Kraków 19.09.2015 Mistrzostwa Woj. Małopolskiego Dzieci Mł., Dzieci Star. i U16. Małopolski mityng lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać Mistrzem |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 9.39 | WALUŚ Karolina | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2004 | U12 | SL | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz | 5 | LDK! | ||||||
2 | 3 | e | 1 | 9.61 | OSUCH Joanna | Kraków Athletics Team # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/3688/17 | , 2021 | LDK! | |||||
3 | 4 | e | 1 | 9.64 | MORĄG Alicja | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3687/17 | 2019 | 4 | LDK! | ||||
4 | 7 | e | 1 | 9.74 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | ||||||
5 | 14 | e | 1 | 10.18 | BARAN Iga | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | BEZ | |||||||
6 | 15 | e | 1 | 10.20 | CIĘCIWA Anna | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3679/17 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||
7 | 21 | e | 1 | 10.35 | BOBREK Kamila | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3676/17 | 2019 | 5 | LDK! | ||||
8 | 34 | e | 1 | 12.20 | BASKA Julia | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 10 | e | 2 | 10.01 | GÓRSKA-WILK Marta | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | BEZ | |||||||
2 | 11 | e | 2 | 10.10 | GORZKOWSKA Patrycja | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 27 | e | 2 | 11.07 | SZNAJDER Kinga | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3691/17 | 2017 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 31 | e | 2 | 11.71 | KULIK Amelia | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 5 | e | 3 | 9.65 | GRZYB Aleksandra | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2004 | U12 | SK | 0.0 | -- | MIREK Andrzej # | Z/2713/16 | 2021 | 3 | |||||
2 | 6 | e | 3 | 9.70 | MARZEC Sabina | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2004 | U12 | SK | 0.0 | -- | B.D. WIATROWSKA Agnieszka # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 9 | e | 3 | 9.92 | KOPACZ Natalia | MLUKS Tarnów | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 13 | e | 3 | 10.16 | WIDŁAK Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 24 | e | 3 | 10.46 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | ||||
6 | 26 | e | 3 | 11.01 | KOMENDERA Aleksandra | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
7 | 33 | e | 3 | 12.13 | LAZAR Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
8 | 35 | e | 3 | 12.36 | KLICH Magdalena | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
1 | 12 | e | 4 | 10.11 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 2006 | U12 | SL | 0.0 | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 17 | e | 4 | 10.22 | STANUCH Julia | UKS Maraton Sękowa | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
3 | 20 | e | 4 | 10.34 | FRAŚ Karolina | AL WF Krzeszowice | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
4 | 28 | e | 4 | 11.19 | NOWAK Roksana | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 29 | e | 4 | 11.28 | KAPUSTKA Monika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
6 | 32 | e | 4 | 11.80 | BURY Hanna | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 5 | 9.33 | SKRZYPEK Lena | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
2 | 16 | e | 5 | 10.20 | LIPIARSKA Barbara | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
3 | 18 | e | 5 | 10.28 | JEWUŁA Dominika | WKS Wawel Kraków | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy # | Z/3172/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 19 | e | 5 | 10.32 | BĄK Nikola | UKS Maraton Sękowa | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 25 | e | 5 | 10.57 | BULEK Julia | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | FRANKIEWICZ Wioletta # | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 36 | e | 5 | 13.11 | SOSNOWSKA Joanna | AL WF Krzeszowice | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | LDK! | |||||||
1 | 8 | e | 6 | 9.78 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej # | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | |||||
2 | 22 | e | 6 | 10.35 | JEZIERSKA Emilia | LKS Kłos Olkusz | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MENTLEWICZ Czesława | BEZ | |||||||
3 | 30 | e | 6 | 11.62 | JEWUŁA Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy | Z/3173/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||
1 | f | 1 | 9.35 | WALUŚ Karolina | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2004 | U12 | SL | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz | 5 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 9.36 | SKRZYPEK Lena | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.59 | MORĄG Alicja | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3687/17 | 2019 | 4 | LDK! | |||||
4 | f | 1 | 9.72 | OSUCH Joanna | Kraków Athletics Team # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/3688/17 | , 2021 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 9.75 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 9.79 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej # | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 9.84 | GÓRSKA-WILK Marta | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | BEZ | ||||||||
8 | f | 1 | 9.89 | KOPACZ Natalia | MLUKS Tarnów | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.87 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | 0.0 | III | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.02 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | 0.0 | III | B.D. # | ||||||||
3 | 4 | s | 1 | 13.37 | POCHOPIEŃ Małgorzata | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U18 | MA | 0.0 | IV | |||||||||
4 | 3 | s | 1 | 13.37 | REWERS Magdalena | KS Cracovia 1906 Kraków | 1997 | U20 | MA | 0.0 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 13.55 | STANKOWSKA Anna | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | 0.0 | IV | B.D. # | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 13.56 | NALEPA Adrianna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | 0.0 | IV | # | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 13.56 | KOT Anna | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | 0.0 | IV | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 13.78 | PISKORSKA Maria | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U18 | MA | 0.0 | IV | |||||||||
1 | 9 | s | 2 | 13.86 | KOŚCIELNY Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U18 | MA | +1.1 | -- | |||||||||
2 | 10 | s | 2 | 14.13 | WLAZŁO Anna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U18 | MA | +1.1 | -- | |||||||||
3 | 11 | s | 2 | 14.24 | TOMETCZAK Alicja | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 1999 | U18 | SK | +1.1 | -- | B.D. | 4 | |||||||
4 | 12 | s | 2 | 14.50 | MICHALIK Ewa | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1999 | U18 | MA | +1.1 | -- | |||||||||
5 | 13 | s | 2 | 14.95 | WIŚNIEWSKA Magda | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | +1.1 | -- | |||||||||
6 | 14 | s | 2 | 14.99 | WYSOCZYŃSKA Magdalena | UKS Gimpel Nowy Targ | 1997 | U20 | MA | +1.1 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 1 | 13.48 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | +0.4 | IV | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 3 | e | 1 | 14.29 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U14 | SK | +0.4 | V | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | ||||||
3 | 5 | e | 1 | 14.49 | CAFFREY Natalia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | +0.4 | V | B.D. # | 2 | LDK! | ||||||
4 | 6 | e | 1 | 14.56 | MODRAS Gabriela | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U14 | SK | +0.4 | -- | MIREK Andrzej # | Z/2710/16 | 2021 | 3 | |||||
5 | 7 | e | 1 | 14.72 | KAMIŃSKA Martyna | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | +0.4 | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka DZIEDZIAK Jerzy | , Z/3873/16 | , 2017 | BEZ | LDK! | ||||
6 | 10 | e | 1 | 14.98 | DROBNIAK Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2003 | U14 | MA | +0.4 | -- | B.D. # | BEZ | |||||||
7 | 22 | e | 1 | 15.55 | KANIA Martyna | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | +0.4 | -- | |||||||||
1 | 17 | e | 2 | 15.24 | SACHA Laura | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | B.D. | ||||||||
2 | 21 | e | 2 | 15.52 | GOC Patrycja | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
3 | 23 | e | 2 | 15.88 | OSTACHOWSKA Aleksandra | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 29 | e | 2 | 16.54 | NOWAK Oliwia | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | SZCZYRK Janusz | 5 | LDK! | ||||||
5 | 30 | e | 2 | 16.65 | MAMICA Joanna | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||
6 | 31 | e | 2 | 16.65 | ZIEMIAŃSKA Roxana | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
7 | 32 | e | 2 | 16.71 | TORBA Nikola | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
8 | 34 | e | 2 | 17.09 | TOMAL Dominika | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||
1 | 12 | e | 3 | 14.99 | SŁAWOSZEWSKA Dominika | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 15 | e | 3 | 15.22 | WIELGUS Gabriela | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | +0.2 | -- | GIZA Andrzej # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 19 | e | 3 | 15.42 | JASIŃSKA Wioletta | MLUKS Tarnów # | 2002 | U14 | MA | +0.2 | -- | |||||||||
4 | 20 | e | 3 | 15.43 | KAJDA Julia | MUKS ILKUS Olkusz | 2003 | U14 | MA | +0.2 | -- | BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||
5 | 27 | e | 3 | 16.32 | JĘZYK Agnieszka | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | +0.2 | -- | |||||||||
6 | 36 | e | 3 | 17.54 | KUMOREK Gabriela | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U14 | MA | +0.2 | -- | |||||||||
7 | 37 | e | 3 | 17.56 | BUCZEK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | +0.2 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 9 | e | 4 | 14.92 | STOKŁOSA Karolina | UKS Polfin Oświęcim | 2002 | U14 | MA | +0.3 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | |||||||
2 | 24 | e | 4 | 15.91 | ROSZAK Marta | MUKS ILKUS Olkusz | 2003 | U14 | MA | +0.3 | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/2473/16 | 2018 | BEZ | |||||
3 | 26 | e | 4 | 16.30 | JANAS Paulina | LKS Brzezina Osiek | 2002 | U14 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
4 | 28 | e | 4 | 16.36 | STARZAK Julia | WKS Wawel Kraków | 2003 | U14 | MA | +0.3 | -- | # | ||||||||
5 | 35 | e | 4 | 17.40 | SKÓRA Klaudia | MUKS ILKUS Olkusz | 2003 | U14 | MA | +0.3 | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||
1 | 4 | e | 5 | 14.49 | FOLWARSKA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | +0.3 | V | # | ||||||||
2 | 8 | e | 5 | 14.83 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U14 | PM | +0.3 | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # | Z/0080/17 | 2024 | ||||||
3 | 13 | e | 5 | 15.05 | GWIZDOWSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U14 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
4 | 18 | e | 5 | 15.34 | KRUPA Karolina | UKS Maraton Sękowa | 2002 | U14 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
5 | 33 | e | 5 | 16.72 | KLĘCZAR Aleksandra | LKS Brzezina Osiek | 2002 | U14 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 6 | 14.03 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | +0.4 | V | B.D. | 3 | LDK! | ||||||
2 | 11 | e | 6 | 14.99 | SURÓWKA Magda | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U14 | MA | +0.4 | -- | GIZA Maciej | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 14 | e | 6 | 15.08 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | +0.4 | -- | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2023 | LDK! | |||||
4 | 16 | e | 6 | 15.22 | STRZELEC Oliwia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | +0.4 | -- | KUBICZ Wojciech B.D. # | Z/0053/17 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
5 | 25 | e | 6 | 16.15 | ŻYŁA Julia | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | +0.4 | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 7 | 12.69 | BĄBKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | +1.5 | II | |||||||||
