Białogard 11.06.2011 Mityng Kwalifikacyjny |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.41 | PODLASZCZAK Natalia | MKL Szczecin | 1993 | U20 | ZP | +0.2 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.59 | MICHALSKA Alicja | MKL Szczecin | 1990 | U23 | ZP | +0.2 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
3 | e | 1 | 12.68 | KOTLICKA Kamila | MKL Szczecin | 1993 | U20 | ZP | +0.2 | II | # | |||||||||
4 | e | 1 | 12.87 | KUROWSKA Julia | UKL Ósemka Police | 1995 | U18 | ZP | +0.2 | III | ||||||||||
5 | e | 1 | 13.23 | LEWANDOWSKA Klaudia | MLUKS Mokasyn Płoty | 1996 | U16 | ZP | +0.2 | IV | KECLER Szymon | Z/1711/12 | 2015 | 4 | ||||||
6 | e | 1 | 13.31 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +0.2 | IV | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | |||||||
7 | e | 1 | 13.34 | STĘPIEŃ Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1996 | U16 | ZP | +0.2 | IV | ||||||||||
8 | e | 1 | 13.49 | ROMEJ Aleksandra | ŁKB Trucht Łobez # | 1996 | U16 | ZP | +0.2 | IV | ROMEJ Elżbieta # | Z/0776/12 | 2014 | BEZ | ||||||
1 | e | 2 | 13.72 | KARCZ Liwia | MLUKS Mokasyn Płoty | 1997 | U16 | ZP | 0.0 | IV | KECLER Szymon | 3 | ||||||||
2 | e | 2 | 13.72 | GÓRALSKA Anna | KL Wałcz | 1996 | U16 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | e | 2 | 13.74 | HAWRYLUK Róża | MKS Junior Złocieniec | 1992 | U20 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | e | 2 | 13.94 | CIESIELSKA Kamila | UKS Wieża Postomino | 1995 | U18 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 14.20 | STAROSTA Justyna | KL Wałcz | 1997 | U16 | ZP | 0.0 | V | ||||||||||
6 | e | 2 | 14.29 | BAGIŃSKA Róża | KL Wałcz | 1994 | U18 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | e | 2 | 14.45 | GRZANKA Anna | UKL Ósemka Police | 1994 | U18 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | e | 2 | 14.58 | MYC Anna | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U14 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 14.03 | DUDA Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U16 | ZP | +0.9 | V | ||||||||||
2 | e | 3 | 14.81 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U14 | ZP | +0.9 | -- | # | |||||||||
3 | e | 3 | 15.00 | RATAJCZYK Roksana | MLUKS Mokasyn Płoty | 1999 | U14 | ZP | +0.9 | -- | KECLER Dorota | 5 | ||||||||
4 | e | 3 | 16.18 | KUKUŁKA Sandra | KL Iskra Białogard | 1998 | U14 | ZP | +0.9 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 16.66 | STANISŁAWEK Aneta | MLUKS Mokasyn Płoty | 1999 | U14 | ZP | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 18.22 | KUBOWICZ Weronika | MKS Hermes Gryfino | 1997 | U16 | ZP | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 14.23 | SIUTKOWSKA Izabela | KL Wałcz | 1996 | U16 | ZP | +1.8 | V | ||||||||||
2 | e | 4 | 14.80 | ANUSZKIEWICZ Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U14 | ZP | +1.8 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 14.84 | KECLER Katarzyna | MLUKS Mokasyn Płoty | 1995 | U18 | ZP | +1.8 | -- | KECLER Szymon | Z/5092/11 | 2017 | BEZ | ||||||
4 | e | 4 | 15.54 | RZEPNIKOWSKA Iwona | KL Iskra Białogard | 1998 | U14 | ZP | +1.8 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 16.31 | PASTUSZAK Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U12 | ZP | +1.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 14.98 | BOŁDYSZ Mariola | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U14 | ZP | +0.2 | -- | # | |||||||||
2 | e | 5 | 15.38 | MADCZAK Agnieszka | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U14 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 15.39 | BIALIK Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 1998 | U14 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 16.28 | DRĘTKIEWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U14 | ZP | +0.2 | -- | # | |||||||||
5 | e | 5 | 16.49 | BOŁDYSZ Angelika | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U16 | ZP | +0.2 | -- | # | |||||||||
6 | e | 5 | 17.66 | ROMANOWSKA Paulina | STS Pomerania Szczecinek | 1999 | U14 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 17.01 | KOMAROWSKA Ada | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U12 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
2 | e | 6 | 17.05 | WASIELEWSKA Sylwia | STS Pomerania Szczecinek | 2000 | U12 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
3 | e | 6 | 18.08 | GAWDZIK Zuzanna | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
4 | e | 6 | 18.09 | KOZAK Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U12 | ZP | +0.2 | -- | # | |||||||||
