Opole 21 - 22.08.2009 XII Ogólnopolskie Igrzyska LZS |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 24.38 | ŻYNEL Magdalena | KS Podlasie Białystok | 1983 | Sen | PD | +1.7 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 24.40 | SZCZĘSNA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U23 | SL | +1.7 | I | # | |||||||||
3 | s | 1 | 24.99 | BURMISTRZAK Magdalena | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U23 | KP | +1.7 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 1 | 25.54 | PEAS Katarzyna | RLTL ZTE Radom | 1988 | U23 | MZ | +1.7 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 25.61 | TETERYCZ Aneta | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1990 | U20 | LU | +1.7 | II | ||||||||||
6 | s | 1 | 26.13 | SADŁOWSKA Daria | ZLKL Zielona Góra | 1990 | U20 | LB | +1.7 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
7 | s | 1 | 26.29 | DEMBEK Dominika | MUKL Brodnica | 1988 | U23 | KP | +1.7 | III | ||||||||||
8 | s | 1 | 26.82 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice | 1988 | U23 | LB | +1.7 | III | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:11.43 | JACNIAK Ewa | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U20 | LU | II | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:11.51 | FLIS Monika | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U23 | PK | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:14.03 | WÓDKOWSKA Liliana | UKS WiR Łopuszno | 1990 | U20 | SK | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:15.97 | PARADOWSKA Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U23 | MZ | II | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 2:19.42 | ¦LUSARCZYK Mariola | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:27.29 | MRUGACZ Magdalena | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1990 | U20 | MA | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:16.07 | DEMBEK Ida | MUKL Brodnica | 1989 | U23 | KP | II | B.D. | 2 | |||||||||
8 | s | 1 | 2:21.81 | TOMASZEWSKA Grażyna | LUKS Boguszyce | 1990 | U20 | LD | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:17.73 | BOJARCZUK Monika | WLKS Nowe Iganie # | 1989 | U23 | MZ | III | B.D. | ||||||||||
10 | s | 1 | 2:38.82 | KRUCZYK Magdalena | SL GKS Olsza Olszyna | 1990 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9:41.74 | WOJNA Anna | ULKS Lipinki | 1986 | Sen | MA | I | ¦WIERZOWSKI Tomasz # | Z/2484/11 | 2022 | 1 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 9:53.45 | SUWAJ Aneta | TL Athletics Jastrzębie # | 1986 | Sen | SL | I | B.D. | Z/0731/11 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 9:58.89 | GUZ Katarzyna | MKS Żak Biała Podlaska | 1989 | U23 | LU | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 11:22.20 | KOZŁOWSKA Karolina | MLKS Ostróda | 1990 | U20 | WN | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 11:24.67 | ZAPART Aleksandra | MLKS Rakowice | 1990 | U20 | DS | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 11:44.25 | KŁˇCZYŃSKA Joanna | ULKS Talex Borzytuchom | 1989 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 11:55.06 | WAWSZCZAK Ewa | LUKS PMOS Zduńska Wola | 1989 | U23 | LD | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | ZARECKA Aleksandra | KS Podlasie Białystok | 1986 | Sen | PD | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.65 | TYSZKO Anna | UKS Cyprianka | 1988 | U23 | KP | II | MAŃKOWSKI Mariusz # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | JURCZUK Małgorzata | KS Podlasie Białystok | 1990 | U20 | PD | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | HAS Joanna | AZS UMCS Lublin | 1983 | Sen | LU | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.55 | CICHOWLAS Alina | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 1969 | Masters | WP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.03 | SADACH Aneta | KB Geotermia Uniejów | 1975 | Sen | LD | +0.9 | I | LIPIŃSKI Zdzisław | M | ||||||||
2 | f | 1 | 12.86 | BACHMATIUK Magdalena | PLKS Gwda Piła | 1986 | Sen | WP | +1.7 | I | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.48 | CICHOWLAS Agnieszka | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 1988 | U23 | WP | +1.3 | III | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/2495/11 | 2020 | 1 | ||||||
4 | f | 1 | 10.56 | HAS Joanna | AZS UMCS Lublin | 1983 | Sen | LU | +1.3 | -- | # | |||||||||
5 | f | 1 | 10.53 | CHMURA Beata | ULKS Technik Trzcinica | 1990 | U20 | PK | +1.5 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 9.91 | ZIOMEK Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica | 1989 | U23 | PK | +0.8 | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.78 | STACH Iwona | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U20 | OP | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 39.82 | TATARSKA Kamila | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U23 | LB | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 36.94 | ULICKA Monika | MLKL Płock | 1990 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 32.72 | ZIĘBA Amanda | ULKS Technik Trzcinica | 1990 | U20 | PK | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 27.70 | ŻEBRACKA Patrycja | ULKS Technik Trzcinica | 1989 | U23 | PK | -- | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.87 | BŁOCIAN Rafał | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | Sen | WP | +1.5 | I | PTAK Krzysztof | M | ||||||||
