Warszawa 11 - 12.05.2019
Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego. Mityng warszawski [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.75 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.5 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 123
2 3 e 1 12.83 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ +1.5 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
3 4 e 1 12.92 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.5 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
4 5 e 1 12.93 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.5 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
5 6 e 1 13.17 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ +1.5 III JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
6 8 e 1 13.43 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.5 IV OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2019 4
7 57 e 1 19.67 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +1.5 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
1 2 e 2 12.83 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.3 III RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2019 3 LDK!
2 7 e 2 13.25 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +0.3 IV OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
3 9 e 2 13.46 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +0.3 IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
4 11 e 2 13.61 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.3 IV MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK!
5 13 e 2 13.64 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ +0.3 IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2019 4 LDK!
6 21 e 2 13.86 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.3 -- OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2019 4
7 23 e 2 13.89 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.3 -- JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2019 4 LDK!
8 25 e 2 13.96 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.3 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
1 10 e 3 13.59 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.2 IV B.D. Z/3634/18 2019 5
2 14 e 3 13.66 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ +0.2 IV PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2019 5 LDK!
3 16 e 3 13.73 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.2 IV KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
4 22 e 3 13.88 KULCZYŃSKA Kinga AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.2 V B.D. Z/3633/18 2019
5 27 e 3 14.09 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ +0.2 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3456/18 2019 4
6 29 e 3 14.23 GORAL Blanka AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/1482/17 2019 5
7 31 e 3 14.24 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
8 46 e 3 14.83 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ +0.2 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
1 19 e 4 13.81 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ +1.8 V PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2019 BEZ LDK!
2 24 e 4 13.93 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +1.8 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2019 5
3 32 e 4 14.30 DRZEWIECKA Barbara UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ +1.8 -- BIENIEWICZ Joanna Z/1536/17 2019 5
4 35 e 4 14.47 MULARZUK Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ +1.8 V B.D. Z/0304/19 2019 BEZ
5 37 e 4 14.49 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +1.8 V MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
6 40 e 4 14.57 DOLNA Magdalena MUKS Płock 04 U16 MZ +1.8 -- MIESZKOWSKI Piotr Z/5382/18 2019 BEZ LDK!
7 41 e 4 14.60 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.8 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2019 BEZ LDK!
1 20 e 5 13.82 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 05 U16 MZ +1.3 V MIESZKOWSKI Piotr Z/0189/19 2019 LDK!
2 42 e 5 14.62 RADWAŃSKA Alicja UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +1.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0982/16 2019 BEZ LDK!
3 44 e 5 14.80 DRĘŻEK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1493/17 2019 BEZ
4 47 e 5 14.84 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.3 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
5 52 e 5 15.45 RUTKOWSKA Klaudia UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ +1.3 -- CZYŻ Maciej Z/0835/18 2019 BEZ
  e 5 DQ MIRGOS Monika UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/0567/19 2019
1 12 e 6 13.63 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ +2.8 IV GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
2 17 e 6 13.74 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ +2.8 IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2019 3 LDK!
3 26 e 6 14.01 IWANICKA Anna AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +2.8 -- DMP U20 B.D. Z/0702/19 2019 74
4 43 e 6 14.79 LESZCZYŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +2.8 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3196/19 2019
5 48 e 6 14.97 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ +2.8 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2019 LDK!
6 54 e 6 15.52 BRAUZE Antonina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +2.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2076/19 2019
7 55 e 6 16.28 LITEWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +2.8 -- B.D. Z/2110/19 2019
1 18 e 7 13.77 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ +0.6 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
2 30 e 7 14.23 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
3 33 e 7 14.37 KUSY Roksana MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ +0.6 V B.D. Z/2121/19 2019 BEZ LDK!
4 34 e 7 14.43 DĄBROWSKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 05 U16 MZ +0.6 V NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3549/19 2019 BEZ
5 38 e 7 14.52 OSSOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 06 U14 MZ +0.6 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1998/19 2019 LDK!
6 49 e 7 15.25 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.6 -- DMP U20 B.D. Z/0370/19 2019 51
7 53 e 7 15.46 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ +0.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2019 4 LDK!
8 56 e 7 16.76 MICHALSKA Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.6 -- B.D. Z/3367/19 2019
1 15 e 8 13.71 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +1.6 IV B.D. Z/3546/19 2019
2 28 e 8 14.12 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ +1.6 V B.D. Z/2864/19 2019
3 36 e 8 14.47 KISLING Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ +1.6 V MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2019
4 39 e 8 14.56 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
5 45 e 8 14.80 WOŹNIAK Iga MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ +1.6 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3108/17 2019 BEZ LDK!
6 50 e 8 15.32 WILCZYŃSKA Kinga MKS Bank BS Płońsk 06 U14 MZ +1.6 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1999/19 2019 LDK!
7 51 e 8 15.41 BEDNARSKA Zuzanna AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.6 -- B.D. Z/1461/19 2019
1 f 1 13.08 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ -0.1 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
2 f 1 13.09 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.1 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
3 f 1 13.84 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -0.1 -- B.D. Z/3546/19 2019
1 f 2 12.81 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 120
2 f 2 13.31 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ -0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
3 f 2 13.59 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.4 IV MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK!
4 f 2 13.68 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ -0.4 IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2019 4 LDK!
5 f 2 13.70 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2019 4
6 f 2 13.90 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2019 4
7 f 2 14.01 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.4 -- JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2019 4 LDK!
1 f 3 13.83 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +1.2 V B.D. Z/3634/18 2019 5
2 f 3 13.88 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ +1.2 V PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2019 BEZ LDK!
3 f 3 13.89 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ +1.2 V PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2019 5 LDK!
200 m K
1 s 1 24.48 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -0.5 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
2 s 1 25.29 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -0.5 II BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
3 s 1 25.84 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -0.5 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 s 1 26.02 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.5 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
5 s 1 26.94 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.5 III OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2019 3
6 s 1 27.35 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -0.5 IV ZAMECZNIK Jacek Z/5875/15 2019 4
7 s 1 27.55 JACKIEWICZ Patrycja UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ -0.5 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5392/15 2019 4 LDK!
