Poznań 08.06.2013 Mistrzostwa Okręgu Młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.63 | WITCZAK Weronika | MKS Juvenia Puszczykowo | 1995 | U20 | WP | -0.2 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 14.36 | ANDRZEJEWICZ Anna | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1996 | U18 | WP | -0.2 | -- | # | |||||||||
3 | s | 1 | 14.38 | SOBOCKA Hanna | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U18 | WP | -0.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.40 | ŚWIERCZYŃSKA Daria | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | +0.8 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
2 | s | 2 | 13.49 | BRZOZOWSKA Agnieszka | MKS Baszta Szamotuły | 1995 | U20 | WP | +0.8 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.69 | PRZYBYLAK Magdalena | SL Olimpia Poznań # | 1997 | U18 | WP | +0.8 | IV | # | |||||||||
4 | s | 2 | 13.87 | ZIELIŃSKA Adrianna | MKS Baszta Szamotuły | 1995 | U20 | WP | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.43 | KACZMAREK Jagoda | MKS Baszta Szamotuły | 1994 | U20 | WP | +0.4 | II | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.75 | ROSIŃSKA Aleksandra | KS AZS AWF Poznań | 1995 | U20 | WP | +0.4 | II | BIEDERMANN Roman B.D. | 2 | ||||||||
3 | s | 3 | 12.96 | BŁOCH Anna | MKS Baszta Szamotuły | 1995 | U20 | WP | +0.4 | III | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.05 | MIKOŁAJCZAK Monika | SL Olimpia Poznań | 1996 | U18 | WP | +0.4 | III | ||||||||||
5 | s | 3 | 13.12 | BŁASZYK Wiktoria | OŚ AZS Poznań | 1996 | U18 | WP | +0.4 | III | REJEWSKI Robert | Z/1671/12 | 2024 | 1 | ||||||
6 | s | 3 | 13.18 | ZANDECKA Marika | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | +0.4 | III | # | |||||||||
1 | e | 1 | 13.56 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | +0.4 | IV | GIZA Maciej B.D. # | Z/0382/15 | 2024 | |||||||
2 | e | 1 | 13.96 | BUCZKOWSKA Klaudia | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | +0.4 | V | ||||||||||
3 | e | 1 | 14.57 | BIESZCZAD Joanna | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
4 | e | 1 | 14.85 | PRZYBYŁA Sandra | UKS Skoczek Władysławów | 1998 | U16 | WP | +0.4 | -- | # | |||||||||
5 | e | 1 | 15.03 | NADOLNA Weronika | UKS Achilles Leszno | 1998 | U16 | WP | +0.4 | -- | # | |||||||||
1 | e | 2 | 13.75 | KUŚWIK Magdalena | UKS 12 Kalisz | 2000 | U14 | WP | 0.0 | IV | # | |||||||||
2 | e | 2 | 13.77 | TARENT Dominika | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | e | 2 | 14.14 | ZAŁANOWSKA Marta | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | 0.0 | V | ||||||||||
4 | e | 2 | 14.67 | GOTLIB Weronika | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 14.92 | BASIŃSKA Kinga | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | 0.0 | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | Z/1417/14 | 2018 | 3 | ||||||
6 | e | 2 | 14.97 | UMŁAWSKA Ewelina | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | e | 2 | 16.62 | MAJDA Daria | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | e | 3 | 14.28 | GŁOWACZ Anna | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | -0.6 | V | ||||||||||
2 | e | 3 | 14.47 | KOLENDA Natalia | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -0.6 | V | ||||||||||
3 | e | 3 | 14.64 | WESOŁOWSKA Zyta | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -0.6 | -- | B.D. # | |||||||||
4 | e | 3 | 14.91 | WYRWA Paulina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 15.10 | PRZYBYŁA Patrycja | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 15.37 | PLESIAK Joanna | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
7 | e | 3 | 16.65 | GŁOWACZ Aleksandra | MUKS Szok Bojanowo | 2002 | U12 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 13.48 | POMYKAŁA Martyna | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1999 | U16 | WP | +0.2 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 13.86 | POKORA Katarzyna | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | +0.2 | V | PINIARSKI Paweł | 5 | ||||||||
3 | e | 4 | 13.98 | SMOLAREK Anna | UKS 12 Kalisz | 2000 | U14 | WP | +0.2 | V | # | |||||||||
4 | e | 4 | 14.79 | KAŁA Dominika | UMKS Iskra Wolsztyn | 1999 | U16 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 14.88 | ADAMSKA Katarzyna | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 15.19 | PALUCH Paulina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
7 | e | 4 | 15.25 | RUDNIK Anna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 13.53 | KAZIMIERCZAK Aleksandra | UKS 12 Kalisz | 1998 | U16 | WP | -0.4 | IV | ||||||||||
2 | e | 5 | 13.66 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U14 | WP | -0.4 | IV | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1648/15 | , 2023 | |||||||
3 | e | 5 | 13.94 | WSZELAKA Magdalena | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | -0.4 | V | KACZOR Adam # | Z/1815/16 | 2018 | 2 | ||||||
4 | e | 5 | 14.02 | RATAJCZAK Wiktoria | MKS Gniezno | 2000 | U14 | WP | -0.4 | V | SZYMAŃSKA Hanna | 5 | ||||||||
5 | e | 5 | 14.51 | WŁODARCZAK Julia | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | -0.4 | -- | ||||||||||
6 | e | 5 | 14.71 | KAPAŁCZYŃSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -0.4 | -- | ||||||||||
7 | e | 5 | 14.82 | WYRWA Joanna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -0.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 13.01 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -0.2 | III | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
2 | e | 6 | 13.98 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | -0.2 | V | ||||||||||
3 | e | 6 | 14.22 | KOPECKA Wiktoria | MKS Gniezno | 2000 | U14 | WP | -0.2 | V | SZYMAŃSKA Hanna | 4 | ||||||||
4 | e | 6 | 14.35 | PLUCIŃSKA Katarzyna | MKS Gniezno | 1998 | U16 | WP | -0.2 | V | PINIARSKI Paweł | 5 | ||||||||
5 | e | 6 | 14.46 | LESZCZYŃSKA Nadin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -0.2 | V | # | |||||||||
6 | e | 6 | 15.85 | GARCZYK Angelika | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -0.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 7 | 12.70 | WINKOWSKA Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | -0.8 | II | B.D. # | |||||||||
2 | e | 7 | 13.18 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U14 | WP | -0.8 | III | ŚWITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | |||||||
3 | e | 7 | 13.88 | KLEMM Daria | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | -0.8 | V | ||||||||||
4 | e | 7 | 14.67 | DUTKIEWICZ Natalia | KS Energetyk Poznań | 1998 | U16 | WP | -0.8 | -- | # | |||||||||
5 | e | 7 | 14.80 | POZNANIAK Paulina | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -0.8 | -- | ||||||||||
6 | e | 7 | 14.84 | ANTKOWIAK Marianna | UKS Achilles Leszno | 1998 | U16 | WP | -0.8 | -- | # | |||||||||
7 | e | 7 | 15.41 | OSTROWSKA Agnieszka | UKS Sportowiec Borowo | 1998 | U16 | WP | -0.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 8 | 12.37 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -0.6 | II | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
2 | e | 8 | 12.77 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -0.6 | III | ||||||||||
3 | e | 8 | 13.67 | BOŻKO Kamila | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -0.6 | IV | ||||||||||
4 | e | 8 | 13.84 | KOWALIK Julia | UKS Sportowiec Borowo | 1998 | U16 | WP | -0.6 | V | ||||||||||
5 | e | 8 | 14.65 | SZYMAŃSKA Erika | MKS Gniezno | 2000 | U14 | WP | -0.6 | -- | SZYMAŃSKA Hanna | BEZ | ||||||||
6 | e | 8 | 15.53 | KWIATKOWSKA Joanna | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 12.20 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | +0.4 | II | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
2 | f | 1 | 12.62 | WINKOWSKA Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | +0.4 | II | B.D. # | |||||||||
3 | f | 1 | 13.07 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | +0.4 | III | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 13.11 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U14 | WP | +0.4 | III | ŚWITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | |||||||
5 | f | 1 | 13.50 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | +0.4 | IV | GIZA Maciej B.D. # | Z/0382/15 | 2024 | |||||||
6 | f | 1 | 13.57 | KAZIMIERCZAK Aleksandra | UKS 12 Kalisz | 1998 | U16 | WP | +0.4 | IV | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.66 | SMOLEŃ Kaja | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | V | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 48.92 | KOLENDA Natalia | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 51.21 | WYRWA Joanna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 41.55 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 49.85 | PLUCIŃSKA Katarzyna | MKS Gniezno | 1998 | U16 | WP | -- | PINIARSKI Paweł | 5 | |||||||||
