Sosnowiec 12.09.2009 Miting lekkoatletyczny - Pożegnanie Lata |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.24 | KSIĄŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.51 | PŁOSKONKA Wioleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1989 | U23 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.97 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | 0.0 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.05 | BARANIK Angelika | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1992 | U18 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 13.07 | HELBIK Joanna | LKS Pszczyna | 1993 | U18 | SL | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 13.11 | BANASIK Monika | WKS Wawel Kraków | 1990 | U20 | MA | 0.0 | III | # | |||||||||
7 | s | 1 | 13.12 | KOWALSKA Hanna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
8 | s | 1 | 13.29 | WALICZEK Agnieszka | LKS Pszczyna | 1992 | U18 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
1 | s | 2 | 13.04 | ZŁOCKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | +1.5 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.14 | NOGA Magdalena | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U18 | SL | +1.5 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 2 | 13.61 | KWIECIEŃ Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | +1.5 | IV | # | |||||||||
4 | s | 2 | 13.65 | KACPRZYK Martyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | +1.5 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 14.04 | GRZYWCZAK Aleksandra | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 14.62 | KULMA Patrycja | UKS Olimpia Zabrze # | 1993 | U18 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 14.76 | MAFA Flaunnette | MOSiR Mysłowice # | 1992 | U18 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.97 | MAŚLANKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | 0.0 | III | # | |||||||||
2 | s | 3 | 13.67 | SOWIŃSKA Izabella | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.82 | BOMBA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | 0.0 | -- | # | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.11 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.2 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 26.29 | BARANIK Angelika | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1992 | U18 | SL | +0.2 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 26.50 | MADEJCZYK Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | +0.2 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 26.74 | ZŁOCKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | +0.2 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 28.40 | GŁOWACZ-MOCHEREK Marta | MCKiS Jaworzno # | 1987 | U23 | SL | +0.2 | -- | BEDNARCZYK Józef | Z/1466/17 | 2021 | |||||||
6 | s | 1 | 28.71 | GRZYWCZAK Aleksandra | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 27.67 | KACPRZYK Martyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 28.34 | MATUSZKA Anna | LKS Pogórze Skoczów | 1992 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 29.18 | GAJ Paulina | MCKiS Jaworzno # | 1993 | U18 | SL | 0.0 | -- | ZAJĄC Bartosz # | Z/1002/11 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | s | 2 | 29.39 | MUCHA Marta | KS Energetyk Jaworzno | 1993 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 29.85 | MAFA Flaunnette | MOSiR Mysłowice # | 1992 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 30.23 | KULMA Patrycja | UKS Olimpia Zabrze # | 1993 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 26.55 | KOWALSKA Hanna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 26.98 | BRZOZOWSKA Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | 0.0 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 28.43 | BOMBA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | s | 3 | 31.70 | MATRACZ Klaudia | KS Energetyk Jaworzno | 1996 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 25.23 | PŁOSKONKA Wioleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1989 | U23 | SL | +0.3 | II | ||||||||||
2 | s | 4 | 26.92 | MICHALAK Sandra | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U23 | SL | +0.3 | III | OPUCHLIK Tomasz # | Z/2320/11 | 2023 | |||||||
3 | s | 4 | 27.08 | NOGA Magdalena | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U18 | SL | +0.3 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 4 | 28.42 | GĘGA Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U16 | MA | +0.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 4 | 29.14 | RYBAK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U16 | MA | +0.3 | V | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.98 | ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1992 | U18 | SL | II | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/2913/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 57.44 | WOLSKA Marzena | AZS-AWF Katowice | 1982 | Sen | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 57.92 | MICHALAK Sandra | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U23 | SL | II | OPUCHLIK Tomasz # | Z/2320/11 | 2023 | ||||||||
