Chojnice 26 - 27.08.2011 Ogólnopolski Mityng LA. wieloboje młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.63 | GOŁĄBEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +2.0 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.78 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U16 | KP | +2.0 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.98 | GELIŃSKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | +2.0 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 13.02 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | +2.0 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 13.09 | ORNAWKA Natalia | WKS Flota Gdynia | 1996 | U16 | PM | +2.0 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.30 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U23 | KP | -0.2 | II | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | ||||||
2 | s | 2 | 13.50 | ŁAKOMY Kinga | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | -0.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.59 | KLEMAN Aleksandra | MLKS Tucholanka Tuchola | 1995 | U18 | KP | -0.2 | IV | LORBIECKA Anna # | Z/1099/12 | 2014 | BEZ | ||||||
4 | s | 2 | 13.63 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U14 | PM | -0.2 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.93 | SŁOWIKOWSKA Anna | WKS Flota Gdynia | 1989 | U23 | PM | -0.2 | -- | B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy | , Z/2990/11 | , 2021 | BEZ | ||||||
6 | s | 2 | 14.04 | ŁOSIK Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | -0.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.42 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U14 | KP | +0.2 | IV | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
2 | s | 3 | 13.60 | ZAWADZKA Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | +0.2 | IV | # | |||||||||
3 | s | 3 | 13.63 | JABŁOŃSKA Aneta | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U16 | PM | +0.2 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.99 | RÓZGA Paula | KS Gwardia Piła | 1998 | U14 | WP | +0.2 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.16 | JESIONOWSKA Adrianna | MKS Truso Elbląg | 1994 | U18 | WN | +0.2 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 14.72 | BABIŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.51 | RUDEK Julita | WKS Flota Gdynia | 1995 | U18 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.84 | HENDRYK Wiktoria | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.86 | MUCZYŃSKA Julia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.0 | V | # | |||||||||
4 | s | 4 | 14.12 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +2.0 | V | # | |||||||||
5 | s | 4 | 14.36 | DRAB Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
6 | s | 4 | 14.65 | OPENKOWSKA Dagmara | LLKS Smętowo Graniczne | 1997 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.84 | BUCHAJCZYK Anna | KS Gwardia Piła | 1995 | U18 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 13.96 | WILMA Roksana | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +0.2 | V | ||||||||||
3 | s | 5 | 14.40 | KŁOSOWSKA Emila | MLKS Tucholanka Tuchola | 1997 | U16 | KP | +0.2 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 5 | 14.83 | GRZECA Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 14.04 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U14 | PM | +1.1 | V | # | |||||||||
2 | s | 6 | 14.12 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U14 | WP | +1.1 | V | # | |||||||||
3 | s | 6 | 14.28 | URBANIAK Kamila | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | +1.1 | V | ||||||||||
4 | s | 6 | 14.54 | KUFTA Daria | LLKS Smętowo Graniczne | 1996 | U16 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 6 | 15.06 | BERENT Agata | LLKS Smętowo Graniczne | 1997 | U16 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 6 | 15.56 | KAŁKA Martyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U14 | WP | +1.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 14.32 | PRUSKA Magdalena | MLKS Tucholanka Tuchola | 1997 | U16 | KP | +0.6 | V | ||||||||||
2 | s | 7 | 14.56 | KRZOSKA Daria | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U14 | PM | +0.6 | -- | ||||||||||
3 | s | 7 | 14.58 | MITAKIS Julia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +0.6 | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 28.61 | RÓZGA Paula | KS Gwardia Piła | 1998 | U14 | WP | +2.7 | V | ||||||||||
2 | s | 1 | 28.95 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U14 | WP | +2.7 | V | # | |||||||||
3 | s | 1 | 29.47 | ANDRYSIAK Kornelia | KKB Starogard Gdański # | 1995 | U18 | PM | +2.7 | -- | # | |||||||||
4 | s | 1 | 29.49 | WALTER Angelika | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U18 | KP | +2.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 30.93 | MITAKIS Julia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.7 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 31.54 | OKTAWIA Zaborowska | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U14 | WN | +2.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 26.03 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U23 | PM | +1.9 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 2 | 26.75 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | +1.9 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 28.10 | KLEMAN Aleksandra | MLKS Tucholanka Tuchola | 1995 | U18 | KP | +1.9 | IV | LORBIECKA Anna # | Z/1099/12 | 2014 | BEZ | ||||||
4 | s | 2 | 28.39 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U14 | PM | +1.9 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 32.58 | NARLOCH Wiktoria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2000 | U12 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 33.37 | GOTZ Maja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2000 | U12 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 24.39 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U23 | KP | +3.1 | I | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | ||||||
2 | s | 3 | 26.07 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U16 | KP | +3.1 | II | # | |||||||||
3 | s | 3 | 28.03 | JABŁOŃSKA Aneta | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U16 | PM | +3.1 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 28.64 | RZEŹNIK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U18 | KP | +3.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 29.09 | ŁOSIK Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +3.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 32.62 | WIRKUS Sajana | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U14 | PM | +3.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 26.69 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U18 | PM | +3.2 | III | # | |||||||||
2 | s | 4 | 28.17 | BUCHAJCZYK Anna | KS Gwardia Piła | 1995 | U18 | WP | +3.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 28.62 | HENDRYK Wiktoria | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U16 | PM | +3.2 | V | ||||||||||
4 | s | 4 | 29.47 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U14 | KP | +3.2 | V | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
