Chojnice 22.08.2009 Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.49 | SZAMRETA Agnieszka | AKL Ursynów Warszawa | 1987 | U23 | MZ | +2.0 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 13.54 | KOSTYRKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.61 | PIELEŃ Magdalena | RKS Rumia | 1991 | U20 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 14.10 | BYLEWSKA Anna | MUKL Brodnica | 1997 | U14 | KP | +2.0 | V | ||||||||||
5 | s | 1 | 14.11 | RASZKOWSKA Karolina | MUKS Olimpia Nowe Miasto | 1993 | U18 | WN | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.02 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.7 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 13.38 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | +0.7 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.56 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U14 | KP | +0.7 | IV | # | |||||||||
4 | s | 2 | 13.63 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.7 | IV | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||
5 | s | 2 | 13.86 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U14 | KP | +0.7 | V | # | |||||||||
1 | s | 3 | 12.67 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk | 1988 | U23 | PM | +1.4 | II | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.00 | NAMYSŁOWSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +1.4 | III | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 3 | 13.78 | SZYMAŃSKA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +1.4 | IV | # | |||||||||
1 | s | 4 | 13.28 | DETTLAFF Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +2.0 | IV | # | |||||||||
2 | s | 4 | 13.57 | DRĄŻCZYK Sara | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | +2.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 14.32 | MARCHLEWSKA Milena | UKB Szubin | 1998 | U12 | KP | +2.0 | V | ||||||||||
4 | s | 4 | 14.74 | GÓRECKA Patrycja | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | +2.0 | -- | # | |||||||||
1 | s | 5 | 12.46 | BŁASZKOWSKA Anna | MKL Toruń | 1992 | U18 | KP | +1.7 | II | MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # | 2 | ||||||||
2 | s | 5 | 12.57 | ŻUBERNIK Joanna | GKS Olimpia Grudziądz | 1992 | U18 | KP | +1.7 | II | ||||||||||
3 | s | 5 | 14.07 | TAKLIŃSKA Ewa | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | +1.7 | V | ||||||||||
4 | s | 5 | 14.10 | JASIELSKA Ewa | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | +1.7 | V | ||||||||||
1 | s | 6 | 13.10 | MURAWSKA Marta | GKS Olimpia Grudziądz | 1991 | U20 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
2 | s | 6 | 13.70 | FRONTCZAK Monika | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | +2.0 | IV | # | |||||||||
3 | s | 6 | 13.83 | TUNIEWICZ Katarzyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +2.0 | V | B.D. # | 1 | ||||||||
4 | s | 6 | 14.10 | ROESKE Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +2.0 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | s | 6 | 14.18 | ZELEWSKA Karolina | RKS Rumia | 1996 | U14 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
6 | s | 6 | 14.65 | NOWATKA Kamila | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 12.67 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | +1.2 | II | ||||||||||
2 | s | 7 | 12.89 | PIECHOWSKA Monika | MKL Toruń # | 1992 | U18 | KP | +1.2 | III | MAŃKOWSKI Bogumił | 2 | ||||||||
3 | s | 7 | 13.26 | KUCZMA Sandra | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1994 | U16 | PM | +1.2 | IV | # | |||||||||
4 | s | 7 | 13.38 | MAKOWSKA Paulina | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +1.2 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
5 | s | 7 | 15.06 | SZULC Monika | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U14 | KP | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 8 | 13.75 | SZEWCZYK Jadwiga | MKL Toruń | 1992 | U18 | KP | +1.1 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
2 | s | 8 | 14.79 | ORŁOWSKA Kinga | MKL Toruń | 1996 | U14 | KP | +1.1 | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.05 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U23 | PM | +2.0 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 25.21 | SZAMRETA Agnieszka | AKL Ursynów Warszawa | 1987 | U23 | MZ | +2.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 25.42 | FISZER Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | +2.0 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 25.60 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk | 1988 | U23 | PM | +2.0 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 27.16 | NAMYSŁOWSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +2.0 | III | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 2 | 25.84 | ŻUBERNIK Joanna | GKS Olimpia Grudziądz | 1992 | U18 | KP | +1.8 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 26.03 | BŁASZKOWSKA Anna | MKL Toruń | 1992 | U18 | KP | +1.8 | II | MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # | 2 | ||||||||
3 | s | 2 | 27.09 | KARAWAJ Anna | LKS Zantyr Sztum | 1992 | U18 | PM | +1.8 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 27.69 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 28.00 | BARTKOWSKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 1992 | U18 | KP | +1.8 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 26.79 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U16 | PM | +1.1 | III | # | |||||||||
