Słupsk 05 - 06.06.2010 Eliminacje do OOM. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Jun i Jun Mł + Wieloboje [DMP] |
|||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.11 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U23 | KP | +0.2 | II | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | |||||||
1 | s | 1 | 25.28 | HULISZ Karolina | BKS Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | +1.9 | II | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 25.82 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | +1.9 | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 25.84 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U20 | PM | +0.2 | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 25.92 | KOZAK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.9 | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 26.33 | MICHALSKA Alicja | MKL Szczecin # | 1990 | U23 | ZP | +0.2 | III | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | s | 1 | 26.00 | CURYŁO Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | +1.9 | II | B.D. # | M | |||||||||
4 | s | 1 | 26.60 | CHRAPIŃSKA Katarzyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U20 | KP | +0.2 | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 27.15 | NAMYSŁOWSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +0.2 | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 27.19 | MAKOWSKA Paulina | MKL Toruń | 1994 | U18 | KP | +1.9 | III | B.D. # | 3 | |||||||||
6 | s | 1 | 27.21 | KUREK Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | +0.2 | III | B.D. | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 27.53 | WOJCIECHOWSKA Sara | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +1.9 | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 27.88 | NIEDŹWIECKA Daria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | +1.9 | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 25.35 | ROSICKA Marika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U20 | KP | +1.2 | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 25.72 | DRZYCIMSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +1.2 | II | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 27.25 | BŁASZKOWSKA Anna | MKL Toruń | 1992 | U20 | KP | +1.2 | III | MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # | 2 | |||||||||
4 | s | 2 | 26.46 | SZEWCZYK Jadwiga | MKL Toruń | 1992 | U20 | KP | +1.2 | III | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 2 | 27.25 | LANGE Hanna | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U23 | PM | +1.2 | III | DZIĄBA Bogusław # | Z/4790/11 | 2013 | 1 | |||||||
6 | s | 2 | 27.57 | PIĄTKOWSKA Paula | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U20 | KP | +1.2 | IV | |||||||||||
7 | s | 2 | 27.86 | WANTA Liliana | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U20 | PM | +1.2 | IV | |||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:14.28 | GRZESIK Katarzyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | II | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:17.75 | KAHS Natalia | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U20 | PM | III | ||||||||||||
3 | s | 1 | 2:18.55 | HRYCAJEWSKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U18 | KP | III | B.D. # | BEZ | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:21.46 | SYNAKIEWICZ Monika | KKL Rodło Kwidzyn | 1993 | U18 | PM | III | # | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:22.30 | DAJEK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | ||||||||||||
6 | s | 1 | 2:25.92 | NOWICKA Amanda | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U18 | KP | IV | # | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:30.33 | KARNAS Kinga | UKS Czapla Białe Błota | 1994 | U18 | KP | IV | ||||||||||||
8 | s | 1 | 2:33.44 | CZARNOWSKA Joanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
1 | w | 1 | 2:36.96 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | 608 | |||||||||||
2 | w | 1 | 2:40.70 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | -- | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | 565 | |||||||
3 | w | 1 | 2:42.93 | DĄBKOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | 540 | |||||||||
4 | w | 1 | 2:50.04 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | -- | # | 463 | ||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 20:38.98 | BOJARSKA Kamila | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1992 | U20 | KP | -- | ||||||||||||
