Sieradz 05.05.2019
Mityng otwarcia sezonu
100 m K
1 2 e 1 12.79 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +0.1 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
2 8 e 1 13.31 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD +0.1 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2019 2
3 10 e 1 13.38 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +0.1 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2019 3
4 16 e 1 13.73 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U23 LD +0.1 -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
5 18 e 1 14.04 WIŚNIEWSKA Zuzanna RKS Łódź 02 U18 LD +0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/0794/19 2019
6 19 e 1 14.05 FIOŁKA Weronika UMLKS START Wieruszów 04 U16 LD +0.1 V URBANIAK Jarosław Z/5164/18 2019 5
7 23 e 1 15.02 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Żeglina Sieradz 74 Masters LD +0.1 --
1 1 e 2 12.43 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -0.9 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
2 5 e 2 13.01 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -0.9 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
3 11 e 2 13.43 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD -0.9 IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2019 3 LDK!
4 13 e 2 13.56 WĄGIEL Anna UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -0.9 IV ROSIAK Robert Z/0219/17 2019 4 LDK!
5 14 e 2 13.60 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U18 LD -0.9 IV JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2019 3 LDK!
6 22 e 2 14.40 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -0.9 -- NOWAK Mieczysław Z/1605/19 2019
1 4 e 3 12.93 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD -0.9 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2019 3
2 6 e 3 13.09 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -0.9 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2
3 12 e 3 13.45 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD -0.9 IV NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2019 4
4 15 e 3 13.65 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -0.9 IV BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2019 5 LDK!
5 20 e 3 14.35 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -0.9 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2019 BEZ
6 24 e 3 15.81 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -0.9 -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2019
1 3 e 4 12.81 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD -0.3 III KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2019 2 LDK!
2 7 e 4 13.12 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U20 LD -0.3 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2019 2
3 9 e 4 13.31 REG Hanna RKS Łódź 05 U16 LD -0.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0506/19 2019
4 17 e 4 13.79 SADYŚ Marta RKS Łódź 02 U18 LD -0.3 IV GOWORSKI Tomasz Z/0441/17 2019 4
5 21 e 4 14.35 WOJTYRA Viktoria UKS Sprinter Słodków 02 U18 WP -0.3 -- ROSIAK Robert Z/1565/16 2019 BEZ LDK!
6 25 e 4 15.96 GAJEWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -0.3 -- KUDŁA Jacek Z/0723/19 2019
1 f 1 12.31 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.1 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
2 f 1 12.76 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +0.1 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
3 f 1 12.86 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD +0.1 III KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2019 2 LDK!
4 f 1 12.91 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD +0.1 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2019 3
5 f 1 13.00 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +0.1 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
6 f 1 13.12 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U20 LD +0.1 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2019 2
7 f 1 13.24 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD +0.1 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2
8 f 1 13.44 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD +0.1 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2019 2
300 m K
1 1 s 1 39.55 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 2 s 1 41.69 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2019 2 LDK!
3 3 s 1 42.98 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2019 2
4 4 s 1 43.36 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 43.61 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
1 7 s 2 43.93 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2019 3
2 8 s 2 44.35 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2019 3
3 10 s 2 45.65 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2
4 11 s 2 46.36 SADYŚ Marta RKS Łódź 02 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0441/17 2019 4
1 12 s 3 46.39 WIŚNIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/1958/17 2019
2 15 s 3 48.39 BŁASZCZYK Natalia MULKS Żeromski Sieradz 99 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/1962/17 2018 4
3 16 s 3 48.40 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0573/16 2019 3
4 18 s 3 51.07 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Żeglina Sieradz 74 Masters LD --
1 6 s 4 43.87 DAROS Iga LUKS Strzałków 01 U20 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3082/18 2019 3
2 9 s 4 44.63 REG Hanna RKS Łódź 05 U16 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/0506/19 2019
3 13 s 4 47.87 WIŚNIEWSKA Zuzanna RKS Łódź 02 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0794/19 2019
4 14 s 4 48.26 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/1605/19 2019
5 17 s 4 50.09 FIOŁKA Weronika UMLKS START Wieruszów 04 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/5164/18 2019 5
6 19 s 4 52.07 BAŁDYKA Łucja UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -- B.D. Z/0146/19 2019
800 m K
1 1 s 1 2:37.48 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2019 3
2 2 s 1 3:00.80 ROMANOWSKA Agata UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0243/18 2019 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 5:10.91 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2019 3
2 2 s 1 5:26.32 JUSZCZAK Małgorzata UKS Skoczek Władysławów 01 U20 WP -- B.D. Z/3012/19 2019
400 m pł K K
1 1 s 1 62.52 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP II JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2019 M
2 2 s 1 73.27 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2019 2
3 3 s 1 74.34 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 01 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2019 4
Wzwyż K
1 f 1 1.65 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2019 1
2 f 1 1.60 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD III KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2019 2
3 f 1 1.55 PIECH Maria RKS Łódź 03 U18 LD III KRAKOWIAK Lech JASZCZAK Stanisław Z/2253/17 2019 4 LDK!