5 | s | 4 | 29.98 | WILMA Roksana | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +3.2 | V | ||||||||||
1 | s | 5 | 25.73 | GOŁĄBEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +3.7 | II | ||||||||||
2 | s | 5 | 25.79 | LANGE Hanna | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U23 | PM | +3.7 | II | DZIĄBA Bogusław # | Z/4790/11 | 2013 | 1 | ||||||
3 | s | 5 | 25.88 | BŁAŻEK Weronika | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +3.7 | II | # | |||||||||
4 | s | 5 | 26.73 | GESEK Karolina | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +3.7 | III | ||||||||||
5 | s | 5 | 27.50 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U23 | PM | +3.7 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 31.12 | GRZECA Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | +3.7 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.01 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U23 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 44.66 | GLANDER Sandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 47.17 | ROŻEK Anna | CMKL Człuchów | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 50.22 | MICHAŁEK Jagoda | KS Gwardia Piła | 2000 | U12 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 54.30 | ARLUKIEWICZ Karolina | UKS Dziewiątka Starogard Gdański | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 47.38 | WENIG Paula | LKB im. Braci Petk Lębork | 1996 | U16 | PM | V | B.D. | Z/0198/13 | 2013 | BEZ | |||||||
2 | s | 2 | 47.65 | WOLSKA Sylwia | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U14 | ZP | V | B.D. # | 4 | |||||||||
3 | s | 2 | 48.52 | BABIŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 49.16 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 49.76 | CIOSEK Patrycja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 52.92 | WENIG Angelika | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U14 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 3 | 47.39 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U14 | PM | V | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 3 | 48.98 | LASKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 50.21 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 51.46 | KASZUBOWSKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 54.18 | CZARNOWSKA Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 49.76 | BERENT Agata | LLKS Smętowo Graniczne | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 50.80 | JAŻDŻEWSKA Magdalena | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 51.79 | KALINOWSKA Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 52.24 | ADAMCZYK Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 53.16 | LASKOWSKA Joanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U12 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 64.35 | ŚCIGAŁA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U12 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 5 | 46.79 | URBANIAK Monika | UKS Lipusz | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 48.10 | KUFTA Daria | LLKS Smętowo Graniczne | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 5 | 48.89 | OPENKOWSKA Dagmara | LLKS Smętowo Graniczne | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 49.60 | GRABSKA Aleksandra | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1998 | U14 | KP | -- | # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:28.38 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot # | 1988 | Sen | PM | -- | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 1:37.25 | KOZAK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 1:39.32 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | III | B.D. # | M | |||||||||
4 | s | 1 | 1:40.52 | KUKIEŁKO Tatiana | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 1 | 1:40.65 | SZPOTT Sara | KS Gwardia Piła | 1999 | U14 | WP | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:42.88 | TREDER Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:43.19 | SAZON Emilia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:44.18 | KUJAWSKA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1994 | U18 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek # | Z/9190/21 | 2021 | ||||||||
9 | s | 1 | 1:49.98 | LABUDA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:42.56 | PRZYBYSZEWSKA Paulina | LKS Jantar Ustka | 1997 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:46.87 | KLINIEWSKA Paulina | KUKS Remus Kościerzyna | 1992 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 1:48.58 | ZWARA Weronika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:52.35 | KOŁODZIEJCZYK Martyna | UKS Wiking Rychnowy | 1993 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:57.25 | JASNOCH Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:58.59 | GAJDARENKO Paulina | KS Polonia Pasłęk | 1998 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr # | BEZ | |||||||||
7 | s | 2 | 1:58.67 | TUR Izabela | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:00.48 | TATAREWICZ Angelika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:01.81 | DUŁAK Ewelina | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:02.17 | SZEMELA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | s | 2 | 2:07.18 | MEGIER Anita | UKS Dziewiątka Starogard Gdański | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:49.86 | STERANKA Marcelina | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:52.86 | MUCZYŃSKA Julia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 1:54.51 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | |||||||
4 | s | 3 | 1:58.68 | GUZIŃSKA Natalia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:59.33 | PODOLSKA Olimpia | KUKS Remus Kościerzyna | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 1:59.56 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U14 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
7 | s | 3 | 1:59.74 | STACHYRA Paulina | SKLA Słupsk | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:09.01 | BRZOZOWSKA Malwina | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U12 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 2:14.42 | POLANOWSKA Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 1:47.69 | GÓRECKA Patrycja | SKLA Słupsk | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 1:50.31 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 1:50.78 | JABŁOŃSKA Natalia | UKS Czapla Białe Błota | 1997 | U16 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 1:53.46 | PUSTUŁKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 1:53.90 | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 1:54.00 | GORCZYCA Wiktoria | MKL Lider Malbork | 1997 | U16 | PM | -- | GODLEWSKI Łukasz | 5 | |||||||||
7 | s | 4 | 1:55.14 | KIEJZIK Marta | CMKL Człuchów | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 1:57.59 | CIUPAK Magda | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | s | 4 | 1:59.16 | KOSTKA Natalia | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 4 | 2:03.01 | KOWALEWSKA Magda | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 4 | 1:42.88 | KURS Paulina | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
