Warszawa 24 - 26.01.2003 Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Jun Mł |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | a | 7.78 | KRÓL Joanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1987 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | a | 7.86 | MINDA Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | a | 7.92 | KARCZMAREK Katarzyna | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | a | 7.95 | GADZIŃSKA Agnieszka | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.86 | ROSJAN Karolina | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.91 | MINDA Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.86 | BLICHARSKA Danuta | AZS-AWF Warszawa | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.98 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U18 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech | ||||||||||
3 | e | 1 | 7.88 | BARTOSIAK Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1984 | U20 | PD | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.90 | SZALWA Karolina | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.79 | ZIÓŁKOWSKA Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.79 | GABRYELEWICZ Joanna | KS AZS AWF Poznań # | 1985 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.86 | KRÓL Joanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1987 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.87 | ARCISZEWSKA Ewa | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.81 | GÓRSKA Dorota | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.93 | CHUDZIAK Anna | MKS MOS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.98 | TEUL Joanna | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 8.05 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 7.92 | KANIECKA Magdalena | AZS Łódź # | 1985 | U20 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.97 | OKSENIUK Agnieszka | MKL Szczecin | 1984 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.15 | SZYMAŃSKA Anna | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 7.97 | FRĄCZEK Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.97 | KARCZMAREK Katarzyna | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.02 | PLEWNIA Marta | MKS-MOSM Bytom | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 8.10 | PABICH Marzena | MLKS Sokół Lubin # | 1987 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.98 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 4 | 8.00 | GADZIŃSKA Agnieszka | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 8.08 | RUTKOWSKA Justyna | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U18 | PD | -- | |||||||||||
1 | f | 7.76 | GABRYELEWICZ Joanna | KS AZS AWF Poznań # | 1985 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
1 | f | 7.88 | BARTOSIAK Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1984 | U20 | PD | -- | ||||||||||||
2 | f | 7.77 | BLICHARSKA Danuta | AZS-AWF Warszawa | 1985 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
2 | f | 7.88 | SZALWA Karolina | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
3 | f | 7.78 | GÓRSKA Dorota | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
3 | f | 7.92 | KANIECKA Magdalena | AZS Łódź # | 1985 | U20 | LD | -- | ||||||||||||
4 | f | 7.87 | ARCISZEWSKA Ewa | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
4 | f | 7.92 | FRĄCZEK Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
5 | f | 7.89 | ROSJAN Karolina | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
5 | f | 8.00 | OKSENIUK Agnieszka | MKL Szczecin | 1984 | U20 | ZP | -- | ||||||||||||
6 | f | 7.93 | ZIÓŁKOWSKA Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
5 | f | a | 7.96 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
6 | f | a | 8.00 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U18 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech | ||||||||||
1 | f | b | 8.00 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | f | b | 8.04 | PLEWNIA Marta | MKS-MOSM Bytom | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | b | 8.05 | RUTKOWSKA Justyna | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U18 | PD | -- | |||||||||||
4 | f | b | 8.12 | GANIEC Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek # | 1987 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
6 | f | b | 8.17 | PABICH Marzena | MLKS Sokół Lubin # | 1987 | U18 | DS | -- | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 26.00 | ZIÓŁKOWSKA Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | s | 3 | 26.45 | ROSJAN Karolina | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 26.51 | CHUDZIAK Anna | MKS MOS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | s | 4 | 26.10 | BLICHARSKA Danuta | AZS-AWF Warszawa | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | s | 4 | 26.34 | KORNAS Anna | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 4 | 27.32 | ŁUKOSZ Małgorzata | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1985 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 5 | 26.45 | KOTERAS Marta | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1984 | U20 | WP | III | |||||||||||
2 | s | 5 | 26.49 | SZALWA Karolina | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | III | |||||||||||
1 | e | 26.28 | DĄBROWSKA Sylwia | MKS Unia Hrubieszów # | 1986 | U18 | LU | III | ||||||||||||
2 | e | 27.60 | WŁODARCZYK Aleksandra | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | IV | ||||||||||||
3 | e | 27.80 | KOZUBA Katarzyna | AZS-AWF Katowice | 1986 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
1 | e | 2 | 26.66 | PATERKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 27.47 | BADZIO Ilona | KS Wisła Puławy # | 1986 | U18 | LU | IV | |||||||||||
3 | e | 2 | 27.61 | WOLIŃSKA Paulina | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1986 | U18 | LB | IV | |||||||||||
1 | e | 3 | 26.30 | NOSZCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 26.83 | OLSZAŃSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
1 | f | a | 25.65 | BLICHARSKA Danuta | AZS-AWF Warszawa | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||
1 | f | a | 25.99 | DĄBROWSKA Sylwia | MKS Unia Hrubieszów # | 1986 | U18 | LU | II | |||||||||||
2 | f | a | 25.99 | ZIÓŁKOWSKA Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | f | a | 26.12 | NOSZCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||
3 | f | a | 26.00 | KORNAS Anna | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | f | a | 26.34 | PATERKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||
1 | f | b | 26.24 | ROSJAN Karolina | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | II | |||||||||||
1 | f | b | 26.71 | OLSZAŃSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
2 | f | b | 26.57 | SZALWA Karolina | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | III | |||||||||||
2 | f | b | 27.20 | BADZIO Ilona | KS Wisła Puławy # | 1986 | U18 | LU | III | |||||||||||
3 | f | b | 27.72 | WŁODARCZYK Aleksandra | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
1 | 26.64 | KASICA Agnieszka | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | III | |||||||||||||
2 | 27.02 | FRANKIEWICZ Marta | BKS Bydgoszcz | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 42.90 | PYTKA Dorota | MLUKS Tarnów | 1987 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 42.24 | MŁYNARCZYK Danuta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 43.39 | PALIŃSKA Małgorzata | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 43.92 | FICK Ewelina | TS AKS Chorzów # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 44.08 | WITEK Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 43.10 | ILCZUK Weronika | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/2529/20 | 2023 | ||||||||
1 | e | 6 | 42.16 | KONERT Anita | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U18 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 6 | 42.73 | ZIELIŃSKA Weronika | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | e | 7 | 42.55 | REDEK Aleksandra | OKS Start Otwock | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 44.20 | SZARZYŃSKA Katarzyna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 8 | 41.72 | PURA Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 8 | 44.23 | RYDZ Katarzyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | f | a | 41.69 | PURA Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | f | a | 42.24 | KONERT Anita | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | f | a | 42.83 | MŁYNARCZYK Danuta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | b | 41.70 | REDEK Aleksandra | OKS Start Otwock | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | f | b | 42.77 | PYTKA Dorota | MLUKS Tarnów | 1987 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | f | b | 42.80 | ZIELIŃSKA Weronika | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.82 | ŁUKASIK Bożena | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 62.76 | NIEWIADOMSKA Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 57.69 | KAJTOCH Jolanta | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 61.44 | WŁODARSKA Marta | KS Wejher Wejherowo # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 60.66 | TUTAK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 62.24 | LITWINIUK Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | IV | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 61.66 | JANICKA Ewa | TS Olimpia Poznań # | 1985 | U20 | WP | III | PTAK Krzysztof | ||||||||||
2 | s | 4 | 61.85 | SZYDŁOWSKA Alicja | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1984 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | s | 4 | MUSIAŁCZYK Agnieszka | RKS Łódź # | 1984 | U20 | LD | |||||||||||||
