS-AWF Warszawa | 1984 | Sen | MZ | 0.0 | I | # | |||||||||
2 | e | 1 | 7.32 | MIKITA Marek | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +0.7 | I | # | |||||||||
3 | e | 1 | 7.25 | LEWANDOWSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | Sen | DS | +0.2 | I | # | |||||||||
4 | e | 1 | 7.19 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U23 | KP | +0.1 | II | ||||||||||
5 | e | 1 | 7.15 | ROSTKOWSKI Krzysztof | AZS-PWSZ Gorzów | 1986 | U23 | LB | +0.2 | II | ||||||||||
6 | e | 1 | 7.04 | CHALABALA Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | Sen | DS | +0.3 | II | ||||||||||
7 | e | 1 | 7.01 | STRUZIK Radosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | Sen | SL | +0.5 | II | ||||||||||
8 | e | 1 | 7.01 | ŚWIERCZYŃSKI Adrian | KS AZS AWF Poznań # | 1987 | U23 | WP | +0.2 | II | # | |||||||||
9 | e | 1 | 6.97 | TOMCZAK Cezary | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U23 | WP | +0.3 | II | ||||||||||
10 | e | 1 | 6.95 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U23 | KP | +0.2 | II | # | |||||||||
11 | e | 1 | 6.83 | MIODOŃSKI Robert | niest. Kraków # | 1986 | U23 | MA | +0.2 | II | # | |||||||||
12 | e | 1 | 6.83 | JARYMOWICZ Wojciech | KS Podlasie Białystok # | 1985 | Sen | PD | +0.5 | II | ||||||||||
13 | e | 1 | 6.79 | JURDECZKA Piotr | AZS-PWSZ Gorzów | 1987 | U23 | LB | -0.5 | III | # | |||||||||
15 | e | 1 | 6.72 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | Sen | OP | +0.3 | III | ||||||||||
16 | e | 1 | 6.61 | OWCZAREK Konrad | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U23 | OP | +0.5 | III | # | |||||||||
17 | e | 1 | 6.57 | KŁODZIŃSKI Paweł | AZS-AWF Gorzów | 1985 | Sen | LB | +0.2 | III | ||||||||||
18 | e | 1 | 6.54 | PŁACZEK Łukasz | SKLA Sopot # | 1983 | Sen | PM | +0.3 | III | # | |||||||||
19 | e | 1 | 6.50 | WOŹNIAK Adam | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | +0.5 | III | ||||||||||
20 | e | 1 | 6.44 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U23 | DS | +0.3 | III | ||||||||||
21 | e | 1 | 6.41 | ŻARKOWSKI Daniel | RKS Rumia | 1985 | Sen | PM | 0.0 | III | ||||||||||
22 | e | 1 | 6.20 | TUSIŃSKI Kamil | KS Agros Zamość # | 1987 | U23 | LU | +0.2 | -- | ||||||||||
23 | e | 1 | 6.19 | DUDA Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U23 | OP | +0.3 | -- | DZIUBA Jacek | |||||||||
24 | e | 1 | 6.12 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | 0.0 | -- | B.D. # | 1 | ||||||||
25 | e | 1 | 6.09 | IMIELA Tomasz | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U23 | MZ | 0.0 | -- | ||||||||||
27 | e | 1 | 5.96 | JAROSZEWICZ Krzysztof | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U23 | PD | +0.5 | -- | ||||||||||
30 | e | 1 | 5.88 | GARCZARCZYK Michał | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1987 | U23 | SL | +0.4 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
32 | e | 1 | 5.81 | KORNOBIS Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U23 | SL | +0.4 | -- | ||||||||||
37 | e | 1 | 5.68 | LAZAM Hani | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | -0.1 | -- | ||||||||||
40 | e | 1 | 5.58 | KRZESAJ Mariusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | Sen | OP | -0.7 | -- | ||||||||||
41 | e | 1 | 5.54 | RABEŁ Paweł | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1988 | U23 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
42 | e | 1 | 5.44 | SŁAWNIAK Daniel | ULKS Technik Trzcinica # | 1985 | Sen | PK | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 6.85 | ŁOBODA Patryk | MKS Start Lublin # | 1986 | U23 | LU | -0.1 | II | KLECZEK Andrzej B.D. | Z/4193/11 | 2011 | BEZ | ||||||