4 | s | 1 | 59.16 | CZICHY Agnieszka | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 62.62 | SZENDERA Marcelina | UKS Czwórka Żory | 1991 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 68.61 | KIŚLUK Elżbieta | UKS Czwórka Żory | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 61.36 | BANASIK Monika | WKS Wawel Kraków | 1990 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 62.62 | CHRZAN Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1991 | U20 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 64.21 | MUSIOŁ Katarzyna | UKS Olimpia Zabrze # | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 66.76 | KOCHAŃSKA Kaja | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 3 | 68.59 | ADAMIK Sylwia | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U16 | SL | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:17.37 | BACZYŃSKA Karolina | LKS Pszczyna | 1992 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:19.05 | PUSCHHAUS Martyna | TL Pogoń Ruda Śląska | 1993 | U18 | SL | III | PASZTA Wiesław | 1 | |||||||||
3 | s | 1 | 2:20.99 | BULDA Aleksandra | UKS Jedynka Skawina | 1992 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:22.38 | OBRAŁ Jadwiga | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | III | B.D. | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:22.40 | MIKLER Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:26.90 | MOCHNIA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1992 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:27.46 | LUBSZCZYK Izabela | UKS Czwórka Żory | 1991 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:27.71 | WIJAS Paulina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1991 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:28.34 | PIOTRKOWSKA Agnieszka | UKS-MOS Opole # | 1993 | U18 | OP | IV | B.D. | 4 | |||||||||
2 | s | 2 | 2:34.14 | ŻURAWSKA Klaudia | MKS Iskra Pszczyna | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:34.76 | STAŃKOWSKA Emilia | KS Energetyk Jaworzno | 1992 | U18 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef KOLODZIEJ Roman B.D. # | Z/1000/11 | 2011 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 2:39.15 | SZAFARCZYK Kinga | LKS Pogórze Skoczów | 1992 | U18 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:40.38 | BEHNKE Antonina | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U23 | ZP | II | |||||||||||||
2 | 4:44.43 | HAŁASA Monika | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | III | MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # | Z/2441/11 | 2019 | 1 | |||||||||
3 | 4:56.75 | SZWARNÓG Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | III | |||||||||||||
4 | 4:59.46 | JAŃCZAK Barbara | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 5:00.20 | NITYCHORUK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1992 | U18 | SL | IV | B.D. # | Z/4043/11 | 2022 | ||||||||||
6 | 5:03.21 | TOMCZYK Monika | UKS Olimpia Zabrze # | 1993 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||||
7 | 5:06.57 | ZIELOSKO Klaudia | KS Górnik 09 Mysłowice | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
8 | 5:12.13 | GAŁĘZIOWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1990 | U20 | SL | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
9 | 5:35.19 | PIELKA Katarzyna | UKS Olimpia Zabrze # | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 64.42 | GOLICZ Malwina | SL Olimpia Poznań # | 1990 | U20 | WP | II | |||||||||||||
2 | 64.70 | KAJTOCH Monika | AZS-AWF Katowice | 1982 | Sen | SL | II | |||||||||||||
3 | 65.79 | GIELATA Marlena | AZS-AWF Katowice # | 1992 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | BUKOWCZYK Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | I | B.D. # | 1 | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.61 | KSIĄŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | 0.0 | II | ||||||||||||
2 | 5.31 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1990 | U20 | SL | 0.0 | III | B.D. # | 3 | ||||||||||
3 | 5.21 | DEREJCZYK Adrianna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | -0.1 | III | # | |||||||||||
4 | 5.21 | WŁODARCZYK Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | +1.6 | III | # | |||||||||||
5 | 5.17 | MARKOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1992 | U18 | SL | +0.1 | III | ||||||||||||
6 | 4.31 | HOŁYK Weronika | MOSM Tychy | 1996 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.43 | GDULSKA Agnieszka | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 10.93 | PABICH Marta | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | +0.8 | III | # | |||||||||||
3 | 10.62 | WIĘCŁAWEK Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||||
4 | 10.60 | BUDZIK Barbara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1993 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||||
5 | 10.28 | CHOJNOWSKA Magdalena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | +0.7 | IV | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.51 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | I | |||||||||||||
