Spała 28 - 30.01.2005
Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Jun.Mł
60 m K
1 e 1 7.62 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ -- #
1 e 1 7.70 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U18 WP -- #
2 e 1 7.75 SIEMIENIAKO Paulina KS Podlasie Białystok # 87 U20 PD -- #
3 e 1 7.84 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA --
3 e 1 8.16 KRASOWSKA Katarzyna LKS Lubusz Słubice # 88 U18 LB --
4 e 1 7.90 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -- #
4 e 1 8.19 KANIECKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP --
5 e 1 8.08 ŁĘCKA Kamila AZS-AWF Katowice 87 U20 SL --
5 e 1 8.36 KOSNO Daria MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
6 e 1 8.26 MISIAK Aleksandra TS AKS Chorzów # 97 U12 SL --
6 e 1 8.53 WIEŚNIAK Justyna SKS Start Łódź # 88 U18 LD --
1 e 2 7.58 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA --
1 e 2 7.74 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U20 PM -- #
2 e 2 7.83 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U20 MZ --
2 e 2 7.93 IWAŃSKA Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP --
3 e 2 7.87 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U20 PK --
3 e 2 8.10 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
4 e 2 7.88 KARCZMAREK Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ --
4 e 2 8.12 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U18 PK --
5 e 2 8.12 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA -- #
5 e 2 8.16 BARWACKA Adrianna KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ --
6 e 2 8.24 ROMANOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB -- #
1 e 3 7.74 KULESZA Anna LKS Ziemi Puckiej Puck # 86 U20 PM --
1 e 3 7.89 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM --
2 e 3 7.80 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -- #
2 e 3 7.92 JATKIEWICZ Maria MKL Szczecin 88 U18 ZP --
3 e 3 7.85 GADZIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS --
3 e 3 7.93 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U18 WP -- #
4 e 3 7.92 KĄKOL Edyta AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ --
4 e 3 8.06 PAWEŁCZAK Maria LKS Stal Mielec # 88 U18 PK --
5 e 3 8.15 DOROBEK Justyna MUKS Płock 87 U20 MZ --
5 e 3 8.43 SZYCZKOWA Marina MUKS Płock 89 U18 MZ --
1 f 0 7.60 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ -- #
2 f 0 7.64 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U20 PM -- #
3 f 0 7.70 KULESZA Anna LKS Ziemi Puckiej Puck # 86 U20 PM --
4 f 0 7.76 SIEMIENIAKO Paulina KS Podlasie Białystok # 87 U20 PD -- #
5 f 0 7.80 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -- #
6 f 0 7.80 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U20 MZ --
7 f 0 7.82 GADZIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS --
8 f 0 7.85 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA --
1 f 1 7.59 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA --
2 f 1 7.60 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U18 WP -- #
3 f 1 7.71 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM --
4 f 1 7.82 JATKIEWICZ Maria MKL Szczecin 88 U18 ZP --
5 f 1 7.85 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U18 WP -- #
6 f 1 7.90 IWAŃSKA Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP --
7 f 1 7.98 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL -- #
8 f 1 7.99 PAWEŁCZAK Maria LKS Stal Mielec # 88 U18 PK --
1 f 2 8.09 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U18 PK --
2 f 2 8.09 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
3 f 2 8.11 KRASOWSKA Katarzyna LKS Lubusz Słubice # 88 U18 LB --
4 f 2 8.18 BARWACKA Adrianna KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ --
5 f 2 8.26 KANIECKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP --
