Kozienice 08.06.2013 3. Memoriał Marka Łuczyńskiego - mityng młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.50 | JAROSZEK Karolina | RLTL ZTE Radom | 1990 | Sen | MZ | +0.5 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.23 | KUNZ Natalia | RLTL ZTE Radom | 1995 | U20 | MZ | +0.5 | IV | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 13.86 | GAŁĘZA Olga | UKS Trójka Sandomierz | 1997 | U18 | SK | +0.5 | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej # | Z/1556/13 | 2013 | BEZ | |||||
4 | 4 | s | 1 | 14.16 | ORAWIEC Dominika | UKS Trójka Sandomierz | 1997 | U18 | SK | +0.5 | -- | |||||||||
1 | 11 | e | 1 | 13.82 | CHEŁCHOWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -0.4 | V | |||||||||
2 | 12 | e | 1 | 13.86 | GLIBOWSKA Paulina | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | -0.4 | V | B.D. | ||||||||
3 | 17 | e | 1 | 14.49 | WARCHOŁ Beata | UKS Orlik Pionki | 1998 | U16 | MZ | -0.4 | V | SKORUPSKI Szymon B.D. | ||||||||
4 | 20 | e | 1 | 14.69 | MROCZKOWSKA Agnieszka | UKS Orlik Pionki | 1998 | U16 | MZ | -0.4 | -- | |||||||||
5 | 22 | e | 1 | 14.99 | LEŚNIAK Dominika | UKS Trójka Sandomierz | 1999 | U16 | SK | -0.4 | -- | |||||||||
6 | 23 | e | 1 | 15.15 | DĘBICKA Paulina | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -0.4 | -- | |||||||||
7 | 26 | e | 1 | 15.95 | GRZYWACZ Iwona | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -0.4 | -- | |||||||||
1 | 8 | e | 2 | 13.40 | PIWOWARSKA Natalia | UKS Starówka Radom | 1998 | U16 | MZ | -0.3 | IV | WITKOWSKI Henryk | 4 | |||||||
2 | 10 | e | 2 | 13.69 | SOSNOWSKA Zuzanna | UKS Orlik Pionki | 1999 | U16 | MZ | -0.3 | IV | SKORUPSKI Szymon | 5 | |||||||
3 | 13 | e | 2 | 14.16 | BUŁKA Paulina | RLTL ZTE Radom # | 1998 | U16 | MZ | -0.3 | V | |||||||||
4 | 14 | e | 2 | 14.29 | ŚPIEWAK Magdalena | ULKS Jedlińsk | 2000 | U14 | MZ | -0.3 | V | # | ||||||||
5 | 16 | e | 2 | 14.42 | SYNDERCZYK Natalia | UKS Orlik Pionki | 2001 | U14 | MZ | -0.3 | V | SKORUPSKI Szymon | BEZ | |||||||
6 | 19 | e | 2 | 14.67 | MALEC Karolina | UKS Trójka Sandomierz | 2000 | U14 | SK | -0.3 | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej # | BEZ | |||||||
7 | 24 | e | 2 | 15.40 | ZAWISZA Karolina | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | -0.3 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 3 | 12.81 | MŁYNARCZYK Martyna | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | -0.1 | III | |||||||||
2 | 6 | e | 3 | 13.18 | SMOLIŃSKA Izabela | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | -0.1 | III | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/0633/15 | 2024 | ||||||
3 | 9 | e | 3 | 13.52 | BRYDOWSKA Katarzyna | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -0.1 | IV | # | ||||||||
4 | 15 | e | 3 | 14.37 | MORAWSKA Agnieszka | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.1 | V | # | ||||||||
5 | 21 | e | 3 | 14.88 | KIRAGA Weronika | RLTL ZTE Radom | 2000 | U14 | MZ | -0.1 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 4 | 12.71 | PRACZUKOWSKA Zofia | RLTL ZTE Radom # | 1998 | U16 | MZ | +0.4 | II | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0074/14 | 2020 | 1 | |||||
2 | 3 | e | 4 | 13.06 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | +0.4 | III | # | ||||||||
3 | 4 | e | 4 | 13.15 | WOSZTYL Natalia | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | +0.4 | III | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0635/15 | 2023 | ||||||
4 | 5 | e | 4 | 13.17 | JUSTYŃSKA Kamila | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 1999 | U16 | SK | +0.4 | III | MIREK Andrzej | Z/2681/16 | 2018 | 1 | |||||
5 | 7 | e | 4 | 13.27 | BYSZEWSKA Kinga | UKS SMS Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | +0.4 | IV | B.D. | Z/4438/15 | 2016 | 4 | |||||
6 | 18 | e | 4 | 14.55 | KALINOWSKA Sylwia | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | +0.4 | -- | |||||||||
7 | 25 | e | 4 | 15.79 | ŚWITAL Aleksandra | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | +0.4 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 12.69 | PRACZUKOWSKA Zofia | RLTL ZTE Radom # | 1998 | U16 | MZ | +0.6 | II | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0074/14 | 2020 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 12.74 | MŁYNARCZYK Martyna | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | +0.6 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 13.10 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | +0.6 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 13.11 | SMOLIŃSKA Izabela | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | +0.6 | III | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/0633/15 | 2024 | |||||||
5 | f | 1 | 13.25 | PIWOWARSKA Natalia | UKS Starówka Radom | 1998 | U16 | MZ | +0.6 | IV | WITKOWSKI Henryk | 4 | ||||||||
