Włocławek 23 - 25.06.2018 72. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP] |
|||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 23.84 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U20 | KP | +2.8 | M | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | KN | ||||||
2 | 4 | e | 1 | 24.61 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | +2.8 | I | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 5 | e | 1 | 24.74 | RAJEWSKA Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | +2.8 | I | # | |||||||||
4 | 8 | e | 1 | 25.24 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | +2.8 | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | |||||||
5 | 11 | e | 1 | 25.39 | BRZESKA Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | +2.8 | II | B.D. # | Z/1839/16 | 2023 | LDK! | ZKN | |||||
6 | 14 | e | 1 | 25.72 | GRACZYK Zuzanna | MKL Toruń | 2000 | U20 | KP | +2.8 | II | WOŹNIAK Jacek | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | 16 | e | 1 | 25.81 | KOŃCZAL Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U20 | KP | +2.8 | II | ZKN | |||||||||
8 | 19 | e | 1 | 25.99 | WIERZBICKA Dominika | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | +2.8 | II | ||||||||||
1 | 2 | e | 2 | 24.38 | KOTWIŁA Martyna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | +1.9 | I | JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof | Z/0634/15 | 2024 | KN | ||||||
2 | 7 | e | 2 | 25.22 | BIAŁACH Marzena | KS Agros Zamość | 2000 | U20 | LU | +1.9 | II | MURAT Tomasz Sławomir | Z/5234/15 | 2019 | 2 | ZKN | |||||
3 | 9 | e | 2 | 25.28 | BRENDEL Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | +1.9 | II | ZKN | |||||||||
4 | 15 | e | 2 | 25.73 | JASTRZĄB Izabela | KS Agros Zamość # | 2000 | U20 | LU | +1.9 | II | B.D. JAROS Marek B.D. # | , Z/4184/18 | , 2024 | |||||||
5 | 17 | e | 2 | 25.84 | KOROCIŃSKA Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1999 | U20 | LB | +1.9 | II | ||||||||||
6 | 20 | e | 2 | 26.13 | SZADE Małgorzata | MKS-MOS Katowice | 2000 | U20 | SL | +1.9 | II | ZKN | |||||||||
e | 2 | DQ | PLUSCHKE Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | +1.9 | -- | B.D. | ZKN | ||||||||||
1 | 3 | e | 3 | 24.47 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | +2.1 | I | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | KN | ||||||
2 | 6 | e | 3 | 25.00 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | +2.1 | II | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 10 | e | 3 | 25.33 | WIDAWSKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | +2.1 | II | B.D. KOBIAŁKA Kamil | , Z/2554/15 | , 2024 | ZKN | ||||||
4 | 12 | e | 3 | 25.56 | KANTOR Weronika | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | +2.1 | II | ZKN | |||||||||
5 | 13 | e | 3 | 25.62 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | +2.1 | II | B.D. # | ZKN | ||||||||
6 | 18 | e | 3 | 25.96 | KWAŚNIAK Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice | 1999 | U20 | SL | +2.1 | II | B.D. | |||||||||
7 | 21 | e | 3 | 26.54 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | +2.1 | III | # | ZKN | ||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.56 | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | I | DMP | OGONOWSKI Jakub # | Z/0304/15 | 2024 | KN | 124 | ||||||
2 | f | 1 | 56.06 | WIDAWSKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | I | B.D. KOBIAŁKA Kamil | , Z/2554/15 | , 2024 | ZKN | ||||||||
3 | f | 1 | 56.53 | BARTNOWSKA Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | II | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/2676/16 | 2024 | KN | ||||||||
4 | f | 1 | 56.76 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/1648/15 | , 2023 | ZKN | ||||||||
5 | f | 1 | 56.95 | ZIELIŃSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U20 | LU | II | # | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 57.28 | OSIECKA Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U20 | PK | II | KN | |||||||||||
7 | f | 1 | 57.30 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1999 | U20 | SL | II | B.D. | ZKN | ||||||||||
8 | f | 1 | 57.49 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | KN | ||||||||
1 | f | 2 | 57.75 | WROŃSKA Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów # | 2000 | U20 | PK | II | B.D. MAZUR Janusz # | , Z/0142/16 | , 2024 | ZKN | ||||||||
2 | f | 2 | 58.06 | MARKOWSKA Natalia | KS Podlasie Białystok | 1999 | U20 | PD | II | NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. # | Z/4521/15 | 2022 | ZKN | ||||||||
3 | f | 2 | 58.45 | ŻUK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/2426/15 | 2022 | 2 | ZKN | |||||||
4 | f | 2 | 58.49 | WASILUK Agata | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U20 | LU | II | B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # | , Z/0973/15 | , 2023 | |||||||||
5 | f | 2 | 58.89 | DZIEDZIC Justyna | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | II | B.D. | |||||||||||
6 | f | 2 | 59.23 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | III | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | ZKN | |||||||
7 | f | 2 | 59.29 | JASTRZĄB Izabela | KS Agros Zamość # | 2000 | U20 | LU | III | B.D. JAROS Marek B.D. # | , Z/4184/18 | , 2024 | |||||||||