2 | s | 3 | 27.88 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U14 | KP | +1.1 | IV | # | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.80 | NOWICKA Amanda | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 44.69 | GAJDUS Julia | SKLA Sopot # | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 44.92 | KOSTYRKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 46.06 | LEWOWICKA Elwira | LKS Zantyr Sztum | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 46.80 | OLESZKIEWICZ Justyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 43.02 | WOŁODŹKO Katarzyna | GKS Olimpia Grudziądz | 1990 | U20 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 44.15 | MISLISZ Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 44.47 | GWOŹDZIAŃSKA Monika | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1995 | U16 | PM | III | B.D. | Z/1058/11 | 2013 | 4 | |||||||
4 | s | 2 | 47.18 | MISLISZ Jagoda | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 47.02 | BRÓŹDZIŃSKA Izabela | MKL Toruń # | 1996 | U14 | KP | V | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 47.06 | OLESZKIEWICZ Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 49.41 | TUŁODZIECKA Monika | MKL Toruń | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 47.60 | GÓRECKA Patrycja | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 47.75 | BARANOWSKA Dominika | RKS Rumia | 1996 | U14 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 5 | 44.03 | DETTLAFF Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 47.71 | WENIG Paula | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1996 | U14 | PM | V | B.D. | Z/0198/13 | 2013 | BEZ | |||||||
5 | s | 5 | 52.19 | STRUPIŃSKA Iwona | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1994 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/1059/11 | 2013 | BEZ | |||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 58.53 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | II | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 62.06 | PARFIENIUK Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 65.53 | KONKOL Magdalena | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 66.08 | GAŁKOWSKA Monika | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:33.96 | ELLWARD Syntia | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:40.21 | TAS Adrianna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:41.13 | HANAS Anna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:41.84 | DAJEK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:43.16 | FOJ Oliwia | MUKL Brodnica | 1995 | U16 | KP | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:43.63 | DETTLAFF Aleksandra | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:44.29 | KONKEL Katarzyna | KS Wejher Wejherowo | 1994 | U16 | PM | IV | WALCZAK Mariusz # | Z/0950/11 | 2013 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 1:44.72 | KIJEWSKA Katarzyna | MUKL Brodnica | 1991 | U20 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
9 | s | 1 | 1:45.91 | DZIENNIAK Natalia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:46.54 | KOWALSKA Patrycja | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:47.02 | GAŁKOWSKA Anna | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:47.77 | TREDER Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U14 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:50.60 | KUJAWSKA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1994 | U16 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek # | Z/9190/21 | 2021 | ||||||||
3 | s | 2 | 1:53.92 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:55.10 | GŁODOWSKA Daria | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 1:56.82 | KOWALEWSKA Patrycja | UKS Wiking Rychnowy | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:52.35 | BRÓŹDZIŃSKA Aleksandra | MKL Toruń # | 1996 | U14 | KP | -- | # | ||||||||||
7 | s | 3 | 2:09.46 | ZBLEWSKA Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:14.70 | JUSZCZAK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | II | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:20.80 | ZABOROWSKA Ewa | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U18 | PM | III | WALCZAK Mariusz | Z/0713/11 | 2013 | 1 | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:06.27 | KLINIEWSKA Paulina | KUKS Remus Kościerzyna | 1992 | U18 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 3:07.66 | SERAFINOWSKA Julia | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:12.17 | KUKIEŁKO Tatiana | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 3:15.55 | CZARNOWSKA Joanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:16.23 | TRZEBIATOWSKA Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 3:16.53 | GÓRNA Agata | MUKL Brodnica | 1996 | U14 | KP | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:16.77 | SZYLAKOWSKA Alina | MUKL Brodnica | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:17.37 | DUSZYŃSKA Amanda | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 3:18.17 | KALINOWSKA Joanna | ULKS Talex Borzytuchom | 1975 | Sen | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:21.24 | DOLNA Ewelina | ULKS Talex Borzytuchom | 1984 | Sen | PM | -- | WOJGIENICA Wojciech | BEZ | |||||||||
11 | s | 1 | 3:22.32 | TRZEBIATOWSKA Ewa | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | s | 1 | 3:24.13 | KURZAWSKA Ewelina | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:26.42 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
14 | s | 1 | 3:38.22 | GOSTOMCZYK Weronika | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | s | 1 | 3:38.28 | KLIMOWICZ Martyna | UKS Wiking Rychnowy | 1994 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:52.58 | CZERWIŃSKA Sandra | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 4:54.06 | DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika | MKL Toruń | 1989 | U23 | KP | III | B.D. WOŹNIAK Jacek | , Z/3249/11 | , 2019 | ||||||||
