Łódź 08.09.2007 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.63 | KOŁODZIEJCZYK Ewa | KKL Kielce | 1991 | U18 | SK | +0.1 | II | STANISLAWSKI Krzysztof # | BEZ | ||||||||
1 | s | 2 | 13.13 | RZĄDZIŃSKA Julia | AZS Łódź | 1992 | U16 | LD | +0.7 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.25 | KOCIOŁEK Aleksandra | MULKS MOS Sieradz # | 1990 | U18 | LD | +1.2 | II | ROSIAK Zbigniew | |||||||||
2 | s | 3 | 12.49 | TWOREK Eliza | KS Żeglina Sieradz # | 1990 | U18 | LD | +1.2 | II | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 28.91 | CZAJA Emilia | KKL Kielce | 1992 | U16 | SK | +1.1 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 26.37 | GÓRECKA Agnieszka | KKL Kielce # | 1990 | U18 | SK | +0.6 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 26.46 | CHAŁAS Magdalena | AZS Łódź # | 1988 | U20 | LD | +0.6 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 25.17 | BEDNAREK Agata | AZS Łódź # | 1988 | U20 | LD | +1.9 | II | B.D. | M | ||||||||
2 | s | 3 | 26.24 | TWOREK Eliza | KS Żeglina Sieradz # | 1990 | U18 | LD | +1.9 | II | ||||||||||
3 | s | 3 | 27.59 | KOWALCZYK Marta | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1992 | U16 | LD | +1.9 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 27.79 | WRÓBEL Agnieszka | KS Żeglina Sieradz # | 1992 | U16 | LD | +0.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 28.62 | KOWALCZYK Anna | BKL Bełchatów | 1992 | U16 | LD | +0.1 | V | ||||||||||
4 | s | 4 | 28.65 | MOJSIEJ Zuzanna | RKS Łódź # | 1993 | U16 | LD | +0.1 | V | GOWORSKI Tomasz # | 2 | ||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 60.91 | KOCIOŁEK Aleksandra | MULKS MOS Sieradz # | 1990 | U18 | LD | III | ROSIAK Zbigniew | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:20.10 | KUJAWA Aleksandra | LUKS PMOS Zduńska Wola | 1990 | U18 | LD | III | B.D. | 4 | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:10.01 | DRÓŻDŻ Agata | KKL Kielce # | 1984 | Sen | SK | II | |||||||||||||
2 | 10:18.72 | GIELEC Ewa | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | II | |||||||||||||
3 | 10:30.43 | RÓŻYCKA Iwona | KKL Kielce # | 1989 | U20 | SK | III | # | ||||||||||||
4 | 10:33.39 | MĄDRZYCKA Paulina | UKS Dziesiątka Radomsko # | 1990 | U18 | LD | III | |||||||||||||
5 | 10:47.91 | KACZMAREK Monika | AZS Łódź # | 1989 | U20 | LD | III | B.D. B.D. | Z/3292/15 | 2022 | 2 | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.71 | ĆWIKLIŃSKA Marta | AZS Łódź | 1990 | U18 | LD | +1.8 | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
2 | 16.31 | MOJSIEJ Weronika | UKS Dziewiątka Kutno # | 1991 | U18 | LD | +1.8 | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | 16.52 | BOGUS Beata | KKL Kielce | 1992 | U16 | SK | +1.8 | III | # | |||||||||||
4 | 16.78 | OWCZAREK Ewelina | MKLA Łęczyca | 1992 | U16 | LD | +1.8 | III | ||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 69.44 | ZELGA Malwina | RKS Łódź | 1992 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | III | |||||||||||||
2 | 1.55 | URBANEK Karolina | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U16 | MZ | III | # | ||||||||||||
6 | 1.50 | SZCZEBLEWSKA Marta | SKS Start Łódź # | 1992 | U16 | LD | IV | |||||||||||||
7 | 1.50 | KIELAN Karolina | UKS Korabka Łowicz # | 1992 | U16 | LD | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.40 | WIŚNIK Aleksandra | OSOT Szczecin # | 1992 | U16 | ZP | I | # | ||||||||||||
2 | 3.00 | ZIELIŃSKA Paulina | SKS Start Łódź # | 1993 | U16 | LD | II | WOJTYNIAK Andrzej # | Z/0109/11 | 2011 | 1 | |||||||||
3 | 2.50 | LAR Agnieszka | SKS Start Łódź # | 1993 | U16 | LD | IV | WOJTYNIAK Andrzej # | Z/0102/11 | 2011 | 3 | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 6.17 | DOBIJA Teresa | AZS Łódź | 1982 | Sen | LD | +1.9 | I | # | |||||||||||
2 | 5.51 | KOSZALIŃSKA Agata | AZS Łódź | 1991 | U18 | LD | 0.0 | II | ||||||||||||
3 | 5.40 | SYGDZIAK Dagmara | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | +1.6 | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.41 | SADACH Aneta | KB Geotermia Uniejów # | 1975 | Sen | LD | +1.4 | M | LIPIŃSKI Zdzisław # | M | ||||||||||