f | 2 | DNF | DYBKA Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 2000 | U20 | PK | -- | KOWAL Piotr B.D. | Z/2719/15 | 2024 | ZKN | |||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2:11.01 | KORBUT Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | DMP | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/2389/15 | 2024 | LDK! | KN | 111 | |||||
2 | f | 1 | 2:11.10 | KOCZANOWA Margarita | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U20 | MA | II | DMP | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0990/18 | , 2024 | 111 | |||||||
3 | f | 1 | 2:13.20 | PŁOCIŃSKA Aleksandra | SRS Kondycja Piaseczno | 1999 | U20 | MZ | II | PARADOWSKI Wiesław B.D. | Z/5219/15 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 2:15.03 | SKIBIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | ZKN | |||||||||||
5 | f | 1 | 2:15.28 | KOTŁOWSKA Agata | GKS Żukowo | 2000 | U20 | PM | II | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1156/15 | 2021 | ZKN | ||||||||
6 | f | 1 | 2:15.99 | KUDLIŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U20 | MA | II | MIREK Wacław B.D. | Z/2407/15 | 2022 | ZKN | ||||||||
7 | f | 1 | 2:17.64 | GRABOWSKA Kinga | UKS 9 Kalisz | 1999 | U20 | WP | III | OLSZYNA Waldemar | Z/0782/15 | 2019 | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 2:17.72 | DYBKA Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 2000 | U20 | PK | III | KOWAL Piotr B.D. | Z/2719/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 58.94 | WOSZTYL Natalia | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | M | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0635/15 | 2023 | KN | ||||||||
2 | f | 1 | 61.89 | GRYC Anna Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | I | DMP | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/3062/15 | 2024 | ZKN | 116 | ||||||
3 | f | 1 | 62.03 | SMOLIŃSKA Izabela | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | I | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/0633/15 | 2024 | KN | ||||||||
4 | f | 1 | 63.63 | RODAK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | II | ||||||||||||
5 | f | 1 | 64.10 | LESZCZYŃSKA Anna | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | II | NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. # | Z/2041/15 | 2022 | ZKN | ||||||||
6 | f | 1 | 64.76 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | II | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 64.95 | JANIK Michalina | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2000 | U20 | DS | II | B.D. # | |||||||||||
8 | f | 1 | 65.36 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U20 | LD | II | B.D. | LDK! | ZKN | |||||||||
1 | f | 2 | 65.42 | MACHYNIA Teresa | LUKS Podium Kup | 1999 | U20 | OP | II | ||||||||||||
2 | f | 2 | 65.49 | KURKOWIAK Sandra | LKS OSiR Pleszew | 1999 | U20 | WP | II | ZKN | |||||||||||
3 | f | 2 | 66.83 | PILARSKA Paulina | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | III | ||||||||||||
4 | f | 2 | 67.09 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 2000 | U20 | SL | III | B.D. # | |||||||||||
5 | f | 2 | 67.19 | OMELIANOWICZ Karolina | UKS 19 Bojary Białystok | 2000 | U20 | PD | III | NABIAŁEK Łukasz # | Z/1533/15 | 2019 | 3 | ZKN | |||||||
6 | f | 2 | 68.27 | BATOLIK Agata | AZS Łódź | 1999 | U20 | LD | III | B.D. # | ZKN | ||||||||||
7 | f | 2 | 68.28 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U20 | WP | III | ZKN | |||||||||||
8 | f | 2 | 68.38 | WŁODARCZYK Kamila | AZS Łódź | 2000 | U20 | LD | III | ||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||
1 | 9 | s | 1 | 7:13.77 | SIEDLECKA Natalia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U20 | OP | II | B.D. # | Z/1196/15 | 2018 | 2 | ZKN | ||||||
2 | 11 | s | 1 | 7:22.20 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U20 | PM | II | B.D. | ZKN | |||||||||
3 | 13 | s | 1 | 7:26.78 | PIERZGA Aleksandra | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2000 | U20 | DS | II | ZKN | ||||||||||
4 | 14 | s | 1 | 7:35.00 | KOWALSKA Natalia | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 2000 | U20 | LD | III | # | ||||||||||
5 | 15 | s | 1 | 7:39.00 | WITASZCZYK Paulina | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U20 | LD | III | LASOŃ Krzysztof | Z/0297/15 | 2020 | 3 | |||||||
6 | 16 | s | 1 | 7:42.95 | KIRSZ Ewelina | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U20 | KP | III | ZKN | ||||||||||
7 | 17 | s | 1 | 7:43.39 | KLAG Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | III | |||||||||||
8 | 18 | s | 1 | 7:46.39 | ŁUŻYŃSKA Patrycja | MKL Szczecin | 2000 | U20 | ZP | III | |||||||||||
9 | 19 | s | 1 | 7:47.23 | ZIENDARA Michalina | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | B.D. | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 6:41.67 | KRÓLIK Kinga | UKS Azymut Pabianice | 1999 | U20 | LD | I | WOŹNIAK Jerzy | Z/0966/15 | 2024 | 1 | KN | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 6:43.56 | PAWLUS Klaudia | WKS Śląsk Wrocław # | 2000 | U20 | DS | I | KN | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 6:48.14 | PYKA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U20 | SL | I | KN | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 6:53.73 | KLĘBOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | I | B.D. | Z/2776/15 | 2024 | 1 | KN | ||||||
5 | 5 | s | 2 | 6:55.40 | MICHALIK Patrycja | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U20 | SL | I | ZKN | ||||||||||
6 | 6 | s | 2 | 6:55.59 | DIAS Julia | GKS Żukowo | 1999 | U20 | PM | I | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1305/15 | 2021 | ZKN | |||||||