2 | 2 | e | 7 | 12.85 | KUBIC Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | +1.5 | III | # | ||||||||
3 | 3 | e | 7 | 13.61 | SIUCIAK Dominika | KS Komunalni Sanok | 2000 | U16 | PK | +1.5 | IV | |||||||||
4 | 4 | e | 7 | 13.77 | MANIK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | +1.5 | IV | FRANKIEWICZ Wioletta # | 3 | |||||||
5 | 5 | e | 7 | 13.84 | HAJDUK Julia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +1.5 | V | GIZA Maciej | 2 | LDK! | ||||||
6 | 6 | e | 7 | 13.86 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | +1.5 | V | |||||||||
7 | 8 | e | 7 | 13.92 | FLASZ Sandra | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +1.5 | V | |||||||||
8 | 9 | e | 7 | 13.97 | TROJAŃSKA Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | +1.5 | V | |||||||||
1 | 7 | e | 8 | 13.89 | DYBAŁA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +0.5 | V | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||
2 | 10 | e | 8 | 14.00 | KUSIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | +0.5 | V | # | ||||||||
3 | 11 | e | 8 | 14.13 | TARSA Natalia | ULKS Lipinki # | 2000 | U16 | MA | +0.5 | V | # | ||||||||
4 | 12 | e | 8 | 14.33 | ŚLIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | +0.5 | V | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | |||||
5 | 13 | e | 8 | 14.42 | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +0.5 | V | |||||||||
e | 8 | DQ | LAGA Joanna | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | +0.5 | -- | MENTLEWICZ Janusz B.D. # | Z/6011/15 | 2022 | ||||||||
1 | 15 | e | 9 | 14.97 | KOWALSKA Julia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
2 | 16 | e | 9 | 15.41 | SZŁAPA Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
3 | 18 | e | 9 | 15.46 | MUZYK Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
4 | 19 | e | 9 | 15.76 | BIENIA Zuzanna | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
5 | 21 | e | 9 | 16.48 | KANTYKA Marzena | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
6 | 22 | e | 9 | 16.93 | WRZASK Oliwia | MUKS ILKUS Olkusz | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/6013/15 | 2016 | BEZ | |||||
1 | 14 | e | 10 | 14.66 | SKOWRON Aleksandra | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | KUKLA Rafał # | 4 | LDK! | ||||||
2 | 17 | e | 10 | 15.43 | STANUCH Dominika | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
3 | 20 | e | 10 | 15.85 | URBAŃCZYK Natalia | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 13.47 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | +0.2 | IV | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 13.87 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | +0.2 | V | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 14.28 | CAFFREY Natalia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | +0.2 | V | B.D. # | 2 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 14.42 | FOLWARSKA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | +0.2 | V | # | |||||||||
5 | f | 1 | 14.62 | KAMIŃSKA Martyna | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | +0.2 | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka DZIEDZIAK Jerzy | , Z/3873/16 | , 2017 | BEZ | LDK! | |||||
6 | f | 1 | 14.83 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U14 | PM | +0.2 | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # | Z/0080/17 | 2024 | |||||||
7 | f | 1 | 14.93 | STOKŁOSA Karolina | UKS Polfin Oświęcim | 2002 | U14 | MA | +0.2 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | ||||||||
1 | f | 2 | 12.75 | BĄBKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | +0.8 | II | ||||||||||
2 | f | 2 | 12.90 | KUBIC Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | +0.8 | III | # | |||||||||
3 | f | 2 | 13.60 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | +0.8 | IV | ||||||||||
4 | f | 2 | 13.66 | MANIK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | +0.8 | IV | FRANKIEWICZ Wioletta # | 3 | ||||||||
5 | f | 2 | 13.80 | HAJDUK Julia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +0.8 | IV | GIZA Maciej | 2 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 13.80 | DYBAŁA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +0.8 | IV | GIZA Maciej | 3 | LDK! | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 26.56 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | +0.2 | III | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 27.75 | KUDLIŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | +0.2 | IV | MIREK Wacław B.D. | Z/2407/15 | 2022 | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 28.20 | KOŚCIELNY Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U18 | MA | +0.2 | IV | |||||||||
4 | 5 | s | 1 | 28.26 | SIEPAK Aleksandra | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U18 | MA | +0.2 | IV | |||||||||
5 | 6 | s | 1 | 28.39 | PISKORSKA Maria | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.2 | IV | |||||||||
1 | 3 | s | 2 | 28.19 | CHLEBDA Marcelina | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.1 | IV | |||||||||
2 | 7 | s | 2 | 28.91 | SIUCIAK Dominika | KS Komunalni Sanok | 2000 | U16 | PK | +0.1 | V | |||||||||
3 | 8 | s | 2 | 29.97 | SIERŻĘGA Agnieszka | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
4 | 9 | s | 2 | 30.28 | WLAZŁO Anna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U18 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 30.64 | MICHALIK Ewa | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1999 | U18 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
6 | 11 | s | 2 | 30.96 | SIERŻĘGA Anna | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 49.14 | SKRZYPEK Lena | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 49.49 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej # | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 51.01 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | |||||||
4 | 5 | s | 1 | 52.76 | GRUDZIEŃ Zuzanna | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | -- | B.D. BRACHMAN Tomasz | , Z/3681/17 | , 2021 | LDK! | ||||||
5 | 8 | s | 1 | 54.75 | WIDŁAK Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2004 | U12 | MA | -- | ||||||||||
6 | 9 | s | 1 | 57.17 | ŻAK Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3690/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
7 | 11 | s | 1 | 58.70 | MICHOŃ Emilia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | -- | B.D. # | 5 | LDK! | |||||||
8 | 14 | s | 1 | 68.89 | JEWUŁA Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy | Z/3173/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 3 | s | 2 | 50.41 | GRZYB Aleksandra | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2004 | U12 | SK | -- | MIREK Andrzej # | Z/2713/16 | 2021 | 3 | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 54.60 | GORZKOWSKA Patrycja | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 7 | s | 2 | 54.64 | NAWŁATYNA Oliwia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2005 | U12 | MA | -- | SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej # | Z/3190/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 10 | s | 2 | 58.26 | KRÓL Małgorzata | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3684/17 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 12 | s | 2 | 62.79 | LUKOSCHEK Karolina | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
6 | 13 | s | 2 | 67.87 | KOMENDERA Aleksandra | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
7 | 15 | s | 2 | 69.44 | NOWAK Roksana | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
8 | 16 | s | 2 | 70.18 | ZAJĄC Joanna | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 3 | 44.49 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | III | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 45.98 | SERAFIN Katarzyna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U14 | MA | IV | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0063/16 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 3 | 48.31 | MODRAS Gabriela | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U14 | SK | V | MIREK Andrzej # | Z/2710/16 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 3 | 49.52 | CZARNOTA Milena | LKS Kłos Olkusz | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 7 | s | 3 | 50.35 | STRZELEC Oliwia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | KUBICZ Wojciech B.D. # | Z/0053/17 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
1 | 5 | s | 4 | 50.14 | SURÓWKA Magda | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U14 | MA | -- | GIZA Maciej | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 6 | s | 4 | 50.23 | KUBAŃSKA Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 9 | s | 4 | 51.86 | DROBNIAK Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | 10 | s | 4 | 54.08 | PSONKA Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
5 | 12 | s | 4 | 58.32 | GRZYB Maria | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
1 | 8 | s | 5 | 51.85 | GRADEK Roksana | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U14 | MA | -- | MENTLEWICZ Czesława | BEZ | ||||||||
2 | 11 | s | 5 | 54.24 | SOWA Kalina | LKS Kłos Olkusz | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 6 | 44.15 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | III | MIREK Wacław B.D. # | Z/2094/15 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 6 | 44.70 | TROJAŃSKA Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 6 | 45.06 | DYBAŁA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | IV | GIZA Maciej | 3 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 6 | 45.56 | MORĄG Magdalena | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | IV | # | |||||||||
5 | 5 | s | 6 | 46.65 | PYKA Anna | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl | 2000 | U16 | MA | V | PERUCKI Wiesław B.D. | Z/0917/15 | 2016 | |||||||
1 | 6 | s | 7 | 46.86 | WOJTYŁA Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | V | ||||||||||
2 | 7 | s | 7 | 48.12 | SKOWRON Aleksandra | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U16 | MA | V | KUKLA Rafał # | 4 | LDK! | |||||||
3 | 8 | s | 7 | 50.38 | RACHEL Patrycja | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4 | 9 | s | 7 | 50.76 | CEBULA Alicja | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 10 | s | 7 | 51.45 | ŁASZYN Anna | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3738/16 | 2016 | BEZ | ||||||
6 | 11 | s | 7 | 58.10 | RZESZUTKO Nikola | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 57.23 | WOTA Gaja | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | II | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.98 | DZIEWIĘCKA Wiktoria | KKL Kielce | 1998 | U18 | SK | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 61.15 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 63.72 | NOWAK Jowita | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 66.20 | HRUBY Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 66.33 | KAZEK Ilona | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1989 | Sen | MA | -- | B.D. # | Z/2405/15 | 2023 | |||||||
500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:32.18 | KMIECIK Monika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U12 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | 3 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:41.29 | MORĄG Alicja | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3687/17 | 2019 | 4 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 1:44.61 | PROKOP Martyna | UKS Kobylanka | 2004 | U12 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:44.72 | NIZIAŁEK Oliwia | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/1628/19 | 2019 | BEZ | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:48.90 | NOWAK Oliwia | MLUKS Tarnów | 2005 | U12 | MA | -- | GOLEC Bartłomiej # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:49.96 | MICHOŃ Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U12 | MA | -- | B.D. # | 5 | LDK! | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:53.21 | CIERNIAK Anna | MLUKS Tarnów | 2005 | U12 | MA | -- | JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # | Z/4443/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
8 | 8 | s | 1 | 1:57.58 | ŻELEM Daria | UKS Maraton Sękowa | 2004 | U12 | MA | -- | ||||||||||