2 | s | 1 | 21:39.49 | STRUPIŃSKA Dorota | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1990 | U23 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | s | 1 | 22:38.94 | STRUPIŃSKA Beata | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1992 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2026/11 | 2013 | BEZ | ||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 64.86 | BASIUKIEWICZ Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | II | ||||||||||||
2 | s | 1 | 66.97 | PARFIENIUK Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | III | ||||||||||||
3 | s | 1 | 69.05 | PAWLAK Sandra | UKB Szubin | 1994 | U18 | KP | IV | ||||||||||||
4 | s | 1 | 73.02 | URBANIAK Monika | UKS Lipusz | 1994 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:58.12 |
BASIUKIEWICZ Martyna KOŁTONOWSKA Katarzyna KUŹNICKA Martyna ELLWARD Syntia |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 1994 1993 1993 |
U18 | POM | -- |
|
|||||||||||
2 | s | 1 | 4:02.52 |
KUTA Bianka HRYCAJEWSKA Agnieszka PIEŁOWSKA Roma GRZESIK Katarzyna |
SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 1994 1993 1993 |
U18 | KPO | -- |
B.D. B.D. B.D. B.D. B.D. |
BEZ BEZ BEZ BEZ |
||||||||||
3 | s | 1 | 4:11.10 |
TEKLIŃSKA Ewa WOJCIECHOWSKA Sara NOWICKA Amanda PARFIENIUK Anna |
GKS Olimpia Grudziądz | 1994 1993 1994 1993 |
U18 | KPO | -- |
B.D. B.D. |
BEZ |
||||||||||
4 | s | 1 | 4:13.48 |
TAS Adrianna HANAS Anna KOSTYRKA Karolina SYNAKIEWICZ Monika |
KKL Rodło Kwidzyn | 1994 1994 1994 1993 |
U18 | POM | -- |
B.D. |
|||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 4.81 | DĄBKOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +1.8 | IV | B.D. | BEZ | 508 | ||||||||
1 | w | 1 | 5.06 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +2.1 | IV | 576 | ||||||||||
2 | w | 1 | 5.01 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | +2.4 | IV | # | 562 | |||||||||
3 | w | 1 | 4.81 | FIGURSKA Weronika | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U18 | ZP | +2.1 | IV | B.D. | BEZ | 508 | ||||||||
4 | w | 1 | 4.25 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | +0.4 | -- | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | 367 | ||||||
5 | w | 1 | 4.00 | WYSOCKA Magda | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U18 | ZP | +0.4 | -- | # | 308 | |||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.44 | KALINOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1991 | U20 | KP | +1.2 | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 10.96 | WYSOCKA Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 1994 | U18 | KP | +1.0 | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.80 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | 0.0 | III | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 10.79 | CICHOCKA Dagmara | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +0.4 | III | |||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.04 | TOŃSKA Aleksandra | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | II | GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # | Z/2181/11 | 2014 | 2 | ||||||||
1 | f | 1 | 43.74 | PRZYBYLSKA Andżelika | KKL Rodło Kwidzyn | 1992 | U20 | PM | I | B.D. | 1 | ||||||||||
2 | f | 1 | 37.06 | KISIEL Martyna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U18 | PM | II | # | |||||||||||
2 | f | 1 | 38.46 | GROT Tatiana | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | II | # | |||||||||||
3 | f | 1 | 36.86 | WIŚNIEWSKA Janina | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | III | ||||||||||||
3 | f | 1 | 38.29 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1991 | U20 | PM | II | ||||||||||||
4 | f | 1 | 36.83 | KALINOWSKA Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U18 | SL | III | B.D. | 1 | ||||||||||
5 | f | 1 | 36.40 | GAJDAMOWICZ Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | # | |||||||||||
6 | f | 1 | 34.51 | MAJKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | ||||||||||||
7 | f | 1 | 34.22 | FISCHER Weronika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | III | ||||||||||||
8 | f | 1 | 29.98 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | IV | # | |||||||||||
9 | f | 1 | 27.30 | KUBACKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U18 | KP | IV | ||||||||||||
10 | f | 1 | 27.03 | LIETZ Karolina | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