3 | s | 2 | 50.72 | SZŁAPA Roksana | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 53.14 | MAKOWIECKA Michalina | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | s | 3 | 47.49 | KAŁUZA Marta | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U14 | WP | V | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 49.33 | JARZYŃSKA Julia | SL Olimpia Poznań # | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 50.44 | KAPAŁCZYŃSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 51.75 | PEMPERA Nikola | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 53.90 | KIN Karolina | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 46.51 | KOPECKA Wiktoria | MKS Gniezno | 2000 | U14 | WP | V | SZYMAŃSKA Hanna | 4 | |||||||||
2 | s | 4 | 49.44 | ANTKOWIAK Marianna | UKS Achilles Leszno | 1998 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 50.38 | DZIUBA Jagoda | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | s | 4 | 53.02 | KONIECZYŃSKA Monika | MKS-MOS Śrem | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 54.99 | DEJA Eryka | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 51.31 | KWIATKOWSKA Monika | MKS-MOS Śrem | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 51.41 | ADAMSKA Katarzyna | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 53.08 | PRZYBYŁA Katarzyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 53.90 | PIECHOWIAK Marta | MKS-MOS Śrem | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 47.91 | PRZYBYLSKA Kamila | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U14 | LD | V | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 6 | 47.96 | WOLAŃSKA Martyna | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
3 | s | 6 | 48.27 | WŁODARCZAK Julia | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | s | 6 | 50.37 | BASIŃSKA Kinga | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | Z/1417/14 | 2018 | 3 | |||||||
1 | s | 7 | 44.15 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U14 | WP | III | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1648/15 | , 2023 | ||||||||
2 | s | 7 | 45.68 | ZABOROWSKA Magdalena | SL Olimpia Poznań | 1999 | U16 | WP | IV | |||||||||||
3 | s | 7 | 45.77 | JANASIK Joanna | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1999 | U16 | WP | IV | |||||||||||
3 | s | 7 | 45.77 | BORUCH Katarzyna | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
5 | s | 7 | 46.72 | POKORA Katarzyna | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | V | PINIARSKI Paweł | 5 | |||||||||
6 | s | 7 | 47.57 | STARKOWSKA Katarzyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | V | LDK! | ||||||||||
7 | s | 7 | 52.34 | PLESIAK Joanna | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 42.75 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | II | |||||||||||
2 | s | 8 | 42.82 | BANACH Zuzanna | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1999 | U16 | WP | II | |||||||||||
3 | s | 8 | 43.21 | IZYDORCZYK Marta | UKS Gimnazjon Suchy Las | 2000 | U14 | WP | III | |||||||||||
4 | s | 8 | 44.20 | KAZIMIERCZAK Aleksandra | UKS 12 Kalisz | 1998 | U16 | WP | III | |||||||||||
5 | s | 8 | 44.52 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U14 | WP | III | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | ||||||||
6 | s | 8 | 45.01 | CZERNIEJEWSKA Agata | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
7 | s | 8 | 46.25 | CIACHURSKA Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
8 | s | 8 | 46.62 | JĘCZMYSZEK Sylwia | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 65.20 | BRUCH Patrycja | MKS Gniezno | 1997 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/0511/13 | 2016 | 4 | |||||||
2 | s | 1 | 69.44 | LISKOWIAK Patrycja | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 71.41 | MACYSZYN Katarzyna | PLKS Gwda Piła | 1996 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 62.70 | DUDKOWSKA Joanna | KS Energetyk Poznań | 1997 | U18 | WP | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 63.44 | ANDRZEJEWSKA Weronika | UKS Jedynka Gostyń | 1995 | U20 | WP | IV | SADOWSKI Waldemar | Z/0759/11 | 2014 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 63.52 | MIKOŁAJCZAK Martyna | UKS Jedynka Gostyń | 1997 | U18 | WP | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 64.31 | KŁODAWSKA Karina | AZS Łódź # | 1996 | U18 | LD | IV | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 68.47 | PRZYBORSKA Marta | MKS Gniezno | 1997 | U18 | WP | -- | SZYMAŃSKA Hanna | Z/0514/13 | 2013 | BEZ | |||||||
1 | s | 3 | 58.96 | HUDZIAK Agata | OŚ AZS Poznań | 1988 | Sen | WP | II | |||||||||||
2 | s | 3 | 59.61 | TOMCZAK Izabela | SL Olimpia Poznań | 1996 | U18 | WP | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 60.96 | GOŁĘBIOWSKA Gabriela | KS AZS AWF Poznań | 1990 | Sen | WP | III | BIEDERMANN Roman B.D. | Z/3934/11 | 2012 | 3 | |||||||
4 | s | 3 | 61.10 | ZIELIŃSKA Adrianna | MKS Baszta Szamotuły | 1995 | U20 | WP | III | |||||||||||
5 | s | 3 | 61.93 | GALANT Martyna | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | III | KOSTRZEBA Jacek B.D. # | Z/0939/12 | 2024 | M | |||||||
6 | s | 3 | 63.29 | NOWICKA Dorota | LKS OSiR Pleszew # | 1997 | U18 | WP | IV | GRENDA Jan | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:49.11 | RZECHTALSKA Natalia | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:56.78 | MOLSKA Paulina | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:58.27 | JANKOWSKA Wiktoria | MKS-MOS Śrem | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:00.17 | KUSTER Alicja | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:00.82 | RUDNIK Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U12 | WP | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:01.93 | OLEJNICZAK Klaudia | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:04.57 | WIECZOREK Weronika | niest. Z.Góra | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:04.70 | WYSOCKA Marta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:05.54 | NIEMIEC Justyna | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:05.98 | KASPERSKA Sandra | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | Z/1726/15 | 2017 | 3 | |||||||
1 | s | 2 | 1:47.88 | NOWAK Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:50.14 | BĄKOWSKA Dorota | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł | Z/4282/15 | 2015 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 1:51.13 | ŚCIERNICKA Angelika | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | -- | PUJDAK Andrzej # | Z/1814/16 | 2018 | 3 | |||||||
4 | s | 2 | 1:52.09 | RYBAK Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U14 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 2 | 1:55.10 | GABAŁA Sylwia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:55.27 | NIEDZIELSKA Anita | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:55.33 | ROGOWSKA Maria | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:00.93 | NAROWSKA Paulina | MKS Gniezno | 2001 | U14 | WP | -- | SZYMAŃSKA Hanna | Z/0014/15 | 2016 | 5 | |||||||
9 | s | 2 | 2:04.30 | DŁUŻNIEWSKA Paulina | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:04.88 | KAŁKA Martyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 2:09.73 | ROSZKOWIAK Weronika | MKS Gniezno | 2000 | U14 | WP | -- | SZYMAŃSKA Hanna | BEZ | |||||||||
1 | s | 3 | 1:44.11 | MESZYŃSKA Anna | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:44.57 | KOPYDŁOWSKA Blanka | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:46.24 | SAMIŁO Agata | UKS Sokół Żmigród # | 1999 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 1:47.16 | ŁĄCZNA Urszula | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | V | BIEDERMANN Roman | Z/0906/14 | 2023 | 2 | |||||||
5 | s | 3 | 1:49.31 | DRYGAS Karolina | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
6 | s | 3 | 1:50.93 | RÓZGA Paula | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 1:51.15 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | ||||||||
8 | s | 3 | 1:51.86 | NOWACKA Ewa | KS Energetyk Poznań | 1998 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
9 | s | 3 | 1:55.01 | KASPRZAK Klaudia | UKS 9 Kalisz | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | s | 3 | 1:56.43 | BASIŃSKA Oliwia | MKS Gniezno | 1998 | U16 | WP | -- | PINIARSKI Paweł | BEZ | |||||||||