10 | 9 | s | 1 | 2:01.09 | PONISZ Maja | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2004 | U12 | MA | -- | ||||||||||
11 | 10 | s | 1 | 2:01.22 | OSUCH Joanna | Kraków Athletics Team # | 2005 | U12 | MA | -- | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/3688/17 | , 2021 | LDK! | ||||||
12 | 11 | s | 1 | 2:01.45 | BARAN Iga | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | BEZ | ||||||||
13 | 12 | s | 1 | 2:04.89 | KOTNIS Malwina | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3685/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
14 | 13 | s | 1 | 2:13.21 | LAZAR Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:44.22 | PAWŁOWSKA Joanna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U14 | MA | IV | B.D. B.D. | Z/1255/16 | 2023 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:46.20 | KAPUSTKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | V | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/0237/16 | , 2021 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:47.16 | CHOWANIEC Julia | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2003 | U14 | MA | V | KLIMEK Józef # | Z/2015/16 | 2019 | 5 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:50.65 | PUT Maria | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | KUBICZ Wojciech B.D. # | Z/0054/17 | 2022 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:51.88 | CABAJ Anna | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U14 | MA | -- | MENTLEWICZ Janusz # | Z/1210/16 | 2022 | 4 | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 1 | 1:53.91 | CEBULA Julia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | -- | GIZA Andrzej # | 5 | LDK! | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:55.86 | ZAJĄC Julia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U14 | MA | -- | GIZA Maciej | 3 | LDK! | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:58.84 | SZYMAŃSKA Sandra | UKS Kusy Bukowno | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:13.50 | SACHA Laura | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:18.98 | ZASĘPA Dobrawa | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:19.18 | MIKRUTA Wiktoria | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3875/16 | 2017 | 5 | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 2:20.56 | JASIŃSKA Wioletta | MLUKS Tarnów # | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:38.61 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | -- | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:41.93 | JACEWICZ Patrycja | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:42.43 | ZAJĄC Anna | KS Cracovia 1906 Kraków | 2001 | U16 | MA | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 1:42.85 | FIC Renata | Kraków Athletics Team # | 2000 | U16 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3016/15 | 2022 | |||||||
5 | 5 | s | 2 | 1:43.21 | STĘPIEŃ Angelika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | IV | GIZA Maciej | 2 | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 2 | 1:50.44 | RUSEK Aleksandra | UKS Kusy Bukowno | 2001 | U16 | MA | -- | KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna | Z/0607/15 | 2021 | 4 | ||||||
7 | 7 | s | 2 | 1:51.52 | DRWAL Sara | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. # | Z/5361/15 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 2 | 1:52.24 | SOBIERAJ Konstancja | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 2 | 1:54.06 | MAKSYMIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 2 | 1:54.63 | WENSIERSKA Julia | WKS Wawel Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:21.10 | ŚNIOCH Aleksandra | Kraków Athletics Team # | 1995 | U23 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/0843/12 | 2021 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:23.28 | SKALAK Izabela | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:24.01 | PODGÓRNI Marcelina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | MIREK Wacław B.D. # | Z/0812/13 | 2019 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:27.57 | BRZĘK Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | IV | SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. # | Z/1866/16 | 2023 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:32.34 | KAPUTA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:35.90 | SEPIOŁ Amy | MKS Rabka-Zdrój # | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:38.29 | WOLAK Martyna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:49.95 | FAŁOWSKA Sonia | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1999 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:56.00 | SPROCH Julia | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:05.88 | ZAJĄC Justyna | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U16 | MA | III | KOŁODZIEJ Roman | Z/2375/15 | 2021 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:07.25 | FRĄCZEK Karolina | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2001 | U16 | MA | III | KLIMEK Józef # | Z/0910/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:14.39 | KWAPISZ Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:30.61 | OSYSZKO Izabela | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | V | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.45 | SZEWCZYK Klaudia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | +0.3 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.24 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | +0.3 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 17.96 | BOBREK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | +0.3 | V | B.D. | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 19.39 | TARSA Natalia | ULKS Lipinki # | 2000 | U16 | MA | +0.3 | -- | # | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 19.54 | ŚLIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | +0.3 | -- | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | |||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.85 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | +0.2 | III | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.50 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków | 1982 | Sen | MA | +0.2 | III | B.D. B.D. | 2 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 16.97 | STANKOWSKA Anna | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | +0.2 | IV | B.D. # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 17.18 | NOSEK Marzena | TS Wieliczanka Wieliczka | 1997 | U20 | MA | +0.2 | IV | # | ||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 46.66 | SZEWCZYK Klaudia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 49.85 | KIELIAN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | IV | GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # | , Z/1264/15 | , 2022 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 50.31 | JANIK Emilia | KS Komunalni Sanok | 2000 | U16 | PK | IV | DŁUGOSZ Ryszard B.D. | Z/5145/15 | 2023 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 51.10 | KOWALIK Emilia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | IV | GIZA Maciej B.D. | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 52.66 | BIAŁEK Joanna | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | V | B.D. # | |||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.73 |
TROJAŃSKA Kinga BĄBKA Julia KUBIC Julia TROJAŃSKA Urszula |
KS AZS AWF Kraków | 2000 2000 2000 2000 |
U16 | MLP | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 53.83 |
GODYŃ Natalia MORĄG Magdalena WOJTYŁA Gabriela PEŁKA Patrycja |
SKS Kusy Kraków | 2000 2001 2000 2002 |
U16 | MLP | -- |
B.D. |
3 |
|||||||||
3 | s | 1 | 55.33 |
HAJDUK Julia KOWALIK Emilia STĘPIEŃ Angelika KIELIAN Aleksandra |
TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 2001 2000 2000 |
U16 | MLP | -- |
GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej |
, Z/1264/15 |
, 2022 |
2 2 |
|||||||
4 | s | 1 | 56.93 |
DROBNIAK Magdalena SOBCZYK Julia BIAŁEK Joanna CAFFREY Natalia |
WKS Wawel Kraków | 2003 2003 2001 2002 |
U16 | MLP | -- |
B.D. B.D. KAŃSKI Ryszard B.D. B.D. |
, Z/0002/17 |
, 2024 |
BEZ 2 |
|||||||
5 | s | 1 | 59.29 |
UBUSZAJEW Katarzyna MUZYK Natalia CEBULA Alicja LAGA Joanna |
LKS Kłos Olkusz | 2001 2001 2001 2001 |
U16 | MLP | -- |
MENTLEWICZ Janusz B.D. |
Z/6011/15 |
2022 |
||||||||
6 | s | 1 | 60.88 | LKS Kłos Olkusz | brak daty | MLP | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.70 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków | 1982 | Sen | MA | I | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.50 | STANKOWSKA Anna | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | IV | B.D. # | |||||||||
2 | 3 | f | 1 | 1.50 | ŚLUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | IV | ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.45 | TOMETCZAK Alicja | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 1999 | U18 | SK | IV | B.D. | 4 | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.45 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | IV | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.45 | SOBCZYK Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U14 | PM | IV | B.D. KAŃSKI Ryszard # | , Z/0002/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.40 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U14 | SK | V | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.35 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
4 | 5 | f | 2 | 1.30 | MENTEL Katarzyna | UKS Maraton Sękowa | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
5 | 4 | f | 2 | 1.30 | KAMIŃSKA Kamila | WKS Wawel Kraków # | 2003 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
6 | 6 | f | 2 | 1.25 | WIECHEĆ Klaudia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
7 | 7 | f | 2 | 1.20 | NOWAK Aleksandra | UKS Czapla Białe Błota | 2002 | U14 | KP | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 2 | 1.20 | BREJ Karolina | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3741/16 | 2021 | 4 | ||||||
9 | 9 | f | 2 | 1.15 | GWIZDOWSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 2 | 1.10 | ROGULSKA Maria | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3874/16 | 2018 | 5 | ||||||
1 | 1 | f | 3 | 1.55 | CHRAPKIEWICZ Karolina | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 3 | 1.45 | DURLAK Ewa | UKS Maraton Sękowa | 2000 | U16 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 3 | 1.40 | GODYŃ Natalia | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 3 | 1.40 | WOJTYGA Julia | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 3 | 1.35 | BOBREK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | B.D. | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.89 | ŚLUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | +0.9 | IV | ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.80 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -0.4 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.63 | STANKOWSKA Anna | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | +0.9 | -- | B.D. # | ||||||||
1 | 1 | f | 2 | 4.81 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U16 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
2 | 3 | f | 2 | 4.73 | DURLAK Ewa | UKS Maraton Sękowa | 2000 | U16 | MA | +0.3 | V | |||||||||
3 | 2 | f | 2 | 4.73 | PYKA Anna | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl | 2000 | U16 | MA | 0.0 | V | PERUCKI Wiesław B.D. | Z/0917/15 | 2016 | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 4.71 | FLASZ Sandra | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +0.1 | V | |||||||||
5 | 5 | f | 2 | 4.66 | BĄBKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | +0.5 | V | |||||||||
6 | 6 | f | 2 | 4.54 | KOWALSKA Julia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +0.6 | V | |||||||||
7 | 7 | f | 2 | 4.51 | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +0.1 | V | |||||||||
8 | 8 | f | 2 | 4.48 | KUSIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | +0.3 | -- | # | ||||||||
9 | 9 | f | 2 | 4.37 | MANIK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | +0.2 | -- | FRANKIEWICZ Wioletta # | 3 | |||||||
10 | 10 | f | 2 | 3.99 | STANUCH Dominika | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 2 | 3.90 | SZŁAPA Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
