Wrocław 28 - 29.04.2012 Ogólnopolska Wiosna Wielobojowa |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.62 | PĘDZIWIATR Milena | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | -2.1 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 25.84 | ¦WIERCZYK Martyna | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | -2.1 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.03 | KORZENIECKA Martyna | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -2.1 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 26.24 | PAŁYS Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U18 | DS | -2.1 | II | ROŻEJ Marek # | Z/1435/11 | 2024 | M | ||||||
5 | s | 1 | 26.47 | DˇBROWSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -2.1 | III | B.D. # | 2 | ||||||||
6 | s | 1 | 26.63 | OCHOCKA Ewa | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -2.1 | III | # | |||||||||
1 | s | 2 | 26.58 | FORKASIEWICZ Agata | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | -1.5 | III | B.D. # | |||||||||
2 | s | 2 | 26.73 | MAK Ewa | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U20 | DS | -1.5 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 26.89 | SOBEK Magdalena | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | -1.5 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 26.91 | SUCHANECKA Klaudia | LLKS Osowa Sień | 1993 | U20 | LB | -1.5 | III | ||||||||||
5 | s | 2 | 27.12 | STAWIŃSKA Agata | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1991 | U23 | OP | -1.5 | III | # | |||||||||
6 | s | 2 | 28.01 | GĘBARZEWSKA Monika | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -1.5 | IV | B.D. # | 2 | ||||||||
1 | s | 3 | 26.98 | SKRZYPIŃSKA Adrianna | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -1.9 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 3 | 27.30 | KRUPIŃSKA Paulina | MKS MOS Wrocław | 1995 | U18 | DS | -1.9 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 27.89 | PAKOS Nina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | -1.9 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 28.45 | LORY¦ Justyna | MKS MOS Wrocław | 1997 | U16 | DS | -1.9 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 29.74 | RANECKA Daria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | -1.9 | V | # | |||||||||
6 | s | 3 | 30.26 | BŁAUT Hanna | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | -1.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 30.39 | GAJEWSKA Marika | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -1.9 | -- | # | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:19.57 | PĘDZIWIATER Klaudia | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1993 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:20.58 | KASZUBA Dominika | SSMKS Parasol Wrocław # | 1993 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:21.09 | KUROWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | U23 | DS | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:21.58 | ZAGÓRSKA Izabela | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | III | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | s | 1 | 2:26.02 | PIOTRKOWSKA Agnieszka | UKS-MOS Opole | 1993 | U20 | OP | IV | B.D. | 4 | |||||||||
6 | s | 1 | 2:26.10 | SADŁOWSKA Ida | MKS MOS Wrocław | 1995 | U18 | DS | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:36.37 | ŁUKIJANIUK Marta | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 2 | 2:36.93 | WO¦ Monika | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:38.27 | DREWIENKOWSKA Kaja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:41.34 | BURMISTRZAK Sara | UMKS Iskra Wolsztyn | 1995 | U18 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:42.67 | WANICKA Weronika | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U16 | OP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:44.97 | KRAMEK Paulina | MKS MOS Wrocław | 1995 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 3:06.17 | MATKOWSKA Ewelina | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:29.67 | ANTONOWICZ Agnieszka | LUKS Podium Kup | 1994 | U20 | OP | IV | 697 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:37.59 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | -- | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | 601 | |||||
1 | 1 | w | 1 | 2:38.38 | SZTADILÓW Paulina | LKS Olimpic Szczecin | 1996 | U18 | ZP | -- | 592 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2:44.30 | MAZUR Kamila | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | -- | # | 525 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2:46.71 | OŁYNIEC Krystyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1994 | U20 | DS | -- | 498 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 2:45.68 | KUCZYK Marta | UMKS Iskra Wolsztyn | 1995 | U18 | WP | -- | # | 509 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 3:04.77 | GWIAZDOWSKA Żaneta | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | 322 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 2:46.42 | SOBOCKA Hanna | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U18 | WP | -- | 501 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 2:53.29 | MYNTE Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -- | B.D. | 2 | 430 | |||||||
6 | 6 | w | 1 | 3:13.52 | MAŁY Klaudia | MKS Szerszeń Bogatynia | 1996 | U18 | DS | -- | 250 | |||||||||
