Słupsk 02.02.2013 Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.45 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | ||||||||
2 | s | 1 | 8.59 | NIEĆKO Martyna | KS Wejher Wejherowo # | 1997 | U18 | PM | -- | ROLBIECKI Zbigniew # | Z/0697/13 | 2015 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 8.64 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 8.91 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 9.47 | PORĘBA Dominika | KL Gdynia | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 9.69 | SZREDER Wiktoria | MLKS Baszta Bytów | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 8.28 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.44 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | e | 1 | 8.87 | BUNDZ Klaudia | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.41 | BORAWSKA Agata | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 9.63 | SZERLA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.17 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # | Z/0016/14 | 2024 | ||||||||
2 | e | 2 | 8.74 | KRAKOWSKA Małgorzata | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 2 | 8.79 | BRZEZICKA Jolanta | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.97 | BOJKE Ewa | UKS Ekoludek Szczenurze | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | e | 2 | 8.97 | KOSEL Agata | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 9.76 | SMURZYŃSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.48 | PAETZKE Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.69 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 9.37 | CZAPIEWSKA Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 3 | 9.67 | BALCER Aleksandra | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 9.76 | MICHALSKA Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 10.38 | DURAWA Izabela | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 8.69 | HOLK Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.78 | CIUPAK Magda | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 9.05 | KNITTER Julia | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 9.16 | GIELNIAK Wiktoria | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 9.52 | HOEFT Paulina | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 9.97 | JĘDRZEJEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 5 | 8.88 | BUCZAK Klaudia | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 9.20 | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 5 | 9.21 | PASEK Magdalena | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 5 | 9.64 | TOKARSKA Emilia | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1999 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||
1 | e | 6 | 8.72 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 6 | 8.84 | POLANOWSKA Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 6 | 8.86 | ANDRZEJEWSKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | |||||||||
4 | e | 6 | 9.27 | ŻEBROWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 6 | 9.30 | SZUPIŃSKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 6 | 9.40 | A A | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 8.14 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # | Z/0016/14 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 8.15 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 8.32 | PAETZKE Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 8.45 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | 2 | |||||||||
5 | f | 1 | 8.58 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.64 | HOLK Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 8.60 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 8.72 | KRAKOWSKA Małgorzata | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 2 | 8.74 | CIUPAK Magda | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 8.94 | ANDRZEJEWSKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | |||||||||
5 | f | 2 | 9.12 | POLANOWSKA Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:47.00 | NIEĆKO Martyna | KS Wejher Wejherowo # | 1997 | U18 | PM | -- | ROLBIECKI Zbigniew # | Z/0697/13 | 2015 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 1:49.25 | STOLARCZYK Laura | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:49.28 | BRZEZICKA Jolanta | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:53.31 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U16 | ZP | -- | KOSTRZEBA Jacek # | Z/0345/15 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 1:59.97 | CZAJA Zuzanna | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | CZAJA Bogdan | 2 | |||||||||
1 | s | 2 | 1:50.34 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:51.29 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:51.68 | PLISZKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:54.40 | JACHOREK Wiktoria | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:56.81 | TALAR Magdalena | ULKS Skoczek Pogórze # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:58.89 | KATOLIK Klementyna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:05.86 | NAGRABSKA Natalia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 2:07.43 | GAŁKA Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz # | ||||||||||
4 | s | 3 | 2:08.57 | KOWALEWSKA Magda | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:10.35 | WOSZCZYK Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:58.25 | LESZCZYŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 4 | 1:59.41 | KALISZ Patrycja | LKS Fenix Słupsk # | 1998 | U16 | PM | -- | ROLBIECKI Janusz # | Z/0526/14 | 2021 | 2 | |||||||
3 | s | 4 | 2:00.45 | PARZĄTKA-LIPIŃSKA Paula | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 2:09.00 | KLEINSZMIDT Julia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:26.33 | GRALAK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:27.81 | GUZIŃSKA Justyna | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:30.35 | SZEMELA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:39.03 | WORONA Katarzyna | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:39.16 | WROŃSKA Magdalena | SKLA Słupsk | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.90 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 1 | 10.14 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 10.68 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 11.56 | DURAWA Maja | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 11.70 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | ||||||||
