Stargard Szcz. 07 - 08.06.2008 Eliminacje do OOM |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 26.33 | ŚWIETLIK Sonia | SRS Kondycja Piaseczno # | 1992 | U18 | MZ | -0.1 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
1 | f | 26.12 | GAŁENSKA Daria | TS Olimpia Poznań # | 1990 | U20 | WP | +0.1 | II | |||||||||||
2 | f | 26.79 | WEIMANN Ewa | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1990 | U20 | WP | +0.1 | III | |||||||||||
1 | 25.17 | BURDAJEWICZ Daria | OŚ AZS Poznań # | 1991 | U18 | WP | +1.1 | II | # | |||||||||||
2 | 25.52 | KRAWCZYK Karolina | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1991 | U18 | WP | +1.1 | II | ||||||||||||
3 | 25.96 | DUDZIAK Jessica | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1991 | U18 | ZP | +1.1 | II | ||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:14.11 | STEFAŃSKA Angelika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U16 | OP | II | # | ||||||||||
1 | s | 1 | 2:16.84 | KOZŁOWSKA Magdalena | TS Olimpia Poznań # | 1990 | U20 | WP | II | BYTNIEWSKA Magdalena | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 2:19.31 | LIPIECKA Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 1993 | U16 | WP | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:23.40 | LIPIECKA Angelika | OŚ AZS Poznań # | 1993 | U16 | WP | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:15.17 | PŁACZEK Lena | niest. Poznań # | 1991 | U18 | WP | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:17.24 | TAWREL Agata | LKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:18.36 | BOCEWICZ Marika | MKL Maraton Świnoujście # | 1991 | U18 | ZP | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:20.13 | WILKOSZ Natalia | WMLKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:43.23 | BARAN Paulina | LKS Pomorze Stargard # | 1992 | U18 | ZP | III | B.D. B.D. # | BEZ | |||||||||||
1 | 10:49.36 | POPIEL Aleksandra | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 10:51.45 | SOBCZYŃSKA Magdalena | OŚ AZS Poznań # | 1991 | U18 | WP | III | |||||||||||||
3 | 10:59.47 | MATWIEJ Monika | MKL Maraton Świnoujście # | 1991 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 11:16.54 | SYKUŁA Karolina | LKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
5 | 11:16.96 | KULESZA Klaudia | MLUKS Mokasyn Płoty # | 1992 | U18 | ZP | IV | KECLER Szymon | 4 | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 65.17 | BARAŃSKA Joanna | TS Olimpia Poznań # | 1990 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 65.27 | OSTROWSKA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 65.48 | SKUPNIEWICZ Dobrawa | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U20 | WP | II | B.D. | ||||||||||
1 | s | 2 | 65.73 | TAWREL Paulina | LKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 67.63 | JANDZISZAK Aleksandra | MKS Junior Złocieniec # | 1992 | U18 | ZP | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 68.55 | STĘPNIAK Paulina | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1991 | U18 | WP | III | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.58 | DITTMER Marta | TS Olimpia Poznań # | 1991 | U18 | WP | +0.6 | II | JAGACIAK Jarosław # | Z/4558/11 | 2011 | 2 | ||||||||
2 | 5.48 | WITCZAK Żaneta | ULKS Tychowo | 1991 | U18 | ZP | +3.9 | II | ||||||||||||
3 | 5.34 | NOWACZYK Magdalena | UKS Achilles Leszno # | 1991 | U18 | WP | +1.3 | III | ||||||||||||
4 | 5.28 | CHRZANOWSKA Magdalena | MKS Hermes Gryfino # | 1992 | U18 | ZP | +9.9 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 3639 | KOPYDŁOWSKA Magdalena | KS Gwardia Piła # | 1991 | U18 | WP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||||
2 | 3407 | KRYSTKOWIAK Marta | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1991 | U18 | WP | IV | PTAK Krzysztof | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.72 | PĘKALA Damian | MKL Szczecin # | 1989 | U20 | ZP | +0.7 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 22.10 | URBANIAK Dawid | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U20 | WP | +0.7 | II | ||||||||||