3 | s | 4 | 62.90 | ZASŁAWSKA Krystyna | STS Pomerania Szczecinek # | 1984 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
1 | s | 5 | 61.31 | PAŹDZIOR Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 5 | 61.73 | KUSION Renata | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | f | a | 57.08 | KAJTOCH Jolanta | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | II | |||||||||||
1 | f | a | 60.63 | PAŹDZIOR Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | f | a | 57.60 | ŁUKASIK Bożena | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | f | a | 60.62 | TUTAK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | f | b | 61.31 | WŁODARSKA Marta | KS Wejher Wejherowo # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | b | 61.60 | JANICKA Ewa | TS Olimpia Poznań # | 1985 | U20 | WP | III | PTAK Krzysztof | ||||||||||
3 | 65.02 | CIERLIK Ewa | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | -- | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:41.35 | ZEMBRZUSKA Justyna | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 1:42.25 | KIEDROWICZ Olga | LLKS Osowa Sień # | 1986 | U18 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:37.15 | KONSEK Magdalena | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:37.31 | OSIŃSKA Marta | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 1:40.64 | WIJAS Izabela | UKS WiR Łopuszno | 1987 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:37.39 | TOMZA Ernesta | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:41.41 | BADURA Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 1:38.96 | KNIEFEL Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 1:41.54 | GROCHOCKA Małgorzata | RKS Skra Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:42.69 | SIEMIENIAK Krystyna | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1987 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | f | 1:36.59 | TOMZA Ernesta | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||
2 | f | 1:37.05 | ZEMBRZUSKA Justyna | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||||
3 | f | 1:37.90 | KONSEK Magdalena | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
4 | f | 1:38.50 | OSIŃSKA Marta | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
5 | f | 1:38.53 | BADURA Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
6 | f | 1:39.34 | KNIEFEL Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2:15.32 | WIŚNIOWSKA Monika | WLKS Nowe Iganie # | 1984 | U20 | MZ | II | # | |||||||||||
2 | f | 2:15.81 | GRUSZKA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | II | ||||||||||||
3 | f | 2:16.08 | DRĄŻKOWSKA Małgorzata | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKA Agnieszka | |||||||||||
4 | f | 2:17.96 | CZARNECKA Monika | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | ||||||||||||
5 | f | 2:18.41 | NAJDA Anna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U20 | WN | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | |||||||||||
6 | f | 2:21.07 | DRYPS Emilia | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | III | ||||||||||||
1 | w | 2:20.31 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | U20 | PM | III | # | 819 | ||||||||||
1 | w | 2:32.15 | CICHOSZ Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1986 | U18 | PM | -- | 666 | |||||||||||
2 | w | 2:21.30 | LEWICKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | III | 806 | |||||||||||
2 | w | 2:39.46 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | -- | 579 | |||||||||||
3 | w | 2:27.49 | KACZMAREK Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | IV | 725 | |||||||||||
3 | w | 2:39.49 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U18 | MZ | -- | 579 | |||||||||||
4 | w | 2:27.55 | MUSIAŁ Aneta | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | IV | 724 | |||||||||||
4 | w | 2:40.29 | CHUDOMIĘT Olga | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | 570 | |||||||||||
5 | w | 2:34.26 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | -- | 640 | |||||||||||
5 | w | 2:42.61 | NOWAK Olimpia | MUKS Kadet Rawicz # | 1988 | U16 | WP | -- | 543 | |||||||||||
6 | w | 2:47.63 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -- | # | 488 | ||||||||||
6 | w | 2:50.01 | NOWAKOWSKA Marzena | SKS Start Łódź # | 1985 | U20 | LD | -- | 463 | |||||||||||
7 | w | 2:47.81 | RADZIKOWSKA Emilia | SKS Start Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | 487 | |||||||||||
8 | w | 2:51.45 | NIEDŹWIEDŹ Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | 449 | |||||||||||
8 | w | 2:58.34 | CZAPELKA Aleksandra | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U20 | SL | -- | 381 | |||||||||||
9 | w | 2:52.98 | BAREJA Justyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U18 | LU | -- | 433 | |||||||||||
10 | w | 2:57.48 | RATYŃSKA Anna | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | -- | 389 | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:06.03 | BARCEWICZ Marta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 3:07.48 | KORDUS Anna | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U18 | WP | -- | MOTYL Edward | 1 | |||||||||
3 | s | 1 | 3:08.95 | RURYNKIEWICZ Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U18 | OP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 3:08.77 | GLUZA Monika | UKS Czwórka Żory # | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:10.06 | WŁODAREK Paulina | MKL Szczecin | 1987 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
1 | w | 2:57.95 | NIEMCZAK Dorota | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1988 | U16 | PK | II | 0 | |||||||||||
1 | w | 2:58.82 | DEPTUŁA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U18 | SL | -- | 0 | |||||||||||
2 | w | 3:00.39 | TOMASZEK Żaneta | TS AKS Chorzów # | 1986 | U18 | SL | -- | 0 | |||||||||||
2 | w | 3:03.72 | STANIEWSKA Agnieszka | niest. Poznań # | 1986 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. | 2 | 0 | |||||||||
3 | w | 3:04.00 | NOWAK Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | -- | 0 | |||||||||||
3 | w | 3:06.41 | KNAP Ilona | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | -- | 0 | |||||||||||
4 | w | 3:04.23 | WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | # | 0 | ||||||||||
4 | w | 3:08.52 | LESIK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | 0 | ||||||||||
4 | w | 3:09.86 | PERZ Kamila | UKS WiR Łopuszno | 1987 | U18 | SK | -- | 0 | |||||||||||
5 | w | 3:06.31 | HINC Katarzyna | Olimpia Dobre Miasto | 1987 | U18 | WN | -- | DZIĄBA Bogusław | 0 | ||||||||||
5 | w | 3:10.76 | ŻUREK Monika | KS Wda Świecie # | 1987 | U18 | KP | -- | 0 | |||||||||||
6 | w | 3:08.35 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U18 | PM | -- | 0 | |||||||||||
6 | w | 3:13.06 | WOJA Justyna | MUKS Płock | 1987 | U18 | MZ | -- | 0 | |||||||||||
7 | w | 3:11.65 | CIWIS Ewelina | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1987 | U18 | SL | -- | 0 | |||||||||||
7 | w | 3:15.16 | KOŁODZIEJSKA Sandra | SKS Start Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | 0 | |||||||||||
8 | w | 3:11.92 | ZIMOLONG Nikola | UKS-MOS Opole # | 1987 | U18 | OP | -- | 0 | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:35.60 | CIEŚLIK Anna | UKS Olimp Kozienice # | 1984 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
2 | 4:37.35 | KUŚ Joanna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 4:41.70 | BERNARDELLI Iwona | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | U20 | PD | II | B.D. # | Z/1932/11 | 2024 | ||||||||||
4 | 4:41.96 | EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia | WKS Śląsk Wrocław # | 1984 | U20 | DS | II | |||||||||||||
5 | 4:45.44 | UDAŁOW Dorota | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||||
6 | 4:47.11 | PLIŚ Renata | MKL Maraton Świnoujście # | 1985 | U20 | ZP | III | WALKOWIAK Janusz # | Z/5075/11 | 2022 | M | |||||||||
7 | 4:53.66 | STADNICKA Patrycja | MKS Unia Hrubieszów # | 1985 | U20 | LU | III | |||||||||||||
8 | 5:00.08 | PIETRZAK Monika | LKS Olymp Błonie # | 1985 | U20 | MZ | IV | |||||||||||||
9 | 5:01.23 | ZBRÓG Monika | LUKS Orneta # | 1985 | U20 | WN | IV | |||||||||||||
10 | 5:07.33 | URBANIAK Paulina | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1985 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 9:48.41 | NĘCKA Urszula | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | I | |||||||||||||
3 | 9:58.46 | MUDY-MADER Justyna | KKL Stal Stalowa Wola # | 1984 | U20 | PK | II | |||||||||||||
4 | 10:02.35 | KACZMARCZYK Beata | WLKS Nowe Iganie # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
5 | 10:13.42 | CHOCIAJ Beata | LKS Polkowice | 1984 | U20 | DS | II | |||||||||||||
6 | 10:17.34 | KOWALSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKI Marian | Z/2631/11 | 2023 | MM | |||||||||
7 | 10:29.67 | GLISZCZYŃSKA Krystyna | MLKS Baszta Bytów # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
8 | 10:30.21 | ZRADA Agnieszka | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | III | B.D. | Z/0869/11 | 1 | ||||||||||
9 | 10:32.57 | MIERZEJEWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | III | |||||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 8.90 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 9.16 | BLICHARSKA Gabriela | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 9.42 | JONAK Marta | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.74 | KAMIŃSKA Małgorzata | MKS Osa Zgorzelec # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 9.04 | NABIAŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 9.05 | PIETREWICZ Dorota | KS Orzeł Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 9.19 | JANECKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 9.24 | WRÓBEL Małgorzata | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U18 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 9.73 | GRABISZEWSKA Maria | RKS Skra Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | 9.11 | WRÓBEL Małgorzata | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U18 | PK | -- | ||||||||||||