7 | 7 | s | 2 | 7:01.19 | JELSKA Justyna | KS Podlasie Białystok | 1999 | U20 | PD | II | JELSKA Justyna B.D. B.D. # | Z/1051/15 | 2024 | ZKN | |||||||
8 | 8 | s | 2 | 7:13.51 | LUBOJAŃSKA Martyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | II | ZKN | ||||||||||
9 | 10 | s | 2 | 7:21.01 | SUROWIEC Patrycja | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U20 | PK | II | KOWAL Piotr B.D. | Z/0537/15 | 2023 | ZKN | |||||||
10 | 12 | s | 2 | 7:24.44 | KOWALSKA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | II | ZKN | ||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.82 | LEWANDOWSKA Martyna | MLKL Płock | 2000 | U20 | MZ | M | ZIĘCINA Kazimierz # | LDK! | KN | |||||||||
2 | f | 1 | 1.72 | SKOCZYLAS Patrycja | RKS Łódź # | 1999 | U20 | LD | I | B.D. | KN | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.68 | STEFANIUK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | II | DMP | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/4145/15 | 2024 | ZKN | 102 | ||||||
4 | f | 1 | 1.68 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | II | B.D. # | KN | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.64 | DZIDO Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | II | DZIDO Dariusz B.D. | Z/2226/16 | 2021 | ZKN | ||||||||
5 | f | 1 | 1.64 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U20 | WP | II | KACZOR Mieczysław | Z/4189/15 | 2021 | 2 | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 1.60 | IGNATOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | III | # | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.60 | PRZYBYŁ Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | III | B.D. # | ZKN | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.60 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa | 2000 | U20 | MZ | III | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | KN | ||||||||
10 | f | 1 | 1.55 | SENDEREK Jagoda | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U20 | LB | III | ||||||||||||
11 | f | 1 | 1.55 | WOJTANOWSKA Martyna | KS Komunalni Sanok | 2000 | U20 | PK | III | JANIK Emilia B.D. # | Z/5149/15 | 2023 | ZKN | ||||||||
11 | f | 1 | 1.55 | ŁUPIŃSKA Karolina | KS Podlasie Białystok | 1999 | U20 | PD | III | ||||||||||||
13 | f | 1 | 1.55 | WESOŁOWSKA Zyta | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U20 | WP | III | B.D. | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.50 | PIOTROWSKA Ewa | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | IV | B.D. | 4 | LDK! | |||||||||
15 | f | 1 | 1.45 | MOŻEJKO Kamila | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | IV | ||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.80 | SZYMANEK Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | I | WOJTKOWSKI Maciej B.D. # | Z/3992/15 | 2023 | ZKN | ||||||||
2 | f | 1 | 3.75 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U20 | PM | I | MIGDA Leszek B.D. | Z/0583/15 | 2021 | ZKN | ||||||||
3 | f | 1 | 3.50 | OBERDA Julia | OKS Skra Warszawa | 2000 | U20 | MZ | I | ||||||||||||
4 | f | 1 | 3.40 | ŚWIERKOT Dominika | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U20 | SL | I | KRUPIŃSKI Piotr | Z/0504/15 | 2020 | 1 | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 3.40 | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U20 | PM | I | # | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 3.30 | MACIEJEWSKA Paulina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U20 | KP | I | ||||||||||||
7 | f | 1 | 3.20 | LACH Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U20 | OP | II | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/2655/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
8 | f | 1 | 3.20 | BORKIEWICZ Marika | KMS Szczecin # | 2000 | U20 | ZP | II | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/4929/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
9 | f | 1 | 3.00 | KOT Anna | AZS UMCS Lublin | 1999 | U20 | LU | II | ZKN | |||||||||||
10 | f | 1 | 3.00 | MIŚKIEWICZ Aleksandra | KS Warszawianka W-wa | 2000 | U20 | MZ | II | GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam | Z/2399/16 | 2019 | 2 | ||||||||
11 | f | 1 | 3.00 | KŁOSIŃSKA Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U20 | WP | II | ||||||||||||
12 | f | 1 | 2.80 | MARCINEK Natalia | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | III | ||||||||||||
13 | f | 1 | 2.80 | SOBCZYK Alicja | KKL Kielce | 2000 | U20 | SK | III | ||||||||||||
14 | f | 1 | 2.60 | OLCZYK Martyna | MKLA Łęczyca | 2000 | U20 | LD | IV | ||||||||||||
15 | f | 1 | 2.60 | JAKUBASZEK Emilia | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | IV | ||||||||||||
16 | f | 1 | 2.40 | SENDEREK Jagoda | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U20 | LB | IV | ||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.08 | KWIECIEŃ Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U20 | ZP | +0.6 | I | KN | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.06 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | +0.1 | I | BIELA Marek | Z/0307/15 | 2023 | 1 | KN | ||||||
3 | e | 1 | 11.94 | ŁADA Marta | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | -0.3 | II | ZKN | ||||||||||
4 | e | 1 | 11.85 | KRASKA Nicole | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U20 | KP | -1.6 | II | B.D. # | KN | |||||||||
