Łódź 29 - 30.08.2013 Mistrzostwa Polski juniorów AZS |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.56 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U16 | MA | -1.5 | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | ||||||
2 | s | 1 | 26.31 | BRZEZICKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -1.5 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.57 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -1.5 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 26.73 | SMOLIŃSKA Aleksandra | AZS Łódź | 1996 | U18 | LD | -1.5 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 27.34 | MROZOWSKA Ewelina | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -1.5 | IV | ||||||||||
6 | s | 1 | 28.07 | KUSIŃSKA Natalia | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | -1.5 | IV | # | |||||||||
7 | s | 1 | 28.63 | DOROZ Izabela | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -1.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 27.14 | MSTOWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1994 | U20 | MA | -0.8 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 27.23 | SUDER Magdalena | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -0.8 | III | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0943/13 | 2020 | 2 | ||||||
3 | s | 2 | 27.66 | PĘDZIWIATR Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -0.8 | IV | B.D. # | |||||||||
4 | s | 2 | 27.79 | NAWROCKA Marta | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.8 | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
5 | s | 2 | 27.89 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -0.8 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 29.14 | KOT Anna | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U18 | MA | -0.8 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 29.33 | NALEPA Adrianna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U16 | MA | -0.8 | V | # | |||||||||
1 | s | 3 | 27.18 | KURZAWSKA Anna | UKS 55 Łódź | 1997 | U18 | LD | +1.9 | III | PALISZEWSKI Maciej | 2 | ||||||||
2 | s | 3 | 28.16 | SIEKIERSKA Aleksandra | UKS Jedynka Łowicz | 1998 | U16 | LD | +1.9 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 29.39 | KOWALSKA Daria | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1999 | U16 | LD | +1.9 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 29.60 | WARULIK Michalina | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U14 | LD | +1.9 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 30.24 | WARULIK Marcelina | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U14 | LD | +1.9 | V | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:17.85 | STRUCIŃSKA Martyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:18.41 | PACHOLCZYK Adrianna | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | III | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 2:20.89 | TRZECIAK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | III | PODOLAK Kazimierz # | Z/1260/11 | 2021 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 2:24.05 | BYŚ Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 1997 | U18 | LU | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:28.55 | RUTKOWSKA Michaela | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:30.05 | NOWACKA Ewa | KS Energetyk Poznań | 1998 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:30.08 | ZYCH Magdalena | AZS UMCS Lublin | 1998 | U16 | LU | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 2:34.35 | GĄSIOROWSKA Dominika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1996 | U18 | MA | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:34.35 | GRZEŚ Krystyna | OŚ AZS Poznań | 1994 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 2:27.84 | KUZIN Angelika | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | Sen | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:30.65 | GÓRALCZYK Natalia | UKS Lisy Zgierz | 1997 | U18 | LD | IV | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 64.30 | CHMIELEWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1994 | U20 | MA | II | B.D. | 1 | |||||||||
2 | s | 1 | 65.84 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 66.51 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 67.20 | BŁASZYK Wiktoria | OŚ AZS Poznań | 1996 | U18 | WP | III | REJEWSKI Robert | Z/1671/12 | 2024 | 1 | |||||||
5 | s | 1 | 68.44 | BIEDA Gabriela | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1996 | U18 | MA | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 62.96 | ZAMBROWSKA Magdalena | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1991 | U23 | MA | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 63.99 | LENART Weronika | UKS 55 Łódź | 1993 | U23 | LD | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 69.99 | AGAJEW Sima | UKS 55 Łódź | 1997 | U18 | LD | IV | PALISZEWSKI Maciej | BEZ | |||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7:53.87 | SŁOMIŃSKA Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 7:59.65 | TOMCZYK Sylwia | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1996 | U18 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 8:06.21 | BARTCZAK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 8:21.77 | KĘDZIA Milena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | Z/0466/13 | 2023 | ||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:13.05 |