6 | f | 1 | 13.45 | JUSTYŃSKA Kamila | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 1999 | U16 | SK | +0.6 | IV | MIREK Andrzej | Z/2681/16 | 2018 | 1 | ||||||
7 | f | 1 | 13.91 | CHEŁCHOWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | +0.6 | V | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 5 | s | 1 | 44.63 | GAŁĘZA Olga | UKS Trójka Sandomierz | 1997 | U18 | SK | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej # | Z/1556/13 | 2013 | BEZ | ||||||
2 | 8 | s | 1 | 45.84 | WILCZYŃSKA Oliwia | UKS Technik Radom | 2000 | U14 | MZ | IV | ||||||||||
3 | 11 | s | 1 | 46.38 | JARASZEK Wiktoria | UKS Orlik Pionki | 1998 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 14 | s | 1 | 48.80 | SULIKOWSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 19 | s | 1 | 54.07 | GRZYWACZ Iwona | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 45.81 | STRZAŁKOWSKA Patrycja | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
2 | 9 | s | 2 | 46.08 | TKACZYK Weronika | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | IV | # | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 46.34 | BRYDOWSKA Katarzyna | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | IV | # | |||||||||
4 | 13 | s | 2 | 47.36 | PRZYGODA Patrycja | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | V | # | |||||||||
5 | 15 | s | 2 | 49.98 | JAGIELSKA Natalia | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 16 | s | 2 | 51.38 | PIORUNOWSKA Natalia | UKS Orlik Pionki | 1998 | U16 | MZ | -- | SKORUPSKI Szymon SKORUPSKI Szymon | BEZ | ||||||||
7 | 17 | s | 2 | 51.81 | ZAWISZA Karolina | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
s | 2 | DNF | ŚWITAL Aleksandra | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 42.33 | WOSZTYL Natalia | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | II | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0635/15 | 2023 | |||||||
2 | 2 | s | 3 | 42.98 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | II | # | |||||||||
3 | 3 | s | 3 | 44.22 | JUSTYŃSKA Kamila | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 1999 | U16 | SK | III | MIREK Andrzej | Z/2681/16 | 2018 | 1 | ||||||
4 | 4 | s | 3 | 44.34 | BYSZEWSKA Kinga | UKS SMS Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | III | B.D. | Z/4438/15 | 2016 | 4 | ||||||
5 | 6 | s | 3 | 44.88 | GLIBOWSKA Paulina | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | III | B.D. | |||||||||
6 | 12 | s | 3 | 47.30 | PŁATEK Sylwia | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
7 | 18 | s | 3 | 53.85 | LEŚNIAK Dominika | UKS Trójka Sandomierz | 1999 | U16 | SK | -- | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:39.19 | KUTZA Kinga | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:39.43 | OCZKOWICZ Magdalena | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U16 | LD | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:40.57 | DRABIK Kamila | RLTL ZTE Radom # | 1997 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:47.73 | CIBA Małgorzata | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | V | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:54.31 | DOBRZYŃSKA Monika | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -- | B.D. | 5 | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:00.22 | PIETRUCHA Klaudia | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:04.66 | DEPTUŁA Klaudia | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:07.52 | SAWICKA Weronika | KS Agros Zamość | 1998 | U16 | LU | III | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:17.59 | WIŚNIEWSKA Hanna | UKS Olimp Kozienice | 1999 | U16 | MZ | IV | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:19.23 | CZUBAK Milena | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:20.66 | WALENDZIK Marta | UKS Olimp Kozienice | 1996 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:26.53 | PŁATOS Ewelina | RLTL ZTE Radom # | 1995 | U20 | MZ | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:27.63 | KARDAS Ilona | UKS Olimp Kozienice | 1994 | U20 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:50.51 | WARCHOŁ Daria | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:56.87 | GOSPODARCZYK Natalia | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.59 | PRACZUKOWSKA Zofia | RLTL ZTE Radom # | 1998 | U16 | MZ | -0.4 | II | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0074/14 | 2020 | 1 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 17.31 | ULMER Aleksandra | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1998 | U16 | MZ | -0.4 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 17.40 | BUŁKA Paulina | RLTL ZTE Radom # | 1998 | U16 | MZ | -0.4 | IV | |||||||||