5 | e | 1 | 11.75 | STRĄCZEK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | +0.4 | II | B.D. # | ZKN | |||||||||
5 | e | 1 | 11.75 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U20 | SL | +0.5 | II | ZKN | ||||||||||
7 | e | 1 | 11.66 | LACH Jagoda | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | +1.3 | II | ZKN | ||||||||||
8 | e | 1 | 11.61 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U20 | MA | +0.8 | II | B.D. | ZKN | |||||||||
9 | e | 1 | 11.53 | WIELGOSZ Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U20 | KP | -1.1 | II | LDK! | ZKN | |||||||||
10 | e | 1 | 11.43 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | +1.6 | III | ZKN | ||||||||||
11 | e | 1 | 11.41 | BARGIELSKA Katarzyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1999 | U20 | LU | +1.1 | III | MAKARUK Tadeusz | ZKN | |||||||||
12 | e | 1 | 11.27 | PABIANEK Angelika | AZS Łódź | 1999 | U20 | LD | +0.1 | III | B.D. | ZKN | |||||||||
13 | e | 1 | 11.24 | CHOMICZ Zuzanna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U20 | ZP | +0.4 | III | ZKN | ||||||||||
14 | e | 1 | 11.12 | KACZMAREK Zuzanna | KSLZS Kruszwica # | 2000 | U20 | KP | +0.8 | III | LUZAK Małgorzata | Z/1942/15 | 2021 | ZKN | |||||||
15 | e | 1 | 11.08 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | +1.6 | III | CZAPIEWSKI Wiesław | 3 | |||||||||
16 | e | 1 | 11.01 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | +0.6 | III | ZKN | ||||||||||
17 | e | 1 | 11.01 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot | 2000 | U20 | PM | +1.9 | III | ZKN | ||||||||||
18 | e | 1 | 10.98 | ŁASZCZYŃSKA Weronika | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U20 | LB | +0.2 | III | |||||||||||
19 | e | 1 | 10.97 | BYCZKOWSKA Aleksandra | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U20 | PM | +2.1 | III | ZKN | ||||||||||
20 | e | 1 | 10.82 | ZASADA Klaudia | KS Agros Zamość | 1999 | U20 | LU | +0.1 | III | MURAT Tomasz Sławomir | Z/4707/15 | 2020 | 3 | |||||||
21 | e | 1 | 10.82 | JĘDRZEJCZYK Dominika | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -0.1 | III | B.D. | ||||||||||
22 | e | 1 | 10.73 | JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | +1.0 | IV | ZKN | ||||||||||
23 | e | 1 | 10.54 | KUSYK Aleksandra | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | +0.5 | IV | |||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 58.00 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U20 | WP | I | KN | |||||||||||
2 | f | 1 | 54.45 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U20 | PD | I | DMP | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | KN | 137 | ||||||
3 | f | 1 | 53.25 | OSIAK Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 1999 | U20 | LU | I | B.D. | ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | 51.49 | WOŹNIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U20 | LD | I | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4015/15 | 2020 | 1 | KN | |||||||
5 | f | 1 | 48.74 | KUSAK Karolina | LKS Stal Mielec | 1999 | U20 | PK | I | B.D. | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 45.78 | PRZYBYŁA Ewa | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | II | ZKN | |||||||||||
7 | f | 1 | 45.33 | WYBIERAŁA Beata | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | II | KN | |||||||||||
8 | f | 1 | 44.40 | BIAŁA Marzena | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | II | ZKN | |||||||||||
9 | f | 1 | 44.17 | SZPETMAŃSKA Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 1999 | U20 | LU | II | B.D. | ZKN | ||||||||||
10 | f | 1 | 43.50 | FAULKNER Gabriela | OKS Skra Warszawa | 2000 | U20 | MZ | II | ZKN | |||||||||||
11 | f | 1 | 43.35 | PODYMA Daria | WKS Śląsk Wrocław | 1999 | U20 | DS | II | ZKN | |||||||||||
f | 1 | NM | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka | 1999 | U20 | PM | -- | KN | ||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.76 | HAJDROWSKA Joanna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | I | B.D. | LDK! | KN | |||||||||
2 | f | 1 | 45.18 | ANTONIAK Angelika | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | I | DMP | WOJNA Cezary B.D. | Z/2760/15 | 2024 | ZKN | 116 | ||||||
3 | f | 1 | 43.55 | BAJOR Magdalena | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U20 | LU | II | # | ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | 41.82 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk | 2000 | U20 | PM | II | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | ||||||||
5 | f | 1 | 41.63 | BIOŁY Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | II | B.D. | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 41.30 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U20 | PM | II | GRENDA Jan | KN | ||||||||||
7 | f | 1 | 40.20 | CZACHOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2000 | U20 | WP | II | B.D. | LDK! | ZKN | |||||||||
8 | f | 1 | 39.63 | KATA Żaneta | MKS Piast Lwówek Śląski | 2000 | U20 | DS | II | LDK! | ZKN | ||||||||||
9 | f | 1 | 39.13 | MACIEJEWSKA Anna | UKS Achilles Leszno | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | |||||||||||
10 | f | 1 | 37.75 | SZAŁAŃSKA Daria | LKS Górnik Wałbrzych | 2000 | U20 | DS | III | B.D. | 2 | LDK! | ZKN | ||||||||
11 | f | 1 | 36.22 | LEWANDOWSKA Martyna | MLKL Płock | 2000 | U20 | MZ | III | ZIĘCINA Kazimierz # | LDK! | KN | |||||||||