1 | s | 2 | 22.26 | SZYMCZAK Tomasz | MKL Szczecin # | 1989 | U20 | ZP | +1.6 | II | # | |||||||||
1 | s | 2 | 22.73 | RESZKOWSKI Daniel | KS AZS AWF Poznań # | 1992 | U18 | WP | +3.4 | II | BIEDERMANN Roman | Z/3940/11 | 2012 | 3 | ||||||
1 | 22.43 | PAWŁOWSKI Adam | OŚ AZS Poznań # | 1992 | U18 | WP | +2.4 | II | ||||||||||||
2 | 22.49 | ZIMNIEWICZ Grzegorz | UKS Achilles Leszno # | 1991 | U18 | WP | +2.4 | II | GÓRSKI Dariusz | Z/3398/11 | 2022 | M | ||||||||
3 | 23.03 | PLESIAK Jakub | LLKS Pomorze Stargard # | 1992 | U18 | ZP | +2.4 | III | B.D. | 3 | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:54.70 | SZNURA Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:56.87 | GRYNKIEWICZ Marcin | WMLKS Pomorze Stargard # | 1990 | U20 | ZP | II | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:59.50 | SZCZOTKA Maciej | MLKS Sparta Złotów # | 1992 | U18 | WP | III | KOWALSKI Dariusz | 2 | |||||||||
2 | s | 3 | 2:00.06 | STACHOWIAK Hubert | OŚ AZS Poznań # | 1992 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 2:00.74 | RAJCZAK Jakub | OŚ AZS Poznań # | 1991 | U18 | WP | III | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:47.04 | NOWICKI Adam | MKL Szczecin # | 1990 | U20 | ZP | III | MURAWSKI Zbigniew | Z/0676/11 | 2024 | M | |||||||||
2 | 8:54.84 | KMIEĆ Tomasz | LKS Olimpic Szczecin # | 1990 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 8:57.84 | KOWALCZYK Bartosz | PLKS Gwda Piła # | 1992 | U18 | WP | III | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/2851/11 | 2017 | BEZ | |||||||||
4 | 9:01.96 | GIL Sebastian | OŚ AZS Poznań # | 1991 | U18 | WP | III | |||||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.51 | BRYLIŃSKI Robert | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1991 | U18 | MA | II | CZYŻ Radosław # | Z/3806/11 | 2024 | ||||||||||
2 | 55.98 | DUTKIEWICZ Ziemowit | OŚ AZS Poznań # | 1992 | U18 | WP | II | |||||||||||||
3 | 57.96 | OWCZARZAK Łukasz | TS Olimpia Poznań # | 1992 | U18 | WP | III | MAĆKOWIAK Robert # | Z/1189/11 | 2011 | 2 | |||||||||
4 | 58.12 | STOLPNIEWSKI Cyryl | TS Olimpia Poznań # | 1991 | U18 | WP | III | SZUDROWICZ Stanisław | Z/0644/11 | 2011 | 2 | |||||||||
5 | 61.60 | DOMINIAK Patryk | UMKS Iskra Wolsztyn # | 1992 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.75 | WILCZYŃSKI Paweł | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 57.78 | GORZELANNY Wojciech | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1990 | U20 | WP | III | |||||||||||||
3 | 61.29 | SMOLAREK Marek | UMKS Iskra Wolsztyn # | 1990 | U20 | WP | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.97 | GOŚCINIAK Marcin | niest. Poznań # | 1989 | U20 | WP | II | # | ||||||||||||
2 | 1.94 | RÓŻAŃSKI Jakub | MUKS Kadet Rawicz # | 1990 | U20 | WP | III | |||||||||||||
3 | 1.94 | CZERNIAK Norbert | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1991 | U18 | WP | III | |||||||||||||
4 | 1.91 | ANTCZAK Sławomir | LKS Olimpic Szczecin # | 1990 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
5 | 1.91 | GORZELAŃCZYK Jędrzej | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1991 | U18 | WP | III | |||||||||||||
6 | 1.88 | MICHALAK Piotr | UKL Ósemka Police # | 1991 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
7 | 1.85 | WALERYSZAK Kamil | LKS Olimpic Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
8 | 1.85 | TYCZKA Tomasz | MKS Hermes Gryfino # | 1991 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
9 | 1.85 | JUDYCKI Sławomir | GULKS Barwice | 1992 | U18 | ZP | III | B.D. | 3 | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.55 | DEREZIŃSKI Zachariasz | TS Olimpia Poznań # | 1990 | U20 | WP | +1.1 | I | JAGACIAK Jarosław | 1 | ||||||||||
2 | 6.80 | SZYMCZYK Grzegorz | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U20 | ZP | +1.3 | II | ||||||||||||