5 | e | 2 | 6.58 | RZEPKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U23 | KP | -0.2 | III | ||||||||||
6 | e | 2 | 6.46 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | +0.1 | III | ||||||||||
7 | e | 2 | 6.40 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | Sen | PM | +0.4 | III | ||||||||||
9 | e | 2 | 6.40 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U23 | PM | +0.1 | III | # | |||||||||
10 | e | 2 | 6.32 | KINAL Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1981 | Sen | DS | -0.2 | III | ŁOŚ Dariusz # | Z/1227/20 | 2023 | |||||||
11 | e | 2 | 6.28 | MAGOŃ Wojciech | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | Sen | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
13 | e | 2 | 6.24 | MISZEWSKI Radosław | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U23 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
14 | e | 2 | 6.20 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U23 | PM | -0.3 | -- | ||||||||||
15 | e | 2 | 6.19 | CZUPIEL Paweł | STS Pomerania Szczecinek # | 1985 | Sen | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
18 | e | 2 | 6.00 | DARDZIŃSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | Sen | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
19 | e | 2 | 5.98 | STOJOWSKI Piotr | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1987 | U23 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
25 | e | 2 | 5.84 | SZUBZDA Tomasz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U23 | PD | +0.1 | -- | ||||||||||
26 | e | 2 | 5.84 | SZCZEPANIUK Piotr | MKS Polonia Warszawa # | 1984 | Sen | MZ | -0.2 | -- | ||||||||||
39 | e | 2 | 5.49 | KANAWKA Grzegorz | KL Gdynia | 1984 | Sen | PM | -0.2 | -- | ||||||||||
41 | e | 2 | 5.48 | WIŚNIEWSKI Bartłomiej | KL Iskra Białogard # | 1986 | U23 | ZP | -0.1 | -- | ||||||||||
45 | e | 2 | 5.28 | CHYŁA Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | Sen | PM | -0.3 | -- | B.D. | |||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 17.03 | GAWKOWSKI Adam | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U23 | MZ | I | |||||||||||
2 | e | 1 | 16.81 | HODUN Michał | AZS UMCS Lublin # | 1983 | Sen | LU | I | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 16.74 | KRZYWOSZ Krzysztof | KS Podlasie Białystok # | 1983 | Sen | PD | I | |||||||||||
4 | e | 1 | 16.67 | MIKOS Mateusz | AZS UMCS Lublin # | 1987 | U23 | LU | I | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 16.55 | RADZIWON Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U23 | PD | I | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 16.11 | GOLBA Piotr | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U23 | MZ | I | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 15.90 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | Sen | PM | I | |||||||||||
8 | e | 1 | 15.72 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | Sen | SL | I | # | ||||||||||
9 | e | 1 | 15.70 | BEŁZ Kamil | MKS Unia Hrubieszów # | 1986 | U23 | LU | I | B.D. | Z/0573/13 | 2023 | ||||||||
10 | e | 1 | 15.49 | BUDNIK Marcin | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U23 | LU | I | # | ||||||||||
11 | e | 1 | 15.25 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | Sen | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||
12 | e | 1 | 15.10 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1988 | U23 | SL | I | # | ||||||||||
13 | e | 1 | 15.10 | KUSIAK Damian | LKS Znicz Biłgoraj # | 1988 | U23 | LU | I | # | ||||||||||
14 | e | 1 | 15.08 | PAWELSKI Grzegorz | AZS-AWF Gorzów | 1968 | Masters | LB | I | PAWELSKI Grzegorz # | 2 | |||||||||