6 f 2 8.30 ROMANOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB -- #
7 f 2 8.37 SZYCZKOWA Marina MUKS Płock 89 U18 MZ --
8 f 2 8.41 KOSNO Daria MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
200 m K
1 e 1 24.84 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U18 KP I LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
1 e 1 25.22 KULESZA Anna LKS Ziemi Puckiej Puck # 86 U20 PM II
2 e 1 25.35 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U20 DS II #
2 e 1 27.51 PAWLOK Anna MKS-MOS Katowice # 89 U18 SL IV
3 e 1 25.61 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II
1 e 2 24.94 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U20 PM II #
1 e 2 25.30 JANKOWSKA Agata ZLKL Zielona Góra 88 U18 LB II
2 e 2 25.91 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U18 WN II
3 e 2 25.34 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U20 PK II
3 e 2 27.95 RUDA Katarzyna RKS Łódź 88 U18 LD IV
4 e 2 26.64 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ III #
1 e 3 25.36 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ II #
1 e 3 25.96 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II #
2 e 3 25.43 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II #
3 e 3 26.02 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ II
3 e 3 26.84 WYSOKIŃSKA Paulina MKS-MOS Katowice # 88 U18 SL III
1 e 4 25.42 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ II
2 e 4 25.42 GADZIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS II
3 e 4 27.01 JAGIEŁA Patrycja MKS-MOS Katowice # 87 U20 SL III
1 f 1 24.70 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U18 KP I LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
1 f 1 24.73 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U20 PM I #
2 f 1 24.81 KULESZA Anna LKS Ziemi Puckiej Puck # 86 U20 PM I
2 f 1 24.99 JANKOWSKA Agata ZLKL Zielona Góra 88 U18 LB II
3 f 1 25.76 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U18 WN II
4 f 1 25.54 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U20 PK II
4 f 1 25.96 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II #
1 f 2 24.77 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ I #
2 f 2 25.23 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U20 DS II #
2 f 2 27.19 WYSOKIŃSKA Paulina MKS-MOS Katowice # 88 U18 SL III
3 f 2 25.47 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ II
3 f 2 27.82 PAWLOK Anna MKS-MOS Katowice # 89 U18 SL IV
300 m K
1 e 1 40.96 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U18 WP --
2 e 1 42.32 WANTOCH-REKOWSKA Malwina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP --
3 e 1 43.02 BAZYCHOWSKA Martyna RKS Rumia 89 U18 PM --
1 e 2 41.54 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U18 SL -- #
2 e 2 42.55 ADAMCZYK Justyna MKS Górnik w Zabrzu # 88 U18 SL -- B.D. B.D.
3 e 2 43.36 KRUPKA Aneta MKS Polonia Warszawa # 88 U18 MZ --
2 e 3 42.48 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U18 KP -- BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
4 e 3 46.94 BORAWSKA Anna MUKS ILKUS Olkusz # 88 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof B.D. # BEZ
1 e 4 40.97 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS --
2 e 4 42.52 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U18 KP -- B.D. BEZ
3 e 4 42.68 JARZĘBSKA Paulina MKS Truso Elbląg # 88 U18 WN --
4 e 4 44.92 STAFIEJ Karolina MKL Maraton Świnoujście # 88 U18 ZP --
1 e 5 41.11 WRONA Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 88 U18 PK --
2 e 5 41.37 DOMAŃSKA Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U18 SL --
3 e 5 43.87 WITEK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U18 MZ --
1 e 6 41.70 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ --
2 e 6 42.23 DROZDOWSKA Dagmara MKL Szczecin 88 U18 ZP -- #
1 e 7 42.24 MILEWICZ Magdalena MKL Szczecin # 89 U18 ZP --
2 e 7 43.33 JADCZAK Julita MKS Aleksandrów Łódzki 89 U18 LD --
3 e 7 44.83 SZEWCZYK Karolina MKS Budomark Mysłowice # 89 U18 SL --
1 e 8 41.95 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice # 88 U18 LB -- #
2 e 8 44.12 BITNEROWICZ Bożena MKS Górnik w Zabrzu # 88 U18 SL --
3 e 8 44.86 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U18 MA --
1 f 1 41.00 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS --
2 f 1 41.01 WRONA Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 88 U18 PK --
3 f 1 41.32 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U18 WP --
4 f 1 41.64 DOMAŃSKA Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U18 SL --
2 f 2 41.78 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice # 88 U18 LB -- #
3 f 2 41.93 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ --
4 f 2 42.00 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U18 SL -- #
400 m K
1 e 1 57.06 GARBACZEWSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II
2 e 1 58.08 MADEJEWSKA Edyta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
3 e 1 60.29 PODSIADŁO Magdalena KKL Kielce 86 U20 SK III
4 e 1 63.52 ZAWADZKA Anna MKS Polonia Warszawa # 87 U20 MZ IV
1 e 2 57.49 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ II
2 e 2 57.87 MAZAN Sandra AZS Łódź 87 U20 LD II
3 e 2 61.07 WALCZYK Katarzyna AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL III
1 e 3 57.46 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # 87 U20 ZP II B.D. # Z/0066/12 2016 1
2 e 3 57.51 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków # 86 U20 MA II B.D. Z/2529/20 2020
3 e 3 59.22 GROBLIŃSKA Olga AZS Łódź 87 U20 LD III
4 e 3 60.14 OKRUTA Anna RLTL ZTE Radom 87 U20 MZ III
1 e 4 57.47 JUROWSKA Barbara AZS Łódź # 87 U20 LD II
2 e 4 57.48 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ II
3 e 4 57.57 ANDROSZ Beata TS AKS Chorzów # 87 U20 SL II
4 e 4 60.47 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów # 87 U20 LB III
1 f 1 56.56 GARBACZEWSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II
2 f 1 56.84 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ II
3 f 1 56.89 JUROWSKA Barbara AZS Łódź # 87 U20 LD II
4 f 1 57.05 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # 87 U20 ZP II B.D. # Z/0066/12 2016 1
1 f 2 57.81 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków # 86 U20 MA II B.D. Z/2529/20 2020
2 f 2 57.97 ANDROSZ Beata TS AKS Chorzów # 87 U20 SL II
3 f 2 58.11 MAZAN Sandra AZS Łódź 87 U20 LD II
600 m K
1 e 1 1:37.35 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U18 MZ -- B.D. # BEZ
2 e 1 1:39.79 BABICZ Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U18 KP --
3 e 1 1:40.23 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U18 PD -- #
4 e 1 1:40.82 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U18 MZ -- B.D. # 1
5 e 1 1:40.94 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK --
1 e 2 1:35.80 ROZWADOWSKA Żaneta TL Pogoń Ruda Śląska # 88 U18 SL --
2 e 2 1:36.70 DĄBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ --
2 e 2 1:36.70 DĄBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ --
3 e 2 1:38.45 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U18 PD -- B.D. 3
4 e 2 1:39.19 SOŁDYŃSKA Agnieszka MUKS Płock 89 U18 MZ --
5 e 2 1:40.08 WUJTEWICZ Beata MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ --
6 e 2 1:40.48 NĘDZA Justyna LKS Stal Mielec # 89 U18 PK --
7 e 2 1:43.06 KICIŃSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP --
1 e 3 1:35.44 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK -- #
2 e 3 1:36.02 DUDEK Agata MMKS Kędzierzyn Koźle # 88 U18 OP -- SZCZUREK Leszek #