7 | 7 | w | 1 | 3:14.18 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | -- | 245 | |||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 18.39 | RANECKA Daria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | -1.7 | V | # | |||||||||
2 | s | 1 | 18.69 | KUBERA Agata | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | -1.7 | -- | # | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.99 | WŁODARSKA Izabela | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U18 | DS | -1.7 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 16.33 | OCHOCKA Ewa | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -1.7 | III | # | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.99 | IMIOŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | U23 | DS | -0.8 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.12 | ¦WIERCZYK Martyna | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | -0.8 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.88 | SKRZYPIŃSKA Adrianna | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -0.8 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 1 | 15.89 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | U23 | DS | -0.8 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 17.81 | OLSZAŃSKA Joanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | -0.8 | -- | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.77 | WYSOTA Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U16 | DS | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 51.16 | DROZDEK Natalia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U16 | OP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 51.76 | OSTROWSKA Karolina | LKS Górnik Wałbrzych | 1998 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 53.83 | KUBERA Agata | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 65.43 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | U23 | DS | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 68.89 | OLSZAŃSKA Joanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | III | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
w | DNS | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | -- | 0 | ||||||||||||
w | DNS | KASPRZYCKA-PYRA Justyna | KS AZS AWF Wrocław | 1987 | Sen | DS | -- | # | 0 | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
w | DNS | KWASZCZ Dominika | niest. Wrocław # | 1999 | U14 | DS | 0.0 | -- | B.D. # | Z/0719/15 | 2017 | 2 | 0 | |||||||
w | DNS | GRZELAK Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 1997 | U16 | DS | 0.0 | -- | B.D. # | 1 | 0 | |||||||||
w | DNS | SIENKIEWICZ Aleksandra | SL GKS Olsza Olszyna | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | 0 | |||||||||||
w | DNS | DROZDEK Natalia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U16 | OP | 0.0 | -- | 0 | |||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 4.63 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | +1.9 | -- | 461 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 4.92 | OŁYNIEC Krystyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1994 | U20 | DS | +2.7 | IV | 538 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 5.44 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | +1.3 | II | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | 683 | ||||
2 | 2 | w | 1 | 4.50 | MAZUR Kamila | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | +1.9 | -- | # | 428 | |||||||
2 | 2 | w | 1 | 4.70 | ANTONOWICZ Agnieszka | LUKS Podium Kup | 1994 | U20 | OP | +1.8 | -- | 479 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 4.45 | MYNTE Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | +0.9 | -- | B.D. | 2 | 416 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 4.65 | GWIAZDOWSKA Żaneta | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | +1.4 | -- | 466 | ||||||||
4 | 4 | w | 1 | 4.27 | KUCZYK Marta | UMKS Iskra Wolsztyn | 1995 | U18 | WP | +1.6 | -- | # | 371 | |||||||
5 | 5 | w | 1 | 4.15 | MAŁY Klaudia | MKS Szerszeń Bogatynia | 1996 | U18 | DS | +1.3 | -- | 343 | ||||||||
6 | 6 | w | 1 | 4.14 | SZTADILÓW Paulina | LKS Olimpic Szczecin | 1996 | U18 | ZP | +0.7 | -- | 340 | ||||||||
7 | 7 | w | 1 | 3.99 | SOBOCKA Hanna | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U18 | WP | +1.4 | -- | 306 | ||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.19 | GORDZIELIK Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1994 | U20 | MA | +1.8 | III | B.D. | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 10.44 | DˇBROWSKA Katarzyna | UMKS Iskra Wolsztyn | 1995 | U18 | WP | +2.0 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
w | DNS | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | -- | 0 | ||||||||||||
w | DNS | KASPRZYCKA-PYRA Justyna | KS AZS AWF Wrocław | 1987 | Sen | DS | -- | # | 0 | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 27.23 | KUCZYK Marta | UMKS Iskra Wolsztyn | 1995 | U18 | WP | -- | # | 424 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 26.91 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | -- | 418 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 24.83 | MAŁY Klaudia | MKS Szerszeń Bogatynia | 1996 | U18 | DS | -- | 379 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 24.33 | SOBOCKA Hanna | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U18 | WP | -- | 370 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 23.15 | MYNTE Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -- | B.D. | 2 | 348 | |||||||
6 | 6 | w | 1 | 20.87 | MAZUR Kamila | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | -- | # | 305 | ||||||||