2 | 10.50 | ŚWIĘCZYK Natalia | LKS Pogórze Skoczów | 1993 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 9.31 | ZROBEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
4 | 9.26 | MROZEK Jagoda | MKS-MOS Katowice | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 8.95 | ZEMAN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
6 | 7.38 | RICHTER Miriam | GKS Piast Gliwice | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 7.29 | FARON Karolina | KS Energetyk Jaworzno | 1994 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 39.73 | LYTEK Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | II | # | ||||||||||||
2 | 35.31 | PYRTEK Agnieszka | TL ROW Rybnik # | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 32.20 | STALA Dagmara | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 24.58 | ZROBEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
5 | 24.14 | KUŚMIERCZYK Natalia | MKS-MOS Katowice | 1993 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||||
6 | 21.26 | FARON Karolina | KS Energetyk Jaworzno | 1994 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 54.10 | STALA Dagmara | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 50.25 | JELONKIEWICZ Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1992 | U18 | SL | I | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 34.15 | DURAJ Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | IV | |||||||||||||
2 | 26.39 | BOĆKO Sylwia | MKS-MOS Katowice | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
3 | 22.98 | MARKOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 18.80 | DEREJCZYK Adrianna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.66 | JURKIEWICZ Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | +0.1 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 11.00 | POGONOWSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | +0.1 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.14 | TARNOWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | +0.1 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.17 | GRZELKA Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.1 | II | # | |||||||||
5 | s | 1 | 11.20 | PIKSA Denis | RMKS Rybnik | 1991 | U20 | SL | +0.1 | II | # | |||||||||
6 | s | 1 | 11.22 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | +0.1 | II | ||||||||||
7 | s | 1 | 11.24 | BRZEZIŃSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.1 | II | GIZA Andrzej # | Z/0148/11 | 2020 | 1 | ||||||
1 | s | 2 | 11.33 | KRZYWIEC Stanisław | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 11.34 | WATOŁA Maciej | TS AKS Chorzów | 1991 | U20 | SL | 0.0 | III | STAWOWY Andrzej B.D. | Z/3226/11 | 2019 | 3 | ||||||
3 | s | 2 | 11.64 | SZADE Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U18 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 11.65 | KUBIS Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | 0.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | s | 2 | 11.69 | ZDEBIAK Arnold | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | 0.0 | III | # | |||||||||
6 | s | 2 | 11.84 | ABRAMOWICZ Jacek | UKS Olimpia Zabrze # | 1991 | U20 | SL | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
7 | s | 2 | 11.87 | POLOCZEK Kamil | UKS Czwórka Żory | 1989 | U23 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | s | 2 | 11.99 | HARĘDZA Krzysztof | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U18 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.47 | CHOCZYŃSKI Dawid | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | 0.0 | III | B.D. B.D. # | 3 | ||||||||
2 | s | 3 | 12.01 | KORNAŚ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.08 | JANKO Sławomir | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1992 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 12.20 | MALESZKA Karol | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U18 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
5 | s | 3 | 12.25 | PAKOSZ Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała | 1993 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 12.26 | ROGÓŻ Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U16 | SL | 0.0 | V | ||||||||||
7 | s | 3 | 12.43 | POGODA Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1993 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | s | 3 | 12.70 | LINCHARD Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1993 | U18 | SL | 0.0 | -- | B.D. JUSTYNIAK Joanna # | , Z/2593/11 | , 2022 | BEZ | ||||||
1 | s | 4 | 12.10 | SKOWRONEK Bartłomiej | KS Sprint Bielsko-Biała | 1993 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 12.43 | WYCZYŃSKI Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.44 | WIĄCEK Paweł | MOSM Tychy | 1993 | U18 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
4 | s | 4 | 12.68 | POLOK Damian | UKS Gminy Brzeszcze # | 1990 | U20 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.98 | DOMAGAŁA Paweł | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 11.94 | TOPA Andrzej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