2 | s | 1 | 22.06 | GRYNKIEWICZ Marcin | WMLKS Pomorze Stargard # | 1990 | U20 | ZP | +1.5 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 22.25 | TALKOWSKI Tomasz | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 1984 | Sen | KP | +1.5 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 22.58 | HERMANOWICZ Emil | KS Podlasie Białystok | 1990 | U20 | PD | +1.5 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 22.62 | TRELIŃSKI Michał | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U23 | SL | +1.5 | II | B.D. | 2 | ||||||||
6 | s | 1 | 23.13 | DERUS Michał | TZSN Start Tarnów # | 1990 | U20 | MA | +1.5 | III | WAŁASZEK Jarosław # | Z/1201/12 | 2024 | |||||||
1 | s | 2 | 22.70 | JARZYNA Piotr | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1990 | U20 | WP | +1.1 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 22.95 | WITKOWSKI Adam | RLTL ZTE Radom # | 1993 | U18 | MZ | +1.1 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 23.72 | BARANIAK Krzysztof | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1987 | U23 | WP | +1.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 23.80 | WÓJCICKI Jakub | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1990 | U20 | PM | +1.1 | IV | # | |||||||||
5 | s | 2 | 24.10 | PAWELSZCZAK Marcin | PLKS Gwda Piła | 1990 | U20 | WP | +1.1 | IV | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:52.93 | MIANOWICZ Łukasz | MKS Pogoń Siedlce # | 1989 | U23 | MZ | II | MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # | Z/5042/11 | 2011 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 1:53.37 | URBANIAK Mateusz | LKS Omega Kleszczów | 1986 | Sen | LD | II | BEDNARSKI Tomasz | Z/0230/12 | 2021 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 1:53.69 | KRAWCZYK Szymon | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1988 | U23 | DS | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:53.74 | ŻEBROWSKI Krzysztof | SKS Feniks Siedlce # | 1990 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:53.84 | DACKA Patryk | PLKS Gwda Piła | 1988 | U23 | WP | II | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:54.71 | MAJEWSKI Michał | LKS Maraton Turek | 1989 | U23 | WP | II | STANISLAWSKI Krzysztof | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 1:55.08 | ŻUBROWSKI Damian | LKS Maraton Turek | 1989 | U23 | WP | II | B.D. | 1 | |||||||||
8 | s | 1 | 1:56.93 | ASKUNTOWICZ Wojciech | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1990 | U20 | DS | II | B.D. # | 3 | |||||||||
9 | s | 1 | 1:58.79 | FLIS Tomasz | LKS Kłos Olkusz | 1986 | Sen | MA | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:58.34 | SOBIECHOWSKI Piotr | MUKL Brodnica | 1988 | U23 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:58.39 | LESZCZYŃSKI Damian | ULKS Technik Trzcinica | 1990 | U20 | PK | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:59.42 | MISA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U23 | OP | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:59.90 | LABUDDA Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Sen | PM | III | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:00.61 | SAMEŁKO Łukasz | KS Podlasie Białystok | 1990 | U20 | PD | III | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 2 | 2:04.61 | KACZMARCZYK Tomasz | MLUKS Tarnów | 1990 | U20 | MA | IV | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:07.49 | KRÓL Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1990 | U20 | PM | IV | B.D. | 4 | |||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14:45.91 | KOZŁOWSKI Artur | ULKS MOSiR Sieradz # | 1985 | Sen | LD | II | KOZŁOWSKI Tomasz # | Z/1510/11 | 2020 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 14:52.01 | ROLBIECKI Michał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1986 | Sen | PM | II | B.D. # | Z/0522/12 | 2017 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 14:56.68 | SAJEK Marcin | MLUKS Mokasyn Płoty | 1985 | Sen | ZP | II | NADOLSKI Zbigniew # | Z/5167/11 | 2018 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 14:58.32 | LANCMAN Michał | Fizjosport Szczecin # | 1990 | U20 | ZP | II | B.D. GRUDZIECKI Piotr | , Z/4523/11 | , 2021 | ||||||||
5 | f | 1 | 15:06.99 | SZYMAŃSKI Tomasz | MKS Siechnice # | 1986 | Sen | DS | II | B.D. | Z/3526/11 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 15:10.09 | STEC Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 15:20.29 | SZCZE¦NIEWSKI Miłosz | SBG Salco Niepołomice # | 1989 | U23 | MA | III | B.D. # | Z/3525/11 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 15:22.02 | ZUBRZYCKI Mateusz | LLKS Osowa Sień | 1990 | U20 | LB | III | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 15:23.32 | WO¬NIAK Jakub | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 15:45.29 | BULLMANN Dawid | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1989 | U23 | PM | III | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 16:06.59 | WIERZCHOWSKI Bartłomiej | LKS Pomorze Stargard | 1990 | U20 | ZP | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 16:14.15 | SZYMANIAK Kamil | MKL Toruń # | 1990 | U20 | KP | III | B.D. WO¬NIAK Jacek # | , Z/11430/21 | , 2024 | ||||||||