8 s 1 27.72 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -0.5 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3
1 s 2 27.10 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ -0.5 III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2019 4 LDK!
2 s 2 27.57 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -0.5 IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
3 s 2 27.85 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.5 IV B.D. Z/0757/15 2019 2
4 s 2 28.15 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.5 IV JENDRYCH Marek Z/0362/17 2019 3
5 s 2 28.70 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 2 29.65 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.5 -- DMP U20 B.D. Z/3894/15 2019 4 73
7 s 2 30.64 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -0.5 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
8 s 2 32.31 BRANDYS Katarzyna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ -0.5 -- BIENIEWICZ Joanna Z/2897/17 2019 BEZ
1 s 3 27.18 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ +0.1 III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2019 2
2 s 3 28.12 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/1462/19 2019
3 s 3 28.25 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +0.1 -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 s 3 29.18 KOWALSKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ +0.1 V BIENIEWICZ Joanna Z/2900/17 2019 BEZ
5 s 3 29.58 GLIŃSKA Natalia UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ +0.1 V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0374/17 , 2019 5 LDK!
6 s 3 32.16 SKURZAK Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5440/18 2019 BEZ
7 s 3 33.26 BRAUZE Antonina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2076/19 2019
1 s 4 28.81 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.9 -- DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
2 s 4 29.65 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.9 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1914/16 2019 BEZ
3 s 4 30.04 STASZEWSKA Barbara UKS Wawer ZS 70 Warszawa 05 U16 MZ -0.9 V B.D. Z/3554/19 2019
4 s 4 30.49 DRZEWIECKA Barbara UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -0.9 -- BIENIEWICZ Joanna Z/1536/17 2019 5
5 s 4 30.84 KUKIER Karolina OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.9 -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/2265/18 2019 BEZ LDK!
6 s 4 31.02 LEWANDOWSKA Nastazja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.9 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2836/19 2019
7 s 4 31.16 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -0.9 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
8 s 4 31.23 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -0.9 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 39.07 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
2 s 1 39.70 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
3 s 1 42.46 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2019 2
4 s 1 42.51 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2019 4
5 s 1 42.91 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2019 2
6 s 1 42.99 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
7 s 1 43.86 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2019 3
8 s 1 44.08 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ III MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2019 3 LDK!
1 s 2 44.18 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
2 s 2 45.01 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1914/16 2019 BEZ
3 s 2 45.05 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon , Z/1742/16 , 2019 BEZ LDK!
4 s 2 45.35 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3456/18 2019 4
5 s 2 45.90 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2019 BEZ
6 s 2 45.96 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3894/15 2019 4
7 s 2 46.39 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 06 U14 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2019 5 LDK!
8 s 2 47.02 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/2106/19 2019
1 s 3 46.45 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2394/18 2019 BEZ
2 s 3 47.43 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ V MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
3 s 3 47.50 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3635/18 2019 BEZ
4 s 3 47.82 KUKIER Karolina OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna # Z/2265/18 2019 BEZ LDK!
5 s 3 48.39 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 06 U14 WN V GARBINO Andrzej Z/1934/18 2019 5
6 s 3 49.03 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
7 s 3 49.91 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
8 s 3 51.70 SKURZAK Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5440/18 2019 BEZ
1 s 4 45.39 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2019 4
2 s 4 47.61 STRUPCZEWSKA Julia MUKS Płock 02 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2713/19 2019
3 s 4 47.70 LEWANDOWSKA Nastazja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2836/19 2019
4 s 4 49.39 LESZCZYŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3196/19 2019
5 s 4 50.39 TRZASKA Julita UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/2136/18 2019 LDK!
6 s 4 50.94 RŻYSKO Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3165/19 2019
7 s 4 51.18 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2019 LDK!
8 s 4 53.20 DANKWA Emilia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/3548/19 2019
1 s 5 45.07 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD IV B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
2 s 5 46.31 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2019
3 s 5 55.82 WILCZYŃSKA Kinga MKS Bank BS Płońsk 06 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1999/19 2019 LDK!
  s 5 DQ BAGIŃSKA Maja niest. Warszawa # 04 U16 MZ --
1 s 6 47.29 KOWALSKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ V BIENIEWICZ Joanna Z/2900/17 2019 BEZ
2 s 6 48.61 SKARZYŃSKA Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 05 U16 MZ -- B.D. Z/3563/19 2019
3 s 6 54.69 OSSOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 06 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1998/19 2019 LDK!
  s 6 DNF STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
400 m K
1 1 s 1 64.34 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 64.50 GŁOWALA Katarzyna GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1037/19 2019
3 3 s 1 66.63 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
4 4 s 1 68.45 KAMIŃSKA Marcjanna UKS MTE Milanówek 03 U18 MZ -- DOMAGAŁA Joanna Z/2332/17 2019 BEZ
5 5 s 1 68.96 WÓJCIK Agata UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -- BIENIEWICZ Joanna Z/2894/17 2019 BEZ
6 6 s 1 72.50 ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0299/19 2019
7 7 s 1 74.05 TOŁWIŃSKA Agata UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/2515/19 2019
600 m K
1 1 s 1 1:32.49 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2019
2 2 s 1 1:34.82 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
3 3 s 1 1:37.54 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2019 3
4 4 s 1 1:40.89 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
5 5 s 1 1:41.34 LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- B.D. Z/2293/19 2019
6 6 s 1 1:42.63 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0782/18 2019 3
7 7 s 1 1:44.17 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0364/17 2019 3
8 8 s 1 1:44.37 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
9 10 s 1 1:45.78 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1874/18 2019 4 LDK!
10 11 s 1 1:45.80 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2019 3 LDK!
11 15 s 1 1:48.37 DĘBECKA Barbara SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1866/18 2019 5 LDK!