3 | f | 9.38 | JONAK Marta | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||
5 | f | 9.66 | GRABISZEWSKA Maria | RKS Skra Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | 8.83 | NABIAŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
1 | 9.17 | KACPEREK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
2 | 8.94 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 9.23 | ROKICKA Katarzyna | KS Orzeł Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||||
3 | 9.01 | PIETREWICZ Dorota | KS Orzeł Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||||
3 | 9.36 | LENTKA Joanna | MKS MOS Wrocław # | 1987 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
4 | 9.08 | KACPEREK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
4 | 9.66 | ANDROSZ Beata | TS AKS Chorzów # | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 9.17 | JANECKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
6 | 9.19 | BLICHARSKA Gabriela | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||||
2 | w | 1 | 9.17 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -- | # | 875 | |||||||||
3 | w | 1 | 9.45 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | -- | 818 | ||||||||||
1 | w | 2 | 9.03 | NOWAK Olimpia | MUKS Kadet Rawicz # | 1988 | U16 | WP | -- | 904 | ||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 8.79 | CZERWIŃSKA Aneta | KS Orzeł Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
2 | f | 9.04 | CZYŻ Agnieszka | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
3 | f | 9.20 | KRZEMIEŃ Marzena | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | U20 | MA | -- | GRANDYS Janusz | |||||||||||
4 | f | 9.24 | KISIELEWICZ Katarzyna | MKS MOS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
5 | f | 9.68 | MERWA Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | 8.92 | CZERWIŃSKA Aneta | KS Orzeł Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||||
1 | 9.11 | CZYŻ Agnieszka | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
2 | 9.37 | KISIELEWICZ Katarzyna | MKS MOS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
2 | 9.42 | WOROPAJ Justyna | MKS MOS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
3 | 9.41 | KRZEMIEŃ Marzena | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | U20 | MA | -- | GRANDYS Janusz | ||||||||||||
3 | 9.78 | MERWA Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||||
6 | w | 10.95 | WOROPAJ Justyna | MKS MOS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -- | 545 | |||||||||||
1 | w | 2 | 9.14 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | U20 | PM | -- | # | 881 | |||||||||
1 | w | 2 | 9.23 | KACZMAREK Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | 862 | ||||||||||
1 | w | 2 | 9.39 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | -- | 830 | ||||||||||
1 | w | 2 | 9.39 | LEWICKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | -- | 830 | ||||||||||
2 | w | 2 | 9.49 | MUSIAŁ Aneta | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | -- | 810 | ||||||||||
3 | w | 2 | 9.82 | CZAPELKA Aleksandra | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U20 | SL | -- | 746 | ||||||||||
4 | w | 2 | 9.88 | NOWAKOWSKA Marzena | SKS Start Łódź # | 1985 | U20 | LD | -- | 735 | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.73 | WARZECHA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | I | |||||||||||||
1 | 1.75 | STANIEC Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | I | |||||||||||||
2 | 1.67 | DEJEWSKA Tatiana | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||||
2 | 1.73 | KASPRZYCKA-PYRA Justyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | I | # | ||||||||||||
3 | 1.67 | CZYCZEWSKA Elżbieta | ZLKL Zielona Góra # | 1985 | U20 | LB | II | |||||||||||||
3 | 1.70 | ZAWIŁA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | I | # | ||||||||||||
4 | 1.63 | JANKOWSKA Karolina | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||||
4 | 1.70 | LIĆWINKO Kamila | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U18 | PD | I | # | ||||||||||||
5 | 1.58 | FUMINKOWSKA Marlena | MULKS MOS Sieradz # | 1985 | U20 | LD | III | |||||||||||||
5 | 1.67 | JUNGOWSKA Joanna | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U18 | MZ | II | |||||||||||||
6 | 1.58 | KORCZYK Magdalena | UKS Technik Jarocin # | 1984 | U20 | WP | III | KONIECZNY Maciej | ||||||||||||
6 | 1.67 | ŚNIADAŁA Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | II | |||||||||||||
7 | 1.63 | PUSTÓWKA Maja | SKLA Słupsk | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
7 | 1.63 | GÓRSKA Aleksandra | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
9 | 1.63 | WYZGA Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | II | |||||||||||||
10 | 1.58 | KADUSZKIEWICZ Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U18 | MA | III | |||||||||||||
10 | 1.58 | SARBA Karolina | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
10 | 1.58 | ZARECKA Aleksandra | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U18 | PD | III | # | ||||||||||||
13 | 1.58 | ŻELECHOWSKA Aleksandra | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
14 | 1.58 | JACZYNOWSKA Dominika | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | III | |||||||||||||
1 | w | 1.69 | LEWICKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | II | 842 | |||||||||||
1 | w | 1.78 | NOWAK Olimpia | MUKS Kadet Rawicz # | 1988 | U16 | WP | I | 953 | |||||||||||
2 | w | 1.60 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U18 | MZ | III | 736 | |||||||||||
2 | w | 1.63 | MUSIAŁ Aneta | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | II | 771 | |||||||||||
3 | w | 1.60 | CHUDOMIĘT Olga | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | 736 | |||||||||||
3 | w | 1.63 | KACZMAREK Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | II | 771 | |||||||||||
4 | w | 1.60 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | # | 736 | ||||||||||
5 | w | 1.57 | BAREJA Justyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U18 | LU | III | 701 | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.50 | KLIMASZEWSKA Małgorzata | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | I | |||||||||||||
2 | 3.40 | KŁAPTOCZ Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | I | |||||||||||||
3 | 3.40 | ZALEWSKA Emilia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
4 | 3.20 | ADAMCZAK Justyna | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | II | |||||||||||||
5 | 2.60 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 2.40 | MICHALKIEWICZ Karolina | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
1 | w | 3.90 | HUCULAK Anna | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | M | 0 | |||||||||||
2 | w | 3.80 | RATAJCZAK Justyna | MKL Szczecin # | 1985 | U20 | ZP | M | # | 0 | ||||||||||
3 | w | 3.80 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin # | 1984 | U20 | ZP | M | # | 0 | ||||||||||
4 | w | 3.80 | WIERZBICKA Katarzyna | KL Gdynia | 1984 | U20 | PM | M | 0 | |||||||||||
5 | w | 3.70 | CZOK Maria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1984 | U20 | OP | I | # | 0 | ||||||||||
6 | w | 3.70 | DĘBSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1985 | U20 | LU | I | # | 0 | ||||||||||
7 | w | 3.40 | KALINOWSKA Oliwia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | I | 0 | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.71 | KOSUDA Agata | AZS UMCS Lublin # | 1984 | U20 | LU | II | |||||||||||||
1 | 5.77 | PIOTROWSKA Monika | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U18 | MZ | II | |||||||||||||
2 | 5.60 | NIEWCZAS Agnieszka | MLKS Sokół Lubin # | 1987 | U18 | DS | II | |||||||||||||
2 | 5.71 | CUBAŁA Aneta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||||
3 | 5.25 | OLKIEWICZ Monika | AZS-AWF Gorzów | 1987 | U18 | LB | III | # | ||||||||||||
3 | 5.64 | MISZCZAK Dominika | PLKS Gwda Piła # | 1985 | U20 | WP | II | |||||||||||||
4 | 5.28 | WILK Ewelina | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | U20 | MA | III | |||||||||||||
5 | 5.25 | JAKUBIAK Agata | KS Warszawianka W-wa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||||
6 | 5.23 | KOWALEWSKA Karolina | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1984 | U20 | WP | III | |||||||||||||
7 | 5.20 | TARNOWSKA Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1985 | U20 | WN | III | |||||||||||||
1 | w | 5.39 | NOWAK Olimpia | MUKS Kadet Rawicz # | 1988 | U16 | WP | III | 668 | |||||||||||
1 | w | 5.84 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | U20 | PM | I | # | 801 | ||||||||||
2 | w | 5.22 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | # | 620 | ||||||||||
2 | w | 5.56 | LEWICKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | II | 717 | |||||||||||
3 | w | 5.12 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | III | 592 | |||||||||||
3 | w | 5.27 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | III | 634 | |||||||||||
4 | w | 5.10 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U18 | MZ | III | 587 | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.17 | BACHMATIUK Magdalena | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U18 | WP | I | # | ||||||||||||
1 | 12.89 | KOSUDA Agata | AZS UMCS Lublin # | 1984 | U20 | LU | I | |||||||||||||
2 | 11.94 | ŁUKASZEWICZ Monika | MKS Aleksandrów Łódzki | 1986 | U18 | LD | II | |||||||||||||
2 | 12.19 | WILK Ewelina | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | U20 | MA | I | |||||||||||||
3 | 11.50 | WIŚNIEWSKA Sylwia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U18 | LU | II | |||||||||||||