3 e 3 1:36.35 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ -- #
4 e 3 1:39.57 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U18 MA -- #
5 e 3 1:46.66 PILEWSKA Emilia RKS Łódź 88 U18 LD --
7 e 3 2:02.44 DOBRZYŃSKA Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz # 89 U18 MA --
1 f 0 1:37.29 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK -- #
2 f 0 1:37.33 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U18 MZ -- B.D. # BEZ
3 f 0 1:37.94 ROZWADOWSKA Żaneta TL Pogoń Ruda Śląska # 88 U18 SL --
4 f 0 1:38.07 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ -- #
5 f 0 1:38.87 DĄBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ --
5 f 0 1:38.87 DĄBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ --
6 f 0 1:45.06 DUDEK Agata MMKS Kędzierzyn Koźle # 88 U18 OP -- SZCZUREK Leszek #
800 m K
1 e 1 2:18.52 GLUZA Monika UKS Czwórka Żory 87 U20 SL III
2 e 1 2:19.49 PIESIEWICZ Małgorzata LLKS Osowa Sień # 86 U20 LB III
3 e 1 2:20.07 PERZ Kamila UKS WiR Łopuszno 87 U20 SK III
4 e 1 2:21.05 BŁONIARZ Angelika LKS Stal Mielec # 87 U20 PK III
5 e 1 2:22.29 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U20 MZ III #
1 e 2 2:14.78 GŁUCHOWSKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II
2 e 2 2:18.06 KURBEL Agnieszka MULKS MOS Sieradz # 87 U20 LD III
3 e 2 2:19.09 SIEMIENIAK Krystyna KKS Victoria Stalowa Wola # 87 U20 PK III
3 e 2 2:19.09 FAJ Anna TS AKS Chorzów # 87 U20 SL III B.D. 3
5 e 2 2:20.05 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2020 2
6 e 2 2:25.41 BIELAK Monika AZS UMCS Lublin # 86 U20 LU IV
1 e 3 2:15.57 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 87 U20 SL II
2 e 3 2:16.75 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ II #
3 e 3 2:17.45 BADURA Klaudia KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II
4 e 3 2:18.03 NIEMCZAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ III
5 e 3 2:22.72 KRAWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 87 U20 MZ III
6 e 3 2:29.90 URBANIEC Agata MKS Polonia Warszawa # 86 U20 MZ IV
1 f 2:15.43 SIEDLOK Matylda MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U18 SL II
1 f 0 2:15.51 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 87 U20 SL II
1 f 0 2:31.41 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ IV
2 f 0 2:16.10 BADURA Klaudia KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II
2 f 0 2:24.29 BEREŻAŃSKA Katarzyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U18 SL III
2 f 0 2:33.32 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM -- B.D. BEZ
3 f 0 2:18.47 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ III #
3 f 0 2:25.60 BOCK Ilona MKS MOS Wrocław # 88 U18 DS IV PLUTA Ryszard
4 f 0 2:19.99 GLUZA Monika UKS Czwórka Żory 87 U20 SL III
4 f 0 2:27.87 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM IV
4 f 0 2:37.94 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM -- #
5 f 0 2:23.11 NIEMCZAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ III
5 f 0 2:32.88 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U18 LD --
5 f 0 2:38.11 ABRAMCZYK Magdalena KKL Kielce # 87 U20 SK --
6 f 0 2:35.68 RAPUCHA Ewa KS Podlasie Białystok # 88 U18 PD --
6 f 0 2:39.64 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU --
7 f 0 2:37.42 MICHALSKA Agata LKS Jantar Ustka # 88 U18 PM -- #
7 f 0 2:41.71 ROSTEK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
8 f 0 2:42.06 GUZOWSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -- B.D. BEZ
8 f 0 2:42.13 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM -- #
9 f 0 2:43.15 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM -- #
10 f 0 2:44.29 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM --
10 f 0 2:45.69 ANDRZEJAK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec # 86 U20 DS --
11 f 0 3:02.67 MAZURKIEWICZ Dagmara WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA --
1000 m K
1 e 1 2:55.22 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN --
2 e 1 2:59.96 PAŁUSZKA Agata CKS Budowlani Częstochowa # 89 U18 SL --
3 e 1 3:01.44 URBANOWICZ Paulina KKL Rodło Kwidzyn # 88 U18 PM --
4 e 1 3:03.52 SZYMURA Julia KS Cracovia 1906 Kraków # 89 U18 MA -- #
5 e 1 3:05.00 UZAR Katarzyna SKLA Słupsk # 88 U18 PM --
6 e 1 3:05.78 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U18 WN -- #
7 e 1 3:08.05 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP -- B.D. B.D. 3
8 e 1 3:08.09 KLICH Magdalena IKS Olkusz # 88 U18 MA -- #
9 e 1 3:14.73 UMAŃSKA Dominika STS Skarżysko-Kamienna # 89 U18 SK --
1 e 2 3:00.34 URBANIAK Daria SKLA Sopot 82 Sen PM --
2 e 2 3:08.60 BOROWSKA Olga RKS Łódź 88 U18 LD --
4 e 2 3:11.47 WNUK Ewa MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U18 SL --
5 e 2 3:12.12 KORNAS Magdalena RKS Łódź 88 U18 LD -- B.D. BEZ
6 e 2 3:15.10 MATUSZ Natalia MKL Maraton Świnoujście # 88 U18 ZP --
9 e 2 3:33.47 SUPLICKA Ewa MKL Maraton Świnoujście # 88 U18 ZP --
1500 m K
1 f 0 4:33.67 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
2 f 0 4:39.73 KUMOŚ Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U20 DS II #
3 f 0 4:40.97 PIĄTEK Monika CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL II
4 f 0 4:40.98 DROBIEC Joanna AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL II
5 f 0 4:52.93 KNAP Ilona ZLKL Zielona Góra # 87 U20 LB III
6 f 0 4:56.05 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA III #
7 f 0 4:56.73 HANDZLIK Dagmara KS Sprint Bielsko-Biała # 86 U20 SL III
8 f 0 5:01.33 JANDA Beata TS AKS Chorzów # 87 U20 SL IV
9 f 0 5:01.71 CHŁOSTA Justyna MUKS ILKUS Olkusz # 87 U20 MA IV B.D. B.D. BEZ
10 f 0 5:08.14 BRZEZINA Ewelina AZS-AWF Katowice # 86 U20 SL IV
11 f 0 5:15.04 PĘKAŁA Katarzyna UKS Orzeł Objazda # 87 U20 PM --
12 f 0 5:16.57 SAKOWICZ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL --
2000 m K
6 f 7:15.87 BIAŁA Weronika SKB Kraśnik 89 U18 LU --
1 f 0 6:27.94 ZDROJEWSKA Magdalena RKS Rumia 88 U18 PM --
2 f 0 6:31.57 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U18 WN -- #
3 f 0 6:32.44 BIEŃ Sylwia UKS Barnim Goleniów # 88 U18 ZP --
4 f 0 6:50.67 GLONDALSKA Pamela CKS Budowlani Częstochowa # 88 U18 SL --
5 f 0 7:08.50 WACŁAWSKA Anita MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz # 1
7 f 0 7:21.82 RUDNIK Kamila UKS Czwórka Żory 89 U18 SL --
8 f 0 7:26.74 NOWAK Dorota niest. Bydgoszcz # 89 U18 KP -- B.D.
3000 m K
1 f 0 9:49.84 JAWOR Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL I #
2 f 0 9:52.79 NOWAK Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U20 WN I
3 f 0 9:54.90 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U20 SL I B.D. 3
4 f 0 10:17.43 STANIEWSKA Agnieszka niest. Poznań # 86 U20 WP II B.D. B.D. 2
5 f 0 10:24.74 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U20 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
6 f 0 10:34.63 KALARUS Angelika CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL III
7 f 0 10:57.28 MACIARZ Anna KKS Victoria Stalowa Wola # 86 U20 PK III
8 f 0 11:09.59 KOZAR Olga AZS Łódź # 87 U20 LD IV
9 f 0 11:23.92 SĘK Paulina LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 87 U20 MZ IV
10 f 0 11:27.95 UZAR Beata niest. Gdańsk # 86 U20 PM IV B.D.
60 m pł K J Mł K
1 e 1 8.85 KRZEŚLAK Magdalena MKL Szczecin 88 U18 ZP --
1 e 1 9.09 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U18 LD --
2 e 1 9.00 GRONAU Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
2 e 1 9.21 BOCK Ilona MKS MOS Wrocław # 88 U18 DS -- PLUTA Ryszard
3 e 1 9.27 MAKAR Agata MKL Szczecin # 89 U18 ZP -- B.D.