12 | s | 4 | 2:08.41 | STANKIEWICZ Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 1:46.98 | PAWELLA Klaudia | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U16 | KP | V | |||||||||||
2 | s | 5 | 1:47.07 | WOSZCZYK Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U14 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 5 | 1:50.69 | BOGDANOWICZ Anastazja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 1:52.79 | GOŁĘBIEWSKA Eliza | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U14 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek B.D. # | ||||||||||
5 | s | 5 | 1:55.02 | PÓŁCZYŃSKA Karolina | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 1:56.17 | GOŁĘBIEWSKA Róża | CMKL Człuchów | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | w | 1 | 1:49.66 | KREFT Marlena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | V | # | 529 | |||||||||
2 | w | 1 | 1:52.82 | SZULC Monika | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U16 | KP | -- | 474 | ||||||||||
3 | w | 1 | 2:02.22 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | 326 | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:26.24 | SZACHTA Marta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0722/12 | 2016 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 2:27.68 | ZIACH Karolina | MLKS Sparta Złotów | 1995 | U18 | WP | IV | KOWALSKI Dariusz | Z/0875/11 | 2014 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 2:30.51 | CZAPIEWSKA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:34.24 | KLIN Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:58.83 | KOSTYRKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:00.24 | TEREFENKO Joanna | LKS Jantar Ustka | 1993 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 3:01.36 | WIŚNIEWSKA Magdalena | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:01.78 | GROCHALA Mariola | MLKS Sparta Złotów | 1994 | U18 | WP | -- | KOWALSKI Dariusz | Z/0876/11 | 2014 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 3:05.55 | KONKEL Katarzyna | KS Wejher Wejherowo | 1994 | U18 | PM | -- | WALCZAK Mariusz | Z/0950/11 | 2013 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 3:07.52 | OLESZKIEWICZ Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:07.52 | DIAS Magdalena | LKS Zorza Gdynia # | 1997 | U16 | PM | III | B.D. B.D. # | Z/0051/13 | 2019 | ||||||||
8 | s | 1 | 3:11.47 | ZUBRZYCKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:11.88 | JAGIELSKA Marta | MKL Lider Malbork | 1996 | U16 | PM | III | GODLEWSKI Łukasz | Z/1627/12 | 2012 | 3 | |||||||
10 | s | 1 | 3:14.50 | NITZKA Sabina | UKS Wiking Rychnowy | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:14.86 | NOWACKA Daria | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
12 | s | 1 | 3:15.05 | OLESZKIEWICZ Justyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:18.90 | TOPP Marta | KS Wejher Wejherowo | 1997 | U16 | PM | IV | WALCZAK Mariusz | Z/0201/13 | 2021 | 1 | |||||||
14 | s | 1 | 3:22.86 | LYPP Justyna | KKL Rodło Kwidzyn | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
15 | s | 1 | 3:28.99 | WOJTAS Magdalena | MLKS Tucholanka Tuchola | 1997 | U16 | KP | V | WOJTAS Marek # | Z/0387/13 | 2014 | BEZ | |||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10:03.93 | KOTAS Magdalena | LKS Zorza Gdynia # | 1994 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 10:16.15 | KAMIŃSKA Monika | OŚ AZS Poznań # | 1992 | U20 | WP | II | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.09 | BASA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1996 | U16 | PM | +0.3 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 19.71 | DRAB Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
w | 1 | 21.23 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -0.1 | -- | # | 0 | |||||||||
1 | w | 1 | 16.00 | KREFT Marlena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -0.1 | III | # | 0 | ||||||||
2 | w | 1 | 17.10 | SZULC Monika | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U16 | KP | -0.1 | IV | 0 | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 15.25 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U18 | PM | +0.3 | II | # | |||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 44.12 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U23 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 54.89 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 55.91 | MARCHUT Wioletta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 57.95 | PIECHOWIAK Joanna | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 54.92 | BAŃKOWSKA Joanna | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 59.63 | MILCZAREK Paulina | SKLA Sopot | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | OKSENIUK Agnieszka | GKS Piast Gliwice # | 1996 | U16 | SL | IV | B.D. # | 2 | |||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | WILKOS Izabela | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U20 | KP | I | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.50 | WITKOWSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1997 | U16 | KP | IV | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0451/13 | 2014 | 4 | |||||||
2 | f | 1 | 1.60 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | III | RETYK Sławomir | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 1.45 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U14 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.55 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.25 | KUBISZEWSKA Emanuela | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | LANGOWSKA Alina | MKS Sambor Tczew | 1992 | U20 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.35 | NOWOŚWIAT Agnieszka | MKS Truso Elbląg | 1995 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.80 | ORNAWKA Natalia | WKS Flota Gdynia | 1996 | U16 | PM | -1.5 | IV | ||||||||||
1 | f | 1 | 5.76 | LANGE Hanna | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U23 | PM | +0.5 | II | DZIĄBA Bogusław # | Z/4790/11 | 2013 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 4.43 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U14 | PM | +0.5 | -- | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.25 | BISKUP Marianna | Pom. Klub Weterana LA | 1961 | Masters | PM | -1.1 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.13 | PRUSKA Magdalena | MLKS Tucholanka Tuchola | 1997 | U16 | KP | -2.8 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.16 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | -3.0 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.07 | KŁOSOWSKA Emila | MLKS Tucholanka Tuchola | 1997 | U16 | KP | -1.6 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | f | 1 | 5.04 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | -0.2 | IV | # | |||||||||
5 | f | 1 | 3.81 | SŁAWNA Agnieszka | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -0.9 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.49 | WALTER Angelika | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U18 | KP | -1.6 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 3.77 | OKTAWIA Zaborowska | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U14 | WN | +0.5 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.46 | ANDRYSIAK Kornelia | KKB Starogard Gdański # | 1995 | U18 | PM | -1.8 | -- | # | |||||||||