3 | 11.62 | KANIECKA Magdalena | AZS Łódź # | 1985 | U20 | LD | II | |||||||||||||
4 | 11.45 | JERZYKOWSKA Olga | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
4 | 11.50 | ZIMNICKA Marta | niest. Kraków # | 1985 | U20 | MA | II | |||||||||||||
5 | 11.28 | WOJNOWSKA Monika | KS Gwardia Piła # | 1987 | U18 | WP | III | |||||||||||||
5 | 11.46 | DĄBROWSKA Karolina | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
6 | 11.22 | POTYRAŁA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U18 | PK | III | |||||||||||||
6 | 11.40 | MŁODZIANKIEWICZ Kamila | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||||
7 | 11.15 | CICHOSZEWSKA Agata | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U18 | WP | III | PTAK Krzysztof | M | |||||||||||
7 | 11.35 | FIDOS Angelika | AZS Łódź # | 1985 | U20 | LD | III | |||||||||||||
8 | 11.14 | MICHALAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | |||||||||||||
8 | 11.18 | PAŁAC Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | U20 | MA | III | |||||||||||||
9 | 11.07 | WIELECHOWSKA Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U20 | WN | III | |||||||||||||
10 | 10.84 | LEWANDOWSKA Ewelina | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 12.57 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | I | # | |||||||||||
3 | f | 12.23 | ARMACKA Aneta | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1986 | U18 | LD | II | ||||||||||||
4 | f | 12.04 | GORCZYCA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | II | ||||||||||||
5 | f | 11.82 | WOJTYŁA Paulina | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | II | ||||||||||||
6 | f | 11.69 | KASPRZAK Anna | MKS Calisia Kalisz # | 1986 | U18 | WP | III | ||||||||||||
7 | f | 11.66 | CZAJA Marta | SKLA Słupsk | 1987 | U18 | PM | III | ||||||||||||
8 | f | 11.32 | OTTO Daria | MKS Calisia Kalisz # | 1987 | U18 | WP | III | ||||||||||||
9 | f | 10.92 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | ||||||||||||
1 | 14.25 | PREDEL Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | I | |||||||||||||
2 | 13.24 | DROP Małgorzata | LKS Polkowice | 1985 | U20 | DS | I | |||||||||||||
3 | 12.44 | MIGDA Alicja | SKS Start Łódź # | 1985 | U20 | LD | II | |||||||||||||
1 | w | 10.31 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | # | 550 | ||||||||||
1 | w | 13.03 | LEWICKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | I | 729 | |||||||||||
2 | w | 9.98 | NIEDŹWIEDŹ Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | IV | 528 | |||||||||||
2 | w | 11.72 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | U20 | PM | III | # | 643 | ||||||||||
3 | w | 9.98 | CHUDOMIĘT Olga | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | IV | 528 | |||||||||||
3 | w | 11.44 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | III | 624 | |||||||||||
5-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 3924 | LEWICKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 3845 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
3 | 3429 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | -- | |||||||||||||
4 | 3393 | KACZMAREK Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
5 | 3370 | MUSIAŁ Aneta | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
6 | 3006 | RABINIAK Ewelina | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1984 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
7 | 2823 | NOWAKOWSKA Marzena | SKS Start Łódź # | 1985 | U20 | LD | -- | |||||||||||||
8 | 2592 | CZAPELKA Aleksandra | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
5-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
3 | 3123 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||||
4 | 3007 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
6 | 2756 | NIEDŹWIEDŹ Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
7 | 2730 | BAREJA Justyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U18 | LU | -- | |||||||||||||
8 | 2617 | RATYŃSKA Anna | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
9 | 2580 | RADZIKOWSKA Emilia | SKS Start Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | |||||||||||||
10 | 2303 | CICHOSZ Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
1 | w | 3460 | NOWAK Olimpia | MUKS Kadet Rawicz # | 1988 | U16 | WP | -- | 0 | |||||||||||
2 | w | 3269 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -- | # | 0 | ||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 7.34 | ZIELIŃSKI Kamil | RKS Łódź | 1986 | U18 | LD | -- | ||||||||||||
1 | e | 1 | 7.03 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.08 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 7.07 | GRZEGORCZYK Karol | PLKS Gwda Piła # | 1984 | U20 | WP | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.24 | JACYNA Miłosz | MKL Szczecin | 1987 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.12 | MICHALIK Konrad | LKS Orkan Ostrzeszów # | 1985 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.20 | SPYCHAŁA Leszek | TS Olimpia Poznań # | 1985 | U20 | WP | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 7.56 | IGNEROWICZ Konrad | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.00 | OLSZAŃSKI Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.01 | KASKA Tomasz | SSA Legia 1926 Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.09 | SIENKIEWICZ Karol | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 7.25 | WITKOWSKI Kamil | MKL Szczecin | 1986 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.12 | JABŁOŃSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.14 | KOZA Paweł | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.28 | PŁONKA Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 7.65 | GRZYBCZAK Tobiasz | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.07 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 7.26 | ŁUCIAKIEWICZ Przemysław | MUKS Płock | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.05 | MASZTAK Kamil | WKS Grunwald Poznań # | 1984 | U20 | WP | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | e | 4 | 7.12 | WIADEREK Piotr | SKLA Sopot # | 1984 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 7.40 | ŻACZEK Dorian | MKS Polonia Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 6.81 | BIELCZYK Michał | AZS-AWF Warszawa | 1984 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 5 | 6.89 | NOWAK Artur | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 6.99 | MATUSZAK Robert | AZS UMCS Lublin # | 1984 | U20 | LU | -- | # | ||||||||||
4 | e | 5 | 7.23 | JANKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | f | 6.80 | BIELCZYK Michał | AZS-AWF Warszawa | 1984 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||||
1 | f | 6.98 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
1 | f | 7.06 | MASZTAK Kamil | WKS Grunwald Poznań # | 1984 | U20 | WP | -- | B.D. # | |||||||||||
2 | f | 6.85 | NOWAK Artur | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
2 | f | 7.02 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
2 | f | 7.14 | MICHALIK Konrad | LKS Orkan Ostrzeszów # | 1985 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
3 | f | 6.93 | OLSZAŃSKI Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
3 | f | 7.03 | SIENKIEWICZ Karol | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U18 | PD | -- | # | |||||||||||
3 | f | 7.14 | JABŁOŃSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
4 | f | 6.95 | MATUSZAK Robert | AZS UMCS Lublin # | 1984 | U20 | LU | -- | # | |||||||||||
4 | f | 7.21 | WITKOWSKI Kamil | MKL Szczecin | 1986 | U18 | ZP | -- | ||||||||||||
5 | f | 6.99 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U20 | KP | -- | ||||||||||||
6 | f | 7.00 | KASKA Tomasz | SSA Legia 1926 Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | f | b | 7.19 | ŁUCIAKIEWICZ Przemysław | MUKS Płock | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | f | b | 7.23 | PŁONKA Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | b | 7.24 | KOCHAŃSKI Rafał | SKLA Sopot # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | b | 7.33 | SADOWSKI Rafał | UKS Michałów Radom | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | b | 7.27 | JACYNA Miłosz | MKL Szczecin | 1987 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.49 | NOWAK Artur | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 23.14 | CZERNIAK Sebastian | MKS MOS Wrocław # | 1984 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 22.98 | PRYGA Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 23.34 | WASIAK Jarosław | AZS Łódź # | 1984 | U20 | LD | III | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 23.70 | GRZONKA Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 4 | 23.83 | JELONEK Michał | TS AKS Chorzów # | 1984 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | E | 1 | 23.54 | ŁUKASIEWICZ Jacek | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | |||||||||||
2 | E | 1 | 24.34 | HEREZO Piotr | MKL 12 Jelenia Góra | 1987 | U18 | DS | IV | |||||||||||
1 | E | 2 | 23.23 | CAŁKOWSKI Przemysław | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||
2 | E | 2 | 24.44 | ZIÓŁKOWSKI Robert | LLKS Osowa Sień # | 1986 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | E | 2 | 24.71 | GRABIAS Jarosław | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | E | 3 | 23.00 | ŁAZICKI Filip | KS Orzeł Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | E | 3 | 23.76 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||
3 | E | 3 | 24.07 | STOCHAJ Tomasz | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||
3 | E | 3 | 24.07 | STOCHAJ Tomasz | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||
1 | E | 4 | 23.41 | BŁOCIAN Rafał | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U18 | WP | III | PTAK Krzysztof | M | |||||||||