3 e 1 9.39 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM --
4 e 1 9.39 MICHALSKA Agata LKS Jantar Ustka # 88 U18 PM -- #
4 e 1 9.41 WAGNER Małgorzata MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
5 e 1 9.49 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM --
6 e 1 10.13 RAPUCHA Ewa KS Podlasie Białystok # 88 U18 PD --
1 e 2 8.88 ZAREMBSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ --
1 e 2 9.27 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM -- #
2 e 2 8.89 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ --
2 e 2 9.35 SIEDLOK Matylda MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U18 SL --
3 e 2 9.12 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD -- #
3 e 2 9.65 MAZURKIEWICZ Dagmara WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA --
4 e 2 9.16 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U18 LU -- #
4 e 2 9.67 BEREŻAŃSKA Katarzyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U18 SL --
5 e 2 9.77 BLACH Agata TS AKS Chorzów # 89 U18 SL --
5 e 2 9.88 GUZOWSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -- B.D. BEZ
1 f 0 8.78 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ --
2 f 0 9.01 ZAREMBSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ --
3 f 0 9.02 GRONAU Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
4 f 0 9.10 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U18 LU -- #
5 f 0 9.13 MAKAR Agata MKL Szczecin # 89 U18 ZP -- B.D.
6 f 0 9.15 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD -- #
7 f 0 9.27 KRZEŚLAK Magdalena MKL Szczecin 88 U18 ZP --
8 f 0 9.41 WAGNER Małgorzata MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
60 m pł K K
1 e 1 9.12 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB --
2 e 1 9.13 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA --
2 e 1 9.40 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ --
3 e 1 9.16 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U20 MZ --
3 e 1 9.56 CHUDOMIĘT Olga WKS Śląsk Wrocław # 86 U20 DS --
4 e 1 9.22 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM -- #
4 e 1 9.38 NADAŁA Maja KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
4 e 1 9.63 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU --
5 e 1 9.44 WYSOCKA Emilia MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS --
5 e 1 9.71 ANDRZEJAK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec # 86 U20 DS --
6 e 1 9.72 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U20 LD -- #
6 e 1 9.82 ROSTEK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
1 e 2 8.94 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS --
1 e 2 9.39 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM -- B.D. BEZ
2 e 2 8.96 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -- #
3 e 2 9.15 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -- #
3 e 2 9.68 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS --
4 e 2 9.18 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS --
4 e 2 9.86 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM -- #
5 e 2 9.33 GOGOL Marta MKS Osa Zgorzelec # 87 U20 DS --
5 e 2 10.13 ABRAMCZYK Magdalena KKL Kielce # 87 U20 SK --
6 e 2 9.55 WRÓBEL Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów # 86 U20 PK --
1 f 0 8.88 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS --
2 f 0 8.90 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -- #
3 f 0 8.97 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB --
4 f 0 9.01 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS --
5 f 0 9.04 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA --
6 f 0 9.07 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -- #
7 f 0 9.35 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U20 MZ --
8 f 0 9.47 GOGOL Marta MKS Osa Zgorzelec # 87 U20 DS --
Wzwyż K
1 f 0 1.68 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ II
1 f 0 1.73 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U18 DS I #
1 f 0 1.74 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM I
1 f 0 1.82 WIDAWSKA Anna niest. Wrocław # 83 U23 DS M
2 f 0 1.62 ANDRZEJAK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec # 86 U20 DS II
2 f 0 1.68 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM II #
2 f 0 1.70 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS I
2 f 0 1.80 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U20 PD I LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
3 f 0 1.56 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM III B.D. BEZ
3 f 0 1.67 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM II #
3 f 0 1.68 RAPUCHA Ewa KS Podlasie Białystok # 88 U18 PD II
3 f 0 1.78 WARZECHA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I
4 f 0 1.53 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU IV
4 f 0 1.53 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM IV #
4 f 0 1.63 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS II #
4 f 0 1.63 SZUSZKIEWICZ Magdalena WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA II B.D.