12 24 s 1 2:00.71 SPURTACZ Daniela AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/2866/19 2019
13 25 s 1 2:01.23 SOBIECH Alicja OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2760/19 2019
  s 1 DNF MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
1 9 s 2 1:45.22 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD IV MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 LDK!
2 12 s 2 1:46.75 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1477/17 2019 5
3 13 s 2 1:48.11 MODZELEWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U18 MZ -- B.D. Z/3560/19 2019
4 14 s 2 1:48.34 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2019 5 LDK!
5 16 s 2 1:50.00 NOWICKA Tamara MUKS Płock 04 U16 MZ V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0060/18 , 2019 5 LDK!
6 17 s 2 1:51.43 WOJNOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 04 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3269/17 2019 5
7 18 s 2 1:52.95 WÓJCIK Karolina OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2938/17 2019 BEZ
8 19 s 2 1:54.14 GAŁUZA Marta UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0564/19 2019
9 20 s 2 1:54.42 MADAJCZAK Aleksandra BKS Wataha Warszawa 05 U16 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2293/18 2019 BEZ
10 21 s 2 1:58.02 WÓJCIK Magdalena OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2939/17 2019 BEZ
11 22 s 2 1:59.52 KULPA Natalia OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2019 BEZ
12 23 s 2 2:00.65 ZBICZYŃSKA Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1085/16 , 2019 5 LDK!
13 26 s 2 2:11.15 ANDRZEJCZYK Marcelina AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3631/18 2019 BEZ
1000 m K
1 1 s 1 3:05.20 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ III WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
2 2 s 1 3:07.21 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2019 2
3 3 s 1 3:15.33 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. Z/2180/19 2019
4 4 s 1 3:17.74 KRUŻEWSKA Nina niest. Warszawa 05 U16 MZ IV
5 5 s 1 3:19.39 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1255/17 2019 5
6 6 s 1 3:21.74 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2019 4
7 7 s 1 3:36.16 KOPCZYŃSKA Natalia SSA Legia 1926 Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2197/19 2019
8 8 s 1 3:37.17 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2019 BEZ
80 pł K
1 1 e 1 13.34 ZWOLIŃSKA Marta KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +1.9 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3483/19 2019 4 LDK!
2 6 e 1 14.67 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.9 V CZYŻ Maciej Z/1256/17 2019 5
3 8 e 1 14.84 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.9 -- CZYŻ Maciej Z/2223/16 2019 4
4 7 e 1 14.84 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.9 -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2019 4
5 9 e 1 15.23 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +1.9 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
1 2 e 2 13.66 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.1 IV CZYŻ Maciej Z/2222/16 2019 3
2 3 e 2 13.78 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +1.1 IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
3 4 e 2 14.50 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.1 V B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
4 5 e 2 14.52 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.1 V B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2019 4 LDK!
5 10 e 2 15.29 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.1 -- CZYŻ Maciej Z/1255/17 2019 5
1 f 1 13.06 ZWOLIŃSKA Marta KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +1.6 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3483/19 2019 4 LDK!
2 f 1 13.73 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.6 IV CZYŻ Maciej Z/2222/16 2019 3
3 f 1 14.47 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.6 V B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 14.60 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.6 V CZYŻ Maciej Z/2223/16 2019 4
5 f 1 14.61 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.6 V CZYŻ Maciej Z/1256/17 2019 5
6 f 1 14.72 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.6 V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2019 4
7 f 1 14.78 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.6 V B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2019 4 LDK!
100 m pł J MŁ K
3 3 e 1 15.93 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -1.0 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
3 f 1 15.89 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.9 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 15.04 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -1.0 II B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2019
2 2 e 1 15.20 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -1.0 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
4 4 e 1 16.19 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -1.0 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
1 f 1 15.21 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.9 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
2 f 1 15.39 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.9 II B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2019
4 f 1 16.50 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.9 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
200 m pł K
1 1 s 1 31.55 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.8 III RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 31.86 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ +1.8 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 31.89 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.8 III BOROŃ Aldona Z/0403/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 33.92 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.8 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2019 4
5 5 s 1 36.23 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.8 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 37.37 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 04 U16 WN +1.8 -- B.D. Z/3506/19 2019
7 7 s 1 38.36 GORZKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo # 05 U16 WN +1.8 -- B.D. Z/3505/19 2019
8 8 s 1 39.04 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.8 -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
400 m pł K K
1 s 1 75.80 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -- B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
1500 m prz K
1 s 1 5:11.46 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
2 s 1 5:27.21 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U20 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2019 3 LDK!
3 s 1 5:37.17 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
4 s 1 5:44.72 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2019 4 LDK! 88
  s 1 DNF RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
4x100 m K
1 1 s 1 49.40 LIPIŃSKA Julia
SOKOŁOWSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
ŻUROWSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 01
00
01
01
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2758/17
Z/2324/15
Z/2152/16
Z/1754/17
2019
2019
2019
2019
2

3
2
2 2 s 1 53.13 KOWALSKA Justyna
SZYMANOWSKA Aleksandra
WIECZOREK Krystyna
MIELCZAREK Laura
UKS Herkules Sulejówek 04
04
04
04
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/2219/16
Z/2223/16
Z/1256/17
Z/2222/16
2019
2019
2019
2019
4
4
5
3
3 3 s 1 53.54 SOKÓŁ Oliwia
SUCHOWOLAK Lena
SOKÓŁ Aleksandra
CIURZYŃSKA Amelia
UKS Filipides Teresin 05
05
05
06
U16 MAZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej
, Z/0299/18
Z/3276/17
, Z/0298/18
Z/0392/19
, 2019
2019
, 2019
2019
4
3
BEZ

4 4 s 1 56.33 DIMITROW Maja
KWIATKOWSKA Dominika
DYŻAKOWSKA Alicja
LODKOWSKA Amelia
UKS Sprint 2020 Warszawa 04
05
05
05
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria
ZAKRZEWSKI Dariusz
B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz
B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz
Z/3456/18
Z/5638/18
, Z/5437/18
, Z/5438/18
2019
2019
, 2019
, 2019
4
4
BEZ
4
5 5 s 1 56.58 DRZEWIECKA Barbara
JASTRZĘBSKA Amelia
WYDRZYŃSKA Zofia
WÓJCIK Agata
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03
03
03
03
U18 MAZ -- BIENIEWICZ Joanna
BIENIEWICZ Joanna
BIENIEWICZ Joanna
BIENIEWICZ Joanna
Z/1536/17
Z/1538/17
Z/2895/17
Z/2894/17
2019
2019
2019
2019
5
BEZ
BEZ
BEZ
6 6 s 1 59.12 DĄBROWSKA Natalia
BRANDYS Katarzyna
KOWALSKA Marta
STASZEWSKA Barbara
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 05
04
04
05
U16 MAZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika
BIENIEWICZ Joanna
BIENIEWICZ Joanna
B.D.
