Pszczyna 18.09.2016 XIII Memoriał Jana Larysza |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.97 | ROJEK Weronika | RMKS Rybnik | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 1 | 9.59 | LABY Sandra | TL ROW Rybnik | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 10.29 | PATALONG Iga | UKS Chromik Mysłowice | 2006 | U12 | SL | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 10.56 | RADECKA Alicja | UKS Gminy Brzeszcze | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. | Z/5413/19 | 2022 | 5 | ||||||
5 | s | 1 | 10.83 | ¦LEZIONA Wiktoria | LKS Pszczyna | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 9.46 | KLIMCZAK Maja | UKS Chromik Mysłowice | 2005 | U12 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | s | 2 | 9.67 | OLE¦ Daria | RMKS Rybnik | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
3 | s | 2 | 9.80 | CZERWIŃSKA Julia | MKS Iskra Pszczyna | 2005 | U12 | SL | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | s | 2 | 10.12 | KOSOWSKA Emilia | RMKS Rybnik | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
5 | s | 2 | 10.60 | WICHARY Zofia | UKS Chromik Mysłowice | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 8.89 | GATNARCZYK Paulina | RMKS Rybnik | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | FOJCIK Dorota | 2 | LDK! | |||||||
2 | s | 3 | 9.41 | DUC Małgorzata | MKS Żywiec | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 10.01 | SZWELENGREBER Anna | RMKS Rybnik | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
4 | s | 3 | 10.94 | MIKA Amelia | UKS Chromik Mysłowice | 2006 | U12 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 11.34 | PECOLD Marta | UKS Chromik Mysłowice | 2007 | U12 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 8.83 | FIEDEŃ Kinga | LKS Pszczyna | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | LEKI Paweł # | 4 | LDK! | |||||||
2 | s | 4 | 9.24 | MYSZKA Martyna | MKS Żywiec | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 9.28 | PALA Sonia | MKS Iskra Pszczyna | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | BIELA Monika # | Z/3771/17 | 2021 | 5 | ||||||
4 | s | 4 | 9.28 | SZCZEPAŃSKA Iga | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 9.44 | KRZOSA Daria | MKS Iskra Pszczyna | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 9.17 | KRÓTKI Marcelina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan | LDK! | ||||||||
2 | s | 5 | 9.27 | GUTT Emilia | RMKS Rybnik | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
3 | s | 5 | 9.40 | GAJDA Zofia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | HOMA Wioleta HOMA Wioleta # | 4 | LDK! | |||||||
4 | s | 5 | 9.53 | KRZANOWSKA Julia | MKS Żywiec | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 9.63 | MAGIERA Julia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | KOBĘDZA Jan | 5 | LDK! | |||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.32 | KOZIOŁ Paulina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 13.50 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | 0.0 | IV | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | ||||||
3 | s | 1 | 13.71 | WOWRA Klaudia | RMKS Rybnik | 1998 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 14.01 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 14.12 | BˇK Agata | RMKS Rybnik | 2002 | U16 | SL | 0.0 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.94 | MACHOWICZ Agnieszka | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | 0.0 | V | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.22 | KRĘTOSZ Natalia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 14.63 | DˇBROWSKA Daria | TL ROW Rybnik | 2002 | U16 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
4 | s | 2 | 14.78 | KRZOSA Aleksandra | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 14.79 | RYSZKA Edyta | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
1 | s | 3 | 14.47 | OSTYŃSKA Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 14.83 | KLASIK Joanna | TL ROW Rybnik | 2002 | U16 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
3 | s | 3 | 15.87 | KRZU¦ Laura | MKS Żywiec | 2002 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 16.67 | MIRECKA Weronika | UKS Gminy Brzeszcze | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.04 | RYSZKA Edyta | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 1 | 53.62 | SOROŃ Wiktoria | UKS Chromik Mysłowice | 2003 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 56.11 | KASPRZYK Maja | UKS Chromik Mysłowice | 2005 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:55.57 | KUCHNIA Karolina | UKS Chromik Mysłowice | 2004 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:55.76 | GAJDA Zofia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2003 | U14 | SL | -- | HOMA Wioleta HOMA Wioleta # | 4 | LDK! | ||||||||
3 | s | 1 | 1:55.97 | PALA Zuzanna | LKS Pszczyna | 2004 | U14 | SL | -- | KŁÓSKA Karolina # | 3 | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 1:55.99 | GŁˇBEK Sabina | LKS Pszczyna | 2004 | U14 | SL | -- | KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # | , Z/1185/18 | , 2022 | 3 | LDK! | ||||||