13 | f | 1 | 17:00.58 | JANISZEWSKI Wojciech | WKB Meta Lubliniec | 1965 | Masters | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
14 | f | 1 | 17:29.59 | RYDZEWSKI Edward | niest. Opole # | 1959 | Masters | OP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
16 | f | 1 | 18:56.93 | MAJER Mieczysław | niest. Opole # | 1953 | Masters | OP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 53.50 | PAŁKIEWICZ Krzysztof | ULKS Zielony D±b Żarów | 1986 | Sen | DS | I | MYDŁOWSKI Ryszard | 1 | |||||||||
2 | s | 1 | 54.69 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 1990 | U20 | KP | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 55.58 | DUSZYŃSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U20 | DS | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 56.51 | SZAPOWAŁ Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U20 | OP | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 58.63 | ŻMUDA Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U20 | OP | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 60.22 | MIKOŁAJCZYK Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1990 | U20 | LD | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 61.66 | BONDALSKI Wojciech | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1990 | U20 | WP | IV | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.11 | KARGULEWICZ Artur | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1989 | U23 | DS | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.05 | LEPIATO Maciej | GZSN START Gorzów Wlkp. # | 1988 | U23 | LB | II | LEWKOWICZ Zbigniew # | Z/3787/11 | 2024 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 2.00 | PROKOPCZUK Łukasz | WLKS Nowe Iganie # | 1990 | U20 | MZ | II | B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 2.00 | DUDA Michał | ZLKL Zielona Góra | 1990 | U20 | LB | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.90 | BARSZCZEWSKI Tomasz | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1987 | U23 | WP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.90 | CZARNY Jarosław | ZLKL Zielona Góra | 1990 | U20 | LB | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.90 | RADASZKIEWICZ Mateusz | MLKL Płock | 1989 | U23 | MZ | III | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.85 | SMARKUSZ Krzysztof | KS Podlasie Białystok | 1990 | U20 | PD | III | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.80 | SZULIKOWSKI Dariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | Sen | KP | +1.1 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.99 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U23 | SL | +1.2 | -- | # | |||||||||
3 | f | 1 | 12.47 | PAWLU¦ Karol | ULKS Technik Trzcinica | 1989 | U23 | PK | +1.7 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.17 | REICHEL Dawid | PLKS Gwda Piła | 1989 | U23 | WP | +2.3 | -- | ||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 52.48 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Sen | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 48.69 | DARGA Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1989 | U23 | PM | I | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3458/11 | 2021 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 46.60 | STOLARCZYK Marek | LKS Lubusz Słubice | 1964 | Masters | LB | I | STOLARCZYK Marek # | Z/3898/18 | 2024 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 42.66 | KIRYS Paweł | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 1989 | U23 | KP | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 42.33 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U23 | PM | II | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 40.66 | ANTOSZEWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 37.60 | RUSCHEWSKI Mateusz | KS Podlasie Białystok | 1990 | U20 | PD | III | |||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 68.84 | FAJDEK Paweł | O¦ AZS Poznań # | 1989 | U23 | WP | I | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 57.14 | WESOŁOWSKI Damian | KS Podlasie Białystok | 1989 | U23 | PD | I | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 47.87 | WOJSZKO Karol | KS Podlasie Białystok | 1989 | U23 | PD | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 47.73 | MAZURKIEWICZ Kordian | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U20 | OP | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 47.28 | STERNICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1989 | U23 | PM | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 41.50 | MILCZAREK Łukasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 1990 | U20 | LD | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 37.43 | GRABOWICZ Kornel | UKS Błyskawica Domaniewice | 1988 | U23 | LD | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.80732703208923 sekund |