Z/3549/19
Z/2897/17
Z/2900/17
Z/3554/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ

  s 1 DQ MULARZUK Natalia
NOWAKOWSKA Marcelina
POLANOWSKA Nina
RYMARZ Weronika
AKL Ursynów Warszawa 03
02
03
03
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/1480/17
Z/2149/16
, Z/1481/17
Z/2328/17
2019
2019
, 2019
2019
4
2
4
4
Wzwyż K
1 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 1.40 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
3 f 1 1.40 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/0403/17 2019 3 LDK!
4 f 1 1.35 BIENIAS Nicole UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2019 5
5 f 1 1.35 ZAWADZKA Ida UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2077/19 2019 BEZ
6 f 1 1.25 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2019 4
7 f 1 1.25 DRZYZGA Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2078/19 2019
8 f 1 1.20 WOŹNIAK Anna MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2358/19 2019 5 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1 117 150
2 f 1 2.80 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK! 72 116
3 f 1 2.60 LIZAK Weronika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/2518/19 2019 104
4 f 1 2.60 ŚLIWKA Maria AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2019 LDK!
4 f 1 2.60 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U16 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2019 4
6 f 1 2.60 PAWLAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/0336/18 2019 3
7 f 1 2.40 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
8 f 1 2.40 DĄBROWSKA Klaudia UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/2719/17 2019 BEZ
9 f 1 2.40 KISLING Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2019
W dal K
1 f 1 5.69 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ +0.9 II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
2 f 1 5.37 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.1 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
3 f 1 5.20 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ +1.4 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
4 f 1 5.18 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +1.1 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
5 f 1 4.87 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.5 IV DMP U20 RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 74
6 f 1 4.84 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.4 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 4.75 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.1 -- GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
8 f 1 4.72 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.0 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
9 f 1 4.39 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- B.D. Z/0757/15 2019 2
10 f 1 4.34 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.5 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
11 f 1 4.26 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ +2.4 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2019 4 LDK!
12 f 1 4.25 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/1462/19 2019
13 f 1 4.21 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ +0.7 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
14 f 1 4.13 KOWALSKA Magdalena MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +1.4 -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3048/17 , 2019 BEZ LDK!
15 f 1 3.91 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
16 f 1 3.76 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +0.9 -- KOZERA Piotr Z/0482/19 2019
17 f 1 3.50 NOWAK Elżbieta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ +0.8 -- BIENIEWICZ Joanna Z/2889/17 2019
1 f 2 5.09 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +1.2 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2019 4
2 f 2 4.80 PRUSIK Alicja OKLA Ostrołęka 05 U16 MZ +1.2 IV SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/1790/18 , 2019 5 LDK!
3 f 2 4.79 ZAWODNIK Maja MUKL Brodnica 04 U16 KP +2.5 V AFELTOWICZ Karol Z/0241/19 2019 4
4 f 2 4.79 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +1.7 V KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
5 f 2 4.78 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ +2.6 V GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
6 f 2 4.76 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.3 V RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2019 3 LDK!
7 f 2 4.72 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +2.4 V BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
8 f 2 4.63 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD +1.0 V B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
9 f 2 4.61 RADWAŃSKA Alicja UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -0.2 V MIERZEJEWSKI Marek Z/0982/16 2019 BEZ LDK!
10 f 2 4.39 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -0.4 -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2019 4
11 f 2 4.27 ZWOLIŃSKA Marta KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.8 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3483/19 2019 4 LDK!
12 f 2 4.21 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.2 -- CZYŻ Maciej Z/2222/16 2019 3
13 f 2 4.18 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.6 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2019 BEZ LDK!
14 f 2 4.14 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.9 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2019 5
15 f 2 4.10 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.6 -- CZYŻ Maciej Z/2223/16 2019 4
16 f 2 4.04 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ +0.6 -- B.D. Z/2864/19 2019
17 f 2 3.89 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.4 -- CZYŻ Maciej Z/1255/17 2019 5
18 f 2 3.78 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
19 f 2 3.30 FIRLĄG Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ -1.3 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/4114/18 2019 4
Trójskok K
1 f 1 10.89 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN -0.2 III CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2019 4
2 f 1 10.77 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -1.0 III BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
3 f 1 9.92 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -0.5 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
4 f 1 9.83 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -1.8 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2019 4 LDK!
5 f 1 9.63 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.5 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
6 f 1 9.40 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 03 U18 WN -2.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/3896/17 2019 4
7 f 1 7.14 JASTRZĘBSKA Amelia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -1.5 -- BIENIEWICZ Joanna Z/1538/17 2019 BEZ
  f 1 NM DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.36 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2019 4
2 f 1 12.62 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2706/17 2019 3
3 f 1 12.30 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2019 3
4 f 1 11.35 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2019 4
5 f 1 10.63 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
6 f 1 10.45 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/3457/18 , 2019 4 LDK!