7 | f | 1 | 4.23 | GŁUSZCZYK Roksana | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U18 | KP | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | w | 1 | 5.13 | KREFT Marlena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +0.2 | III | # | 595 | ||||||||
2 | w | 1 | 4.83 | SZULC Monika | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U16 | KP | +0.3 | IV | 514 | |||||||||
3 | w | 1 | 3.83 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -0.1 | -- | # | 270 | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.87 | HNATIUK Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1996 | U16 | PM | III | RETYK Sławomir | Z/1215/12 | 2017 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 10.98 | SZCZYPIOR Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.56 | GĄDEK Agata | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.19 | POLANOWSKA Agata | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 8.76 | RINK Katarzyna | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 8.61 | WITOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.33 | GROCHALSKA Patrycja | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 8.16 | GOLLA Natalia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 7.98 | RUDNIK Kamila | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 7.54 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 7.22 | MARCHUT Wioletta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 7.11 | WOJACZEK Nikola | UKS Lipusz | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 6.48 | LEPAK Sandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | w | 1 | 7.78 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | 385 | |||||||||
2 | w | 1 | 7.76 | KREFT Marlena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | # | 384 | |||||||||
3 | w | 1 | 7.69 | SZULC Monika | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U16 | KP | -- | 379 | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.69 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.39 | ZABROCKA Joanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1995 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.50 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U18 | PM | III | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 20.80 | WITOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 33.01 | FURMANEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 31.79 | EBERTOWSKA Kinga | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 31.19 | EDEL Kinga | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 30.01 | HNATIUK Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1996 | U16 | PM | IV | RETYK Sławomir | Z/1215/12 | 2017 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 27.14 | GĄDEK Agata | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 26.43 | SZCZYPIOR Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 25.82 | MODRZEJEWSKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 25.60 | RUDNIK Kamila | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 24.02 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 23.41 | RINK Katarzyna | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 21.38 | GROCHALSKA Patrycja | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 17.96 | GOLLA Natalia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 16.33 | MIROWICZ Julia | UKS Lipusz | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 29.94 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U18 | PM | IV | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 28.61 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 28.22 | WDOWIAREK Honorata | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | IV | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.38 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | U16 | PM | III | MICHALSKI Henryk # | Z/0852/13 | 2024 | ||||||||
1 | f | 1 | 51.26 | MADEJCZYK Barbara | LKS Jantar Ustka | 1976 | Masters | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 35.95 | BIAŁA Monika | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 45.55 | BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U20 | PM | I | WALCZAK Leszek B.D. | Z/2403/11 | 2024 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 34.73 | SKONIECZNA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 43.15 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U18 | PM | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 34.42 | EBERTOWSKA Kinga | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 41.58 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U18 | WN | II | B.D. # | 1 | |||||||||
5 | f | 1 | 33.72 | FURMANEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 39.40 | KULAS Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 26.50 | WINIARSKA Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 38.49 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U23 | KP | III | B.D. | 2 | |||||||||
7 | f | 1 | 25.84 | EDEL Kinga | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 31.28 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U14 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 20.19 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U14 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 1 | 25.58 | MODRZEJEWSKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 18.47 | MIROWICZ Julia | UKS Lipusz | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4-bój K MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2222 | KREFT Marlena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1952 | SZULC Monika | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U16 | KP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1189 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.56 | GAŁKA Kamil | SKLA Sopot | 1988 | Sen | PM | -0.2 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.76 | ZAREMBA Adam | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U20 | KP | -0.2 | IV | # | |||||||||
3 | s | 1 | 11.86 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U20 | PM | -0.2 | IV | # | |||||||||
4 | s | 1 | 12.68 | SOBOL Jakub | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U16 | KP | -0.2 | V | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.95 | KOPYCIŃSKI Oskar | SKLA Słupsk | 1994 | U18 | PM | -0.2 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 10.96 | SIROCKI Szymon | SKLA Sopot | 1990 | U23 | PM | -0.4 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.04 | WINTROWICZ Miłosz | MLKS Krajna Sępólno | 1995 | U18 | KP | -0.4 | II | PATYNA Tomasz | Z/3747/11 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 11.13 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | Sen | PM | -0.4 | II | ||||||||||
4 | s | 2 | 11.26 | GIERSZEWSKI Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1994 | U18 | PM | -0.4 | II | ||||||||||