5 | e | 6 | 18.72 | SUCHOCKA Wiktoria | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | +0.2 | -- | # | |||||||||
6 | e | 6 | 18.80 | KADEJ Zuzanna | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | f | 12.37 | PODLASZCZAK Natalia | MKL Szczecin | 1993 | U20 | ZP | +0.4 | II | |||||||||||
2 | f | 12.57 | MICHALSKA Alicja | MKL Szczecin | 1990 | U23 | ZP | +0.4 | II | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 12.65 | KOTLICKA Kamila | MKL Szczecin | 1993 | U20 | ZP | +0.4 | II | # | ||||||||||
4 | f | 12.90 | KUROWSKA Julia | UKL Ósemka Police | 1995 | U18 | ZP | +0.4 | III | |||||||||||
5 | f | 13.19 | LEWANDOWSKA Klaudia | MLUKS Mokasyn Płoty | 1996 | U16 | ZP | +0.4 | III | KECLER Szymon | Z/1711/12 | 2015 | 4 | |||||||
6 | f | 13.49 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +0.4 | IV | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.94 | FABIAŃCZYK Sylwia | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +1.2 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 26.21 | ŚLĘZAK Natalia | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U18 | ZP | +1.2 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.70 | JAŚKIEWICZ Diana | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +1.2 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 27.23 | ROMEJ Aleksandra | ŁKB Trucht Łobez # | 1996 | U16 | ZP | +1.3 | III | ROMEJ Elżbieta # | Z/0776/12 | 2014 | BEZ | ||||||
2 | s | 2 | 27.47 | JANAS Ilona | MKS Hermes Gryfino | 1990 | U23 | ZP | +1.3 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 2 | 27.50 | STĘPIEŃ Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1996 | U16 | ZP | +1.3 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 29.02 | LEWANDOWSKA Kamila | KL Bałtyk Koszalin | 1996 | U16 | ZP | +1.3 | V | ||||||||||
1 | s | 3 | 29.08 | GÓRALSKA Anna | KL Wałcz | 1996 | U16 | ZP | +1.5 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 29.62 | GRZANKA Anna | UKL Ósemka Police | 1994 | U18 | ZP | +1.5 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 29.89 | SIUTKOWSKA Izabela | KL Wałcz | 1996 | U16 | ZP | +1.5 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 29.94 | MARIAK Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U16 | ZP | +1.5 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 31.68 | TOMASZEWSKA Estera | ŁKB Trucht Łobez # | 1998 | U14 | ZP | +1.5 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.40 | KARCZ Liwia | MLUKS Mokasyn Płoty | 1997 | U16 | ZP | IV | KECLER Szymon | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 45.50 | ADAMCZYK Emanuela | LKS Olimpic Szczecin # | 1996 | U16 | ZP | IV | BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # | Z/0113/12 | 2015 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 45.71 | KUDUK Nikola | MKL Szczecin # | 1998 | U14 | ZP | IV | B.D. | ||||||||||
4 | s | 1 | 45.72 | CYRANKOWSKA Ewelina | UKL Ósemka Police | 1996 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 47.52 | SZKUDLAR Klaudia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U14 | ZP | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 50.25 | RATAJCZYK Roksana | MLUKS Mokasyn Płoty | 1999 | U14 | ZP | -- | KECLER Dorota | 5 | |||||||||
1 | s | 2 | 46.68 | GRONDALCZYK Aleksandra | LKS Spartakus Pyrzyce | 1998 | U14 | ZP | V | KUFEL Dariusz | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 48.75 | KLISOWSKA Paula | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 49.38 | KAŁUCKA Klaudia | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 49.50 | POPRAWA Patrycja | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 49.65 | BIALIK Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 1998 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 50.18 | CHOJNACKA Joanna | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 54.34 | KAMIŃSKA Marcelina | MKS Olimp Łobez | 1999 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 61.46 | KAMIŃSKA Mariola | MKS Olimp Łobez | 2000 | U12 | ZP | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.67 | PODLASZCZAK Weronika | MKL Szczecin | 1995 | U18 | ZP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 62.75 | WITEK Paulina | MKS Hermes Gryfino | 1993 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 63.05 | MARCINIAK Adrianna | LKS Jantar Ustka | 1995 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 65.72 | BOJKOWSKA Nikola | UKS Wieża Postomino | 1993 | U20 | ZP | -- | ROLBIECKI Janusz | Z/1050/11 | 2012 