Międzyzdroje 17.08.2013 Sprawdzian kontrolny |
||||||||||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 40.49 | BRZEZICKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
2 | 40.83 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 41.84 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | II | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | ||||||||||
4 | 42.18 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
5 | 42.43 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | |||||||||
6 | 42.51 | WUJKOWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | II | |||||||||||||
7 | 42.97 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U14 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | ||||||||||
8 | 43.47 | MARCINIAK Paulina | MOS Zatoka Braniewo | 1998 | U16 | WN | III | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/0535/14 | 2015 | BEZ | |||||||||
9 | 43.51 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | III | |||||||||||||
10 | 44.54 | MICHAŁOWSKA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | III | # | ||||||||||||
11 | 44.71 | CYBULSKA Weronika | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | III | |||||||||||||
12 | 44.85 | JAKUBOWSKA Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
13 | 44.93 | RÓZGA Paula | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | III | |||||||||||||
14 | 45.65 | STASZEWSKA Dominika | PKS Gwardia Szczytno | 1999 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
15 | 46.58 | BORKOWSKA Monika Sylwia | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||||
16 | 47.11 | POLEWACZ Hanna | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||||
17 | 47.22 | ŻUKOWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | V | |||||||||||||
18 | 48.32 | GÓRALSKA Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||||
19 | 48.79 | KAŁKA Martyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
20 | 49.05 | RACKA Magdalena | MLKS Ostróda | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
21 | 49.33 | KARPIŃSKA Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
22 | 50.31 | POZNANIAK Paulina | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
23 | 50.31 | WEISS Weronika | OŚ AZS Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
24 | 50.38 | DZIOBA Magdalena | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
25 | 51.08 | TEREBIŁÓW Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
26 | 53.39 | DUFFY Ewelina | OŚ AZS Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
27 | 54.22 | HOFFMANN Laura | OŚ AZS Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
28 | 56.87 | SKRZYPCZAK Agata | OŚ AZS Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
29 | 59.81 | TOMASZEWSKA Julia | KS Energetyk Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:37.84 | STRUCIŃSKA Daria | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
2 | 1:38.23 | MARCINIAK Paulina | MOS Zatoka Braniewo | 1998 | U16 | WN | II | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/0535/14 | 2015 | BEZ | |||||||||
3 | 1:39.24 | KARCZEWSKA Karolina | MLKS Ostróda | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 1:44.57 | WERNER Iwona | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1997 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1674/13 | 2018 | 2 | |||||||||
5 | 1:45.41 | TREMBICKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
6 | 1:45.93 | KRUPA Aleksandra | MKS Truso Elbląg | 1999 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
7 | 1:50.32 | STOLARCZYK Magdalena | MLKS Ostróda | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:57.34 | STRUCIŃSKA Martyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
2 | 2:59.51 | PACHOLCZYK Adrianna | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | B.D. | 3 | |||||||||||
3 | 3:04.22 | RUTKOWSKA Michaela | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 3:05.96 | TRZECIAK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | PODOLAK Kazimierz # | Z/1260/11 | 2021 | 2 | |||||||||
5 | 3:07.89 | MIEDZIŃSKA Katarzyna | UKS Achilles Leszno # | 1995 | U20 | WP | -- | B.D. | 2 | |||||||||||
6 | 3:09.18 | WARDA Martyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1992 | U23 | WN | -- | |||||||||||||
7 | 3:09.57 | TERCJAK Zofia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U16 | PD | III | # | ||||||||||||
8 | 3:10.57 | KAMIŃSKA Jagoda | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | III | |||||||||||||
9 | 3:14.78 | SŁOMIŃSKA Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
10 | 3:20.58 | TERCJAK Małgorzata | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U16 | PD | IV | # | ||||||||||||