2 | s | 5 | 12.51 | LIPKA Mateusz | UKS Czwórka Żory | 1993 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 12.69 | MŁYNARCZYK Oskar | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.10 | POGONOWSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | +0.6 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.23 | DUSIŃSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | +0.6 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 22.49 | RYŚ Ziemowit | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | +0.6 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 22.60 | GRZELKA Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.6 | II | # | |||||||||
5 | s | 1 | 22.93 | KRZYWIEC Stanisław | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | +0.6 | III | # | |||||||||
6 | s | 1 | 23.07 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | +0.6 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 22.93 | SZADE Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U18 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 23.02 | LENARTOWICZ Sławomir | KS Energetyk Jaworzno | 1992 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 23.22 | BRZEZIŃSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | 0.0 | III | GIZA Andrzej # | Z/0148/11 | 2020 | 1 | ||||||
4 | s | 2 | 23.33 | ZDEBIAK Arnold | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | 0.0 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 23.75 | POLOCZEK Kamil | UKS Czwórka Żory | 1989 | U23 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 24.01 | HARĘDZA Krzysztof | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U18 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
1 | s | 3 | 23.77 | MŁYNARCZYK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U18 | SL | +0.1 | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 3 | 23.96 | WALOSKI Dawid | MCKiS Jaworzno # | 1992 | U18 | SL | +0.1 | IV | BEDNARCZYK Józef # | Z/0998/11 | 2021 | BEZ | ||||||
3 | s | 3 | 23.98 | KUBIS Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.1 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 3 | 24.12 | JARONI Michał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1992 | U18 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 24.39 | KORNAŚ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 25.10 | DZIERŻAWSKI Konrad | TKKF Czarni Katowice | 1994 | U16 | SL | +0.1 | V | ||||||||||
1 | s | 4 | 24.33 | MALESZKA Karol | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U18 | SL | +0.5 | IV | # | |||||||||
2 | s | 4 | 24.36 | ABRAMOWICZ Jacek | UKS Olimpia Zabrze # | 1991 | U20 | SL | +0.5 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 4 | 24.52 | SKOWRONEK Bartłomiej | KS Sprint Bielsko-Biała | 1993 | U18 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 24.56 | PAKOSZ Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała | 1993 | U18 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 24.89 | KRUPA Michał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1993 | U18 | SL | +0.2 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 25.52 | WIĄCEK Paweł | MOSM Tychy | 1993 | U18 | SL | +0.2 | -- | # | |||||||||
3 | s | 5 | 25.67 | LIPKA Mateusz | UKS Czwórka Żory | 1993 | U18 | SL | +0.2 | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.40 | BAŃKA Witold | SPLA Tychy # | 1984 | Sen | SL | I | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 50.14 | CZERWIŃSKI Adam | UKS Lider Siercza # | 1988 | U23 | MA | II | CZERWIŃSKI Adam | Z/3849/11 | 2023 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 51.10 | KOTUŁA Krzysztof | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 51.69 | JANKOWSKI Marcin | GKS Piast Gliwice | 1993 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 52.34 | GARCZARCZYK Tomasz | TL Pogoń Ruda Śląska | 1990 | U20 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 53.69 | KUBIAK Mariusz | UKS Czwórka Żory | 1991 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 52.11 | LISOWSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 52.55 | GWIAZDOŃ Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | III | B.D. # | M | |||||||||
3 | s | 2 | 52.95 | WRÓBEL Michał | GKS Piast Gliwice | 1991 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 54.22 | KONIECZNY Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 54.56 | GABOREK Konrad | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 53.33 | JAKUBIEC Łukasz | LUKS Zabrzeg | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 54.30 | MATYSEK Krzysztof | TS AKS Chorzów | 1988 | U23 | SL | -- | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3210/11 | 2016 | BEZ | |||||||