12 | 12 | f | 2 | 3.80 | RACHEL Patrycja | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 2 | 3.75 | ŁASZYN Anna | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | +0.6 | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3738/16 | 2016 | BEZ | |||||
14 | 14 | f | 2 | 3.54 | MUZYK Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | +1.1 | -- | |||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | f | 1 | 4.29 | MARZEC Sabina | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2004 | U12 | SK | 0.0 | -- | B.D. WIATROWSKA Agnieszka # | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.64 | CAFFREY Natalia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.45 | KAMIŃSKA Kamila | WKS Wawel Kraków # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.29 | SŁAWOSZEWSKA Dominika | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 5 | f | 1 | 4.29 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U14 | PM | 0.0 | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # | Z/0080/17 | 2024 | ||||||
5 | 6 | f | 1 | 4.26 | KANIA Martyna | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
6 | 7 | f | 1 | 4.16 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2023 | LDK! | |||||
7 | 8 | f | 1 | 4.12 | STOKŁOSA Karolina | UKS Polfin Oświęcim | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | |||||||
8 | 9 | f | 1 | 4.10 | WIECHEĆ Klaudia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
9 | 11 | f | 1 | 4.09 | MENTEL Katarzyna | UKS Maraton Sękowa | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.09 | NOWAK Aleksandra | UKS Czapla Białe Błota | 2002 | U14 | KP | 0.0 | -- | |||||||||
11 | 12 | f | 1 | 4.05 | FOLWARSKA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||
12 | 13 | f | 1 | 3.99 | KRUPA Karolina | UKS Maraton Sękowa | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
13 | 14 | f | 1 | 3.94 | ROGULSKA Maria | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3874/16 | 2018 | 5 | |||||
14 | 15 | f | 1 | 3.82 | MIKRUTA Wiktoria | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3875/16 | 2017 | 5 | |||||
15 | 17 | f | 1 | 3.80 | WIELGUS Gabriela | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | GIZA Andrzej # | BEZ | LDK! | ||||||
16 | 16 | f | 1 | 3.80 | ŻYŁA Julia | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
18 | 18 | f | 1 | 3.79 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | ||||
19 | 19 | f | 1 | 3.70 | KAJDA Julia | MUKS ILKUS Olkusz | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||
20 | 20 | f | 1 | 3.69 | KUBAŃSKA Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
21 | 21 | f | 1 | 3.68 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | ||||||
22 | 22 | f | 1 | 3.65 | ROSZAK Marta | MUKS ILKUS Olkusz | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/2473/16 | 2018 | BEZ | |||||
23 | 23 | f | 1 | 3.61 | BOBREK Kamila | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3676/17 | 2019 | 5 | LDK! | ||||
24 | 24 | f | 1 | 3.53 | CIĘCIWA Anna | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3679/17 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||
25 | 25 | f | 1 | 3.52 | WALUŚ Karolina | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2004 | U12 | SL | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz | 5 | LDK! | ||||||
26 | 26 | f | 1 | 3.43 | NAWŁATYNA Oliwia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej # | Z/3190/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
27 | 27 | f | 1 | 3.42 | SKÓRA Klaudia | MUKS ILKUS Olkusz | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||
28 | 28 | f | 1 | 3.41 | KOPACZ Natalia | MLUKS Tarnów | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
29 | 29 | f | 1 | 3.41 | GRZYB Maria | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
30 | 30 | f | 1 | 3.36 | PROKOP Martyna | UKS Kobylanka | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | |||||||
31 | 31 | f | 1 | 3.36 | MICHOŃ Emilia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. # | 5 | LDK! | ||||||
33 | 33 | f | 1 | 3.31 | ŻELEM Daria | UKS Maraton Sękowa | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
34 | 34 | f | 1 | 3.30 | FRAŚ Karolina | AL WF Krzeszowice | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
35 | 35 | f | 1 | 3.26 | BĄK Nikola | UKS Maraton Sękowa | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
36 | 36 | f | 1 | 3.24 | STARZAK Julia | WKS Wawel Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||
37 | 37 | f | 1 | 3.19 | SOLAK Amelia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
38 | 38 | f | 1 | 3.18 | ZAJĄC Joanna | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||
39 | 39 | f | 1 | 3.15 | LUKOSCHEK Karolina | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
40 | 40 | f | 1 | 3.12 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 2006 | U12 | SL | 0.0 | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | |||||
41 | 41 | f | 1 | 3.09 | MICHOŃ Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. # | 5 | LDK! | ||||||
42 | 42 | f | 1 | 3.01 | JEWUŁA Dominika | WKS Wawel Kraków | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy # | Z/3172/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
43 | 43 | f | 1 | 2.94 | OSTACHOWSKA Aleksandra | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
44 | 44 | f | 1 | 2.88 | KULIK Amelia | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
45 | 45 | f | 1 | 2.84 | JEWUŁA Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy | Z/3173/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||
46 | 46 | f | 1 | 2.81 | ŻAK Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3690/17 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||
47 | 47 | f | 1 | 2.80 | SOSNOWSKA Joanna | AL WF Krzeszowice | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | LDK! | |||||||
48 | 48 | f | 1 | 2.77 | NOWAK Roksana | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
49 | 49 | f | 1 | 2.76 | KAPUSTKA Monika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
50 | 50 | f | 1 | 2.76 | BULEK Julia | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | FRANKIEWICZ Wioletta # | BEZ | LDK! | ||||||
51 | 51 | f | 1 | 2.63 | MĘDRZAK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
52 | 52 | f | 1 | 2.56 | BURY Hanna | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
53 | 53 | f | 1 | 2.51 | BASKA Julia | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 16.71 | NIEDBAŁA Anna | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | I | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.87 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.98 | BRAŚ Anita | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | V | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.92 | SROKA Anna | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 8.38 | KMIN Klaudia | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 10.46 | KORDECZKA Klaudia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 10.22 | GRZYWA Izabela | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 9.43 | MIKLUSIAK Krystyna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U14 | MA | V | KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. # | Z/1447/16 | 2022 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 9.42 | GROMADA Karolina | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2001 | U16 | SK | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 2 | 8.98 | ŚLIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | V | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 7.90 | PIETRUSZA Natalia | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3740/16 | 2020 | 4 | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 7.62 | MŁOCEK Monika | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5982/15 | 2020 | BEZ | ||||||
8 | 8 | f | 2 | 7.38 | PIETRUSZKA Patrycja | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U16 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/6012/15 | 2015 | BEZ | ||||||
9 | 9 | f | 2 | 7.36 | ŚLIWA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
10 | 10 | f | 2 | 7.30 | PRZEPIÓRKA Kamila | MUKS ILKUS Olkusz | 2002 | U14 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/2465/16 | 2017 | 5 | ||||||
11 | 11 | f | 2 | 7.25 | MAZGAJ Sylwia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 2 | 7.20 | NOWAK Aleksandra | UKS Czapla Białe Błota | 2002 | U14 | KP | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 2 | 7.10 | KOZAK Natalia | ULKS Technik Trzcinica # | 2001 | U16 | PK | -- | B.D. | 4 | ||||||||
14 | 14 | f | 2 | 6.81 | BREJ Karolina | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3741/16 | 2021 | 4 | ||||||
15 | 15 | f | 2 | 6.65 | MOSOŃ Gabriela | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
16 | 16 | f | 2 | 6.62 | UBUSZAJEW Katarzyna | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
17 | 17 | f | 2 | 6.55 | KUMOREK Gabriela | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
18 | 18 | f | 2 | 5.60 | KOTYŃSKA Alicja | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5980/15 | 2017 | BEZ | ||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.29 | NIEDBAŁA Anna | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | I | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.48 | KOWALCZYK Ada | UKS Dziesiątka Radomsko | 1997 | U20 | LD | IV | LASOŃ Krzysztof | Z/0100/13 | 2016 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 7.40 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | -- | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | |||||||
Ppal (150) K | ||||||||||||||||||||
1 | 7 | f | 1 | 29.50 | KOMENDERA Aleksandra | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 48.00 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
2 | 8 | f | 1 | 29.50 | STANUCH Julia | UKS Maraton Sękowa | 2004 | U12 | MA | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 42.50 | MIKLUSIAK Krystyna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U14 | MA | -- | KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. # | Z/1447/16 | 2022 | LDK! | ||||||
3 | 11 | f | 1 | 27.00 | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U12 | MA | -- | B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy | , Z/2484/18 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 38.00 | TOMAL Dominika | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
4 | 14 | f | 1 | 24.50 | GÓRSKA-WILK Marta | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | BEZ | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 37.00 | KAMIŃSKA Kamila | WKS Wawel Kraków # | 2003 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
5 | 16 | f | 1 | 24.00 | NIZIAŁEK Oliwia | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/1628/19 | 2019 | BEZ | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 35.50 | CZACHOWSKA Wiktoria | LKS Brzezina Osiek | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
6 | 18 | f | 1 | 23.50 | LUKOSCHEK Karolina | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 32.00 | NOWAK Oliwia | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | SZCZYRK Janusz | 5 | LDK! | |||||||
7 | 20 | f | 1 | 21.00 | KRÓL Małgorzata | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3684/17 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
7 | 9 | f | 1 | 29.00 | ZIEMIAŃSKA Roxana | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
8 | 22 | f | 1 | 20.00 | SZNAJDER Kinga | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3691/17 | 2017 | BEZ | LDK! | |||||
8 | 10 | f | 1 | 29.00 | TORBA Nikola | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
9 | 23 | f | 1 | 19.50 | KOTNIS Malwina | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3685/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
9 | 12 | f | 1 | 27.00 | KAMIŃSKA Martyna | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka DZIEDZIAK Jerzy | , Z/3873/16 | , 2017 | BEZ | LDK! | |||||
10 | 24 | f | 1 | 16.00 | ŻELEM Daria | UKS Maraton Sękowa | 2004 | U12 | MA | -- | ||||||||||
10 | 13 | f | 1 | 26.00 | BUCZEK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
11 | 25 | f | 1 | 15.00 | KLICH Magdalena | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U12 | MA | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