12 | f | 1 | 34.65 | WOJSIAT Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | III | B.D. | ZKN | ||||||||||
13 | f | 1 | 33.17 | BORKOWSKA Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | IV | ZKN | |||||||||||
14 | f | 1 | 32.93 | KŁOSIŃSKA Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U20 | WP | IV | ||||||||||||
15 | f | 1 | 32.64 | OLSZOWY Martyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | IV | ||||||||||||
16 | f | 1 | 32.49 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U20 | PM | IV | KN | |||||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 53:48.92 | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U20 | PM | III | KN | |||||||||||
2 | s | 1 | 54:41.11 | RAŚ Wiktoria | LKS Stal Mielec | 2000 | U20 | PK | III | ZKN | |||||||||||
3 | s | 1 | 55:09.62 | CICH Maria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2000 | U20 | PK | III | ZKN | |||||||||||
4 | s | 1 | 55:36.07 | KAMIŃSKA Marta | KS Gwardia Piła | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | |||||||||||
5 | s | 1 | 56:20.75 | NOWICKA Weronika | LKS Vectra Włocławek | 1999 | U20 | KP | III | ZKN | |||||||||||
6 | s | 1 | 57:22.35 | OLEJNIK Patrycja | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U20 | LB | -- | ZKN | |||||||||||
7 | s | 1 | 58:27.79 | GORCZYŃSKA Marta | MKS Bank BS Płońsk # | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||||
8 | s | 1 | 58:34.42 | ZEMBIK Michalina | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U20 | ZP | -- | ZKN | |||||||||||
9 | s | 1 | 59:40.55 | MIESZKOWSKA Natalia | OŚ AZS Poznań | 2000 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
10 | s | 1 | 60:02.48 | STRÓGAREK Katarzyna | KS Gwardia Piła | 2000 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
11 | s | 1 | 60:22.19 | DROZDEK Marcelina | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | CHYLIŃSKI Andrzej # | Z/2488/15 | 2023 | ZKN | ||||||||
12 | s | 1 | 61:14.95 | JAWORSKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U20 | PM | -- | ZKN | |||||||||||
s | 1 | DNF | WOŁOSZYN Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U20 | PK | -- | ZKN | ||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 21.44 | PLICHTA Antoni | MKL Szczecin # | 2000 | U20 | ZP | +3.6 | M | # | KN | ||||||||
2 | 5 | e | 1 | 21.75 | GAJEWSKI Karol | OKS Skra Warszawa | 1999 | U20 | MZ | +3.6 | I | ZKN | |||||||||
3 | 11 | e | 1 | 21.97 | WÓJCIK Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U20 | LD | +3.6 | II | # | ZKN | ||||||||
4 | 12 | e | 1 | 22.08 | KOMAŃSKI Albert | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U20 | PK | +3.6 | II | MAZUR Janusz B.D. | Z/5152/15 | 2024 | ZKN | ||||||
5 | 17 | e | 1 | 22.32 | KRÓLIKOWSKI Szymon | UKS Achilles Leszno | 1999 | U20 | WP | +3.6 | II | B.D. # | ZKN | ||||||||
6 | 18 | e | 1 | 22.35 | KORCZ Bartosz | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | +3.6 | II | BŁASIŃSKI Artur B.D. | Z/0565/17 | 2023 | |||||||
7 | 21 | e | 1 | 22.43 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U20 | SL | +3.6 | II | ||||||||||
e | 1 | DNF | STOPA Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | +3.6 | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # | Z/0360/16 | 2024 | ZKN | ||||||||
1 | 4 | e | 2 | 21.58 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U20 | WN | +0.8 | I | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | KN | ||||||
2 | 7 | e | 2 | 21.78 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U20 | MA | +0.8 | I | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | KN | |||||
3 | 9 | e | 2 | 21.89 | WOŹNIAK Szymon | BKL Bełchatów | 1999 | U20 | LD | +0.8 | I | MANTYK Łukasz | Z/3248/15 | 2022 | KN | ||||||
4 | 14 | e | 2 | 22.11 | PAJĄK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice | 1999 | U20 | SL | +0.8 | II | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | KN | ||||||
5 | 19 | e | 2 | 22.39 | JANKOWSKI Tomasz | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 1999 | U20 | WP | +0.8 | II | WALCZAK Katarzyna # | Z/0837/15 | 2024 | |||||||
6 | 23 | e | 2 | 22.49 | ZYCH Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | +0.8 | II | ZKN | |||||||||
7 | 24 | e | 2 | 22.59 | STOLARSKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U20 | MA | +0.8 | II | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/5579/15 | 2024 | ZKN | ||||||
8 | 28 | e | 2 | 22.87 | CICHOŃSKI Bartłomiej | KKL Kielce | 1999 | U20 | SK | +0.8 | III | ||||||||||
1 | 1 | e | 3 | 21.39 | ŁĘCZYCKI Artur | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | +3.1 | M | B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # | , Z/1532/15 | , 2024 | KN | ||||||
2 | 3 | e | 3 | 21.51 | ZIELIŃSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U20 | WP | +3.1 | I | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/1611/16 | 2024 | |||||||
3 | 6 | e | 3 | 21.76 | WYKROTA Patryk | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2000 | U20 | WP | +3.1 | I | DMP | WALCZAK Michał B.D. | Z/1067/17 | 2024 | 119 | |||||
4 | 10 | e | 3 | 21.94 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U20 | DS | +3.1 | II | ZKN | |||||||||
5 | 16 | e | 3 | 22.28 | MARCZAK Konrad | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1999 | U20 | LB | +3.1 | II | ZKN | |||||||||
6 | 20 | e | 3 | 22.40 | MICHAŁOWICZ Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | +3.1 | II | # | ZKN | ||||||||