3 | s | 3 | 55.07 | WOJTAL Tomasz | GKS Piast Gliwice | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 55.54 | SIEKIERA Sebastian | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 54.94 | SZCZEPAN Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 55.94 | KOCOT Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 56.94 | ADAMCZYK Adrian | TKKF Czarni Katowice | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:55.85 | ROGOZIK Mariusz | WKS Wawel Kraków | 1986 | Sen | MA | II | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 1:55.86 | ŻEBROWSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:57.81 | GOŁKOWSKI Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U18 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:58.99 | CZAPLA Piotr | UKS Olimpia Zabrze # | 1990 | U20 | SL | III | GAJEWSKI Wojciech B.D. # | Z/2436/11 | 2021 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 2:01.39 | GORCZYCA Dariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:02.55 | PIĘTKA Wiesław | KS Piętka Katowice | 1965 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1644/11 | 2012 | 2 | |||||||
7 | s | 1 | 2:02.71 | PRZYBYCIEŃ Radosław | UKS Olimpia Zabrze # | 1989 | U23 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 2:03.84 | MODRZEJEWSKI Łukasz | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | IV | GAJEWSKI Wojciech # | Z/2446/11 | 2015 | 2 | |||||||
9 | s | 1 | 2:04.07 | MUSIOLIK Martin | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1991 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:00.43 | GURTKIEWICZ Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:03.69 | KOS Marek | UKS Czwórka Żory | 1989 | U23 | SL | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 2 | 2:04.40 | DURKALEC Marcin | LUKS Zabrzeg | 1993 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 2:05.56 | POPCZYK Jakub | UKS Olimpia Zabrze # | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:05.61 | JĘCZMIONKA Szymon | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1991 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:08.34 | OBLIZAJEK Kacper | GKS Piast Gliwice | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:11.60 | PRIMUS Paweł | TS AKS Chorzów # | 1993 | U18 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/3948/11 | 2013 | 3 | |||||||
9 | s | 2 | 2:11.78 | STASZUK Krystian | MKS-MOS Katowice | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:49.36 | PASEK Damian | TS AKS Chorzów # | 1985 | Sen | SL | II | B.D. | Z/2342/11 | 2019 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 3:49.81 | FLIS Tomasz | LKS Kłos Olkusz | 1986 | Sen | MA | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 3:51.80 | MURZYN Kamil | WKS Wawel Kraków # | 1986 | Sen | MA | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:54.61 | OŚLIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:58.90 | KRÓL Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1989 | U23 | SL | II | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:59.12 | ŻYWOT Rafał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1989 | U23 | SL | II | |||||||||||
7 | s | 1 | 4:06.16 | POŁEĆ Adrian | TL Pogoń Ruda Śląska | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 4:16.13 | BERENCZ Radosław | LKS Omega Kleszczów | 1991 | U20 | LD | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 4:12.98 | BIELECKI Adam | GKS Piast Gliwice | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 4:15.69 | BLAJDA Paweł | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 4:17.96 | HARĘŻA Marek | LUKS Zabrzeg | 1988 | U23 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 4:19.00 | RYSZKA Dariusz | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | IV | B.D. B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 4:26.14 | STELMAŃSKI Sebastian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 4:27.09 | MAZUR Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 4:36.44 | GAWENDA Łukasz | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 4:36.89 | MARSZOLIK Mateusz | UKS Olimpia Zabrze # | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:55.41 | CZARNOTA Tomasz | IKS Olkusz | 1988 | U23 | MA | III | |||||||||||||
2 | 8:55.66 | WSZOŁEK Paweł | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | III | |||||||||||||
3 | 8:59.07 | CIEPŁAK Marcin | TL ROW Rybnik # | 1991 | U20 | SL | III | CIEPŁAK Maciej B.D. # | Z/3967/11 | 2024 | 2 | |||||||||
4 | 9:18.66 | MAZUREK Daniel | LUKS Azymek Zdzieszowice # | 1990 | U20 | OP | IV | B.D. ANTOSIAK Tomasz | , Z/4439/11 | , 2012 | BEZ | |||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 58.07 | LONDZIN Marcin | AZS-AWF Katowice # | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 58.34 | HAŁGAS Damian | GKS Piast Gliwice | 1993 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 59.87 | SIKORSKI Marek | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 61.85 | KLUSZCZYŃSKI Artur | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U18 | SL | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.17 | HOLEWIK Łukasz | TS AKS Chorzów | 1990 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 57.05 | GÓRALCZYK Daniel | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U23 | SL | III | |||||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 9:45.41 | SZYMICZEK Szymon | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1991 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 9:52.57 | PACUŁA Bartosz | TS AKS Chorzów # | 1992 | U18 | SL | III | CZECH Klaus # | Z/0985/11 | 2012 | 3 | |||||||||