4 | 6 | s | 1 | 17.85 | DYMAREK Julia | UKS Starówka Radom | 1998 | U16 | MZ | -0.4 | V | WITKOWSKI Henryk | 5 | |||||||
5 | 7 | s | 1 | 18.66 | KOTLARSKA Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2000 | U14 | MZ | -0.4 | -- | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 17.50 | PYRKA Anna | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.1 | V | # | ||||||||
2 | 5 | s | 2 | 17.57 | PRZYGODA Patrycja | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.1 | V | # | ||||||||
3 | 8 | s | 2 | 19.52 | BUDKA Magdalena | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -0.1 | -- | |||||||||
4 | 9 | s | 2 | 20.16 | SULIKOWSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -0.1 | -- | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 17.52 | BUZOR Dominika | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -0.2 | IV | # | ||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.41 | KUNZ Natalia | RLTL ZTE Radom | 1995 | U20 | MZ | -0.2 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 15.45 | MĄKOSA Barbara | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | -0.2 | II | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.40 | PRUŚ Małgorzata | UKS Trójka Sandomierz | 1997 | U18 | SK | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.45 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | IV | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.40 | ROZE Joanna | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.35 | MARZEC Monika | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | -- | MIREK Andrzej # | BEZ | ||||||||
3 | 4 | f | 1 | 1.35 | DYMAREK Julia | UKS Starówka Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | WITKOWSKI Henryk | 5 | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.30 | MALEC Karolina | UKS Trójka Sandomierz | 2000 | U14 | SK | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej # | BEZ | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.25 | KOSEWSKA Martyna | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.10 | SIŃCZUK Natalia | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.89 | MŁYNARCZYK Martyna | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | -0.2 | IV | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.53 | MORAWSKA Agnieszka | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.3 | V | # | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.51 | PYRKA Anna | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.2 | V | # | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.23 | DEPTUŁA Klaudia | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.10 | KALINOWSKA Sylwia | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -0.2 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 3.51 | KRÓL Dominika | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -0.3 | -- | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 3.24 | ZAWADZKA Klaudia | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -0.2 | -- | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.58 | GÓRECKA Ewa | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | III | |||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.23 | ŚLEPOWROŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | I | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.12 | ŚPIEWAK Marta | ULKS Jedlińsk | 1999 | U16 | MZ | IV | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.79 | KISIEL Karolina Diana | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.46 | FLISEK Barbara | OKS Start Otwock | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.15 | HAJDROWSKA Joanna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | V | B.D. | LDK! | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 8.62 | ROSZKOWSKA Natalia | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 8.45 | KOWALCZYK Ewa | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 7.87 | JAKUBOWSKA Adrianna | ULKS Jedlińsk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 7.62 | TKACZYK Daria | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 7.35 | POLAŃCZYK Karolina | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -- | # | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 7.34 | ULMER Aleksandra | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1998 | U16 | MZ | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 41.03 | ŚLEPOWROŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | II | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.24 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | III | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 32.23 | ROZE Joanna | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 27.52 | ŚPIEWAK Marta | ULKS Jedlińsk | 1999 | U16 | MZ | V | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 