1 | E | 4 | 24.09 | NABIAŁEK Przemysław | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | E | 4 | 24.28 | KUBECZKO Marcin | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | E | 4 | 24.33 | BOGUNIA Arkadiusz | MKS Tempo Kęty # | 1986 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
3 | E | 4 | 24.44 | WERNER Konrad | UKS Herkules Sulejówek # | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 22.64 | TALKOWSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 5 | 23.19 | SŁONECKI Marek | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | e | 6 | 23.52 | KEMPA Damian | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | e | 6 | 23.60 | KAMIŃSKI Mariusz | RKS Łódź | 1984 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | e | 6 | 23.77 | ROŻEK Dawid | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1984 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | e | 7 | 23.23 | REJMAK Mieszko | MKS Truso Elbląg # | 1984 | U20 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 7 | 23.44 | LOCH Maciej | TS AKS Chorzów # | 1985 | U20 | SL | III | B.D. | Z/3801/22 | 2024 | ||||||||
1 | f | a | 22.43 | PRYGA Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | II | |||||||||||
1 | f | a | 22.96 | ŁAZICKI Filip | KS Orzeł Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | f | a | 22.70 | TALKOWSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | f | a | 23.47 | CAŁKOWSKI Przemysław | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | f | a | 23.14 | NOWAK Artur | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||
3 | f | a | 23.61 | BŁOCIAN Rafał | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U18 | WP | IV | PTAK Krzysztof | M | |||||||||
1 | f | b | 22.64 | SŁONECKI Marek | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | II | |||||||||||
1 | f | b | 23.31 | ŁUKASIEWICZ Jacek | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | |||||||||||
2 | f | b | 23.06 | REJMAK Mieszko | MKS Truso Elbląg # | 1984 | U20 | WN | III | |||||||||||
2 | f | b | 23.57 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | f | b | 23.74 | CZERNIAK Sebastian | MKS MOS Wrocław # | 1984 | U20 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | b | 25.84 | STOCHAJ Tomasz | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 37.49 | RYŚ Ziemowit | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 37.86 | MATŁOCH Wojciech | MKL Szczecin | 1986 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 37.95 | RUDOWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 38.40 | GRYKA Maciej | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 36.88 | RĘBISZ Łukasz | MKS Stal Nowa Dęba # | 1986 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 37.33 | MAZUREK Przemysław | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 39.47 | SZKUDLAREK Łukasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1987 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 38.76 | SŁOWIK Robert | LUKS Pomologia Prószków # | 1987 | U18 | OP | -- | DZIUBA Jacek | ||||||||||
4 | e | 4 | 37.87 | CHOJNOWSKI Michał | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 37.20 | KLONOWICZ Krzysztof | AZS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | e | 6 | 37.27 | NOWAK Krzysztof | MLKS Echo Twardogóra # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 38.71 | GLINIORZ Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U18 | OP | -- | |||||||||||
1 | e | 7 | 37.46 | WOJTYŃSKI Jakub | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 7 | 37.51 | PAWŁOWSKI Grzegorz | ULKS Lipinki # | 1987 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 38.73 | KALETA Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 39.33 | DUDA Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U18 | OP | -- | DZIUBA Jacek | ||||||||||
3 | e | 7 | 38.75 | KLEPACKI Karol | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | a | 36.85 | RĘBISZ Łukasz | MKS Stal Nowa Dęba # | 1986 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | f | a | 37.83 | KLONOWICZ Krzysztof | AZS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
3 | f | a | 38.15 | NOWAK Krzysztof | MLKS Echo Twardogóra # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | b | 36.51 | RYŚ Ziemowit | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | f | b | 37.42 | WOJTYŃSKI Jakub | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | f | b | 37.44 | MAZUREK Przemysław | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.65 | SZWEDZIK Jakub | niest. Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 51.68 | KLOSKOWSKI Maciej | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 53.11 | PŁUCIENNICZAK Bartosz | MLKS Echo Twardogóra # | 1985 | U20 | DS | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 51.07 | BARAŃSKI Kamil | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 53.58 | BOCIĄG Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 51.92 | BĄK Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 53.16 | BRĄCZYK Dariusz | ULKS Technik Trzcinica # | 1985 | U20 | PK | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 53.45 | ŻARKOWSKI Daniel | RKS Rumia | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 4 | 50.04 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | s | 4 | 51.32 | GRĄZIOWSKI Paweł | MKS MOS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | f | a | 49.24 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | f | a | 50.44 | BARAŃSKI Kamil | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | f | a | 51.15 | GRĄZIOWSKI Paweł | MKS MOS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | f | b | 51.92 | SZWEDZIK Jakub | niest. Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | 53.77 | NOGAJCZYK Łukasz | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | IV | |||||||||||||
2 | 56.51 | PAWEŁKO Marcin | LKS Polkowice | 1985 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:25.26 | GŁOGOWSKI Maciej | KB Sporting Międzyzdroje # | 1986 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 1:25.72 | RUTKOWSKI Daniel | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1986 | U18 | MZ | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | ||||||||||
2 | e | 1 | 1:26.83 | JANICKI Mateusz | LUKS Orneta # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 1:28.03 | STANISZEWSKI Michał | RLTL ZTE Radom # | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 1:28.74 | FIGAT Kamil | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:26.03 | KRZEMIŃSKI Paweł | TS Olimpia Poznań # | 1986 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 1:26.69 | BUREK Arkadiusz | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1986 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 1:26.38 | LABUDA Mariusz | KS Wejher Wejherowo # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:27.10 | ŻUKOWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 1:28.41 | PRZYSIĘŻNY Oskar | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1986 | U18 | PM | -- | B.D. | Z/0427/13 | 2016 | 2 | |||||||
1 | e | 5 | 1:24.10 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 1:25.54 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | -- | KOZŁOWSKI Zbigniew # | Z/2130/11 | 2020 | M | |||||||
2 | e | 5 | 1:25.38 | KOWALSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U18 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 1:26.11 | STRZELCZYK Adam | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 1:28.04 | KOZIOŁ Michał | ULKS Technik Trzcinica # | 1987 | U18 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 1:28.27 | WALCZAK Michał | RKS Łódź | 1986 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | f | 1:24.97 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
2 | f | 1:25.48 | KOWALSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U18 | LB | -- | ||||||||||||
3 | f | 1:25.84 | RUTKOWSKI Daniel | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1986 | U18 | MZ | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | |||||||||||
4 | f | 1:26.23 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | -- | KOZŁOWSKI Zbigniew # | Z/2130/11 | 2020 | M | ||||||||
5 | f | 1:26.69 | KRZEMIŃSKI Paweł | TS Olimpia Poznań # | 1986 | U18 | WP | -- | # | |||||||||||
6 | f | 1:27.30 | GŁOGOWSKI Maciej | KB Sporting Międzyzdroje # | 1986 | U18 | ZP | -- | ||||||||||||
2 | 1:28.04 | WODNICKI Łukasz | MLKS Echo Twardogóra # | 1986 | U18 | DS | -- | OLSZAŃSKI Paweł | Z/0751/21 | 2021 | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | E | 1:57.26 | ŁĘGOWSKI Rafał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
2 | E | 1:57.62 | KUBACKI Bartłomiej | MUKS Kadet Rawicz # | 1985 | U20 | WP | III | ||||||||||||
3 | E | 2:01.64 | OLANISZYN Tomasz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | III | ||||||||||||
5 | E | 2:04.86 | MUCHA Artur | WLKS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | IV | ||||||||||||
1 | E | 2 | 1:58.49 | KRUPA Piotr | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | E | 2 | 1:59.53 | DĄBROWSKI Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:59.61 | PRAWDZIK Adam | UKS Technik Augustów # | 1985 | U20 | PD | III | |||||||||||
2 | E | 2 | 2:00.46 | KRAJEWSKI Marcin | MKS Juvenia Białystok # | 1985 | U20 | PD | III | MYDLARZ Jerzy B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 2 | 2:01.10 | HALFAR Jerzy | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | E | 2 | 2:01.82 | ANGIELCZYK Daniel | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 2:03.05 | WILK Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów # | 1985 | U20 | PK | IV | |||||||||||
5 | e | 2 | 2:03.14 | KULICKI Piotr | STS Skarżysko-Kamienna # | 1985 | U20 | SK | IV | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:56.39 | SEKRETARSKI Ireneusz | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKI Marian | M | |||||||||