15 | e | 1 | 15.01 | GIBES Wojciech | WKS Wawel Kraków # | 1984 | Sen | MA | I | # | ||||||||||
16 | e | 1 | 14.99 | ROZPORSKI Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U23 | LU | I | # | ||||||||||
17 | e | 1 | 14.88 | GAŁĄZKA Mariusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U23 | OP | I | # | ||||||||||
18 | e | 1 | 14.75 | MROZIK Andrzej | LLKS Pomorze Stargard # | 1984 | Sen | ZP | I | GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4961/11 | 2013 | 1 | |||||||
19 | e | 1 | 14.71 | CZAJKOWSKI Przemysław | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U23 | KP | I | # | ||||||||||
20 | e | 1 | 14.67 | KRZYWOSZ Bartosz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U23 | PD | I | B.D. | 1 | |||||||||
21 | e | 1 | 13.70 | ANDRZEJAK Krzysztof | BKS Bydgoszcz | 1975 | Sen | KP | II | |||||||||||
22 | e | 1 | 13.68 | PŁACZEK Łukasz | SKLA Sopot # | 1983 | Sen | PM | II | # | ||||||||||
23 | e | 1 | 13.63 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||
24 | e | 1 | 13.33 | OLSZEWSKI Radosław | AZS-AWF Warszawa | 1982 | Sen | MZ | II | B.D. | BEZ | |||||||||
25 | e | 1 | 13.00 | MALINOWSKI Dawid | AZS UMCS Lublin | 1985 | Sen | LU | III | # | ||||||||||
26 | e | 1 | 12.97 | PIETRASZKO Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U23 | OP | III | # | ||||||||||
27 | e | 1 | 12.21 | ROGALSKI Tomasz | AZS Łódź | 1986 | U23 | LD | III | |||||||||||
28 | e | 1 | 12.03 | GOŁDYN Bartosz | LLKS Pomorze Stargard # | 1984 | Sen | ZP | III | GOŁDYN Bartosz # | Z/3068/11 | 2019 | 1 | |||||||
29 | e | 1 | 12.00 | KĘPKA Adrian | AZS UMCS Lublin | 1988 | U23 | LU | III | |||||||||||
30 | e | 1 | 11.90 | GRZYWNOWICZ Mateusz | MKS Start Lublin # | 1986 | U23 | LU | -- | WIEJAK Izydor # | Z/4358/11 | 2012 | 1 | |||||||
31 | e | 1 | 11.85 | TATARUCH Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1975 | Sen | OP | -- | |||||||||||
32 | e | 1 | 11.80 | WALASZCZYK Marcin | ULKS Technik Trzcinica # | 1988 | U23 | PK | -- | |||||||||||
34 | e | 1 | 11.31 | STARZYK Jerzy | KS AZS AWF Kraków # | 1956 | Masters | MA | -- | # | ||||||||||
37 | e | 1 | 10.84 | LENART Dariusz | RKS Łódź | 1983 | Sen | LD | -- | |||||||||||
38 | e | 1 | 10.76 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
39 | e | 1 | 10.66 | PSALMISTER Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1988 | U23 | DS | -- | |||||||||||
42 | e | 1 | 10.10 | CEBULA Dominik | KS Energetyk Jaworzno # | 1987 | U23 | SL | -- | |||||||||||
44 | e | 1 | 9.71 | BUDZIEJEWSKI Kamil | AZS Łódź | 1988 | U23 | LD | -- | # | ||||||||||
46 | e | 1 | 9.69 | DOJNIA Łukasz | KBWiR Dystans Ełk # | 1985 | Sen | WN | -- | PAZIEWSKI Janusz | ||||||||||
51 | e | 1 | 8.27 | MOTUCKI Adrian | MKLA Łęczyca | 1987 | U23 | LD | -- | |||||||||||
52 | e | 1 | 7.66 | CHUSTECKI Michał | LKS Lubusz Słubice # | 1986 | U23 | LB | -- | |||||||||||
53 | e | 1 | 7.59 | SMOLIŃSKI Tomasz | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U23 | WP | -- | |||||||||||
54 | e | 1 | 7.58 | KLONOWICZ Krzysztof | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 18.25 | GIŻA Jakub | LKS Stal Mielec # | 1985 | Sen | PK | M | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 14.82 | URBANEK Robert | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1987 | U23 | LD | I | JOACHIMIAK Robert | Z/1041/11 | 2024 | MM | |||||||
3 | e | 2 | 14.33 | KLON Marcin | MLKS Krajna Sępólno # | 1988 | U23 | KP | II | B.D. B.D. | 1 | |||||||||
4 | e | 2 | 13.80 | WRONKA Paweł | MKL Szczecin | 1986 | U23 | ZP | II | |||||||||||
5 | e | 2 | 12.62 | KALINKA Radosław | AZS-AWF Katowice | 1985 | Sen | SL | III | |||||||||||