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 63.56 | GĄSKA Karolina | UKS Barnim Goleniów | 1995 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 68.57 | KECLER Katarzyna | MLUKS Mokasyn Płoty | 1995 | U18 | ZP | -- | KECLER Szymon | Z/5092/11 | 2017 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 68.75 | LACH Dorota | KL Wałcz | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:45.82 | OLESZKIEWICZ Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:45.93 | KECLER Aleksandra | MLUKS Mokasyn Płoty | 1997 | U16 | ZP | IV | KECLER Szymon # | Z/1754/13 | 2018 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 1:46.24 | SAZON Emilia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:49.95 | SZYJA Klaudia | ULKS Barwice | 1998 | U14 | ZP | V | SZYMAŃSKI Sylwester # | Z/0253/14 | 2017 | BEZ | |||||||
5 | s | 1 | 1:53.14 | NATKAŃSKA Wiktoria | UKS Sprinter Wolin | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:53.73 | RECA Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:53.75 | SUCHODOLSKA Dominika | MLUKS Mokasyn Płoty | 1998 | U14 | ZP | -- | KECLER Szymon # | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 1:53.97 | SYKUŁA Marcelina | LKS Spartakus Pyrzyce | 1997 | U16 | ZP | -- | KUFEL Dariusz | 5 | |||||||||
9 | s | 1 | 1:54.56 | PROBUCKA Sandra | MKS Hermes Gryfino | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:55.08 | GRZELAK Aleksandra | KL Iskra Białogard | 1998 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:52.72 | POLEWSKA Karolina | MKL Szczecin # | 1999 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:53.52 | TELĄŻKA Agata | ULKS Barwice | 1998 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:53.85 | RUDNIKOWICZ Aleksandra | ULKS Barwice | 1998 | U14 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester # | Z/0254/14 | 2017 | 3 | |||||||
4 | s | 2 | 1:54.32 | RÓZGA Angelika | UKL Ósemka Police | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:55.86 | SAWICKA Kamila | UKL Ósemka Police | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:57.08 | WYSŁOBOCKA Alicja | LKS Spartakus Pyrzyce | 1999 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:58.95 | URBANIAK Anita | GULKS Barwice # | 1998 | U14 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | s | 2 | 2:01.21 | SYKUŁA Emanuella | LKS Spartakus Pyrzyce | 1999 | U14 | ZP | -- | KUFEL Dariusz | 5 | |||||||||
9 | s | 2 | 2:03.40 | WASIELEWSKA Paulina | UKL Ósemka Police | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:06.59 | PRUCIAK Olimpia | GULKS Barwice # | 1999 | U14 | ZP | -- | KIELING Mariusz | BEZ | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:25.49 | SZURGOCIŃSKA Nikolina | MKS Hermes Gryfino | 1993 | U20 | ZP | IV | |||||||||||||
2 | 2:26.35 | STACHURA Sandra | MKS Junior Złocieniec | 1994 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
3 | 2:27.99 | KONIKOWSKA Justyna | MKS Hermes Gryfino | 1993 | U20 | ZP | IV | |||||||||||||
4 | 2:30.33 | STARACHOWSKA Natalia | UKL Ósemka Police | 1993 | U20 | ZP | IV | |||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:42.55 | SZYCH Klaudia | RAZ Szczecin # | 1993 | U20 | ZP | II | SZYCH Robert # | Z/1597/11 | 2021 | 1 | |||||||||
2 | 5:05.46 | OLESZKIEWICZ Justyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 5:10.37 | PRZYBYSZEWSKA Paulina | LKS Jantar Ustka | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:50.27 | POŚNIAK Manuela | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 11:19.09 | POŚNIAK Patrycja | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 66.34 | BUKOWSKA Urszula | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 67.09 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 81.31 | SZOK Katarzyna | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.40 | UKLEJA Agata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U16 | ZP | V | B.D. # | BEZ | |||||||||||
2 | 1.40 | BAGIŃSKA Róża | KL Wałcz | 1994 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 1.20 | STOŁPIAK Anna | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 6.72 | DOBIJA Teresa | AZS Łódź | 1982 | Sen | LD | +1.3 | MM | ||||||||||||
2 | 5.42 | JANAS Ilona | MKS Hermes Gryfino | 1990 | U23 | ZP | +0.9 | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | 5.40 | ŚLĘZAK Natalia | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U18 | ZP | +0.4 | II | ||||||||||||
4 | 4.65 | DUDA Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U16 | ZP | +0.4 | V | ||||||||||||
5 | 4.51 | HAWRYLUK Róża | MKS Junior Złocieniec | 1992 | U20 | ZP | +0.1 | -- | ||||||||||||
