Debreczyn HUN 12 - 15.07.2007 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 23.50 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | +0.3 | M | # | |||||||||
1 | e | 4 | 23.26 | PTAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +0.1 | M | # | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
5 | 52.96 | ŁUKASIK Bożena | RLTL ZTE Radom | 1985 | U23 | MZ | M | |||||||||||||
10000 m K | ||||||||||||||||||||
8 | 34:42.64 | WOJTKUŃSKA Marta | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U23 | KP | I | NOWAKOWSKI Marian | 1 | |||||||||||
3000 m prz K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 9:56.01 | KOWALSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U23 | KP | M | NOWAKOWSKI Marian | Z/2631/11 | 2023 | MM | |||||||
8 | e | 2 | 10:35.98 | BERNARDELLI Iwona | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | U23 | PD | I | B.D. # | Z/1932/11 | 2024 | ||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
6 | 53.89 | JAWOROWSKA Katarzyna | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U23 | MZ | I | # | ||||||||||||
10 | 50.69 | KORALEWSKA Izabela | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U23 | LB | I | # | ||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
4 | Q | A | 63.34 | WOJTULEWICZ Malwina | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U23 | PD | M | |||||||||||
4 | Q | B | 63.74 | WŁODARCZYK Anita | KS AZS AWF Katowice # | 1985 | U23 | SL | M | JAKELJIC Ivica # | Z/0183/11 | 2024 | ||||||||
10 | Q | B | 54.60 | FILIPKOWSKA Alicja | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U23 | MZ | I | # | ||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
4 | = | + | 47:39 r | BURGHARDT Katarzyna | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U23 | MZ | I | # | ||||||||||
11 | = | + | 48:13 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec # | 1986 | U23 | PK | I | # | ||||||||||
14 | + | 49:19 r | DYGACZ Agnieszka | SPLA Tychy # | 1985 | U23 | SL | I | B.D. # | Z/2958/11 | 2022 | |||||||||
Chód 20 km K | ||||||||||||||||||||
4 | 1:34:49 r | BURGHARDT Katarzyna | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U23 | MZ | MM | # | ||||||||||||
10 | 1:38:20 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec # | 1986 | U23 | PK | M | # | ||||||||||||
13 | 1:40:46 r | DYGACZ Agnieszka | SPLA Tychy # | 1985 | U23 | SL | M | B.D. # | Z/2958/11 | 2022 | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
5 | 10.41 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U23 | KP | +0.2 | M | # | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
5 | e | 2 | 21.26 | PLUTA Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U23 | WP | -0.9 | M | # | |||||||||
3 | e | 3 | 21.39 | JABŁOŃSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U23 | MA | -0.8 | M | ||||||||||
e | 5 | 99.99 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U23 | KP | -0.5 | -- | # | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 45.86 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U23 | WN | MM | KOZŁOWSKI Zbigniew # | Z/2130/11 | 2020 | M | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 2 | 3:45.78 | DANILEWICZ Adrian | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U23 | DS | I | |||||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
4 | e | 1 | 8:36.73 | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | U23 | LB | M | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 8:37.93 | PARSZCZYŃSKI Łukasz | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U23 | PD | M | DĄBROWSKI Tomasz B.D. # | Z/0792/11 | 2018 | BEZ | |||||||
5 | e | 2 | 8:39.82 | DEMCZYSZAK Mateusz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1986 | U23 | PD | M | # | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | Q | A | = | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U23 | PM | M | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.94 | ROSIAK Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U23 | KP | +0.8 | M | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/3681/11 | 1 | |||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
7 | Q | A | 53.58 | RATAJCZAK Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1985 | U23 | WP | I | |||||||||||
4 | Q | B | 53.85 | GRZEGORCZYK Kamil | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1986 | U23 | LB | I | SZWARC Zygmunt | 1 | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.34927296638489 sekund |