27.50 | KOSEWSKA Martyna | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | V | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 24.81 | ĆWIK Weronika | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 23.41 | SIŃCZUK Natalia | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 18.72 | JAKUBOWSKA Adrianna | ULKS Jedlińsk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 31.89 | WARCHOŁ Paulina | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 30.49 | HAJDROWSKA Joanna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | V | B.D. | LDK! | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.96 | GÓRECKA Ewa | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 27.68 | BUZOR Dominika | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 29.01 | ROSZKOWSKA Natalia | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 28.46 | KULESZA Agata | UKS SP 1 Wyszków | 1998 | U16 | MZ | V | RĘBOWSKI Artur | Z/0120/14 | 2014 | BEZ | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 27.49 | BORKOWSKA Kinga | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 26.78 | KOWALCZYK Ewa | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 24.02 | TKACZYK Daria | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 21.36 | KRÓL Dominika | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 21.25 | ŚPIEWAK Magdalena | ULKS Jedlińsk | 2000 | U14 | MZ | -- | # | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 20.29 | WASIAK Martyna | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 19.56 | WARCHOŁ Karolina | RLTL ZTE Radom | 2000 | U14 | MZ | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 12.77 | WĄSOWICZ Monika | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | POLAŃCZYK Karolina | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -- | # | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.24 | WRÓBEL Filip | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -0.3 | -- | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.50 | GRZYB Dawid | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -0.3 | -- | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.51 | PRZEMYSKI Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -0.3 | -- | # | |||||||||
4 | s | 1 | 12.73 | RUTKOWSKI Gerard | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -0.3 | -- | # | |||||||||
5 | s | 1 | 13.31 | KRUSZLIŃSKI Patryk | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -0.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 13.69 | WIŚNIEWSKI Jakub | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | -0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.29 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Sen | MZ | -0.1 | II | B.D. | Z/1716/13 | 2023 | 3 | ||||||
2 | s | 2 | 11.45 | WITKOWSKI Adam | RLTL ZTE Radom | 1993 | U23 | MZ | -0.1 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.39 | WITKOWSKI Łukasz | RLMKS Orlęta Radom | 1995 | U20 | MZ | -0.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 12.40 | KRUKOWSKI Michał | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -0.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 12.62 | FIJAŁKOWSKI Adrian | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -0.1 | -- | # | |||||||||
1 | 2 | e | 1 | 12.58 | MIRKOWSKI Bartosz | UKS Adamów | 1998 | U16 | MZ | -0.1 | V | |||||||||
2 | 4 | e | 1 | 12.68 | CZYŻ Michał | RLTL Optima Radom # | 1998 | U16 | MZ | -0.1 | V | # | ||||||||
3 | 7 | e | 1 | 12.91 | BIERDZIŃSKI Szymon | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -0.1 | -- | |||||||||
1 | 3 | e | 2 | 12.66 | KALINOWSKI Dawid | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | +0.6 | V | |||||||||
2 | 5 | e | 2 | 12.68 | BYKOWSKI Filip | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | +0.6 | V | # | ||||||||
3 | 8 | e | 2 | 13.03 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | +0.6 | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | |||||
4 | 11 | e | 2 | 13.25 | KOPER Krzysztof | UKS Adamów | 1998 | U16 | MZ | +0.6 | -- | |||||||||
5 | 12 | e | 2 | 13.30 | BUGAJ Bartosz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1999 | U16 | SK | +0.6 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 3 | 12.27 | BAZAK Nikodem | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | -0.3 | V | |||||||||
2 | 6 | e | 3 | 12.72 | GAJDA Daniel | SSA Legia 1926 Warszawa | 1998 | U16 | MZ | -0.3 | V | OBROCKI Bogdan | Z/5198/15 | 2015 | 3 | |||||
3 | 9 | e | 3 | 13.20 | PIKORA Marcin | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -0.3 | -- | |||||||||
4 | 10 | e | 3 | 13.24 | MRÓZ Tomasz | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -0.3 | -- | |||||||||
5 | 13 | e | 3 | 13.84 | OLENDER Bartosz | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -0.3 | -- | |||||||||