3 | s | 1 | 5:08.41 | NOWACKA Daria | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 5:14.19 | STRUPIŃSKA Dorota | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1990 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 5:20.61 | SZARMACHER Agata | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 15.21 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.7 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 15.59 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.7 | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||
4 | s | 1 | 15.99 | ZIELKA Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | +0.7 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 16.37 | DYCZEK Maria | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +0.7 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 15.94 | KOŁTONOWSKA Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +0.7 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 16.88 | MICHALCZAK Alicja | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | +0.7 | IV | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.73 | ZDROJEWSKA Paulina | MKL Toruń # | 1993 | U18 | KP | +0.7 | II | # | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 15.48 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot | 1989 | U23 | PM | +0.7 | II | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.01 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 47.68 | LASS Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 48.89 | ZIELKA Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 49.09 | JANKOWSKA Katarzyna | NKS Nowe Miasto Lubawskie # | 1993 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 50.41 | ZIARNECKA Magdalena | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 48.78 | KOŁTONOWSKA Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 49.79 | PAWLAK Sandra | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 53.73 | URBANIAK Monika | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 61.58 | WLEKLIŃSKA Dagna | MKL Toruń | 1988 | U23 | KP | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/2411/11 | 2018 | 2 | |||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7:03.63 | KRAWCZYŃSKA Marta | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | U23 | ZP | -- | B.D. # | Z/5825/15 | 2021 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 7:04.24 | ŻELEŹNIK Marlena | KL Lechia Gdańsk | 1989 | U23 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 7:09.00 | WIRKUS Monika | KS Wejher Wejherowo | 1988 | U23 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.55 | KOPECKA Ada | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.55 | FORDAN Sandra | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.55 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | MAĆKOWIAK Klaudia | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.40 | WASIEK Martyna | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.25 | BUCA Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.49 | MACHAŁA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +2.0 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.43 | KRAUCZUNAS Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +2.0 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 5.34 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot | 1989 | U23 | PM | +2.0 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.16 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | +1.2 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.88 | ZELEWSKA Karolina | RKS Rumia | 1996 | U14 | PM | +3.0 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.81 | PIELEŃ Magdalena | RKS Rumia | 1991 | U20 | PM | +1.5 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.67 | MICHALCZAK Alicja | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | +1.2 | V | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.64 | HUDZIK Adrianna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | +0.7 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
9 | f | 1 | 4.63 | ROESKE Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +0.7 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
10 | f | 1 | 4.53 | ABDUŁCHALIMOW Kamila | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | +1.5 | V | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.39 | FRONTCZAK Monika | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | +1.0 | -- | # | |||||||||
12 | f | 1 | 4.34 | SZULC Monika | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U14 | KP | +1.6 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.22 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot | 1992 | U18 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.21 | DYCZEK Maria | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +1.4 | -- | # | |||||||||
15 | f | 1 | 4.19 | SZYMAŃSKA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +1.2 | -- | # | |||||||||