11 | 15 | f | 1 | 24.50 | MAMICA Joanna | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
12 | 26 | f | 1 | 14.50 | MĘDRZAK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
12 | 17 | f | 1 | 23.50 | ZASĘPA Dobrawa | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
13 | 19 | f | 1 | 22.00 | HADWICZAK Julia | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
14 | 21 | f | 1 | 20.50 | BĘBENEK Tatiana | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.19 | ŚLIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | IV | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.09 | KRÓL Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2000 | U16 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 29.55 | KACZMARCZYK Paulina | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | IV | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 29.09 | GARZEŁ Sonia | WKS Wawel Kraków | 2000 | U16 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 26.85 | PIETRUSZA Natalia | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | V | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3740/16 | 2020 | 4 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 24.64 | BRAŚ Anita | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | V | # | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 24.53 | POSZWA Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | V | MUNIAK Michał | Z/1270/15 | 2023 | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 22.60 | URBAŃCZYK Natalia | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 20.82 | CHRAPKIEWICZ Karolina | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 18.12 | KUMOREK Gabriela | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 17.86 | SZŁAPA Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 17.56 | KATAŃSKA Agnieszka | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 31.48 | SROKA Anna | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | IV | # | |||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 33.54 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 21.75 | FILIPOW Joanna | LUKS Podium Kup | 1999 | U18 | OP | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 34.25 | SURMIAK Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 28.41 | CHRAPKIEWICZ Karolina | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 27.92 | KACZMARCZYK Paulina | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 26.10 | MIKLUSIAK Krystyna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U14 | MA | -- | KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. # | Z/1447/16 | 2022 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 23.61 | CHORABIK Karolina | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 2 | 22.63 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 7 | f | 2 | 20.42 | TOBOŁA Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 2 | 20.27 | MŁOCEK Monika | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5982/15 | 2020 | BEZ | ||||||
9 | 10 | f | 2 | 19.34 | NOSZKA Klaudia | LKS Brzezina Osiek | 2000 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
10 | 9 | f | 2 | 19.34 | ŚLIWA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
11 | 11 | f | 2 | 18.94 | POSZWA Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | MUNIAK Michał | Z/1270/15 | 2023 | |||||||
12 | 12 | f | 2 | 18.85 | URBAŃCZYK Natalia | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 2 | 18.05 | UBUSZAJEW Katarzyna | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
14 | 14 | f | 2 | 17.83 | KOTYŃSKA Alicja | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5980/15 | 2017 | BEZ | ||||||
15 | 15 | f | 2 | 14.47 | MAZGAJ Sylwia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
16 | 16 | f | 2 | 12.09 | PIETRUSZKA Patrycja | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U16 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/6012/15 | 2015 | BEZ | ||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.10 | SKRABA Beata | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | II | NIERODA Renata B.D. | Z/1923/11 | 2023 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 34.61 | GIEROŃSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 1996 | U20 | MA | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 17.73 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | -- | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | ||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 9.21 | WÓJCIK Dawid | MOSM Tychy | 2004 | U12 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
2 | 3 | e | 1 | 9.29 | BANACHOWICZ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | ||||||
3 | 4 | e | 1 | 9.32 | ŁUKASIEWICZ Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 7 | e | 1 | 9.60 | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał # | 5 | LDK! | ||||||
5 | 10 | e | 1 | 9.90 | BIELENIN Maksymilian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2990/20 | 2022 | ||||||
6 | 11 | e | 1 | 9.98 | GLONEK Michał | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 14 | e | 1 | 10.31 | WACŁAWIK Jakub | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
8 | 15 | e | 1 | 10.56 | KAPICA Filip | ULKS Bielgim Bielany | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 2 | 8.71 | KWIECIŃSKI Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | GIZA Andrzej # | 5 | LDK! | ||||||
2 | 5 | e | 2 | 9.42 | KOPEĆ Michał | UKS Polfin Oświęcim | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | KRZYZAK Stanisław # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 8 | e | 2 | 9.76 | KORCZYK Krzysztof | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
3 | 23 | e | 2 | 10.40 | A E | MOSM Tychy | 2004 | U12 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 13 | e | 2 | 10.25 | RADECKI Sebastian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław # | Z/4452/18 | 2023 | BEZ | |||||
5 | 16 | e | 2 | 10.61 | ŻELASZKIEWICZ Nikodem | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 17 | e | 2 | 10.80 | WRÓBRL Igor | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
7 | 19 | e | 2 | 11.36 | MATUSIK Norbert | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 6 | e | 3 | 9.43 | ŁAGAN Filip | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | LDK! | |||||||
2 | 9 | e | 3 | 9.90 | KURDZIEL Łukasz | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 12 | e | 3 | 10.20 | SUBOCZ Jakub | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
4 | 18 | e | 3 | 10.96 | MOLIK Wiktor | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | LDK! | |||||||
5 | 20 | e | 3 | 11.63 | ATROSZCZYK Igor | AL WF Krzeszowice | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | LDK! | |||||||
6 | 21 | e | 3 | 12.20 | SZARAD Adrian | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 8.77 | KWIECIŃSKI Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | GIZA Andrzej # | 5 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 9.27 | KOPEĆ Michał | UKS Polfin Oświęcim | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | KRZYZAK Stanisław # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 9.38 | ŁUKASIEWICZ Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 9.52 | ŁAGAN Filip | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 9.59 | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał # | 5 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 9.77 | KURDZIEL Łukasz | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 10.06 | BANACHOWICZ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | |||||||
f | 1 | DQ | KORCZYK Krzysztof | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.21 | SACHA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | +1.0 | II | KUKLA Rafał # | Z/1284/12 | 2023 | 1 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 11.27 | GŁADYSZ Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | +1.0 | II | B.D. | 2 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.27 | OLSZÓWKA Daniel | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | +1.0 | II | B.D. | 2 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 11.35 | WIERZBICKI Bartłomiej | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1994 | U23 | MA | +1.0 | III | B.D. | 2 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 11.36 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | +1.0 | III | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 11.45 | ŻACZEK Daniel | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | +1.0 | III | |||||||||
1 | 8 | s | 2 | 11.62 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U20 | MA | +0.3 | III | B.D. # | 3 | |||||||
2 | 7 | s | 2 | 11.62 | KUBALA Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | +0.3 | III | B.D. GIZA Andrzej | , Z/4801/15 | , 2021 | ||||||
3 | 9 | s | 2 | 11.64 | KONIECZNY Kamil | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | +0.3 | III | # | ||||||||
4 | 10 | s | 2 | 11.67 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U18 | SL | +0.3 | III | B.D. | 3 | |||||||
5 | 11 | s | 2 | 11.67 | UNGAR Grzegorz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U18 | MA | +0.3 | III | |||||||||
6 | 13 | s | 2 | 11.90 | JEWUŁA Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U18 | MA | +0.3 | IV | # | ||||||||
1 | 12 | s | 3 | 11.86 | GIL Filip | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U18 | MA | +0.4 | IV | |||||||||
2 | 14 | s | 3 | 11.90 | RÓŻAŃSKI Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U18 | MA | +0.4 | IV | |||||||||
3 | 16 | s | 3 | 12.18 | KURZYŃSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.4 | IV | |||||||||
4 | 17 | s | 3 | 12.23 | ŻELEŹNIK Krzysztof | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1999 | U18 | MA | +0.4 | -- | |||||||||
5 | 18 | s | 3 | 12.42 | TARCHAŁA Przemysław | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U18 | MA | +0.4 | -- | |||||||||
6 | 19 | s | 3 | 12.49 | CHMURA Piotr | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.4 | -- | |||||||||
7 | 22 | s | 3 | 12.99 | SEIDEL Wojciech | niest. Kraków | 1950 | Masters | MA | +0.4 | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1388/20 | , 2020 | ||||||
1 | 15 | s | 4 | 12.03 | SEREMET Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1998 | U18 | MA | 0.0 | IV | |||||||||
2 | 20 | s | 4 | 12.52 | TYLKA Kamil | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
3 | 21 | s | 4 | 12.63 | OPACKI Szymon | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 1 | 13.40 | POCZĘSNY Łukasz | MUKS ILKUS Olkusz | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/2466/16 | 2017 | BEZ | |||||
2 | 3 | e | 1 | 13.63 | BIENIEK Michał | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 4 | e | 1 | 13.82 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | |||||
4 | 8 | e | 1 | 14.82 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | ||||||
5 | 9 | e | 1 | 14.83 | JUSZCZYK Bartłomiej | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 10 | e | 1 | 14.94 | CZECHOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 14 | e | 1 | 15.25 | CHARNIK Maciej | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # | BEZ | LDK! | ||||||
8 | 15 | e | 1 | 15.32 | FURMANEK Kacper | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 2 | 12.71 | MORAWSKI Kacper | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U14 | MA | +0.3 | V | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||
2 | 5 | e | 2 | 13.95 | GORCZYCA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | +0.3 | -- | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/3868/16 | , 2024 | ||||||
3 | 6 | e | 2 | 14.71 | FICEK Jakub | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | +0.3 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 7 | e | 2 | 14.76 | ZUŻAŁEK Szymon | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U14 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
5 | 11 | e | 2 | 15.05 | SZUMERA Szymon | MUKS ILKUS Olkusz | 2003 | U14 | MA | +0.3 | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||
1 | 12 | e | 3 | 15.19 | KWAK Patryk | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
2 | 13 | e | 3 | 15.21 | KOWALSKI Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1948 | Masters | MA | +0.1 | -- | B.D. | Z/0177/19 | 2019 | ||||||