7 | 7 | w | 1 | 10.29 | SZTADILÓW Paulina | LKS Olimpic Szczecin | 1996 | U18 | ZP | -- | 111 | |||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 32.61 | GWIAZDOWSKA Żaneta | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | IV | 526 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 32.94 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | -- | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | 532 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 25.67 | ANTONOWICZ Agnieszka | LUKS Podium Kup | 1994 | U20 | OP | -- | 395 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 22.37 | OŁYNIEC Krystyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1994 | U20 | DS | -- | 333 | |||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 3364 | MYNTE Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | IV | B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 3301 | KUCZYK Marta | UMKS Iskra Wolsztyn | 1995 | U18 | WP | IV | # | ||||||||||||
3 | 3184 | SOBOCKA Hanna | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
4 | 3173 | MAZUR Kamila | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||||
5 | 3166 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
6 | 2997 | SZTADILÓW Paulina | LKS Olimpic Szczecin | 1996 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
7 | 2773 | MAŁY Klaudia | MKS Szerszeń Bogatynia | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 3750 | ANTONOWICZ Agnieszka | LUKS Podium Kup | 1994 | U20 | OP | III | |||||||||||||
1 | 4846 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | I | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | |||||||||
2 | 3632 | OŁYNIEC Krystyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1994 | U20 | DS | III | |||||||||||||
3 | 3486 | GWIAZDOWSKA Żaneta | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | IV | |||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.60 | KOŁODZIEJSKI Tomasz | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U20 | DS | -3.7 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.64 | KU¦NIERZ Piotr | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1994 | U20 | DS | -3.7 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 22.82 | SALMONOWICZ Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U20 | DS | -3.7 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 23.07 | OLEK Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | -3.7 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 23.12 | ORZOŁ Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | -3.7 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 23.21 | SIERADZAN Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U20 | DS | -3.7 | III | # | |||||||||
7 | s | 1 | 23.91 | KĘDZIOR Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U23 | DS | -3.7 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | s | 2 | 22.92 | CENTOMIRSKI Karol | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1990 | U23 | OP | -3.2 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 23.24 | GULCZYŃSKI Bartosz | LKS Olimpic Szczecin | 1995 | U18 | ZP | -3.2 | III | BINDASZEWSKA Hanna B.D. | Z/4582/11 | 2014 | 3 | ||||||
3 | s | 2 | 23.37 | MALSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U18 | DS | -3.2 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 23.50 | NOWACKI Maciej | MKS MOS Wrocław | 1994 | U20 | DS | -3.2 | III | ||||||||||
5 | s | 2 | 23.50 | BIELA Sebastian | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | -3.2 | III | ||||||||||
6 | s | 2 | 23.62 | JUSZKIEWICZ Marek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1992 | U23 | OP | -3.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 23.60 | PIERÓG Paweł | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1992 | U23 | OP | -1.7 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 23.66 | PATERAK Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | -1.7 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 23.74 | KOZIARA Daniel | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U18 | DS | -1.7 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 23.88 | WILCZYŃSKI Stanisław | SSMKS Parasol Wrocław # | 1995 | U18 | DS | -1.7 | IV | # | |||||||||
5 | s | 3 | 24.23 | MAK Piotr | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -1.7 | IV | ||||||||||
6 | s | 3 | 24.23 | LUDWIG Sebastian | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | -1.7 | IV | ||||||||||
8 | s | 3 | 30.87 | A E | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -1.9 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 23.60 | WIĘCŁAW Kacper | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U18 | DS | -2.2 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 24.36 | PYTLIK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | U18 | DS | -2.2 | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | s | 4 | 24.86 | LASKOWSKI Dawid | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -2.2 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 24.86 | WERNER Mariusz | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -2.2 | V | ||||||||||
5 | s | 4 | 25.54 | PAWŁOWSKI Bernard | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U16 | DS | -2.2 | V | ||||||||||
6 | s | 4 | 25.61 | NALEPKA Łukasz | UKS-MOS Opole | 1997 | U16 | OP | -2.2 | -- | ||||||||||