6 | e | 2 | 12.21 | KRAJECKI Mateusz | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U23 | WP | III | |||||||||||
7 | e | 2 | 12.16 | DOMINIK Wojciech | ULKS Zielony Dąb Żarów | 1988 | U23 | DS | III | DOMINIK Janusz B.D. | BEZ | |||||||||
9 | e | 2 | 11.79 | ZAREMBA Adam | OKS Start Otwock | 1986 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
10 | e | 2 | 11.75 | KRYSIUK Kamil | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U23 | PD | -- | |||||||||||
11 | e | 2 | 11.65 | SKRZYPCZYK Jacek | TS AKS Chorzów # | 1986 | U23 | SL | -- | B.D. # | Z/3241/11 | 2024 | BEZ | |||||||
17 | e | 2 | 11.23 | KUBASZEWSKI Mariusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1982 | Sen | KP | -- | # | ||||||||||
18 | e | 2 | 11.20 | SZKLAREK Sebastian | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
19 | e | 2 | 11.02 | PLEWIŃSKI Adam | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U23 | WP | -- | |||||||||||
22 | e | 2 | 10.72 | URBAŃSKI Mateusz | MKS Start Lublin # | 1986 | U23 | LU | -- | B.D. | ||||||||||
27 | e | 2 | 10.63 | MAZUREK Michał | OKS Start Otwock | 1987 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
28 | e | 2 | 10.58 | SKUCHA Paweł | RKS Skra Warszawa # | 1983 | Sen | MZ | -- | |||||||||||
35 | e | 2 | 10.05 | KRZEMIŃSKI Arkadiusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1986 | U23 | DS | -- | B.D. | ||||||||||
46 | e | 2 | 8.97 | KOWALCZYK Sławomir | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
47 | e | 2 | 8.85 | KWIATKOWSKI Piotr | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1983 | Sen | LB | -- | |||||||||||
51 | e | 2 | 8.09 | WAŃSKI Miłosz | LLKS Osowa Sień | 1986 | U23 | LB | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 65.10 | CZAJKOWSKI Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | I | |||||||||||
2 | e | 1 | 65.00 | DREWNIACKI Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U23 | WP | I | |||||||||||
3 | e | 1 | 64.20 | TOMASZEWSKI Karol | AZS-PWSZ Gorzów | 1985 | Sen | LB | I | |||||||||||
4 | e | 1 | 63.60 | JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||
5 | e | 1 | 63.59 | SZEWCZYK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | I | |||||||||||
6 | e | 1 | 62.94 | LESZCZYŃSKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U23 | MZ | I | |||||||||||
7 | e | 1 | 62.62 | RAKOCZY Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | I | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 62.50 | KĄKOL Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||
9 | e | 1 | 58.08 | PŁACZEK Łukasz | SKLA Sopot # | 1983 | Sen | PM | II | # | ||||||||||
10 | e | 1 | 57.03 | POLAŃSKI Sławomir | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | II | |||||||||||
11 | e | 1 | 56.24 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | Sen | OP | II | |||||||||||
12 | e | 1 | 55.05 | RATAJCZAK Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1985 | Sen | WP | II | |||||||||||
13 | e | 1 | 54.65 | LIBISZEWSKI Patryk | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | Sen | KP | III | |||||||||||
14 | e | 1 | 54.52 | MARUSZAK Grzegorz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1986 | U23 | ZP | III | B.D. | ||||||||||
15 | e | 1 | 54.38 | SZKLAREK Sebastian | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | III | B.D. # | 3 | |||||||||
16 | e | 1 | 53.92 | ĆWIKLIŃSKI Przemysław | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U23 | OP | III | # | ||||||||||
19 | e | 1 | 48.52 | MICHAŁOWSKI Łukasz | MLKS Sokół Lubin # | 1988 | U23 | DS | III | |||||||||||
20 | e | 1 | 47.95 | KŁODZIŃSKI Paweł | AZS-AWF Gorzów | 1985 | Sen | LB | III | |||||||||||