STRUCIŃSKA Martyna SZCZERBACZEWICZ Aleksandra MILANOWSKA Beata BRZEZICKA Justyna |
KS AZS UWM Olsztyn | 1995 1996 1995 1994 |
U20 | WMZ | -- |
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał |
Z/1253/11 |
2019 |
2 |
|||||||
2 | s | 1 | 4:14.40 |
BARTCZAK Magdalena PACHOLCZYK Adrianna ZIÓŁKOWSKA Paulina TRZECIAK Magdalena |
KS AZS UWM Olsztyn | 1996 1996 1997 1995 |
U20 | WMZ | -- |
B.D. PODOLAK Kazimierz |
Z/1260/11 |
2021 |
3 2 |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.35 | WALCZAK Anna | UKS Jedynka Łowicz | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.25 | HYŻY Natalia | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.25 | GOZDOWSKA Agnieszka | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | -- | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.11 | ŁABNO Ewa | WKS Wawel Kraków # | 1994 | U20 | MA | 0.0 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.90 | KIEŁBASA Małgorzata | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 10.25 | KUBIŃSKA Aleksandra | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | -1.0 | IV | # | |||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.48 | STARUCH Ewa | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | II | B.D. | 1 | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.58 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U20 | MA | I | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | |||||||
2 | f | 1 | 32.35 | GOŹDZIK Dagmara | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1996 | U18 | LD | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 30.18 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | IV | B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 29.80 | PAŁKA Justyna | AZS UMCS Lublin | 1997 | U18 | LU | IV | B.D. B.D. | ||||||||||
5 | f | 1 | 29.37 | JABŁOŃSKA Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 26.70 | OSIAK Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | V | B.D. | ||||||||||
7 | f | 1 | 25.86 | NALEWAJEK Sylwia | AZS UMCS Lublin | 1998 | U16 | LU | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 23.26 | RUDZIŃSKA Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 17.65 | ANDREJAS Milena | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | -- | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.08 | WOŹNIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U14 | LD | III | SZYMAJDA Mieczysław # | Z/4015/15 | 2020 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 30.28 | TUJAK Dominika | UKS Błyskawica Domaniewice | 1999 | U16 | LD | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 25.32 | GEJO Paulina | UKS Błyskawica Domaniewice | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 62.58 | KOPRON Malwina | KS Wisła Puławy # | 1994 | U20 | LU | M | KOPRON Witold # | Z/4597/11 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 32.44 | OSIAK Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | IV | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 26.14 | NALEWAJEK Sylwia | AZS UMCS Lublin | 1998 | U16 | LU | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 25.96 | KRZESIAK Klaudia | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 25.72 | ANDREJAS Milena | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 23.92 | PAŁKA Justyna | AZS UMCS Lublin | 1997 | U18 | LU | -- | B.D. B.D. | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 24.38 | BLACHA Łukasz | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | -0.1 | IV | # | |||||||||
1 | s | 1 | 24.38 | SYCH Tomasz | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | -0.1 | IV | # | |||||||||
3 | s | 1 | 24.47 | LUDWICZAK Norbert | OŚ AZS Poznań | 1994 | U20 | WP | -0.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 24.74 | CZAJKA Kamil | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | -0.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 24.99 | DOLNY Kamil | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.1 | V | ||||||||||
6 | s | 1 | 25.07 | KARKOWSKI Bartłomiej | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | -0.1 | V | # | |||||||||
7 | s | 1 | 25.88 | OLBORSKI Mateusz | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | -0.1 | -- | # | |||||||||