7 f 1 9.74 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
8 f 1 9.59 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
9 f 1 7.31 RUTKOWSKA Klaudia UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0835/18 2019 BEZ
10 f 1 7.24 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/1462/19 2019
Kula (4) K
1 f 1 12.26 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
2 f 1 12.15 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II DMP RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 96
3 f 1 11.46 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
4 f 1 11.45 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
5 f 1 10.16 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U20 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2019 3
6 f 1 9.65 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
7 f 1 9.21 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
8 f 1 9.20 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
9 f 1 8.47 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.62 GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III SZUSTER Konrad Z/2730/18 2019 3 LDK!
2 f 1 27.24 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U16 MZ V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/3457/18 , 2019 4 LDK!
3 f 1 26.85 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2019 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 46.38 OLSZEWSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I DMP KĘCKI Krzysztof Z/2531/15 2019 1 123
2 f 1 44.08 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I DMP DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1 114 146
3 f 1 38.77 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2019 2
4 f 1 37.02 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ II BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
5 f 1 33.92 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2019 3
Młot (3) K
1 f 1 50.87 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK! 132
2 f 1 41.80 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2019 4 99
3 f 1 34.56 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2019 5 LDK!
4 f 1 28.90 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 04 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2019 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 63.38 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2019 170
2 f 1 60.59 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1 161
3 f 1 57.95 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1 152
Oszczep (500) K
1 f 1 42.19 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
2 f 1 33.45 PADZIK Weronika MUKS Płock 02 U18 MZ IV RÓJ Eugeniusz Z/2712/19 2019
3 f 1 31.97 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
4 f 1 24.50 WÓJCICKA Magdalena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -- BIENIEWICZ Joanna Z/2893/17 2019 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 41.68 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U20 MZ II WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2019 3
2 f 1 38.34 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał # Z/3626/18 2019 2
3 f 1 31.31 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U20 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2019 3
4 f 1 27.89 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
5 f 1 20.56 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
100 m M
1 1 e 1 10.85 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.4 I RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
2 2 e 1 11.00 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +0.4 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
3 4 e 1 11.30 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.4 II RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
4 6 e 1 11.34 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.4 III CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
5 8 e 1 11.46 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +0.4 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
6 12 e 1 11.57 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.4 III AFELTOWICZ Karol Z/0237/19 2019 2
7 14 e 1 11.66 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +0.4 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
1 3 e 2 11.27 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +1.3 II WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1
2 5 e 2 11.32 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ +1.3 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2019 3 LDK!
3 7 e 2 11.45 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +1.3 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
4 9 e 2 11.52 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +1.3 III ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
5 10 e 2 11.53 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.3 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 108
6 11 e 2 11.57 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ +1.3 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2019 3
7 24 e 2 12.25 GLEESON Matthew AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/3637/18 2019 4
  e 2 DNF CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.3 -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
1 15 e 3 11.78 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +3.0 IV PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
2 16 e 3 11.80 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +3.0 IV BUSZTA Stanisław Z/1188/18 2019 4
3 17 e 3 11.87 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +3.0 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2019 4 LDK!
4 19 e 3 12.00 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +3.0 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
5 20 e 3 12.08 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +3.0 -- MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019
6 23 e 3 12.24 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +3.0 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
7 25 e 3 12.32 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +3.0 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
8 30 e 3 12.47 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +3.0 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4 73
1 18 e 4 11.92 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.3 IV B.D. Z/4728/18 2019 BEZ
2 21 e 4 12.17 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +1.3 IV KRAWCZAK Andrzej # Z/0226/18 2019 5
3 27 e 4 12.40 PILIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.3 -- KOZERA Piotr Z/4739/18 2019 5
4 28 e 4 12.45 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.3 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2019 5 LDK!
5 32 e 4 12.52 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP +1.3 V ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2019 BEZ
6 33 e 4 12.53 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ +1.3 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
7 34 e 4 12.53 WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +1.3 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
8 36 e 4 12.71 BIEŃCZAK Bartosz AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/3636/18 2019 5
1 22 e 5 12.21 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +1.4 -- BUSZTA Stanisław # Z/1038/19 2019
2 35 e 5 12.62 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +1.4 V BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ
3 39 e 5 12.95 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.4 -- BOROŃ Aldona Z/3675/18 2019 BEZ
4 40 e 5 13.44 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.4 -- B.D. Z/0282/19 2019
5 41 e 5 13.55 GROBELNY Hubert MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ +1.4 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3671/18 2019 BEZ LDK!
6 42 e 5 13.58 CZUBA Jakub AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +1.4 -- B.D. Z/0305/19 2019 BEZ
7 43 e 5 13.81 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07 U14 MZ +1.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5436/18 2019 BEZ
8 45 e 5 14.05 WIŚNIEWSKI Tomasz UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +1.4 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1854/17 2019 BEZ LDK!
1 13 e 6 11.60 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 105
2 26 e 6 12.37 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +1.4 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4659/18 2019 5
3 29 e 6 12.46 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ +1.4 V B.D. Z/0387/19 2019
4 31 e 6 12.49 FALKOWSKI Jakub LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 04 U16 MZ +1.4 V B.D. B.D. , Z/3565/19 , 2019
5 37 e 6 12.75 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.4 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1018/17 , 2019 BEZ LDK!
6 38 e 6 12.77 MISZCZUK Mateusz MUKS Płock 05 U16 MZ +1.4 -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0188/19 , 2019 LDK!
7 44 e 6 13.87 WRONKA Kacper UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +1.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2019 BEZ
8 46 e 6 14.77 ZYGMUNT Maciej UKS LA Basket Warszawa 06 U14 MZ +1.4 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/2138/19 2019 LDK!