16 | f | 1 | 3.65 | EDEL Kinga | UKS Lipusz | 1997 | U14 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.28 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | +1.4 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 10.70 | CICHOCKA Dagmara | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +1.7 | IV | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.71 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 9.20 | GIERSZEWSKA Marta | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 8.90 | POBŁOCKA Anna | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.48 | SZCZYPIOR Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.18 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 28.59 | EBERTOWSKA Kinga | UKS Lipusz | 1996 | U14 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 27.46 | LIETZ Karolina | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 25.31 | POBŁOCKA Anna | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.84 | DROZD Katarzyna | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 33.46 | SZCZYPIOR Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 30.60 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U20 | KP | IV | B.D. | 2 | |||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.85 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 46.25 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | SKLA Słupsk | 1986 | Sen | PM | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 43.53 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U16 | WN | II | B.D. # | 1 | |||||||||
4 | f | 1 | 37.95 | CHYŁA Patrycja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 36.62 | KULAS Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 35.41 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 35.24 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U20 | KP | III | B.D. | 2 | |||||||||
8 | f | 1 | 31.82 | KOWALSKA Marta | MKL Toruń | 1992 | U18 | KP | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 31.49 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U16 | PM | IV | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
10 | f | 1 | 29.38 | MILLER Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 29.32 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 26.45 | KWIATKOWSKA Katarzyna | MKL Toruń | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 26.20 | GIERSZEWSKA Marta | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 23.56 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 23.48 | EBERTOWSKA Kinga | UKS Lipusz | 1996 | U14 | PM | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 21.78 | SZTAL Antonina | MKL Toruń | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 18.77 | BUCA Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.70 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.5 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.09 | TOMASZEWSKI Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.5 | IV | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.12 | FRANKIEWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +0.5 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.35 | PRZYTARSKI Tomasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +0.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.84 | TOMCZYK Mateusz | MKS Święc Sławno | 1994 | U16 | ZP | +0.5 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 11.65 | RÓŻALSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.9 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.65 | BLUMKOWSKI Patryk | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | -0.9 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.03 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | -0.9 | IV | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | ||||||
4 | s | 2 | 12.12 | JAGUSCH Miłosz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | -0.9 | IV | # | |||||||||
5 | s | 2 | 12.72 | WARDAK Mateusz | LUKS Wieża Postomino # | 1995 | U16 | ZP | -0.9 | V | # | |||||||||
6 | s | 2 | 12.78 | SOWA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | -0.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.98 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | +1.8 | IV | # | |||||||||
2 | s | 3 | 12.29 | MIELEWCZYK Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1994 | U16 | PM | +1.8 | V | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 3 | 12.78 | KOBUS Paweł | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 10.94 | KĘDZIERSKI Łukasz | SSA Legia 1926 Warszawa # | 1990 | U20 | MZ | +1.8 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 4 | 11.04 | ŚWIGOŃ Jaromir | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | +1.8 | II | # | |||||||||
3 | s | 4 | 11.23 | GRZĄŚLEWICZ Paweł | GKS Olimpia Grudziądz | 1989 | U23 | KP | +1.8 | II | # | |||||||||
4 | s | 4 | 11.80 | PIETRUSZYŃSKI Jakub | MUKS Olimpia Nowe Miasto | 1992 | U18 | WN | +1.8 | IV | ||||||||||
5 | s | 4 | 11.95 | PRĄDZYŃSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +1.8 | IV | B.D. B.D. # | 2 | ||||||||
1 | s | 5 | 11.51 | KAŁA Tomasz | GKS Olimpia Grudziądz | 1990 | U20 | KP | +1.4 | III | # | |||||||||
2 | s | 5 | 11.70 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +1.4 | III | ||||||||||
3 | s | 5 | 11.73 | HULISZ Szymon | MKL Toruń | 1991 | U20 | KP | +1.4 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
4 | s | 5 | 12.18 | JANKOWSKI Michał | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1992 | U18 | WN | +1.4 | IV | ||||||||||
1 | s | 6 | 11.50 | SKWIERAWSKI Cezary | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1991 | U20 | PM | +2.0 | III | ||||||||||
2 | s | 6 | 11.71 | CZAJKOWSKI Mariusz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1990 | U20 | PD | +2.0 | III | B.D. | 3 | ||||||||
3 | s | 6 | 11.77 | SZMYTKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +2.0 | IV | # | |||||||||
4 | s | 6 | 12.19 | JANKOWSKI Paweł | NKS Nowe Miasto Lubawskie # | 1992 | U18 | WN | +2.0 | IV | # | |||||||||
5 | s | 6 | 12.52 | HENCLIK Jacek | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | +2.0 | V | ||||||||||
1 | s | 7 | 11.52 | WITOŃ Bartosz | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | +1.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 7 | 11.91 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.3 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | s | 7 | 12.52 | MUDLAFF Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 8 | 11.16 | PIKSA Denis | RMKS Rybnik | 1991 | U20 | SL | +1.4 | II | # | |||||||||