5 | s | 2 | 11.34 | DOLECKI Grzegorz | GKS Olimpia Grudziądz | 1989 | U23 | KP | -0.4 | III | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 2 | 11.64 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U18 | PM | -0.4 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 3 | 11.15 | BOGUSZ Igor | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U23 | PM | +0.6 | II | WALCZAK Mariusz # | Z/0282/11 | 2019 | |||||||
2 | s | 3 | 11.27 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | +0.6 | II | ||||||||||
3 | s | 3 | 11.80 | MISIORSKI Dawid | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1995 | U18 | PM | +0.6 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 11.97 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +0.6 | IV | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | ||||||
5 | s | 3 | 12.03 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +0.6 | IV | # | |||||||||
1 | s | 4 | 11.63 | STOCHAJ Artur | KS Gwardia Piła | 1995 | U18 | WP | +0.4 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.69 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | +0.4 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.69 | DYS Piotr | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | +0.4 | III | ||||||||||
4 | s | 4 | 11.84 | FRANKIEWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U20 | KP | +0.4 | IV | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.32 | SZYSZKOWSKI Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U18 | KP | +0.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 11.03 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U20 | WP | +1.0 | II | ||||||||||
2 | s | 5 | 12.22 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka # | 1996 | U16 | PM | +1.0 | V | # | |||||||||
3 | s | 5 | 12.31 | KLAISA Tomasz | MLKS Tucholanka Tuchola | 1996 | U16 | KP | +1.0 | V | # | |||||||||
4 | s | 5 | 12.33 | SOKÓŁ Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | +1.0 | V | ||||||||||
1 | s | 6 | 12.46 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U18 | PM | -0.6 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 6 | 12.48 | STRYSZYK Przemysław | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1994 | U18 | PM | -0.6 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 12.49 | BRUSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1994 | U18 | PM | -0.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 12.61 | FROELKE Krystian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U16 | PM | -0.6 | V | ||||||||||
1 | s | 7 | 12.03 | SUSZYŃSKI Mateusz | MLKS Tucholanka Tuchola | 1993 | U20 | KP | -0.9 | IV | # | |||||||||
2 | s | 7 | 12.97 | BIAŁOSKÓRSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | -0.9 | -- | NAWROCKI Dariusz # | BEZ | ||||||||
3 | s | 7 | 13.12 | BARTOSIK Michał | MLKS Tucholanka Tuchola | 1996 | U16 | KP | -0.9 | -- | WOJTAS Marek # | Z/0685/12 | 2012 | BEZ | ||||||
4 | s | 7 | 13.96 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U14 | PM | -0.9 | -- | B.D. # | 2 | ||||||||
5 | s | 7 | 14.11 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | -0.9 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | ||||||
6 | s | 7 | 14.16 | SIEG Miłosz | CMKL Człuchów | 1999 | U14 | PM | -0.9 | -- | # | |||||||||
1 | s | 8 | 12.56 | MIENTKI Bartłomiej | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -0.7 | V | ||||||||||
2 | s | 8 | 12.59 | WEIER Sebastian | UKS Jedynka Bytów | 1998 | U14 | PM | -0.7 | V | ||||||||||
3 | s | 8 | 12.68 | RACHWAŁ Tobiasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -0.7 | V | ||||||||||
4 | s | 8 | 12.83 | DĄBROWSKI Adam | UKS Jedynka Bytów | 1996 | U16 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 9 | 12.69 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U16 | PM | -0.4 | V | B.D. | |||||||||
2 | s | 9 | 12.79 | JANUSZEWSKI Patryk | MLKS Tucholanka Tuchola | 1993 | U20 | KP | -0.4 | -- | # | |||||||||
3 | s | 9 | 13.63 | SZCZYGIEŁ Sebastian | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U14 | PM | -0.4 | -- | NOWAKOWSKI Karol | 3 | ||||||||
4 | s | 9 | 14.44 | FRYCZ Łukasz | SKLA Sopot # | 1998 | U14 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 10 | 12.06 | MEGGER Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U18 | KP | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 10 | 12.17 | ZABŁOCKI Aleksander | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 10 | 12.28 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 10 | 13.00 | SOWA Jakub | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 11 | 11.09 | MASŁOWSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1991 | U23 | KP | +1.2 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | s | 11 | 11.30 | GRZĄŚLEWICZ Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U23 | KP | +1.2 | II | ||||||||||
3 | s | 11 | 12.30 | STECKA Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | +1.2 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.06 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U20 | WP | +1.7 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.23 | BOGUSZ Igor | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U23 | PM | +1.7 | II | WALCZAK Mariusz # | Z/0282/11 | 2019 | |||||||
3 | s | 1 | 22.27 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | Sen | PM | +1.7 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 24.09 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +1.7 | IV | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | ||||||
5 | s | 1 | 24.21 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.7 | IV | ||||||||||
6 | s | 1 | 26.53 | LEWICKI Konrad | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U18 | KP | +1.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 22.98 | SMOLNICKI Łukasz | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | +2.6 | III | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0378/11 | 2023 | 1 | ||||||
2 | s | 2 | 23.06 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U18 | PM | +2.6 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 2 | 23.95 | MEGGER Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U18 | KP | +2.6 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 2 | 24.14 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U20 | PM | +2.6 | IV | # | |||||||||
5 | s | 2 | 24.81 | PIÓRKOWSKI Paweł | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | +2.6 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 25.93 | KOPYCIŃSKI Oskar | SKLA Słupsk | 1994 | U18 | PM | +2.6 | -- | # | |||||||||
1 | s | 3 | 23.30 | STOCHAJ Artur | KS Gwardia Piła | 1995 | U18 | WP | +2.0 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 24.17 | FRANKIEWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U20 | KP | +2.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 24.71 | WALTER Wojciech | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | +2.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 24.91 | SOKÓŁ Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 24.95 | ZABŁOCKI Aleksander | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 26.41 | DĄBROWSKI Adam | UKS Jedynka Bytów | 1996 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 26.71 | BIAŁOSKÓRSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | +1.5 | -- | NAWROCKI Dariusz # | BEZ | ||||||||