6 | 4.30 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U14 | ZP | +1.4 | -- | # | |||||||||||
7 | 4.22 | BAGIŃSKA Róża | KL Wałcz | 1994 | U18 | ZP | +0.7 | -- | ||||||||||||
8 | 4.16 | BOROWSKA Justyna | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U14 | ZP | +1.1 | -- | ||||||||||||
9 | 3.89 | RATAJCZYK Roksana | MLUKS Mokasyn Płoty | 1999 | U14 | ZP | +0.8 | -- | KECLER Dorota | 5 | ||||||||||
10 | 3.76 | RZEPNIKOWSKA Iwona | KL Iskra Białogard | 1998 | U14 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||||
11 | 3.38 | STANISŁAWEK Aneta | MLUKS Mokasyn Płoty | 1999 | U14 | ZP | +1.1 | -- | ||||||||||||
12 | 3.33 | PASTUSZAK Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U12 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.53 | KRENCA Natalia | KL Iskra Białogard | 1996 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||||
2 | 9.08 | ZARZECKA Sylwia | KL Iskra Białogard | 1996 | U16 | ZP | V | |||||||||||||
3 | 7.95 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 7.81 | BAGIŃSKA Róża | KL Wałcz | 1994 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.51 | MAKUCH Gabriela | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
2 | 11.08 | MIŚTA Monika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1993 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 10.87 | JAROSZEWICZ Ewa | KL Bałtyk Koszalin | 1992 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 10.52 | ŚWINIECKA Adrianna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1993 | U20 | ZP | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
5 | 8.37 | IDCZAK Sara | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 31.29 | MAKUCH Gabriela | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||||
2 | 22.34 | ZARZECKA Sylwia | KL Iskra Białogard | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 19.61 | KAMIŃSKA Hanna | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.40 | PROĆ Adrianna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
2 | 34.63 | KAMIŃSKA Hanna | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 31.47 | BIAŁA Monika | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 31.34 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U14 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 30.88 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 29.75 | STAROSTA Amelia | MKS Hermes Gryfino | 1997 | U16 | ZP | V | |||||||||||||
7 | 26.79 | JAROSZEWICZ Ewa | KL Bałtyk Koszalin | 1992 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
8 | 23.93 | WITUSZYŃSKA Marta | LUKS Wieża Postomino # | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
9 | 20.75 | CIESIELSKA Kamila | UKS Wieża Postomino | 1995 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
10 | 12.04 | SZADY Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.84 | ZIELIŃSKI Andrzej | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U23 | MA | +1.0 | I | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | e | 1 | 11.14 | KOPROWSKI Amadeusz | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +1.0 | II | # | |||||||||
3 | e | 1 | 11.16 | WINTROWICZ Miłosz | MLKS Krajna Sępólno | 1995 | U18 | KP | +1.0 | II | PATYNA Tomasz | Z/3747/11 | 3 | |||||||
4 | e | 1 | 11.31 | STANKIEWICZ Gabriel | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | +1.0 | III | B.D. | 1 | ||||||||
5 | e | 1 | 11.35 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U23 | PM | +1.0 | III | # | |||||||||
6 | e | 1 | 11.57 | PAZDERSKI Marcin | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U23 | ZP | +1.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
7 | e | 1 | 11.68 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek # | 1993 | U20 | ZP | +1.0 | III | JUNIEWICZ Jakub B.D. # | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
1 | e | 2 | 11.68 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | +0.5 | III | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | |||||||
2 | e | 2 | 11.78 | KUBACKI Mateusz | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U18 | ZP | +0.5 | IV | TOBOŁA Roman # | 4 | ||||||||
3 | e | 2 | 11.85 | BONOWICZ Krystian | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U18 | ZP | +0.5 | IV | ROLBIECKI Janusz # | Z/1046/11 | 2013 | 2 | ||||||
4 | e | 2 | 11.88 | ŚLUSARZ Paweł | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | +0.5 | IV | ||||||||||
5 | e | 2 | 11.90 | POPŁAWSKI Tomasz | KS Żak Wałcz | 1992 | U20 | ZP | +0.5 | IV | ||||||||||
