Toruń 13.01.2019 Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne (okrężne) brak fotofiniszu |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 24.99 | PIETRZAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | II | B.D. B.D. # | Z/1497/14 | 2023 | ZKN | |||||||
2 | s | 1 | 25.25 | PALUCH Justyna | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | II | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 25.64 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
4 | s | 1 | 25.83 | FARASIEWICZ Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | II | B.D. B.D. | ZKN | |||||||||
1 | s | 2 | 25.18 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | II | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/1575/16 | 2021 | ZKN | |||||||
2 | s | 2 | 26.27 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U23 | MZ | III | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # | , Z/1683/13 | , 2023 | ZKN | |||||||
3 | s | 2 | 26.35 | LIS Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/1806/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
4 | s | 2 | 26.87 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | III | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 27.56 | BALON Nicola | ZLKL Zielona Góra # | 2004 | U16 | LB | IV | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | s | 3 | 26.15 | ZMARZŁA Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | II | B.D. B.D. | LDK! | |||||||||
2 | s | 3 | 26.57 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U18 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | s | 3 | 26.85 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | III | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | s | 3 | 31.81 | CHOMEJ Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 26.45 | KOWALSKA Julia | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 4 | 27.31 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U18 | ZP | IV | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | s | 4 | 27.48 | TARKOWSKA Natalia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | IV | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/1576/16 | 2022 | 3 | |||||||
4 | s | 4 | 28.07 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | IV | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | ||||||||
1 | s | 5 | 26.83 | GROCHOWSKA Paulina | BKS Bydgoszcz | 2003 | U18 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 5 | 27.23 | RYBKA Paulina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2003 | U18 | KP | III | NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur | , Z/0851/16 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | s | 5 | 27.90 | KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia | UKS Gepard Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | IV | # | LDK! | ZKN | ||||||||
4 | s | 5 | 28.24 | WIŚNIEWSKA Joanna | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | IV | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/3759/17 | 2021 | 4 | |||||||
5 | s | 5 | 28.35 | BROWARCZYK Dominika | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | IV | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | s | 6 | 26.16 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | s | 6 | 27.71 | BORZEWSKA Zuzanna | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | IV | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/1895/16 | , 2024 | ||||||||
1 | s | 7 | 27.10 | WARAWĄSOWSKA Martyna | BKS Bydgoszcz | 2004 | U16 | KP | III | GURNA Jolanta | 2 | LDK! | ||||||||
2 | s | 7 | 27.85 | RUMINKIEWICZ Zofia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | s | 7 | 27.91 | MARKOWSKA Wiktoria | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U18 | LB | IV | WOŹNIAK Daniel | 3 | LDK! | ||||||||
4 | s | 7 | 28.49 | JANKOWSKA Urszula | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U18 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | s | 7 | 29.64 | ANDRZEJCZAK Natalia | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | V | MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/2305/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
1 | s | 8 | 29.08 | CZAPIEWSKA Daria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | s | 8 | 29.91 | WAĆKOWSKA Laura | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/1573/16 | 2022 | 4 | |||||||
3 | s | 8 | 30.31 | KABUŁA Oliwia | MKS Truso Elbląg | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 9 | 27.65 | BIELACKA Weronika | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek | Z/3342/17 | 2021 | 3 | LDK! | ||||||
2 | s | 9 | 27.83 | SOBUSIAK Emilia | UKS Dąb Suchy Las | 2001 | U20 | WP | IV | |||||||||||
3 | s | 9 | 29.78 | KONIK Agata | KS AZS AWF Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 9 | 29.91 | MILEJSKA Matylda | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 9 | 30.35 | ZADROGA Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 10 | 27.56 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | IV | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | |||||||
2 | s | 10 | 28.09 | HUK Oliwia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | s | 10 | 29.98 | KAMINSKA Julia | BKS Bydgoszcz | 2005 | U16 | KP | V | GURNA Jolanta | 5 | LDK! | ||||||||
4 | s | 10 | 30.64 | FIGLEWSKA Dominika | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 11 | 26.15 | KŁOS Zuzanna | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U20 | MZ | II | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0644/18 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 11 | 27.37 | FILIPSKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 2001 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
3 | s | 11 | 28.07 | KONICKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | IV | # | ||||||||||
4 | s | 11 | 28.74 | GRZYBEK Barbara | WKS Flota Gdynia | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 12 | 26.15 | KACZMAREK Alicja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | II | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/0628/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | s | 12 | 26.52 | ZAJĄC Magdalena | KS AZS AWF Wrocław | 2002 | U18 | DS | III | |||||||||||
3 | s | 12 | 26.97 | KOWALSKA Sara | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | III | |||||||||||
4 | s | 12 | 28.84 | SKOWROŃSKA Dominika | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert | Z/0039/16 | 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | s | 12 | 31.63 | SZMIGIEL Julia | CSiR Susz | 2005 | U16 | WN | -- | SZYSLER Andrzej | Z/0187/19 | 2021 | 4 | |||||||
6 | s | 12 | 32.50 | BETLEJEWSKA Oliwia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 13 | 27.69 | PIECUCH Marta | RKS Rumia | 2003 | U18 | PM | IV | LDK! | ||||||||||
2 | s | 13 | 28.31 | JANUCHTA Kinga | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | IV | PODOLAK Michał PODOLAK Michał # | , Z/3459/17 | , 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | s | 13 | 28.63 | SKAPOWICZ Hanna | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | V | CZUBAK Tomasz # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | s | 13 | 29.59 | HULANICKA Patrycja | MKS Truso Elbląg | 2004 | U16 | WN | V | # | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | s | 13 | 29.82 | TULIŃSKA Julia | UKS Dziewiątka Kutno | 2005 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
6 | s | 13 | 32.17 | ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata | MKS Truso Elbląg | 2004 | U16 | WN | -- | LICZNERSKI Jacek | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | s | 14 | 28.43 | GŁODOWSKA Aleksandra | MUKS Płock | 2004 | U16 | MZ | IV | MIESZKOWSKI Piotr B.D. B.D. | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | s | 14 | 28.98 | DĄBROWSKA Michalina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U16 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | , Z/2295/20 | , 2022 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | s | 14 | 29.58 | KARPIERZ Kamila | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | V | LDK! | ||||||||||
4 | s | 14 | 29.82 | ŁAKOMSKA Olga | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | V | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # | , Z/5160/18 | , 2021 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
5 | s | 14 | 29.93 | KACA Anna | CSiR Susz | 2005 | U16 | WN | V | |||||||||||
