Kielce 03 - 04.10.2009 Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w wielobojach. II Memoriał Edmunda Sarny |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 26.25 | PACHOLSKA Anna | UKS Olimp Kozienice | 1992 | U18 | MZ | +0.4 | II | B.D. # | 1 | LDK! | 775 | |||||||
1 | w | 27.61 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U20 | LD | +0.7 | IV | B.D. | 3 | 662 | ||||||||
2 | w | 26.44 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U18 | KP | +0.4 | III | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | 759 | |||||||
2 | w | 27.82 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U23 | MZ | +0.7 | -- | B.D. # | 1 | 645 | ||||||||
3 | w | 27.64 | RUSAK Eliza | UKS Trójka Sandomierz | 1992 | U18 | SK | +0.4 | IV | 659 | ||||||||||
3 | w | 28.91 | TOPOREK Milena | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | +0.7 | -- | 561 | ||||||||||
4 | w | 28.86 | STANEK Karolina | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.4 | -- | 565 | ||||||||||
4 | w | 29.52 | DROP Magdalena | UKS Trójka Sandomierz | 1986 | Sen | SK | +0.7 | -- | 516 | ||||||||||
5 | w | 30.33 | MISIARCZYK Renata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.4 | -- | 459 | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:53.35 | MIERZEJEWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 17.98 | MIERZWA Maria | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | +0.3 | V | 0 | ||||||||||
2 | w | 19.77 | KRÓL Wioletta | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | +0.3 | -- | 0 | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 14.55 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U18 | KP | +0.9 | II | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | 902 | |||||||
2 | w | 15.87 | PACHOLSKA Anna | UKS Olimp Kozienice | 1992 | U18 | MZ | +0.9 | III | B.D. # | 1 | LDK! | 730 | |||||||
4 | w | 17.16 | RUSAK Eliza | UKS Trójka Sandomierz | 1992 | U18 | SK | +0.9 | IV | 579 | ||||||||||
5 | w | 18.93 | STANEK Karolina | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.9 | -- | 397 | ||||||||||
6 | w | 23.05 | MISIARCZYK Renata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.9 | -- | 99 | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 16.29 | DROP Magdalena | UKS Trójka Sandomierz | 1986 | Sen | SK | +0.7 | III | 679 | ||||||||||
2 | w | 16.44 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U20 | LD | +0.7 | III | B.D. | 3 | 661 | ||||||||
3 | w | 16.13 | BOGUS Beata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.9 | III | 698 | ||||||||||
3 | w | 17.38 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U23 | MZ | +0.7 | -- | B.D. # | 1 | 554 | ||||||||
4 | w | 20.98 | TOPOREK Milena | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | +0.7 | -- | 226 | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1.26 | MIERZWA Maria | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | -- | 369 | |||||||||||
1 | w | 1.53 | PACHOLSKA Anna | UKS Olimp Kozienice | 1992 | U18 | MZ | IV | B.D. # | 1 | LDK! | 655 | ||||||||
1 | w | 1.59 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U20 | LD | III | B.D. | 3 | 724 | |||||||||
1 | w | 1.80 | DROP Magdalena | UKS Trójka Sandomierz | 1986 | Sen | SK | I | 978 | |||||||||||
2 | w | 1.23 | KRÓL Wioletta | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | -- | 340 | |||||||||||
2 | w | 1.47 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U18 | KP | IV | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | 588 | ||||||||
2 | w | 1.50 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 1 | 621 | |||||||||
2 | w | 1.56 | BOGUS Beata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | III | 689 | |||||||||||
3 | w | 1.35 | TOPOREK Milena | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 460 | |||||||||||
3 | w | 1.41 | STANEK Karolina | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 523 | |||||||||||
4 | w | 1.38 | RUSAK Eliza | UKS Trójka Sandomierz | 1992 | U18 | SK | -- | 491 | |||||||||||
5 | w | 1.29 | MISIARCZYK Renata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 399 | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 10.14 | KRÓL Wioletta | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | IV | 539 | |||||||||||
2 | w | 7.24 | MIERZWA Maria | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | -- | 350 | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.87 | FURMANEK Katarzyna | KKL Kielce | 1996 | U14 | SK | IV | FURMANEK Grzegorz B.D. | Z/1267/12 | 2024 | ||||||||||
1 | w | 8.94 | MISIARCZYK Renata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 460 | |||||||||||
1 | w | 9.97 | DROP Magdalena | UKS Trójka Sandomierz | 1986 | Sen | SK | -- | 527 | |||||||||||
1 | w | 11.33 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U20 | LD | III | B.D. | 3 | 617 | |||||||||
2 | w | 7.61 | PACHOLSKA Anna | UKS Olimp Kozienice | 1992 | U18 | MZ | -- | B.D. # | 1 | LDK! | 374 | ||||||||
2 | w | 8.56 | BOGUS Beata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 436 | |||||||||||
2 | w | 8.80 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 1 | 451 | |||||||||
3 | w | 6.40 | TOPOREK Milena | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 297 | |||||||||||