2 | e | 3 | 1:56.73 | SZMIT Cezary | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:57.39 | GAWRYŚ Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1985 | U20 | WN | III | |||||||||||
4 | e | 3 | 1:59.34 | POCZWARDOWSKI Kamil | KB Sporting Międzyzdroje # | 1984 | U20 | ZP | III | |||||||||||
5 | e | 3 | 2:02.93 | URBANIK Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | e | 3 | 2:04.58 | PILARSKI Dominik | MKL Szczecin | 1985 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
7 | e | 3 | 2:16.29 | PANAS Marcin | UKL Ósemka Police # | 1985 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
1 | f | a | 1:53.42 | SEKRETARSKI Ireneusz | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKI Marian | M | |||||||||
2 | f | a | 1:53.67 | GAWRYŚ Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | f | a | 1:54.66 | ŁĘGOWSKI Rafał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | II | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | a | 1:56.09 | SZMIT Cezary | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U20 | WN | II | |||||||||||
5 | f | a | 1:56.17 | KRUPA Piotr | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||
6 | f | a | 1:58.12 | DĄBROWSKI Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:38.13 | NIKIEL Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:41.41 | RUKAT Kamil | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:43.02 | DUKLANOWSKI Hubert | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:43.42 | DYBAŚ Piotr | KS Agros Zamość # | 1987 | U18 | LU | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:35.98 | ADAMCZYK Tomasz | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1986 | U18 | OP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:39.14 | CZESNY Przemysław | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # | 1986 | U18 | SK | -- | JAROS Kazimierz | ||||||||||
1 | s | 3 | 2:32.15 | DANILEWICZ Adrian | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:34.05 | HEBEL Łukasz | LKS Zantyr Sztum # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 2:34.70 | MARACH Gracjan | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 2:38.07 | TREPANOWSKI Tomasz | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 2:41.90 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 4:02.39 | JANIAK Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 4:11.67 | DOJNIA Łukasz | KBWiR Dystans Ełk # | 1985 | U20 | WN | III | PAZIEWSKI Janusz | ||||||||||
2 | s | 2 | 4:03.00 | LASIUK Grzegorz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U20 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 4:14.89 | SIEŃKOWSKI Mariusz | UKS Technik Augustów # | 1985 | U20 | PD | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 4:05.36 | ROLNIK Robert | GKS Piast Gliwice # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 4:17.21 | SKORUPSKI Szymon | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 4:05.38 | WAKARECY Radosław | AKL Ursynów Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 4:18.43 | PRABUCKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 4:07.42 | DOSKONAŁY Rafał | LKS Lubusz Słubice # | 1984 | U20 | LB | III | |||||||||||
6 | s | 2 | 4:07.76 | KAŁASZCZYŃSKI Łukasz | MUKS Płock | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||
7 | s | 2 | 4:16.56 | KRASOWSKI Tomasz | MKS Polonia Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | 3:47.56 | FORMELA Mirosław | KB Sporting Międzyzdroje # | 1978 | Sen | ZP | I | |||||||||||||
1 | 4:02.22 | WALCZAK Krzysztof | LKS Zorza Gdynia # | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 3:52.34 | BERNARDELLI Michał | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1980 | Sen | PD | II | B.D. B.D. | Z/2823/11 | 2019 | 2 | |||||||||
2 | 4:03.00 | KOZŁOWSKI Artur | ULKS MOSiR Sieradz # | 1985 | U20 | LD | III | KOZŁOWSKI Tomasz # | Z/1510/11 | 2020 | 2 | |||||||||
3 | 3:53.22 | WIŚNIEWSKI Jakub | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1977 | Sen | PD | II | |||||||||||||
3 | 4:04.17 | STRACHOTA Paweł | KS Warszawianka W-wa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||||
4 | 3:55.35 | KULIK Dawid | LKS Victoria Olesno # | 1983 | U23 | OP | II | MIŚKIEWICZ Krzysztof # | Z/0959/22 | 2022 | ||||||||||
4 | 4:07.54 | PASEK Damian | TS AKS Chorzów # | 1985 | U20 | SL | III | B.D. | Z/2342/11 | 2019 | 3 | |||||||||
5 | 3:55.68 | FUDALEJ Marcin | KKL Kielce # | 1976 | Sen | SK | II | |||||||||||||
5 | 4:09.71 | JANUS Daniel | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | III | |||||||||||||
6 | 3:55.92 | BURGHARDT Jakub | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1981 | U23 | PM | II | B.D. | Z/1780/12 | 2017 | 3 | |||||||||
6 | 4:13.91 | PIECHOWSKI Michał | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | IV | |||||||||||||
7 | 4:15.93 | KERN Tomasz | MKS Unia Hrubieszów # | 1985 | U20 | LU | IV | |||||||||||||
8 | 4:20.65 | CHŁOSTA Bartłomiej | LKS Kłos Olkusz # | 1984 | U20 | MA | IV | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 8:31.00 | CHLEBOSZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | II | WOJTASIK Jarosław | ||||||||||
2 | s | 2 | 8:31.33 | BRESZKA Michał | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1984 | U20 | PM | II | POBŁOCKI Piotr # | Z/0673/11 | 2021 | 1 | |||||||
3 | s | 2 | 8:34.22 | ULICZNY Karol | KS Gwardia Piła # | 1984 | U20 | WP | II | |||||||||||
4 | s | 2 | 8:38.14 | PARSZCZYŃSKI Łukasz | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | II | DĄBROWSKI Tomasz B.D. # | Z/0792/11 | 2018 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 8:48.92 | ANTROPIK Roman | SKLA Słupsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 2 | 8:53.40 | OCHAŁ Krystian | MKS Beskid Nowy Sącz # | 1984 | U20 | MA | III | ZIOŁO Stanisław | ||||||||||
7 | s | 2 | 8:55.65 | KOŚMIEJA Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | III | B.D. | 3 | |||||||||
8 | s | 2 | 9:28.12 | ROGALA Paweł | STS Skarżysko-Kamienna # | 1985 | U20 | SK | IV | |||||||||||
1 | 8:47.11 | ZBLEWSKI Tadeusz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1984 | U20 | PM | III | B.D. # | Z/0523/12 | 2022 | ||||||||||
2 | 8:54.09 | LAKSA Dariusz | WKB Meta Lubliniec # | 1984 | U20 | SL | III | B.D. | Z/1626/11 | 2023 | BEZ | |||||||||
3 | 9:01.86 | GRZEGORCZYK Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | III | |||||||||||||
4 | 9:05.28 | BĘBENEK Tomasz | MKS Polonia Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||||
5 | 9:12.59 | OLBRYŚ Adrian | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U20 | WN | III | |||||||||||||
6 | 9:15.34 | KUŹNIAR Dariusz | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1985 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
7 | 9:18.34 | WNUK Marcin | MKL Szczecin | 1984 | U20 | ZP | IV | |||||||||||||
8 | 9:37.86 | STACH Krystian | LKS Kłos Olkusz # | 1985 | U20 | MA | IV | |||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:46.99 | KRAUZE Kamil | niest. Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 5:50.87 | MEHLICH Dawid | MKS Ekonomik Nysa # | 1986 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 5:52.53 | WITKOWSKI Damian | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 5:55.32 | KUROPATWA Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 5:55.42 | BARON Arkadiusz | AZS-AWF Katowice | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 5:57.11 | BRIEGMAN Jarosław | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 6:07.36 | CICHALSKI Paweł | UKS Start Smólnik # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 6:12.50 | WYLĘŻEK Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 6:14.56 | KRÓLIKOWSKI Michał | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 6:15.37 | SZCZEPAŃSKI Łukasz | LUKS Orneta # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 5:35.51 | PASTERNAK Andrzej | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 5:44.05 | SKOCZYŃSKI Łukasz | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 5:48.26 | KAZIMIERSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 5:53.49 | DROŻDŻAK Bartłomiej | MKS Unia Hrubieszów # | 1986 | U18 | LU | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 5:54.69 | CEDRO Miłosz | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | B.D. # | ||||||||||
7 | s | 3 | 5:59.43 | PIERWONICKI Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 6:11.14 | WOLF Sebastian | MKS-MOSM Bytom | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 6:17.19 | SOBCZAK Marek | MKS Aleksandrów Łódzki | 1986 | U18 | LD | -- | |||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.57 | KOPACZ Przemysław | LKS Stal Mielec # | 1986 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 8.58 | KONARSKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.59 | DENKIEWICZ Paweł | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U18 | PD | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.63 | KASPEROWICZ Michał | MKL 12 Jelenia Góra # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.77 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 8.80 | MICHALAK Jacek | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.98 | LENART Rafał | RKS Łódź | 1986 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.17 | JURKOWSKI Wojciech | SL Olimpia Poznań # | 1987 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 8.23 | KOBAK Radosław | MLKS Sokół Lubin # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.42 | GIZA Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 8.67 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U18 | KP | -- | B.D. # | M | |||||||||