6 | e | 2 | 12.02 | MORYL Dawid | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1995 | U18 | KP | +0.5 | IV | PATYNA Tomasz | 2 | ||||||||
7 | e | 2 | 12.16 | TRZEPACZ Dawid | MKS Hermes Gryfino | 1996 | U16 | ZP | +0.5 | IV | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.38 | DOBRUCKI Maciej | SKLA Słupsk | 1991 | U23 | PM | +1.1 | III | ||||||||||
2 | e | 3 | 11.53 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | +1.1 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 11.88 | STACHURA Norbert | MKS Junior Złocieniec | 1993 | U20 | ZP | +1.1 | IV | ||||||||||
4 | e | 3 | 12.11 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | +1.1 | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | |||||||
5 | e | 3 | 12.23 | SZWED Kacper | MKS Junior Złocieniec | 1995 | U18 | ZP | +1.1 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 12.35 | KRAUZE Jerzy | KL Bałtyk Koszalin # | 1963 | Masters | ZP | +1.1 | -- | B.D. CZEPIEL Mateusz | Z/4866/18, Z/4866/18 | , 2023 | |||||||
7 | e | 3 | 12.61 | BANASIAK Piotr | UKS Barnim Goleniów | 1996 | U16 | ZP | +1.1 | V | ||||||||||
8 | e | 3 | 12.62 | WŁODARZ Paweł | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U18 | ZP | +1.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 11.95 | KOSIOR Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U18 | ZP | +1.3 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | e | 4 | 12.65 | FELIŃSKI Karol | MKS Junior Złocieniec | 1995 | U18 | ZP | +1.3 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 12.67 | PUCHOTA Dariusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U18 | ZP | +1.3 | -- | ||||||||||
4 | e | 4 | 12.92 | STANEK Kacper | MKS Junior Złocieniec | 1995 | U18 | ZP | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 12.34 | NIEMCZYK Mariusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | +0.8 | -- | ||||||||||
2 | e | 5 | 12.39 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
3 | e | 5 | 13.11 | WĄTROBA Mateusz | MKS Olimp Łobez | 1998 | U14 | ZP | +0.8 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 13.42 | KALICKI Kacper | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U14 | ZP | +0.8 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 13.47 | KICERMAN Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U16 | ZP | +0.8 | -- | # | |||||||||
6 | e | 5 | 14.18 | DOMASZEWSKI Damian | MLUKS Mokasyn Płoty | 1997 | U16 | ZP | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 16.00 | SUCHOCKI Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | e | 6 | 16.67 | ŁAJEWSKI Seweryn | KL Iskra Białogard | 1999 | U14 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 6 | 17.83 | WASILEWSKI Adrian | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
4 | e | 6 | 18.09 | BIELECKI Tymon | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | e | 6 | 18.25 | SAWICKI Adam | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U12 | ZP | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | e | 6 | 18.48 | STOŁPIAK Mateusz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | 0.0 | -- | # | |||||||||
7 | e | 6 | 18.73 | STALMASIŃSKI Oskar | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | f | 11.02 | WINTROWICZ Miłosz | MLKS Krajna Sępólno | 1995 | U18 | KP | +1.0 | II | PATYNA Tomasz | Z/3747/11 | 3 | ||||||||
2 | f | 11.04 | KOPROWSKI Amadeusz | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +1.0 | II | # | ||||||||||
3 | f | 11.16 | STANKIEWICZ Gabriel | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | +1.0 | II | B.D. | 1 | |||||||||
4 | f | 11.30 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U23 | PM | +1.0 | II | # | ||||||||||
5 | f | 11.40 | DOBRUCKI Maciej | SKLA Słupsk | 1991 | U23 | PM | +1.0 | III | |||||||||||
6 | f | 11.54 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | +1.0 | III | |||||||||||
7 | f | 11.55 | PAZDERSKI Marcin | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U23 | ZP | +1.0 | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.83 | ZIELIŃSKI Andrzej | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U23 | MA | +1.2 | I | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 1 | 23.13 | DOBRUCKI Maciej | SKLA Słupsk | 1991 | U23 | PM | +1.2 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 23.20 | PAZDERSKI Marcin | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U23 | ZP | +1.2 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | s | 1 | 24.41 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | +1.2 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 25.44 | MONDZELEWSKI Kacper | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +1.2 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 23.44 | BONOWICZ Krystian | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U18 | ZP | 0.0 | III | ROLBIECKI Janusz # | Z/1046/11 | 2013 | 2 | ||||||