11 | s | 3 | 1:56.93 | ŁĄCZNA Daria | UKS Sportowiec Borowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:03.53 | GRABOWSKA Kinga | UKS 9 Kalisz | 1999 | U16 | WP | III | OLSZYNA Waldemar # | Z/0782/15 | 2019 | 2 | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 3:06.85 | PIETRUSZYŃSKA Monika | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:11.26 | JAŚKOWIAK Michalina | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:13.36 | GÓRNA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:22.24 | BANDOSZ Anna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:22.49 | ANTONIUK Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:23.60 | TOMIAK Bożena | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:24.22 | BĄK Daria | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:34.13 | GAWIN Weronika | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:41.16 | STARKOWSKA Klaudia | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
11 | s | 1 | 3:44.02 | MAJCHRZAK Martyna | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | -- | PINIARSKI Paweł | BEZ | |||||||||
12 | s | 1 | 3:44.07 | MRÓWKA Anna | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U16 | WP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
13 | s | 1 | 3:47.94 | GORAL Marlena | UKS 9 Kalisz | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:55.99 | KOŁACKA Małgorzata | OŚ AZS Poznań # | 1993 | U23 | WP | III | B.D. | 1 | |||||||||
2 | s | 1 | 5:05.14 | GRZEŚ Krystyna | OŚ AZS Poznań | 1994 | U20 | WP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 5:07.37 | BUDNER Anna | KS Energetyk Poznań | 1996 | U18 | WP | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 5:20.33 | ANUS Milena | SL Olimpia Poznań | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 5:41.65 | GORCZYCA Maria | SL Olimpia Poznań | 1997 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 5:57.83 | JULKOWSKA Adrianna | MKS Gniezno | 1995 | U20 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł | Z/0513/13 | 2015 | BEZ | |||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17.60 | SMOLEŃ Kaja | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | +0.3 | V | # | |||||||||
2 | s | 1 | 18.07 | PODGÓRSKA Alicja | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U16 | WP | +0.3 | V | # | |||||||||
3 | s | 1 | 18.42 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U14 | LD | +0.3 | V | B.D. # | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 19.16 | KUBIS Alicja | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | +0.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 20.45 | LUPA Natalia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | +0.3 | -- | ZWIRN Krystyna | Z/1418/14 | 2018 | BEZ | ||||||
6 | s | 1 | 21.41 | PRZYBYŁA Katarzyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 15.22 | WINKOWSKA Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | +0.2 | II | B.D. # | |||||||||
2 | s | 2 | 15.27 | GÓRSKA Dorota | UKS Achilles Leszno | 1998 | U16 | WP | +0.2 | II | ||||||||||
3 | s | 2 | 15.84 | PODRAZA Kamila | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | +0.2 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 16.69 | JEZIERNA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | +0.2 | III | ||||||||||
5 | s | 2 | 17.93 | DRZEWIECKA Małgorzata | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | +0.2 | V | ||||||||||
6 | s | 2 | 18.28 | NOWICKA Paulina | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | +0.2 | V | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.72 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | IV | GIZA Maciej B.D. # | Z/0382/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 52.59 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 53.95 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U14 | LD | V | B.D. # | LDK! | |||||||||
4 | s | 1 | 55.13 | KUBIS Alicja | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 73.54 | RYGUSIŃSKA Wiktoria | UKS Sprint Przeźmierowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 49.05 | PODRAZA Kamila | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 50.76 | JAJCZYK Marta | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 52.64 | DRZEWIECKA Małgorzata | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 56.89 | GŁOWACZ Anna | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 59.05 | LUPA Natalia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | -- | ZWIRN Krystyna | Z/1418/14 | 2018 | BEZ | |||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 53.81 |
BUCZKOWSKA Klaudia KUŚWIK Magdalena SMOLAREK Anna KAZIMIERCZAK Aleksandra |
UKS 12 Kalisz | 1999 2000 2000 1998 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 54.39 |
ANTONIUK Marcelina KĘDZIOR Agnieszka ZABOROWSKA Magdalena LISIECKA Maria |
SL Olimpia Poznań | 1998 2000 1999 2000 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 54.72 |
DRZEWIECKA Małgorzata JAŚKOWIAK Michalina MOLENDA Izabela KLEMM Daria |
UKS Przełaj Żerków | 1998 1999 1998 1998 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 54.84 |
PODRAZA Kamila NEUMANN Sara KULPIŃSKA Anna KOPYDŁOWSKA Blanka |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 2000 1999 1998 |
U16 | WLP | -- |
B.D. BYTNIEWSKI Szymon GIZA Maciej B.D. |
, Z/1648/15 Z/0382/15 |
, 2023 2024 |
||||||||
1 | s | 2 | 51.62 |
ADAMEK Klaudia ADAMEK Patrycja LÄCHELE Susane RÓZGA Paula |
KS Gwardia Piła | 1999 1999 2000 1998 |
U16 | WLP | -- |
LEWANDOWSKI Jacek B.D. BYTNIEWSKI Szymon |
Z/0191/15 , Z/1473/15 |
2024 , 2023 |
||||||||
2 | s | 2 | 52.89 |
SMOLIBOCKA Eliza CIACHURSKA Natalia JEZIERNA Aleksandra ZIMNY Antonina |
MKS Baszta Szamotuły | 1998 1998 1998 1999 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
3 | s | 2 | 53.66 |
BENEDYKCIŃSKA Natalia CZERNIEJEWSKA Agata DUTKIEWICZ Julia POMYKAŁA Martyna |
KS Stal Ostrów Wlkp. | 2000 1998 1998 1999 |
U16 | WLP | -- |
ŚWITAŁA Aldona JAGACIAK Jarosław |
Z/0590/15 Z/0309/14 |
2024 2024 |
1 |
|||||||
4 | s | 2 | 53.73 |
NOWICKA Paulina WESOŁOWSKA Zyta JAJCZYK Marta WINKOWSKA Marcelina |
MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 1999 1999 1998 |
U16 | WLP | -- |
B.D. B.D. |
||||||||||
5 | s | 2 | 55.61 |
CHWAŁEK Agnieszka GLIŃSKA Ewelina MREŁA Natalia STARKOWSKA Katarzyna |
KS Gwardia Piła | 1999 1999 1998 1999 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
6 | s | 2 | 55.68 |
POKRZYWNIAK Adrianna ŁĄCZNA Urszula WŁODARCZAK Julia KOWALIK Julia |
UKS Sportowiec Borowo | 1999 1998 1999 1998 |
U16 | WLP | -- |
BIEDERMANN Roman |
Z/0906/14 |
2023 |
2 |
|||||||
7 | s | 2 | 59.18 |
PRZYBYŁA Sandra MAJDA Daria KOŁATA Karolina KAŁUZA Marta |
UKS Skoczek Władysławów | 1998 2000 2000 2000 |
U16 | WLP | -- |
B.D. |
||||||||||
8 | s | 2 | 60.28 |
MAJSNER Julia PRUSZAK Wiktoria PIECHOWIAK Marta BARTKOWSKA Anna |
MKS-MOS Śrem | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.40 | PURGAŁ Karolina | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.55 | DUTKIEWICZ Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1998 | U16 | WP | III | JAGACIAK Jarosław # | Z/0309/14 | 2024 | 1 | |||||||
1 | f | 1 | 1.55 | KUBIAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | III | KACZOR Mieczysław | Z/0389/14 | 2020 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 1.35 | LISKOWIAK Patrycja | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.20 | SOBOCZYŃSKA Katarzyna | UKS Sprint Przeźmierowo | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.55 | RATAJCZAK Marika | LUKS Orkan Września | 1998 | U16 | WP | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.45 | PRĘTKA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.40 | PURGAŁ Weronika | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.40 | KACZMAREK Julia | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.35 | MICHALAK Sandra | LUKS Orkan Września | 2002 | U12 | WP | -- | CHOJNACKI Roman # | Z/2684/16 | 2018 | 4 | |||||||
7 | f | 1 | 1.35 | MACIEJEWSKA Karolina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.35 | WOLAŃSKA Martyna | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.35 | NOWICKA Angelika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.35 | PRZEMORSKA Klaudia | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian # | 4 | LDK! | ||||||||
10 | f | 1 | 1.35 | NIEWIADOMSKA Oliwia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.30 | HYL Angelika | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.30 | MARCINKOWSKA Julia | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | -- | # | LDK! | |||||||||
15 | f | 1 | 1.25 | TRZASKALSKA Kinga | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.20 | KIERZEK Edyta | SL Olimpia Poznań | 1994 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 3.20 | SŁAWIŃSKA Sonia | OSOT Szczecin | 1995 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 5.19 | CIACHURSKA Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | +1.0 | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 5.08 | BRZOZOWSKA Agnieszka | MKS Baszta Szamotuły | 1995 | U20 | WP | +0.6 | IV | ||||||||||