3 | 6.49 | DACH Mateusz | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1991 | U18 | WP | +0.3 | III | ||||||||||||
5 | 6.33 | TYCZKA Damian | MKS Hermes Gryfino # | 1992 | U18 | ZP | +1.3 | III | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.37 | KRYSTEK Michał | KS Gwardia Piła # | 1992 | U18 | WP | II | |||||||||||||
2 | 15.21 | NIZIO Łukasz | UKS Olimp Duszniki # | 1992 | U18 | WP | II | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/1838/11 | 2017 | 1 | |||||||||
3 | 14.76 | SADOWSKI Wojciech | MKL Szczecin | 1991 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
4 | 13.99 | SKOTARCZAK Jakub | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1992 | U18 | WP | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
5 | 13.55 | FLOREK Paweł | KS Gwardia Piła # | 1992 | U18 | WP | III | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.54 | JANUSZ Wojciech | MKL Szczecin | 1990 | U20 | ZP | I | B.D. # | 3 | |||||||||||
2 | 16.20 | SUFRYD Maciej | LKS Orkan Ostrzeszów # | 1989 | U20 | WP | I | |||||||||||||
3 | 15.86 | WĘGRZYN Piotr | LLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||||
4 | 15.81 | ŁASZCZ Bartosz | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
5 | 14.85 | SUWARSKI Mateusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 51.57 | MIKULICZ Michał | MKL Szczecin | 1991 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
2 | 44.68 | KRYSTEK Michał | KS Gwardia Piła # | 1992 | U18 | WP | III | |||||||||||||
3 | 43.53 | NIZIO Łukasz | UKS Olimp Duszniki # | 1992 | U18 | WP | III | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/1838/11 | 2017 | 1 | |||||||||
4 | 40.46 | SKOTARCZAK Jakub | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1992 | U18 | WP | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
5 | 39.44 | BROMBERGER Mariusz | LLKS Pomorze Stargard # | 1992 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.62 | WĘGRZYN Piotr | LLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.45 | MILKIEWICZ Arkadiusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1987 | U23 | ZP | I | |||||||||||||
2 | 43.53 | BOJKO Artur | MKL Szczecin | 1988 | U23 | ZP | II | B.D. # | 1 | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 49.44 | SERAFIN Adrian | MKS Hermes Gryfino # | 1992 | U18 | ZP | IV | ||||||||||||
8-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
0.00 | KOŁODZIEJ Marcin | UKS Sprint Przeźmierowo | 1992 | U18 | WP | -- | ||||||||||||||
1 | 4923 | BAUWENS Dennis | UKS Sprint Przeźmierowo | 1992 | U18 | WP | II | |||||||||||||
2 | 4481 | SERAFIN Adrian | MKS Hermes Gryfino # | 1992 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
3 | 4478 | WILK Mateusz | UKL Ósemka Police # | 1991 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||||
4 | 4173 | WILCZYŃSKI Mateusz | UKS Sprint Przeźmierowo | 1992 | U18 | WP | IV | |||||||||||||
5 | 4058 | KOŚCIUSZKO Krystian | LKS Olimpic Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
6 | 3967 | GRAŚ Filip | KS Gwardia Piła # | 1992 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
7 | 3851 | BOCH Jakub | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
8 | 3616 | SZYMCZAK Adrian | TS Olimpia Poznań # | 1992 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
9 | 3393 | KOZAK Rafał | KS Gwardia Piła # | 1992 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 48:00.75 | BŁOCKI Adrian | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 48:10.61 | BŁOCKI Damian | MKL Szczecin | 1989 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||||
3 | 56:21.75 | KANTORSKI Daniel | LKS Olimpic Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | IV | B.D. | 4 | |||||||||||
4 | 60:22.99 | FLITTA Wojciech | PLKS Gwda Piła # | 1992 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
5 | 62:54.04 | RUSEK Karol | KS Gwardia Piła # | 1992 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.77826595306396 sekund |