11 | f | 1 | 26.82 | TUL Marta | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 29.47 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | -- | # | 467 | ||||||||||
1 | w | 1 | 35.90 | DĄBKOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | III | B.D. | BEZ | 589 | |||||||||
2 | w | 1 | 27.18 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | -- | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | 423 | |||||||
3 | w | 1 | 24.08 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | 365 | |||||||||||
4 | w | 1 | 22.72 | FIGURSKA Weronika | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U18 | ZP | -- | B.D. | BEZ | 340 | |||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.02 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U20 | WP | +2.0 | II | # | ||||||||||
1 | s | 1 | 22.33 | SZMYTKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.3 | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.78 | HULISZ Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U18 | KP | +0.3 | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 22.85 | PAKULSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | +2.0 | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 22.87 | BLUMKOWSKI Patryk | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | +0.3 | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 23.22 | RAKOWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U20 | PM | +2.0 | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 23.00 | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | +0.3 | III | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/1798/11 | 2021 | ||||||||
4 | s | 1 | 23.25 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | +2.0 | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 23.11 | KARNAS Kamil | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | +0.3 | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 23.29 | PRĄDZYŃSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +2.0 | III | B.D. B.D. # | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 23.18 | GRABOWICZ Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | +0.3 | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 23.19 | BYKOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | +0.3 | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 23.19 | MAJEWSKI Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U18 | KP | -0.4 | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 23.22 | MUDLAFF Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | +0.2 | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 23.23 | JANKOWSKI Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U20 | KP | +0.2 | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 23.30 | SŁOWIKOWSKI Przemysław | MKL Szczecin # | 1993 | U18 | ZP | -0.4 | III | KOTUŁA Krzysztof # | Z/3333/11 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 23.38 | SKWIERAWSKI Cezary | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1991 | U20 | PM | +0.2 | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 23.96 | RATAJCZAK Mateusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U18 | KP | -0.4 | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 23.42 | BORKOWSKI Michał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | +0.2 | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 23.97 | TOMASZEWSKI Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -0.4 | IV | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 23.54 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +0.2 | III | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | |||||||
5 | s | 2 | 24.11 | GIERSZEWSKI Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1994 | U18 | PM | -0.4 | IV | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 24.39 | HENCLIK Jacek | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U18 | KP | -0.4 | IV | |||||||||||
7 | s | 2 | 24.54 | MIELEWCZYK Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1994 | U18 | PM | -0.4 | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 3 | 22.26 | OTTO Damian | BKS Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | +0.7 | II | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | s | 3 | 23.60 | JENDRASZCZYK Paweł | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | +0.7 | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 24.17 | SYNAK Tomasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U18 | PM | +0.7 | IV | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 24.26 | PONIEWIERKA Andrzej | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +0.7 | IV | |||||||||||
