Opole 01.09.2018 Otwarte mistrzostwa województwa U14, U16 i weteranów. Mityng LA |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 8.40 | ¦LIWIŃSKA Emilia | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2005 | U14 | SL | +1.0 | -- | MORKA Piotr # | Z/0210/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 1 | 8.71 | KOZŁOWSKA Zofia | WLKS Wrocław | 2005 | U14 | DS | +1.0 | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/1144/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 7 | s | 1 | 8.95 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | +1.0 | -- | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 1 | 9.17 | GREGULEC Luiza | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | +1.0 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 16 | s | 1 | 9.65 | KOZIOŁ Karolina | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | +1.0 | -- | # | ||||||||
6 | 18 | s | 1 | 9.76 | ZALEWSKA Natalia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2005 | U14 | OP | +1.0 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 8.02 | MATY¦KIEWICZ Maja | O¦ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | +0.2 | -- | RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # | , Z/0895/19 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 3 | s | 2 | 8.60 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2006 | U14 | SL | +0.2 | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 5 | s | 2 | 8.79 | GABIŃSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek # | 2005 | U14 | ZP | +0.2 | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4109/20 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 8 | s | 2 | 8.98 | KUDINA Margo | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 9 | s | 2 | 9.01 | IWANOWSKA Paulina | LUKS Namysłów | 2005 | U14 | OP | +0.2 | -- | # | LDK! | |||||||
6 | 15 | s | 2 | 9.52 | JA¦KACZEK Julia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | +0.2 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 17 | s | 2 | 9.70 | ZIENKIEWICZ Anna | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | +0.2 | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata # | BEZ | |||||||
8 | 19 | s | 2 | 9.81 | ¦PIGIEL Anna | UMLKS START Wieruszów | 2006 | U14 | LD | +0.2 | -- | URBANIAK Jarosław | Z/3477/19 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||
1 | 6 | s | 3 | 8.92 | KULPIŃSKA Róża | WLKS Wrocław | 2006 | U14 | DS | +1.1 | -- | # | ||||||||
2 | 10 | s | 3 | 9.14 | KODLEWICZ Wiktoria | MUKS Gim 2 Nysa | 2006 | U14 | OP | +1.1 | -- | RYSZEWSKI Jacek # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 3 | 9.16 | WYPYCH Małgorzata | UKS-MOS Opole | 2006 | U14 | OP | +1.1 | -- | MUSIAŁ Mirosław | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 13 | s | 3 | 9.19 | HYRA Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U14 | OP | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 14 | s | 3 | 9.37 | KROK Paulina | UKS-MOS Opole | 2006 | U14 | OP | +1.1 | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 20 | s | 3 | 9.83 | KONOPKA Weronika | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2006 | U14 | OP | +1.1 | -- | ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 21 | s | 3 | 9.84 | JACHURA Natalia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U14 | OP | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||
8 | 22 | s | 3 | 9.90 | JA¦KACZEK Małgorzata | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | +1.1 | -- | SIERKA Ewa SIERKA Ewa | , Z/2093/17 | , 2023 | 5 | LDK! | ||||
1 | 2 | e | 1 | 8.97 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | +1.2 | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||
2 | 3 | e | 1 | 8.98 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U12 | DS | +1.2 | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 4 | e | 1 | 9.49 | KACZOR Amelia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | +1.2 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 5 | e | 1 | 9.59 | MICHALSKA Hanna | WLKS Wrocław | 2007 | U12 | DS | +1.2 | -- | GARDZIELEWSKA Urszula # | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 8 | e | 1 | 9.61 | BUSZKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U14 | OP | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 14 | e | 1 | 9.94 | OSTASZYN Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | +1.2 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 10 | e | 2 | 9.67 | KORCZAK Weronika | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | +1.5 | -- | # | LDK! | |||||||
2 | 11 | e | 2 | 9.81 | HAŁADAJ Barbara | LKS Omega Kleszczów # | 2007 | U12 | LD | +1.5 | -- | RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # | , Z/3461/19 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 13 | e | 2 | 9.84 | GŁUCHY Martyna | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.5 | -- | SZARZYŃSKA Barbara | BEZ | |||||||
4 | 16 | e | 2 | 9.99 | WYKURZ Laura | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | +1.5 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 17 | e | 2 | 10.12 | PILARSKA Maja | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | +1.5 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 25 | e | 2 | 11.55 | ŁABNO Pola | UKS-MOS Opole | 2007 | U12 | OP | +1.5 | -- | |||||||||
1 | 6 | e | 3 | 9.60 | SKOWRONEK Oliwia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +0.7 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0200/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
2 | 12 | e | 3 | 9.81 | ZAJˇC Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 15 | e | 3 | 9.97 | PTAK Julia | UMLKS START Wieruszów | 2007 | U12 | LD | +0.7 | -- | URBANIAK Jarosław | Z/3478/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 18 | e | 3 | 10.19 | KAMIENIK Hanna | UKS-MOS Opole # | 2007 | U12 | OP | +0.7 | -- | B.D. ZIEMBA Krzysztof # | , Z/2573/22 | , 2022 | LDK! | |||||
5 | 20 | e | 3 | 10.51 | CIELEŃ Aleksandra | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | +0.7 | -- | # | LDK! | |||||||
6 | 24 | e | 3 | 11.41 | KORNIIAKA Sasza | UKS-MOS Opole | 2008 | U12 | OP | +0.7 | -- | # | ||||||||
1 | 1 | e | 4 | 8.97 | ZAWADZKA Lena | UKS-MOS Opole # | 2009 | U12 | OP | +1.5 | -- | OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # | , Z/14305/21 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 7 | e | 4 | 9.61 | HOC Zuzanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +1.5 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0377/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 9 | e | 4 | 9.67 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | U12 | OP | +1.5 | -- | ZIEMBA Krzysztof # | Z/11745/21 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 19 | e | 4 | 10.29 | ADAMCZYK Maja | KS Olkusz # | 2008 | U12 | MA | +1.5 | -- | KALEMBKA Kamil # | Z/12071/21 | 2022 | LDK! | |||||
5 | 21 | e | 4 | 10.59 | ORACZEWSKA Otylia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2009 | U12 | OP | +1.5 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 22 | e | 4 | 10.66 | WO¬NIAK Zuzanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +1.5 | -- | # | LDK! | |||||||
7 | 23 | e | 4 | 11.20 | JAKIEŁA Lena | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +1.5 | -- | DOMIN Adam # | Z/0378/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 13.64 | WALIDUDA Klaudia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2003 | U16 | OP | -0.6 | IV | ZOK Roman ZOK Roman | , Z/1380/17 | , 2021 | 4 | LDK! | ||||
2 | 3 | s | 1 | 13.77 | KĘPA-DANEK Aleksandra | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | -0.6 | IV | LDK! | GIM | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 13.86 | STASIAK Oliwia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U18 | OP | -0.6 | -- | LDK! | GIM | |||||||
4 | 7 | s | 1 | 14.16 | ŻYGADŁO Aleksandra | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U16 | OP | -0.6 | V | SKRZYDLEWSKI Marek B.D. | Z/2917/18 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 9 | s | 1 | 14.27 | RATAJ Małgorzata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U18 | OP | -0.6 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | BEZ | LDK! | GIM | |||||
6 | 14 | s | 1 | 14.57 | KUDINA Margo | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||
7 | 15 | s | 1 | 14.69 | NORTHOF Nikola | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U16 | OP | -0.6 | -- | LDK! | GIM | |||||||
1 | 8 | s | 2 | 14.25 | JAGODA Tatiana | LUKS Podium Kup | 2003 | U16 | OP | +1.8 | V | |||||||||
2 | 10 | s | 2 | 14.31 | BRODZIAK Dominika | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | +1.8 | V | RYSZEWSKI Jacek | 5 | LDK! | ||||||
3 | 12 | s | 2 | 14.41 | KLIMA Oliwia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | +1.8 | V | LDK! | ||||||||
4 | 13 | s | 2 | 14.48 | TULIK Agniszka | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | +1.8 | V | LDK! | ||||||||
5 | 16 | s | 2 | 14.87 | SZYMKOWICZ Katarzyna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 | U16 | OP | +1.8 | -- | PATERAK Mateusz | 5 | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 2 | 15.03 | PAŁOSZ Klaudia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U18 | OP | +1.8 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | LDK! | |||||||
7 | 21 | s | 2 | 15.60 | GRAJCAR Hanna | LUKS Podium Kup | 2004 | U16 | OP | +1.8 | -- | |||||||||
8 | 22 | s | 2 | 15.88 | KOREJBA Oliwia | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2005 | U14 | OP | +1.8 | -- | DOMIN Adam # | Z/2639/20 | 2022 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 3 | 13.37 | ¦LIWIŃSKA Emilia | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2005 | U14 | SL | +0.4 | IV | MORKA Piotr # | Z/0210/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 5 | s | 3 | 13.89 | FIOŁKA Weronika | UMLKS START Wieruszów | 2004 | U16 | LD | +0.4 | V | |||||||||