4 f 0 1.63 TYSZKO Anna UKS Cyprianka # 88 U18 KP II MAŃKOWSKI Mariusz # 2
4 f 0 1.65 BEREŻAŃSKA Katarzyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U18 SL II
4 f 0 1.75 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz # 86 U20 SK I #
5 f 0 1.56 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U18 LD III
5 f 0 1.75 JACZYNOWSKA Dominika KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I
6 f 0 1.53 CHUDOMIĘT Olga WKS Śląsk Wrocław # 86 U20 DS IV
6 f 0 1.72 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA I #
7 f 0 1.53 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM IV
7 f 0 1.63 WYCHOWANIEC Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II B.D. BEZ
7 f 0 1.72 JODKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 87 U20 MZ I
8 f 0 1.50 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM IV #
8 f 0 1.53 BOCK Ilona MKS MOS Wrocław # 88 U18 DS IV PLUTA Ryszard
8 f 0 1.69 OLECHOWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała # 87 U20 SL II
9 f 0 1.47 ABRAMCZYK Magdalena KKL Kielce # 87 U20 SK IV
9 f 0 1.53 GUZOWSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM IV B.D. BEZ
9 f 0 1.69 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U20 PD II #
9 f 0 1.69 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II #
10 f 0 1.44 ROSTEK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
10 f 0 1.53 MAZURKIEWICZ Dagmara WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA IV
11 f 0 1.41 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS --
11 f 0 1.41 MICHALSKA Agata LKS Jantar Ustka # 88 U18 PM -- #
11 f 0 1.64 PRZYWARA Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK II
Tyczka K
1 f 0 3.40 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 88 U18 SL I #
1 f 0 3.71 ADAMCZAK Justyna ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB I
2 f 0 3.30 BUNIKOWSKA Karmen AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM I #
2 f 0 3.40 KLIMASZEWSKA Małgorzata KL Gdynia 86 U20 PM I
3 f 0 3.30 ILKOWSKA Natalia ZLKL Zielona Góra 88 U18 LB I
3 f 0 3.30 HANDZLIK Paulina UKS Olimp Mazańcowice # 87 U20 SL I
4 f 0 3.20 ROSIŃSKA Dominika ZLKL Zielona Góra # 88 U18 LB II
4 f 0 3.30 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U20 PM I
5 f 0 3.10 KOŁEK Estera KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS II
5 f 0 3.20 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II
6 f 0 3.10 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP II #
7 f 0 3.00 STELMACH Joanna SKS Start Łódź # 88 U18 LD II
8 f 0 2.90 KUGLARZ Katarzyna UKS Olimp Mazańcowice # 88 U18 SL III
9 f 0 2.90 PRZYBYSZ Kamila ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
10 f 0 2.70 GRZELECKA Sonia AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM III
10 f 0 2.70 CUDNA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ III
W dal K
1 f 0 5.42 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM II
1 f 0 5.62 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 88 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2020 1
1 f 0 5.67 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ II
1 f 0 6.04 CHUKWU Sandra MKL Szczecin # 87 U20 ZP I #
2 f 0 5.29 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM III #
2 f 0 5.59 SYGDZIAK Dagmara AZS Łódź 88 U18 LD II B.D. BEZ
2 f 0 5.68 ZUBRZYCKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II
3 f 0 5.22 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U18 LD III
3 f 0 5.30 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM III #
3 f 0 5.53 KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ II
3 f 0 5.67 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ II
4 f 0 5.19 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM III #
4 f 0 5.21 MICHALSKA Agata LKS Jantar Ustka # 88 U18 PM III #
4 f 0 5.40 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA II
4 f 0 5.62 MAJDAK Sylwia KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II