5 | s | 3 | 24.69 | BISHA Maciej | RKS Rumia | 1994 | U18 | PM | +0.7 | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 24.71 | KOBUS Paweł | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U18 | PM | +0.7 | -- | |||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 50.73 | NASTKIEWICZ Maciej | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | III | B.D. | 2 | ||||||||||
2 | s | 2 | 51.72 | BONOWICZ Krystian | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U18 | ZP | III | ROLBIECKI Janusz # | Z/1046/11 | 2013 | 2 | ||||||||
3 | s | 2 | 51.98 | STRYSZYK Przemysław | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U18 | PM | III | ||||||||||||
4 | s | 2 | 52.12 | KOZIURA Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | III | B.D. # | 2 | ||||||||||
5 | s | 2 | 54.05 | MEGGER Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U18 | KP | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
6 | s | 2 | 54.05 | PLESS Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | IV | ||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:57.44 | KOWALSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | III | ||||||||||||
1 | s | 1 | 1:57.90 | ZAGULAK Damian | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1992 | U20 | PM | III | B.D. | Z/4925/11 | 2012 | BEZ | ||||||||
2 | s | 1 | 1:58.11 | KLOSKOWSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1992 | U20 | PM | III | ||||||||||||
2 | s | 1 | 2:00.16 | MARCZYŃSKI Paweł | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1993 | U18 | PM | III | ||||||||||||
3 | s | 1 | 1:58.28 | OSSOWSKI Jakub | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1992 | U20 | KP | III | ||||||||||||
3 | s | 1 | 2:00.78 | TOMASZEWSKI Krzysztof | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1993 | U18 | KP | III | ||||||||||||
4 | s | 1 | 2:02.51 | BORKOWSKI Cezary | MUKS Roszak Solec Kujawski | 1994 | U18 | KP | IV | B.D. | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:04.31 | KIEDROWSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U20 | PM | IV | ||||||||||||
5 | s | 1 | 2:07.81 | GARUS Krzysztof | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 1991 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
5 | s | 1 | 2:11.89 | SKIBA Karol | niest. Szczecin # | 1984 | Sen | ZP | -- | B.D. | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:57.18 | MIELEWCZYK Piotr | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1990 | U23 | MZ | III | B.D. # | Z/1198/11 | 2023 | |||||||||
1 | s | 2 | 1:59.51 | BAŃKA Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1993 | U18 | KP | III | ||||||||||||
2 | s | 2 | 1:59.77 | DWORAK Dawid | MKL Szczecin # | 1988 | U23 | ZP | III | B.D. # | BEZ | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:01.66 | KOZIURA Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | III | B.D. # | 2 | ||||||||||
3 | s | 2 | 2:02.06 | MILERT Krzysztof | BKS Bydgoszcz | 1994 | U18 | KP | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | s | 2 | 2:08.40 | KRÓL Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1990 | U23 | PM | -- | B.D. | 4 | ||||||||||
4 | s | 2 | 2:02.65 | FALKOWSKI Adam | RKS Rumia | 1994 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
4 | s | 2 | 2:11.40 | CZERNIAK Robert | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1986 | Sen | PM | -- | POBŁOCKI Piotr | Z/0188/14 | 2024 | 3 | ||||||||
5 | s | 2 | 2:03.67 | MĘŻYK Mikołaj | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | IV | # | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:06.56 | SKOWROŃSKI Łukasz | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1994 | U18 | KP | IV | ||||||||||||
7 | s | 2 | 2:07.17 | GLONEK Waldemar | SL Olimpia Poznań # | 1994 | U18 | WP | IV | B.D. | 3 | ||||||||||
8 | s | 2 | 2:07.38 | CZARNIK Rafał | KKL Rodło Kwidzyn | 1993 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
9 | s | 2 | 2:09.22 | GÓRECKI Mateusz | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:09.92 | HERMAN Paweł | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
11 | s | 2 | 2:22.23 | OSTASZEWSKI Robert | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/5023/11 | 2012 | BEZ | ||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 2:49.65 | PRZYSTALSKI Michał | KL Kopernik Toruń | 1993 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Bogumił | Z/3913/11 | 2012 | 2 | 769 | |||||||