1 f 1 11.52 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.4 III CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
2 f 1 11.58 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +0.4 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
1 f 2 11.47 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.8 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 111
2 f 2 11.65 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.8 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 103
3 f 2 11.83 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.8 IV B.D. Z/4728/18 2019 BEZ
4 f 2 12.05 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +0.8 IV PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
1 f 3 11.58 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.1 III AFELTOWICZ Karol Z/0237/19 2019 2
2 f 3 11.69 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ +0.1 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2019 3
3 f 3 11.73 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.1 III ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
4 f 3 12.03 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +0.1 IV KRAWCZAK Andrzej # Z/0226/18 2019 5
5 f 3 12.63 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP +0.1 V ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2019 BEZ
200 m M
1 1 s 1 22.30 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +1.6 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
2 2 s 1 22.59 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +1.6 II WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1
3 3 s 1 22.69 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.6 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
4 4 s 1 23.13 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +1.6 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
5 5 s 1 23.28 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.6 III WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
6 6 s 1 23.43 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.6 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
7 9 s 1 23.61 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +1.6 IV CZYŻ Maciej Z/2133/17 2019 3
1 7 s 2 23.48 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +1.2 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
2 11 s 2 24.03 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +1.2 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4
3 13 s 2 24.27 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ +1.2 IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
4 14 s 2 24.30 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +1.2 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
5 18 s 2 24.69 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.2 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
6 20 s 2 25.40 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +1.2 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
7 22 s 2 25.59 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.2 -- BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4
1 16 s 3 24.60 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ +0.3 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
2 17 s 3 24.65 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.3 V CZYŻ Maciej Z/2214/16 2019 4
3 23 s 3 26.10 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ +0.3 -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2019 BEZ
4 24 s 3 26.48 KŁAKUS Igor UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.3 -- B.D. Z/0565/19 2019
5 25 s 3 26.98 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ +0.3 -- B.D. Z/2179/19 2019
6 26 s 3 28.43 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ +0.3 -- B.D. Z/2183/19 2019
1 8 s 4 23.59 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 97 U23 MZ -0.9 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
2 10 s 4 24.00 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.9 IV BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
3 12 s 4 24.23 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.9 IV BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK!
4 15 s 4 24.51 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.9 -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
5 19 s 4 24.89 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.9 -- B.D. Z/0563/19 2019
6 21 s 4 25.45 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ -0.9 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
300 m M
1 s 1 34.30 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 s 1 35.78 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
3 s 1 36.08 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2019 3
4 s 1 36.88 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2019 3
5 s 1 37.08 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
6 s 1 37.17 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4
7 s 1 37.94 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2019 3
8 s 1 38.98 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
1 s 2 36.94 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2019 3
2 s 2 39.01 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/1188/18 2019 4
3 s 2 39.15 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/4728/18 2019 BEZ
4 s 2 39.61 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2214/16 2019 4
5 s 2 40.05 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 04 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0058/18 , 2019 5 LDK!
6 s 2 41.96 ROSŁONIEC Piotr OKS Start Otwock 05 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/5523/18 2019 BEZ
7 s 2 43.04 CZARNECKI Wojciech UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/2899/17 2019 BEZ
8 s 2 43.55 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/2105/19 2019
1 s 3 37.76 PRZĄDAK Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2614/16 , 2019 BEZ LDK!
2 s 3 38.95 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2019 4
3 s 3 39.81 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2019 4
4 s 3 40.41 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2019 LDK!
5 s 3 41.03 BABIK Jan UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ V B.D. Z/0516/19 2019
6 s 3 43.24 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2019 BEZ LDK!
  s 3 DQ WRONKA Kacper UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2019 BEZ
1 s 4 35.64 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2
2 s 4 36.09 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2019 3
3 s 4 39.02 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0563/19 2019
4 s 4 40.56 EASHU Babbar niest. Warszawa 93 Sen MZ --
5 s 4 40.63 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
6 s 4 43.02 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3675/18 2019 BEZ
7 s 4 43.67 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 05 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2019 LDK!
8 s 4 50.29 ZYGMUNT Maciej UKS LA Basket Warszawa 06 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/2138/19 2019 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.97 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
2 4 s 1 53.48 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1530/19 2019 3 LDK!
3 5 s 1 54.31 KOŁODZIEJSKI Filip MUKS Płock 03 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0611/17 , 2019 BEZ LDK!
4 6 s 1 54.96 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD -- DMP DMP U20 WARDASZKA Andrzej # Z/2168/19 2019 29 83
5 8 s 1 57.82 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2019 5 LDK!
1 2 s 2 51.63 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2019 2 65 114
2 3 s 2 51.84 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III DMP DMP U20 DĄBKOWSKI Przemysław Z/1589/17 2019 63 111
3 7 s 2 55.64 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2019 3 LDK!
4 9 s 2 60.47 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
5 10 s 2 61.40 DĄBROWSKI Konrad UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/1535/17 2019 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:23.30 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 2 s 1 1:24.55 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2019 3
3 3 s 1 1:26.09 CIŻYŃSKI Błażej MUKL Brodnica 00 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2001/15 2019 4
4 4 s 1 1:27.32 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3
5 5 s 1 1:28.63 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
6 6 s 1 1:29.68 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
7 7 s 1 1:29.75 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2019 3 LDK!
8 8 s 1 1:32.05 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2019 BEZ LDK!
9 9 s 1 1:33.23 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD IV WARDASZKA Andrzej Z/5352/18 2019 BEZ
10 10 s 1 1:33.73 OLSZEWSKI Wojciech MUKS Płock 03 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2711/19 2019
11 11 s 1 1:33.93 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ IV TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2019 BEZ
12 12 s 1 1:36.09 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
13 13 s 1 1:58.51 ERLICH Maciej UKS Wawer ZS 70 Warszawa 05 U16 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3550/19 2019 BEZ
14 14 s 1 2:06.26 SZCZEPAŃSKI Kacper UKS Wawer ZS 70 Warszawa 05 U16 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3556/19 2019 BEZ
15 15 s 1 2:14.25 STROJNOWSKI Grzegorz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/3555/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 2:31.65 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2019 2
2 2 s 1 2:31.95 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2019 3 LDK!
3 3 s 1 2:37.99 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2019 3 LDK!