6 | s | 14 | 30.46 | TOMASZEWSKA Natalia | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/0698/18 | 2019 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
1 | s | 15 | 28.39 | ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek | Z/2396/19 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 15 | 28.79 | MINTA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2005 | U16 | KP | V | |||||||||||
3 | s | 15 | 29.02 | GLIŃSKA Wiktoria | BKS Bydgoszcz | 2005 | U16 | KP | V | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
4 | s | 15 | 30.36 | ZIELIŃSKA Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U14 | WN | -- | PODOLAK Michał PODOLAK Michał # | , Z/4981/19 | , 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
5 | s | 15 | 31.97 | GARBINO Maria | GUKS Asy Dywity | 2006 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/1934/18 | 2021 | 5 | LDK! | ||||||
1 | s | 16 | 25.86 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | II | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | SKN | |||||||
2 | s | 16 | 26.54 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
3 | s | 16 | 28.22 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | IV | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | ||||||||
4 | s | 16 | 29.46 | KULESZA Kalina | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U23 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/4018/15 | 2020 | 3 | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.34 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | Sen | KP | -- | # | SKN | |||||||||
2 | s | 1 | 40.15 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | s | 1 | 40.44 | RZESZEWSKA Olga | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. OSIK Tadeusz # | , Z/0630/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
4 | s | 1 | 42.49 | KĘDZIA Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U20 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
5 | s | 1 | 42.56 | ŁĄCZNA Urszula | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/0906/14 | 2023 | 2 | |||||||
1 | s | 2 | 41.22 | KOWAL Weronika | OŚ AZS Poznań | 1997 | U23 | WP | -- | B.D. BIEDERMANN Roman | , Z/0523/13 | , 2024 | 1 | |||||||
2 | s | 2 | 41.40 | KACZMAREK Alicja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/0628/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
3 | s | 2 | 41.67 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | -- | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
4 | s | 2 | 42.15 | KORNACKA Kinga | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1125/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
1 | s | 3 | 40.89 | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3200/17 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 3 | 42.68 | DURAJ Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | II | JASKUŁKA Teresa | Z/3720/17 | 2024 | 2 | |||||||
3 | s | 3 | 43.56 | TUCKA Róża | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | III | B.D. B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
4 | s | 3 | 45.16 | KRUPA Milena | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | IV | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
5 | s | 3 | 46.09 | BARANIAK Barbara | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | s | 4 | 41.81 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | s | 4 | 42.85 | GAJKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/3000/17 | , 2024 | ZKN | |||||||
3 | s | 4 | 44.07 | SAMOŁOWICZ Liwia | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | III | WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. | Z/0765/18 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
4 | s | 4 | 44.52 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | ZKN | ||||||||||
5 | s | 4 | 49.51 | MURACH Maja | UKS Atos Woźnice | 2006 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # | Z/0073/18 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 5 | 43.58 | WAWRZYNOWICZ Julia | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U16 | PD | III | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # | , Z/0067/18 | , 2022 | LDK! | |||||||
2 | s | 5 | 44.27 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | III | NIESTATEK Szymon | Z/2996/17 | 2019 | 2 | |||||||
3 | s | 5 | 46.65 | KAMIŃSKA Dominika | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek | Z/0764/18 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
4 | s | 5 | 46.76 | MACZUKIN Mariola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | V | |||||||||||
5 | s | 5 | 48.14 | CZUBASZEK Weronika | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U16 | KP | V | CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław # | Z/3882/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
1 | s | 6 | 43.85 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 6 | 46.49 | BRUŹ Nina | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek | Z/5161/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | s | 6 | 47.93 | JANKOWSKA Urszula | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | s | 6 | 50.21 | KUCIŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2005 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 41.51 | RUDNIK Anita | UKS Kusy Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol # | Z/3425/17 | 2021 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | s | 7 | 42.69 | POGORZELSKA Karolina | UKS Młodzik Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/0344/19 | 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | s | 7 | 45.24 | DATTNER Emilia | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | s | 7 | 47.24 | KOSIARKIEWICZ Martyna | UKS Wiking Rychnowy | 2005 | U16 | PM | V | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1738/18 | 2019 | 5 | |||||||
5 | s | 7 | 52.17 | MILEWICZ Dagmara | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 41.65 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/3543/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | s | 8 | 46.77 | RACINOWSKA Wiktoria | KS Wda Świecie | 2004 | U16 | KP | V | |||||||||||
3 | s | 8 | 48.10 | KUJASZEWSKA Martyna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław # | LDK! | |||||||||
1 | s | 9 | 44.24 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | ZKN | |||||||
2 | s | 9 | 45.32 | MANTHEY Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2003 | U18 | KP | -- | B.D. # | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | s | 9 | 45.49 | SIEDLECKA Hanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U16 | KP | IV | CZUBASZEK Jarosław PRZYBYŁ Janusz CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # | , Z/5655/18 | , 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | s | 9 | 47.54 | GAŁAN Agata | GZSN START Gorzów Wlkp. # | 2003 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Daniel # | Z/1741/18 | 2024 | ||||||||
1 | s | 10 | 44.42 | MAKARA Julianna | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | s | 10 | 47.99 | MASAJADA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 10 | 48.30 | KRAWIEC Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | V | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 10 | 48.49 | ZERA Kamila | UKS Siódemka Ostrołęka | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 11 | 43.73 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/3826/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 11 | 44.25 | TWARDOWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/2580/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | s | 11 | 45.69 | BIELAKOW Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3304/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
4 | s | 11 | 46.24 | WIŚNIEWSKA Marika | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek | Z/2395/19 | 2020 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
5 | s | 11 | 46.88 | LEMKE Liliana | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | V | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | s | 11 | 48.96 | PRZYSTAŚ Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 12 | 47.58 | JACKOWIAK Antonina | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek | Z/4589/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 12 | 47.80 | SZCZEPAŃSKA Maja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | V | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | s | 12 | 48.70 | DĄBROWSKA Dominika | UKS Siódemka Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | s | 12 | 50.03 | SZEWCZYK Nadia | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/2394/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