2 | w | 1 | 2:54.15 | KARNAS Tomasz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | -- | # | 723 | ||||||||||
3 | w | 1 | 3:08.01 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U18 | PM | -- | 588 | |||||||||||
5000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15:16.31 | SŁAWIŃSKI Damian | LKS Zorza Gdynia # | 1987 | Sen | PM | III | WALENDZIAK Renata | Z/2251/11 | 2021 | 3 | ||||||||
2 | s | 1 | 15:34.20 | WOROBIEC Dawid | UKS Jedynka Bartoszyce | 1990 | U23 | WN | III | # | |||||||||||
3 | s | 1 | 16:44.40 | PODGÓRSKI Jerzy | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz | 1992 | U20 | KP | IV | ||||||||||||
4 | s | 1 | 17:34.82 | PYTLAK Michał | AML Słupsk # | 1991 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/0702/23 | 2024 | |||||||||
5 | s | 1 | 17:49.04 | LEWANDOWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U20 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/9320/21 | 2023 | |||||||||
110 m pł J MŁ M | |||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 15.43 | PRZYSTALSKI Michał | KL Kopernik Toruń | 1993 | U18 | KP | +2.0 | III | MAŃKOWSKI Bogumił | Z/3913/11 | 2012 | 2 | 798 | ||||||
2 | w | 1 | 15.73 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U18 | PM | +2.0 | III | 763 | ||||||||||
3 | w | 1 | 15.76 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | +2.0 | -- | # | 760 | |||||||||
4 | w | 1 | 17.27 | KARNAS Tomasz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | +2.0 | -- | # | 596 | |||||||||
5 | w | 1 | 18.67 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +2.0 | -- | 462 | ||||||||||
400 m pł J MŁ M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 60.70 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
2 | s | 1 | 60.72 | LUBECKI Paweł | UKS Lipusz | 1994 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
3 | s | 1 | 64.23 | BATHIS Patryk | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
400 m pł M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 54.14 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U23 | PM | I | ||||||||||||
2 | s | 1 | 54.16 | SZYMAŃSKI Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U23 | PM | I | B.D. | 2 | ||||||||||
3 | s | 1 | 55.94 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U23 | PM | II | B.D. | 2 | ||||||||||
1 | s | 2 | 53.97 | FOSTIAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | I | # | |||||||||||
2 | s | 2 | 55.48 | WIERZBOWSKI Michał | MKL Toruń | 1992 | U20 | KP | II | ||||||||||||
3 | s | 2 | 55.53 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | II | # | |||||||||||
4 | s | 2 | 60.01 | BODNAR Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U20 | KP | IV | # | |||||||||||
1 | s | 3 | 56.57 | MIERZEJEWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | ||||||||||||
2 | s | 3 | 57.67 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | III | # | |||||||||||
3 | s | 3 | 61.15 | OSHINYEMI Edward | BKS Bydgoszcz | 1992 | U20 | KP | IV | # | |||||||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:35.21 |
JAGUSCH Miłosz KRÓL Marek KARNAS Tomasz GIL Waldemar |
UKS Czapla Białe Błota | 1993 1993 1993 1994 |
U18 | KPO | -- |
|
|||||||||||
2 | s | 1 | 3:36.90 |
MILERT Krzysztof SKOWROŃSKI Łukasz GLONEK Waldemar TOMASZEWSKI Krzysztof |
BKS Bydgoszcz | 1994 1994 1994 1993 |
U18 | KPO | -- |
B.D. B.D. |
BEZ 3 |
||||||||||
3 | s | 1 | 3:39.10 |
STECKA Szymon KAMIŃSKI Mariusz GABIS Kacper PONIEWIERKA Andrzej |
MMKS Gdańsk | 1994 1994 1994 1994 |
U18 | POM | -- |
|
|||||||||||
4 | s | 1 | 3:42.61 |
KASYNA Wojciech PÓLKOWSKI Jakub OSOWSKI Kamil HOMOT Paweł |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 1994 1994 1993 |
U18 | POM | -- |
|
|||||||||||
5 | s | 1 | 4:05.88 |
RUMIŃSKI Patryk BŁASZKOWSKI Jacek LUBECKI Paweł BORKOWSKI Krzysztof |
UKS Lipusz | 1994 1994 1994 1994 |
U18 | POM | -- |
|
|||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.90 | BARZOWSKI Karol | SKLA Sopot # | 1991 | U20 | PM | III | B.D. # | 3 | ||||||||||
1 | f | 1 | 1.90 | GURBIN Maciej | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | III | ||||||||||||
2 | f | 1 | 1.85 | BŁAWAT Marcin | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | III | ||||||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | TRZCIŃSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
4 | f | 1 | 1.70 | REKOWSKI Mateusz | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