1 | e | 2 | 9.70 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 10.21 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 11.23 | KALINOWSKA Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 11.65 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 12.38 | ADAMCZYK Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 9.91 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 9.94 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.01 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.75 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.96 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.61 | DURAWA Maja | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | ZAKRZEWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | I | BORYS Jerzy B.D. # | Z/0014/14 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 1.30 | LUDWICZAK Urszula | SKLA Słupsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.55 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | WERNER Bernard # | Z/0128/15 | 2016 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 1.50 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | DĄBROWSKA Aleksandra | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.40 | JASNOCH Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.40 | KALINOWSKA Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.35 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot # | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.35 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.35 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | ADAMCZYK Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.20 | HUDZIK Adrianna | KL Gdynia | 1995 | U20 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | f | 1 | 3.40 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | I | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 2.30 | STUBBA Dagmara | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.80 | LEWANDOWSKA Paulina | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 2.30 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U14 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 2.70 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | III | MIGDA Leszek B.D. # | Z/0583/15 | 2021 | ||||||||
4 | f | 1 | 2.60 | POHNKE Dominika | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 2.50 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 2.40 | CYROCKA Natalia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 2.30 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 2.10 | WILK Anna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
f | 1 | NM | KNITTER Julia | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.12 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 4.98 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.74 | BOJKE Ewa | UKS Ekoludek Szczenurze | 1998 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 4.69 | ANDRZEJEWSKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | V | B.D. | 4 | |||||||||
5 | f | 1 | 4.68 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | V | ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # | Z/0016/14 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 4.65 | KOSEL Agata | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.54 | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.38 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.37 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 4.35 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | ||||||||
11 | f | 1 | 4.35 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 4.26 | PASEK Magdalena | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.20 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 4.16 | A A | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.10 | CIUPAK Magda | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
16 | f | 1 | 4.08 | KIERSZK Marzena | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | CZAJA Bogdan | BEZ | |||||||||
17 | f | 1 | 4.06 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
18 | f | 1 | 4.04 | HINZ Kamila | RKS Rumia | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
19 | f | 1 | 3.89 | ŻEBROWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 3.83 | WOŹNIAK Julia | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
21 | f | 1 | 3.80 | SZERLA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
22 | f | 1 | 3.69 | SMURZYŃSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
23 | f | 1 | 3.65 | KNITTER Julia | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
24 | f | 1 | 3.61 | POLANOWSKA Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
25 | f | 1 | 3.52 | BUNDZ Klaudia | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
26 | f | 1 | 3.37 | MICHALSKA Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.50 | DOMBROWSKA Wiktoria | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.05 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 10.37 | POLANOWSKA Agata | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.79 | SUŁEK Nikola | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.21 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.51 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.95 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.02 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.32 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.57 | SUCHOCKA Klaudia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.73 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | GRENDA Jan # | ||||||||||