7 | s | 4 | 27.31 | SROKA Filip | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U16 | OP | -2.2 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 8 | 35.59 | PODSIADŁO Kamil | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | U23 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 8 | 36.73 | SHULGIN Evgeniy | niest. Wrocław # | 1991 | U23 | DS | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | s | 8 | 36.99 | SKALENIUS Michał | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | U23 | DS | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 8 | 37.84 | JARZˇBEK Sebastian | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 8 | 44.06 | POLEROWICZ Adam | LKS Górnik Wałbrzych | 1998 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:02.43 | CHAŁUPCZAK Jakub | SSMKS Parasol Wrocław # | 1993 | U20 | DS | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:05.57 | ZAMIELSKI Paweł | LKS Górnik Wałbrzych | 1993 | U20 | DS | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:07.66 | BÓB Łukasz | niest. Opole # | 1982 | Sen | OP | -- | ŻURAWSKI Tadeusz | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 2:07.94 | MAZUR Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1993 | U20 | OP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:11.03 | KARABAN Wojciech | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U16 | DS | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:11.28 | LUBA¦ Tomasz | MLKS Sokół Lubin | 1994 | U20 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:11.51 | RALSKI Michał | MKS MOS Wrocław | 1994 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:18.61 | MODRZEJEWSKI Jakub | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 2:24.58 | BELGRAU Tobiasz | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U16 | DS | -- | DŁUBAŁA Marek # | Z/0748/13 | 2021 | 4 | |||||||
10 | s | 1 | 2:30.16 | MALSKI Patryk | MKS MOS Wrocław | 1993 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:11.16 | BARTELA Mateusz | UKS-MOS Opole | 1997 | U16 | OP | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:12.00 | ANDRZEWSKI Kamil | MKS MOS Wrocław | 1995 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:15.20 | KUBOWICZ Kamil | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:18.60 | KIJASZEK Dawid | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U16 | OP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:28.47 | LASKOWSKI Jakub | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:40.86 | PAWLIK Dawid | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U16 | OP | -- | # | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:51.54 | STRZELCZYK Marek | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U16 | OP | V | 750 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:53.38 | BEDNARZ Grzegorz | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U18 | DS | -- | 731 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2:53.64 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | V | 728 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 3:02.77 | KA¬MIERCZAK Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | 637 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 3:05.13 | KWIATKOWSKI Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 1998 | U16 | DS | -- | 615 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 3:07.51 | SZWED Jacek | UKS-MOS Opole | 1995 | U18 | OP | -- | 593 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 3:07.32 | ORZECHOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -- | # | 594 | ||||||||
4 | 4 | w | 1 | 3:08.04 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | 588 | ||||||
5 | 5 | w | 1 | 3:07.96 | POBLOCKI Jan | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -- | 588 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 3:15.13 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | -- | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | 524 | ||||||
6 | 6 | w | 1 | 3:13.99 | WŁODARCZYK Filip | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U16 | DS | -- | B.D. | 3 | 534 | |||||||
6 | 6 | w | 1 | 3:15.15 | DU¦ Hubert | LKS Orkan Ostrzeszów | 1995 | U18 | WP | -- | # | 523 | ||||||||
7 | 7 | w | 1 | 3:14.06 | BEDNARZ Bartosz | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -- | 533 | |||||||||
7 | 7 | w | 1 | 3:17.93 | MUTWIL Hubert | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | -- | 499 | |||||||||
8 | 8 | w | 1 | 3:16.69 | MAKSIMIEC Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -- | 510 | |||||||||
8 | 8 | w | 1 | 3:19.94 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -- | 482 | |||||||||
9 | 9 | w | 1 | 3:17.33 | GRADZIK Damian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U16 | DS | -- | 504 | |||||||||
9 | 9 | w | 1 | 3:25.96 | GˇSZCZAK Krystian | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | -- | 432 | |||||||||
10 | 10 | w | 1 | 3:22.50 | DROZD Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | -- | 461 | |||||||||
10 | 10 | w | 1 | 3:28.05 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -- | 416 | |||||||||
11 | 11 | w | 1 | 3:29.55 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | 404 | ||||||
11 | 11 | w | 1 | 3:31.85 | BRONOWICKI Michał | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | -- | 386 | |||||||||
w | 1 | DNF | KANABROCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | -- | 0 | |||||||||||
