Baku (AZE) 22 - 26.07.2019 15. Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (EYOF) |
||||||||||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
13 | f | 4:45.63 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U18 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | SKN | |||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
8 | f | 14.20 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U18 | LB | -0.6 | I | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ROSU KNF SKN | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
8 | f | 1.77 | JANKOWSKA Aleksandra | KU AZS AWP w Lublinie # | 2002 | U18 | LU | I | GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata | , Z/0448/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||||
100-200-300-400 K | ||||||||||||||||||||
4 | 9 | e | 3 | 2:12.33 |
RZESZEWSKA Olga MAŁKOWSKA Dominika LESIEWICZ Kornelia KACZMAREK Alicja |
POLSKA | 2002 2002 2003 2002 |
U18 | POL | -- |
B.D. OSIK Tadeusz B.D. B.D. B.D. ROŻEJ Marek |
, Z/0630/17 Z/0863/17 , Z/0628/17 |
, 2024 2024 , 2024 |
2 2 |
||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
11 | f | 11.16 | MOSIEK Joanna | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U18 | WP | +2.3 | III | ŚWITAŁA Aldona B.D. | Z/2140/16 | 2024 | KNF SKN | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 58.77 | ANDRUKONIS Gabriela | KS Podlasie Białystok # | 2002 | U18 | PD | I | B.D. WOJNA Cezary | , Z/3069/17 | , 2024 | KNF SKN | ||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1:53.01 | RÓŻNICKI Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy | 2003 | U18 | PM | II | KRÓL Krzysztof | Z/1520/18 | 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
6 | f | 2.03 | MOSZCZYŃSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U18 | PD | II | NAZARKIEWICZ Robert | Z/3064/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
100-200-300-400 M | ||||||||||||||||||||
5 | 6 | e | 1 | 1:57.02 |
GÓRNY Mateusz ŁUCKI Oskar KOPEĆ Maciej GRUZD Wiktor |
POLSKA | 2002 2002 2002 2002 |
U18 | POL | -- |
MANTYK Łukasz B.D. RĄCZKA Paweł B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz |
Z/3147/17 , Z/0166/16 Z/0021/16 |
, 2024 2023 |
2 2 |
||||||
1 | f | 1:53.39 |
GÓRNY Mateusz WDOWIK Oliwer GRUZD Wiktor GRZEGORZEWICZ Patryk |
POLSKA | 2002 2002 2002 2002 |
U18 | POL | -- |
MANTYK Łukasz MAZUR Janusz B.D. KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz MORKA Piotr B.D. |
Z/3147/17 Z/2338/16 Z/0303/16 |
2024 2024 |
2 2 |
||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
4 | 7 | e | 1 | 55.04 | ANDRZEJCZAK Jarosław | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | I | CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # | , Z/0452/16 | , 2024 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||
6 | f | 55.55 | ANDRZEJCZAK Jarosław | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | I | CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # | , Z/0452/16 | , 2024 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.31487393379211 sekund |