4 | e | 3 | 9.05 | WOJDALSKI Artur | AZS Łódź # | 1986 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 9.31 | ŁĘCKI Piotr | UKS Michałów Radom | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 8.35 | KUNZ Konrad | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.45 | ORŁOWSKI Adam | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 8.67 | GAWRYLUK Piotr | UKS 19 Bojary Białystok # | 1986 | U18 | PD | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 8.96 | ZIMOCH Kamil | MKLA Łęczyca | 1987 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | f | a | 8.12 | KOBAK Radosław | MLKS Sokół Lubin # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | a | 8.34 | GIZA Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | f | a | 8.40 | KOPACZ Przemysław | LKS Stal Mielec # | 1986 | U18 | PK | -- | |||||||||||
4 | f | a | 8.42 | KONARSKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | a | 8.46 | ORŁOWSKI Adam | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | -- | |||||||||||
6 | f | a | 8.58 | KUNZ Konrad | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | b | 8.47 | KASPEROWICZ Michał | MKL 12 Jelenia Góra # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | b | 8.60 | DENKIEWICZ Paweł | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U18 | PD | -- | |||||||||||
3 | f | b | 8.67 | GAWRYLUK Piotr | UKS 19 Bojary Białystok # | 1986 | U18 | PD | -- | |||||||||||
4 | f | b | 8.68 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U18 | KP | -- | B.D. # | M | |||||||||
5 | f | b | 8.77 | MICHALAK Jacek | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | b | 8.87 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | w | 8.62 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | 832 | |||||||||||
2 | w | 8.74 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | 804 | |||||||||||
2 | w | 8.99 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | 748 | |||||||||||
3 | w | 8.81 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | -- | 788 | |||||||||||
4 | w | 8.87 | ŁAZOWSKI Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | 775 | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.31 | NIEDZIELSKI Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.79 | HIKI Rafał | ZLKL Zielona Góra # | 1985 | U20 | LB | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.87 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.37 | HILLO Robert | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.33 | STANISZEWSKI Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 8.96 | KONIOR Michał | UKS Achilles Leszno # | 1984 | U20 | WP | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.02 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.62 | KUŚMIREK Piotr | KS Wisła Puławy # | 1985 | U20 | LU | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.72 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 9.18 | DUTKIEWICZ Krzysztof | ULKS Zielony Dąb Żarów # | 1985 | U20 | DS | -- | WORSA Zygmunt | ||||||||||
1 | e | 4 | 8.27 | DAWID Sebastian | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.51 | ANTOSZCZUK Adrian | AZS-AWF Gorzów | 1984 | U20 | LB | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 8.63 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 8.22 | NIEDZIELSKI Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
2 | f | 8.26 | STANISZEWSKI Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | U20 | MA | -- | # | |||||||||||
3 | f | 8.29 | ANTOSZCZUK Adrian | AZS-AWF Gorzów | 1984 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
4 | f | 8.30 | DAWID Sebastian | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
5 | f | 8.60 | KUŚMIREK Piotr | KS Wisła Puławy # | 1985 | U20 | LU | -- | ||||||||||||
6 | f | 8.60 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
1 | w | 8.52 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | -- | 855 | |||||||||||
1 | w | 8.94 | CHALABALA Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | 759 | |||||||||||
2 | w | 9.02 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | -- | 741 | |||||||||||
2 | w | 9.62 | PRUSZAK Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | -- | 615 | |||||||||||
3 | w | 9.06 | KONIUSZEWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -- | 733 | |||||||||||
4 | w | 9.21 | TYCHY Krzysztof | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1985 | U20 | OP | -- | 700 | |||||||||||
5 | w | 9.56 | DROZD Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | -- | 627 | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.13 | PIECHOWSKI Dawid | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | I | |||||||||||||
1 | 2.20 | BIENIEK Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | I | |||||||||||||
2 | 2.10 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U18 | OP | I | # | ||||||||||||
2 | 2.12 | STRUZIK Radosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | I | |||||||||||||
3 | 2.01 | KACZEREWSKI Rafał | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1986 | U18 | DS | II | |||||||||||||
3 | 2.09 | BAŁKOWIEC Grzegorz | WLKS Nowe Iganie # | 1984 | U20 | MZ | I | |||||||||||||
4 | 1.98 | STOMPÓR Dominik | RLTL ZTE Radom # | 1986 | U18 | MZ | II | |||||||||||||
4 | 2.06 | KUŁAKOWSKI Paweł | KS Wda Świecie # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||||
5 | 1.98 | ROSZAK Piotr | MKL Szczecin | 1986 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
5 | 2.06 | ZIELIŃSKI Dawid | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
6 | 1.95 | KWIATKOWSKI Dawid | ZLKL Zielona Góra # | 1986 | U18 | LB | II | |||||||||||||
6 | 2.03 | WOJTYNA Piotr | ZLKL Zielona Góra # | 1985 | U20 | LB | II | |||||||||||||
7 | 1.95 | ZYGMUNT Kamil | MKS Tempo Kęty # | 1986 | U18 | MA | II | |||||||||||||
7 | 1.95 | ANDRZEJCZAK Marek | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1986 | U18 | DS | II | |||||||||||||
7 | 1.99 | GRUDZIECKI Mirosław | AZS Łódź # | 1984 | U20 | LD | II | |||||||||||||
8 | 1.95 | RATAJ Bartłomiej | LKS Stal Mielec # | 1984 | U20 | PK | II | |||||||||||||
9 | 1.90 | STRYJEWSKI Janusz | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | III | |||||||||||||
9 | 1.92 | SZCZERBA Rafał | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
10 | 1.92 | JASIŃSKI Radosław | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
11 | 1.89 | OLSZEWSKI Adrian | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | III | |||||||||||||
12 | 1.89 | MASZCZAK Radosław | KS Orzeł Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
12 | 1.89 | RUSINIAK Krzysztof | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | III | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | |||||||||||
13 | 1.89 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | III | |||||||||||||
15 | 1.84 | SZCZEPAŃSKI Michał | KS Obieżyświat Nowe Miasto # | 1987 | U18 | WP | III | CZESZYK Piotr # | Z/1590/12 | 2014 | 2 | |||||||||
15 | 1.84 | SOBCZYK Tomasz | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
16 | 1.84 | MADEJ Mateusz | AZS-PWSZ Gorzów | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
18 | 1.84 | JAKUBIAK Adam | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
1 | w | 1.89 | KRZEMIŃSKI Robert | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U18 | LB | III | 705 | |||||||||||
2 | w | 1.89 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | III | 705 | |||||||||||
3 | w | 1.89 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | III | 705 | |||||||||||
4 | w | 1.83 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | 653 | |||||||||||
5 | w | 1.80 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | IV | 627 | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
5 | r | 4.00 | KOŁAKOWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | II | ||||||||||||
1 | s | 2 | 3.60 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 3.60 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 3.40 | ŁAZOWSKI Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 3.30 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 3.10 | SIONKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | 4.40 | KOLASA Marcin | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
1 | 4.90 | CZERNIAK Przemysław | SL Olimpia Poznań # | 1984 | U20 | WP | I | DZIAMSKI Krzysztof | Z/1609/20 | 2024 | ||||||||||
2 | 4.30 | PEWIŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 4.80 | WROŃSKI Tomasz | ZLKL Zielona Góra # | 1985 | U20 | LB | I | |||||||||||||
3 | 4.30 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
3 | 4.60 | MASŁOWSKI Piotr | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | I | |||||||||||||
4 | 4.20 | ZIĘTEK Błażej | MKL Szczecin # | 1986 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
4 | 4.60 | SZYMAŃSKI Damian | ZLKL Zielona Góra # | 1984 | U20 | LB | I | |||||||||||||
5 | 4.50 | STRZELCZYK Michał | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
6 | 3.60 | RUTKOWSKI Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
6 | 4.20 | STRZELCZYK Paweł | SKLA Sopot | 1984 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
7 | 3.40 | RÓŻYC Michał | RKS Skra Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||||
7 | 4.20 | LEWICKI Andrzej | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
8 | 4.20 | KOŁEK Samuel | WZSN Start Wrocław # | 1984 | U20 | DS | II | B.D. B.D. | , Z/2489/23 | , 2023 | ||||||||||
9 | 3.90 | NONAS Piotr | SKS Start Łódź # | 1984 | U20 | LD | III | |||||||||||||
1 | w | 4.10 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | II | 645 | |||||||||||
2 | w | 3.90 | CHALABALA Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | III | 590 | |||||||||||
3 | w | 3.70 | PRUSZAK Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | III | 535 | |||||||||||
4 | w | 3.70 | DROZD Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | III | 535 | |||||||||||