6 | f | 1 | 9.03 | WALTER Sara | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.72 | MULARCZYK Izabela | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 8.32 | LEPAK Sandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.23 | SNARSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 7.94 | STARK Martyna | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 7.49 | MIROWICZ Julia | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 6.57 | STOLTAMAN Martyna | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.70 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | I | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.15 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U23 | PM | -- | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 7.74 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | Sen | PM | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 7.78 | BIAŁOSKÓRSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | NAWROCKI Dariusz | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 7.82 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 8.06 | ZAMOROWSKI Dawid | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.58 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 7.82 | ZBIERSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 8.25 | DYKBAN Kacper | UKS Zaspa Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.32 | DOLNY Adrian | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 8.45 | ROHDE Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 8.57 | SAK Michał | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.61 | STOLC Maciej | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 8.22 | KNITTER Michał | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.25 | LESNER Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.43 | FIGURSKI Nikodem | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 8.48 | CWIKLIŃSKI Kacper | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 8.58 | JAKUBOWSKI Dominik | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.03 | ARENDT Robert | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.04 | DOBOSZ Filip | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 8.23 | WACHOWSKI Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 8.28 | KUBARA Kacper | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | e | 3 | 8.63 | JESCHKE Krzysztof | MLKS Tucholanka Tuchola # | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 8.68 | TUSK Piotr | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.65 | RASMUS Kacper | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 4 | 7.94 | BIELANG Seweryn | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 8.01 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
4 | e | 4 | 8.31 | MARCINKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 8.94 | ŚWIĄTKOWIAK Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | e | 4 | 9.15 | GÓRZNY Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 5 | 7.82 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 7.83 | KUPIS Oskar | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 5 | 8.14 | GRABSKI Marcin | UKS Zaspa Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | DEMBIŃSKI Adam | 4 | |||||||||
4 | e | 5 | 8.26 | POSOCHOW Dawid | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 5 | 9.20 | REKOWSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 7.63 | SŁOWIK Mateusz | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | ||||||||||
2 | e | 6 | 7.93 | SAJNAGA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 6 | 8.08 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 6 | 8.21 | LANDOWSKI Karol | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 6 | 8.22 | NIKODEMCZUK Konrad | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
6 | e | 6 | 8.57 | CZAJA Marcin | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 7 | 7.89 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 7.90 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | e | 7 | 8.09 | JĘDRZEJCZYK Bartłomiej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 7 | 8.83 | SIENIAWSKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
e | 7 | DNF | KUROWSKI Ernest | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
e | 7 | DNF | ZYWIEC Hubert | UKS Jedynka Reda # | 1999 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 1 | 7.53 | RASMUS Kacper | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 7.53 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 7.53 | SŁOWIK Mateusz | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 7.58 | STOLC Maciej | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 7.82 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.90 | ZBIERSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 7.89 | SAJNAGA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 7.89 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 2 | 7.94 | BIELANG Seweryn | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 7.94 | KUPIS Oskar | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 2 | 7.98 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:32.18 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:33.20 | GINTER Leszek | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:33.20 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:37.47 | PRZEPIÓRKA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U16 | PM | V | B.D. | Z/0346/14 | 2014 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | s | 2 | 1:41.83 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:44.79 | MERCHEL Miłosz | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:49.64 | ANTCZAK Artur | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:49.84 | WESTFAL Dariusz | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:49.94 | ZBLEWSKI Krystian | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:52.32 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:01.89 | GLEBOW Dominik | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:02.10 | PRILL Daniel | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:24.22 | CAŁA Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:33.96 | DORAU Maciej | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:13.91 | LEZNER Bruno | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 3:19.01 | KOŁACZYŃSKI Radosław | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:27.98 | MULARCZYK Mikołaj | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:28.18 | HANDZEL Rafał | MMKS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 3:12.52 | HESSE Mateusz | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 3:18.73 | WENSIERSKI Kacper | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 3:25.83 | BUKOWSKI Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 3:28.89 | MALICH Kacper | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 3:39.25 | ŚWIĄTKOWIAK Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.40 | KNITTER Michał | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | ROHDE Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.85 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.85 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.75 | ZIÓŁKOWSKI Maciej | KL Iskra Białogard # | 1997 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.70 | KOZŁOWSKI Oskar | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.60 | CHRZONOWSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.60 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | KAŃSKI Ryszard # | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.55 | CIARKOWSKI Damian | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.55 | STROMSKI Jaromir | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.55 | CWIKLIŃSKI Kacper | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.10 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | V | B.D. # | ||||||||||