3 | 6 | s | 3 | 14.00 | CHMIELEWSKA Gabriela | BKL Bełchatów | 2003 | U16 | LD | +0.4 | V | # | LDK! | |||||||
4 | 11 | s | 3 | 14.32 | HOC Emilia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 | U16 | OP | +0.4 | V | PATERAK Mateusz | 5 | LDK! | ||||||
5 | 18 | s | 3 | 15.06 | LECZOWICZ Daria | LZS KL Kotwica Brzeg | 2003 | U16 | OP | +0.4 | -- | ZOK Roman | Z/1263/18 | 2021 | BEZ | |||||
6 | 19 | s | 3 | 15.13 | ¦WIERK Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 | U16 | OP | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||
7 | 20 | s | 3 | 15.21 | WALIDUDA Justyna | LZS KL Kotwica Brzeg | 2003 | U16 | OP | +0.4 | -- | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 28.89 | ŻYGADŁO Aleksandra | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U16 | OP | -0.3 | V | SKRZYDLEWSKI Marek B.D. | Z/2917/18 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 6 | s | 1 | 32.57 | KACZOR Amelia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | -0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 7 | s | 1 | 32.61 | OSTASZYN Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | -0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 17 | s | 1 | 34.99 | GŁUCHY Martyna | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | -0.3 | -- | SZARZYŃSKA Barbara | BEZ | |||||||
5 | 21 | s | 1 | 37.06 | WO¬NIAK Zuzanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | -0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 3 | s | 2 | 30.62 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | +0.2 | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||
2 | 5 | s | 2 | 32.25 | MICHALSKA Hanna | WLKS Wrocław | 2007 | U12 | DS | +0.2 | -- | GARDZIELEWSKA Urszula # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 2 | 33.52 | WYKURZ Laura | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 13 | s | 2 | 33.92 | KORCZAK Weronika | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | +0.2 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 16 | s | 2 | 34.18 | ZAJˇC Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 18 | s | 2 | 35.18 | PILARSKA Maja | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 2 | s | 3 | 30.14 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U12 | DS | +1.3 | V | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 9 | s | 3 | 32.94 | HAŁADAJ Barbara | LKS Omega Kleszczów # | 2007 | U12 | LD | +1.3 | -- | RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # | , Z/3461/19 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 14 | s | 3 | 33.99 | KAMIENIK Hanna | UKS-MOS Opole # | 2007 | U12 | OP | +1.3 | -- | B.D. ZIEMBA Krzysztof # | , Z/2573/22 | , 2022 | LDK! | |||||
4 | 15 | s | 3 | 34.00 | PTAK Julia | UMLKS START Wieruszów | 2007 | U12 | LD | +1.3 | -- | URBANIAK Jarosław | Z/3478/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 19 | s | 3 | 35.50 | ADAMCZYK Maja | KS Olkusz # | 2008 | U12 | MA | +1.3 | -- | KALEMBKA Kamil # | Z/12071/21 | 2022 | LDK! | |||||
6 | 20 | s | 3 | 35.97 | CIELEŃ Aleksandra | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | +1.3 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 4 | s | 4 | 32.09 | ZAWADZKA Lena | UKS-MOS Opole # | 2009 | U12 | OP | +0.8 | -- | OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # | , Z/14305/21 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 4 | 32.67 | HOC Zuzanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +0.8 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0377/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 10 | s | 4 | 33.36 | SKOWRONEK Oliwia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +0.8 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0200/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 12 | s | 4 | 33.62 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | U12 | OP | +0.8 | -- | ZIEMBA Krzysztof # | Z/11745/21 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 22 | s | 4 | 38.27 | ORACZEWSKA Otylia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2009 | U12 | OP | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 23 | s | 4 | 39.32 | JAKIEŁA Lena | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +0.8 | -- | DOMIN Adam # | Z/0378/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
7 | 24 | s | 4 | 42.79 | KORNIIAKA Sasza | UKS-MOS Opole | 2008 | U12 | OP | +0.8 | -- | # | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 45.62 | PAWELUS Amelia | LKS Omega Kleszczów # | 2005 | U14 | LD | IV | RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz | , Z/2048/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 46.42 | SOBOLEWSKA Dominika | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | IV | # | LDK! | GIM | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 46.53 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U14 | OP | V | LACH Magdalena # | Z/0206/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 47.24 | NICPOŃ Paulina | LZS KL Kotwica Brzeg | 2005 | U14 | OP | V | ZOK Roman | Z/0394/19 | 2021 | 5 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 2 | 44.70 | JASIECKA Nina | MULKS Olimpia ¦widnica | 2006 | U14 | DS | III | TEODOSIADIS Micios | Z/2230/18 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 46.62 | JUSZCZAK Ewa | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | V | JANAS-LUECKGEN Małgorzata JANAS-LUECKGEN Małgorzata # | , Z/1602/19 | , 2020 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 48.13 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | V | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | |||||||
4 | 8 | s | 2 | 49.21 | KULPIŃSKA Róża | WLKS Wrocław | 2006 | U14 | DS | -- | # | |||||||||
5 | 9 | s | 2 | 50.30 | PIˇTEK Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3000/18 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 12 | s | 2 | 53.21 | KORNIIAKA Kateryna | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 10 | s | 3 | 52.33 | BUSZKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U14 | OP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 11 | s | 3 | 53.10 | ISKIERKA Maria | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | -- | BU¦KO Michał | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 13 | s | 3 | 54.85 | KONOPKA Weronika | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2006 | U14 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 14 | s | 3 | 57.32 | GRUBIAK Oliwia | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 1 | e | 1 | 44.20 | JASZCZAK Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | III | JASIŃSKI Cyprian # | Z/2201/17 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 44.33 | BENTKA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2003 | U16 | OP | III | KOŁODZIEJ Tomasz | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 5 | e | 1 | 45.50 | CHMIELEWSKA Gabriela | BKL Bełchatów | 2003 | U16 | LD | IV | # | LDK! | ||||||||
4 | 9 | e | 1 | 47.11 | CHUDY Agata | MUKS Gim 2 Nysa | 2003 | U16 | OP | V | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 13 | e | 1 | 49.23 | KUDINA Margo | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
1 | 3 | e | 2 | 44.46 | CHOWANEK Oliwia | LUKS Namysłów | 2003 | U16 | OP | III | WOLAK Bożena # | 3 | LDK! | |||||||
2 | 7 | e | 2 | 46.86 | WALIDUDA Klaudia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2003 | U16 | OP | V | ZOK Roman ZOK Roman | , Z/1380/17 | , 2021 | 4 | LDK! | |||||
3 | 8 | e | 2 | 47.03 | KOŁODZIEJ Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | V | SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz | , Z/1858/18 | , 2023 | 5 | LDK! | |||||
4 | 11 | e | 2 | 48.03 | CHUDY Julia | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | V | LDK! | |||||||||
5 | 15 | e | 2 | 55.46 | GRAJCAR Hanna | LUKS Podium Kup | 2004 | U16 | OP | -- | ||||||||||
1 | 4 | e | 3 | 45.39 | MAZUR Zuzanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | IV | BU¦KO Michał # | 4 | LDK! | |||||||
2 | 6 | e | 3 | 46.28 | GAŁKA Ada | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U16 | OP | IV | SZARZYŃSKA Barbara # | 4 | LDK! | |||||||
3 | 10 | e | 3 | 47.14 | KRAWCZYK Katarzyna | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | V | LDK! | |||||||||
4 | 12 | e | 3 | 48.65 | NOWAK Justyna | LUKS Podium Kup | 2003 | U16 | OP | -- | ||||||||||
5 | 14 | e | 3 | 49.45 | POSMYK Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | -- | MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # | , Z/0757/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:46.82 | BˇBELEWSKA Daria | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U14 | OP | V | ZOK Roman | Z/3027/19 | 2021 | 5 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 1:47.52 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2006 | U14 | SL | V | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:48.28 | WOJTAS Marta | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | V | LACH Magdalena # | Z/2803/18 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:51.01 | BˇBELEWSKA Klaudia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U14 | OP | -- | ZOK Roman | Z/3028/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 1:51.25 | BUK Matylda | MKS MOS Wrocław # | 2005 | U14 | DS | -- | B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # | , Z/0093/19 | , 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:51.33 | ZIÓŁKOWSKA Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U14 | OP | -- | BU¦KO Przemysław # | Z/6140/21 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 1:53.34 | GRACZ Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2005 | U14 | OP | -- | PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł | , Z/1401/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