1 | f | 1 | 5.37 | DUTKIEWICZ Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1998 | U16 | WP | +1.3 | III | JAGACIAK Jarosław # | Z/0309/14 | 2024 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 4.90 | RÓŻAŃSKA Natalia | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U18 | LB | -0.4 | IV | SASKA Tomasz | Z/1002/13 | 2016 | BEZ | ||||||
2 | f | 1 | 5.32 | CIACHURSKA Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | +2.1 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.13 | SOBOCKA Hanna | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U18 | WP | +0.6 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.02 | POMYKAŁA Martyna | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1999 | U16 | WP | +1.4 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.70 | ZANDECKA Marika | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | +1.6 | -- | # | |||||||||
4 | f | 1 | 4.97 | NADOLNA Anna | UKS Achilles Leszno | 1998 | U16 | WP | +1.4 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.87 | GAPSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | +1.4 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.87 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U14 | WP | +1.4 | IV | ŚWITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | |||||||
7 | f | 1 | 4.84 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | +0.1 | IV | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 4.74 | PODGÓRSKA Alicja | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U16 | WP | -0.1 | V | # | |||||||||
9 | f | 1 | 4.71 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -0.1 | V | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
10 | f | 1 | 4.66 | LESZCZYŃSKA Nadin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | +1.6 | V | # | |||||||||
11 | f | 1 | 4.55 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -0.8 | V | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.55 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | +0.4 | V | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.50 | SMOLIBOCKA Eliza | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | +1.6 | V | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.47 | BIESZCZAD Joanna | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | -0.2 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.45 | WYRWA Paulina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
16 | f | 1 | 4.44 | BUCZKOWSKA Klaudia | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
17 | f | 1 | 4.28 | MIŁY Aleksandra | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 4.28 | UMŁAWSKA Ewelina | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | +1.4 | -- | ||||||||||
19 | f | 1 | 4.21 | KWIATKOWSKA Monika | MKS-MOS Śrem | 2000 | U14 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
20 | f | 1 | 4.12 | BARTKOWIAK Marcelina | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U14 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
21 | f | 1 | 4.03 | KONIECZYŃSKA Monika | MKS-MOS Śrem | 1999 | U16 | WP | +0.3 | -- | ||||||||||
22 | f | 1 | 3.98 | WEISS Izabela | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
23 | f | 1 | 3.96 | KASPRZAK Emilia | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -0.2 | -- | ||||||||||
24 | f | 1 | 3.91 | GORCZYŃSKA Michalina | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | +0.2 | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/4285/15 | 2018 | BEZ | ||||||
25 | f | 1 | 3.82 | PAWŁOWSKA Paulina | UMKS Iskra Wolsztyn | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
26 | f | 1 | 3.74 | PRZYBYŁA Patrycja | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | +0.3 | -- | ||||||||||
27 | f | 1 | 3.70 | NIEWIADOMSKA Oliwia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | +0.3 | -- | ||||||||||
28 | f | 1 | 3.66 | KAŁA Dominika | UMKS Iskra Wolsztyn | 1999 | U16 | WP | +0.3 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.32 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 12.46 | KRAWCZYK Letisja | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.32 | BRZĄKAŁA Justyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.37 | SOBOCKA Hanna | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U18 | WP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.92 | GRONOWSKA Angelika | MKL Szczecin # | 1998 | U16 | ZP | IV | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 9.36 | MALCHEREK Magdalena | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.30 | LISTOPADZKA Katarzyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.13 | JAKUBOWSKA Pamela | LUKS Orkan Września # | 1998 | U16 | WP | V | PAWLAK Przemysław # | Z/2360/15 | 2020 | 1 | |||||||
7 | f | 1 | 8.79 | LISKOWIAK Monika | UMKS Iskra Wolsztyn | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.73 | FILIPIAK Dominika | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.22 | KARALUS Klaudia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.14 | RATAJCZAK Julia | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 8.13 | MARCHEWKA Weronika | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 8.13 | BĄKOWSKA Maja | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 7.75 | KOLENDA Emila | UKS Sprinter Słodków | 2000 | U14 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
14 | f | 1 | 7.36 | WALKOWIAK Teresa | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 7.13 | ZASTRÓŻNA Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 7.01 | TYL Beata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 6.89 | WRÓBEL Zuzanna | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 6.61 | ŁĄCZNA Aleksandra | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 6.28 | PANKOWSKA Marcelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 6.06 | REIMAN Marieta | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.06 | TOMCZAK Dominika | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U23 | MA | I | B.D. # | 1 | |||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.80 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 19.62 | LISTOPADZKA Katarzyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 19.10 | MIKOŁAJEWICZ Laura | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 18.76 | KARALUS Klaudia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 15.05 | KARKOSZKA Anna | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 14.83 | REIMAN Marieta | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 14.05 | SZYMBROWICZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.89 | KRAWCZYK Letisja | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 29.20 | KOŻANOWSKA Magda | KS Żak Wałcz | 1995 | U20 | ZP | IV | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/4699/11 | 2018 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 22.14 | BANKIEWICZ Paulina | KS Żak Wałcz | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.37 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 61.16 | KACZMAREK Marika | KKL Kielce # | 1996 | U18 | SK | I | FURMANEK Grzegorz B.D. # | Z/1130/12 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 27.77 | TIMMERMANS Nicolina | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 38.13 | BANKIEWICZ Paulina | KS Żak Wałcz | 1997 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 26.80 | TRAWIŃSKA Sara | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 25.37 | MALCHEREK Magdalena | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 20.71 | MIKOŁAJEWICZ Laura | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 18.30 | KARKOSZKA Anna | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.28 | KOŻANOWSKA Magda | KS Żak Wałcz | 1995 | U20 | ZP | I | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/4699/11 | 2018 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 47.80 | WIECZOREK Aleksandra | UMKS Iskra Wolsztyn | 1994 | U20 | WP | II | CZARNECKI Mateusz | Z/0532/11 | 2015 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 39.58 | KOŃKO Joanna | KS Żak Wałcz | 1994 | U20 | ZP | III | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/4700/11 | 2014 | BEZ | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.50 | PILARSKA Weronika | UKS Olimp Duszniki | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 34.03 | CHUDA Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 27.46 | JÓZEFIAK Roksana | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 32.67 | GRONOWSKA Angelika | MKL Szczecin # | 1998 | U16 | ZP | IV | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 31.16 | TADYSZAK Julia | UKS Olimp Duszniki | 2000 | U14 | WP | V | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/0870/15 | 2021 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 29.26 | JAWORSKA Natalia | UKS Olimp Duszniki | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 27.10 | ZDZIEBKO Julia | UKS Olimp Duszniki | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 22.54 | FRAJER Aleksandra | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U16 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | Z/1420/14 | 2018 | 1 | |||||||