2 | s | 2 | 23.59 | POPŁAWSKI Tomasz | KS Żak Wałcz | 1992 | U20 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 23.98 | ŚLUSARZ Paweł | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 25.00 | PRUCHNIEWSKI Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 1996 | U16 | ZP | 0.0 | V | # | |||||||||
1 | s | 3 | 24.11 | KALISZEWSKI Szymon | UKS Barnim Goleniów | 1995 | U18 | ZP | +0.4 | IV | # | |||||||||
2 | s | 3 | 25.62 | WŁODARZ Paweł | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U18 | ZP | +0.4 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 26.16 | PUCHOTA Dariusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U18 | ZP | +0.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 27.41 | KICERMAN Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U16 | ZP | +0.4 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 23.19 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek # | 1993 | U20 | ZP | +0.5 | III | JUNIEWICZ Jakub B.D. # | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
2 | s | 4 | 24.30 | MORYL Dawid | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1995 | U18 | KP | +0.5 | IV | PATYNA Tomasz | 2 | ||||||||
3 | s | 4 | 24.90 | STACHURA Norbert | MKS Junior Złocieniec | 1993 | U20 | ZP | +0.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 29.25 | AWTUCH Grzegorz | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U14 | ZP | +0.5 | -- | # | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.91 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 44.07 | CHLASTA Maciej | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 44.31 | WIELECHOWSKI Korneliusz | UKS Sprinter Wolin | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 45.44 | CEGIELSKI Michał | MKS Hermes Gryfino | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 47.36 | ZASADA Arkadiusz | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.21 | GRYNKIEWICZ Marcin | WMLKS Pomorze Stargard # | 1990 | U23 | ZP | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 52.55 | BASZKIEWICZ Marek | MKL Szczecin | 1993 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 53.82 | WARDAK Mateusz | LUKS Wieża Postomino # | 1995 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 53.82 | WERMUTH Mateusz | MKS Hermes Gryfino | 1992 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 56.15 | PRZYBYSZ Łukasz | PLMKS Chrobry Gryfice | 1989 | U23 | ZP | -- | PRZYBYSZ Janusz # | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 53.33 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 54.03 | MATYJA Daniel | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 55.15 | BURAS Radosław | MKS Hermes Gryfino | 1989 | U23 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 2 | 57.12 | FLORCZAK Aleksander | MKL Szczecin | 1995 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 70.68 | TWAROGOWSKI Stefan | niestowarzyszony | 1949 | Masters | -- | ||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:29.23 | SZWED Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 1993 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
2 | 1:34.10 | PIASECKI Patryk | KS Gwardia Piła # | 1996 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||||
3 | 1:39.29 | PAWLACZYK Michał | UKS Sprinter Wolin | 1996 | U16 | ZP | V | |||||||||||||
4 | 1:40.34 | WILKOWSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 1:44.20 | GAŁAN Kacper | LŁKB Trucht Łobez # | 1998 | U14 | ZP | -- | KIEDROWICZ Piotr # | Z/2620/15 | 2016 | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | 1:44.59 | PRZYGUCKI Dawid | SKLA Słupsk | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
7 | 1:47.98 | KOSTEK Kevin | UKS Sprinter Wolin | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
8 | 2:05.38 | BARTCZAK Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U12 | ZP | -- | # | LDK! | |||||||||||
9 | 2:11.77 | SZELĄGOWSKI Igor | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U12 | ZP | -- | # | LDK! | |||||||||||
10 | 2:14.19 | BACHNICKI Dawid | ŁKB Trucht Łobez # | 2000 | U12 | ZP | -- | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:57.01 | GAŁKOWSKI Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 2:07.42 | GÓRECKI Mateusz | SKLA Słupsk | 1993 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 2:08.11 | WNUK Dominik | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