1 | s | 13 | 45.84 | ŻYCHSKA Patrycja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | IV | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | Z/4882/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | s | 13 | 47.14 | KOWALCZYK Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | V | LDK! | ||||||||||
3 | s | 13 | 47.90 | BARANOWSKA Wiktoria | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | V | NOWICKI Ryszard | Z/3357/18 | 2020 | BEZ | |||||||
4 | s | 13 | 48.83 | CHOMIK Marta | GUKS Asy Dywity | 2005 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 13 | 49.42 | ŁUSZCZAK Emilia | UKS Jedynka Bartoszyce | 2005 | U16 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 14 | 46.29 | KUŁAKOWSKA Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | IV | LDK! | ||||||||||
2 | s | 14 | 47.83 | SKRZYNIARZ Paulina | CSiR Susz | 2006 | U14 | WN | V | SZYSLER Andrzej | Z/0186/19 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
3 | s | 14 | 49.40 | WASILAK Julia | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/2338/19 | 2022 | ||||||||
4 | s | 14 | 50.04 | KAMINIECKA Milena | CSiR Susz | 2006 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 14 | 50.88 | WARZYŃSKA Zuzanna | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/2339/19 | 2022 | ||||||||
6 | s | 14 | 56.69 | SKWAREK Dominika | UKS Jedynka Bartoszyce | 2005 | U16 | WN | -- | FIGAT Kamil | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 15 | 39.58 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | Sen | KP | -- | # | SKN | |||||||||
2 | s | 15 | 49.08 | BREZA Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 2007 | U14 | PM | -- | WRYCZA Jarosław # | Z/3827/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 15 | 49.48 | EJDYS Emilia | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz # | , Z/2924/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | s | 15 | 51.61 | KACA Julia | CSiR Susz | 2005 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 15 | 51.78 | KACA Emilia | CSiR Susz | 2008 | U12 | WN | -- | SZYSLER Andrzej | Z/0184/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 15 | 58.46 | KACA Amelia | CSiR Susz | 2007 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 61.79 | KĘDZIOR Ewelina | OKS Skra Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. | Z/3950/15 | 2022 | ||||||||
2 | s | 1 | 62.47 | LEMANOWICZ Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U20 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/2102/15 | 2023 | ZKN | |||||||
3 | s | 1 | 65.65 | PAWLINA Julia | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 67.31 | NAWROCKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 60.73 | KORNIAT Ludwika | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | s | 2 | 61.65 | JANUSZEWSKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U18 | PM | III | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | s | 2 | 66.47 | LASKIEWICZ Zofia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:33.93 | KOŁAKOWSKA Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U23 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. | Z/1776/13 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 1:34.57 | PÓLKOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | Sen | PM | -- | SKN | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:37.40 | WOŁOWICZ Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | s | 1 | 1:39.92 | CYBULSKA Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | III | PODOLAK Michał PODOLAK Michał # | Z/3463/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
5 | s | 1 | 1:40.00 | DOMURAT Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
6 | s | 1 | 1:40.05 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U18 | SL | -- | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
7 | s | 1 | 1:41.00 | MURASIEWICZ Maja | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:43.82 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # | , Z/0077/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
9 | s | 1 | 1:44.29 | MICHAŁOWSKA Zofia | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
10 | s | 1 | 1:44.66 | JANICKA Dominika | Akademia Biegowa Kartuzy # | 2005 | U16 | PM | IV | NOWAKOWSKI Karol # | Z/0054/18 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
11 | s | 1 | 1:51.12 | PIECHOWSKA Roksana | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0040/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
12 | s | 1 | 1:53.23 | CIEŚLIŃSKA Hanna | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | s | 2 | 1:41.10 | MATUSZCZAK Michalina | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:41.91 | DOMŻALSKA Daria | RKS Rumia | 2005 | U16 | PM | III | PEPLIŃSKI Tadeusz # | Z/0690/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | s | 2 | 1:42.32 | KSIĄŻEK Daria | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | III | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/0017/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
4 | s | 2 | 1:44.15 | ŁUGIEWICZ Alina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U16 | WN | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/2294/20 | , 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | s | 2 | 1:46.37 | MARKIEWICZ Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U16 | PM | V | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | s | 2 | 1:47.28 | ZMYŚLIŃSKA Agata | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U18 | WP | -- | KASPRZYK Marek | 5 | LDK! | ||||||||
7 | s | 2 | 1:48.84 | ULIŃSKA Otylia | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U16 | WN | V | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1692/18 | 2022 | 3 | |||||||
8 | s | 2 | 1:50.79 | WĄŻ Anastazja | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/1527/17 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
9 | s | 2 | 1:51.92 | GINTER Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. WRYCZA Jarosław B.D. # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
10 | s | 2 | 1:52.08 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U16 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
11 | s | 2 | 1:53.34 | GRUCHAŁA Aleksandra | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
12 | s | 2 | 1:53.53 | ZAKRZEWSKA Sara | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U20 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1859/15 | 2020 | 4 | |||||||
1 | s | 3 | 1:43.85 | RZEPCZYŃSKA Klaudia | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 1:45.12 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | ZKN | |||||||
3 | s | 3 | 1:48.03 | NIESIOŁOWSKA Julia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 1:48.47 | FRIESKE Anna | UKS Wiking Rychnowy | 2002 | U18 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. | Z/3799/17 | 2021 | ||||||||
5 | s | 3 | 1:48.73 | MARTYNOWICZ Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna | 3 | LDK! | ||||||||
6 | s | 3 | 1:52.52 | KLEINSCHMIDT Wiktoria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 1:54.85 | KALINOWSKA Emilia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 1:55.36 | KOBUS Julia | UKS Wiking Rychnowy | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | Z/0835/19 | 2019 | ||||||||
9 | s | 3 | 1:57.90 | PELA Oliwia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/4284/19 | 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
10 | s | 3 | 1:59.54 | WINTROWICZ Zofia | LUKS Start Nakło | 2003 | U18 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
11 | s | 3 | 2:00.82 | KERZSCHK Nikola | CMKL Człuchów | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
12 | s | 3 | 2:04.32 | BEMBNISTA Martyna | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/3439/16 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