4 s 1 2:42.92 ILIEV Michał niest. Warszawa 00 U20 MZ --
5 6 s 1 2:44.92 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2019 3
6 8 s 1 2:46.37 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2019 4
7 9 s 1 2:47.30 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ
8 11 s 1 2:49.27 KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2019 5 LDK!
9 12 s 1 2:50.81 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
10 13 s 1 2:55.26 CHYLIŃSKI Alek AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1057/17 2019 BEZ
11 14 s 1 2:56.20 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
12 19 s 1 3:11.00 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0426/18 2019 BEZ LDK!
1 4 s 2 2:40.04 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87 Sen WN -- B.D.
2 5 s 2 2:41.45 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019
3 7 s 2 2:46.05 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ -- B.D. Z/1994/19 2019 4 LDK!
4 10 s 2 2:47.62 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 01 U20 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2127/17 2019 4
5 15 s 2 2:58.35 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/0271/19 2019
6 16 s 2 2:59.78 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/0396/19 2019 BEZ
7 17 s 2 3:02.87 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1926/18 2019 BEZ
8 18 s 2 3:03.88 MIELCAREK Ignacy SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1872/18 2019 LDK!
9 20 s 2 3:15.45 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/2516/19 2019
10 21 s 2 3:15.82 STĘPKA Stanisław OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3695/19 2019
3000 m M
1 1 s 1 8:53.96 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
2 2 s 1 8:59.57 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
3 3 s 1 9:03.91 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2019 3
4 4 s 1 9:05.93 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2019 2
5 5 s 1 9:11.94 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III B.D. Z/0283/19 2019
6 6 s 1 9:11.99 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2019 4
7 7 s 1 9:13.63 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2019 3
8 8 s 1 9:26.97 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2019 BEZ LDK!
9 9 s 1 9:35.14 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87 Sen WN -- B.D.
10 10 s 1 10:11.05 SELKE Radosław Lucjan UKS MTE Milanówek 85 Sen MZ -- B.D. Z/0511/19 2019
  s 1 DNF PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
  s 1 DNF MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/2183/19 2019
  s 1 DNF JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Masters MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2019 3
  s 1 DNF BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/2179/19 2019
110 m pł MŁ M
4 4 e 1 17.16 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -2.1 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 18.08 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -2.3 V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2019 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 16.45 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -2.1 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 3 e 1 17.15 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -2.1 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
2 f 1 16.47 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -2.3 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 f 1 17.62 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -2.3 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
110 m pł M (99.1) M
2 2 e 1 16.51 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -2.1 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
1 f 1 16.32 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -2.3 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
110 m pł M
1 1 s 1 15.28 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -0.2 II RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
2 3 s 1 15.49 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -0.2 II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
3 2 s 1 15.49 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -0.2 II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
4 4 s 1 16.38 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.2 III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
5 5 s 1 17.93 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 Sen PD -0.2 -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
200 m pł M
1 s 1 28.28 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.5 IV BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
2 s 1 30.95 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U16 MZ +1.5 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2019 BEZ LDK!
3 s 1 32.60 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 05 U16 MZ +1.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2908/19 2019 LDK!
4 s 1 32.80 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +1.5 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
5 s 1 33.63 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.5 -- BOROŃ Aldona Z/1598/19 2019
6 s 1 34.08 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ +1.5 -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
400 m pł J MŁ M
1 s 1 53.01 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA I DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK! 151
2 s 1 59.86 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
3 s 1 61.78 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
4 s 1 62.83 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
400 m pł M
1 s 1 55.09 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ II B.D. Z/1122/14 2019 2 LDK!
2 s 1 57.92 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ III B.D. Z/0638/18 2019 3 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:17.77 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ -- MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2019 2
2 2 s 1 6:34.08 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/5479/15 2019 4 97
3 3 s 1 7:03.17 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK! 74
4x100 m M
1 1 s 1 45.27 GARSTECKI Mikołaj
ZIELIŃSKI Stanisław
PRZYŻECKI Dominik
SULECKI Mateusz
AKL Ursynów Warszawa 00
01
01
00
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/4219/15
Z/4218/15
Z/2641/16
Z/1755/17
2019
2019
2019
2019
3
3
2
BEZ
2 2 s 1 49.90 ASTRACHANCEW Konrad
WAS Kacper
PIECHNA Wojciech
BARTOŚ Krzysztof
AZS-AWF Warszawa 05
04
02
03
U18 MAZ -- B.D.

ŁATKO Barbara
B.D.
Z/0271/19
Z/2420/17
Z/0282/19
2019
2019
2019

BEZ

  s 1 DQ KAMIONEK Patryk
WIELOSZ Mikołaj
ZWOLSKI Maciej
WOJCIECHOWSKI Gaurahari
UKS LA Basket Warszawa 04
04
04
05
U16 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
Z/3569/18
Z/3675/18
Z/1598/19
Z/4491/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ

BEZ
  s 1 DQ MAZUREK Mikołaj
SYKA Mateusz
SZYMAŃSKI Jakub
WIĘCKOWSKI Przemysław
UKS LA Basket Warszawa 02
02
02
02
U18 MAZ -- B.D. BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
B.D. BOROŃ Adam
B.D.