1 | f | 1 | 4.10 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.80 | KOWALCZUK Daniel | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 3.50 | SANOCKI Kornel | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 2.70 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 3.20 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 2.40 | JAKUBOWSKI Dominik | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.90 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 2.40 | PIWOWARSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
6 | f | 1 | 2.30 | ŁASKI Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 2.30 | KAPTURSKI Albert | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 2.10 | TOBIAŃSKI Kacper | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.97 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.95 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | KAŃSKI Ryszard # | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.70 | MAJCHRZAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.50 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 5.43 | ŚREDNIAWSKI Adrian | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 5.37 | MARCINKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 5.39 | PIOTROWSKI Konrad | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.35 | SŁOWIK Mateusz | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.12 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.11 | DYKBAN Kacper | UKS Zaspa Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 5.09 | CHRZONOWSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 5.06 | HINCA Michał | UKS Ekoludek Szczenurze | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. # | 4 | |||||||||
13 | f | 1 | 5.03 | KOZŁOWSKI Oskar | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 5.01 | POSOCHOW Dawid | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 4.94 | KUPIS Oskar | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.94 | WACHOWSKI Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 4.88 | FIGURSKI Nikodem | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
18 | f | 1 | 4.87 | DOLNY Adrian | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 4.81 | ROHDE Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 4.79 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
21 | f | 1 | 4.77 | SAK Michał | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
22 | f | 1 | 4.76 | SAJNAGA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
23 | f | 1 | 4.75 | STOLC Maciej | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
24 | f | 1 | 4.74 | TUSK Piotr | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
25 | f | 1 | 4.73 | KUBARA Kacper | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
26 | f | 1 | 4.68 | LESNER Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
27 | f | 1 | 4.68 | GRABSKI Marcin | UKS Zaspa Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | DEMBIŃSKI Adam | 4 | |||||||||
28 | f | 1 | 4.64 | JAKUBOWSKI Dominik | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
29 | f | 1 | 4.63 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
30 | f | 1 | 4.51 | DREWING Marcin | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
30 | f | 1 | 4.51 | KUKAWKA Tomasz | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
32 | f | 1 | 4.50 | KOZŁOWSKI Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
33 | f | 1 | 3.99 | DAMECKI Jan | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.00 | BOROWICKI Kordian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 18.02 | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.35 | PETTKE Krystian | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 14.10 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.27 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 13.39 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.87 | GIBAS Maksymilian | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 13.36 | OSIŃSKI Marek | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.63 | DUCHNOWSKI Maciej | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 12.03 | WOJCIECHOWSKI Krystian | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.51 | KUJOT Patryk | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.21 | MAJSTEREK Michał | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.20 | BŁASZKOWSKI Marek | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.20 | BOJARZYNSKI Karol | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 8.38 | ANGIELCZYK Michał | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.30 | NARLOCH Piotr | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.51 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U20 | WN | I | B.D. # | M | |||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 19.72 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Sen | PM | MM | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 18.42 | GIŻA Jakub | LKS Stal Mielec | 1985 | Sen | PK | M | |||||||||||
3 | f | 1 | 15.67 | BEŁZ Kamil | MKS Unia Hrubieszów # | 1986 | Sen | LU | I | B.D. | Z/0573/13 | 2023 | ||||||||
4 | f | 1 | 14.98 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | Sen | PM | I | JASKUŁKA Teresa | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 14.08 | KASZUBA Krzysztof | MKS Truso Elbląg # | 1970 | Masters | WN | II | SZCZEPAŃSKI Stanisław # | Z/0159/19 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 11.75 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1963 | Masters | PM | -- | B.D. | ||||||||||
7 | f | 1 | 11.52 | PIOTROWSKI Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1966 | Masters | ZP | -- | SZPAK Mieczysław B.D. | Z/4705/21, Z/0365/19 | 2021, 2019 | BEZ | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.1422340869904 sekund |