13 | s | 3 | 2:05.85 | ROŻEK Marcelina | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/6534/15 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | s | 4 | 1:42.22 | KRAWCZYŃSKA Martyna | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U16 | PD | III | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4033/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | s | 4 | 1:49.85 | STENZEL Amelia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 4 | 1:51.28 | SZULSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | -- | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1479/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | s | 4 | 1:53.10 | KRAWIEC Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 4 | 1:55.00 | PRUSIŃSKA Monika | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/4077/18 | 2020 | 5 | LDK! | ||||||
6 | s | 4 | 1:55.54 | WAJER Daria | LUKS Start Nakło | 2003 | U18 | KP | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
7 | s | 4 | 1:57.06 | ŻBIKOWSKA Monika | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
8 | s | 4 | 1:59.26 | TCHÓRZ Kinga | MLKS Ostróda | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
9 | s | 4 | 2:00.20 | WÓŁKIEWICZ Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
10 | s | 4 | 2:02.07 | ORZECHOWSKA Michalina | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał # | Z/2374/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
11 | s | 4 | 2:09.76 | SUTKIEWICZ Wiktoria | PLKS Gwda Piła | 2006 | U14 | WP | -- | ŁAPACZ Zbigniew # | Z/3860/18 | 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
1 | s | 5 | 1:50.14 | STOLC Oliwia | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0926/18 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 5 | 1:53.85 | CHODKOWSKA Julia | MKS Bank BS Płońsk # | 2005 | U16 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2341/19 | 2024 | 4 | |||||||
3 | s | 5 | 1:56.53 | OSTROWSKA Dominika | MLKS Ostróda | 2006 | U14 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/3356/18 | 2023 | 5 | |||||||
4 | s | 5 | 1:56.67 | GARBINO Maria | GUKS Asy Dywity | 2006 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/1934/18 | 2021 | 5 | LDK! | ||||||
5 | s | 5 | 1:58.35 | BORKO Amelia | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U14 | WN | -- | PODOLAK Michał # | Z/2367/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | s | 5 | 1:58.70 | ŚCIGAŁA Natalia | ULKS Talex Borzytuchom | 2006 | U14 | PM | -- | WRYCZA Jarosław B.D. KALINOWSKA Joanna # | , Z/0327/20 | , 2020 | LDK! | |||||||
7 | s | 5 | 1:59.31 | ŁUSZCZAK Emilia | UKS Jedynka Bartoszyce | 2005 | U16 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
8 | s | 5 | 2:00.00 | JEZNACH Patrycja | KS Zamek Kurzętnik | 2006 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
9 | s | 5 | 2:02.00 | SPYCHALSKA Iga | KS Wda Świecie | 2007 | U14 | KP | -- | PLISZKA Julia | Z/0320/19 | 2023 | BEZ | |||||||
10 | s | 5 | 2:07.56 | FURMAŃSKA Amelia | CSiR Susz | 2007 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
11 | s | 5 | 2:10.33 | SKWAREK Dominika | UKS Jedynka Bartoszyce | 2005 | U16 | WN | -- | FIGAT Kamil | BEZ | LDK! | ||||||||
12 | s | 5 | 2:18.72 | BARICA Kinga | Orka Iława Athletics # | 2008 | U12 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/0728/23 | 2024 | LDK! | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:50.46 | JELSKA Justyna | KS Podlasie Białystok # | 1999 | U23 | PD | -- | JELSKA Justyna B.D. B.D. # | Z/1051/15 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
2 | s | 1 | 2:53.46 | BRONOWSKA Zuzanna | Mazovia ProActiv Ciechanów | 2001 | U20 | MZ | -- | ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # | Z/1766/15 | 2021 | KNF SKN | |||||||
3 | s | 1 | 2:53.77 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2119/15 | 2023 | ZKN | |||||||
4 | s | 1 | 2:58.81 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 1987 | Sen | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:00.22 | GŁÓWCZEWSKA Katarzyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U20 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1845/15 | 2024 | 1 | KNF SKN | ||||||
6 | s | 1 | 3:05.87 | CIOŁAK Magdalena | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN | ||||||||||
7 | s | 1 | 3:06.39 | WALISIEWICZ Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | CHOCHLIUK Grażyna # | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
8 | s | 1 | 3:06.64 | ZIÓŁEK Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
9 | s | 1 | 3:06.88 | BUTLER Katarzyna | LKS Maków Mazowiecki # | 2001 | U20 | MZ | -- | ŁUNIEWSKI Grzegorz # | Z/1755/15 | 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
10 | s | 1 | 3:07.20 | KALISZ Patrycja | LKS Fenix Słupsk | 1998 | U23 | PM | -- | ROLBIECKI Janusz | Z/0526/14 | 2021 | 2 | |||||||
11 | s | 1 | 3:14.96 | STEFANOWICZ Inez | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:20.17 | METLICKA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U20 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1852/15 | 2024 | 3 | ZKN | ||||||
13 | s | 1 | 3:32.63 | TROŚCIANKO Kornelia | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U18 | WN | -- | PALUCH Krystian | 4 | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 3:04.60 | PLECZYŃSKA Natalia | GKS Żukowo # | 2002 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof # | Z/2926/16 | 2021 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | s | 2 | 3:11.65 | ULASZEWSKA Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U18 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna # | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | s | 2 | 3:11.72 | DZWONKOWSKA Karolina | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
4 | s | 2 | 3:11.93 | SZYMANOWICZ Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2000 | U20 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | Z/1794/18 | 2024 | ||||||||
5 | s | 2 | 3:14.17 | SŁAWIŃSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | ZKN | ||||||||||
6 | s | 2 | 3:20.10 | ZIENDARA Michalina | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
7 | s | 2 | 3:22.02 | RUMIŃSKA Marlena | LKS Fenix Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:23.88 | ZADERETSKA Sofiya | AML Słupsk # | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:24.53 | ORYL Weronika | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | V | LEWANDOWSKI Michał # | Z/0024/18 | 2023 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
10 | s | 2 | 3:26.12 | RODAK Karolina | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
11 | s | 2 | 3:26.72 | KOSSAKOWSKA Julia | MKS Gniezno | 2001 | U20 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/0010/15 | 2020 | 4 | |||||||
12 | s | 2 | 3:28.66 | RAGAN Katarzyna | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna | 4 | LDK! | ||||||||
13 | s | 2 | 3:30.12 | ŚWIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła | 1987 | Sen | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||
1 | s | 3 | 3:11.66 | GÓRSKA Małgorzata | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | III | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | s | 3 | 3:12.26 | GLAZIK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | III | B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # | , Z/1926/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | s | 3 | 3:14.05 | URBAN Monika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | IV | SZAŁACH Krzysztof # | Z/4860/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | s | 3 | 3:19.30 | NOWAKOWSKA Katarzyna | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/2544/18 | 2024 | ||||||||
5 | s | 3 | 3:19.35 | ORZECHOWSKA Dorota | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | IV | PAWŁOWSKI Grzegorz # | Z/1560/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||||
6 | s | 3 | 3:19.65 | BULIK Patrycja | SKLA Sopot # | 2005 | U16 | PM | IV | B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | s | 3 | 3:20.98 | PAŃKA Wiktoria | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. # | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
8 | s | 3 | 3:21.83 | SZCZEPANKIEWICZ Beata | MKS Gniezno | 2004 | U16 | WP | IV | GORCZYŃSKI Paweł GORCZYŃSKI Paweł # | , Z/4131/18 | , 2021 | 5 | |||||||
9 | s | 3 | 3:39.89 | BUBACZ Wanessa | MKS Gniezno | 2005 | U16 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/0870/19 | 2020 | ||||||||
10 | s | 3 | 3:57.29 | DOBERSCHUTZ Dorota | MKS Gniezno | 2004 | U16 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/0871/19 | 2021 | ||||||||