4 f 1 1.50 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2019 3 LDK!
5 f 1 1.50 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 06 U14 LD IV SZYMAJDA Mieczysław ROJEK Julita Z/0310/18 2019 4 LDK!
6 f 1 1.50 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
7 f 1 1.50 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2019 4 LDK!
7 f 1 1.50 JACAK Julia RKS Łódź 04 U16 LD IV KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2019 4 LDK!
9 f 1 1.45 CZUBIAK Kinga UKS Błyskawica Domaniewice 05 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/3244/19 2019 5
10 f 1 1.40 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD V B.D. Z/5486/18 2019 5
11 f 1 1.30 LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2019 BEZ
12 f 1 1.25 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2019
W dal K
1 f 1 5.14 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD +0.8 III KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
2 f 1 5.07 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD 0.0 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
3 f 1 5.00 WIŚNIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +1.0 IV KUŚ Tomasz Z/1958/17 2019
4 f 1 4.98 JACAK Julia RKS Łódź 04 U16 LD +0.3 IV KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2019 4 LDK!
5 f 1 4.96 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -0.1 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
6 f 1 4.70 FIOŁKA Weronika UMLKS START Wieruszów 04 U16 LD +0.5 V URBANIAK Jarosław Z/5164/18 2019 5
7 f 1 4.69 PIECH Maria RKS Łódź 03 U18 LD -0.1 -- KRAKOWIAK Lech JASZCZAK Stanisław Z/2253/17 2019 4 LDK!
8 f 1 4.50 MAŁECKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.6 -- KUŚ Tomasz Z/1959/17 2019
9 f 1 4.25 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD +0.3 -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2019 BEZ
10 f 1 3.94 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -0.5 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
Trójskok K
1 f 1 11.25 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD +0.3 III KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
2 f 1 10.70 WIŚNIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -0.4 IV KUŚ Tomasz Z/1958/17 2019
3 f 1 10.32 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U20 WP -0.6 IV BERLIŃSKI Florian Z/5076/15 2019 BEZ LDK!
4 f 1 9.53 MAŁECKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.9 -- KUŚ Tomasz Z/1959/17 2019
Kula (2) K
1 f 1 6.23 GAJEWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/0723/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 11.50 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2019 3
2 f 1 8.43 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -- B.D. Z/5190/18 2019 BEZ
3 f 1 8.29 HUBERT Patrycja UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -- ROSIAK Robert Z/0004/18 2019 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 8.93 SAMULSKA Wiktoria UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/1886/18 2019 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 29.27 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2019 3
2 f 1 27.82 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
3 f 1 27.46 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
4 f 1 18.81 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
  f 1 NM LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2019 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 25.27 GRONOSTAJ Patrycja LKS Maraton Turek 01 U20 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2822/18 2019 BEZ
100 m M
1 6 e 1 11.32 KUCKS Eryk UKS Skoczek Władysławów 00 U20 WP -1.5 III BERLIŃSKI Florian Z/3013/19 2019
2 10 e 1 11.61 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS -1.5 III ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
3 21 e 1 12.09 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -1.5 IV KUDŁA Jacek Z/0195/17 2019 3
4 24 e 1 12.30 TATARA Dawid BKL Bełchatów 04 U16 LD -1.5 V MANTYK Łukasz Z/3178/19 2019
5 32 e 1 13.14 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -1.5 -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
1 7 e 2 11.34 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD +0.8 III FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
2 13 e 2 11.77 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD +0.8 IV FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
3 23 e 2 12.24 NIEWIADOMSKI Dariusz niest. Łódź 94 Sen LD +0.8 -- B.D. 3
4 26 e 2 12.46 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U18 LD +0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2019 BEZ
5 28 e 2 12.61 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP +0.8 -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2019 BEZ
6 31 e 2 13.12 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD +0.8 -- KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
7 37 e 2 15.89 UŁAŃSKI Łukasz ULKS MOSiR Sieradz 07 U14 LD +0.8 -- FIRLIT Roman Z/0134/19 2019
1 2 e 3 11.05 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.1 II ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
2 8 e 3 11.42 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.1 III ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
3 9 e 3 11.58 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD +0.1 III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
4 13 e 3 11.77 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD +0.1 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
5 25 e 3 12.33 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04 U16 LD +0.1 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2019 BEZ
6 29 e 3 12.63 GRZEGORZEWSKI Adam KS Żeglina Sieradz 00 U20 LD +0.1 -- NOWAK Mieczysław Z/0902/17 2019 BEZ
1 5 e 4 11.25 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.6 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
2 16 e 4 11.78 PĘDZIWIATR Jakub ULKS MOSiR Sieradz 99 U23 LD -0.6 -- KUŚ Tomasz B.D. Z/0930/17 2019
3 17 e 4 11.79 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -0.6 IV KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2019 3 LDK!