11 | 3:22.89 | GRZEŚ Krystyna | OŚ AZS Poznań | 1994 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||||
12 | 3:25.21 | MIKULAK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
13 | 3:27.71 | KĘDZIA Milena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | Z/0466/13 | 2023 | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 33.95 | GIESZCZYŃSKI Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
2 | 34.87 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | |||||||||
3 | 36.75 | NOWICKI Marcin | UKS Achilles Leszno | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
4 | 36.78 | ROGOWSKI Zbigniew | KS AZS UWM Olsztyn | 1992 | U23 | WN | -- | |||||||||||||
5 | 36.85 | ROLKA Cezary | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | # | ||||||||||||
6 | 37.14 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | |||||||||
7 | 37.36 | WYRZYKIEWICZ Adrian | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | -- | B.D. | ||||||||||||
8 | 37.41 | PSZCZÓŁKOWSKI Jacek | KL Wałcz | 1996 | U18 | ZP | -- | DIWYK Marek # | Z/0312/12 | 2015 | 3 | |||||||||
9 | 39.77 | RZERZUCHOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||||
10 | 39.79 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||||
11 | 40.32 | WEDEMAN Krzysztof | KS Gwardia Piła | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
12 | 40.32 | NOWAK Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | IV | # | ||||||||||||
13 | 41.41 | KAŁKA Łukasz | KS Gwardia Piła | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
14 | 41.49 | GRECZKO Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||||
15 | 42.01 | OŻAŃSKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||||
16 | 42.97 | KŁOS Klaudiusz | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
17 | 43.04 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
18 | 44.11 | PIKURA Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
19 | 47.53 | IMIANOWSKI Konrad | KS Energetyk Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
20 | 47.72 | ŁAWRESZUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
21 | 48.91 | NOSEK Szymon | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
22 | 48.98 | SOBOLEWSKI Borys | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
23 | 49.74 | PAETZ Artur | OŚ AZS Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
24 | 50.67 | JAŃCZAK Patryk | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
25 | 51.42 | OSIŃSKI Melek | OŚ AZS Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:23.02 | KACZMAREK Mateusz | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U18 | KP | -- | RUDNIK Damian | Z/0819/12 | 2024 | ||||||||||
2 | 1:23.45 | BZOWY Patryk | UKS Przełaj Żerków | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
3 | 1:24.71 | NOWICKI Sebastian | OKL Oborniki # | 1994 | U20 | WP | -- | NOWICKI Sebastian | Z/0344/13 | 2024 | ||||||||||
4 | 1:25.09 | GRODZKI Dawid | UKS Achilles Leszno | 1996 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
5 | 1:32.08 | RATUSZYŃSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
6 | 1:32.52 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
7 | 1:43.11 | BŁASZCZYK Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
8 | 1:45.31 | MIĘSIAK Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
9 | 2:00.48 | RACKI Adam | MLKS Ostróda | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:31.68 | HWEDORUK Zbigniew | MOS Zatoka Braniewo | 1992 | U23 | WN | -- | |||||||||||||
2 | 2:32.45 | BACZEWSKI Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 2:33.65 | HADER Rafał | SL Olimpia Poznań # | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
4 | 2:37.31 | ROGOWSKI Zbigniew | KS AZS UWM Olsztyn | 1992 | U23 | WN | -- | |||||||||||||
5 | 2:38.31 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
6 | 2:41.25 | PAWLAK Marcin | OŚ AZS Poznań | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
7 | 2:46.29 | WOŹNIAK Piotr | OŚ AZS Poznań | 1996 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
8 | 2:55.51 | SUDUJKO Ryszard | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||||
9 | 3:02.51 | SIEMIĄTKOWSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
10 | 3:19.35 | MAJEWSKI Aleks | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
11 | 3:19.88 | MAŃKOWSKI Kacper | OŚ AZS Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
12 | 3:22.85 | WYLEGAŁA Bartosz | KS Energetyk Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
13 | 3:33.36 | ZAWADZKI Bartosz | KS Energetyk Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
14 | 4:04.15 | ORYWAŁ Mateusz | KS Energetyk Poznań | 2003 | U12 | WP | -- | # | LDK! | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.75516700744629 sekund |