11 | s | 3 | 4:13.14 | LEWANDOWSKA Kinga | MKS Gniezno | 2003 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/4130/18 | 2020 | BEZ | |||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:27.15 | PĘTLICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | s | 1 | 6:30.95 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | SKN | ||||||
3 | s | 1 | 6:37.57 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik | 2000 | U20 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | ZKN | ||||||
4 | s | 1 | 6:39.72 | WAWRZYNIAK Oliwia | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/0256/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | s | 1 | 6:54.39 | DALIDOWICZ Maja | MKS Truso Elbląg | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
6 | s | 1 | 7:50.77 | RADZIKOWSKA Patrycja | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 9:27.49 | WLIZŁO Anna | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | # | ROSU | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.06 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | II | SKN | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.48 | GAJEWSKI Karol | OKS Skra Warszawa | 1999 | U23 | MZ | II | ZKN SKN | ||||||||||
3 | s | 1 | 23.35 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 24.44 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | -- | B.D. | 1 | ZKN | ||||||||
1 | s | 2 | 22.85 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | III | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | ZKN SKN | |||||||
2 | s | 2 | 22.91 | FRĄCKIEWICZ Natan | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U20 | ZP | III | JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. | Z/2964/16 | 2022 | LDK! | KNF SKN | ||||||
3 | s | 2 | 23.15 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 23.34 | BUCH Natan | AZS Łódź | 1995 | Sen | LD | III | SADACH Aneta B.D. | Z/1522/11 | 2021 | 2 | |||||||
1 | s | 3 | 22.78 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U23 | MZ | II | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 3 | 22.89 | ZARZYŃSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U23 | WP | III | JAGACIAK Jarosław B.D. | Z/3976/15 | 2024 | ||||||||
3 | s | 3 | 23.19 | NIKODEMCZUK Konrad | WKS Flota Gdynia | 1998 | U23 | PM | III | B.D. | ||||||||||
4 | s | 3 | 23.64 | SADOLEWSKI Alan Wiktor | KS Zawkrze Mława | 2002 | U18 | MZ | IV | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | s | 3 | 24.05 | PIÓRO Olaf | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | IV | SASKA Tomasz B.D. | Z/5773/15 | 2023 | ||||||||
1 | s | 4 | 23.09 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las # | 1990 | Sen | WP | III | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2023 | II | |||||||
2 | s | 4 | 23.26 | MORZEWSKI Marceli | OKS Skra Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
3 | s | 4 | 23.47 | PIĄTKOWSKI Marcin | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | III | |||||||||||
4 | s | 4 | 23.80 | CYGLER Robert | OKS Skra Warszawa | 1991 | Sen | MZ | -- | B.D. B.D. BALCERZAK Piotr | , Z/1382/12 | , 2023 | 3 | |||||||
1 | s | 5 | 22.84 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | III | ZKN | ||||||||||
2 | s | 5 | 23.51 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U18 | WN | III | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ZKN | ||||||
3 | s | 5 | 23.64 | MICHALAK Piotr | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | IV | DIAK Mateusz | Z/2843/16 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
4 | s | 5 | 24.01 | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | IV | LDK! | ||||||||||
1 | s | 6 | 23.38 | OSS Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2001 | U20 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 6 | 23.44 | SZTRANC Oskar | OKS Skra Warszawa | 1997 | U23 | MZ | III | B.D. # | Z/1197/14 | 2021 | 3 | |||||||
3 | s | 6 | 23.62 | DZIKIEWICZ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | IV | B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # | , Z/0992/16 | , 2023 | LDK! | |||||||
4 | s | 6 | 25.13 | NOWICKI Krzysztof | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 23.35 | PIASECKI Ryszard | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | III | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0948/18 | 2023 | ZKN | |||||||
2 | s | 7 | 24.70 | SZYMAŃSKI Cezary | UKS Dziewiątka Kutno | 2003 | U18 | LD | -- | ZKN | ||||||||||
3 | s | 7 | 25.07 | GRZYBEK Patryk | MKL Toruń | 1999 | U23 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/0502/17 | 2018 | ||||||||
4 | s | 7 | 25.49 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U20 | WN | -- | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | |||||||
1 | s | 8 | 22.78 | TRZÓSŁO Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | II | B.D. | ZKN | |||||||||
2 | s | 8 | 23.15 | SOBÓL Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/2970/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | s | 8 | 23.77 | WIŚNIEWSKI Damian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U23 | MZ | -- | B.D. | Z/0164/15 | 2023 | ||||||||
4 | s | 8 | 24.04 | MAGALSKI Łukasz | MUKL Brodnica | 2001 | U20 | KP | IV | |||||||||||
5 | s | 8 | 24.25 | MIŁEK Mateusz | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | IV | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/1168/18 | 2019 | 3 | |||||||
1 | s | 9 | 24.36 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
2 | s | 9 | 24.70 | KONEK Paweł | PLKS Gwda Piła | 2002 | U18 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian | 4 | LDK! | ||||||||
3 | s | 9 | 24.98 | JANTA LIPIŃSKI Maciej | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Janusz | Z/0789/16 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
4 | s | 9 | 25.11 | KOWALSKI Damian | UKS Cyprianka | 2001 | U20 | KP | -- | MAŃKOWSKI Mariusz | Z/3123/16 | 2018 | BEZ | |||||||
5 | s | 9 | 25.67 | KAŹMIERSKI Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2003 | U18 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian | 4 | LDK! | ||||||||
6 | s | 9 | 26.12 | JEŻEWSKI Krzysztof | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 10 | 23.69 | MAŁECKI Kacper | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U23 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 10 | 24.04 | CIEŚLA Mikołaj | UKS Achilles Leszno | 1993 | Sen | WP | -- | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 10 | 24.26 | KRAWIEC Mateusz | LKS Fenix Słupsk | 1996 | Sen | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/1667/16 | 2020 | BEZ | |||||||
1 | s | 11 | 22.39 | KRÓLIKOWSKI Szymon | UKS Achilles Leszno | 1999 | U23 | WP | II | B.D. # | ZKN SKN | |||||||||
2 | s | 11 | 24.04 | GLAZIK Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | IV | B.D. ŁUKASIAK Michał # | , Z/0257/19 | , 2023 | ||||||||
3 | s | 11 | 25.75 | FRYC Krzysztof | OKS Skra Warszawa | 1999 | U23 | MZ | -- | GĄSIEWSKI Artur B.D. # | Z/3068/17 | 2023 | ||||||||
4 | s | 11 | 27.08 | CIĘSZKI Paweł | LUKS Start Nakło | 2004 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
s | 11 | DQ | BRZOSKOWSKI Martyn | MKS Sambor Tczew | 2000 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
1 | s | 12 | 23.38 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | III | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | ROSU ZKN | |||||||
2 | s | 12 | 24.28 | FARAJ Wiktor | OKS Skra Warszawa | 2002 | U18 | MZ | IV | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/0150/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 12 | 25.00 | ALEKSANDROWICZ Oskar | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 12 | 25.00 | MAKOS Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 12 | 28.45 | KURAŚKIEWICZ Dominik | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 13 | 23.64 | FOJUTH Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U18 | PM | IV | B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | , Z/1505/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | s | 13 | 23.92 | KOTYNIA Kacper | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2003 | U18 | LD | IV | |||||||||||