6 | 14 | e | 3 | 15.63 | BARAŃSKI Filip | UKS Adamów | 1998 | U16 | MZ | -0.3 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 12.25 | BAZAK Nikodem | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | -0.6 | V | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.52 | BYKOWSKI Filip | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -0.6 | V | # | |||||||||
3 | f | 1 | 12.70 | KALINOWSKI Dawid | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -0.6 | V | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.72 | MIRKOWSKI Bartosz | UKS Adamów | 1998 | U16 | MZ | -0.6 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.73 | CZYŻ Michał | RLTL Optima Radom # | 1998 | U16 | MZ | -0.6 | V | # | |||||||||
6 | f | 1 | 12.76 | GAJDA Daniel | SSA Legia 1926 Warszawa | 1998 | U16 | MZ | -0.6 | -- | OBROCKI Bogdan | Z/5198/15 | 2015 | 3 | ||||||
7 | f | 1 | 13.19 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.6 | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 34.69 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U23 | MZ | -- | # | |||||||||
1 | 2 | s | 1 | 40.16 | MIRKOWSKI Bartosz | UKS Adamów | 1998 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 38.73 | WRÓBEL Filip | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 3 | s | 1 | 41.15 | MIZAK Szymon | OKS Skra Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | V | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 39.32 | GRZYB Dawid | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
3 | 4 | s | 1 | 41.57 | POCHYLSKI Piotr | RLTL Optima Radom # | 1998 | U16 | MZ | V | ||||||||||
4 | 6 | s | 1 | 42.77 | KALINOWSKI Dawid | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 7 | s | 1 | 43.02 | JAKUBOWSKI Adam | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 8 | s | 1 | 43.82 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 40.06 | GAJDA Daniel | SSA Legia 1926 Warszawa | 1998 | U16 | MZ | IV | OBROCKI Bogdan | Z/5198/15 | 2015 | 3 | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 42.41 | MORZEWSKI Marceli | OKS Skra Warszawa # | 2000 | U14 | MZ | V | # | |||||||||
3 | 9 | s | 2 | 44.11 | CHEŁCHOWSKI Jakub | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 10 | s | 2 | 49.02 | SYNDERCZYK Daniel | UKS Orlik Pionki | 2000 | U14 | MZ | -- | SKORUPSKI Szymon | BEZ | ||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:26.71 | WILK Przemysław | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | II | MIREK Andrzej | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:29.88 | GLEGOŁA Jarosław | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:30.18 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U16 | MZ | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:35.78 | MNICH Robert | RLTL Optima Radom # | 1998 | U16 | MZ | V | B.D. # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:45.64 | BANASIEWICZ Kamil | WLKS Nowe Iganie # | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:50.44 | CHABIERA Patryk | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:56.90 | KOŁODZIEJ Adam | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2001 | U14 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/2504/17 | 2024 | 1 | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:40.23 | KOBYŁKA Adam | RLTL ZTE Radom | 1994 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:42.29 | WÓJCIK Bartłomiej | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:47.32 | DĘBSKI Mateusz | RLTL Optima Radom # | 1998 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:55.68 | CHARA Łukasz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1999 | U16 | SK | V | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:03.25 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:05.24 | NIEWCZAS Kamil | UKS Victoria Józefów | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:05.36 | SZYMCZAK Adrian | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:25.94 | JAKÓBOWICZ Jakub | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:27.64 | PETRYKOWSKI Paweł | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 17.85 | LUSZTAK Bartosz | UKS Filipides Teresin # | 1998 | U16 | MZ | +0.4 | V | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 18.96 | BYKOWSKI Filip | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | +0.4 | -- | # | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 21.14 | SZAMBOR Adrian | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | +0.4 | -- | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 18.32 | RUTKOWSKI Gerard | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | +0.4 | -- | # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 19.18 | FIJAŁKOWSKI Adrian | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | +0.4 | -- | # | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.75 | OLSZEWSKI Mateusz | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | IV | MIREK Andrzej MIREK Andrzej | 4 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.65 | WOJTOWICZ Kacper | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.50 | WIATROWSKI Jakub | UKS Trójka Sandomierz | 2000 | U14 | SK | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej | 3 | ||||||||