2 | 11.77 | MADEJ Anna | AZS Łódź | 1990 | U18 | LD | +0.5 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||||
3 | 11.50 | SZCZYGIELSKA Joanna | AZS Łódź | 1983 | Sen | LD | +0.6 | II | ||||||||||||
4 | 11.46 | KRAJEWSKA Joanna | RKS Łódź # | 1990 | U18 | LD | +0.1 | III | ||||||||||||
5 | 11.39 | SKALSKA Jagoda | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | +0.7 | III | ||||||||||||
6 | 10.14 | HABIB Amalia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1993 | U16 | LD | +1.1 | V | # | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.31 | OWCZAREK Małgorzata | RKS Łódź | 1989 | U20 | LD | III | # | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 44.64 | OGÓREK Izabela | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1991 | U18 | LD | I | # | ||||||||||||
2 | 38.50 | JAKUŁA Dominika | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U20 | LD | II | B.D. # | 2 | |||||||||||
3 | 35.30 | SZKLAREK Paulina | AZS Łódź | 1989 | U20 | LD | III | # | ||||||||||||
4 | 33.56 | KAŹMIERCZAK Marlena | MKLA Łęczyca | 1989 | U20 | LD | III | |||||||||||||
5 | 30.10 | OLCZYK Justyna | MKLA Łęczyca | 1990 | U18 | LD | IV | # | ||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 48.55 | KOPEĆ Katarzyna | KKL Kielce | 1988 | U20 | SK | I | # | ||||||||||||
2 | 28.98 | BANAK Iga | KKL Kielce | 1991 | U18 | SK | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 32.73 | GAWROŃSKA Helena | RKS Łódź | 1992 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 11.35 | JAŚCZAK Artur | AZS Łódź | 1991 | U18 | LD | +2.0 | III | B.D. | 3 | ||||||||
1 | s | 3 | 11.89 | METLER Kamil | SKS Start Łódź # | 1992 | U16 | LD | +1.4 | IV | ||||||||||
1 | s | 4 | 10.67 | KĘDZIA Piotr | AZS Łódź | 1984 | Sen | LD | +1.4 | I | B.D. | |||||||||
2 | s | 4 | 10.73 | WASIAK Jarosław | AZS Łódź # | 1984 | Sen | LD | +1.4 | I | # | |||||||||
1 | s | 6 | 11.30 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U16 | MA | +2.4 | II | # | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 23.05 | PRZEMYSKI Filip | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | +0.6 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 21.60 | WASIAK Jarosław | AZS Łódź # | 1984 | Sen | LD | +0.1 | I | # | |||||||||
1 | s | 4 | 22.96 | GOŹDZIEWICZ Jakub | KS Żeglina Sieradz # | 1990 | U18 | LD | +0.1 | III | # | |||||||||
1 | s | 5 | 24.88 | KURAŚ Emil | RKS Łódź | 1993 | U16 | LD | +1.5 | V | ||||||||||
2 | s | 5 | 25.40 | KOWALEWSKI Kamil | OKLA Ostrołęka # | 1984 | Sen | MZ | +1.5 | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 49.87 | PORZĄDNY Sebastian | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | II | B.D. | 1 | |||||||||
2 | s | 2 | 52.91 | JABŁOŃSKI Tomasz | AZS Łódź | 1990 | U18 | LD | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 49.99 | BUDZIEJEWSKI Kamil | AZS Łódź # | 1988 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 51.49 | BIŃKOWSKI Piotr | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1990 | U18 | LD | III | |||||||||||
1 | s | 4 | 51.47 | GOŹDZIEWICZ Jakub | KS Żeglina Sieradz # | 1990 | U18 | LD | III | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:52.81 | KSZCZOT Adam | RKS Łódź | 1989 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:53.65 | OSMULSKI Tomasz | RKS Łódź # | 1982 | Sen | LD | II | B.D. # | Z/2641/11 | 2023 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 1:56.55 | WRONISZEWSKI Maksymilian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 1:56.60 | KUBIAK Łukasz | KB Geotermia Uniejów # | 1988 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:58.28 | NOWAK Maciej | LKS Maraton Turek # | 1990 | U18 | WP | III | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:10.31 | PARKITA Mateusz | KKL Kielce | 1992 | U16 | SK | V | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4:00.26 | JAROSZ Wojciech | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1989 | U20 | SK | II | JASZCZAK Stanisław B.D. # | Z/1458/11 | 2015 | 3 | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.84 | GRABARCZYK Konrad | MKLA Łęczyca | 1991 | U18 | LD | 0.0 | IV | ||||||||||||