3 | s | 4 | 29.56 | FRYCZ Łukasz | SKLA Sopot # | 1998 | U14 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 35.68 | JEROMIN Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 36.15 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 36.51 | SMOLNICKI Łukasz | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0378/11 | 2023 | 1 | |||||||
4 | s | 1 | 39.01 | STRYSZYK Przemysław | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 41.09 | BUCHHOLZ Roger | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U16 | KP | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 37.68 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka # | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 41.88 | MOSZYK Michał | KS Gwardia Piła | 1997 | U16 | WP | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 43.84 | PALIWODA Robert | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 48.96 | ZDANOWSKI Konrad | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 38.14 | GIERSZEWSKI Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 39.03 | RUMIŃSKI Jakub | UKS Lipusz | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 41.47 | FRĄCKOWSKI Patryk | MLKS Tucholanka Tuchola | 1995 | U18 | KP | -- | WOJTAS Marek # | Z/0686/12 | 2013 | BEZ | |||||||
4 | s | 3 | 42.96 | WICHER Tomasz | KS Gwardia Piła | 1997 | U16 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 43.18 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
6 | s | 3 | 43.69 | SZCZYGIEŁ Sebastian | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | 3 | |||||||||
1 | s | 4 | 38.92 | BUCHAJCZYK Łukasz | KS Gwardia Piła | 1993 | U20 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 40.30 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
3 | s | 4 | 40.66 | WEIER Sebastian | UKS Jedynka Bytów | 1998 | U14 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 4 | 41.23 | GÓRSKI Mateusz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1996 | U16 | PM | V | B.D. | Z/0199/13 | 2015 | BEZ | |||||||
5 | s | 4 | 42.13 | BUŁAJ Rafał | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 44.83 | KAŁKA Łukasz | KS Gwardia Piła | 1997 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 34.49 | DOBEK Patryk | MKL Szczecin # | 1994 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/0373/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 5 | 36.85 | WESOŁOWSKI Maciej | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1992 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 38.96 | RACHWAŁ Tobiasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 5 | 39.10 | KOTŁOWSKI Patryk | GKS Żukowo | 1996 | U16 | PM | IV | KRÓL Krzysztof | Z/0719/12 | 2014 | 3 | |||||||
1 | s | 6 | 41.88 | PRZEPIÓRKA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U14 | PM | V | B.D. | Z/0346/14 | 2014 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 6 | 47.35 | KUBIŚ Damian | KS Gwardia Piła | 1997 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 52.98 | MODRZEJEWSKI Błażej | UKS Lipusz | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:24.67 | PEK Daniel | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1991 | U23 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/3509/11 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 1:25.51 | FALKOWSKI Adam | RKS Rumia | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:25.74 | BORYŁO Mateusz | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:27.24 | WOŁOSZYK Kamil | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1993 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:29.20 | DUCHNOWSKI Adam | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:29.56 | OBECNY Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:29.70 | WYSOCKI Krzysztof | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:30.05 | GODLEWSKI Damian | MKS Truso Elbląg | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:37.61 | SOWIŃSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | V | B.D. # | Z/0520/12 | 2023 | ||||||||
1 | s | 2 | 1:28.75 | GRABKOWSKI Paweł | SKLA Sopot | 1991 | U23 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 2 | 1:29.65 | WILKOWSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:30.65 | DYS Marcin | LKS Jantar Ustka | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:33.80 | KLAWIKOWSKI Damian | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:34.65 | KONOPSKI Kacper | MKS Truso Elbląg | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:36.87 | SERKOWSKI Patryk | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:51.47 | KOPECKI Marcin | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 1:56.73 | WILCZEWSKI Mateusz | LKS Zantyr Sztum | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:09.83 | CZAPIGA Patryk | UKS Wiking Rychnowy | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:32.43 | TARENT Patryk | KS Gwardia Piła | 1996 | U16 | WP | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:38.15 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 1:45.10 | PRZYGUCKI Dawid | SKLA Słupsk | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:45.98 | JEDWABNIK Dawid | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | BEZ | |||||||||
5 | s | 3 | 1:51.56 | PASTEWSKI Wojciech | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U12 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 1:54.33 | WOLANIN Mateusz | UKS Wiking Rychnowy | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 1:57.06 | KUCZĘPA Filip | UKS Wiking Rychnowy | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:03.91 | ZABOROWSKI Wiesław | UKS Wiking Rychnowy | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 2:07.45 | LEWIŃSKI Grzegorz | UKS Wiking Rychnowy | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 3 | 2:09.12 | DREWCZYŃSKI Dawid | UKS Wiking Rychnowy | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 3 | 2:11.36 | MISZCZUK Wojciech | UKS Wiking Rychnowy | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:54.56 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | MLKS Tucholanka Tuchola # | 1987 | Sen | KP | II | WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # | Z/3941/11, Z/3941/11 | , 2016 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 1:56.78 | KOTŁOWSKI Bartosz | LKS Ostromecko | 1992 | U20 | KP | II | STANKIEWICZ Błażej B.D. # | Z/0181/11 | 2019 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 2:01.51 | BUŚ Szymon | LKS Ostromecko | 1992 | U20 | KP | III | STANKIEWICZ Błażej STANISLAWSKI Krzysztof # | Z/0180/11 | 2017 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 2:04.85 | JAKUSEWICZ Jan | MLKS Tucholanka Tuchola | 1991 | U23 | KP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:07.50 | GABIS Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | IV | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:29.36 | CZAJA Dominik | SKLA Sopot | 1994 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:32.00 | CIECIERSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:34.09 | RUDNIK Damian | BKS Bydgoszcz # | 1995 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:37.82 | CYBULSKI Grzegorz | RKS Rumia | 1993 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:45.19 | BŁASZCZYK Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U16 | PM | IV | MICHALSKI Henryk # | Z/0759/12 | 2024 | 1 | |||||||