7 | 29 | e | 3 | 22.90 | KACZMARCZYK Michał | MUKS Płock | 2000 | U20 | MZ | +3.1 | III | ZKN | |||||||||
8 | 30 | e | 3 | 23.03 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | +3.1 | III | ZKN | |||||||||
1 | 8 | e | 4 | 21.82 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | +2.3 | I | DMP | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | ZKN | 117 | |||
2 | 13 | e | 4 | 22.08 | KWIATKOWSKI Mateusz | MKS Juvenia Białystok | 1999 | U20 | PD | +2.3 | II | DUDEK Bartosz # | Z/1796/16 | 2022 | 2 | ||||||
3 | 15 | e | 4 | 22.24 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | +2.3 | II | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | |||||||
4 | 22 | e | 4 | 22.44 | RYDER Dawid | MKL Toruń | 2000 | U20 | KP | +2.3 | II | BUTKIEWICZ Jacek | Z/5720/15 | 2020 | 2 | ZKN | |||||
5 | 25 | e | 4 | 22.65 | ROSÓŁ Sebastian | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | +2.3 | II | KRUPA Iwona B.D. # | Z/0754/15 | 2023 | |||||||
6 | 26 | e | 4 | 22.71 | MIKOŁAJEWSKI Jakub | UKS 12 Kalisz | 2000 | U20 | WP | +2.3 | II | ||||||||||
7 | 27 | e | 4 | 22.78 | DRĘŻEK Arkadiusz | KU AZS WAT w Warszawie # | 1999 | U20 | MZ | +2.3 | II | B.D. | Z/3300/15 | 2021 | 2 | ||||||
8 | 31 | e | 4 | 23.30 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | +2.3 | III | ZKN | |||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.49 | KREFT Szymon | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U20 | PM | I | JASKUŁKA Teresa | Z/5416/15 | 2020 | M | KN | |||||||
2 | f | 1 | 48.12 | JAKUBOWSKI Sebastian | LKS Lubawa | 1999 | U20 | WN | I | TYKARSKI Marek # | Z/0165/16 | 2019 | 1 | KN | |||||||
3 | f | 1 | 48.86 | SARR-MALINOWSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | II | ZKN | |||||||||||
4 | f | 1 | 48.87 | MACIĄG Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | II | KN | |||||||||||
5 | f | 1 | 48.97 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | ZKN | ||||||||
6 | f | 1 | 49.31 | KWIATKOWSKI Mateusz | MKS Juvenia Białystok | 1999 | U20 | PD | II | DUDEK Bartosz # | Z/1796/16 | 2022 | 2 | ||||||||
7 | f | 1 | 50.08 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U20 | WN | II | ZKN | |||||||||||
8 | f | 1 | 50.29 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U20 | MA | II | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | KN | |||||||
1 | f | 2 | 49.34 | MROCZEK Adam | AZS Łódź | 1999 | U20 | LD | II | B.D. # | KN | ||||||||||
2 | f | 2 | 50.29 | PAŹDZIERZ Adam | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | DMP | MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # | Z/4651/15 | 2024 | ZKN | 85 | ||||||
3 | f | 2 | 50.75 | WUJDA Konrad | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U20 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0359/15 | 2019 | 2 | ||||||||
4 | f | 2 | 50.87 | PĘDZIWIATR Jakub | LKS MOSiR Sieradz # | 1999 | U20 | LD | III | B.D. KUŚ Tomasz | , Z/0930/17 | , 2023 | |||||||||
5 | f | 2 | 51.05 | GOŁĘBIOWSKI Oskar | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | III | HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # | Z/6045/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
6 | f | 2 | 51.61 | DUDZIAK Piotr | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | |||||||||||
7 | f | 2 | 51.67 | HOŁUB Krzysztof | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | III | HOŁUB Grzegorz B.D. # | Z/2537/16 | 2024 | |||||||||
f | 2 | DNF | STOPA Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # | Z/0360/16 | 2024 | ZKN | |||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:54.04 | ŻYWKO Szymon | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U20 | LU | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/1224/16 | 2024 | KN | ||||||||
2 | f | 1 | 1:54.35 | KORYCKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U20 | KP | II | ||||||||||||
3 | f | 1 | 1:54.42 | ZIĘBA Szymon | Kraków Athletics Team # | 1999 | U20 | MA | II | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/0312/15 | , 2024 | KN | ||||||||
4 | f | 1 | 1:54.79 | TURSKI Krzysztof | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | II | # | KN | ||||||||||
5 | f | 1 | 1:55.72 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U20 | MZ | II | ZKN | |||||||||||
6 | f | 1 | 1:55.76 | CHODURA Marcel | LKS Victoria Olesno # | 1999 | U20 | OP | II | B.D. B.D. # | , Z/1194/15 | , 2023 | ZKN | ||||||||
7 | f | 1 | 1:57.49 | RÓŻYCKI Piotr | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U20 | LU | III | DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # | Z/0519/15 | 2023 | ZKN | ||||||||
8 | f | 1 | 1:58.21 | TANAŚ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | III | B.D. | ZKN | ||||||||||
400 m pł M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 52.70 | MIKOŁAJEWSKI Gabriel | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | I | B.D. B.D. # | Z/3078/15 | 2023 | KN | ||||||||
2 | f | 1 | 54.96 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | II | ZKN | |||||||||||
3 | f | 1 | 55.08 | SOBCZAK Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | II | ZKN | |||||||||||
4 | f | 1 | 55.24 | GRZELCZAK Kacper | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | II | ZKN | |||||||||||
5 | f | 1 | 55.42 | JAKUBOWSKI Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2000 | U20 | SL | II | KASIŃSKI Marek # | Z/5242/15 | 2024 | 1 | ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 56.10 | BUCK Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | II | DMP | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/2890/18 | 2024 | 87 | |||||||