3 | 16 | e | 3 | 15.66 | WYWIAŁ Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 17 | e | 3 | 16.12 | SZEWCZYK Wiktor | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | +0.1 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
1 | 1 | e | 4 | 12.08 | GRYGIEL Damian | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | -1.1 | IV | |||||||||
2 | 3 | e | 4 | 12.14 | DOBROWOLSKI Patryk | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -1.1 | IV | |||||||||
3 | 2 | e | 4 | 12.14 | ZYCH Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -1.1 | IV | # | ||||||||
4 | 4 | e | 4 | 12.17 | GROBECKI Daniel | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2000 | U16 | MA | -1.1 | IV | |||||||||
5 | 5 | e | 4 | 12.18 | MAZUR Tobiasz | UKS Kobylanka | 2000 | U16 | MA | -1.1 | IV | DZIEDZIAK Jerzy | 4 | |||||||
6 | 6 | e | 4 | 12.31 | WIECZOREK Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -1.1 | V | # | ||||||||
7 | 8 | e | 4 | 12.37 | SZCZUDŁO Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -1.1 | V | # | ||||||||
1 | 7 | e | 5 | 12.37 | CHOJNOWSKI Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | +0.8 | V | # | ||||||||
2 | 10 | e | 5 | 12.48 | GOLAS Daniel | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | +0.8 | V | |||||||||
3 | 9 | e | 5 | 12.48 | MALICKI Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | +0.8 | V | GIZA Maciej | 4 | LDK! | ||||||
4 | 11 | e | 5 | 12.52 | DULEMBA Kamil | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | +0.8 | V | |||||||||
5 | 14 | e | 5 | 12.57 | RUSIN Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | +0.8 | V | |||||||||
6 | 15 | e | 5 | 12.58 | SZUMIEC Michał | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | +0.8 | V | ZAPART Stanisław B.D. # | Z/5971/15 | 2023 | ||||||
7 | 16 | e | 5 | 12.70 | SUŁOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.8 | V | |||||||||
8 | 17 | e | 5 | 12.72 | PRZYBYŁOWICZ Adrian | UKS Kobylanka | 2000 | U16 | MA | +0.8 | V | DZIEDZIAK Jerzy | 5 | |||||||
1 | 13 | e | 6 | 12.56 | GUCFA Damian | UKS Kobylanka | 2000 | U16 | MA | +0.3 | V | DZIEDZIAK Jerzy | 5 | |||||||
2 | 18 | e | 6 | 12.98 | GŁÓWCZYK Piotr | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2001 | U16 | MA | +0.3 | -- | B.D. B.D. # | , Z/6457/15 | , 2024 | ||||||
3 | 20 | e | 6 | 13.24 | RUMIAN Jan | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
4 | 21 | e | 6 | 13.28 | FRANKOWICZ Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
5 | 22 | e | 6 | 13.32 | BIELEŃ Arkadiusz | UKS Kobylanka | 2000 | U16 | MA | +0.3 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | |||||||
1 | 19 | e | 7 | 13.21 | LUDWIŃSKI Jakub | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | |||||||
2 | 23 | e | 7 | 13.75 | KALEMBKA Kamil | KS Olkusz # | 2000 | U16 | MA | 0.0 | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/6017/15 | 2024 | ||||||
3 | 25 | e | 7 | 13.82 | GARWACKI Kamil | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 26 | e | 7 | 14.04 | JANUSZEK Kacper | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U16 | MA | 0.0 | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/6015/15 | 2016 | BEZ | |||||
5 | 27 | e | 7 | 14.08 | DZIUBEK Mikołaj | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
6 | 28 | e | 7 | 14.52 | WOŹNIAK Mateusz | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
e | 7 | DQ | ŻAK Patryk | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||||
1 | 12 | e | 8 | 12.55 | JURKIEWICZ Maciej | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U16 | MA | +0.6 | V | BORAWSKI Krzysztof | 5 | |||||||
2 | 24 | e | 8 | 13.82 | KOWALA Dawid | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U16 | MA | +0.6 | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||
3 | 29 | e | 8 | 14.81 | ZAPART Paweł | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | +0.6 | -- | |||||||||
4 | 30 | e | 8 | 16.37 | AKSAMIT Konrad | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.6 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 12.77 | MORAWSKI Kacper | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U14 | MA | +0.1 | -- | GIZA Maciej | 3 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 13.35 | POCZĘSNY Łukasz | MUKS ILKUS Olkusz | 2002 | U14 | MA | +0.1 | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/2466/16 | 2017 | BEZ | ||||||
3 | f | 1 | 13.56 | BIENIEK Michał | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U14 | MA | +0.1 | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 13.82 | GORCZYCA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | +0.1 | -- | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/3868/16 | , 2024 | |||||||
5 | f | 1 | 13.96 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | +0.1 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 14.80 | ZUŻAŁEK Szymon | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U14 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
1 | f | 2 | 11.88 | GRYGIEL Damian | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | -0.3 | IV | ||||||||||
2 | f | 2 | 11.91 | GROBECKI Daniel | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2000 | U16 | MA | -0.3 | IV | ||||||||||
3 | f | 2 | 11.97 | ZYCH Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -0.3 | IV | # | |||||||||
4 | f | 2 | 12.13 | DOBROWOLSKI Patryk | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -0.3 | IV | ||||||||||
5 | f | 2 | 12.14 | MAZUR Tobiasz | UKS Kobylanka | 2000 | U16 | MA | -0.3 | IV | DZIEDZIAK Jerzy | 4 | ||||||||
6 | f | 2 | 12.16 | SZCZUDŁO Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -0.3 | IV | # | |||||||||
7 | f | 2 | 12.26 | WIECZOREK Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -0.3 | V | # | |||||||||
8 | f | 2 | 12.68 | CHOJNOWSKI Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -0.3 | V | # | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.57 | GŁADYSZ Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -0.3 | II | B.D. | 2 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 22.97 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -0.3 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 23.10 | ŻACZEK Daniel | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -0.3 | III | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 23.11 | OLSZÓWKA Daniel | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -0.3 | III | B.D. | 2 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 23.27 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U18 | SL | -0.3 | III | B.D. | 3 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 23.61 | KUBALA Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -0.3 | IV | B.D. GIZA Andrzej | , Z/4801/15 | , 2021 | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 23.89 | UNGAR Grzegorz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U18 | MA | -0.3 | IV | |||||||||
1 | 8 | s | 2 | 24.20 | KURZYŃSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.2 | IV | |||||||||
2 | 9 | s | 2 | 24.97 | SEREMET Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1998 | U18 | MA | +0.2 | -- | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 26.09 | OPACKI Szymon | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.2 | -- | |||||||||
4 | 11 | s | 2 | 26.55 | SEIDEL Wojciech | niest. Kraków | 1950 | Masters | MA | +0.2 | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1388/20 | , 2020 | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 47.56 | KWIECIŃSKI Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U12 | MA | -- | GIZA Andrzej # | 5 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 50.71 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej # | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 50.89 | SRAGA Jakub | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | -- | CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 52.22 | KOPEĆ Michał | UKS Polfin Oświęcim | 2004 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 59.03 | KAPICA Filip | ULKS Bielgim Bielany | 2006 | U12 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 40.88 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U14 | MA | V | GIZA Maciej # | 3 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 43.29 | BIENIEK Michał | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 45.37 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 2 | 46.57 | GORCZYCA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/3868/16 | , 2024 | |||||||
5 | 6 | s | 2 | 50.17 | ZABDYR Bartosz | LKS Kłos Olkusz | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 7 | s | 2 | 50.72 | KOWALSKI Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1948 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/0177/19 | 2019 | |||||||
7 | 10 | s | 2 | 57.39 | ŚLUSARZ Igor | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 5 | s | 3 | 49.31 | ZUŻAŁEK Szymon | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
2 | 8 | s | 3 | 52.47 | CZUBALA Karol | WKS Wawel Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
3 | 9 | s | 3 | 53.44 | BARCIK Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | -- | GIZA Andrzej MIREK Wacław # | , Z/0074/17 | , 2022 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 4 | 37.19 | ZADORA Michał | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U16 | MA | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 4 | 37.78 | GROBECKI Daniel | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2000 | U16 | MA | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 4 | 39.63 | MALICKI Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | IV | GIZA Maciej | 4 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 4 | 40.03 | RUSIN Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | IV | ||||||||||
1 | 5 | s | 5 | 43.02 | MORĄG Piotr | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
2 | 6 | s | 5 | 49.62 | MRÓZ Jan | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.71 | SACHA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | III | KUKLA Rafał # | Z/1284/12 | 2023 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 51.70 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | III | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 51.87 | WALOSKI Dawid | MCKiS Jaworzno # | 1992 | Sen | SL | III | BEDNARCZYK Józef | Z/0998/11 | 2021 | BEZ | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 53.18 | HAŁOŃ Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | IV | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 53.46 | JEWUŁA Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U18 | MA | IV | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 55.00 | FEDIRKO Piotr | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 59.68 | STAROWICZ Adrian | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | B.D. | |||||||||
500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:33.47 | FORYŚ Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | -- | MIREK Wacław # | Z/4584/17 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:33.57 | JANECZEK Michał | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U12 | MA | -- | GIZA Andrzej # | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:38.24 | ZAGÓRSKI Kacper | TS Wieliczanka Wieliczka | 2005 | U12 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:38.51 | ŚWIERZ Filip | UKS Kobylanka | 2004 | U12 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3429/19 | 2021 | BEZ | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:48.75 | SZROMBA Szymon | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/3432/18 | 2023 | BEZ | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:51.10 | MAZUR Igor | UKS Kobylanka | 2005 | U12 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:57.10 | ORAWCZYK Sebastian | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:25.72 | TOMASIAK Piotr | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2000 | U16 | MA | II | KLIMEK Józef # | Z/0911/15 | 2019 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:26.19 | SEPIAŁ Remigiusz | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:28.12 | ŚMIETANA Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | III | GIZA Maciej | 3 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:29.30 | GÓRAK Robert | MLUKS Tarnów | 2000 | U16 | MA | III | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:29.73 | JĘDRZEJAK Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U16 | MA | III | KUKLA Rafał | 4 | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:32.09 | BULIŃSKI Filip | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. # | Z/4806/15 | 2021 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:37.86 | KARDAS Maciej | WKS Wawel Kraków | 2000 | U16 | MA | V | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:38.63 | DOBOSZ Jakub | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | V | # | LDK! | ||||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:41.48 | RUDEK Dominik | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 1:42.38 | KALINOWSKI Jakub | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U16 | MA | -- | KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna | Z/2847/15 | 2019 | 4 | ||||||