4 22 e 4 12.16 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 03 U18 LD -0.6 IV MANTYK Łukasz Z/3046/17 2019 LDK!
5 27 e 4 12.47 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -0.6 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
6 34 e 4 13.59 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 05 U16 WP -0.6 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2019
7 35 e 4 13.88 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek 04 U16 WP -0.6 -- B.D. RYCZYŃSKI Zbigniew , Z/0993/19 , 2019 BEZ
1 1 e 5 11.01 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.1 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
2 15 e 5 11.78 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.1 IV KUŚ Tomasz Z/0259/19 2019
3 18 e 5 11.88 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U18 LD +0.1 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2019 4
4 19 e 5 11.90 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD +0.1 IV URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2019 2
5 30 e 5 12.93 KILAŃSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +0.1 -- BERLIŃSKI Florian Z/4655/18 2019 BEZ
6 33 e 5 13.22 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD +0.1 -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
1 3 e 6 11.16 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -0.8 II KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2
2 4 e 6 11.21 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.8 II ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
3 11 e 6 11.68 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -0.8 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5
4 12 e 6 11.72 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -0.8 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK!
5 20 e 6 11.94 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 01 U20 LD -0.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/2204/19 2019
6 36 e 6 14.11 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -0.8 -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2019
1 f 1 10.86 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.6 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
2 f 1 10.97 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.6 II ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
3 f 1 10.99 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.6 II KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2
4 f 1 11.04 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD +0.6 II FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
5 f 1 11.10 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.6 II ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
6 f 1 11.14 KUCKS Eryk UKS Skoczek Władysławów 00 U20 WP +0.6 II BERLIŃSKI Florian Z/3013/19 2019
7 f 1 11.29 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.6 II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
300 m M
1 1 s 1 34.93 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
2 3 s 1 35.45 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
3 4 s 1 35.47 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
4 5 s 1 35.74 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
5 7 s 1 36.00 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- MOTYL Edward B.D. Z/1516/14 2019 2
6 11 s 1 36.50 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
1 2 s 2 35.34 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2
2 8 s 2 36.14 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2019 2
3 9 s 2 36.16 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD -- FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. Z/1260/13 2019
4 10 s 2 36.45 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2
5 12 s 2 36.73 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL -- B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2019 2
6 18 s 2 37.19 PĘDZIWIATR Jakub ULKS MOSiR Sieradz 99 U23 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/0930/17 2019
1 13 s 3 36.79 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
2 14 s 3 36.87 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2019 3 LDK!
3 15 s 3 37.00 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
4 19 s 3 37.20 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
5 21 s 3 37.85 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2019 2
6 25 s 3 38.64 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
1 6 s 4 35.77 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2019 1
2 17 s 4 37.13 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
3 31 s 4 39.87 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2019 BEZ
4 33 s 4 39.93 KŁODAWSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2663/17 2019 5
5 34 s 4 40.53 GRZEGORZEWSKI Adam KS Żeglina Sieradz 00 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0902/17 2019 BEZ
1 23 s 5 38.23 NIEWIADOMSKI Dariusz niest. Łódź 94 Sen LD -- B.D. 3
2 24 s 5 38.60 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2204/19 2019
3 27 s 5 39.17 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/5717/18 2019 BEZ LDK!