7 | f | 1 | 56.26 | ŚWITOŃ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U20 | WP | II | ZKN | |||||||||||
8 | f | 1 | 57.56 | SZON Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | III | # | ZKN | ||||||||||
1 | f | 2 | 56.27 | MAJDAŃSKI Adam | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2000 | U20 | LB | II | WOŹNIAK Agnieszka | Z/5084/15 | 2019 | 2 | KN | |||||||
2 | f | 2 | 56.72 | KIDOŃ Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U20 | MA | III | DMP | GIZA Andrzej B.D. | Z/1693/17 | 2024 | 80 | |||||||
3 | f | 2 | 56.85 | LOSY Bartosz | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 1999 | U20 | WP | III | ||||||||||||
4 | f | 2 | 56.85 | JASIEŃCZUK Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | III | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/1819/16 | 2024 | |||||||||
5 | f | 2 | 57.83 | ŚMIETANA Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U20 | MA | III | GIZA Maciej | 3 | LDK! | |||||||||
6 | f | 2 | 58.36 | SOBOLEWSKI Jakub | UKS Technik Augustów | 1999 | U20 | PD | III | B.D. | ZKN | ||||||||||
7 | f | 2 | 59.23 | JAKÓBCZYK Mateusz | KS Agros Zamość | 2000 | U20 | LU | IV | MURAT Tomasz Sławomir | Z/5230/15 | 2020 | 3 | ||||||||
2000 m prz M | |||||||||||||||||||||
1 | 7 | s | 1 | 6:07.85 | MARCINIAK Tymoteusz | MKST Astra Nowa Sól | 2000 | U20 | LB | II | ZKN | ||||||||||
2 | 8 | s | 1 | 6:13.52 | BURZYŃSKI Tobiasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | 11 | s | 1 | 6:22.55 | TERESZKIEWICZ Damian | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 2000 | U20 | PK | III | B.D. LASSOTA Lesław | , Z/2668/15 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 13 | s | 1 | 6:33.86 | DULIK Paweł | LKS Stal Mielec | 2000 | U20 | PK | IV | ZKN | ||||||||||
5 | 14 | s | 1 | 6:35.99 | GRZYBCZYK Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
6 | 15 | s | 1 | 6:36.63 | DRYKA Filip | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U20 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1070/16 | 2018 | 4 | |||||||
7 | 17 | s | 1 | 6:43.19 | JURGA Jakub | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U20 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1071/16 | 2019 | 4 | |||||||
8 | 18 | s | 1 | 6:47.46 | CETNARSKI Wojciech | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U20 | PK | IV | B.D. | ||||||||||
9 | 19 | s | 1 | 6:57.70 | FĄS Mateusz | PLKS Gwda Piła | 2000 | U20 | WP | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | BOROWSKI Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 1999 | U20 | WP | -- | WOSIEK Jacek B.D. # | Z/2413/15 | 2024 | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 5:57.58 | WRÓBEL Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | I | # | KN | |||||||||
2 | 2 | s | 2 | 5:57.59 | POGORZELSKI Rafał | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U20 | PD | I | KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/0333/15 | , 2021 | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 6:02.95 | BARANOWSKI Daniel | UKS Technik Augustów | 2000 | U20 | PD | II | LDK! | ZKN | |||||||||
4 | 4 | s | 2 | 6:06.17 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U20 | SL | II | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | ZKN | |||||||
5 | 5 | s | 2 | 6:06.89 | KRAWCZUK Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U20 | OP | II | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1195/15 | 2023 | 2 | |||||||
6 | 6 | s | 2 | 6:07.01 | WEREMCZUK Krzysztof | MKS Polonia Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | II | ZKN | ||||||||||
7 | 9 | s | 2 | 6:15.85 | CZYŻ Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U20 | WP | III | ZKN | ||||||||||
8 | 10 | s | 2 | 6:19.58 | OGORZAŁY Sebastian | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2000 | U20 | MA | III | KLIMEK Józef | Z/0900/17 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
9 | 12 | s | 2 | 6:27.36 | GOLA Dawid | UKS 12 Kalisz | 1999 | U20 | WP | III | OLSZYNA Waldemar | Z/0710/17 | 2023 | 3 | |||||||
10 | 16 | s | 2 | 6:39.98 | BOGUCKI Norbert | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U20 | LB | IV | |||||||||||
Młot (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 56.66 | BOMBA Błażej | MUKS Park Zduńska Wola | 1999 | U20 | LD | II | SZEWCZYK Tomasz | Z/4276/15 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
2 | 3 | e | 1 | 55.81 | ŁAPO Artur | UKS Achilles Leszno # | 2000 | U20 | WP | II | ZKN | ||||||||||
3 | 10 | e | 1 | 50.26 | JARZEMBOWSKI Maciej | ULKS Uczniak Szprotawa | 2000 | U20 | LB | III | |||||||||||
4 | 11 | e | 1 | 48.39 | ODOLCZYK Michał | OKS Skra Warszawa | 1999 | U20 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
5 | 12 | e | 1 | 48.15 | SKRZYPIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U20 | LB | III | ZKN | ||||||||||
6 | 13 | e | 1 | 47.24 | PYTLAK Paweł | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U20 | DS | III | |||||||||||
7 | 16 | e | 1 | 45.13 | SKULIMOWSKI Mikołaj | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | III | |||||||||||
8 | 17 | e | 1 | 45.04 | BOMBA Cezary | MUKS Park Zduńska Wola | 1999 | U20 | LD | III | SZEWCZYK Tomasz | Z/2732/16 | 2019 | 3 | |||||||
e | 1 | NM | KOŹLICKI Michał | OKS Skra Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||||