3 | s | 13 | 24.62 | ROSZCZAK Bartosz | UKS Achilles Leszno | 2003 | U18 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 13 | 24.99 | NOWAKOWSKI Oskar | BKS Bydgoszcz | 2003 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 13 | 25.03 | KOŁODZIEJSKI Filip | MUKS Płock | 2003 | U18 | MZ | -- | MIESZKOWSKI Piotr | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | s | 13 | 27.86 | MISZKE Patryk | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | s | 14 | 25.51 | GRANOSZEWSKI Igor | KS Zawkrze Mława | 2004 | U16 | MZ | V | KOZIATEK Krzysztof # | 5 | LDK! | ||||||||
2 | s | 14 | 25.65 | STEFANOWICZ Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
3 | s | 14 | 26.89 | WOLDAN Marcin | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/0713/19 | , 2022 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | s | 14 | 27.33 | GORLEWSKI Szymon | KS Zawkrze Mława | 2004 | U16 | MZ | -- | KOZIATEK Krzysztof # | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 15 | 25.22 | KUCIŃSKI Konrad | KS Zawkrze Mława | 2004 | U16 | MZ | V | KOZIATEK Krzysztof # | 5 | LDK! | ||||||||
2 | s | 15 | 25.36 | OSSOWSKI Bartosz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U16 | LB | V | ROSU | ||||||||||
3 | s | 15 | 25.73 | BACZEWSKI Dominik | UKS Atos Woźnice | 2004 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 15 | 27.50 | STROMSKI Grzegorz | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra # | Z/5675/18 | 2024 | BEZ | ROSU | ||||||
1 | s | 16 | 25.08 | KOŁODZIEJSKI Oliwier | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | V | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/4002/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 16 | 25.32 | STĘPIEŃ Mateusz | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U16 | WN | V | B.D. | Z/0132/19 | 2023 | ||||||||
3 | s | 16 | 25.64 | JANUSZEWSKI Igor | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | Z/4877/18 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | s | 16 | 28.77 | ŁASKOWSKI Filip | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | ROSU | ||||||||||
5 | s | 16 | 29.65 | KOLPERT Jakub | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra # | Z/5674/18 | 2024 | BEZ | ROSU | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 34.90 | SMOLNICKI Łukasz | SKLA Sopot | 1995 | Sen | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0378/11 | 2023 | 1 | |||||||
1 | s | 1 | 34.90 | WESELA Adrian | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1998 | U23 | WP | -- | B.D. | Z/0387/14 | 2022 | KNF SKN | |||||||
3 | s | 1 | 36.10 | MAZUR Krystian | UKS Kusy Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/2053/15 | 2021 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
4 | s | 1 | 36.14 | BUCH Natan | AZS Łódź | 1995 | Sen | LD | -- | SADACH Aneta B.D. | Z/1522/11 | 2021 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 37.13 | URBANIAK Sebastian | LKS Vectra Włocławek | 2001 | U20 | KP | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
1 | s | 2 | 35.46 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U18 | OP | -- | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | KNF | ||||||
2 | s | 2 | 36.15 | ŻYGOWSKI Damian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 36.44 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | |||||||
4 | s | 2 | 36.61 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U18 | ZP | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
5 | s | 2 | 43.90 | KROPLEWSKI Jerzy | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | s | 3 | 35.76 | PIASECKI Ryszard | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0948/18 | 2023 | ZKN | |||||||
2 | s | 3 | 36.44 | ROWIŃSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. KALINOWSKA Joanna | , Z/3152/16 | , 2020 | 3 | ROSU | ||||||
3 | s | 3 | 36.61 | TRZÓSŁO Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
4 | s | 3 | 38.22 | DĄBROWSKI Jakub | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2002 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon | Z/0592/16 | 2021 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | s | 3 | 38.52 | GRODEK Fabian | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | CHOCHLIUK Grażyna | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | s | 4 | 36.95 | MIESZKOWSKI Bartłomiej | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U23 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 4 | 37.70 | LEWANDOWSKI Jan | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 38.21 | BARTCZAK Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U20 | ZP | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
4 | s | 4 | 38.87 | TRUSZCZYŃSKI Mikołaj | GUKS Asy Dywity | 2001 | U20 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 39.46 | CIARKA Bartosz | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 4 | LDK! | ||||||||
1 | s | 5 | 34.75 | SARR-MALINOWSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | -- | KNF SKN | ||||||||||
2 | s | 5 | 37.70 | BADEŁEK Marek | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 38.84 | SZPANELEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U16 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/5433/19 | , 2022 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | s | 5 | 39.04 | PIETRZAK Kamil | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | IV | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0026/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
1 | s | 6 | 38.89 | PACUK Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | s | 6 | 39.20 | BIEŃKOWSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | s | 6 | 39.32 | ŁUKASIAK Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2003 | U18 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/2216/16 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
4 | s | 6 | 40.27 | GÓRCZYŃSKI Kacper | MUKS Płock | 2004 | U16 | MZ | IV | MIESZKOWSKI Piotr | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | s | 6 | 48.17 | A A | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | s | 6 | 41.54 | WALK Konrad | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | V | RADTKE Marek B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
1 | s | 7 | 39.06 | HARASIUK Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | IV | RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek | , Z/0050/18 | , 2022 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 7 | 39.26 | MICHALAK Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3726/17 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | s | 7 | 40.56 | SADOWCZYK Maciej | KS Wda Świecie | 2004 | U16 | KP | V | PLISZKA Julia | Z/1427/17 | 2023 | 5 | |||||||
4 | s | 7 | 42.47 | KUCZEROWSKI Kamil | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | V | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/3794/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
5 | s | 7 | 44.53 | MAJEWSKI Dawid | UKS Atos Woźnice | 2005 | U16 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 8 | 36.67 | LIPIŃSKI Karol | SKLA Sopot | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 8 | 36.96 | BRONISZEWSKI Kacper | LIUKS Kruszwica | 2001 | U20 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/3168/17 | 2019 | 3 | |||||||
3 | s | 8 | 43.20 | FRAŚ Andrzej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1962 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/4670/18 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | s | 9 | 37.15 | RATAJCZYK Jakub | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | # | LDK! | ZKN SKN | ||||||||
2 | s | 9 | 37.64 | GLAZIK Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | B.D. ŁUKASIAK Michał # | , Z/0257/19 | , 2023 | ||||||||
3 | s | 9 | 38.53 | SOŁTYSIAK Daniel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | ROŻEJ Marek B.D. # | Z/0234/19 | 2024 | ||||||||
4 | s | 9 | 39.51 | GUSSMANN Konrad | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 10 | 36.80 | JAWORSKI Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | s | 10 | 40.17 | TUSZYŃSKI Krystian | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 10 | 42.67 | KOZŁOWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 10 | 52.43 | KOSIOREK Stanisław | UKS Atos Woźnice | 2006 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0318/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | s | 11 | 40.57 | KŁOCZKO Kacper | LKS Korab Olecko # | 2003 | U18 | WN | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | s | 11 | 41.99 | OLSZEWSKI Dawid | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 11 | 52.99 | WAWRZYNOWICZ Gabriel | UKS Atos Woźnice | 2006 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | LDK! | |||||||||