6 | w | 3.00 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | 357 | |||||||||||
7 | w | 2.80 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | 309 | |||||||||||
8 | w | 2.70 | ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj | SKS Start Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | # | 286 | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.73 | KULPA Karol | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
1 | 7.46 | ŁUKASIAK Michał | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||||
2 | 6.72 | CHLEBOWSKI Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U18 | LU | III | |||||||||||||
2 | 7.30 | STARZAK Marcin | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | I | |||||||||||||
3 | 6.67 | PIĄTEK Norbert | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U18 | WP | III | |||||||||||||
3 | 7.30 | NIEMYJSKI Michał | AZS Łódź # | 1984 | U20 | LD | I | |||||||||||||
4 | 6.61 | SZAFRANIEC Mateusz | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1987 | U18 | PK | III | |||||||||||||
4 | 7.17 | PARLICKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
5 | 6.49 | ŁOBODA Patryk | MKS Start Lublin # | 1986 | U18 | LU | III | KLECZEK Andrzej B.D. | Z/4193/11 | 2011 | BEZ | |||||||||
5 | 6.79 | WAWRZEŃCZAK Radosław | MKS Durasan Płońsk # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||||
6 | 6.48 | RYBICKI Marek | LKS Polkowice | 1985 | U20 | DS | III | |||||||||||||
6 | 6.49 | DRAUS Cezary | MKLA Łęczyca | 1987 | U18 | LD | III | |||||||||||||
7 | 6.46 | CHODUR Wojciech | ULKS Technik Trzcinica # | 1986 | U18 | PK | III | |||||||||||||
1 | w | 6.35 | ŁAZOWSKI Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | III | 664 | |||||||||||
1 | w | 6.75 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | III | 755 | |||||||||||
2 | w | 6.28 | SIONKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | IV | 648 | |||||||||||
2 | w | 6.68 | DROZD Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | III | 739 | |||||||||||
3 | w | 6.25 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | IV | 641 | |||||||||||
3 | w | 6.51 | DROZD Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | III | 700 | |||||||||||
4 | w | 6.19 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | IV | 628 | |||||||||||
5 | w | 6.12 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | IV | 613 | |||||||||||
6 | w | 6.08 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | IV | 604 | |||||||||||
8 | w | 6.00 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | IV | 587 | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.33 | PARLICKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | I | |||||||||||||
2 | 13.56 | TOMCZAK Cezary | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U18 | WP | III | |||||||||||||
2 | 15.02 | FUTYMA Michał | WKS Wawel Kraków # | 1985 | U20 | MA | I | |||||||||||||
3 | 13.31 | KRÓL Jakub | MKLA Łęczyca | 1986 | U18 | LD | III | |||||||||||||
3 | 14.99 | KOZŁOWSKI Grzegorz | LKS Pomorze Stargard # | 1984 | U20 | ZP | I | |||||||||||||
4 | 13.27 | ROSIAK Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | III | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/3681/11 | 1 | ||||||||||
4 | 14.31 | LEWANDOWSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | # | ||||||||||||
5 | 13.22 | TOMCZYK Piotr | MKS Aleksandrów Łódzki | 1986 | U18 | LD | III | |||||||||||||
5 | 13.82 | ŁOJKO Piotr | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
6 | 13.09 | CABAJ Łukasz | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
7 | 12.81 | MICHALAK Jakub | MKS Siechnice # | 1986 | U18 | DS | IV | B.D. | Z/4513/11 | 2024 | ||||||||||
8 | 12.68 | GÓRAS Radosław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
1 | w | 14.67 | ŚWIDERSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | II | JAGACIAK Jarosław # | Z/1691/11 | 2024 | 1 | 0 | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.04 | GOLBA Piotr | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | I | # | ||||||||||||
2 | 17.09 | GRZEGORCZYK Kamil | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1986 | U18 | LB | II | SZWARC Zygmunt | 1 | |||||||||||
3 | 16.75 | PIEBAK Wojciech | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1986 | U18 | OP | II | |||||||||||||
4 | 16.69 | BUDNIK Marcin | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U18 | LU | II | # | ||||||||||||
5 | 16.10 | RADZIWON Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U18 | PD | II | # | ||||||||||||
6 | 15.90 | ROGOWIEC Sebastian | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
7 | 15.46 | MISZKURKA Daniel | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U18 | MZ | II | |||||||||||||
8 | 15.36 | GROCHOT Krzysztof | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U18 | MA | II | |||||||||||||
9 | 14.63 | GAWKOWSKI Adam | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
10 | 14.44 | ŚWIĄTEK Łukasz | MUKS Płock | 1986 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
11 | 14.35 | CUDAK Mariusz | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | |||||||||||||
12 | 14.34 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
13 | 14.12 | MAJEWSKI Paweł | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | |||||||||||||
14 | 14.11 | ZIELIŃSKI Paweł | MKS Durasan Płońsk # | 1986 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
15 | 14.07 | LIBERACKI Łukasz | BKS Bydgoszcz | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||||
16 | 13.88 | JAGUSIAK Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1 | w | 15.35 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | II | 811 | |||||||||||
2 | w | 14.47 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | III | 757 | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.50 | GIŻA Jakub | LKS Stal Mielec # | 1985 | U20 | PK | I | # | ||||||||||||
2 | 17.31 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 17.28 | MROZIK Andrzej | LLKS Pomorze Stargard # | 1984 | U20 | ZP | I | GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4961/11 | 2013 | 1 | |||||||||
4 | 16.52 | PANKAU Grzegorz | MLKS Krajna Sępólno # | 1984 | U20 | KP | I | |||||||||||||
5 | 16.48 | BORKOWSKI Daniel | KKL Kielce # | 1984 | U20 | SK | I | # | ||||||||||||
6 | 16.18 | ZAKRZEWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | I | |||||||||||||
7 | 15.22 | RADZIO Radosław | MLKS Krajna Sępólno # | 1985 | U20 | KP | II | KRAKOWIAK Dariusz | ||||||||||||
8 | 15.16 | WYSOCKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
9 | 15.03 | KACZANOWSKI Marcin | LKS Polkowice | 1985 | U20 | DS | II | |||||||||||||
10 | 14.92 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
11 | 13.21 | PŁUCIENNIK Łukasz | MKS Durasan Płońsk # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||||
12 | 12.91 | KORBUT Piotr | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | IV | |||||||||||||
13 | 12.71 | BOCHENEK Łukasz | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U20 | MZ | IV | |||||||||||||
14 | 12.48 | URBAŃSKI Michał | WKS Śląsk Wrocław # | 1985 | U20 | DS | IV | |||||||||||||
1 | w | 14.89 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | II | 783 | |||||||||||
2 | w | 13.33 | TYCHY Krzysztof | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1985 | U20 | OP | III | 687 | |||||||||||
3 | w | 12.96 | PRUSZAK Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | IV | 665 | |||||||||||
5 | w | 12.34 | KONIUSZEWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | IV | 627 | |||||||||||
6 | w | 12.31 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | IV | 625 | |||||||||||
7-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
5 | 3004 | CHUDOMIĘT Kamil | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1987 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
1 | w | 4822 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | 0 | |||||||||||
2 | w | 4819 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | -- | 0 | |||||||||||
3 | w | 4463 | ŁAZOWSKI Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | 0 | |||||||||||
4 | w | 4273 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | 0 | |||||||||||
5 | w | 4264 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | -- | 0 | |||||||||||
6 | w | 4213 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | 0 | |||||||||||
7 | w | 4141 | SIONKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | -- | 0 | |||||||||||
8 | w | 3978 | KRZEMIŃSKI Robert | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U18 | LB | -- | 0 | |||||||||||
9 | w | 3716 | WYPORSKI Michał | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U18 | MZ | -- | 0 | |||||||||||
10 | w | 3458 | ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj | SKS Start Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | # | 0 | ||||||||||
11 | w | 3365 | FRONCZAK Bartłomiej | UKS Start Smólnik # | 1986 | U18 | KP | -- | 0 | |||||||||||
7-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 5264 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | -- | 0 | |||||||||||
2 | w | 4747 | DROZD Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | -- | 0 | |||||||||||
3 | w | 4639 | CHALABALA Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -- | 0 | |||||||||||
4 | w | 4561 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | -- | 0 | |||||||||||
5 | w | 4469 | KONIUSZEWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -- | 0 | |||||||||||
6 | w | 4381 | TYCHY Krzysztof | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1985 | U20 | OP | -- | 0 | |||||||||||
7 | w | 4292 | PRUSZAK Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | -- | 0 | |||||||||||
8 | w | 3833 | ŻMIGRODZKI Mateusz | ULKS Technik Trzcinica # | 1984 | U20 | PK | -- | 0 | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.8559639453888 sekund |