3 | 9:54.21 | NITYCHORUK Kamil | GKS Piast Gliwice | 1991 | U20 | SL | III | # | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.90 | KONIECZNY Konrad | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 1.90 | SYSAK Tomasz | MKS Tempo Kęty # | 1983 | Sen | MA | III | SYSAK Tomasz | Z/1515/11 | 2023 | 3 | |||||||||
3 | 1.85 | DŁUTEK Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U18 | SL | III | B.D. # | 2 | |||||||||||
4 | 1.80 | KURZYDŁO Jakub | MKS Tempo Kęty | 1990 | U20 | MA | IV | |||||||||||||
5 | 1.70 | DOMAGAŁA Paweł | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 1.65 | ZARĘBA Krystian | TS AKS Chorzów | 1992 | U18 | SL | -- | STAWOWY Andrzej | Z/3951/11 | 2011 | 4 | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.46 | POCHOPIEŃ Przemysław | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | 0.0 | I | ||||||||||||
2 | 7.05 | TOMASIAK Krzysztof | UKS Junior Kamesznica # | 1990 | U20 | SL | +0.1 | II | MARKOWSKI Jacek # | Z/2974/11 | 2024 | |||||||||
3 | 6.22 | KURZYDŁO Jakub | MKS Tempo Kęty | 1990 | U20 | MA | 0.0 | IV | ||||||||||||
4 | 5.85 | LINCHARD Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1993 | U18 | SL | +0.1 | -- | B.D. JUSTYNIAK Joanna # | , Z/2593/11 | , 2022 | BEZ | ||||||||
5 | 5.72 | ŁOPATKA Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1991 | U20 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||||
6 | 5.60 | MŁYNARCZYK Oskar | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U18 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||||
7 | 5.60 | JANOTA Maciej | MUKS SZS Cieszyn # | 1994 | U16 | SL | +1.3 | V | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.58 | TWARDOWSKI Adrian | WKS Wawel Kraków | 1990 | U20 | MA | +0.8 | II | # | |||||||||||
2 | 13.94 | MATKOWSKI Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 1990 | U20 | MA | 0.0 | III | # | |||||||||||
3 | 12.45 | SYSAK Tomasz | MKS Tempo Kęty # | 1983 | Sen | MA | +0.1 | -- | SYSAK Tomasz | Z/1515/11 | 2023 | 3 | ||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
2 | 9.57 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U14 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.91 | SMALCERZ Krzysztof | KS Energetyk Jaworzno | 1994 | U16 | SL | IV | BEDNARCZYK Józef # | Z/4083/11 | 2015 | 4 | |||||||||
2 | 12.91 | DUGAJCZYK Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 11.22 | FORMAS Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 9.10 | GRZEJDZIAK Maciej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.51 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1992 | U18 | SL | II | B.D. # | Z/0084/11 | 2024 | MM | |||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.37 | GAŁĄZKA Mariusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U23 | OP | I | # | ||||||||||||
2 | 13.38 | BARAN Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | II | # | ||||||||||||
3 | 11.94 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1989 | U23 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 44.41 | CIEŚLOK Arkadiusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | III | # | ||||||||||||
2 | 38.86 | SMALCERZ Krzysztof | KS Energetyk Jaworzno | 1994 | U16 | SL | IV | BEDNARCZYK Józef # | Z/4083/11 | 2015 | 4 | |||||||||
3 | 36.51 | SZARAWARA Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 35.74 | KONIECZNY Grzegorz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 27.32 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U14 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
6 | 24.79 | ZROBEK Radosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.23 | BARAN Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | II | # | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.83 | PIOTROWSKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 51.49 | SKORUPA Dawid | RMKS Rybnik | 1993 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 50.78 | CIESIELSKI Marcin | RMKS Rybnik | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 38.04 | PYSZNY Artur | RMKS Rybnik | 1993 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||||
5 | 27.41 | GRZEJDZIAK Maciej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 27.18 | GÓRNIAK Wojciech | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.59 | SPICYN Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.44 | MATYS Bartosz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 44.63 | SKRZYPCZYK Arkadiusz | MKS Iskra Pszczyna | 1992 | U18 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 36.79 | URBANKE Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.48 | PARLICKI Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 43.58 | CZAJA Remigiusz | TL ROW Rybnik # | 1990 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||||
3 | 41.11 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1989 | U23 | SL | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.8257510662079 sekund |