8 | 8 | s | 1 | 1:54.26 | RÓŻAK Kinga | MUKS Gim 2 Nysa | 2006 | U14 | OP | -- | SIEROŃ Dariusz # | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:56.25 | JA¦KACZEK Małgorzata | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa SIERKA Ewa | , Z/2093/17 | , 2023 | 5 | LDK! | |||||
10 | 10 | s | 1 | 2:00.61 | KLECZA Karolina | MUKS Gim 2 Nysa | 2005 | U14 | OP | -- | LDK! | |||||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:03.12 | PIEKAREK Joanna | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
12 | 12 | s | 1 | 2:07.47 | CHĘCIŃSKA Magdalena | LKS Victoria Olesno # | 2005 | U14 | OP | -- | BIOŁY Barbara # | BEZ | LDK! | |||||||
13 | 13 | s | 1 | 2:16.11 | GRUBIAK Oliwia | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:41.98 | PANCYLEJKO Ewelina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | B.D. # | LDK! | GIM | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:46.63 | DUDEK Agnieszka | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | V | RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz MIREK Wacław # | , Z/1853/18 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:55.79 | MATERAK Aleksandra | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1291/18 | 2018 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 2 | 1:57.29 | GLAPA Dominika | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | -- | # | |||||||||
5 | 5 | s | 2 | 1:57.49 | JA¦KACZEK Julia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 2 | 1:59.08 | KROK Agnieszka | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # | , Z/4783/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 2 | 2:02.05 | SKOWRONEK Emilia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 | U16 | OP | -- | PATERAK Mateusz | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 8 | s | 2 | 2:09.02 | KOLOCH Agata | LUKS Podium Kup | 2004 | U16 | OP | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 2 | 2:16.28 | ROTONDO Beatrice | UKS-MOS Opole | 2009 | U12 | OP | -- | B.D. | |||||||||
s | 2 | DNF | GOWARZEWSKA Agata | UKS-MOS Opole # | 2005 | U14 | OP | -- | ||||||||||||
s | 2 | DNF | KUNICKA Emilia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2003 | U16 | OP | -- | ||||||||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.20 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | +1.0 | II | SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||
2 | 2 | s | 1 | 12.61 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | +1.0 | III | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | s | 1 | 12.97 | KLAMA Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +1.0 | III | DZIUBA Jacek # | Z/2739/18 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 4 | s | 2 | 14.21 | MIELCZAREK Zuzanna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | +1.7 | V | MORAWIEC Agnieszka # | 5 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 14.65 | GROCHULSKA Julia | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | +1.7 | V | RYBARCZYK Dariusz # | 4 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 2 | 14.97 | URBAŃCZYK Nicola | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | +1.7 | -- | LDK! | GIM | |||||||
4 | 7 | s | 2 | 15.98 | JAŃDZIAK Agnieszka | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | +1.7 | -- | LDK! | GIM | |||||||
200 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 31.57 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | +1.2 | III | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | GIM | ||||
2 | 2 | s | 1 | 31.88 | GAJEWSKA Justyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U16 | OP | +1.2 | III | # | LDK! | GIM | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 31.97 | KLAMA Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +1.2 | III | DZIUBA Jacek # | Z/2739/18 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 32.91 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | +1.2 | IV | KOBIAŁKA Kamil # | Z/2695/18 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 6 | s | 1 | 34.32 | JANUSZ Aleksandra | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | +1.2 | V | RYSZEWSKI Jacek | 5 | LDK! | ||||||
6 | 9 | s | 1 | 35.53 | DZIAŁOWSKA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +1.2 | V | # | LDK! | |||||||
s | 1 | DNF | BOGUCKA Jagoda | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U16 | OP | +1.2 | -- | |||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 33.43 | GABIŃSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek # | 2005 | U14 | ZP | +0.9 | IV | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4109/20 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 7 | s | 2 | 34.59 | MIELCZAREK Martyna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | +0.9 | V | RYBARCZYK Dariusz # | 5 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 2 | 34.80 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | +0.9 | V | MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # | , Z/4803/18 | , 2024 | LDK! | |||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 53.13 |
MATY¦KIEWICZ Maja KOŁODZIEJCZUK Maria WASIAK Emilia CHMIELEWSKA Gabriela |
BKL Bełchatów | 2004 2004 2004 2003 |
U16 | LDZ | -- |
RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona |
, Z/0895/19 , Z/0755/19 |
, 2024 , 2024 |
|||||||
2 | 2 | s | 1 | 53.88 |
RAK Alicja STASIAK Oliwia NORTHOF Nikola ŻYGADŁO Aleksandra |
MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 2002 2003 2003 |
U18 | OPL | -- |
SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr SKRZYDLEWSKI Marek B.D. |
, Z/2888/15 Z/2917/18 |
, 2023 2024 |
|||||||
3 | 3 | s | 1 | 55.16 |
DYLEWSKA Amelia GROCHULSKA Julia MIELCZAREK Zuzanna MIELCZAREK Martyna |
BKL Bełchatów | 2006 2005 2005 2005 |
U14 | LDZ | -- |
B.D. B.D. RYBARCZYK Dariusz MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz |
BEZ 4 5 5 |
||||||||
4 | 4 | s | 1 | 55.79 |
WALIDUDA Klaudia LECZOWICZ Daria WALIDUDA Justyna KUNICKA Emilia |
LZS KL Kotwica Brzeg | 2003 2003 2003 2003 |
U16 | OPL | -- |
ZOK Roman ZOK Roman ZOK Roman |
, Z/1380/17 Z/1263/18 |
, 2021 2021 |
4 BEZ |
||||||
5 | 5 | s | 1 | 55.88 |
HOC Emilia PABJANEK Nikola ¦WIERK Julia SZYMKOWICZ Katarzyna |
MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 2004 2004 2004 |
U16 | OPL | -- |
PATERAK Mateusz PATERAK Mateusz |
5 5 |
||||||||
6 | 6 | s | 1 | 57.35 |
SRAGA Zuzanna TRYFANÓW Wiktoria JA¦KACZEK Julia KUDINA Margo |
KS Victoria Trzebinia | 2006 2005 2004 2003 |
U16 | MLP | -- |
CZYŻ Paweł ROLAK Dorota SIERKA Ewa SIERKA Ewa |
, Z/0013/20 |
, 2024 |
4 BEZ |
||||||
7 | 7 | s | 1 | 60.66 |
KOZŁOWSKA Zofia MICHALSKA Hanna KULPIŃSKA Róża PAJĘCKA Lena |
WLKS Wrocław | 2005 2007 2006 2007 |
U14 | DOL | -- |
KOBIAŁKA Kamil GARDZIELEWSKA Urszula STOLARCZYK Grzegorz |
Z/1144/19 Z/0737/18 |
2024 2024 |
BEZ BEZ |
||||||
8 | 8 | s | 1 | 61.88 |
KORNIIAKA Kateryna ZIENKIEWICZ Anna KOZIOŁ Karolina JUSZCZAK Ewa |
UKS-MOS Opole | 2005 2004 2005 2005 |
U16 | OPL | -- |
JANAS-LUECKGEN Małgorzata JANAS-LUECKGEN Małgorzata JANAS-LUECKGEN Małgorzata |
, Z/1602/19 |
, 2020 |
BEZ |
||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.55 | KOKOT Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | III | DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # | , Z/3892/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
1 | f | 1 | 1.55 | MRÓZ Maja | LUKS Namysłów | 2004 | U16 | OP | III | # | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 1.55 | FURMAŃSKA Martyna | LUKS Namysłów | 2003 | U16 | OP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.45 | WILCZYŃSKA Magdalena | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | IV | MUSIAŁ Mirosław # | 4 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 1.40 | GROCHULSKA Julia | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | V | RYBARCZYK Dariusz # | 4 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 1.40 | GAŁUSZKA Wiktoria | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | V | OSIEWACZ Stefan | 5 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 1.40 | SAK Hanna | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.40 | DZWONIAREK Agata | LUKS Namysłów | 2004 | U16 | OP | V | WOLAK Bożena | 4 | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 1.40 | ¦LUSARCZYK Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | V | # | LDK! | |||||||||
10 | f | 1 | 1.40 | GABIŃSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek # | 2005 | U14 | ZP | V | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4109/20 | 2024 | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 1.35 | JUSZCZAK Ewa | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata JANAS-LUECKGEN Małgorzata # | , Z/1602/19 | , 2020 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 1.35 | GROCHALSKA Ewa | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/0747/16 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
13 | f | 1 | 1.35 | KORNIIAKA Kateryna | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
14 | f | 1 | 1.30 | SZUKAŁA Anna | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 1.15 | KOZIOŁ Karolina | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | -- | # | ||||||||||
16 | f | 1 | 1.15 | ZIENKIEWICZ Anna | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata # | BEZ | |||||||||
17 | f | 1 | 1.15 | BUCZKOWSKA Marta | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2006 | U14 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/2778/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.20 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | +0.4 | III | SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