4 | 2:09.60 | KOZIOŁ Tomasz | LKS Spartakus Pyrzyce | 1993 | U20 | ZP | -- | KUFEL Dariusz | Z/1273/11 | 2013 | BEZ | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:59.08 | PANKRATOW Paweł | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U18 | ZP | II | B.D. # | 2 | |||||||||||
2 | 4:01.94 | KRAJEWSKI Andrzej | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
3 | 4:14.45 | CZERNIEWSKI Marcin | AML Słupsk # | 1990 | U23 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/4532/11 | 2024 | ||||||||||
4 | 4:14.85 | GÓRSKI Miłosz | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
5 | 4:16.08 | GUMIŃSKI Krystian | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
6 | 4:18.10 | HELON Radosław | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | IV | B.D. B.D. # | Z/1151/11 | 2024 | 2 | |||||||||
7 | 4:19.40 | BŁASZCZYK Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U16 | PM | IV | MICHALSKI Henryk # | Z/0759/12 | 2024 | 1 | |||||||||
8 | 4:20.79 | KALINOWSKI Zbigniew | JKLA Jawor Jaworzno # | 1982 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/1598/11 | 2023 | 3 | |||||||||
9 | 4:30.44 | CHIMIAK Rafał | MKS Hermes Gryfino | 1993 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | RYDZ Mariusz | UKS Sprinter Wolin | 1994 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
2 | 1.70 | STACHURA Norbert | MKS Junior Złocieniec | 1993 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 1.50 | STEFAŃSKI Grzegorz | MKS Hermes Gryfino | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
4 | 1.35 | GRZESIK Filip | MKS Hermes Gryfino | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.46 | BOGDANOWICZ Michał | MKL Szczecin | 1995 | U18 | ZP | +1.7 | III | B.D. # | 3 | ||||||||||
2 | 6.18 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | +1.5 | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | |||||||||
3 | 5.48 | TRZCIŃSKI Daniel | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U16 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||||
4 | 4.89 | DUTKA Daniel | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U16 | ZP | -0.1 | -- | # | |||||||||||
5 | 4.77 | KALICKI Kacper | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U14 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.96 | WALKOWIAK Marcin | MKS Junior Złocieniec | 1994 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
2 | 15.70 | STANOWSKI Dawid | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
3 | 15.47 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U18 | WN | II | B.D. # | M | |||||||||||
4 | 13.52 | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
5 | 12.28 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
6 | 11.13 | JANISZEWSKI Sebastian | KL Iskra Białogard | 1995 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
7 | 10.77 | OSIŃSKI Marek | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
8 | 10.32 | STANOWSKI Adam | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||||
9 | 7.10 | DOMASZEWSKI Damian | MLUKS Mokasyn Płoty | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
10 | 6.73 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 9.88 | CZARNAS Mateusz | MLUKS Mokasyn Płoty | 1987 | Sen | ZP | -- | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 37.68 | STANOWSKI Adam | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||||
2 | 35.41 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
3 | 27.33 | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.07 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U18 | WN | III | B.D. # | M | |||||||||||
2 | 40.89 | WALKOWIAK Marcin | MKS Junior Złocieniec | 1994 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 26.32 | BETA Łukasz | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 22.85 | CZARNAS Mateusz | MLUKS Mokasyn Płoty | 1987 | Sen | ZP | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.97 | MARACH Kamil | MKL Toruń # | 1996 | U16 | KP | III | HULISZ Robert B.D. | Z/1631/13 | 2018 | 1 | |||||||||
2 | 44.51 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
3 | 33.14 | OLESZCZYSZYN Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1997 | U16 | DS | -- | B.D. # | 1 | |||||||||||
4 | 26.80 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.90 | PIETRAŚ Krzysztof | SKLA Słupsk | 1994 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.8585460186005 sekund |