3 | w | 6.71 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U18 | KP | -- | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | 316 | ||||||||
4 | w | 6.50 | RUSAK Eliza | UKS Trójka Sandomierz | 1992 | U18 | SK | -- | 303 | |||||||||||
5 | w | 5.92 | STANEK Karolina | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 266 | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 29.36 | FURMANEK Katarzyna | KKL Kielce | 1996 | U14 | SK | IV | FURMANEK Grzegorz B.D. | Z/1267/12 | 2024 | ||||||||||
2 | 18.30 | JANIC Joanna | Gimnazjum Daleszyce # | 1995 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 26.15 | JANIC Joanna | Gimnazjum Daleszyce # | 1995 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.56 | FURMANEK Katarzyna | KKL Kielce | 1996 | U14 | SK | III | FURMANEK Grzegorz B.D. | Z/1267/12 | 2024 | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 11.18 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +1.2 | II | 821 | ||||||||||
1 | w | 11.29 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.1 | II | 797 | ||||||||||
1 | w | 11.44 | WRÓBLEWSKI Kamil | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | +0.5 | III | 765 | ||||||||||
1 | w | 12.44 | GRADZIK Patryk | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | +1.5 | V | # | 567 | |||||||||
2 | w | 11.41 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U18 | MZ | +0.1 | III | # | 771 | |||||||||
2 | w | 11.46 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | +1.2 | III | 761 | ||||||||||
2 | w | 11.68 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | +0.5 | III | 715 | ||||||||||
2 | w | 12.45 | SZEWCZYK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U16 | OP | +1.5 | V | # | 565 | |||||||||
3 | w | 11.70 | JARZĄBEK Sebastian | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | +0.1 | III | B.D. # | BEZ | 711 | ||||||||
3 | w | 11.73 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | +0.5 | III | 705 | ||||||||||
3 | w | 11.88 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | +1.2 | -- | # | 675 | |||||||||
3 | w | 13.29 | OCHAB Łukasz | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | +1.5 | -- | 420 | ||||||||||
4 | w | 11.89 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | +0.5 | IV | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 673 | ||||||
4 | w | 11.94 | JAKIMOWICZ Marek | KS Warszawianka W-wa | 1992 | U18 | MZ | +0.1 | IV | RĄCZKA Paweł # | Z/4970/11 | 2011 | 3 | 663 | ||||||
4 | w | 12.40 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | +1.2 | -- | B.D. # | 1 | 574 | ||||||||
5 | w | 11.96 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | +0.5 | IV | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 659 | ||||||
5 | w | 12.23 | KUNDERA Paweł | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.1 | -- | 606 | ||||||||||
5 | w | 12.52 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | +1.2 | -- | 552 | ||||||||||
6 | w | 11.98 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | +0.5 | IV | 655 | ||||||||||
6 | w | 12.42 | NAWARA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | +0.1 | -- | 571 | ||||||||||
6 | w | 12.69 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | +1.2 | -- | 522 | ||||||||||
7 | w | 11.99 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | +0.5 | IV | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 653 | ||||||
7 | w | 12.55 | ZARYCHTA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | +0.1 | -- | 547 | ||||||||||
7 | w | 13.12 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | +1.2 | -- | 448 | ||||||||||
8 | w | 12.09 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | +0.5 | IV | # | 633 | |||||||||
8 | w | 12.96 | ŻEWŁAKOW Kamil | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | +0.1 | -- | # | 475 | |||||||||
8 | w | 13.27 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | +1.2 | -- | # | 423 | |||||||||
9 | w | 13.59 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | +1.2 | -- | 373 | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 51.18 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | III | 761 | |||||||||||
1 | w | 51.99 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | III | 725 | |||||||||||
1 | w | 54.05 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | # | 638 | ||||||||||
1 | w | 57.88 | SZEWCZYK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U16 | OP | -- | # | 488 | ||||||||||
2 | w | 52.38 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U18 | MZ | III | # | 708 | ||||||||||
2 | w | 52.75 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | III | 692 | |||||||||||
2 | w | 53.08 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 678 | |||||||
2 | w | 58.03 | GRADZIK Patryk | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | -- | # | 483 | ||||||||||
3 | w | 54.53 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | IV | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 618 | |||||||
3 | w | 54.71 | JAKIMOWICZ Marek | KS Warszawianka W-wa | 1992 | U18 | MZ | IV | RĄCZKA Paweł # | Z/4970/11 | 2011 | 3 | 611 | |||||||
3 | w | 55.39 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | 583 | |||||||||||