2 | f | 1 | 4.82 | PABJANEK Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 | U16 | OP | +0.6 | IV | # | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 4.80 | KOKOT Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -1.1 | IV | DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # | , Z/3892/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
4 | f | 1 | 4.73 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -0.1 | V | KOBIAŁKA Kamil # | Z/2695/18 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 4.61 | FIOŁKA Weronika | UMLKS START Wieruszów | 2004 | U16 | LD | -0.9 | V | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.53 | BOGUCKA Jagoda | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U16 | OP | -1.0 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.39 | PAŁOSZ Klaudia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U18 | OP | -0.1 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 4.24 | SAK Hanna | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | +0.2 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.00 | KOŁODZIEJCZUK Maria | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | -0.4 | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona | , Z/0755/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 3.98 | KOSZYK Anna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | +0.8 | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/1232/17 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
11 | f | 1 | 3.95 | NOWAK Justyna | LUKS Podium Kup | 2003 | U16 | OP | -1.3 | -- | ||||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.31 | ZAWADZKA Lena | UKS-MOS Opole # | 2009 | U12 | OP | 0.0 | -- | OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # | , Z/14305/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 4.25 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U12 | DS | 0.0 | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 4.24 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | 0.0 | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | |||||
4 | f | 1 | 4.03 | SKOWRONEK Oliwia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0200/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | f | 1 | 4.01 | MICHALSKA Hanna | WLKS Wrocław | 2007 | U12 | DS | 0.0 | -- | GARDZIELEWSKA Urszula # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 3.89 | KORCZAK Weronika | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 3.73 | PTAK Julia | UMLKS START Wieruszów | 2007 | U12 | LD | 0.0 | -- | URBANIAK Jarosław | Z/3478/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
8 | f | 1 | 3.70 | WYKURZ Laura | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 3.66 | ZAJˇC Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
10 | f | 1 | 3.59 | GŁUCHY Martyna | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | SZARZYŃSKA Barbara | BEZ | ||||||||
11 | f | 1 | 3.57 | KACZOR Amelia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
12 | f | 1 | 3.54 | OSTASZYN Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 3.48 | PILARSKA Maja | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
14 | f | 1 | 3.39 | HOC Zuzanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0377/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
15 | f | 1 | 3.29 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | U12 | OP | 0.0 | -- | ZIEMBA Krzysztof # | Z/11745/21 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
16 | f | 1 | 3.29 | CIELEŃ Aleksandra | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
17 | f | 1 | 3.19 | WO¬NIAK Zuzanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
18 | f | 1 | 3.17 | KAMIENIK Hanna | UKS-MOS Opole # | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | B.D. ZIEMBA Krzysztof # | , Z/2573/22 | , 2022 | LDK! | ||||||
19 | f | 1 | 3.13 | ORACZEWSKA Otylia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2009 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
20 | f | 1 | 2.87 | KORNIIAKA Sasza | UKS-MOS Opole | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | # | |||||||||
21 | f | 1 | 2.86 | JAKIEŁA Lena | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | DOMIN Adam # | Z/0378/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
f | 1 | NM | ADAMCZYK Maja | KS Olkusz # | 2008 | U12 | MA | 0.0 | -- | KALEMBKA Kamil # | Z/12071/21 | 2022 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 4.70 | MIELCZAREK Zuzanna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | 0.0 | -- | MORAWIEC Agnieszka # | 5 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 4.60 | ¦LIWIŃSKA Emilia | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2005 | U14 | SL | 0.0 | -- | MORKA Piotr # | Z/0210/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 2 | 4.56 | JASIECKA Nina | MULKS Olimpia ¦widnica | 2006 | U14 | DS | 0.0 | -- | TEODOSIADIS Micios | Z/2230/18 | 2019 | 3 | ||||||
4 | f | 2 | 4.55 | KODLEWICZ Wiktoria | MUKS Gim 2 Nysa | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | RYSZEWSKI Jacek # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 4.53 | MIELCZAREK Martyna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | 0.0 | -- | RYBARCZYK Dariusz # | 5 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 4.52 | SOBOLEWSKA Dominika | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
7 | f | 2 | 4.49 | JASICKA Rozalia | LUKS Namysłów | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
8 | f | 2 | 4.47 | KULPIŃSKA Róża | WLKS Wrocław | 2006 | U14 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
9 | f | 2 | 4.38 | PIˇTEK Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3000/18 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | f | 2 | 4.27 | KOZŁOWSKA Zofia | WLKS Wrocław | 2005 | U14 | DS | 0.0 | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/1144/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
11 | f | 2 | 4.25 | IWANOWSKA Paulina | LUKS Namysłów | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
12 | f | 2 | 4.22 | BUCZKOWSKA Marta | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/2778/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
13 | f | 2 | 4.15 | WYPYCH Małgorzata | UKS-MOS Opole | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | MUSIAŁ Mirosław | BEZ | LDK! | |||||||
14 | f | 2 | 4.12 | MALARA Aleksandra | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł # | , Z/5605/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
15 | f | 2 | 4.12 | DYLEWSKA Amelia | UKS Czempion Bełchatów # | 2006 | U14 | LD | 0.0 | -- | B.D. B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
16 | f | 2 | 4.08 | HYRA Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
17 | f | 2 | 4.06 | URBAŃCZYK Nicola | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | LDK! | GIM | ||||||||
18 | f | 2 | 4.03 | ISKIERKA Maria | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | BU¦KO Michał | BEZ | LDK! | |||||||
19 | f | 2 | 4.02 | KROK Paulina | UKS-MOS Opole | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata # | BEZ | LDK! | |||||||
20 | f | 2 | 4.00 | ZIÓŁKOWSKA Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | BU¦KO Przemysław # | Z/6140/21 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
21 | f | 2 | 3.95 | KOZŁOWSKA Katarzyna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz # | , Z/2777/18 | , 2022 | BEZ | LDK! | |||||
22 | f | 2 | 3.93 | ZALEWSKA Natalia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
23 | f | 2 | 3.93 | MATYSEK Oliwia | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
24 | f | 2 | 3.89 | JOŃSKA Natalia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | ZOK Roman # | Z/3029/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
25 | f | 2 | 3.86 | ¦PIGIEL Anna | UMLKS START Wieruszów | 2006 | U14 | LD | 0.0 | -- | URBANIAK Jarosław | Z/3477/19 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
26 | f | 2 | 3.54 | CHĘCIŃSKA Magdalena | LKS Victoria Olesno # | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | BIOŁY Barbara # | BEZ | LDK! | |||||||
27 | f | 2 | 3.32 | PIEKAREK Joanna | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.42 | SOLECKA Wiktoria | LUKS Namysłów | 2003 | U16 | OP | III | GŁOWACKI Leszek | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 9.70 | KORENDA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | V | SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz | 5 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 9.11 | WO¬NICZKA Zuzanna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2005 | U14 | OP | V | ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz # | , Z/2771/18 | , 2020 | 5 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 8.96 | WIECHOWSKA Agata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | GIM | |||||||
5 | f | 1 | 8.93 | NOWOTNA Marta | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | V | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 8.72 | KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2005 | U14 | OP | V | DOMIN Adam # | Z/2637/20 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 7.86 | LASKOWSKA Angelika | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2004 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz # | , Z/5459/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 7.32 | WERESZCZYŃSKA Kamila | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 6.58 | ¦LEDZIŃSKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -- | PATER Agnieszka # | Z/2224/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 6.40 | KOWAL Ewa | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 6.21 | KOCUBA Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U14 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
