Bydgoszcz 08 - 13.07.2008 Mistrzostwa Świata Juniorów |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 4 | 23.89 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot # | 1990 | U20 | PM | -0.1 | M | SKRZYSZOWSKI Jarosław # | Z/2684/11 | 2024 | MM | ||||||
4 | e | 7 | 24.14 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | -1.4 | I | ||||||||||
5 | p | 1 | 24.17 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | -1.9 | I | ||||||||||
2 | p | 2 | 23.80 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot # | 1990 | U20 | PM | -1.1 | M | SKRZYSZOWSKI Jarosław # | Z/2684/11 | 2024 | MM | ||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
5 | e | 1 | 14.26 | KOŚCIELNIAK Marzena | SL Olimpia Poznań # | 1989 | U20 | WP | -1.3 | I | ||||||||||
4 | e | 3 | 13.81 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U20 | MA | -1.6 | I | # | |||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
6 | p | 2 | 59.34 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U20 | PD | M | # | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
6 | e | 3 | 21.86 | PARTYKA Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | +0.9 | I | ||||||||||
4 | e | 4 | 21.79 | TOTOŚ Filip | niest. Katowice # | 1989 | U20 | SL | -1.1 | I | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
w | 4:40.52 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | -- | # | 677 | |||||||||||
w | 5:05.80 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U20 | KP | -- | # | 527 | |||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
w | 15.02 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | +0.9 | II | # | 847 | ||||||||||
w | 15.03 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U20 | KP | -0.1 | II | # | 846 | ||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
4 | p | 3 | 52.22 | PIETRZAK Michał | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U20 | SL | I | |||||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
4 | e | 2 | 8:48.94 | ZALEWSKI Krystian | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U20 | ZP | I | KOSTRZEBA Jacek | Z/1331/11 | 2024 | MM | |||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
9 | e | 5.10 | WOJCIECHOWSKI Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U20 | KP | I | MICHALSKI Włodzimierz # | Z/2184/11 | 2024 | MM | ||||||||
w | 3.80 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | III | # | 562 | |||||||||||
w | 4.40 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U20 | KP | II | # | 731 | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
4 | e | 15.94 | HOFFMANN Karol | AZS UMCS Lublin # | 1989 | U20 | LU | +2.0 | I | # | ||||||||||
22 | e | 15.06 | DELIMATA Wojciech | MKL Toruń | 1990 | U20 | KP | +0.5 | I | B.D. # | 1 | |||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
w | 39.96 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | III | # | 664 | |||||||||||
w | 41.80 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U20 | KP | III | # | 701 | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
9 | e | 70.84 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U20 | WP | I | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | |||||||||
19 | e | 66.75 | RAUHUT Norbert | KS Agros Zamość # | 1990 | U20 | LU | I | ROSA Mikołaj # | Z/2075/11 | 2021 | |||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
w | 46.56 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U20 | KP | IV | # | 538 | |||||||||||
w | 53.14 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | III | # | 635 | |||||||||||
10-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
7 | 7314 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | I | # | ||||||||||||
16 | 6765 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U20 | KP | I | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.3430609703064 sekund |