2 | s | 8 | 11.16 | DOLECKI Grzegorz | GKS Olimpia Grudziądz | 1989 | U23 | KP | +1.4 | II | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 8 | 11.23 | SOBIESZCZYK Grzegorz | SKLA Sopot | 1989 | U23 | PM | +1.4 | II | # | |||||||||
4 | s | 8 | 11.28 | JACEWICZ Gustaw | SKLA Sopot | 1989 | U23 | PM | +1.4 | II | # | |||||||||
5 | s | 8 | 11.91 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U14 | PM | +1.4 | IV | ||||||||||
1 | s | 9 | 11.90 | BERING Jakub | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +1.3 | IV | ||||||||||
2 | s | 9 | 12.37 | PRZYCHODZKI Krzysztof | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | +1.3 | V | # | |||||||||
3 | s | 9 | 12.42 | ANIŚKO Jakub | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +1.3 | V | # | |||||||||
4 | s | 9 | 12.54 | PIECEK Kordian | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | +1.3 | V | ||||||||||
5 | s | 9 | 13.33 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 10 | 10.89 | GAŁKA Kamil | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | +2.0 | I | # | |||||||||
2 | s | 10 | 11.07 | SIROCKI Szymon | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | +2.0 | II | # | |||||||||
3 | s | 10 | 11.86 | NOWAK Kacper | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 10 | 11.90 | KOWALCZYK Kamil | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 10 | 12.09 | MARCHEL Jakub | MKL Toruń | 1991 | U20 | KP | +2.0 | IV | ||||||||||
1 | s | 11 | 12.06 | KONOPKO Lucjan | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +1.9 | IV | ||||||||||
2 | s | 11 | 12.58 | MODRZEJEWSKI Filip | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | +1.9 | V | ||||||||||
3 | s | 11 | 12.58 | FROELKE Krystian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U14 | PM | +1.9 | V | ||||||||||
4 | s | 11 | 12.60 | BRUSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | +1.9 | V | ||||||||||
6 | s | 11 | 13.59 | SZYCA Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U14 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 12 | 11.50 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +1.6 | III | # | |||||||||
2 | s | 12 | 12.14 | ZOSIAK Mariusz | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.6 | IV | ||||||||||
3 | s | 12 | 12.90 | WEIWER Michał | MKL Toruń | 1996 | U14 | KP | +1.6 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.08 | DOMAGAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | +1.4 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 22.59 | ŚWIGOŃ Jaromir | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | +1.4 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 23.43 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +1.4 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 23.71 | PRĄDZYŃSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +1.4 | IV | B.D. B.D. # | 2 | ||||||||
5 | s | 1 | 23.76 | HULISZ Szymon | MKL Toruń | 1991 | U20 | KP | +1.4 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
1 | s | 2 | 22.24 | KĘDZIERSKI Łukasz | SSA Legia 1926 Warszawa # | 1990 | U20 | MZ | +1.9 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 2 | 22.91 | RÓŻALSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +1.9 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 23.34 | BLUMKOWSKI Patryk | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | +1.9 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 24.56 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | +1.9 | -- | # | |||||||||
1 | s | 3 | 23.53 | ZOSIAK Mariusz | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.6 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 23.67 | PRZYCHODZKI Krzysztof | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | +1.6 | IV | # | |||||||||
3 | s | 3 | 24.40 | PIECEK Kordian | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | +1.6 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 24.78 | KOBUS Paweł | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | +1.6 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 25.12 | PRZEPIÓRKA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1998 | U12 | PM | +1.6 | V | B.D. | Z/0346/14 | 2014 | BEZ | LDK! | |||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.25 | MIELEWCZYK Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1994 | U16 | PM | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 38.43 | MIELEWCZYK Cezary | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U18 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 38.65 | STRYSZYK Przemysław | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 39.50 | KLASA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1989 | U23 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 40.24 | MAKIŁA Mikołaj | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 42.95 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka # | 1996 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 41.55 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 41.82 | BUKOWSKI Karol | UKS Wiking Rychnowy | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 4 | 39.85 | UŚCIŃSKI Artur | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 4 | 41.08 | WICHROWSKI Artur | RKS Rumia | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 4 | 41.35 | WYZINA Damian | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.23 | ZAGÓRSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 1991 | U20 | KP | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 50.12 | KOWALSKI Łukasz | MUKL Brodnica # | 1991 | U20 | KP | II | B.D. B.D. # | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 50.22 | DYBOWSKI Jacek | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U18 | PM | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 51.39 | JEROMIN Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 52.28 | KAŁA Tomasz | GKS Olimpia Grudziądz | 1990 | U20 | KP | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 52.41 | UZAR Dariusz | SKLA Słupsk | 1990 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 54.72 | TREPKOWSKI Krystian | UKS Czapla Białe Błota | 1992 | U18 | KP | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 54.93 | PLESS Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 55.86 | KARNAS Tomasz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 57.84 | PASIEK Krzysztof | SKLA Słupsk | 1996 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 51.86 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 52.50 | JEZIORSKI Sławomir | GKS Olimpia Grudziądz | 1990 | U20 | KP | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 53.94 | ZAREMBA Adam | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 55.19 | ĆWIKŁA Filip | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:21.40 | KALINOWSKI Grzegorz | MKL Toruń | 1990 | U20 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:21.45 | STOLC Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:24.59 | DOBEK Patryk | MKL Szczecin # | 1994 | U16 | ZP | II | B.D. # | Z/0373/11 | 2024 | MM | |||||||
4 | s | 1 | 1:26.34 | MARCZYŃSKI Paweł | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:26.39 | FALKOWSKI Adam | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | II | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:28.64 | GAŁKOWSKI Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:29.59 | KANIGOWSKI Marcin | KKL Rodło Kwidzyn | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:30.29 | RUMIŃSKI Jakub | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:31.12 | PRZEPIÓRKA Jacek | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:26.84 | EGGERT Adam | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:30.12 | KOZICKI Damian | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:33.94 | KOSIŃSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:37.45 | SKORUPA Marcin | UKS Wiking Rychnowy | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:39.78 | PANKOWSKI Michał | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:54.42 | RUTKOWSKI Tomasz | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:59.12 | KLOSKOWSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:04.55 | TOMASZEWSKI Krzysztof | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1993 | U18 | KP | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:11.69 | CHMURZYŃSKI Jakub | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:26.96 | ZBLEWSKI Leszek | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1973 | Masters | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek # | Z/4434/11 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 2:29.53 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | MLKS Tucholanka Tuchola # | 1987 | U23 | KP | -- | WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # | Z/3941/11, Z/3941/11 | , 2016 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 2:29.66 | KĄKOL Mateusz | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1987 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:33.59 | BRZESKI Karol | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:34.37 | RUPIŃSKI Michał | MKL Toruń | 1991 | U20 | KP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:34.40 | CIECIERSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | II | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:35.80 | PRĄDZIŃSKI Maciej | KUKS Remus Kościerzyna | 1992 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:36.79 | ŁUDZIK Piotr | KUKS Remus Kościerzyna | 1986 | Sen | PM | -- | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 2:37.53 | CZAJA Dominik | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 2:39.20 | PEK Daniel | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1991 | U20 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek # | Z/3509/11 | 2024 | BEZ | |||||||
11 | s | 1 | 2:42.78 | WOŁOSZYK Kamil | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 2:39.72 | KRAJEWSKI Andrzej | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:40.30 | RUDNIK Sebastian | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 2:41.36 | KOZIURA Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | III | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | s | 2 | 2:42.25 | GUMIENNY Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 2:43.03 | ZBLEWSKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 2:43.26 | JAKUSEWICZ Jan | MLKS Tucholanka Tuchola | 1991 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:44.18 | GIL Waldemar | UKS Czapla Białe Błota | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:44.45 | TREDER Sebastian | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | s | 2 | 2:45.44 | GÓRECKI Mateusz | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | s | 2 | 2:46.77 | MAŃSKI Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
11 | s | 2 | 2:47.85 | RUDNIK Damian | BKS Bydgoszcz # | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
12 | s | 2 | 2:49.19 | ŻYCHSKI Marcin | UKS Wiking Rychnowy | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
13 | s | 2 | 2:50.15 | URBANOWSKI Mikołaj | LKS Ostromecko # | 1993 | U18 | KP | -- | STANKIEWICZ Błażej B.D. # | Z/0692/12 | 2016 | 2 | |||||||
14 | s | 2 | 2:52.34 | KOŁODZIK Rafał | KS Wejher Wejherowo | 1986 | Sen | PM | -- | |||||||||||
