Toruń 15.07.2016 Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny (brak fotofiniszu) |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 12.63 | DUCHNOWSKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U23 | MZ | +1.0 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 2 | 12.66 | PANEK Angelika | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | +1.0 | II | BIEDERMANN Roman | Z/1324/13 | 2024 | 2 | ||||||
3 | s | 2 | 12.74 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U23 | PM | +1.0 | II | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | |||||||
4 | s | 2 | 12.90 | KANIECKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1996 | U23 | PM | +1.0 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.70 | ZANDECKA Marika | OŚ AZS Poznań | 1995 | U23 | WP | -0.6 | II | # | |||||||||
2 | s | 3 | 13.33 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U16 | KP | -0.6 | IV | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/1575/16 | 2021 | |||||||
3 | s | 3 | 13.48 | KORNECKA Aleksandra | SL Olimpia Poznań # | 1990 | Sen | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.68 | PIASECKA Dagmara | ULKS Tychowo | 2000 | U18 | ZP | -0.6 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.58 | ADRYJAŃCZYK Małgorzata | MKL Toruń | 1974 | Masters | KP | -0.6 | -- | GOWORSKI Tomasz # | BEZ | ||||||||
1 | s | 4 | 12.75 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1995 | U23 | KP | -1.5 | II | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | |||||||||
2 | s | 4 | 14.86 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U16 | ZP | -1.5 | -- | GRABARCZYK Jozef B.D. # | Z/1568/15 | 2024 | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 25.34 | DUCHNOWSKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U23 | MZ | +0.4 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
4 | s | 1 | 26.38 | BARSZCZYK Natalia | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 26.25 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U23 | PM | -0.2 | II | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | |||||||
1 | s | 3 | 28.81 | KONICKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | +0.4 | V | # | |||||||||
2 | s | 3 | 28.81 | PIASECKA Dagmara | ULKS Tychowo | 2000 | U18 | ZP | +0.4 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 29.89 | JUCHNOWSKA Natalia | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U16 | WN | +0.4 | V | # | |||||||||
1 | s | 4 | 28.06 | OLSZEWSKA Alicja | MUKL Brodnica | 2003 | U14 | KP | 0.0 | IV | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
2 | s | 4 | 29.42 | WOJNOWSKA Natalia | BKS Bydgoszcz # | 2002 | U16 | KP | 0.0 | V | ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
3 | s | 4 | 30.05 | MIERZEJEWSKA Martyna | MUKL Brodnica | 2002 | U16 | KP | 0.0 | V | ROSIŃSKI Zenon | Z/3047/16 | 2022 | 4 | ||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.63 | GRZEŚKOWIAK Krzysztof | OŚ AZS Poznań | 1993 | Sen | WP | +0.5 | M | # | |||||||||
4 | s | 1 | 11.09 | ADAMSKI Przemysław | KS Agros Zamość # | 1996 | U23 | LU | +0.5 | II | B.D. B.D. # | Z/0103/14 | 2022 | |||||||
1 | s | 2 | 10.68 | ZACZEK Artur | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | +0.2 | I | ||||||||||
2 | s | 2 | 10.94 | CHRZANOWSKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U23 | KP | +0.2 | II | B.D. B.D. | 1 | ||||||||
4 | s | 2 | 11.13 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | +0.2 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
1 | s | 3 | 11.00 | ZARZYŃSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | 0.0 | II | JAGACIAK Jarosław B.D. | Z/3976/15 | 2024 | |||||||
2 | s | 3 | 11.04 | SMOLNICKI Łukasz | SKLA Sopot | 1995 | U23 | PM | 0.0 | II | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0378/11 | 2023 | 1 | ||||||
4 | s | 3 | 11.21 | BRZEZIŃSKI Adrian | MKL Toruń | 1998 | U20 | KP | 0.0 | II | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/4501/15 | 2024 | |||||||
1 | s | 4 | 11.52 | PLONA Mateusz | UKS Atos Woźnice | 1998 | U20 | WN | +0.1 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.57 | RYDER Dawid | MKL Toruń | 2000 | U18 | KP | +0.1 | III | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/5720/15 | 2020 | 2 | ||||||