1 | s | 12 | 38.81 | FLOREK Mikołaj | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | s | 12 | 39.16 | PIWOŃSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | IV | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/2012/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | s | 12 | 40.32 | HAWEŁKO Igor | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | IV | DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # | , Z/3491/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | s | 12 | 40.81 | KOŁACZKO Kacper | UKS Jedynka Bartoszyce | 2003 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 12 | 41.08 | SMAGAŁA Bartłomiej | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | V | |||||||||||
5 | s | 12 | 41.08 | KMIECIK Robert | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 13 | 39.54 | MARKOWSKI Stefan | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | IV | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | s | 13 | 39.92 | KASPRZYK Kacper | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | IV | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/0016/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
3 | s | 13 | 42.27 | WOJTKOWIAK Michał | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | V | # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | s | 13 | 42.90 | CHOJNOWSKI Antoni | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0029/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | s | 13 | 43.74 | SZYŁEJKO Dominik | UKS Atos Woźnice | 2005 | U16 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | LDK! | |||||||||
6 | s | 13 | 51.93 | WAWRZYNOWICZ Dawid | UKS Atos Woźnice | 2005 | U16 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | LDK! | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.03 | WIŚNIEWSKI Damian | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U20 | KP | III | CZUBASZEK Jarosław # | Z/2264/15 | 2024 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 52.21 | DĄBROWSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | III | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/0987/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | s | 1 | 52.38 | POROŻYŃSKI Mateusz | WKS Śląsk Wrocław # | 2002 | U18 | DS | III | B.D. B.D. # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | s | 1 | 53.53 | PILCH Eryk | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U20 | WP | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 57.22 | FILIPIAK Miłosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2001 | U20 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:21.72 | OSTROWSKI Filip | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. JASZCZAK Stanisław # | , Z/0336/15 | , 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | s | 1 | 1:22.97 | STAROŃ Szymon | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U20 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1882/15 | 2024 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 1:23.38 | RYMARCHUK Aliaksei | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:24.09 | KRAUZE Bartosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 1999 | U23 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:24.49 | POULAIN Kamil | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # | , Z/3372/15 | , 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 1:25.34 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U20 | WN | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
7 | s | 1 | 1:25.76 | SKROBIŃSKI Arkadiusz | KS Sprintwarsaw # | 2000 | U20 | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz # | Z/2052/15 | 2024 | ||||||||
8 | s | 1 | 1:26.37 | TRZCIŃSKI Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U18 | ZP | -- | SKN | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:27.41 | WESOŁOWSKI Miłosz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U16 | PM | II | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0001/18 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
10 | s | 1 | 1:28.38 | NAWROT Mikołaj | OŚ AZS Poznań | 2000 | U20 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0793/15 | 2024 | ||||||||
11 | s | 1 | 1:29.13 | KOGUT Andrzej | GKS Start Długołęka # | 2001 | U20 | DS | -- | B.D. | Z/1613/15 | 2021 | ||||||||
12 | s | 1 | 1:29.57 | WIŚNIEWSKI Damian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U23 | MZ | -- | B.D. | Z/0164/15 | 2023 | ||||||||
13 | s | 1 | 1:29.68 | TRUSZCZYŃSKI Mikołaj | GUKS Asy Dywity | 2001 | U20 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:24.14 | DACHTERA Adam | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | -- | # | ZKN | |||||||||
2 | s | 2 | 1:25.05 | SKOMSKI Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | PODOLAK Michał # | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | s | 2 | 1:25.28 | LIKWIARZ Dawid | KS Prefbet-Sonarol # | 2002 | U18 | PD | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
4 | s | 2 | 1:25.81 | GRZYBOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | ROSU | |||||||||
5 | s | 2 | 1:28.83 | MAŁECKI Jakub | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U18 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
6 | s | 2 | 1:30.39 | BIESZKE Kacper | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
7 | s | 2 | 1:30.47 | KABATA Filip | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2003 | U18 | KP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy # | 3 | LDK! | ||||||||
8 | s | 2 | 1:31.44 | GRZEGRZÓŁKA Szymon | UKS Młodzik Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/2535/18 | 2020 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
9 | s | 2 | 1:31.48 | SOBCZAK Bartłomiej | KSLZS Kruszwica # | 2003 | U18 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
10 | s | 2 | 1:40.78 | NOWAKOWSKI Jacek | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1966 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | , Z/3854/18 | , 2024 | ||||||||
1 | s | 3 | 1:26.72 | LEWANDOWSKI Filip | GKS Cartusia Kartuzy # | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. KRÓL Krzysztof | , Z/2219/17 | , 2021 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | s | 3 | 1:28.10 | GRZYWACZ Maciej | KS Wda Świecie | 2002 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:30.34 | BIELECKI Marek | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | s | 3 | 1:32.70 | KUŁDO Jakub | OŚ AZS Poznań | 2003 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 1:36.17 | BENDYK Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3069/18 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | s | 3 | 1:40.34 | SIKORA Dawid | UKS Sokół Węgorzewo | 2001 | U20 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 1:48.44 | KOŁACZKO Kacper | UKS Jedynka Bartoszyce | 2003 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:28.70 | POCZWARDOWSKI Jędrzej | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/2386/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | s | 1 | 2:29.76 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | -- | NAGY Czesław B.D. # | Z/0051/17 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | s | 1 | 2:32.33 | SZYNAKA Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/2385/16 | , 2024 | ZKN | |||||||
4 | s | 1 | 2:32.46 | JĘDRZEJAK Wiktor | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | -- | LDK! | ZKN SKN | |||||||||
5 | s | 1 | 2:32.61 | TANAŚ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
6 | s | 1 | 2:32.83 | GUTOWSKI Dawid | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U18 | KP | -- | ZRADA Piotr B.D. | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
7 | s | 1 | 2:33.81 | RYBAKOWSKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | JOBT Andrzej | Z/1769/15 | 2024 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 2:35.21 | LEWANDOWSKI Jakub | MKS Gniezno | 2000 | U20 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/1159/16 | 2019 | 3 | |||||||
9 | s | 1 | 2:35.27 | KUBICKI Adam | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:37.36 | WEREMCZUK Krzysztof | MKS Polonia Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