6 | s | 1 | 2:45.67 | GRABKOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 2:46.00 | KOPECKI Michał | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:46.73 | ZAWADZKI Sebastian | GKS Żukowo | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:47.56 | FLORCZYŃSKI Łukasz | SKS Sokół Malbork # | 1996 | U16 | PM | IV | GODLEWSKI Łukasz SAJKOWSKI Norbert | Z/1629/12, Z/1629/12 | , 2014 | BEZ | |||||||
10 | s | 1 | 2:47.94 | SERAFINOWSKI Dominik | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:49.16 | SULIKOWSKI Szymon | SKS Sokół Malbork | 1996 | U16 | PM | IV | SAJKOWSKI Norbert | 3 | |||||||||
12 | s | 1 | 2:53.56 | JOST Zbigniew | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
13 | s | 1 | 2:55.84 | WITKOWSKI Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U14 | KP | V | |||||||||||
14 | s | 1 | 3:03.09 | KOZAK Jakub | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 2:41.63 | CZERNIEWSKI Marcin | AML Słupsk # | 1990 | U23 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/4532/11 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 2:42.85 | DERDOWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U20 | PM | -- | MYKOWSKI Jerzy | Z/4365/11 | 2022 | 3 | |||||||
2 | s | 2 | 2:58.72 | GUZOWSKI Denis | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0637/12 | 2024 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 2:42.86 | GIMINSKI Bartłomiej | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 2:43.68 | KENSIK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 2:45.49 | ŻYCHSKI Marcin | UKS Wiking Rychnowy | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:46.97 | LEWANDOWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U20 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/9320/21 | 2023 | ||||||||
7 | s | 2 | 2:47.38 | BRAUN Wojciech | LLKS Smętowo Graniczne | 1995 | U18 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/0820/11 | 2013 | 3 | |||||||
8 | s | 2 | 2:51.14 | SZUTA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:53.44 | GINTER Leszek | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
10 | s | 2 | 2:57.55 | GAWRON Piotr | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/4218/11 | 2013 | 4 | |||||||
12 | s | 2 | 3:02.79 | DZIKOWSKI Rafał | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:51.41 | KROTLA Bartłomiej | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 2:58.60 | GROTCH Hieronim | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:59.19 | LISOWSKI Dominik | LKS Zantyr Sztum # | 1998 | U14 | PM | V | GODLEWSKI Łukasz | 3 | |||||||||
4 | s | 3 | 3:01.51 | BUKOWSKI Dawid | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 3:03.17 | OSTASZEWSKI Robert | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/5023/11 | 2012 | BEZ | |||||||
6 | s | 3 | 3:10.99 | BILSZTA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 3 | 3:12.48 | MROŻEK Filip | UKS Wiking Rychnowy | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 3:19.21 | LASS Adrian | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 3:21.93 | KULIŃSKI Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 3 | 3:28.06 | SMUCZYŃSKI Piotr | UKS Wiking Rychnowy | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | w | 1 | 2:53.51 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | V | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | 729 | ||||||
2 | w | 1 | 3:06.41 | KULIK Piotr | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | -- | 603 | ||||||||||
3 | w | 1 | 3:11.78 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U16 | PM | -- | # | 553 | |||||||||
4 | w | 1 | 3:21.06 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -- | 473 | ||||||||||
5 | w | 1 | 3:23.16 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | -- | 455 | ||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8:52.73 | MIELEWCZYK Piotr | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1990 | U23 | MZ | III | B.D. | Z/1198/11 | 2023 | ||||||||
2 | s | 1 | 8:57.35 | NASZKO Michał | UKB Szubin | 1993 | U20 | KP | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 9:10.82 | ZAWISTOWSKI Krzysztof | PLKS Gwda Piła | 1991 | U23 | WP | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 9:30.43 | ZAPOLSKI Piotr | WKS Flota Gdynia | 1990 | U23 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 9:30.93 | ROBAK Wojciech | WKS Flota Gdynia | 1991 | U23 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 9:37.44 | GRABEK Maciej | AZS-AWF Gorzów # | 1992 | U20 | LB | IV | PAPUGA Sebastian | Z/1930/12 | 2019 | 3 | |||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17.08 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | +1.7 | IV | # | |||||||||
2 | s | 1 | 17.75 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +1.7 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | s | 1 | 18.65 | LIPIŃSKI Oliwer | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
1 | w | 1 | 16.49 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | -0.1 | III | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | 679 | |||||
2 | w | 1 | 16.51 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -0.1 | III | 676 | |||||||||
3 | w | 1 | 16.83 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | -0.1 | III | 642 | |||||||||
4 | w | 1 | 19.73 | KULIK Piotr | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | -0.1 | -- | 371 | |||||||||
5 | w | 1 | 20.90 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U16 | PM | -0.1 | -- | # | 282 | ||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.30 | GRUDKA Marcin | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U18 | PM | +1.2 | II | # | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 16.31 | ZAREMBA Adam | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U20 | KP | +1.2 | III | # | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.95 | DIAK Mateusz | SKLA Słupsk | 1991 | U23 | PM | +1.2 | III | # | |||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.42 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 46.03 | DELIŃSKI Igor | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 47.14 | LIPIŃSKI Oliwer | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 40.50 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 45.22 | BŁASZCZYK Jan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | V | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 46.68 | DYBOWSKI Robert | KS Wejher Wejherowo | 1996 | U16 | PM | -- | WALCZAK Mariusz | Z/0855/12 | 2012 | 4 | |||||||