5 | s | 1 | 2:01.89 | LABY Sandra | TL ROW Rybnik | 2003 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:03.08 | KOKOSZKA Zofia | MKS Iskra Pszczyna | 2004 | U14 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/0803/18 | 2022 | 2 | LDK! | ||||||
7 | s | 1 | 2:06.27 | MAGIERA Julia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2003 | U14 | SL | -- | KOBĘDZA Jan | 5 | LDK! | ||||||||
8 | s | 1 | 2:09.70 | DZIUBA Klaudia | RMKS Rybnik | 2003 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | s | 1 | 2:11.34 | DUC Małgorzata | MKS Żywiec | 2003 | U14 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:13.61 | NOWAKOWSKA Inez | RMKS Rybnik | 2003 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
11 | s | 1 | 2:16.01 | MUNARI Sabrina | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2005 | U12 | SL | -- | MORKA Piotr # | Z/0501/20 | 2023 | LDK! | |||||||
12 | s | 1 | 2:27.06 | OBROCKA Wiktoria | MKS Żywiec | 2004 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:45.21 | MOŁDRZYK Wiktoria | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:45.86 | STOPYRA Natalia | TS AKS Chorzów | 2001 | U16 | SL | IV | CZECH Klaus | Z/1809/15 | 2024 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 1:48.09 | WIKTORCZYK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:51.31 | ZIENTEK Martyna | LKS Pszczyna | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:51.82 | GAŁA Aleksandra | TS AKS Chorzów | 2001 | U16 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/1807/15 | 2020 | 3 | |||||||
6 | s | 2 | 2:15.89 | WALECZEK Agata | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:19.26 | GAŁA Katarzyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U18 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/1808/15 | 2024 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 3:33.36 | MALINA Michalina | GTS Bojszowy | 2000 | U18 | SL | -- | TOMALA Grzegorz # | Z/1407/15 | 2019 | 3 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 3:47.57 | NIESYTO Kamila | LKS Pszczyna | 1996 | U23 | SL | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.76 | OSTYŃSKA Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
2 | 4.40 | ŁAKOTA Klaudia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | 0.0 | -- | BIELA Marek B.D. | Z/4616/15 | 2018 | |||||||||
3 | 4.39 | KLASIK Joanna | TL ROW Rybnik | 2002 | U16 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||
4 | 3.62 | DˇBROWSKA Daria | TL ROW Rybnik | 2002 | U16 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.60 | SZCZEPAŃSKA Iga | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
2 | 4.54 | GAJDA Zofia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | HOMA Wioleta HOMA Wioleta # | 4 | LDK! | |||||||||
3 | 4.49 | ROJEK Natalia | RMKS Rybnik | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | FOJCIK Dorota # | Z/3624/16 | 2024 | 3 | LDK! | |||||||
4 | 4.30 | PALA Sonia | MKS Iskra Pszczyna | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | BIELA Monika # | Z/3771/17 | 2021 | 5 | ||||||||
5 | 4.30 | KRÓTKI Marcelina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan | LDK! | ||||||||||
6 | 4.23 | GUTT Emilia | RMKS Rybnik | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||
7 | 3.85 | KRZANOWSKA Julia | MKS Żywiec | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
8 | 3.77 | MAGIERA Julia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | KOBĘDZA Jan | 5 | LDK! | |||||||||
9 | 3.68 | MYSZKA Martyna | MKS Żywiec | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
10 | 3.67 | KOSOWSKA Emilia | RMKS Rybnik | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||
11 | 3.38 | ¦LEZIONA Wiktoria | LKS Pszczyna | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
12 | 3.37 | RADECKA Alicja | UKS Gminy Brzeszcze | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. | Z/5413/19 | 2022 | 5 | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 10.76 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 1 | 9.25 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | ||||||||
3 | 1 | 8.49 | GRZYK Kinga | LUKS Zabrzeg | 2002 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan | , Z/3172/16 | , 2016 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 2 | 11.09 | SITARSKA Adrianna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||||
2 | 2 | 9.21 | KOTWASIŃSKA Marta | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.16 | PIERCHAŁA Renata | RMKS Rybnik | 1996 | U23 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 9.86 | SITARSKA Adrianna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 9.00 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | |||||||||
4 | 8.05 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | |||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.50 | LEGUT Bartłomiej | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
2 | s | 1 | 8.52 | WOJCIECH Patryk | LKS Pszczyna | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 8.58 | WÓJCIK Dawid | MOSM Tychy | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 9.00 | RADECKI Sebastian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław # | Z/4452/18 | 2023 | BEZ | ||||||