12 | f | 1 | 5.15 | REIWER Alicja | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U14 | OP | -- | BODASZEWSKI Kazimierz # | Z/1953/16 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
Ppal (150) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.00 | KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2005 | U14 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/2637/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 47.00 | SOBALAK Liwia | LUKS Namysłów | 2006 | U14 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 39.00 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U14 | OP | -- | LACH Magdalena # | Z/0206/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 36.00 | DYLEWSKA Amelia | UKS Czempion Bełchatów # | 2006 | U14 | LD | -- | B.D. B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 32.50 | GRACZ Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2005 | U14 | OP | -- | PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł | , Z/1401/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 31.00 | WŁODEK Maja | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 27.50 | HUZAR Barbara | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2005 | U14 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan # | Z/2779/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 24.50 | JACHURA Natalia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U14 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
9 | f | 1 | 21.50 | ROTONDO Beatrice | UKS-MOS Opole | 2009 | U12 | OP | -- | B.D. | ||||||||||
10 | f | 1 | 21.00 | ¦LEDZIŃSKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -- | PATER Agnieszka # | Z/2224/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.00 | SOLECKA Wiktoria | LUKS Namysłów | 2003 | U16 | OP | III | GŁOWACKI Leszek | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 28.30 | WIECHOWSKA Agata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | GIM | |||||||
3 | f | 1 | 26.93 | SCHNEIDER Daria | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | V | OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/1225/17 | 2022 | 4 | LDK! | GIM | |||||
4 | f | 1 | 25.72 | MAĆKÓW Izabela | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | V | OSIEWACZ Stefan | 5 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 21.93 | PIEKORZ Daniela | LUKS Podium Kup | 2004 | U16 | OP | -- | DZIUBA Jacek | Z/5411/18 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 20.55 | WERESZCZYŃSKA Kamila | LUKS Podium Kup | 2006 | U14 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 20.29 | HUZAR Barbara | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2005 | U14 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan # | Z/2779/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 19.99 | ¦LEDZIŃSKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -- | PATER Agnieszka # | Z/2224/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 17.39 | CIE¦LAK Natalia | LUKS Podium Kup | 2004 | U16 | OP | -- | DZIUBA Jacek # | Z/2736/18 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 16.68 | KOREJBA Oliwia | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2005 | U14 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/2639/20 | 2022 | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 16.32 | LASKOWSKA Angelika | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2004 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz # | , Z/5459/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
12 | f | 1 | 16.08 | KOWAL Ewa | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 15.86 | KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2005 | U14 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/2637/20 | 2024 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 11.52 | REIWER Alicja | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U14 | OP | -- | BODASZEWSKI Kazimierz # | Z/1953/16 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 24.76 | STRZEMPEK Agnieszka | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U18 | OP | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.13 | SCHNEIDER Daria | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | IV | OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/1225/17 | 2022 | 4 | LDK! | GIM | |||||
2 | f | 1 | 30.53 | JU¦KIEWICZ Magdalena | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | V | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1220/17 | 2019 | 5 | LDK! | GIM | |||||
3 | f | 1 | 24.96 | NOWOTNA Marta | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 21.40 | PIEKORZ Daniela | LUKS Podium Kup | 2004 | U16 | OP | -- | DZIUBA Jacek | Z/5411/18 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 19.83 | BUCZKOWSKA Magdalena | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2005 | U14 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan # | Z/1164/19 | 2022 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 18.47 | WOJTOWICZ Dominika | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2005 | U14 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/2776/18 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 15.57 | HUZAR Barbara | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2005 | U14 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan # | Z/2779/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | f | 2 | 28.16 | WO¬NIAK Agata | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2001 | U18 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.65 | BAZYLI Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 29.96 | SZUSTER Maria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 31.66 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | V | SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
2 | f | 2 | 23.49 | GREGULEC Luiza | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | f | 2 | 22.33 | SOBALAK Liwia | LUKS Namysłów | 2006 | U14 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 2 | 21.35 | GAŁUSZKA Wiktoria | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan | 5 | LDK! | ||||||||
5 | f | 2 | 19.31 | MAĆKÓW Izabela | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan | 5 | LDK! | ||||||||
6 | f | 2 | 18.03 | PABJANEK Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 | U16 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
Chód 2 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12:02.21 | WILK Weronika | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz | , Z/1227/17 | , 2019 | 4 | LDK! | GIM | ||||
2 | 2 | s | 1 | 12:24.87 | NIEWIEDZIAŁ Wiktoria | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz | , Z/1223/17 | , 2021 | 4 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | s | 1 | 12:44.64 | SUSZCZYŃSKA Klaudia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1226/17 | 2019 | 5 | LDK! | GIM | ||||
4 | 4 | s | 1 | 15:10.93 | HARTALER Wiktoria | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 15:50.77 | CZEKANOWSKA Małgorzata | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | -- | LDK! | |||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.95 | PELCZAR Filip | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.4 | -- | BU¦KO Michał | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 9.20 | JANUSZKIEWICZ Samuel | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 4 | s | 1 | 9.23 | ADAMSKI Przemysław | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.4 | -- | ROMAŃCZYK Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 15 | s | 1 | 10.08 | GŁUSZAK Błażej | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.4 | -- | |||||||||
5 | 26 | s | 1 | 10.67 | PA¬DZIERSKI Mieszko | UKS-MOS Opole | 2007 | U12 | OP | +0.4 | -- | PRESZ Grażyna B.D. | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 29 | s | 1 | 10.89 | BARNA¦ Jakub | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.4 | -- | |||||||||
1 | 9 | s | 2 | 9.61 | THOMANN Roch | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | BU¦KO Michał | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 2 | 10.20 | BOJKO Kacper | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 18 | s | 2 | 10.20 | PAWLIK Krzysztof | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 20 | s | 2 | 10.32 | ¦PIEWAK Bartosz | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | |||||||||
5 | 21 | s | 2 | 10.34 | PIˇTEK Cezary | UKS-MOS Opole | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | OWCZAREK Konrad | BEZ | |||||||
6 | 23 | s | 2 | 10.45 | KUJAWA Kevin | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | ROMAŃCZYK Małgorzata | LDK! | |||||||
7 | 27 | s | 2 | 10.70 | PRZYBYSZ Robert | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||
8 | 28 | s | 2 | 10.83 | KOŁODZIEJSKI Paweł | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 2 | s | 3 | 9.17 | WOLAK Filip | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 5 | s | 3 | 9.37 | TATARUCH Jakub | UKS-MOS Opole | 2008 | U12 | OP | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 6 | s | 3 | 9.48 | TŁOCZEK Filip | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | +0.1 | -- | RYBARCZYK Dariusz # | Z/3463/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 11 | s | 3 | 9.71 | RYDLEWSKI Adam | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2008 | U12 | OP | +0.1 | -- | PIERÓG Paweł | Z/0691/23 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 12 | s | 3 | 9.77 | WINIARSKI Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +0.1 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0702/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 16 | s | 3 | 10.18 | TRYFANÓW Patryk | KS Victoria Trzebinia | 2007 | U12 | MA | +0.1 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 25 | s | 3 | 10.61 | BURBAN Michał | LUKS Podium Kup | 2008 | U12 | OP | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 7 | s | 4 | 9.51 | DUDEK Leon | KS Victoria Trzebinia | 2009 | U12 | MA | +1.3 | -- | SIERKA Ewa # | Z/2225/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