11 | 11 | s | 1 | 1:45.13 | KOŁODZIEJ Adam | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2001 | U16 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/2504/17 | 2024 | 1 | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 1:50.07 | NOWINA-KONOPKA Kacper | WKS Wawel Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:54.78 | MARMON Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | II | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1189/14 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:55.51 | DOBAJ Szymon | Kraków Athletics Team # | 1995 | U23 | MA | II | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/5219/11 | , 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:59.11 | MAJERSKI Adam | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1998 | U18 | MA | III | KLIMEK Józef # | Z/0196/14 | 2018 | BEZ | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:59.52 | BIELSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | III | B.D. B.D. # | Z/0474/15 | 2023 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:59.72 | DĄBROWSKI Łukasz | Kraków Athletics Team # | 1998 | U18 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/5012/15 | 2023 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:00.63 | BODURKA Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | Sen | MA | III | BRACHMAN Tomasz # | Z/1355/12 | 2024 | 2 | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:04.92 | FELUŚ Michał | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | IV | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:06.07 | PIOTROWSKI Andrzej | MKS Polonia Warszawa # | 1973 | Masters | MZ | -- | B.D. JOBT Andrzej | , Z/0223/16 | , 2024 | BEZ | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:11.72 | GRZYBCZYK Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:31.75 | ZAWIŁA Adam | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice # | 1995 | U23 | MA | -- | B.D. B.D. # | , Z/0830/11 | , 2024 | |||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:58.73 | KOCHANOWICZ Krystian | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | V | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:00.34 | ZABAGŁO Paweł | Kraków Athletics Team # | 2002 | U14 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/1440/16 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:02.02 | CHOJECKI Przemysław | MLUKS Tarnów | 2002 | U14 | MA | -- | GAWRON Anna # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:14.07 | PONISZ Jakub | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:20.72 | HALUCH Karol | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:21.56 | KESTRANEK Grzegorz | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:23.18 | MADEJA Krzysztof | MKS Tempo Kęty | 2002 | U14 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:47.77 | WICHARY Kamil | LKS Kłos Olkusz # | 2000 | U16 | MA | IV | # | |||||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:48.46 | CHOJECKI Radosław | MLUKS Tarnów | 2000 | U16 | MA | IV | LDK! | |||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:28.05 | SZYMAŃSKI Krystian | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U16 | MA | V | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 7:22.35 | STACH Mateusz | LKS Kłos Olkusz | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 7:34.74 | WIŚNIEWSKI Daniel | LKS Kłos Olkusz | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.05 | KUFEL Jerzy | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -0.2 | III | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 18.14 | SERWAŃSKI Adam | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -0.2 | V | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.55 | TARCHAŁA Przemysław | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U18 | MA | -0.2 | -- | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 41.52 | KUFEL Jerzy | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 45.34 | SERWAŃSKI Adam | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 5 | s | 1 | 47.96 | KRÓLEWICZ Mikołaj | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
4 | 6 | s | 1 | 48.06 | STASIOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | B.D. # | |||||||||
1 | 3 | s | 2 | 45.90 | CHOJNOWSKI Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | V | # | |||||||||
2 | 4 | s | 2 | 47.64 | ZIĘTARSKI Filip | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
3 | 7 | s | 2 | 51.15 | KOPACZ Aleksander | MLUKS Tarnów | 2000 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 44.81 |
JEWUŁA Mateusz KUBALA Kamil GROBECKI Daniel WIERZBICKI Bartłomiej |
KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 1999 2000 1994 |
U23 | MLP | -- |
B.D. GIZA Andrzej B.D. |
, Z/4801/15 |
, 2021 |
2 |
|||||||
2 | s | 1 | 46.31 |
ZYCH Jakub DZIUBEK Mikołaj WIECZOREK Grzegorz ŁEPKOWSKI Jakub |
SKS Kusy Kraków | 2000 2001 2000 2001 |
U16 | MLP | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 48.27 |
LUDWIŃSKI Jakub PRZYBYŁOWICZ Adrian GUCFA Damian MAZUR Tobiasz |
UKS Kobylanka | 2001 2000 2000 2000 |
U16 | MLP | -- |
DZIEDZIAK Jerzy DZIEDZIAK Jerzy DZIEDZIAK Jerzy DZIEDZIAK Jerzy |
BEZ 5 5 4 |
|||||||||
4 | s | 1 | 50.80 |
GOLAS Daniel RUMIAN Jan SZCZUDŁO Jakub FRANKOWICZ Jakub |
SKS Kusy Kraków | 2000 2001 2000 2001 |
U16 | MLP | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 58.55 |
KRÓLEWICZ Mikołaj STACH Mateusz TITARENKO Danił WIŚNIEWSKI Daniel |
LKS Kłos Olkusz | 2001 2000 2001 2000 |
U16 | MLP | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.79 | ZIAJA Michał | KS AZS AWF Kraków | 1994 | U23 | MA | -- | ZAPART Stanisław | Z/0080/11 | 2020 | BEZ | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.75 | KŁOSIŃSKI Kamil | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.60 | DURALEK Damian | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.35 | STRZELEC Jakub | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # | 4 | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.30 | CZECHOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.30 | ZIELEŃ Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U14 | PK | -- | KOWAL Piotr B.D. # | Z/3739/16 | 2024 | |||||||
f | 2 | NM | DZIERWA Adam | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||||
1 | 1 | f | 3 | 1.60 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U16 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | ||||||
2 | 3 | f | 3 | 1.55 | GIBEK Filip | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 3 | 1.55 | HAJDUK Jakub | UKS Maraton Sękowa | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4 | 5 | f | 3 | 1.45 | SYNOWIEC Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 4 | f | 3 | 1.45 | SAMEL Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ZAPART Stanisław | Z/2528/16 | 2021 | 3 | ||||||
6 | 6 | f | 3 | 1.40 | ŻAK Patryk | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.64 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U20 | MA | +0.5 | III | B.D. # | 3 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.44 | WIERZBICKI Bartłomiej | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1994 | U23 | MA | +0.6 | III | B.D. | 2 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.36 | RÓŻAŃSKI Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U18 | MA | +0.4 | III | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 6.21 | GIL Filip | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U18 | MA | +0.4 | IV | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.86 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.3 | -- | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2023 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.57 | GŁADYSZ Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | +0.6 | -- | B.D. | 2 | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 5.42 | SYCHTA Maciej | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | +0.3 | -- | B.D. | ||||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.10 | TYLKA Kamil | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 5.04 | CHMURA Piotr | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.71 | ŻELEŹNIK Krzysztof | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1999 | U18 | MA | +0.4 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 6.23 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U16 | MA | +0.7 | IV | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | |||||
2 | 2 | f | 2 | 6.07 | ŁOŚ Krzysztof | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | +1.1 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 5.87 | POLOK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U16 | MA | +1.1 | V | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 5.69 | WIECZOREK Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | +0.6 | V | # | ||||||||
5 | 5 | f | 2 | 5.57 | SZUMIEC Michał | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | +0.7 | -- | ZAPART Stanisław B.D. # | Z/5971/15 | 2023 | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 5.48 | GŁÓWCZYK Piotr | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2001 | U16 | MA | +1.1 | -- | B.D. B.D. # | , Z/6457/15 | , 2024 | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 5.47 | DULEMBA Kamil | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | +1.4 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 2 | 5.27 | KURDYŁA Dawid | KS Komunalni Sanok | 2000 | U16 | PK | +0.5 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 2 | 5.04 | GUCFA Damian | UKS Kobylanka | 2000 | U16 | MA | +0.3 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | 5 | |||||||
10 | 10 | f | 2 | 4.87 | HAJDUK Jakub | UKS Maraton Sękowa | 2000 | U16 | MA | +1.3 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 2 | 4.85 | SZAREK Kacper | UKS Maraton Sękowa | 2000 | U16 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
12 | 12 | f | 2 | 4.84 | ŁEPKOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.6 | -- | |||||||||
13 | 14 | f | 2 | 4.60 | LUDWIŃSKI Jakub | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | -0.5 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | |||||||
14 | 13 | f | 2 | 4.60 | STASIOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | +0.9 | -- | B.D. # | ||||||||
15 | 15 | f | 2 | 4.47 | KRUCZEK Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.7 | -- | |||||||||
16 | 16 | f | 2 | 4.43 | KOWALA Dawid | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U16 | MA | +1.6 | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||
17 | 17 | f | 2 | 4.24 | DZIUBEK Mikołaj | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +1.2 | -- | |||||||||
18 | 19 | f | 2 | 4.00 | GARWACKI Kamil | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U16 | MA | +1.3 | -- | |||||||||
19 | 18 | f | 2 | 4.00 | TATAR Bartłomiej | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.1 | -- | # | ||||||||
20 | 20 | f | 2 | 3.67 | PAWŁOWSKI Oliwier | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.13 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | GIZA Maciej # | 3 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.98 | JAGIEŁŁO Łukasz | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław # | Z/1351/16 | 2020 | 4 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.78 | MORAWSKI Kacper | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.72 | STRZELEC Jakub | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # | 4 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.52 | POCZĘSNY Łukasz | MUKS ILKUS Olkusz | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/2466/16 | 2017 | BEZ | |||||