15 | s | 2 | 2:53.26 | DERDOWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | -- | MYKOWSKI Jerzy # | Z/4365/11 | 2022 | 3 | |||||||
16 | s | 2 | 2:57.62 | MĘŻYK Mikołaj | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 2:48.15 | KIEDROWSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:53.17 | SZPAJCHER Zbigniew | LKS Zantyr Sztum | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:54.06 | WNUK Błażej | KUKS Remus Kościerzyna | 1994 | U16 | PM | V | B.D. | 5 | |||||||||
4 | s | 3 | 2:58.19 | SERAFINOWSKI Dominik | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U14 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:59.41 | LEWANDOWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech # | Z/9320/21 | 2023 | ||||||||
6 | s | 3 | 3:02.73 | SZEFER Adam | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 2:59.61 | LEWICKI Arkadiusz | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
4 | s | 4 | 3:03.39 | JAKUĆ Denis | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 3:05.77 | KUNA Tomasz | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 4 | 3:15.88 | WILMA Dawid | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:56.24 | ZAGULAK Damian | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1992 | U18 | PM | II | B.D. | Z/4925/11 | 2012 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 3:58.30 | ZAWADZKI Wojciech | SKLA Sopot | 1989 | U23 | PM | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 4:00.15 | MAZERSKI Bartosz | LKS Zantyr Sztum | 1976 | Sen | PM | II | MAZERSKI Ryszard | Z/0611/11 | 2021 | 3 | |||||||
4 | s | 1 | 4:00.41 | KNIACHNICKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:01.93 | SŁAWIŃSKI Damian | LKS Zorza Gdynia # | 1987 | U23 | PM | II | WALENDZIAK Renata | Z/2251/11 | 2021 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 4:03.43 | KAMIŃSKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
7 | s | 1 | 4:05.61 | BRZEZIŃSKI Błażej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U23 | KP | III | B.D. # | Z/1711/11 | 2024 | 1 | |||||||
8 | s | 1 | 4:09.31 | KLAWIKOWSKI Jakub | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 4:16.74 | KRÓL Błażej | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1987 | U23 | PM | -- | NAWROCKI Dariusz | Z/0528/12 | 2012 | 2 | |||||||
10 | s | 1 | 4:18.96 | BUCZKO Bartosz | CMKL Człuchów # | 1991 | U20 | PM | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 4:24.46 | BOROWICZ Jakub | GKS Olimpia Grudziądz | 1991 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 4:15.76 | NASZKO Michał | UKB Szubin # | 1993 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 4:16.91 | DORSZYŃSKI Grzegorz | ULKS Talex Borzytuchom | 1983 | Sen | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0521/12 | 2021 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 4:18.16 | SÓJKA Kamil | niest. Gdańsk # | 1989 | U23 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 4:18.34 | WIRKUS Łukasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1988 | U23 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0524/12 | 2014 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 4:22.03 | KOKOCKI Paweł | TKKF Płock # | 1990 | U20 | MZ | -- | B.D. GIŻYŃSKI Mariusz # | , Z/5714/21 | , 2021 | ||||||||
6 | s | 2 | 4:23.18 | SANKIEWICZ Marcin | LKS Zorza Gdynia | 1988 | U23 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 4:27.66 | HEBDZIŃSKI Grzegorz | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 4:28.96 | PODGÓRSKI Jerzy | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 4:30.99 | PATOŁA Łukasz | LKS Zorza Gdynia | 1988 | U23 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
10 | s | 2 | 4:31.55 | CYBULSKI Grzegorz | RKS Rumia | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 4:31.88 | PŁOTKA Eryk | KKB Starogard Gdański # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 4:42.38 | SKIBA Karol | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
15 | s | 2 | 5:28.00 | ŚWIĄTKOWSKI Maciej | UKB Szubin | 1991 | U20 | KP | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 16.00 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +0.8 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 16.66 | STODOLNY Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +0.8 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | s | 1 | 17.02 | LUBECKI Paweł | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.68 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew | 1987 | U23 | PM | +0.8 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.05 | CZAJKOWSKI Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +0.8 | III | # | |||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.24 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 43.70 | ŚWIĄTKOWSKI Przemysław | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 47.46 | PAWŁOWICZ Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.58 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 54.72 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 54.75 | STOCHAJ Tomasz | AKL Ursynów Warszawa | 1987 | U23 | MZ | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 55.70 | PESEL Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | II | B.D. | ||||||||||