s | 1 | DNF | DUDZIŃSKI Dominik Stanisław | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | -0.1 | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 23.79 | KUBIAK Rafał | AZS Łódź | 1995 | U20 | LD | -1.6 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 24.20 | PODOBIŃSKI Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U18 | MA | -1.6 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 24.47 | REMBOWSKI Sebastian | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | -1.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 24.82 | MICHALEWSKI Andrzej | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U20 | MA | -1.6 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 24.87 | BRZEGOWY Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -1.6 | -- | B.D. # | 2 | ||||||||
1 | s | 3 | 22.97 | MROCZEK Kamil | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | +0.6 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 23.36 | BUCH Natan | AZS Łódź | 1995 | U20 | LD | +0.6 | III | SADACH Aneta B.D. # | Z/1522/11 | 2021 | 2 | ||||||
3 | s | 3 | 23.51 | MAJEWSKI Bartłomiej | AZS Łódź | 1994 | U20 | LD | +0.6 | III | ||||||||||
4 | s | 3 | 23.56 | ROLKA Cezary | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | +0.6 | III | # | |||||||||
5 | s | 3 | 23.94 | WÓJCIK Mateusz | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | +0.6 | IV | ||||||||||
1 | s | 4 | 22.01 | GIESZCZYŃSKI Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | +1.5 | II | ||||||||||
2 | s | 4 | 22.26 | JABŁOŃSKI Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | +1.5 | II | ||||||||||
3 | s | 4 | 22.51 | SZCZEPANIAK Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | +1.5 | II | ||||||||||
4 | s | 4 | 23.29 | WIŚNIEWSKI Mateusz | AZS Łódź | 1995 | U20 | LD | +1.5 | III | ||||||||||
5 | s | 4 | 23.36 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | +1.5 | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
1 | s | 5 | 22.02 | SZMYTKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +3.1 | II | # | |||||||||
2 | s | 5 | 22.44 | WALCZAK Piotr | AZS-AWF Gorzów | 1990 | Sen | LB | +3.1 | II | # | |||||||||
3 | s | 5 | 23.17 | CHRUZIMSKI Damian | RKS Łódź | 1996 | U18 | LD | +3.1 | III | ||||||||||
4 | s | 5 | 23.92 | MISTYGACZ Adam | AZS Łódź | 1991 | U23 | LD | +3.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 24.45 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | +3.1 | V | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2023 | |||||||
6 | s | 5 | 24.83 | STEFANIAK Szymon | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1996 | U18 | LD | +3.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 25.53 | JAROSZ Jakub | UKS 55 Łódź | 1998 | U16 | LD | +3.1 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:59.21 | BACZEWSKI Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:59.93 | HADER Rafał | SL Olimpia Poznań # | 1995 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:00.31 | WŁODARCZYK Adam | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:00.49 | OLEK Maciej | AZS UMCS Lublin | 1994 | U20 | LU | III | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 2:03.29 | ZIĘBA Jakub | KS AZS AWF Kraków | 1994 | U20 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. # | Z/1904/11 | 2016 | 2 | |||||||
6 | s | 1 | 2:05.46 | PAWLAK Marcin | OŚ AZS Poznań | 1995 | U20 | WP | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:09.70 | BIJAK Patryk | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:10.22 | ŁUSZCZ Kamil | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:12.51 | URBAN Karol | AZS UMCS Lublin | 1998 | U16 | LU | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:56.82 | SZYMAŃSKI Marek | MKLA Łęczyca | 1991 | U23 | LD | II | ANDRYSIAK Mirosław B.D. | Z/1044/11 | 2023 | 2 | |||||||
2 | s | 2 | 1:58.01 | KORC Rafał | OKS Start Otwock | 1982 | Sen | MZ | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:58.88 | FLOREK Łukasz | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1994 | U20 | LD | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:59.33 | SOWIK Wojciech | RKS Łódź # | 1996 | U18 | LD | III | B.D. # | 2 | |||||||||
5 | s | 2 | 2:01.14 | DZIKI Paweł | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1994 | U20 | LD | III | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:01.87 | PETRUSIEWICZ Grzegorz | AZS Łódź # | 1996 | U18 | LD | III | B.D. KUCZKOWSKI Piotr # | , Z/0718/13 | , 2023 | ||||||||
7 | s | 2 | 2:03.09 | STYPUŁKOWSKI Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1995 | U20 | LD | IV | B.D. B.D. # | Z/0415/13 | 2023 | ||||||||
8 | s | 2 | 2:07.75 | KISIEL Tomasz | RKS Łódź # | 1994 | U20 | LD | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:09.33 | KRAWCZYK Tomasz | RKS Łódź # | 1989 | Sen | LD | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:11.29 | SEKIETA Radosław | KS Dynamic Łódź # | 1976 | Masters | LD | -- | SEKIETA Radosław # | Z/1353/18 | 2024 | ||||||||
11 | s | 2 | 2:14.78 | PAWLAK Wojciech | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1998 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
12 | s | 2 | 2:16.35 | MADEJSKI Dawid | UKS Lisy Zgierz | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9:00.49 | NOWAK Dominik | MKS Polonia Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 9:10.00 | CHYLIŃSKI Mateusz | Kraków Athletics Team # | 1995 | U20 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3015/11 | 2022 | ||||||||