21 | e | 1 | 47.77 | WRÓBLEWSKI Karol | AZS-AWF Warszawa | 1981 | Sen | MZ | III | |||||||||||
22 | e | 1 | 47.60 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U23 | KP | III | # | ||||||||||
23 | e | 1 | 45.58 | LECH Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | -- | |||||||||||
27 | e | 1 | 44.08 | POPOWSKI Krzysztof | AZS-PWSZ Gorzów | 1988 | U23 | LB | -- | |||||||||||
29 | e | 1 | 43.87 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | Sen | KP | -- | |||||||||||
30 | e | 1 | 43.73 | KULESZA Dariusz | LKS Narew Kurpiewski Łomża # | 1987 | U23 | PD | -- | |||||||||||
31 | e | 1 | 42.84 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U23 | OP | -- | |||||||||||
32 | e | 1 | 42.75 | BANDAREK Roger | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1983 | Sen | DS | -- | |||||||||||
33 | e | 1 | 42.00 | ZAREMBA Adam | OKS Start Otwock | 1986 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
36 | e | 1 | 39.15 | MOTUCKI Adrian | MKLA Łęczyca | 1987 | U23 | LD | -- | |||||||||||
40 | e | 1 | 36.90 | KOWALCZYK Sławomir | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
43 | e | 1 | 35.70 | LOCH Maciej | TS AKS Chorzów # | 1985 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/3801/22 | 2024 | ||||||||
45 | e | 1 | 34.10 | LENART Dariusz | RKS Łódź | 1983 | Sen | LD | -- | |||||||||||
51 | e | 1 | 31.80 | DOJNIA Łukasz | KBWiR Dystans Ełk # | 1985 | Sen | WN | -- | PAZIEWSKI Janusz | ||||||||||
1 | e | 2 | 55.92 | DRÓŻDŻ Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1983 | Sen | KP | II | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 55.58 | OTWIASKA Gerard | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1987 | U23 | WP | II | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 55.22 | IMIOŁOWSKI Tomasz | RLTL ZTE Radom | 1986 | U23 | MZ | II | |||||||||||
5 | e | 2 | 53.17 | LACH Sławomir | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | Sen | PM | III | |||||||||||
8 | e | 2 | 51.47 | URBAŃSKI Mateusz | MKS Start Lublin # | 1986 | U23 | LU | III | B.D. | ||||||||||
9 | e | 2 | 51.14 | KAZUBSKI Kacper | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1987 | U23 | WP | III | |||||||||||
10 | e | 2 | 50.84 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U23 | PM | III | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
12 | e | 2 | 50.23 | CELMER Damian | RKS Łódź | 1987 | U23 | LD | III | |||||||||||
15 | e | 2 | 48.82 | SKUCHA Paweł | RKS Skra Warszawa # | 1983 | Sen | MZ | III | |||||||||||
16 | e | 2 | 47.63 | DĄBROWSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U23 | WN | III | B.D. | ||||||||||
17 | e | 2 | 47.05 | KUCZEWSKI Mariusz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U23 | PD | III | B.D. | ||||||||||
18 | e | 2 | 46.98 | OLEKSZA Adrian | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U23 | PD | -- | |||||||||||
19 | e | 2 | 46.90 | KRZEMIŃSKI Arkadiusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1986 | U23 | DS | -- | B.D. | ||||||||||
20 | e | 2 | 46.90 | KOLASA Marcin | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | -- | |||||||||||
22 | e | 2 | 44.92 | KINAL Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1981 | Sen | DS | -- | ŁOŚ Dariusz # | Z/1227/20 | 2023 | ||||||||
23 | e | 2 | 44.48 | STANKIEWICZ Błażej | LKS Ostromecko | 1975 | Sen | KP | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
37 | e | 2 | 35.23 | WAŃSKI Miłosz | LLKS Osowa Sień | 1986 | U23 | LB | -- | |||||||||||
45 | e | 2 | 31.86 | KUBIŃSKI Leszek | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U23 | WP | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.9366919994354 sekund |