w | 1 | DNS | MIGUT Michał | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | -- | 0 | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 5:17.61 | WRÓBLEWSKI Michał | MUKS Szok Bojanowo | 1993 | U20 | WP | -- | 463 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 5:18.89 | WILCZYŃSKI Mateusz | UKS Sprint PrzeĽmierowo | 1992 | U23 | WP | -- | 456 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 5:48.95 | JÓZEFIAK Dawid | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | 311 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 5:52.19 | ROSZKOWSKI Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U23 | LB | -- | 297 | |||||||||
w | 1 | DNF | ZGODZIŃSKI Marcin | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -- | 0 | |||||||||||
w | 1 | DNF | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | -- | 0 | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17.26 | NALEPKA Łukasz | UKS-MOS Opole | 1997 | U16 | OP | -1.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 17.53 | PITER Marcin | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U16 | WP | -1.0 | IV | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/0318/13 | 2019 | 3 | ||||||
3 | s | 1 | 18.36 | NADOLSKI Konrad | LUKS Dwójka Namysłów | 1998 | U16 | OP | -1.0 | V | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 16.73 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -1.2 | III | 653 | ||||||||
2 | 4 | w | 1 | 17.64 | BEDNARZ Bartosz | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -1.2 | IV | 559 | ||||||||
3 | 5 | w | 1 | 17.67 | STRZELCZYK Marek | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U16 | OP | -1.2 | IV | 556 | ||||||||
4 | 8 | w | 1 | 19.26 | GRADZIK Damian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U16 | DS | -1.2 | -- | 410 | ||||||||
5 | 9 | w | 1 | 19.28 | WŁODARCZYK Filip | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U16 | DS | -1.2 | -- | B.D. | 3 | 408 | ||||||
6 | 10 | w | 1 | 19.32 | DROZD Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | -1.2 | -- | 405 | ||||||||
1 | 2 | w | 2 | 16.75 | POBLOCKI Jan | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -1.2 | III | 651 | ||||||||
2 | 3 | w | 2 | 17.49 | MAKSIMIEC Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -1.2 | IV | 574 | ||||||||
3 | 6 | w | 2 | 18.97 | BRONOWICKI Michał | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | -1.2 | -- | 435 | ||||||||
4 | 7 | w | 2 | 19.20 | KWIATKOWSKI Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 1998 | U16 | DS | -1.2 | -- | 415 | ||||||||
5 | 11 | w | 2 | 22.92 | ORZECHOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -1.2 | -- | # | 155 | |||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.04 | MISIOŁEK Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -1.0 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | s | 1 | 15.77 | LUDWIG Sebastian | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | -1.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 17.03 | CYBIŃSKI Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | -1.0 | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
4 | s | 1 | 17.32 | NOWACKI Łukasz | WLKS Wrocław | 1995 | U18 | DS | -1.0 | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 15.19 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | -3.4 | III | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | 827 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 15.97 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | -3.4 | IV | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | 736 | |||||
3 | 3 | w | 1 | 16.93 | BEDNARZ Grzegorz | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U18 | DS | -3.4 | -- | 632 | ||||||||
4 | 4 | w | 1 | 17.14 | SZWED Jacek | UKS-MOS Opole | 1995 | U18 | OP | -3.4 | -- | 610 | ||||||||
5 | 6 | w | 1 | 17.41 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -3.4 | -- | 582 | ||||||||
6 | 8 | w | 1 | 17.45 | KA¬MIERCZAK Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -3.4 | -- | 578 | ||||||||
7 | 9 | w | 1 | 17.62 | KANABROCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | -3.4 | -- | 561 | ||||||||
1 | 5 | w | 2 | 17.30 | DU¦ Hubert | LKS Orkan Ostrzeszów | 1995 | U18 | WP | -1.6 | -- | # | 593 | |||||||
2 | 7 | w | 2 | 17.43 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -1.6 | -- | 580 | ||||||||
3 | 10 | w | 2 | 18.05 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -1.6 | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | 519 | |||||
4 | 11 | w | 2 | 18.91 | MUTWIL Hubert | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | -1.6 | -- | 440 | ||||||||
5 | 12 | w | 2 | 19.05 | GˇSZCZAK Krystian | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | -1.6 | -- | 428 | ||||||||
w | 2 | DNF | MIGUT Michał | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | -1.6 | -- | 0 | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 16.36 | WRÓBLEWSKI Michał | MUKS Szok Bojanowo | 1993 | U20 | WP | +2.0 | III | 693 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 18.52 | JÓZEFIAK Dawid | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | +2.0 | -- | 475 | ||||||||
w | 1 | DNS | ŻUREK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | +2.0 | -- | 0 | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17.52 | KOMAR Patryk | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | -3.0 | -- | # | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 16.37 | WILCZYŃSKI Mateusz | UKS Sprint PrzeĽmierowo | 1992 | U23 | WP | +2.0 | III | 692 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 20.91 | ROSZKOWSKI Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U23 | LB | +2.0 | -- | 281 | ||||||||