7 | f | 1 | 22.05 | BĄKOWSKA Maja | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 21.08 | POKRZYWNIAK Adrianna | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 18.92 | MARCHWIAK Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 16.37 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 14.28 | ŁĄCZNA Daria | UKS Sportowiec Borowo | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 14.07 | BRZĄKAŁA Justyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 7.86 | PANKOWSKA Marcelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 29.71 | SKORACKA Wioletta | MKS Juvenia Puszczykowo | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16:52.10 | MOLENDA Izabela | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | III | |||||||||||
1 | s | 1 | 16:53.04 | SZCZEPANIAK Agata | KS Gwardia Piła | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 18:07.37 | KARÓLAK Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 19:11.81 | PARECKA Karolina | KS Gwardia Piła | 1994 | U20 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 18:17.62 | ZAWITAJ Katarzyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 19:02.80 | GONSIOR Klaudia | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 19:20.82 | MACIEJEWSKA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 19:26.09 | OLEJNICZAK Cecylia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 20:08.40 | MOLENDA Alicja | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 21:34.74 | SZYMBROWICZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25:46.90 | BAJON Anna | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1994 | U20 | WP | II | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.12 | MARCINIAK Jakub | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | +0.4 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.93 | GRAŚ Bartosz | KS Gwardia Piła | 1997 | U18 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.09 | PEDA Krzysztof | UKS Sportowiec Borowo | 1997 | U18 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.73 | PAWELCZAK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U20 | WP | +0.2 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.77 | LAWER Marcin | KS Gwardia Piła | 1997 | U18 | WP | +0.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 11.84 | PRZYBYŁA Krystian | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U18 | WP | +0.2 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 11.85 | WOSICKI Józef | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | +0.2 | IV | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
5 | s | 2 | 11.93 | SZNAJDER Mateusz | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | +0.2 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 12.05 | JANKIEWICZ Krzysztof | AZS-AWF Gorzów | 1994 | U20 | LB | +0.2 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 10.94 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań | 1992 | U23 | WP | +0.8 | II | ||||||||||
2 | s | 3 | 11.15 | TYLKOWSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań | 1988 | Sen | WP | +0.8 | II | ||||||||||
3 | s | 3 | 11.27 | MARCINKOWSKI Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1981 | Sen | WP | +0.8 | II | BIEDERMANN Roman | Z/1631/16 | 2024 | 2 | ||||||
4 | s | 3 | 11.43 | DĄBROWSKI Marcin | MUKS Szok Bojanowo | 1994 | U20 | WP | +0.8 | III | ||||||||||
5 | s | 3 | 11.50 | KONWA Mateusz | CRS Barlinek # | 1995 | U20 | ZP | +0.8 | III | STAWICKI Michał | Z/4154/11 | 2014 | 2 | ||||||
6 | s | 3 | 11.51 | CIESLIKOWSKI Marcin | MUKS Kadet Rawicz | 1997 | U18 | WP | +0.8 | III | ||||||||||
7 | s | 3 | 12.00 | LIS Piotr | LKS Maraton Turek | 1996 | U18 | WP | +0.8 | IV | ||||||||||
1 | e | 1 | 12.29 | GĄCIK Adam | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | +0.4 | V | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.31 | BOGACZYŃSKI Damian | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | +0.4 | V | # | |||||||||
3 | e | 1 | 12.38 | GENDASZYK Miłosz | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | +0.4 | V | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.91 | MARCHEWKA Bartosz | KS AZS AWF Poznań | 1998 | U16 | WP | +0.4 | -- | BIEDERMANN Roman | 5 | ||||||||
5 | e | 1 | 13.16 | TABERT Dawid | LUKS Orkan Września | 1998 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
6 | e | 1 | 13.25 | NADACHOWSKI Artur | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2000 | U14 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
7 | e | 1 | 13.49 | WOJACZYK Denis | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
8 | e | 1 | 13.55 | ZIĘTY Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 12.06 | WALKOWIAK Kamil | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | +0.6 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.45 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | +0.6 | V | # | |||||||||
3 | e | 2 | 12.68 | LACH Maciej | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | +0.6 | V | ||||||||||
4 | e | 2 | 12.70 | MALCHEREK Marek | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | +0.6 | V | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.12 | WOJCIECHOWSKI Krystian | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | +0.6 | -- | # | |||||||||
6 | e | 2 | 13.43 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U14 | MZ | +0.6 | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | e | 3 | 12.05 | OŚKO Krzysztof | UKS Achilles Leszno | 1998 | U16 | WP | +0.4 | IV | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.16 | WĄGIEL Michał | UKS Sprinter Słodków | 1998 | U16 | WP | +0.4 | IV | ||||||||||
3 | e | 3 | 12.96 | KOZŁOWSKI Konrad | UMKS Iskra Wolsztyn | 1999 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
4 | e | 3 | 13.14 | ŻYGALSKI Krystian | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 13.30 | CZEKALSKI Bartosz | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 13.40 | KUBACKI Sebastian | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 11.58 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | -0.6 | III | # | |||||||||
2 | e | 4 | 12.56 | DZIUBAŁA Marcin | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -0.6 | V | ||||||||||
3 | e | 4 | 12.83 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
4 | e | 4 | 13.08 | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U14 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 13.46 | GUZIK Krystian | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 14.51 | LISIECKI Damian | MUKS Szok Bojanowo | 2001 | U14 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 11.60 | RODZIAK Łukasz | SL Olimpia Poznań # | 1998 | U16 | WP | -0.6 | III | ||||||||||
2 | e | 5 | 12.43 | CEJBA Dariusz | MKS-MOS Śrem | 1999 | U16 | WP | -0.6 | V | ||||||||||
3 | e | 5 | 12.69 | JANKOWSKI Tomasz | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1999 | U16 | WP | -0.6 | V | WALCZAK Katarzyna # | Z/0837/15 | 2024 | |||||||
4 | e | 5 | 12.80 | WYLEGAŁA Michał | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 13.29 | ŚWIST Patryk | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
6 | e | 5 | 13.41 | SZMYT Dawid | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
7 | e | 5 | 16.94 | HANTKIEWICZ Dawid | MUKS Szok Bojanowo | 2002 | U12 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 11.74 | POPŁAWSKI Jakub | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | +0.2 | III | ||||||||||
2 | e | 6 | 12.06 | IDCZAK Filip | LUKS Orkan Września | 1998 | U16 | WP | +0.2 | IV | ||||||||||
3 | e | 6 | 12.39 | GĄBKA Bartosz | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +0.2 | V | TOPOLEWSKI Maciej B.D. # | Z/0628/15 | 2024 | |||||||
4 | e | 6 | 12.66 | CZAPLA Kacper | UKS Sprinter Słodków | 1999 | U16 | WP | +0.2 | V | ||||||||||
5 | e | 6 | 12.83 | PŁÓCIENNICZAK Dominik | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
6 | e | 6 | 12.85 | DUKSZTA Franciszek | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U14 | WP | +0.2 | -- | # | |||||||||
7 | e | 6 | 13.11 | MALEC Przemysław | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
8 | e | 6 | 14.11 | SZYMAŃSKI Jakub | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 7 | 11.56 | WESELA Adrian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | 0.0 | III | B.D. # | Z/0387/14 | 2022 | |||||||
2 | e | 7 | 12.32 | JENDRZEJCZAK Damian | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | 0.0 | V | # | |||||||||