6 | 6 | f | 1 | 4.28 | JUSZCZYK Bartłomiej | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.23 | GORCZYCA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/3868/16 | , 2024 | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.22 | SZUMERA Szymon | MUKS ILKUS Olkusz | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.16 | CZECHOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.14 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.07 | ZIELEŃ Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U14 | PK | 0.0 | -- | KOWAL Piotr B.D. # | Z/3739/16 | 2024 | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.96 | KWAK Patryk | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 3.92 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej # | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | |||||
14 | 14 | f | 1 | 3.86 | WÓJCIK Dawid | MOSM Tychy | 2004 | U12 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
15 | 15 | f | 1 | 3.84 | ZUŻAŁEK Szymon | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
16 | 16 | f | 1 | 3.84 | BOBER Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U14 | PK | 0.0 | -- | SAMAGALSKI Tomasz # | Z/3742/16 | 2024 | ||||||
17 | 17 | f | 1 | 3.80 | KOPEĆ Michał | UKS Polfin Oświęcim | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | KRZYZAK Stanisław # | BEZ | LDK! | ||||||
18 | 18 | f | 1 | 3.78 | FURMANEK Kacper | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | ||||||
19 | 19 | f | 1 | 3.75 | RADECKI Sebastian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław # | Z/4452/18 | 2023 | BEZ | |||||
20 | 20 | f | 1 | 3.69 | WIDUCH Piotr | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
21 | 21 | f | 1 | 3.65 | PAWIŃSKI Filip | ULKS Bielgim Bielany | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
22 | 22 | f | 1 | 3.63 | SERWAŃSKI Filip | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
23 | 23 | f | 1 | 3.58 | SRAGA Jakub | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | ||||||
24 | 24 | f | 1 | 3.56 | SUDER Alan | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał GUJA Marta # | , Z/1247/18 | , 2023 | LDK! | |||||
25 | 25 | f | 1 | 3.55 | ŁUKASIEWICZ Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | ||||||
26 | 26 | f | 1 | 3.54 | KORCZYK Krzysztof | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
27 | 27 | f | 1 | 3.44 | CIESIELSKI Oliwier | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | ||||||
28 | 28 | f | 1 | 3.37 | KURDZIEL Łukasz | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | ||||||
29 | 29 | f | 1 | 3.36 | ŚWIERZ Filip | UKS Kobylanka | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3429/19 | 2021 | BEZ | |||||
30 | 30 | f | 1 | 3.35 | AUST Alex | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | ||||||
31 | 31 | f | 1 | 3.24 | ŁAGAN Filip | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CZYŻ Paweł | LDK! | |||||||
32 | 32 | f | 1 | 3.24 | BIELENIN Maksymilian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2990/20 | 2022 | ||||||
32 | 32 | f | 1 | 3.35 | A E | MOSM Tychy | 2004 | U12 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
33 | 33 | f | 1 | 3.17 | ZEGAN Oliwier | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
34 | 34 | f | 1 | 2.67 | SZARAD Adrian | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 15.41 | KUŹNIAR Jakub | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 14.52 | KLITA Jakub | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 12.80 | KOSAKOWSKI Krzysztof | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 12.31 | MARCINKIEWICZ Gabriel | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 11.61 | RADUCKI Norbert | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 11.40 | BEDNARCZYK Paweł | UKS Dziesiątka Radomsko | 1998 | U18 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof | Z/0121/16 | 2017 | 2 | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.05 | GUT Bartłomiej | MUKS ILKUS Olkusz | 1999 | U18 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/1759/16 | 2018 | BEZ | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 12.08 | MAJCHERCZYK Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | V | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 11.23 | TOMASZEWSKI Arkadiusz | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 10.23 | PRZYBYŁOWICZ Adrian | UKS Kobylanka | 2000 | U16 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | 5 | ||||||||
4 | 4 | f | 2 | 9.86 | GAWLIK Kamil | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
5 | 5 | f | 2 | 9.65 | LASKOWSKI Piotr | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U16 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/6014/15 | 2019 | BEZ | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 9.44 | PÓŁTORAK Aleksander | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 2 | 8.47 | BANYŚ Szymon | MUKS ILKUS Olkusz | 2001 | U16 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/3239/16 | 2016 | BEZ | ||||||
8 | 8 | f | 2 | 8.30 | KRAS Krystian | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 2 | 7.45 | BOBER Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U14 | PK | -- | SAMAGALSKI Tomasz # | Z/3742/16 | 2024 | |||||||
10 | 10 | f | 2 | 7.43 | TŁUSZCZ Paweł | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 2 | 7.39 | ZAWISZA Damian | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 2 | 6.02 | GRABOWSKI Mikołaj | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.39 | KUŹNIAR Jakub | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | III | ||||||||||
Ppal (150) M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | f | 1 | 33.00 | BORÓWKA Mateusz | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 49.00 | ZYGMUNT Adam | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 4 | f | 1 | 32.50 | WACŁAWIK Jakub | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.50 | MUCHA Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
3 | 6 | f | 1 | 32.00 | SUDER Alan | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | -- | MUNIAK Michał GUJA Marta # | , Z/1247/18 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | 5 | f | 1 | 32.00 | ZEGAN Oliwier | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 11 | f | 1 | 30.50 | DZIERWA Adam | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 7 | f | 1 | 32.00 | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | -- | MUNIAK Michał # | 5 | LDK! | |||||||
5 | 18 | f | 1 | 25.50 | SERWAŃSKI Filip | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 9 | f | 1 | 31.50 | WYWIAŁ Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
6 | 21 | f | 1 | 17.50 | SZEWCZYK Wiktor | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | 8 | f | 1 | 31.50 | CIESIELSKI Oliwier | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 14 | f | 1 | 27.50 | MOLIK Wiktor | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | -- | B.D. CZYŻ Paweł | LDK! | ||||||||
7 | 10 | f | 1 | 31.00 | AUST Alex | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 12 | f | 1 | 29.00 | MATUSIK Norbert | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | -- | B.D. CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 13 | f | 1 | 28.50 | SUBOCZ Jakub | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U12 | MA | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
10 | 15 | f | 1 | 27.50 | PAWIŃSKI Filip | ULKS Bielgim Bielany | 2004 | U12 | MA | -- | ||||||||||
11 | 16 | f | 1 | 27.00 | MAZUR Igor | UKS Kobylanka | 2005 | U12 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | ||||||||
12 | 17 | f | 1 | 25.50 | SZROMBA Szymon | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/3432/18 | 2023 | BEZ | ||||||
13 | 19 | f | 1 | 24.50 | WRÓBRL Igor | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
14 | 20 | f | 1 | 24.50 | TOBIASZ Konrad | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | # | |||||||||
15 | 22 | f | 1 | 14.00 | ATROSZCZYK Igor | AL WF Krzeszowice | 2006 | U12 | MA | -- | B.D. CZYŻ Paweł | LDK! | ||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 40.13 | SKIMINA Bartłomiej | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | IV | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.96 | URAN Szczepan | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 36.83 | MAJCHERCZYK Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 34.42 | GAWLIK Kamil | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | V | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 32.35 | HAŁATEK Bartłomiej | SKS Kusy Kraków # | 2001 | U16 | MA | V | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 31.36 | ZEGZDA Szymon | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 31.26 | TŁUSZCZ Paweł | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | V | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 30.14 | JAKUBIEC Wiktor | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 27.21 | GRABOWSKI Mikołaj | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 26.16 | BIELEŃ Arkadiusz | UKS Kobylanka | 2000 | U16 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | ||||||||
11 | 11 | f | 1 | 25.49 | BOBER Marcin | UKS Kobylanka | 2000 | U16 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | ||||||||
12 | 12 | f | 1 | 25.48 | WŁUDYKA Dawid | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2001 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 23.93 | PÓŁTORAK Aleksander | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||
14 | 14 | f | 1 | 21.24 | BUŁAŚ Dominik | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.03 | KOSAKOWSKI Krzysztof | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 34.96 | ZAŁĘSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | B.D. | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 33.47 | KLITA Jakub | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 31.30 | MARCINKIEWICZ Gabriel | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 27.20 | RADUCKI Norbert | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.51 | TOMASZEWSKI Arkadiusz | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 39.55 | SKIMINA Bartłomiej | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 38.20 | DULEMBA Kamil | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.70 | A A | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 35.50 | URAN Szczepan | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 29.81 | HAJDUK Jakub | UKS Maraton Sękowa | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 29.05 | WŁUDYKA Dawid | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2001 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 26.42 | GRABOWSKI Mikołaj | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 25.19 | RUMIAN Jan | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 24.07 | SZAREK Kacper | UKS Maraton Sękowa | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 23.69 | KRAS Krystian | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 23.61 | LASKOWSKI Piotr | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U16 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/6014/15 | 2019 | BEZ | |||||||
f | 1 | NM | TITARENKO Danił | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.34 | ŚWIATŁOŃ Karol | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U18 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 45.60 | TOMASZEWSKI Arkadiusz | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 40.43 | SMAGA Patryk | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 37.15 | BEDNARCZYK Paweł | UKS Dziesiątka Radomsko | 1998 | U18 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof | Z/0121/16 | 2017 | 2 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 21.02 | GUT Bartłomiej | MUKS ILKUS Olkusz | 1999 | U18 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/1759/16 | 2018 | BEZ | ||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 42.97 | OSIŃSKI Dariusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | Sen | PM | -- | PIĄTEK Mirosław # | Z/3754/20 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.78 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U20 | MA | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.7038350105286 sekund |