w | 1 | DNF | ZGODZIŃSKI Marcin | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | +2.0 | -- | 0 | ||||||||||
w | 1 | DNF | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | +2.0 | -- | 0 | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.67 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | V | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 46.12 | TRZASKOWSKI Mikołaj | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | V | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 48.55 | NADOLSKI Konrad | LUKS Dwójka Namysłów | 1998 | U16 | OP | -- | |||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.77 | NI¬NIK Daniel | LKS Olimpic Szczecin | 1995 | U18 | ZP | III | BINDASZEWSKA Hanna | Z/4454/11 | 2015 | 2 | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1.81 | SZWED Jacek | UKS-MOS Opole | 1995 | U18 | OP | IV | 636 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 1.75 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | IV | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | 585 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 1.69 | BEDNARZ Grzegorz | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U18 | DS | -- | 536 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 1.63 | DU¦ Hubert | LKS Orkan Ostrzeszów | 1995 | U18 | WP | -- | # | 488 | ||||||||
5 | 5 | w | 1 | 1.63 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -- | 488 | |||||||||
6 | 6 | w | 1 | 1.60 | MUTWIL Hubert | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | -- | 464 | |||||||||
7 | 8 | w | 1 | 1.57 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | 441 | ||||||
8 | 7 | w | 1 | 1.57 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -- | 441 | |||||||||
9 | 10 | w | 1 | 1.54 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | -- | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | 419 | ||||||
10 | 11 | w | 1 | 1.54 | KANABROCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | -- | 419 | |||||||||
11 | 9 | w | 1 | 1.54 | GˇSZCZAK Krystian | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | -- | 419 | |||||||||
12 | 12 | w | 1 | 1.51 | KA¬MIERCZAK Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | 396 | |||||||||
w | 1 | DNS | MIGUT Michał | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | -- | 0 | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | w | 1 | 3.00 | JÓZEFIAK Dawid | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | 357 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 3.70 | WILCZYŃSKI Mateusz | UKS Sprint PrzeĽmierowo | 1992 | U23 | WP | III | 535 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2.90 | ROSZKOWSKI Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U23 | LB | -- | 333 | |||||||||
2 | 1 | w | 1 | 3.00 | WRÓBLEWSKI Michał | MUKS Szok Bojanowo | 1993 | U20 | WP | -- | 357 | |||||||||
w | 1 | DNS | ŻUREK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | 0 | |||||||||||
w | 1 | NM | ZGODZIŃSKI Marcin | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -- | 0 | |||||||||||
w | 1 | NM | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | -- | 0 | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.88 | TIETZ Konrad | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | -1.2 | -- | # | |||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 34.78 | WRÓBLEWSKI Michał | MUKS Szok Bojanowo | 1993 | U20 | WP | IV | 559 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 20.57 | JÓZEFIAK Dawid | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | 283 | |||||||||
w | 1 | DNS | ŻUREK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | 0 | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 43.01 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | II | 726 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 35.87 | ZGODZIŃSKI Marcin | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | III | 581 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 33.83 | WILCZYŃSKI Mateusz | UKS Sprint PrzeĽmierowo | 1992 | U23 | WP | -- | 540 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 28.44 | ROSZKOWSKI Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U23 | LB | -- | 434 | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 38.52 | ORZECHOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | V | # | 0 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 37.73 | GRADZIK Damian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U16 | DS | V | 0 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 35.91 | POBLOCKI Jan | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -- | 0 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 33.58 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -- | 0 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 33.32 | DROZD Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | -- | 0 | |||||||||
7 | 7 | w | 1 | 32.35 | MAKSIMIEC Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -- | 0 | |||||||||
8 | 8 | w | 1 | 31.58 | WŁODARCZYK Filip | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U16 | DS | -- | B.D. | 3 | 0 | |||||||
9 | 9 | w | 1 | 28.35 | BEDNARZ Bartosz | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | -- | 0 | |||||||||
10 | 10 | w | 1 | 28.23 | KWIATKOWSKI Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 1998 | U16 | DS | -- | 0 | |||||||||