4 | 5 | f | 1 | 1.50 | PAWLAK Tomasz | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 4 | f | 1 | 1.50 | GĄSIOROWSKI Artur | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 7 | f | 1 | 1.40 | OLENDER Bartosz | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 8 | f | 1 | 1.40 | BIERDZIŃSKI Szymon | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 6 | f | 1 | 1.40 | KACPRZAK Konrad | RLMKS Orlęta Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/1581/14 | 2017 | 4 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.35 | CHEŁCHOWSKI Jakub | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 5.56 | MNICH Robert | RLTL Optima Radom # | 1998 | U16 | MZ | +0.7 | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.43 | KRUSZLIŃSKI Patryk | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | +1.6 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.89 | BAZAK Nikodem | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | +0.6 | V | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.58 | MNICH Robert | RLTL Optima Radom # | 1998 | U16 | MZ | +2.5 | -- | B.D. # | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.55 | MRÓZ Tomasz | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | +1.9 | -- | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.18 | PIKORA Marcin | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | +0.3 | -- | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.04 | KACPRZAK Konrad | RLMKS Orlęta Radom | 1998 | U16 | MZ | +1.7 | -- | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/1581/14 | 2017 | 4 | |||||
6 | 6 | f | 1 | 4.89 | LUSZTAK Bartosz | UKS Filipides Teresin # | 1998 | U16 | MZ | -0.2 | -- | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.54 | PAWLAK Konrad | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | +1.4 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.04 | PAWLAK Tomasz | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | +1.7 | -- | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.67 | WOJTCZAK Łukasz | UKS Adamów | 1998 | U16 | MZ | V | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.72 | SZYPULSKI Szymon | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.41 | PATRYCY Artur | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.90 | SKURA Eryk | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.81 | STEMPKOWSKI Jan | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -- | # | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.37 | CZAPLARSKI Aleksander | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.48 | SOKOŁOWSKI Kamil | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 36.60 | PATRYCY Artur | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 33.42 | SZYPULSKI Szymon | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 32.98 | PAWLAK Konrad | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 22.16 | GRÓDEK Jakub | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 42.38 | CZAPLARSKI Aleksander | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.12 | WABIK Dominik | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 37.94 | KOMÓR Kamil | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 35.12 | KOPER Krzysztof | UKS Adamów | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 34.92 | PŁATOS Bartłomiej | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 34.47 | KOCZARA Kamil | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 32.48 | SOKOŁOWSKI Kamil | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 31.58 | CECELON Mateusz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1999 | U16 | SK | -- | WAWRZKIEWICZ Agnieszka | Z/4154/15 | 2019 | 4 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 29.68 | STOLARCZYK Szymon | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 25.07 | MOSKWA Daniel | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 25.00 | PRYGIEL Adam | RLTL ZTE Radom | 1998 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | STEMPKOWSKI Jakub | UKS Sprint 2020 Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | -- | # | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 58.28 | GIEREK Rafał | KS AZS AWF Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | II | B.D. B.D. B.D. # | , Z/0444/12 | , 2024 | M | ||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.2550327777863 sekund |