3 | s | 4 | 11.57 | RAKOWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | Sen | PM | +0.1 | III | # | |||||||||
4 | s | 4 | 11.60 | WIECZORKOWSKI Adrian | MKL Toruń | 2000 | U18 | KP | +0.1 | III | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2146/16 | 2018 | 3 | ||||||
5 | s | 4 | 11.74 | KRĘŻEL Dominik | OŚ AZS Poznań | 1999 | U18 | WP | +0.1 | III | BIEDERMANN Roman B.D. | Z/3374/18 | 2023 | |||||||
1 | s | 5 | 11.91 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | +1.4 | IV | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ||||||
2 | s | 5 | 12.23 | SOWIŃSKI Kamil | UKS MOSiR Działdowo | 1998 | U20 | WN | +1.4 | -- | # | |||||||||
3 | s | 5 | 12.45 | GORTATOWSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 2002 | U16 | KP | +1.4 | V | ||||||||||
4 | s | 5 | 12.56 | GRUDZIŃSKI Patryk | MKL Toruń | 2003 | U14 | KP | +1.4 | V | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2102/16 | 2018 | 2 | ||||||
1 | s | 6 | 12.94 | LISZEWSKI Szymon | MUKL Brodnica | 2003 | U14 | KP | +0.3 | -- | B.D. GRUBALSKA Iwona | BEZ | LDK! | |||||||
2 | s | 6 | 13.33 | SIUDEK Paweł | UKS MOSiR Działdowo | 2001 | U16 | WN | +0.3 | -- | # | |||||||||
3 | s | 6 | 13.33 | CYTLAŁ Artur | KS Polonia Pasłęk # | 2003 | U14 | WN | +0.3 | -- | BORYSEWICZ Piotr # | Z/1189/17 | 2024 | |||||||
4 | s | 6 | 13.41 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica # | 2004 | U14 | KP | +0.3 | -- | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | ||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.25 | ZACZEK Artur | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | +0.2 | M | ||||||||||
3 | s | 1 | 22.54 | GRZEŚKOWIAK Krzysztof | OŚ AZS Poznań | 1993 | Sen | WP | +0.2 | II | # | |||||||||
1 | s | 2 | 21.81 | SMOLNICKI Łukasz | SKLA Sopot | 1995 | U23 | PM | -0.3 | I | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0378/11 | 2023 | 1 | ||||||
2 | s | 2 | 22.24 | ADAMSKI Przemysław | KS Agros Zamość # | 1996 | U23 | LU | -0.3 | II | B.D. B.D. # | Z/0103/14 | 2022 | |||||||
4 | s | 2 | 22.68 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -0.3 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
1 | s | 3 | 22.55 | ZARZYŃSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | +0.8 | II | JAGACIAK Jarosław B.D. | Z/3976/15 | 2024 | |||||||
2 | s | 3 | 22.84 | SEMPOŁOWICZ Szymon | MUKL Brodnica | 1996 | U23 | KP | +0.8 | III | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
3 | s | 3 | 23.66 | RYDER Dawid | MKL Toruń | 2000 | U18 | KP | +0.8 | IV | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/5720/15 | 2020 | 2 | ||||||
1 | s | 4 | 24.02 | PLONA Mateusz | UKS Atos Woźnice | 1998 | U20 | WN | +0.4 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 24.06 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | +0.4 | IV | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | s | 4 | 24.39 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | +0.4 | IV | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ||||||
4 | s | 4 | 25.64 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | +0.4 | -- | # | |||||||||
5 | s | 4 | 27.04 | SIUDEK Paweł | UKS MOSiR Działdowo | 2001 | U16 | WN | +0.4 | -- | # | |||||||||
1 | s | 5 | 24.98 | MAGALSKI Łukasz | MUKL Brodnica | 2001 | U16 | KP | 0.0 | V | ||||||||||
2 | s | 5 | 25.32 | GRUDZIŃSKI Patryk | MKL Toruń | 2003 | U14 | KP | 0.0 | V | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2102/16 | 2018 | 2 | ||||||
3 | s | 5 | 25.69 | GORTATOWSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 2002 | U16 | KP | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 26.93 | CYTLAŁ Artur | KS Polonia Pasłęk # | 2003 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Piotr # | Z/1189/17 | 2024 | |||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 16.07 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | +0.3 | III | # | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 15.54 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | +0.3 | III | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | ||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 14.72 | FRĄCZEK Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1994 | U23 | KP | +0.3 | I | B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.66656899452209 sekund |