5 | s | 1 | 59.23 | STĘPNIEWSKI Piotr | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | IV | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | BARZOWSKI Karol | SKLA Sopot # | 1991 | U20 | PM | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.75 | MAŁKIEWICZ Michał | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | KREFTA Cezary | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | BŁASZKOWSKI Jacek | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.02 | DIAK Mateusz | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +1.6 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 7.01 | REJMUS Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +1.4 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 6.46 | JAGUSCH Miłosz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | +1.4 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 6.43 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +1.1 | III | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | ||||||
5 | f | 1 | 6.29 | MACHAJ Szymon | GKS Olimpia Grudziądz | 1988 | U23 | KP | -0.8 | -- | # | |||||||||
6 | f | 1 | 6.25 | NOWAK Kacper | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 6.10 | SZYMON Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1992 | U18 | KP | +1.6 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 6.02 | MICHALCZAK Bartosz | UKB Szubin | 1992 | U18 | KP | +1.0 | IV | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.88 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U14 | PM | +0.4 | V | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.70 | KONOPKO Lucjan | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +0.7 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 5.50 | FLAK Gracjan | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | +1.0 | -- | # | |||||||||
12 | f | 1 | 5.41 | PIETRUSZYŃSKI Cezary | GKS Olimpia Grudziądz # | 1996 | U14 | KP | +2.4 | -- | # | |||||||||
14 | f | 1 | 4.93 | BRUSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | +0.8 | -- | ||||||||||
16 | f | 1 | 4.55 | MODRZEJEWSKI Filip | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | +0.6 | -- | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.06 | MACHAJ Szymon | GKS Olimpia Grudziądz | 1988 | U23 | KP | +1.8 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 15.05 | MODELSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | +1.3 | I | ||||||||||
3 | f | 1 | 13.89 | MROZOWICZ Jakub | SKLA Słupsk | 1988 | U23 | PM | +2.5 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.75 | PIETRUSZYŃSKI Jakub | MUKS Olimpia Nowe Miasto | 1992 | U18 | WN | +1.4 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.54 | JENDRZEJEWSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +2.3 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.26 | JANKOWSKI Damian | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1991 | U20 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 11.19 | JANKOWSKI Paweł | NKS Nowe Miasto Lubawskie # | 1992 | U18 | WN | +1.7 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 10.20 | PRZYTARSKI Tomasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +1.6 | -- | ||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.37 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | II | B.D. # | M | |||||||||
2 | f | 1 | 12.61 | SZCZEBLEWSKI Patryk | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.90 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U16 | WN | V | B.D. # | M | |||||||||
4 | f | 1 | 9.95 | KRĘCKI Sławomir | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.89 | CZAIŃSKI Kamil | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.88 | LANGOWSKI Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1959 | Masters | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.85 | BONDARENKO Krystian | LKS Fenix Słupsk # | 1991 | U20 | PM | IV | GRECKA Ewa # | Z/4497/11 | 2022 | M | |||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.59 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U23 | LU | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 15.20 | KLEBS Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz | 1977 | Sen | KP | I | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.76 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U16 | WN | II | B.D. # | M | |||||||||
2 | f | 1 | 40.57 | WACHOWSKI Adam | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | f | 1 | 37.37 | WYSOCKI Michał | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.18 | BARTCZAK Kamil | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.93 | LANGOWSKI Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1959 | Masters | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.62 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | III | B.D. # | M | |||||||||
2 | f | 1 | 43.80 | PIETRAŚ Krzysztof | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 41.74 | WRÓBEL Szymon | SKLA Słupsk | 1996 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 40.58 | WYSOCKI Michał | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 37.68 | BŁASZKOWSKI Jacek | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 34.55 | PAWŁOWSKI Maciej | MKL Toruń | 1996 | U14 | KP | -- | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 63.23 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 1992 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 52.14 | KROPIDŁOWSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 43.65 | TRZASKA Piotr | MKL Toruń | 1992 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 75.54 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U23 | PM | M | |||||||||||
2 | f | 1 | 67.30 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U23 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 65.03 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 54.75 | KUJAWA Marcin | MLKS Krajna Sępólno | 1989 | U23 | KP | III | B.D. | Z/4593/18 | 2019 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 46.24 | HULISZ Szymon | MKL Toruń | 1991 | U20 | KP | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.7944710254669 sekund |