3 | w | 63.81 | OCHAB Łukasz | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | -- | 293 | |||||||||||
4 | w | 54.62 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | IV | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 614 | |||||||
4 | w | 55.33 | JARZĄBEK Sebastian | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | -- | B.D. # | BEZ | 586 | |||||||||
4 | w | 56.68 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | B.D. # | 1 | 533 | |||||||||
5 | w | 55.09 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | -- | 595 | |||||||||||
5 | w | 55.42 | ZARYCHTA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | -- | 582 | |||||||||||
5 | w | 56.77 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 530 | |||||||||||
6 | w | 56.63 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 535 | ||||||||||
6 | w | 57.55 | KUNDERA Paweł | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 500 | |||||||||||
6 | w | 57.83 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 490 | |||||||||||
7 | w | 57.62 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | 498 | |||||||||||
7 | w | 60.48 | ŻEWŁAKOW Kamil | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 397 | ||||||||||
7 | w | 62.16 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 343 | |||||||||||
8 | w | 67.25 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | -- | # | 200 | ||||||||||
9 | w | 60.43 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 399 | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 4:51.14 | ADAMSKI Tomasz | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. | 1994 | U16 | SK | -- | JAROS Kazimierz | 5 | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1.92 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | III | 731 | |||||||||||
1 | w | 2.04 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | II | B.D. # | 1 | 840 | |||||||||
2 | w | 1.86 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | III | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 679 | |||||||
2 | w | 1.98 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | II | 785 | |||||||||||
3 | w | 1.71 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 552 | |||||||
3 | w | 1.83 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | III | 653 | |||||||||||
4 | w | 1.56 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | # | 434 | ||||||||||
4 | w | 1.65 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 504 | |||||||||||
5 | w | 1.56 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 434 | |||||||||||
5 | w | 1.62 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 480 | |||||||
6 | w | 1.53 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | -- | # | 411 | ||||||||||
6 | w | 1.62 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 480 | ||||||||||
7 | w | 1.47 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 367 | |||||||||||
7 | w | 1.56 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | 434 | |||||||||||
8 | w | 1.44 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 345 | |||||||||||
9 | w | 1.35 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 283 | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 6.09 | SZEWCZYK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U16 | OP | +0.4 | IV | # | 606 | |||||||||
1 | w | 6.44 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | +1.3 | III | 684 | ||||||||||
1 | w | 6.48 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.3 | III | 693 | ||||||||||
1 | w | 6.83 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +0.4 | II | 774 | ||||||||||
2 | w | 5.32 | GRADZIK Patryk | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | +0.9 | -- | # | 445 | |||||||||
2 | w | 6.32 | JAKIMOWICZ Marek | KS Warszawianka W-wa | 1992 | U18 | MZ | +0.4 | III | RĄCZKA Paweł # | Z/4970/11 | 2011 | 3 | 657 | ||||||
2 | w | 6.37 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | +1.1 | III | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 668 | ||||||
2 | w | 6.60 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | +0.6 | III | 720 | ||||||||||
3 | w | 4.83 | OCHAB Łukasz | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | +1.1 | -- | 350 | ||||||||||
3 | w | 6.07 | KUNDERA Paweł | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.6 | IV | 602 | ||||||||||
3 | w | 6.29 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | +0.9 | IV | # | 650 | |||||||||
3 | w | 6.30 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | +1.1 | III | B.D. # | 1 | 652 | ||||||||
4 | w | 6.03 | ZARYCHTA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | +0.9 | IV | 593 | ||||||||||
4 | w | 6.04 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | +1.2 | -- | # | 595 | |||||||||
4 | w | 6.23 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | +1.3 | IV | 637 | ||||||||||
5 | w | 5.53 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | +0.9 | -- | 487 | ||||||||||
5 | w | 5.83 | ŻEWŁAKOW Kamil | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | +0.1 | -- | # | 550 | |||||||||
5 | w | 5.95 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | +0.2 | IV | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 576 | ||||||
6 | w | 5.05 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | +0.5 | -- | 392 | ||||||||||