2 | 16.42 | KUCHARSKI Michał | AZS Łódź | 1992 | U16 | LD | 0.0 | IV | # | |||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.15 | MICHALSKI Przemysław | MKLA Łęczyca | 1988 | U20 | LD | +0.2 | II | ||||||||||||
2 | 15.67 | JAGODZIŃSKI Michał | KKL Kielce | 1989 | U20 | SK | +0.2 | II | B.D. | |||||||||||
3 | 15.89 | OSIEJ Damian | UKS 55 Łódź # | 1989 | U20 | LD | +0.2 | III | MĘDRZYCKI Dariusz # | Z/0105/11 | 1 | |||||||||
4 | 16.49 | DWORCZAK Piotr | AZS Łódź | 1989 | U20 | LD | +0.2 | III | ||||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 59.57 | DOMARAŃCZYK Tomasz | RKS Łódź | 1990 | U18 | LD | IV | |||||||||||||
2 | 60.90 | PUZANISTA Jacek | SKS Start Łódź # | 1990 | U18 | LD | IV | MĘDRZYCKI Dariusz B.D. | Z/0107/11 | 2011 | 3 | |||||||||
3 | 61.20 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 62.63 | SOCHACKI Roman | AZS-AWF Warszawa # | 1991 | U18 | MZ | -- | |||||||||||||
5 | 62.70 | SZYMAŃSKI Marek | MKLA Łęczyca | 1991 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław B.D. # | Z/1044/11 | 2023 | 2 | |||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.88 | GAJEWSKI Mateusz | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | III | B.D. | 3 | |||||||||||
2 | 57.45 | CHMIELEWSKI Artur | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | III | # | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.10 | BEDNAREK Sylwester | RKS Łódź | 1989 | U20 | LD | I | # | ||||||||||||
2 | 2.01 | JABŁOŃSKI Adam | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U20 | WP | II | B.D. # | 1 | |||||||||||
4 | 1.86 | ESTAL Piotr | MKLA Łęczyca | 1991 | U18 | LD | III | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.75 | FABRYKOWSKI Kamil | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U20 | LD | +0.6 | III | ||||||||||||
2 | 6.44 | KLIMCZAK Adam | AZS Łódź | 1991 | U18 | LD | +0.4 | III | ||||||||||||
3 | 6.43 | WASIK Mateusz | KKL Kielce | 1991 | U18 | SK | +1.7 | III | BIELACHA Maciej # | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.67 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.48 | JANICKI Kacper | AZS Łódź | 1989 | U20 | LD | II | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.75 | STANISŁAWSKI Jakub | MKLA Łęczyca | 1990 | U18 | LD | II | |||||||||||||
2 | 43.82 | BIS Mateusz | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1990 | U18 | LD | III | B.D. | 4 | |||||||||||
3 | 40.77 | RYBIŃSKI Emil | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1991 | U18 | LD | III | |||||||||||||
4 | 40.14 | KRÓL Paweł | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1990 | U18 | LD | III | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.96 | PICHETA Kamil | KKL Kielce | 1989 | U20 | SK | II | |||||||||||||
2 | 45.54 | BELTER Artur | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U20 | LD | II | B.D. B.D. # | 1 | |||||||||||
3 | 41.50 | JANKOWSKI Rafał | AZS Łódź | 1989 | U20 | LD | III | # | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 62.02 | FURMANEK Tomasz | KKL Kielce | 1991 | U18 | SK | II | # | ||||||||||||
2 | 50.42 | PACZKOWSKI Adrian | MKS Zduńska Wola # | 1991 | U18 | LD | III | |||||||||||||
3 | 41.40 | MACIEJEWSKI Maciej | MKS Zduńska Wola # | 1993 | U16 | LD | IV | |||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.75 | ZIĘBA Rafał | KKL Kielce | 1988 | U20 | SK | II | # | ||||||||||||
2 | 46.02 | JAS Paweł | KKL Kielce | 1989 | U20 | SK | III | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.41 | NOWAKOWSKI Mateusz | KKL Kielce | 1990 | U18 | SK | II | B.D. # | 2 | |||||||||||
2 | 55.20 | MELA Przemysław | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1991 | U18 | LD | III | # | ||||||||||||
4 | 44.91 | ANTOSIK Piotr | UKS Korabka Łowicz # | 1993 | U16 | LD | V | KARMELITA Sławomir # | Z/0758/11 | 2014 | 1 | |||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.77 | KRĘPLEWSKI Damian | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1989 | U20 | LD | II | # | ||||||||||||
2 | 50.61 | MAKUCH Milan | KKL Kielce | 1989 | U20 | SK | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.7705781459808 sekund |