, Z/3677/16
Z/0301/19
, Z/0160/18
Z/4728/18
, 2019
2019
, 2019
2019
5

3
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.80 ZAKRZEWSKI Damian OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1097/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 1.80 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
3 f 1 1.80 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/2674/16 2019 BEZ
4 f 1 1.65 GWIAZDA Marcin OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ -- SZUSTER Konrad Z/2521/19 2019
5 f 1 1.60 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
6 f 1 1.55 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 1.50 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2019 BEZ
8 f 1 1.50 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2214/16 2019 4
9 f 1 1.45 MIANOWSKI Dawid GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0340/18 2019 BEZ
10 f 1 1.45 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2019 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.80 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2019 1 126
2 f 1 4.20 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II DMP KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 87
3 f 1 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
4 f 1 3.40 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
5 f 1 3.00 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
6 f 1 2.60 CHOJNACKI Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2108/18 2019 BEZ
7 f 1 2.40 WEREDA Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2107/18 2019 BEZ
8 f 1 2.40 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
9 f 1 2.20 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 07 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2019
10 f 1 2.00 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 06 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2019
11 f 1 2.00 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
  f 1 NM MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK!
  f 1 NM PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- DMP KACHKOVSKYI Gennadii B.D. Z/1588/14 2019
W dal M
1 f 1 6.93 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +2.1 II DMP RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 86
2 f 1 6.84 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +2.7 II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
3 f 1 6.46 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +2.2 III MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019
4 f 1 6.33 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +2.8 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
5 f 1 5.75 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa # 01 U20 MZ +2.2 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
6 f 1 5.24 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ +0.4 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
1 f 2 5.99 PILIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +2.8 IV KOZERA Piotr Z/4739/18 2019 5
2 f 2 5.73 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +1.5 -- BUSZTA Stanisław # Z/1038/19 2019
3 f 2 5.67 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +1.7 V BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ
4 f 2 5.65 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +0.6 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1018/17 , 2019 BEZ LDK!
5 f 2 5.61 WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.6 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
6 f 2 5.49 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +2.2 -- B.D. Z/4728/18 2019 BEZ
7 f 2 5.49 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +1.5 -- KRAWCZAK Andrzej # Z/0226/18 2019 5
8 f 2 5.25 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.8 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2019 5 LDK!
9 f 2 5.15 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -0.1 -- B.D. Z/0387/19 2019
10 f 2 4.86 GŁOWALA Michał GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +0.8 -- BUSZTA Stanisław Z/0338/18 2019 BEZ
11 f 2 4.80 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +2.7 -- DMP U20 B.D. Z/0282/19 2019 48
12 f 2 4.71 WIŚNIEWSKI Tomasz UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +2.5 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1854/17 2019 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.58 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.7 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK! 132
2 f 1 13.98 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +1.3 III DMP MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019 77
3 f 1 12.86 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ +0.1 IV ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
4 f 1 11.21 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.1 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2019 5 LDK!
  f 1 NM WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.98 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 10.68 SOJMA Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ V REDESTOWICZ Robert Z/2903/17 2019 BEZ
3 f 1 10.50 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0572/19 2019
4 f 1 8.97 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2019 LDK!
5 f 1 8.48 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
6 f 1 8.45 KOPCIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2344/19 2019 LDK!
1 f 2 14.74 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
2 f 2 12.91 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3211/17 2019 2 LDK!
3 f 2 11.52 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
4 f 2 10.96 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2019 4 LDK!
5 f 2 10.90 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
6 f 2 10.31 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 03 U18 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/3626/19 2019
7 f 2 10.30 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2019 3
8 f 2 9.88 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
Kula (6) M
1 f 1 17.73 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 B.D. Z/4325/15 2019 1 158
2 f 1 17.68 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
3 f 1 16.46 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2 147
4 f 1 14.65 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U20 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2019 2
5 f 1 14.07 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
Kula (7.26) M
1 f 1 13.13 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
2 f 1 12.54 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
3 f 1 12.01 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
Dysk (1) M
1 f 1 43.07 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 04 U16 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3746/17 2019 3
2 f 1 36.56 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0572/19 2019
3 f 1 35.60 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2019 BEZ
4 f 1 28.24 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
5 f 1 25.30 KOPCIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2344/19 2019 LDK!
6 f 1 25.04 ZALEWSKI Dawid OKLA Ostrołęka 05 U16 MZ -- SZUSTER Konrad Z/2868/19 2019
7 f 1 21.68 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2019 BEZ LDK!
8 f 1 19.00 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2019 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 33.60 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2019 4 LDK!
2 f 1 29.12 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
Dysk (1.75) M
1 f 1 57.56 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1 166
2 f 1 50.20 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
3 f 1 44.38 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
4 f 1 39.42 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2
5 f 1 34.18 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U20 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 56.64 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU I DMP KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M 147
2 f 1 40.54 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
3 f 1 39.64 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
4 f 1 28.24 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
  f 1 NM MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU -- DMP KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 53.53 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2019 3
2 f 1 53.48 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2019 3 118
3 f 1 47.75 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
4 f 1 43.51 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
5 f 1 40.78 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2019 5
Młot (6) M
1 f 1 52.13 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2530/16 2019 2 127
2 f 1 46.19 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4224/15 2019 4
Młot (7.26) M
1 f 1 68.51 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2019 M 155
2 f 1 59.12 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1 123
3 f 1 55.25 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
4 f 1 53.91 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2019 1
Oszczep (500) M
1 f 1 40.22 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 U14 MZ -- KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2019 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 42.55 FALKOWSKI Jakub LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 04 U16 MZ IV B.D. B.D. , Z/3565/19 , 2019
2 f 1 36.82 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -- ORZESZEK Krzysztof Z/5570/18 2019
3 f 1 32.03 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
4 f 1 26.45 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3675/18 2019 BEZ
5 f 1 24.66 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1598/19 2019
6 f 1 23.95 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
7 f 1 20.39 WASILEWSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1597/19 2019
8 f 1 18.62 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0398/19 2019
Oszczep (700) M
1 f 1 43.89 GOLIS Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2478/16 2019 4
2 f 1 39.51 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
3 f 1 38.82 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
4 f 1 35.34 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
5 f 1 29.38 OSIŃSKI Kacper UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/1542/17 2019 BEZ
6 f 1 27.02 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2019 3
7 f 1 26.49 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 62.60 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/3684/11 2019 1 103
2 f 1 61.48 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
3 f 1 59.63 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II DMP B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1 92
4 f 1 51.48 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
5 f 1 48.19 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3
6 f 1 48.16 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III PATLA Genowefa Z/2310/16 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.401453971863 sekund