5 | s | 1 | 9.50 | LACH Bartosz | UKS Gminy Brzeszcze | 2007 | U12 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/10996/21 | 2021 | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.52 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | 0.0 | III | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | |||||||
2 | s | 1 | 12.40 | GEMBALCZYK Aleksander | TL ROW Rybnik | 1994 | U23 | SL | 0.0 | -- | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
3 | s | 1 | 12.60 | GARUS Kamil | RMKS Rybnik | 2002 | U16 | SL | 0.0 | V | LDK! | |||||||||
4 | s | 1 | 15.13 | LIZUREJ Kacper | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:45.32 | HUTNY Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:55.14 | MORCINEK Szymon | UKS Chromik Mysłowice | 2004 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:56.52 | HAJDUK Seweryn | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2004 | U14 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/3733/17 | 2024 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 2:04.89 | DURAJ Dawid | MKS Żywiec | 2004 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:18.92 | SURY Franciszek | UKS Chromik Mysłowice | 2004 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:32.17 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:32.93 | JATCZAK Łukasz | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | HELBIK Joachim # | Z/0664/15 | 2023 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 1:36.81 | PALA Dominik | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:52.80 | LIZUREJ Kacper | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:39.38 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | 1 | ||||||||
2 | s | 1 | 2:39.88 | ZIELE¬NIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 2:40.62 | OSTROWSKI Szymon | LKS Pszczyna | 1995 | U23 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0515/11 | 2017 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 2:45.23 | ANDRZEJEWSKI Filip | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:46.31 | KRYWULT Szymon | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.85 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U23 | SL | 0.0 | II | ||||||||||||
2 | 6.38 | GEMBALCZYK Aleksander | TL ROW Rybnik | 1994 | U23 | SL | 0.0 | III | B.D. B.D. | 2 | ||||||||||
3 | 6.11 | KITA Jakub | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | 0.0 | IV | BIELA Marek B.D. # | Z/4608/15 | 2019 | |||||||||
4 | 6.09 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | 0.0 | IV | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | |||||||||
5 | 6.09 | LINCHARD Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1993 | Sen | SL | 0.0 | -- | B.D. JUSTYNIAK Joanna | , Z/2593/11 | , 2022 | BEZ | ||||||||
6 | 5.40 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 1999 | U18 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | ||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.31 | STRYCZEK Szymon | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | HOMA Wioleta # | 2 | LDK! | |||||||||
2 | 5.05 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | ||||||||
3 | 5.21 | WÓJCIK Dawid | MOSM Tychy | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
4 | 4.91 | LEGUT Bartłomiej | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||
5 | 4.90 | HUTNY Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||||
6 | 4.40 | WOJCIECH Patryk | LKS Pszczyna | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
7 | 4.28 | RADECKI Sebastian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław # | Z/4452/18 | 2023 | BEZ | ||||||||
8 | 4.28 | MŁYNARSKI Bruno | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||||
9 | 4.25 | FIJAK Tomasz | MKS Żywiec | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | FIJAK Krystyna | Z/3749/17 | 2024 | 5 | ||||||||
10 | 4.09 | KUSZNIEREWICZ Jakub | MKS Żywiec | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
11 | 4.00 | DURAJ Dawid | MKS Żywiec | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
12 | 3.86 | WARMIŃSKI Mateusz | TL ROW Rybnik | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||
13 | 3.64 | WALCZAK Andrzej | TL ROW Rybnik | 2005 | U12 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||
14 | 3.49 | JARZYNA Paweł | TL ROW Rybnik | 2005 | U12 | SL | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||
15 | 3.16 | LACH Bartosz | UKS Gminy Brzeszcze | 2007 | U12 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/10996/21 | 2021 | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.24 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | V | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | |||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.91 | GÓRNIK Sławomir | WKS Wawel Kraków | 1993 | Sen | MA | I | |||||||||||||
2 | 13.68 | SKRZYPCZYK Jacek | TS AKS Chorzów | 1986 | Sen | SL | II | B.D. | Z/3241/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
3 | 10.59 | SKRZYPCZYK Arkadiusz | MKS Iskra Pszczyna | 1992 | Sen | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.0787870883942 sekund |