3 | s | 1 | 9:20.36 | MISIEWICZ Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | IV | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | |||||||||
4 | s | 1 | 9:26.83 | CHANCKOWSKI Robert | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1993 | U23 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 9:29.85 | KOTYLA Szymon | CKS Budowlani Częstochowa # | 1992 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
6 | s | 1 | 9:36.53 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 9:45.80 | KOŁODZIEJCZYK Łukasz | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 9:57.56 | WOŻNIAK Piotr | OŚ AZS Poznań | 1996 | U18 | WP | IV | |||||||||||
9 | s | 1 | 10:00.27 | LENARTOWICZ Andrzej | niest. Kielce | 1993 | U23 | SK | -- | B.D. DUDEK Sylwester # | BEZ | |||||||||
10 | s | 1 | 10:28.96 | SOKÓŁ Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | PIEPRZYK Jakub | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.86 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 56.72 | SOSNOWSKI Patryk | AZS Łódź | 1995 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 57.54 | KNAPIK Kamil | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1997 | U18 | MA | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 58.54 | LEWANDOWSKI Mateusz | RKS Łódź # | 1994 | U20 | LD | III | B.D. | 2 | |||||||||
5 | s | 1 | 65.39 | WIŚNIEWSKI Mateusz | AZS Łódź | 1995 | U20 | LD | -- | |||||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:23.08 |
GIESZCZYŃSKI Rafał BACZEWSKI Mateusz ROLKA Cezary HADER Rafał |
KS AZS UWM Olsztyn | 1994 1995 1995 1995 |
U20 | WMZ | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 3:24.07 |
KUBIAK Rafał MAJEWSKI Bartłomiej SOSNOWSKI Patryk BUCH Natan |
AZS Łódź | 1995 1994 1995 1995 |
U20 | LDZ | -- |
SADACH Aneta B.D. |
Z/1522/11 |
2021 |
2 |
|||||||
3 | s | 1 | 3:36.81 |
BINKIEWICZ Adrian KOWALEWSKI Jakub JANKIEWICZ Krzysztof KONWA Mateusz |
AZS-AWF Gorzów | 1994 1994 1994 1995 |
U20 | LBU | -- |
STAWICKI Michał STAWICKI Michał |
Z/1591/13 Z/4154/11 |
2014 2014 |
BEZ 2 |
|||||||
4 | s | 1 | 3:43.93 |
KOŁODZIEJCZYK Łukasz CZAJKA Kamil CHYLIŃSKI Mateusz OLEK Maciej |
AZS UMCS Lublin | 1996 1996 1995 1994 |
U20 | LBE | -- |
SOBCZYK Grzegorz B.D. |
Z/3015/11 |
2022 |
BEZ |
|||||||
5 | s | 1 | 3:45.35 |
BIJAK Patryk MICHALEWSKI Andrzej ŁUSZCZ Kamil ZIĘBA Jakub |
KS AZS AWF Kraków | 1996 1995 1996 1994 |
U20 | MLP | -- |
MIREK Wacław B.D. |
Z/1904/11 |
2016 |
2 |
|||||||
6 | s | 1 | 3:48.37 |
SOKÓŁ Krzysztof WIESIOŁEK Kacper ILSKI Piotr MISIEWICZ Michał |
KS AZS UWM Olsztyn | 1996 1996 1995 1995 |
U20 | WMZ | -- |
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał STANISLAWSKI Krzysztof |
Z/0895/12 |
2021 |
3 2 |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.85 | ZIAJA Michał | KS AZS AWF Kraków | 1994 | U20 | MA | III | ZAPART Stanisław | Z/0080/11 | 2020 | BEZ | |||||||
2 | f | 1 | 1.85 | DYNEROWICZ Michał | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.80 | KUTRZEPA Grzegorz | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.75 | KOWALEWSKI Jakub | CRS Barlinek # | 1994 | U20 | ZP | IV | STAWICKI Michał | Z/1591/13 | 2014 | BEZ | |||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.71 | ZIAJA Michał | KS AZS AWF Kraków | 1994 | U20 | MA | -0.3 | III | ZAPART Stanisław | Z/0080/11 | 2020 | BEZ | ||||||
2 | f | 1 | 12.57 | JANKIEWICZ Krzysztof | AZS-AWF Gorzów | 1994 | U20 | LB | -1.3 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.27 | KUTRZEPA Grzegorz | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | -1.6 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.00 | FIGURA Michał | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U20 | MA | -0.1 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.82 | ĆWIK Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -0.3 | -- | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.81 | SUMIŃSKI Wojciech | KS AZS AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | III | TOPOLEWSKI Maciej B.D. # | Z/3684/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 33.22 | BODZIAK Łukasz | AZS UMCS Lublin | 1998 | U16 | LU | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 31.21 | KRZEWIŃSKI Paweł | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 26.80 | SŁOWIK Marcin | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 25.53 | ĆWIK Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 22.22 | ŁUKASIK Przemysław | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.41 | SŁOWIK Marcin | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 33.78 | NAWROT Hubert | OŚ AZS Poznań | 1996 | U18 | WP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 29.53 | GŁOWICKI Szymon | OŚ AZS Poznań | 1998 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 28.04 | KRZEWIŃSKI Paweł | AZS UMCS Lublin | 1996 | U18 | LU | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.1737649440765 sekund |