11 | 11 | w | 1 | 23.59 | BRONOWICKI Michał | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | -- | 0 | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 46.71 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | IV | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | 540 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 45.70 | MUTWIL Hubert | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | IV | 525 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 44.04 | KA¬MIERCZAK Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | 501 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 44.04 | BEDNARZ Grzegorz | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U18 | DS | -- | 501 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 39.00 | DU¦ Hubert | LKS Orkan Ostrzeszów | 1995 | U18 | WP | -- | # | 428 | ||||||||
6 | 6 | w | 1 | 38.36 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -- | 418 | |||||||||
7 | 7 | w | 1 | 37.85 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | 411 | ||||||
8 | 8 | w | 1 | 37.59 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | 407 | ||||||
9 | 9 | w | 1 | 36.60 | GˇSZCZAK Krystian | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | -- | 393 | |||||||||
10 | 10 | w | 1 | 34.22 | SZWED Jacek | UKS-MOS Opole | 1995 | U18 | OP | -- | 359 | |||||||||
11 | 11 | w | 1 | 32.31 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -- | 332 | |||||||||
12 | 12 | w | 1 | 31.65 | KANABROCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | -- | 322 | |||||||||
w | 1 | DNS | MIGUT Michał | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | -- | 0 | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 43.56 | WRÓBLEWSKI Michał | MUKS Szok Bojanowo | 1993 | U20 | WP | IV | 494 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 44.25 | WILCZYŃSKI Mateusz | UKS Sprint PrzeĽmierowo | 1992 | U23 | WP | -- | 504 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 29.16 | JÓZEFIAK Dawid | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | 287 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 34.47 | ROSZKOWSKI Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U23 | LB | -- | 363 | |||||||||
w | 1 | DNS | ŻUREK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | 0 | |||||||||||
w | 1 | NM | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | -- | 0 | |||||||||||
w | 1 | NM | ZGODZIŃSKI Marcin | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -- | 0 | |||||||||||
6-bój M MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 3511 | POBLOCKI Jan | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | II | |||||||||||||
2 | 3279 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | III | |||||||||||||
3 | 3014 | STRZELCZYK Marek | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U16 | OP | IV | |||||||||||||
4 | 2734 | GRADZIK Damian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U16 | DS | V | |||||||||||||
5 | 2718 | BEDNARZ Bartosz | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | V | |||||||||||||
6 | 2671 | ORZECHOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | V | # | ||||||||||||
7 | 2515 | KWIATKOWSKI Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 1998 | U16 | DS | V | |||||||||||||
8 | 2496 | MAKSIMIEC Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U16 | DS | V | |||||||||||||
9 | 2468 | WŁODARCZYK Filip | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U16 | DS | V | B.D. | 3 | |||||||||||
10 | 2406 | DROZD Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | V | |||||||||||||
11 | 1999 | BRONOWICKI Michał | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
8-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 5022 | BEDNARZ Grzegorz | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U18 | DS | II | |||||||||||||
2 | 4845 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | ||||||||||
3 | 4789 | SZWED Jacek | UKS-MOS Opole | 1995 | U18 | OP | III | |||||||||||||
4 | 4767 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | III | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | ||||||||||
5 | 4378 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
6 | 4280 | DU¦ Hubert | LKS Orkan Ostrzeszów | 1995 | U18 | WP | IV | # | ||||||||||||
7 | 4156 | MUTWIL Hubert | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
8 | 4070 | KA¬MIERCZAK Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
9 | 3818 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | ||||||||||
10 | 3729 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
11 | 3672 | GˇSZCZAK Krystian | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
12 | 3622 | KANABROCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
DNF | MIGUT Michał | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | -- | ||||||||||||||
10-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
1 | 6046 | WRÓBLEWSKI Michał | MUKS Szok Bojanowo | 1993 | U20 | WP | II | |||||||||||||
2 | 4029 | JÓZEFIAK Dawid | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
DNF | ŻUREK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 1993 | U20 | WP | -- | ||||||||||||||
10-bój M | ||||||||||||||||||||
1 | 5915 | WILCZYŃSKI Mateusz | UKS Sprint PrzeĽmierowo | 1992 | U23 | WP | II | |||||||||||||
2 | 4664 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | -- | |||||||||||||
3 | 4207 | ROSZKOWSKI Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U23 | LB | -- | |||||||||||||
4 | 1158 | ZGODZIŃSKI Marcin | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.7559721469879 sekund |