3 | e | 7 | 12.72 | RUTA Bartosz | UKS Halszka Szamotuły # | 1998 | U16 | WP | 0.0 | V | ŚWIST Jerzy # | Z/0800/14 | 2016 | 3 | ||||||
4 | e | 7 | 12.81 | KUSZAK Jakub | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | SZYMAŃSKA Hanna | BEZ | ||||||||
5 | e | 7 | 13.14 | MIELOSZYK Wojciech | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.34 | WESELA Adrian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | +0.6 | III | B.D. # | Z/0387/14 | 2022 | |||||||
2 | f | 1 | 11.53 | RODZIAK Łukasz | SL Olimpia Poznań # | 1998 | U16 | WP | +0.6 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.53 | POPŁAWSKI Jakub | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | +0.6 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.64 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | +0.6 | III | # | |||||||||
5 | f | 1 | 11.88 | OŚKO Krzysztof | UKS Achilles Leszno | 1998 | U16 | WP | +0.6 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.91 | WALKOWIAK Kamil | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | +0.6 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 11.97 | WĄGIEL Michał | UKS Sprinter Słodków | 1998 | U16 | WP | +0.6 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 12.01 | IDCZAK Filip | LUKS Orkan Września | 1998 | U16 | WP | +0.6 | IV | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.10 | KRUS Mateusz | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | IV | PUJDAK Andrzej | Z/3164/15 | 2018 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 43.12 | NOWAKOWSKI Hubert | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 44.33 | ZIOŁA Wiktor | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 44.75 | MALEC Przemysław | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 45.91 | JACKOWIAK Dawid | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 46.49 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 50.25 | KOWALSKI Dominik | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 40.10 | IDZIAK Damian | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 44.54 | DUKSZTA Franciszek | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 44.70 | PIETRZAK Norbert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 46.96 | WOJACZYK Denis | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 50.20 | SOBOLEWSKI Borys | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 54.16 | MAĆKOWIAK Jarosław | KS Gwardia Piła | 2002 | U12 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 41.30 | CEJBA Dariusz | MKS-MOS Śrem | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 47.87 | PŁYWACZYK Damian | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 49.23 | OZGA Bogumił | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 52.98 | ROZPŁOCH Daniel | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 42.22 | JĘDROSZKOWIAK Daniel | UKS Sportowiec Borowo | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
2 | s | 4 | 43.85 | KUBACKI Sebastian | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 45.03 | MACHOŁ Dominik | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 40.90 | ZEMSKI Michał | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
2 | s | 5 | 41.68 | RUTA Bartosz | UKS Halszka Szamotuły # | 1998 | U16 | WP | V | ŚWIST Jerzy # | Z/0800/14 | 2016 | 3 | |||||||
3 | s | 5 | 41.95 | HOFFGUNST Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | s | 5 | 42.31 | JĘDROSZKOWIAK Paweł | UKS Sportowiec Borowo | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | s | 5 | 43.37 | ŚWIST Patryk | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 37.22 | WESELA Adrian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | II | B.D. # | Z/0387/14 | 2022 | ||||||||
2 | s | 6 | 40.46 | JENDRZEJCZAK Damian | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 6 | 40.51 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
4 | s | 6 | 40.67 | RYBARCZYK Mateusz | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | s | 6 | 41.03 | JANKOWSKI Tomasz | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1999 | U16 | WP | V | WALCZAK Katarzyna # | Z/0837/15 | 2024 | ||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.93 | WENZEL Sebastian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 57.70 | KOWALEWSKI Jakub | CRS Barlinek # | 1994 | U20 | ZP | -- | STAWICKI Michał | Z/1591/13 | 2014 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 57.90 | BARTCZAK Patryk | LKS Maraton Turek | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 58.03 | EKERT Michał | SL Olimpia Poznań | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 53.09 | BINKIEWICZ Adrian | AZS-AWF Gorzów | 1994 | U20 | LB | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 53.59 | ZIMOWSKI Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 56.18 | BIAŁAS Adrian | UKS Jedynka Gostyń | 1992 | U23 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 50.05 | MIASKOWSKI Rafał | OŚ AZS Poznań | 1993 | U23 | WP | II | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | s | 3 | 50.60 | STOCHAJ Artur | KS Gwardia Piła | 1995 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 51.06 | SAMIŁO Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 1993 | U23 | WP | III | |||||||||||
4 | s | 3 | 51.12 | ROLNIK Mikołaj | UKS Jedynka Gostyń | 1994 | U20 | WP | III | |||||||||||
5 | s | 3 | 51.80 | TARENT Patryk | KS Gwardia Piła | 1996 | U18 | WP | III | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:36.70 | IZYDORCZYK Paweł | UKS Gimnazjon Suchy Las | 2000 | U14 | WP | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:37.63 | MALIŃSKI Adrian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:38.60 | CEREJEWSKI Kamil | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:39.17 | LEONARCZYK Sebastian | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:41.84 | SOBKOWIAK Adrian | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:42.87 | PAZDEJ Kacper | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:43.13 | MAĆKOWIAK Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U16 | WP | -- | GRENDA Jan B.D. | Z/0863/15 | 2024 | ||||||||
8 | s | 1 | 1:44.82 | MAJEWSKI Aleks | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:46.13 | PIECHOWSKI Krzysztof | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:04.08 | BOGDAŃSKI Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian | LDK! | |||||||||
11 | s | 1 | 2:04.76 | ROMANOWSKI Jakub | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:30.30 | DRABENT Szymon | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U16 | WP | III | FUS Jan | 4 | |||||||||
2 | s | 2 | 1:30.62 | KOZICA Sebastian | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U16 | WP | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:31.30 | WISNIEWSKI Maciej | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:33.66 | DROZDOWICZ Arkadiusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:33.91 | WASIELEWSKI Sebastian | LKS Sana Kościan | 1999 | U16 | WP | IV | TALIKADZE Roman | Z/1734/15 | 2017 | BEZ | |||||||
6 | s | 2 | 1:33.95 | SOŁTYSIAK Stanisław | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:38.85 | KLĘSK Jakub | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | V | NOWAK Łukasz # | ||||||||||
8 | s | 2 | 1:41.48 | CIEŚLAK Tomasz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:43.42 | GRADOWSKI Patryk | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:09.51 | KLUZA Maksymilian | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:09.90 | UTRATA Tobiasz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:10.81 | OLSZEWSKI Wojciech | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U14 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:19.03 | GÓLCZYŃSKI Sebastian | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:33.54 | FABISIAK Marek | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 2:45.87 | SIERSCHUŁA Bartosz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:48.38 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | IV | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 2:50.48 | POLICHNOWSKI Stanisław | SL Olimpia Poznań | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:51.66 | ABRAMOWICZ Szymon | LKS Maraton Turek | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:00.52 | MŁODYSTACH Dawid | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:01.06 | KUKUŁKA Daniel | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:02.44 | ŁAWNICZAK Marcin | UKS Sokół Żmigród # | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 3:03.51 | FILIPIAK Miłosz | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:13.73 | NOWAK Dawid | MKS-MOS Śrem | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:18.07 | JAKUBÓW Mariusz | MUKS Kadet Rawicz | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 3:20.39 | SARBAK Grzegorz | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 3:20.72 | ZAWADZKI Bartosz | KS Energetyk Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:01.57 | RAJCZAK Rafał | OŚ AZS Poznań | 1988 | Sen | WP | II | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 4:06.13 | NOWICKI Sebastian | OKL Oborniki # | 1994 | U20 | WP | III | NOWICKI Sebastian | Z/0344/13 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 4:06.79 | ŁAWROWSKI Michał | SKS Unia Swarzędz # | 1993 | U23 | WP | III | B.D. ŁAWROWSKI Michał | , Z/2299/11 | , 2017 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 4:07.69 | MANC Szymon | MKS Gniezno | 1995 | U20 | WP | III | GORCZYŃSKI Paweł | Z/0943/12 | 2017 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 4:09.64 | FABISIAK Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U18 | WP | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 4:12.00 | WRZALIK Adrian | MKS Juvenia Puszczykowo | 1996 | U18 | WP | III | PAWŁOWSKI Wojciech | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 4:20.62 | NOLBERCZAK Dawid | SL Olimpia Poznań | 1996 | U18 | WP | IV | BYTNIEWSKA Magdalena | 3 | |||||||||