11 | s | 1 | 2:37.76 | NAGÓREK Marcin | KS Agros Zamość | 1980 | Masters | LU | -- | NAGÓREK Marcin B.D. | Z/0851/11 | 2023 | 2 | |||||||
12 | s | 1 | 2:40.41 | PIOTROWSKI Andrzej | MKS Polonia Warszawa | 1973 | Masters | MZ | -- | B.D. JOBT Andrzej | , Z/0223/16 | , 2024 | BEZ | |||||||
13 | s | 1 | 2:43.18 | DOBRZAŃSKI Piotr | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
1 | s | 2 | 2:36.20 | SZPEJNA Paweł | BKS Bydgoszcz # | 2000 | U20 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:37.06 | MANIECKI Gabriel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/1273/15 | 2023 | SKN | |||||||
3 | s | 2 | 2:38.74 | BIERNACKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
4 | s | 2 | 2:38.86 | RUDAWSKI Dominik | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | ZKN | ||||||||||
5 | s | 2 | 2:40.00 | STANIAK Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U20 | PM | -- | KRAWCZAK Tomasz | Z/0185/15 | 2023 | 4 | |||||||
6 | s | 2 | 2:40.33 | WIECZOREK Alan | AML Słupsk | 2000 | U20 | PM | -- | # | LDK! | ZKN | ||||||||
7 | s | 2 | 2:43.63 | ROGOZIŃSKI Karol | UKS Siódemka Ostrołęka | 1999 | U23 | MZ | -- | DĄBROWSKI Dariusz | Z/2353/15 | 2024 | 3 | |||||||
8 | s | 2 | 2:45.15 | RUMIŃSKI Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
9 | s | 2 | 2:46.98 | SZCZERBA Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław | , Z/0783/16 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
10 | s | 2 | 2:57.65 | JANTA Dawid | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/2236/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
11 | s | 2 | 3:02.04 | ADAMCZYK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U20 | PM | -- | ZKN | ||||||||||
12 | s | 2 | 3:05.19 | KAMIŃSKI Paweł | LUKS Start Nakło | 2004 | U16 | KP | -- | B.D. | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | s | 3 | 2:47.74 | FOLGA Bartłomiej | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej # | , Z/0984/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | s | 3 | 2:49.02 | KUMISZCZA Cezary | CMKL Człuchów | 2005 | U16 | PM | IV | BODZIAK Igor | 4 | LDK! | ||||||||
3 | s | 3 | 2:49.24 | KRAUZE Robert | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2001 | U20 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 3 | 2:49.91 | GÓRCZYŃSKI Bartosz | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | IV | PODOLAK Michał # | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
5 | s | 3 | 2:52.78 | FĄS Mateusz | PLKS Gwda Piła | 2000 | U20 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 2:53.25 | JADCZAK Adrian | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | V | # | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | s | 3 | 2:54.04 | KARWOWSKI Krystian | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:55.68 | HOŁOWIENKO Jan | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/4751/17 | 2023 | ||||||||
9 | s | 3 | 3:01.20 | BARAN Oliwier | SKLA Sopot # | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
10 | s | 3 | 3:05.30 | SPRENGER Daniel | CMKL Człuchów | 2003 | U18 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 3 | 3:06.08 | ŚLIWIŃSKI Norbert | PLKS Gwda Piła | 2004 | U16 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/0269/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
1 | s | 4 | 2:46.06 | ARENDT Kacper | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | CZUBASZEK Jarosław # | Z/2216/19 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 4 | 2:47.26 | TOBERA Mieszko | PLKS Gwda Piła | 2001 | U20 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
3 | s | 4 | 2:47.66 | BŁASZCZYK Kamil | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U18 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew B.D. MAJEWSKI Zbigniew | Z/3056/17 | 2024 | ||||||||
4 | s | 4 | 2:48.75 | WIKTOROWICZ Paweł | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U18 | ZP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | s | 4 | 2:48.97 | GÓRSKI Krystian | PTT Delta Płock | 2001 | U20 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir # | Z/5096/18 | 2023 | BEZ | |||||||
6 | s | 4 | 2:52.98 | KONEK Piotr | PLKS Gwda Piła | 2002 | U18 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. | LDK! | |||||||||
7 | s | 4 | 2:59.85 | SÓJKA Radosław | PLKS Gwda Piła | 2000 | U20 | WP | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 3:06.90 | WRÓBEL Michał | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 4 | 3:13.28 | WANIAK Dominik | LUKS Start Nakło | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
10 | s | 4 | 3:16.58 | BORECKI Antoni | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. RUMIŃSKI Wojciech # | , Z/0014/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
1 | s | 5 | 2:49.82 | BAKA Jakub | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | s | 5 | 2:51.51 | JURAK Bartosz | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4754/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | s | 5 | 2:55.17 | MAJCHRZAK Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 2:55.46 | JARZEMBSKI Kacper | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | V | KENSIK Jan | Z/0132/18 | 2023 | 5 | |||||||
5 | s | 5 | 3:00.68 | RODZIEWICZ Michał | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | NAGY Czesław | Z/0161/19 | 2024 | ||||||||
6 | s | 5 | 3:02.20 | FIJAŁKOWSKI Mikołaj | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0124/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | s | 5 | 3:03.44 | DĄBROWSKI Dominik | KS Zawkrze Mława | 2005 | U16 | MZ | -- | KOZIATEK Krzysztof | BEZ | LDK! | ||||||||
8 | s | 5 | 3:08.56 | IWANEK Dawid | PLKS Gwda Piła | 2003 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | BEZ | LDK! | ||||||||
9 | s | 5 | 3:20.40 | E A | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
10 | s | 5 | 3:25.02 | MANIKOWSKI Miłosz | ULKS Talex Borzytuchom | 2006 | U14 | PM | -- | WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/4844/18 | , 2021 | LDK! | |||||||
11 | s | 5 | 3:34.13 | CAŁA Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0263/19 | , 2022 | LDK! | ROSU | ||||||
12 | s | 5 | 3:40.92 | PALIŃSKI Michał | CSiR Susz | 2007 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
13 | s | 5 | 3:51.76 | OLSZEWSKI Wojciech | CSiR Susz | 2007 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:31.52 | MISIEWICZ Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | Sen | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 5:34.80 | BUDZIŃSKI Maciej | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U20 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1875/15 | 2024 | 3 | ZKN | ||||||
3 | s | 1 | 5:38.03 | PRZYBYLAK Tomasz | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0711/15 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | s | 1 | 5:40.70 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U20 | PM | -- | JOST Zbigniew # | Z/1856/15 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
5 | s | 1 | 5:41.11 | TRACZ Jakub | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
6 | s | 1 | 5:45.84 | KWAPISZEWSKI Kacper | OŚ AZS Poznań | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
7 | s | 1 | 5:47.15 | GOSZCZYŃSKI Roch | OŚ AZS Poznań | 1999 | U23 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
8 | s | 1 | 5:48.28 | KOWALSKI Maciej | OŚ AZS Poznań | 2003 | U18 | WP | -- | GRENDA Jan NOWAK Łukasz | Z/0605/18 | 2024 | ZKN | |||||||
9 | s | 1 | 5:49.44 | MAĆKOWIAK Wiktor | OŚ AZS Poznań | 1999 | U23 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
10 | s | 1 | 5:49.56 | BRODZIK Kamil | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
11 | s | 1 | 5:53.49 | BURKOWSKI Kacper | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 5:54.01 | LIPIŃSKI Mateusz | AML Słupsk | 1999 | U23 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/1917/17 | 2024 | ||||||||
13 | s | 1 | 5:57.20 | SADŁOWSKI Piotr | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2000 | U20 | PD | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 6:16.56 | TYBOROWSKI Natan | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U20 | WN | -- | |||||||||||
15 | s | 1 | 6:29.43 | PALUCH Sylwester | GUKS Asy Dywity | 2001 | U20 | WN | -- | |||||||||||
16 | s | 1 | 6:30.52 | DZIK Szymon | UKS Mały Jeziorak Iława | 2000 | U20 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.9760191440582 sekund |