2 | 8 | s | 4 | 9.58 | KOŁODZIEJ Wojciech | MUKS Gim 2 Nysa | 2009 | U12 | OP | +1.3 | -- | KOŁODZIEJ Tomasz # | Z/5285/21 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 10 | s | 4 | 9.66 | PELCZAR Jan | LUKS Podium Kup | 2008 | U12 | OP | +1.3 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 13 | s | 4 | 9.82 | WILMAN Jakub | MUKS Gim 2 Nysa | 2008 | U12 | OP | +1.3 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 14 | s | 4 | 10.06 | PABIJAŃCZYK Adam | WLKS Wrocław | 2009 | U12 | DS | +1.3 | -- | SKÓRZEWSKA Patrycja B.D. # | Z/0740/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
6 | 19 | s | 4 | 10.21 | JUSZCZAK Grzegorz | UKS-MOS Opole | 2008 | U12 | OP | +1.3 | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata # | Z/8160/21 | 2021 | LDK! | |||||
7 | 22 | s | 4 | 10.44 | PILARCZYK Filip | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U12 | MA | +1.3 | -- | # | LDK! | |||||||
8 | 24 | s | 4 | 10.51 | OBROK Ignacy | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U12 | MA | +1.3 | -- | B.D. # | LDK! | |||||||
1 | 2 | e | 1 | 7.99 | SKOCZEŃ Filip | MUKS Gim 2 Nysa | 2005 | U14 | OP | +1.0 | -- | # | LDK! | |||||||
2 | 4 | e | 1 | 8.22 | FRYDEL Błażej | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | +1.0 | -- | MUSIAŁ Mirosław | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 6 | e | 1 | 8.28 | BACHŁAJ Maciej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | +1.0 | -- | LACH Magdalena # | Z/0209/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 9 | e | 1 | 8.68 | KLIMOWICZ Kacper | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | +1.0 | -- | ROMAŃCZYK Małgorzata | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 12 | e | 1 | 9.73 | PAWŁOWICZ Kamil | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | +1.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 2 | 7.98 | KURDZIEL Robert | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | +1.7 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 3 | e | 2 | 8.06 | KĘDZIA Kacper | UMLKS START Wieruszów | 2005 | U14 | LD | +1.7 | -- | |||||||||
3 | 5 | e | 2 | 8.23 | CZERNIK Karol | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U14 | OP | +1.7 | -- | JASIŃSKI Cyprian # | Z/2853/18 | 2023 | LDK! | |||||
4 | 7 | e | 2 | 8.37 | BEDNAREK Bartek | BKL Bełchatów | 2006 | U14 | LD | +1.7 | -- | |||||||||
5 | 8 | e | 2 | 8.43 | ZIĘTEK Leon | WLKS Wrocław | 2006 | U14 | DS | +1.7 | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 10 | e | 2 | 8.96 | LISZKA Nikodem | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | +1.7 | -- | LDK! | ||||||||
7 | 11 | e | 2 | 9.30 | PETKA Kamil | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | +1.7 | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||
8 | 13 | e | 2 | 9.79 | ŁAPCIK Artur | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | +1.7 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.07 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U18 | OP | +0.9 | II | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | KN | ||||
2 | 2 | s | 1 | 11.74 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U16 | DS | +0.9 | III | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.80 | SKOMSKI Bartosz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U16 | OP | +0.9 | IV | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | GIM | |||||
4 | 4 | s | 1 | 11.85 | KORNA¦ Karol | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U18 | OP | +0.9 | IV | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 12.16 | GŁOWACKI Sambor | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U16 | OP | +0.9 | IV | # | LDK! | |||||||
1 | 6 | s | 2 | 12.53 | GO¬DZIEJEWSKI Kacper | LKS Górnik Wałbrzych | 2004 | U16 | DS | +0.7 | V | DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # | 5 | LDK! | GIM | |||||
2 | 7 | s | 2 | 12.89 | KURDZIEL Robert | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 8 | s | 2 | 13.39 | GRUBIAK Karol | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | +0.7 | -- | RYSZEWSKI Jacek | 5 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 2 | 13.56 | SIECZKOWSKI Szymon | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2005 | U14 | OP | +0.7 | -- | DOMIN Adam | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 2 | 14.29 | CHAŁA Jakub | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | +0.7 | -- | |||||||||
6 | 11 | s | 2 | 14.60 | LISZKA Nikodem | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.81 | KŁAKOWICZ Kacper | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | +1.9 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 30.83 | PELCZAR Filip | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.9 | -- | BU¦KO Michał | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 20 | s | 1 | 34.91 | TRYFANÓW Patryk | KS Victoria Trzebinia | 2007 | U12 | MA | +1.9 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 22 | s | 1 | 35.59 | PA¬DZIERSKI Mieszko | UKS-MOS Opole | 2007 | U12 | OP | +1.9 | -- | PRESZ Grażyna B.D. | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 23 | s | 1 | 36.19 | PRZYBYSZ Robert | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.9 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 7 | s | 2 | 32.49 | ADAMSKI Przemysław | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.0 | -- | ROMAŃCZYK Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 11 | s | 2 | 33.64 | JANUSZKIEWICZ Samuel | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 13 | s | 2 | 33.70 | BOJKO Kacper | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 14 | s | 2 | 33.87 | GŁUSZAK Błażej | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.0 | -- | |||||||||
5 | 17 | s | 2 | 34.53 | PAWLIK Krzysztof | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | +1.0 | -- | # | LDK! | |||||||
6 | 21 | s | 2 | 35.55 | ¦PIEWAK Bartosz | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.0 | -- | |||||||||
7 | 27 | s | 2 | 37.32 | KOŁODZIEJSKI Paweł | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||
8 | 28 | s | 2 | 37.85 | BARNA¦ Jakub | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +1.0 | -- | |||||||||
1 | 3 | s | 3 | 30.97 | WOLAK Filip | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 4 | s | 3 | 32.14 | THOMANN Roch | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | BU¦KO Michał | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 3 | 32.35 | TATARUCH Jakub | UKS-MOS Opole | 2008 | U12 | OP | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 8 | s | 3 | 32.59 | RYDLEWSKI Adam | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2008 | U12 | OP | +0.3 | -- | PIERÓG Paweł | Z/0691/23 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 9 | s | 3 | 32.64 | WINIARSKI Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | +0.3 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0702/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 18 | s | 3 | 34.67 | KUJAWA Kevin | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | +0.3 | -- | ROMAŃCZYK Małgorzata | LDK! | |||||||
7 | 25 | s | 3 | 36.55 | PELCZAR Jan | LUKS Podium Kup | 2008 | U12 | OP | +0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 6 | s | 4 | 32.44 | WILMAN Jakub | MUKS Gim 2 Nysa | 2008 | U12 | OP | +1.2 | -- | # | LDK! | |||||||
2 | 10 | s | 4 | 33.34 | DUDEK Leon | KS Victoria Trzebinia | 2009 | U12 | MA | +1.2 | -- | SIERKA Ewa # | Z/2225/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 12 | s | 4 | 33.66 | PABIJAŃCZYK Adam | WLKS Wrocław | 2009 | U12 | DS | +1.2 | -- | SKÓRZEWSKA Patrycja B.D. # | Z/0740/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 15 | s | 4 | 33.95 | KOŁODZIEJ Wojciech | MUKS Gim 2 Nysa | 2009 | U12 | OP | +1.2 | -- | KOŁODZIEJ Tomasz # | Z/5285/21 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 16 | s | 4 | 34.43 | BURBAN Michał | LUKS Podium Kup | 2008 | U12 | OP | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 19 | s | 4 | 34.74 | JUSZCZAK Grzegorz | UKS-MOS Opole | 2008 | U12 | OP | +1.2 | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata # | Z/8160/21 | 2021 | LDK! | |||||
7 | 24 | s | 4 | 36.53 | OBROK Ignacy | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U12 | MA | +1.2 | -- | B.D. # | LDK! | |||||||
8 | 26 | s | 4 | 36.61 | PILARCZYK Filip | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U12 | MA | +1.2 | -- | # | LDK! | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.96 | KĘDZIA Kacper | UMLKS START Wieruszów | 2005 | U14 | LD | V | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 43.03 | MICHALAK Maciej | LZS KL Kotwica Brzeg | 2005 | U14 | OP | -- | ZOK Roman | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 43.77 | KUCIŃSKI Wiktor | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 43.84 | HALUSHKO Dymytro | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | -- | DZIUBA Jacek # | Z/2737/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 45.11 | ZIĘTEK Leon | WLKS Wrocław | 2006 | U14 | DS | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 47.43 | WAWRZKOWICZ Mikołaj | MUKS Gim 2 Nysa | 2005 | U14 | OP | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 49.75 | WYPYCH Michał | UKS-MOS Opole | 2006 | U14 | OP | -- | MUSIAŁ Mirosław | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 35.76 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U18 | OP | -- | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | KN | |||||