4 29 s 5 39.45 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/3727/17 2019 4
5 30 s 5 39.66 TATARA Dawid BKL Bełchatów 04 U16 LD IV MANTYK Łukasz Z/3178/19 2019
6 36 s 5 41.01 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- B.D. Z/2214/19 2019
1 22 s 6 37.90 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
2 26 s 6 38.81 TEDYS Mateusz KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5383/18 2019 3
3 28 s 6 39.19 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04 U16 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2019 BEZ
4 37 s 6 41.23 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2019
5 38 s 6 41.90 JADWISZCZAK Wojciech KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4075/17 2019 BEZ
6 39 s 6 42.21 JÓŹWIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/0247/18 2019 4
1 16 s 7 37.08 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
2 20 s 7 37.72 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/0259/19 2019
3 32 s 7 39.88 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 04 U16 WP IV ROSIAK Robert Z/0003/18 2019 3
4 35 s 7 40.62 WIECZOREK Mikołaj UMLKS START Wieruszów 01 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3234/17 2019 4
5 40 s 7 42.72 HUĆKO Michał UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0240/18 2019 BEZ
800 m M
1 1 s 1 2:03.71 WRÓBEL Jakub ULKS MOSiR Sieradz 99 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/1161/16 2019
2 2 s 1 2:04.89 SZAFRAN Hubert KS Żeglina Sieradz 00 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/5760/15 2019 3
3 3 s 1 2:05.30 RZEPECKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/5000/15 2019
4 4 s 1 2:05.60 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2019 4
5 5 s 1 2:06.51 WIECZOREK Mikołaj UMLKS START Wieruszów 01 U20 LD IV URBANIAK Jarosław Z/3234/17 2019 4
6 6 s 1 2:11.14 UŁAŃSKI Jakub ULKS MOSiR Sieradz 04 U16 LD V FIRLIT Roman Z/0133/19 2019 5
7 7 s 1 2:18.67 WYSOCKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 05 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/4136/18 2019 BEZ
8 8 s 1 2:20.66 SZCZEPANIAK Igor AZS Łódź 04 U16 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna KUCZKOWSKI Piotr , Z/4229/19 , 2019 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:10.58 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
2 2 s 1 4:18.43 ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team 00 U20 LD IV WOJTAREK Jacek Z/2265/15 2019 4 LDK!
3 3 s 1 4:25.48 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 00 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/4837/15 2019 BEZ
4 4 s 1 4:26.70 RĘBACZ Sylwester KS Żeglina Sieradz 74 Masters LD -- NOWAK Mieczysław Z/4189/18 2019 BEZ
5 5 s 1 4:32.47 PETROSYAN Artur OLTS Opoczno Sport Team 05 U16 LD V WOJTAREK Jacek Z/0393/18 2019 LDK!
6 6 s 1 4:32.78 BEDNARZ Adam KS Żeglina Sieradz 94 Sen LD -- B.D. NOWAK Mieczysław , Z/1968/19 , 2019
7 7 s 1 4:39.24 MAŃKOWSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 98 U23 LD --
8 8 s 1 5:00.73 KRZYSZTOFIK Dawid OLTS Opoczno Sport Team 02 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0540/16 2019 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
3 3 e 1 16.08 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.2 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3
4 4 e 1 19.45 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.2 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5
  f 1 DQ MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.5 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.28 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.2 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
2 2 e 1 15.42 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD +0.2 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
  e 1 DNF RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK!
  e 1 DQ JADWISZCZAK Wojciech KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD +0.2 -- NOWAK Mieczysław Z/4075/17 2019 BEZ
1 f 1 14.27 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.5 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
2 f 1 14.97 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +0.5 II SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK!
3 f 1 15.72 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD +0.5 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
400 m pł J MŁ M
2 2 s 1 69.07 SZCZECIŃKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/1631/17 2019 5
  s 1 DNF JADWISZCZAK Wojciech KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4075/17 2019 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 59.45 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2019 2
Wzwyż M
1 f 1 2.00 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2019 2
2 f 1 1.61 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2019
3 f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 6.21 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 03 U18 LD +0.3 IV MANTYK Łukasz Z/3046/17 2019 LDK!
2 f 1 5.91 KAMAS Marek ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -0.3 IV KUŚ Tomasz Z/1961/17 2019
3 f 1 5.80 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD +1.2 -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2019 2
4 f 1 5.26 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD +0.4 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2019
5 f 1 5.26 KILAŃSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +0.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/4655/18 2019 BEZ
6 f 1 5.25 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.8 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3
7 f 1 5.06 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.3 -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2019 BEZ
Trójskok M
1 f 1 12.94 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 03 U18 LD +0.5 IV MANTYK Łukasz Z/3046/17 2019 LDK!
2 f 1 12.75 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.0 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2019 3 LDK!
3 f 1 12.03 SMUS Artur MULKS Żeromski Sieradz 99 U23 LD +0.4 -- KUŚ Tomasz Z/1780/16 2018 4
4 f 1 11.23 KŁODAWSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +0.3 -- BERLIŃSKI Florian Z/2663/17 2019 5
Kula (5) M
1 f 1 10.59 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
2 f 1 8.57 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
1 f 2 13.66 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD III KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
Kula (7.26) M
1 f 1 12.63 SULIŃSKI Andrzej KS Resursa Zduńska Wola 77 Masters LD III SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej B.D. , Z/0354/19 , 2019 BEZ
2 f 1 11.72 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
Oszczep (800) M
1 f 1 52.01 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U23 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2019 2
2 f 1 40.27 KIKOWSKI Wojciech niest. Łódź 48 Masters LD --
3 f 1 38.22 SULIŃSKI Andrzej KS Resursa Zduńska Wola 77 Masters LD -- SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej B.D. , Z/0354/19 , 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.0091409683228 sekund