8 | s | 1 | 4:20.91 | SZURMIŃSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | IV | B.D. | 3 | |||||||||
9 | s | 1 | 4:27.05 | TOMCZAK Jakub | OŚ AZS Poznań | 1996 | U18 | WP | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 4:27.45 | KOWALEWSKI Adam | OŚ AZS Poznań | 1994 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 4:31.65 | BYCZKOWSKI Mateusz | MKS Gniezno | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 4:51.67 | ARCISZEWSKI Bartosz | SL Olimpia Poznań | 1996 | U18 | WP | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 5:16.17 | ADAMSKI Andrzej | MKS Gniezno | 1997 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/0659/14 | 2015 | 4 | |||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:08.42 | DWORCZAK Nikodem | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1998 | U16 | WP | III | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0525/14 | 2024 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 6:14.40 | CICHY Maciej | UKS Olimp Duszniki | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 6:23.42 | KLIMKOWSKI Michał | UKS Sokół Żmigród # | 1998 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 6:31.34 | CZYŻ Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 6:39.76 | WIŚNIEWSKI Michał | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 7:22.46 | JAGODZIŃSKI Kacper | LUKS Orkan Września | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17.90 | RZEPA Michał | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | -0.8 | V | ||||||||||
2 | s | 1 | 18.20 | WEDEMAN Krzysztof | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | -0.8 | V | ||||||||||
3 | s | 1 | 19.05 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U14 | WP | -0.8 | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | |||||||
4 | s | 1 | 21.02 | ZIĘTY Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | -0.8 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 15.38 | DOBROWOLSKI Michał | KS Gwardia Piła # | 1998 | U16 | WP | -0.4 | II | # | |||||||||
3 | s | 2 | 16.04 | KARLIŃSKI Mateusz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | -0.4 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 16.44 | MACHIŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | -0.4 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 16.49 | ADAMCZAK Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | -0.4 | III | ||||||||||
6 | s | 2 | 17.04 | SZMAGAJ Mateusz | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U16 | ZP | -0.4 | IV | # | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 14.86 | JURKOWSKI Wojciech | SL Olimpia Poznań | 1987 | Sen | WP | 0.0 | I | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.33 | DOBROWOLSKI Michał | KS Gwardia Piła # | 1998 | U16 | WP | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 43.88 | MACHIŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 45.17 | GRZELCZAK Kacper | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 46.04 | PRZYBYŁA Krystian | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 47.65 | WOJCIECHOWSKI Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 54.17 | BORKOWSKI Dominik | UKS Sokół Żmigród # | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 42.39 | ADAMCZAK Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 44.60 | KARLIŃSKI Mateusz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 44.69 | MALCHEREK Marek | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 45.47 | RZEPA Michał | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 45.76 | WEDEMAN Krzysztof | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 47.01 | WALKOWIAK Kamil | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 50.23 | SZMAGAJ Mateusz | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.17 |
JENDRZEJCZAK Damian CEJBA Dariusz WASZAK Adrian RODZIAK Łukasz |
MKS-MOS Śrem | 1998 1999 1999 1998 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 48.21 |
DRABENT Szymon KOZICA Sebastian JAKÓBCZAK Mikołaj ANTONIEWICZ Kacper |
LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 1998 1998 1999 |
U16 | WLP | -- |
FUS Jan |
4 |
|||||||||
3 | s | 1 | 49.02 |
BOGACZYŃSKI Damian RZEPA Michał GENDASZYK Miłosz KARLIŃSKI Mateusz |
UKS Przełaj Żerków | 1998 1998 1999 1998 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 50.66 |
MALEC Przemysław SZMAGAJ Mateusz ZIOŁA Wiktor GĄBKA Bartosz |
UKS Skoczek Władysławów | 1999 1998 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
TOPOLEWSKI Maciej B.D. |
Z/0628/15 |
2024 |
||||||||
1 | s | 2 | 51.18 |
NADACHOWSKI Artur JANKOWSKI Tomasz ZEMSKI Michał MACHOŁ Dominik |
KS Stal Ostrów Wlkp. | 2000 1999 1998 1999 |
U16 | WLP | -- |
WALCZAK Katarzyna |
Z/0837/15 |
2024 |
||||||||
2 | s | 2 | 52.64 |
SKAŁECKI Bartosz LEONARCZYK Sebastian FABISIAK Marek KUJAWA Jan |
MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
3 | s | 2 | 52.99 |
MILLER Hubert ADAMCZAK Patryk NOSOW Jakub WESELA Adrian |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 1998 1998 1998 |
U16 | WLP | -- |
B.D. |
Z/0387/14 |
2022 |
||||||||
4 | s | 2 | 54.06 |
DUDA Kamil DZIUBAŁA Marcin KLĘSK Jakub POPŁAWSKI Jakub |
KS Gwardia Piła | 1998 1999 1998 1998 |
U16 | WLP | -- |
NOWAK Łukasz |
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | ZEIDLER Alan | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.65 | MAĆKOWIAK Krzysztof | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | NOWAK Michał | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.60 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U14 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | STELMASZYK Adam | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.40 | MIELOSZYK Wojciech | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.40 | CZEMPIŃSKI Adam | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.35 | ŁUSIEWICZ Michał | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.20 | PRZYBYŁ Mikołaj | UKS Sprint Przeźmierowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.07 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | +1.6 | IV | ||||||||||
1 | f | 1 | 6.16 | CIESLIKOWSKI Marcin | MUKS Kadet Rawicz | 1997 | U18 | WP | -0.3 | IV | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.94 | MARCHEWKA Michał | KS AZS AWF Poznań | 1995 | U20 | WP | +0.1 | IV | BIERNACKI Jacek | 4 | ||||||||
2 | f | 1 | 6.06 | DUDA Kamil | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | +0.9 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 5.98 | RODZIAK Łukasz | SL Olimpia Poznań # | 1998 | U16 | WP | +1.0 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.98 | POPŁAWSKI Jakub | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | -0.7 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.72 | NOSOW Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | -0.3 | V | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.48 | ZEMSKI Michał | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 | U16 | WP | +0.7 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.04 | GĄBKA Bartosz | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +0.5 | -- | TOPOLEWSKI Maciej B.D. # | Z/0628/15 | 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 4.97 | WOJCIECHOWSKI Krystian | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | +0.2 | -- | # | |||||||||
9 | f | 1 | 4.92 | DZIUBAŁA Marcin | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | +1.1 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.88 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U14 | WP | +0.2 | -- | KACZOR Adam # | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ||||||