2 | 2 | s | 2 | 36.21 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U16 | DS | II | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 2 | 38.11 | AUGUSTYNIAK Janusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U16 | OP | III | # | |||||||||
4 | 5 | s | 2 | 38.11 | FIGURA Gracjan | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | III | ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz | , Z/1218/17 | , 2020 | 2 | LDK! | GIM | ||||
5 | 3 | s | 2 | 38.91 | ¦CIRA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | LACH Magdalena # | Z/1351/17 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN GIM | ||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:37.32 | KIEDRZYŃSKI Maciej | LUKS Namysłów | 2005 | U14 | OP | V | LDK! | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:42.41 | BEDNAREK Bartek | BKL Bełchatów | 2006 | U14 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:43.96 | HOFFMAN Kacper | MUKS Gim 2 Nysa | 2005 | U14 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:47.82 | ZACHARA Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U14 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/1398/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | s | 1 | 1:49.21 | BACHŁAJ Maciej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | -- | LACH Magdalena # | Z/0209/19 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 1 | 1:54.20 | TARNOWSKI Adam | MUKS Gim 2 Nysa | 2005 | U14 | OP | -- | RYSZEWSKI Jacek # | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | s | 1 | 1:56.98 | STANISŁAWCZYK Jakub | MUKS Gim 2 Nysa # | 2006 | U14 | OP | -- | RYSZEWSKI Jacek | BEZ | LDK! | ||||||||
8 | s | 1 | 1:58.00 | KLECZYK Szymon | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | s | 1 | 2:04.29 | ¦LUSARCZYK Maciej | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | PANCYLEJKO Adam | UKS-MOS Opole # | 2006 | U14 | OP | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:26.38 | STOKŁOSA Aleks | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | OLCZYK Hubert B.D. # | Z/0665/16 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:31.00 | JACHEĆ Nikodem | LZS KL Kotwica Brzeg | 2004 | U16 | OP | III | ZOK Roman ZOK Roman # | , Z/1264/18 | , 2021 | 3 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 2 | 1:31.64 | RYSZEWSKI Maciej | MUKS Gim 2 Nysa | 2003 | U16 | OP | III | RYSZEWSKI Jacek | 3 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 4 | s | 2 | 1:34.26 | PARADOWSKI Antek | LUKS Namysłów | 2004 | U16 | OP | IV | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 2 | 1:37.77 | TARNOWSKI Jacek | LUKS Podium Kup | 2004 | U16 | OP | V | # | LDK! | ||||||||
6 | 6 | s | 2 | 1:40.15 | DˇBRÓWKA Wiktor | UKS Czempion Bełchatów # | 2004 | U16 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | 5 | LDK! | |||||||
7 | 7 | s | 2 | 1:53.46 | DUDEK Aleksander | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U14 | OP | -- | LDK! | |||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:44.46 | KIJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/1870/19 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:55.47 | ADAMCZYK Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2003 | U16 | OP | V | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:59.22 | MARKOWIAK Mateusz | LKS Omega Kleszczów # | 2005 | U14 | LD | V | BEDNARSKI Tomasz # | Z/0890/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:08.32 | MAŁASIŃSKI Dastin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2004 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:15.34 | SZCZEPAŃSKI Tomasz | LZS KL Kotwica Brzeg | 2003 | U16 | OP | -- | ZOK Roman ZOK Roman | , Z/1378/17 | , 2022 | BEZ | LDK! | |||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 17.17 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U16 | OP | +1.5 | IV | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||
2 | 2 | s | 1 | 18.58 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | +1.5 | -- | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||
3 | 3 | s | 1 | 18.84 | WI¦NIEWSKI Dominik | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | +1.5 | -- | MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # | 5 | LDK! | ||||||
100 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 17.67 | RYDLEWSKI Dominik | MUKS Gim 2 Nysa | 2005 | U14 | OP | +1.5 | -- | RYSZEWSKI Jacek # | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 20.66 | ŁAPCIK Artur | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | +1.5 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.89 | BUJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U20 | OP | +1.5 | II | KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # | Z/2877/15 | 2024 | M | KN | ||||
2 | 2 | s | 1 | 16.19 | GDALEWSKI Kacper | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U20 | OP | +1.5 | III | |||||||||
200 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 27.79 | GŁOWACKI Sambor | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U16 | OP | 0.0 | III | # | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 28.21 | KOŁCZ Wiktor | LUKS Namysłów | 2003 | U16 | OP | 0.0 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 29.04 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | 0.0 | IV | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||
4 | 4 | s | 1 | 31.18 | WIECZOREK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | 0.0 | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/4201/18 | 2024 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 31.89 | BRYLL Ignacy | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | 0.0 | -- | LACH Magdalena # | Z/2804/18 | 2024 | LDK! | |||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.89 |
KOREJBA Jakub KAŁWAK Marcin SIWAKOWSKI Wojciech SKOMSKI Bartosz |
MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 2004 2003 2003 |
U16 | OPL | -- |
DOMIN Adam DOMIN Adam SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej |
, Z/3212/17 Z/0937/18 , Z/1951/16 |
, 2024 2024 , 2023 |
4 3 3 |
|||||||
2 | s | 1 | 56.26 |
KURDZIEL Robert JUSZCZAK Mateusz PULNAR Piotr LISZKA Nikodem |
KS Victoria Trzebinia | 2003 2004 2003 2004 |
U16 | MLP | -- |
SIERKA Ewa SIERKA Ewa |
Z/3886/16 |
2024 |
BEZ 5 |
|||||||
3 | s | 1 | 62.86 |
DUDEK Leon PETKA Kamil TRYFANÓW Patryk ŁAPCIK Artur |
KS Victoria Trzebinia | 2009 2006 2007 2005 |
U14 | MLP | -- |
SIERKA Ewa SIERKA Ewa SIERKA Ewa SIERKA Ewa |
Z/2225/18 |
2024 |
BEZ BEZ BEZ BEZ |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.00 | BUJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U20 | OP | II | KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # | Z/2877/15 | 2024 | M | KN | ||||||
2 | f | 1 | 1.80 | FIAŁA Igor | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | IV | B.D. # | ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 1.75 | OLSZEWSKI Maksymilian | LUKS Podium Kup | 2003 | U16 | OP | IV | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek | 3 | LDK! | GIM | |||||||
4 | f | 1 | 1.70 | SO¦NICKI Emanuel | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | V | LDK! | GIM | |||||||||
5 | f | 1 | 1.70 | GRYGIEL Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
6 | f | 1 | 1.65 | PULNAR Piotr | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | V | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 1.55 | WI¦NIEWSKI Dominik | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | -- | MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # | 5 | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 1.55 | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 1.45 | TARNOWSKI Adam | MUKS Gim 2 Nysa | 2005 | U14 | OP | -- | RYSZEWSKI Jacek # | BEZ | LDK! | ||||||||
10 | f | 1 | 1.40 | RYDLEWSKI Dominik | MUKS Gim 2 Nysa | 2005 | U14 | OP | -- | RYSZEWSKI Jacek # | BEZ | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 1.35 | ZIĘTEK Leon | WLKS Wrocław | 2006 | U14 | DS | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||||
12 | f | 1 | 1.20 | TŁOCZEK Filip | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | Z/3463/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.02 | ¦CIRA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -1.6 | IV | LACH Magdalena # | Z/1351/17 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN GIM | ||||
2 | f | 1 | 5.86 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U16 | OP | -0.5 | V | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||
3 | f | 1 | 5.72 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | -1.1 | V | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | f | 1 | 5.46 | FURMAŃSKI Bartłomiej | LUKS Namysłów | 2002 | U18 | OP | +1.0 | -- | LDK! | |||||||||
5 | f | 1 | 5.45 | SŁABOSZ Dominik | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U18 | OP | -1.1 | -- | ZIEMBA Krzysztof | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
6 | f | 1 | 5.29 | OLSZEWSKI Maksymilian | LUKS Podium Kup | 2003 | U16 | OP | -0.7 | -- | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek | 3 | LDK! | GIM | ||||||
7 | f | 1 | 5.17 | FIAŁA Igor | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | +0.6 | -- | B.D. # | ZKN | ||||||||
8 | f | 1 | 4.97 | GLIED Emanuel | LUKS Podium Kup | 2002 | U18 | OP | -1.4 | -- | DZIUBA Jacek | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
9 | f | 1 | 4.82 | GRYGIEL Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -0.8 | -- | LDK! | GIM | ||||||||
10 | f | 1 | 4.81 | TARNOWSKI Jacek | LUKS Podium Kup | 2004 | U16 | OP | -0.7 | -- | # | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 4.03 | CHAŁA Jakub | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | -0.4 | -- | ||||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.60 | HALUSHKO Dymytro | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | DZIUBA Jacek # | Z/2737/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