1 | 1 | e | 2 | 63.16 | MAZUR Michał | KS Agros Zamość | 1999 | U20 | LU | I | ROSA Mikołaj | Z/3659/15 | 2024 | 1 | ZKN | ||||||
2 | 4 | e | 2 | 53.58 | SABAJTIS Gracjan | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U20 | LB | II | KOWALSKI Zenon | Z/4629/15 | 2024 | 1 | ZKN KN | ||||||
3 | 5 | e | 2 | 53.45 | KOLANO Paweł | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U20 | PK | II | # | ZKN | |||||||||
4 | 6 | e | 2 | 52.14 | KOWALSKI Bartosz | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | II | B.D. KOTWICA Czesław # | , Z/0897/17 | , 2024 | ||||||||
5 | 7 | e | 2 | 52.11 | WARCHOŁ Patryk | OKS Skra Warszawa | 1999 | U20 | MZ | II | B.D. | ZKN | |||||||||
6 | 8 | e | 2 | 50.88 | STACHOWSKI Arkadiusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | III | |||||||||||
7 | 9 | e | 2 | 50.43 | ZAGÓRSKI Bartosz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U20 | LB | III | |||||||||||
8 | 14 | e | 2 | 47.02 | FILIPOWSKI Piotr | MUKS Park Zduńska Wola | 2000 | U20 | LD | III | SZEWCZYK Tomasz | Z/5264/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
9 | 15 | e | 2 | 45.71 | SOCHA Karol | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | III | |||||||||||
e | 2 | NM | GABRYELCZYK Jan | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U20 | LD | -- | SZYMAJDA Mieczysław | Z/5578/15 | 2019 | 3 | |||||||||
Oszczep (800) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 67.69 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U20 | PM | I | GRECKA Ewa | Z/4200/15 | 2020 | 1 | KN | |||||||
2 | f | 1 | 63.87 | TREJGO Oskar | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | I | DMP | HULISZ Robert B.D. # | Z/2049/16 | 2024 | KN | 108 | ||||||
3 | f | 1 | 63.19 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk | 1999 | U20 | PM | I | ZKN | |||||||||||
4 | f | 1 | 61.86 | WABIK Dominik | RLTL ZTE Radom | 1999 | U20 | MZ | II | KN | |||||||||||
5 | f | 1 | 61.41 | MERTKA Jonasz | UKS Cyprianka | 1999 | U20 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward B.D. | Z/4340/15 | 2023 | |||||||||
6 | f | 1 | 59.90 | GRZESZKOWIAK Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | II | ZKN | |||||||||||
7 | f | 1 | 59.41 | WEGNER Dawid | LUKS Start Nakło | 2000 | U20 | KP | II | WALCZAK Leszek | Z/0021/15 | 2024 | 1 | KN | |||||||
8 | f | 1 | 59.36 | STEC Dominik | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U20 | DS | II | ZKN | |||||||||||
9 | f | 1 | 58.93 | BUDZISZEWSKI Damian | UKS Liceum sportowe Łomża | 1999 | U20 | PD | II | TRZONKOWSKA Beata | Z/1402/15 | 2021 | 2 | ||||||||
10 | f | 1 | 56.53 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | II | ZKN | |||||||||||
11 | f | 1 | 55.49 | CHUDZIK Sebastian | ULKS Uczniak Szprotawa | 2000 | U20 | LB | II | SZWARC Zygmunt # | Z/5474/15 | 2022 | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
12 | f | 1 | 55.36 | LINDA Ernest | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U20 | PM | II | ZKN | |||||||||||
13 | f | 1 | 54.52 | PIETRUSZEWSKI Maciej | WKS Śląsk Wrocław | 1999 | U20 | DS | III | ZKN | |||||||||||
14 | f | 1 | 53.55 | SIDEŁKO Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U20 | ZP | III | JACEWICZ Edward B.D. | Z/2463/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
15 | f | 1 | 49.80 | ZAWADZKI Dawid | KS Podlasie Białystok | 1999 | U20 | PD | III | ZKN | |||||||||||
16 | f | 1 | 48.75 | VU CAO Mateusz | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U20 | PM | III | GRECKA Ewa | Z/4203/15 | 2018 | 3 | ||||||||
f | 1 | NM | KOTECKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | DAMSZEL Tomasz B.D. # | Z/2310/16 | 2023 | ||||||||||
Chód 10 km M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46:31.03 | NIEDZIAŁEK Łukasz | RK Athletics Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | II | # | KN | ||||||||||
2 | s | 1 | 48:29.07 | SCHIEDEL Arkadiusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U20 | KP | III | LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # | Z/1990/15 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | s | 1 | 48:49.60 | NICPOŃ Kacper | MKL Szczecin | 1999 | U20 | ZP | III | # | ZKN | ||||||||||
4 | s | 1 | 49:05.63 | JEŻ Paweł | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U20 | LB | III | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4456/15 | 2022 | 3 | ZKN | |||||||
5 | s | 1 | 49:18.81 | SZYMAŃSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U20 | MA | III | ||||||||||||
6 | s | 1 | 50:03.56 | CERAZY Michał | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U20 | LB | III | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4455/15 | 2022 | 3 | ZKN | |||||||
7 | s | 1 | 51:03.39 | ADAMCZYK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U20 | PM | III | ||||||||||||
8 | s | 1 | 54:24.12 | MACIĄG Krzysztof | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U20 | KP | IV | LDK! | |||||||||||
9 | s | 1 | 54:47.07 | SÓJKA Radosław | PLKS Gwda Piła | 2000 | U20 | WP | IV | ZKN | |||||||||||
10 | s | 1 | 54:49.69 | KLIMEK Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
11 | s | 1 | 57:00.82 | KULIG Maksymilian | LKS Stal Mielec | 1999 | U20 | PK | -- | ZKN | |||||||||||
s | 1 | DNF | WIATER Michał | KS Agros Zamość # | 1999 | U20 | LU | -- | SWATOWSKI Wojciech | Z/4575/15 | 2018 | BEZ | ZKN | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 7.9439868927002 sekund |