4 | s | 2 | 46.78 | WILAND Adam | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.75 | WAŻNY Karol | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 2.00 | MOTYLIŃSKI Damian | AML Słupsk # | 1995 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.65 | SOWA Jakub | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.95 | GURBIN Maciej | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U14 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.90 | BARZOWSKI Karol | SKLA Sopot # | 1991 | U23 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | f | 1 | 1.40 | SOBIERAJSKI Kacper | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.85 | HINC Radosław | SKLA Sopot # | 1994 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.77 | CHAMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | -0.2 | V | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.30 | MASŁOWSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1991 | U23 | KP | -0.6 | I | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | f | 1 | 5.13 | DELRICH Paweł | MLKS Tucholanka Tuchola | 1996 | U16 | KP | -1.0 | -- | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.78 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | -0.6 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.07 | BUCHHOLZ Roger | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U16 | KP | +0.8 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.76 | GRZĄŚLEWICZ Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U23 | KP | 0.0 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.01 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | +0.4 | -- | # | |||||||||
4 | f | 1 | 6.63 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U20 | KP | +0.5 | III | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | ||||||
5 | f | 1 | 4.85 | SZCZYGIEŁ Sebastian | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U14 | PM | -1.1 | -- | NOWAKOWSKI Karol | 3 | ||||||||
5 | f | 1 | 6.51 | KARNAS Tomasz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U20 | KP | +0.3 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.35 | ZDANOWSKI Konrad | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U14 | WN | -3.1 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 6.42 | GURZYŃSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U18 | KP | -0.1 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 3.37 | DOMŻALSKI Dominik | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2000 | U12 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 6.37 | KRAWIEC Paweł | SKLA Słupsk | 1992 | U20 | PM | +1.0 | III | ||||||||||
8 | f | 1 | 6.36 | LIGUZ Benjamin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | -0.1 | III | # | |||||||||
9 | f | 1 | 6.09 | STANIUK Mateusz | SKLA Słupsk | 1994 | U18 | PM | -1.2 | IV | ||||||||||
10 | f | 1 | 6.01 | STECKA Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
11 | f | 1 | 5.84 | REJMUS Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | -1.9 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 5.45 | DANIELEK Mateusz | MLKS Tucholanka Tuchola | 1993 | U20 | KP | -1.0 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 5.44 | BRUSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1994 | U18 | PM | -0.2 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 5.42 | MOTYLIŃSKI Damian | AML Słupsk # | 1995 | U18 | PM | -1.6 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.94 | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 15.80 | ZIÓŁKOWSKI Oskar | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.98 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 14.78 | PYCKA Mariusz | MMKS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.50 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 14.07 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U18 | WN | III | B.D. # | M | |||||||||
4 | f | 1 | 11.42 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.20 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
6 | f | 1 | 9.43 | OSIŃSKI Marek | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 9.41 | KROKOS Oskar | UKS Czapla Białe Błota | 1997 | U16 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.06 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.27 | KLEBS Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz | 1977 | Sen | KP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 15.22 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U18 | KP | I | B.D. | M | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.45 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 39.24 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 36.30 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.70 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U18 | WN | III | B.D. # | M | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 57.33 | MARACH Kamil | MKL Toruń # | 1996 | U16 | KP | II | HULISZ Robert B.D. | Z/1631/13 | 2018 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 56.10 | WRÓBEL Szymon | SKLA Słupsk | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 55.00 | PAWŁOWSKI Maciej | MKL Toruń | 1996 | U16 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 49.98 | STOJAK Damian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 45.81 | LIPSKI Oskar | SKLA Słupsk | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 45.12 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 43.64 | SADOWSKI Karol | SKLA Słupsk | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 36.78 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
9 | f | 1 | 36.45 | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 35.34 | GILLMEISTER Oskar | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 32.92 | MIROWICZ Dominik | UKS Lipusz | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 26.68 | SOBIERAJSKI Kacper | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | w | 1 | 38.18 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | V | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | 0 | ||||||
2 | w | 1 | 35.58 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -- | 0 | ||||||||||
3 | w | 1 | 35.57 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U16 | PM | -- | # | 0 | |||||||||
4 | w | 1 | 34.03 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | -- | 0 | ||||||||||
5 | w | 1 | 23.12 | KULIK Piotr | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | -- | 0 | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 72.77 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | Sen | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 69.40 | PLENER Marcin | RKS Skra Warszawa # | 1990 | U23 | MZ | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 67.78 | KOŚCIÓW Dawid | LKS Jantar Ustka | 1990 | U23 | PM | I | MICHALSKI Henryk | Z/2503/11 | 2024 | MM | |||||||
4 | f | 1 | 63.28 | OLESZCZUK Kacper | KS Polonia Pasłęk | 1994 | U18 | WN | I | BORYSEWICZ Piotr # | Z/2405/11 | 2019 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 48.50 | KUJAWA Marcin | MLKS Krajna Sępólno | 1989 | U23 | KP | III | B.D. | Z/4593/18 | 2019 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 40.31 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 37.95 | DYS Piotr | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | -- | |||||||||||
6-bój M MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3607 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | II | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 3345 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 3247 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 2780 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 2350 | KULIK Piotr | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.2880408763885 sekund |