2 | f | 1 | 4.55 | FRYDEL Błażej | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | MUSIAŁ Mirosław | BEZ | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 4.55 | KLIMOWICZ Kacper | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | ROMAŃCZYK Małgorzata | BEZ | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 4.48 | CZERNIK Karol | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | JASIŃSKI Cyprian # | Z/2853/18 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 4.27 | SIECZKOWSKI Szymon | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2005 | U14 | OP | 0.0 | -- | DOMIN Adam | BEZ | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 4.09 | ŁAPCIK Artur | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 3.98 | PETKA Kamil | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 3.82 | WYPYCH Michał | UKS-MOS Opole | 2006 | U14 | OP | 0.0 | -- | MUSIAŁ Mirosław | BEZ | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 4.14 | WOLAK Filip | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
2 | f | 2 | 4.03 | TATARUCH Jakub | UKS-MOS Opole | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
3 | f | 2 | 4.00 | THOMANN Roch | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | BU¦KO Michał | BEZ | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 4.00 | WINIARSKI Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0702/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 3.93 | TŁOCZEK Filip | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | 0.0 | -- | RYBARCZYK Dariusz # | Z/3463/19 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
6 | f | 2 | 3.88 | PELCZAR Filip | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | BU¦KO Michał | BEZ | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 3.88 | JANUSZKIEWICZ Samuel | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
8 | f | 2 | 3.84 | WILMAN Jakub | MUKS Gim 2 Nysa | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
9 | f | 2 | 3.84 | RYDLEWSKI Adam | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | PIERÓG Paweł | Z/0691/23 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | f | 2 | 3.76 | KOŁODZIEJ Wojciech | MUKS Gim 2 Nysa | 2009 | U12 | OP | 0.0 | -- | KOŁODZIEJ Tomasz # | Z/5285/21 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
11 | f | 2 | 3.75 | PA¬DZIERSKI Mieszko | UKS-MOS Opole | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | PRESZ Grażyna B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
12 | f | 2 | 3.64 | PAWLIK Krzysztof | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
13 | f | 2 | 3.60 | ADAMSKI Przemysław | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | ROMAŃCZYK Małgorzata # | BEZ | LDK! | |||||||
14 | f | 2 | 3.59 | BOJKO Kacper | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
15 | f | 2 | 3.55 | PABIJAŃCZYK Adam | WLKS Wrocław | 2009 | U12 | DS | 0.0 | -- | SKÓRZEWSKA Patrycja B.D. # | Z/0740/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
16 | f | 2 | 3.54 | GŁUSZAK Błażej | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
17 | f | 2 | 3.50 | TRYFANÓW Patryk | KS Victoria Trzebinia | 2007 | U12 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
18 | f | 2 | 3.49 | ¦PIEWAK Bartosz | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
19 | f | 2 | 3.47 | DUDEK Leon | KS Victoria Trzebinia | 2009 | U12 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa # | Z/2225/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
20 | f | 2 | 3.43 | PIˇTEK Cezary | UKS-MOS Opole | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | OWCZAREK Konrad | BEZ | ||||||||
21 | f | 2 | 3.41 | PRZYBYSZ Robert | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
22 | f | 2 | 3.40 | KOŁODZIEJSKI Paweł | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
23 | f | 2 | 3.30 | BURBAN Michał | LUKS Podium Kup | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
24 | f | 2 | 3.27 | KUJAWA Kevin | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | ROMAŃCZYK Małgorzata | LDK! | ||||||||
25 | f | 2 | 3.25 | PELCZAR Jan | LUKS Podium Kup | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
26 | f | 2 | 3.10 | OBROK Ignacy | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||
27 | f | 2 | 2.97 | JUSZCZAK Grzegorz | UKS-MOS Opole | 2008 | U12 | OP | 0.0 | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata # | Z/8160/21 | 2021 | LDK! | ||||||
28 | f | 2 | 2.92 | PILARCZYK Filip | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
29 | f | 2 | 2.60 | BARNA¦ Jakub | LUKS Podium Kup | 2007 | U12 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.57 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | IV | BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 12.56 | ZYGMUND Alan | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U18 | OP | IV | SACZKO Andrzej # | 4 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
3 | f | 1 | 11.40 | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2003 | U16 | OP | V | DOMIN Adam DOMIN Adam # | , Z/3212/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
4 | f | 1 | 10.36 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2004 | U16 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 9.76 | BOHATYROWICZ Fabian | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
6 | f | 1 | 9.60 | SZENFELD Patryk | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 9.08 | GNATKOWICZ Maciej | LUKS Namysłów | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
8 | f | 1 | 8.42 | KURDZIEL Robert | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.64 | ROTONDO Tiziano | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | -- | OWCZAREK Konrad | BEZ | |||||||||
Ppal (150) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.00 | ZACHARA Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U14 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/1398/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 45.00 | WACŁAWCZYK Denis | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 44.50 | ZIĘTEK Leon | WLKS Wrocław | 2006 | U14 | DS | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 42.00 | PAWŁOWICZ Kamil | LUKS Podium Kup | 2005 | U14 | OP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 37.00 | PETKA Kamil | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 52.52 | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2003 | U16 | OP | II | DOMIN Adam DOMIN Adam # | , Z/3212/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
2 | f | 1 | 42.81 | LUDWIG Julian | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | III | ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz | , Z/1221/17 | , 2024 | 3 | LDK! | GIM | |||||
3 | f | 1 | 40.25 | DYL Sebastian | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | IV | ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz # | , Z/1217/17 | , 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
4 | f | 1 | 39.29 | BOHATYROWICZ Fabian | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | IV | LDK! | GIM | |||||||||
5 | f | 1 | 34.43 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2004 | U16 | OP | V | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 28.31 | SZENFELD Patryk | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 27.29 | PUZIO Mateusz | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 26.29 | GNATKOWICZ Maciej | LUKS Namysłów | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
f | 1 | NM | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -- | BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | ||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 29.47 | ZYGMUND Alan | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U18 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | 4 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.98 | ROGOŻYŃSKI Michael | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2002 | U18 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan # | , Z/1961/16 | , 2022 | 3 | LDK! | GIM | |||||
1 | f | 2 | 42.90 | LUDWIG Julian | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz | , Z/1221/17 | , 2024 | 3 | LDK! | GIM | |||||
2 | f | 2 | 39.28 | DYL Sebastian | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | V | ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz # | , Z/1217/17 | , 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
3 | f | 2 | 18.08 | NOWAK Daniel | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2004 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/4422/18 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.33 | PŁÓCIENNIK Dawid | LUKS Podium Kup | 2003 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 34.05 | PULNAR Szymon | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 32.41 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2004 | U16 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 32.28 | KRYSKA Damian | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
5 | f | 1 | 30.62 | BOHATYROWICZ Fabian | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
6 | f | 1 | 24.64 | ZIĘTEK Leon | WLKS Wrocław | 2006 | U14 | DS | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 18:41.31 | WOŁOSZCZUK Bartłomiej | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/5456/18 | 2018 | 5 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 19:57.41 | MASIEWICZ Borys | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | -- | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 23:25.76 | WILK Bartosz | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2004 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/5457/18 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.4677860736847 sekund |