6 | w | 5.47 | JARZĄBEK Sebastian | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | +0.9 | -- | B.D. # | BEZ | 475 | ||||||||
6 | w | 5.90 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | +1.1 | IV | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 565 | ||||||
7 | w | 4.95 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | +1.1 | -- | 373 | ||||||||||
7 | w | 5.24 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U18 | MZ | +0.6 | -- | # | 429 | |||||||||
7 | w | 5.81 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | +0.9 | -- | 546 | ||||||||||
8 | w | 4.94 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | +0.6 | -- | # | 371 | |||||||||
9 | w | 4.87 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | +0.9 | -- | 358 | ||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 10.97 | GRADZIK Patryk | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | -- | # | 0 | ||||||||||
2 | w | 9.04 | SZEWCZYK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U16 | OP | -- | # | 0 | ||||||||||
3 | w | 7.13 | OCHAB Łukasz | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | -- | 0 | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 12.10 | JAKIMOWICZ Marek | KS Warszawianka W-wa | 1992 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/4970/11 | 2011 | 3 | 612 | |||||||
2 | w | 10.33 | ZARYCHTA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | -- | 505 | |||||||||||
3 | w | 10.88 | KUNDERA Paweł | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 539 | |||||||||||
4 | w | 10.11 | ŻEWŁAKOW Kamil | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 492 | ||||||||||
5 | w | 10.01 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | 486 | |||||||||||
6 | w | 9.85 | JARZĄBEK Sebastian | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | -- | B.D. # | BEZ | 477 | |||||||||
7 | w | 8.07 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 370 | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.96 | PĘKALSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | IV | KALWAT Marek # | 2 | |||||||||||
2 | 8.65 | MROCZEK Karol | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
1 | w | 11.79 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | IV | 594 | |||||||||||
2 | w | 11.76 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 592 | |||||||
3 | w | 11.72 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | IV | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 589 | |||||||
4 | w | 10.55 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 519 | ||||||||||
5 | w | 9.16 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | 435 | |||||||||||
6 | w | 8.89 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 419 | |||||||
7 | w | 8.54 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 398 | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.96 | ZBROSZCZYK Kamil | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | M | # | ||||||||||||
2 | 14.75 | BORKOWSKI Daniel | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | I | # | ||||||||||||
1 | w | 12.29 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | III | 624 | |||||||||||
2 | w | 11.83 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | 596 | |||||||||||
3 | w | 11.73 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | -- | # | 590 | ||||||||||
4 | w | 10.40 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 510 | |||||||||||
5 | w | 9.44 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | B.D. # | 1 | 452 | |||||||||
6 | w | 9.37 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 448 | |||||||||||
7 | w | 9.32 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 445 | |||||||||||
8 | w | 8.08 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 371 | |||||||||||
9 | w | 7.70 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | # | 349 | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.58 | PĘKALSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | III | KALWAT Marek # | 2 | |||||||||||
2 | 28.02 | MROCZEK Karol | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 32.12 | PĘKALSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | IV | KALWAT Marek # | 2 | |||||||||||
2 | 29.55 | BORKOWSKI Daniel | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | # | ||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 61.53 | FURMANEK Tomasz | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | I | # | ||||||||||||
2 | 41.24 | KOŹBIAŁ Marcin | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | IV | # | ||||||||||||
3 | 36.70 | MROCZEK Karol | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | IV | |||||||||||||
4 | 34.71 | PĘKALSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | IV | KALWAT Marek # | 2 | |||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 36.45 | KOŹBIAŁ Marcin | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | IV | # | ||||||||||||
2 | 32.70 | MROCZEK Karol | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | IV | |||||||||||||
3 | 29.90 | PĘKALSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | KALWAT Marek # | 2 | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.2208249568939 sekund |