5 | f | 1 | 1.65 | BORKOWSKI Krzysztof | UKS Lipusz | 1994 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | w | 1 | 1.73 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U18 | PM | -- | 569 | |||||||||||
2 | w | 1 | 1.67 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | V | 520 | |||||||||||
3 | w | 1 | 1.61 | PRZYSTALSKI Michał | KL Kopernik Toruń | 1993 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Bogumił | Z/3913/11 | 2012 | 2 | 472 | |||||||
4 | w | 1 | 1.55 | KARNAS Tomasz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | -- | # | 426 | ||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.20 | OBREMBSKI Sławomir | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | II | ||||||||||||
1 | f | 1 | 5.00 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | I | ||||||||||||
2 | f | 1 | 3.90 | LEWANDOWSKI Grzegorz | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | III | ||||||||||||
2 | f | 1 | 4.80 | SZCZEPAŃSKI Marcin | OSOT Szczecin # | 1990 | U23 | ZP | I | # | |||||||||||
3 | f | 1 | 4.40 | KOZŁOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | II | ||||||||||||
4 | f | 1 | 4.40 | ANDRZEJEWSKI Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U20 | KP | II | # | |||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.05 | SZUFREIDA Damian | BKS Bydgoszcz | 1994 | U18 | KP | +1.3 | III | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 15.15 | MACHAJ Szymon | GKS Olimpia Grudziądz | 1988 | U23 | KP | +2.1 | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.41 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +2.0 | III | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 14.71 | TYMA Kamil | BKS Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | +2.1 | II | B.D. # | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 12.90 | STECKA Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | -0.3 | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 14.34 | WRÓBEL Łukasz | BKS Bydgoszcz | 1992 | U20 | KP | +0.8 | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.71 | KOBYLARZ Radosław | BKS Bydgoszcz | 1994 | U18 | KP | -1.1 | IV | B.D. | 3 | |||||||||
5 | f | 1 | 11.32 | PRZYTARSKI Tomasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +0.4 | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.03 | PASIŃSKI Paweł | MKL Toruń # | 1993 | U18 | KP | I | ||||||||||||
2 | f | 1 | 48.58 | ROSIŃSKI Marcin | KS Wda Świecie | 1993 | U18 | KP | II | B.D. # | 3 | ||||||||||
3 | f | 1 | 42.76 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U18 | WN | III | B.D. # | M | ||||||||||
4 | f | 1 | 42.18 | KUBYLIS Piotr | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | III | ||||||||||||
5 | f | 1 | 42.00 | KOLATOWSKI Marcin | UKS I LO Viking Rumia | 1993 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | ||||||||||
6 | f | 1 | 39.04 | WACHOWSKI Adam | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
7 | f | 1 | 33.52 | PIESIK Nikodem | UKS I LO Viking Rumia | 1994 | U18 | PM | -- | B.D. | Z/4672/11 | 2011 | 3 | ||||||||
8 | f | 1 | 33.51 | BAUMGARD Patryk | UKS Lipusz | 1994 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
Dysk (1.75) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.86 | PASIŃSKI Paweł | MKL Toruń # | 1993 | U18 | KP | II | ||||||||||||
2 | f | 1 | 46.21 | NIEMKIEWICZ Marcin | SKLA Sopot | 1991 | U20 | PM | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | f | 1 | 42.36 | SUWAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | ||||||||||||
4 | f | 1 | 41.18 | KIRYS Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1991 | U20 | KP | III | ||||||||||||
5 | f | 1 | 38.12 | BARTCZAK Kamil | MKS Sambor Tczew | 1992 | U20 | PM | III | ||||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.88 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U23 | LU | I | ||||||||||||
2 | f | 1 | 45.78 | ANTOSZEWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U23 | PM | II | # | |||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 43.75 | PRZYSTALSKI Michał | KL Kopernik Toruń | 1993 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Bogumił | Z/3913/11 | 2012 | 2 | 497 | |||||||
2 | w | 1 | 38.05 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U18 | PM | -- | 414 | |||||||||||
3 | w | 1 | 37.60 | KARNAS Tomasz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | -- | # | 407 | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.9640491008759 sekund |