11 | f | 1 | 4.85 | KOZŁOWSKI Konrad | UMKS Iskra Wolsztyn | 1999 | U16 | WP | -0.1 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.81 | CZAPLA Kacper | UKS Sprinter Słodków | 1999 | U16 | WP | +1.6 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.72 | CZEMPIŃSKI Adam | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.72 | ŚWIĄTEK Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | +1.6 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.70 | KUSZAK Jakub | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | SZYMAŃSKA Hanna | BEZ | ||||||||
16 | f | 1 | 4.58 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U14 | MZ | +1.4 | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | ||||||
17 | f | 1 | 4.46 | KUJAWA Jan | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | +0.5 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 4.45 | SZAMBURSKI Paweł | LUKS Orkan Września | 1998 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
19 | f | 1 | 4.34 | RYBARCZYK Krystian | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | +1.8 | -- | ||||||||||
20 | f | 1 | 4.34 | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U14 | WP | +0.9 | -- | ||||||||||
21 | f | 1 | 4.18 | ŻYGALSKI Krystian | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -0.5 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.13 | TIL Krzysztof | UKS Halszka Szamotuły # | 1998 | U16 | WP | IV | WOJCIECHOWSKA Helena | Z/0801/14 | 2018 | 3 | |||||||
1 | f | 1 | 14.71 | NAGLIK Sebastian | MUKS Kadet Rawicz | 1997 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.40 | MIZERKA Mariusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.45 | JĘDRUSIAK Łukasz | UKS 12 Kalisz | 1996 | U18 | WP | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.33 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 11.82 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września # | 1999 | U16 | WP | V | PAWLAK Przemysław # | Z/0383/15 | 2019 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 10.82 | IDCZAK Filip | LUKS Orkan Września | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.66 | PURSCH Marcel | UKS Sokół Żmigród # | 1998 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 10.22 | CHRZANOWSKI Jakub | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 10.20 | NITEK Dawid | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 9.37 | ŁĄCZNIAK Arkadiusz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 9.35 | RATAJCZAK Hubert | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 9.12 | GRAJKOWSKI Maciej | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 9.07 | FRYŚNY Oskar | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 9.04 | BOGACZYŃSKI Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 8.96 | SKAŁECKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 8.82 | BUŚKO Krzysztof | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 8.82 | MIKOŁAJCZAK Wojciech | MKS-MOS Śrem | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 8.54 | SMOLAREK Krzysztof | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 8.23 | GROBELNY Franciszek | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 8.06 | SZARŁATA Przemysław | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 7.94 | SIPKA Patryk | UKS 12 Kalisz | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
21 | f | 1 | 7.68 | RUCIŃSKI Patryk | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
22 | f | 1 | 7.35 | SPYCHAŁA Dominik | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.52 | TIL Krzysztof | UKS Halszka Szamotuły # | 1998 | U16 | WP | III | WOJCIECHOWSKA Helena | Z/0801/14 | 2018 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 39.02 | SZYDLIK Kamil | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 38.73 | SWANCAR Kamil | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | IV | NOWAK Grzegorz # | Z/0577/14 | 2024 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 35.37 | STELMASZYK Denis | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 33.78 | SMOLAREK Krzysztof | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 32.82 | SZARŁATA Przemysław | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 27.83 | NOWAKOWSKI Hubert | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 27.00 | CARUK Szymon | UKS 12 Kalisz | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 22.82 | SZYMAŃSKI Damian | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 3.82 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września # | 1999 | U16 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/0383/15 | 2019 | 2 | |||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.67 | NAGLIK Sebastian | MUKS Kadet Rawicz | 1997 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 41.52 | WEISS Wojciech | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U18 | WP | III | CZARNECKI Mateusz | Z/0320/13 | 2019 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 29.30 | WACŁAWEK Kamil | UKS Sportowiec Borowo | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.60 | ADAM Tomasz | UMKS Iskra Wolsztyn | 1995 | U20 | WP | III | |||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.77 | NAWROT Hubert | OŚ AZS Poznań | 1996 | U18 | WP | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 55.32 | SWANCAR Kamil | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | III | NOWAK Grzegorz # | Z/0577/14 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 35.60 | PIETRUSZEWSKI Aleksander | MUKS Kadet Rawicz | 1998 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 39.12 | SZAJERKA Adam | MUKS Kadet Rawicz | 1997 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 34.42 | CHRZANOWSKI Jakub | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 33.50 | GŁOWICKI Szymon | OŚ AZS Poznań | 1998 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 26.19 | BUŚKO Krzysztof | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 24.04 | NOWAK Patryk | UMKS Iskra Wolsztyn | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 60.60 | JUCHNOWICZ Maciej | MUKS Kadet Rawicz | 1994 | U20 | WP | I | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 58.80 | NOLBERT Krzysztof | MUKS Kadet Rawicz | 1994 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.94 | ŚWIDERSKI Szymon | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 44.31 | PURSCH Marcel | UKS Sokół Żmigród # | 1998 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 40.89 | PIESZKE Hubert | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | V | KOBIERSKI Andrzej # | Z/0390/14 | 2021 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 40.06 | RYBARCZYK Łukasz | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 39.47 | SZCZEPAŃSKI Filip | UKS Krotowski Mosina | 1998 | U16 | WP | V | B.D. | Z/1518/14 | 2015 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 39.08 | ANTONIEWICZ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 38.43 | CECKI Bartłomiej | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 38.19 | CARUK Szymon | UKS 12 Kalisz | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 32.33 | STĘPIEŃ Miłosz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 30.88 | SKAŁECKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 19.70 | RATAJCZAK Hubert | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 18.60 | GRZEŚKOWIAK Szymon | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | -- | ZŁOTKOWSKI Łukasz # | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.11 | ŁOSKOT Karol | UKS Sokół Żmigród # | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 48.53 | WARCZYŃSKI Bartosz | MKS Baszta Szamotuły | 1997 | U18 | WP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 45.85 | MIERZWA Krzysztof | KS Żak Wałcz | 1996 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 44.83 | WOŹNY Szymon | UKS Achilles Leszno | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 35.27 | WACŁAWEK Kamil | UKS Sportowiec Borowo | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.63 | PRZYBYLSKI Przemysław | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1995 | U20 | WP | IV | |||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 24:52.65 | KAMIŃSKI Michał | KS Gwardia Piła | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 28:38.53 | WAŁĘSIAK Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 29:02.07 | PIASECKI Krystian | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 30:42.64 | BARTYLAK Leszek | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 31:55.34 | SZYMAŃSKI Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 32:34.65 | DOLATA Bartosz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.1120789051056 sekund |