5 f 0 5.08 BEREŻAŃSKA Katarzyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U18 SL IV
5 f 0 5.13 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM III B.D. BEZ
5 f 0 5.33 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ III #
5 f 0 5.58 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 U20 LB II #
6 f 0 5.04 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU IV
6 f 0 5.07 GUZOWSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM IV B.D. BEZ
6 f 0 5.23 GIL Monika MKS MOS Wrocław # 88 U18 DS III
6 f 0 5.58 POTYRAŁA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 86 U20 PK II
7 f 0 5.03 CHUDOMIĘT Olga WKS Śląsk Wrocław # 86 U20 DS IV
7 f 0 5.11 FORMELA Iwona BKS Bydgoszcz 89 U18 KP III
7 f 0 5.53 ANTONOWICZ Agata AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM II B.D. # 3
8 f 0 4.88 ABRAMCZYK Magdalena KKL Kielce # 87 U20 SK IV
8 f 0 4.99 SOŁTYS Katarzyna MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS IV
8 f 0 5.02 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM IV
8 f 0 5.47 DOBOSZ Anna KS Komunalni Sanok # 87 U20 PK II
9 f 0 4.86 ANDRZEJAK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec # 86 U20 DS IV
9 f 0 4.98 BOCK Ilona MKS MOS Wrocław # 88 U18 DS IV PLUTA Ryszard
9 f 0 5.42 CICHOSZEWSKA Agata LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U20 WP II PTAK Krzysztof M
10 f 0 4.51 ROSTEK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
10 f 0 4.53 RAPUCHA Ewa KS Podlasie Białystok # 88 U18 PD --
10 f 0 5.32 JERZYKOWSKA Olga KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
11 f 0 4.50 MAZURKIEWICZ Dagmara WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA --
11 f 0 5.25 WIŚNIEWSKA Sylwia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU III
12 f 0 5.18 KUBA Anna RKS Rumia 87 U20 PM III
13 f 0 4.92 BOROWIEC Kamila TS AKS Chorzów # 87 U20 SL IV #
Trójskok K
2 f 11.73 ŚWIĘDRYCH Monika KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II
3 f 11.53 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław # 88 U18 DS II #
1 f 0 11.88 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U18 PM II
1 f 0 12.31 PŁONKA Anna AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL I #
2 f 0 12.07 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ I
3 f 0 12.04 CICHOSZEWSKA Agata LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U20 WP I PTAK Krzysztof M
4 f 0 11.35 ROMAŃCZUK Magdalena KS Podlasie Białystok # 88 U18 PD III
4 f 0 11.83 WOLSKA Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ II
5 f 0 11.31 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP III
5 f 0 11.67 MARSZAŁEK Jolanta MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ II
6 f 0 11.11 STEFANIAK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U18 DS III
6 f 0 11.65 MOSA Karolina SKLA Sopot 87 U20 PM II
7 f 0 11.01 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA III #
7 f 0 11.51 KUBA Anna RKS Rumia 87 U20 PM II
8 f 0 10.80 CENDROWSKA Marta MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ III
8 f 0 11.49 MICHALAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 86 U20 DS III
9 f 0 10.74 PAŁYS Judyta LLKS Pomorze Stargard # 88 U18 ZP IV
Kula (4) K
1 f 16.06 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin # 86 U20 LU M #
1 f 0 11.79 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM II #
1 f 0 12.32 SIELUK Agnieszka ULKS Ilno Torzym # 88 U18 LB II
2 f 0 10.68 CHUDOMIĘT Olga WKS Śląsk Wrocław # 86 U20 DS III
2 f 0 12.22 GARCZAREK Beata ULKS Ilno Torzym # 89 U18 LB II
2 f 0 16.00 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U20 SL M #
3 f 0 10.39 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS III
3 f 0 11.86 GUBAŃSKA Anna WLKS Wrocław 88 U18 DS II B.D.
3 f 0 14.08 KOCIMA Magdalena AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL I #
4 f 0 10.25 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM III #
4 f 0 11.61 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ III #
4 f 0 13.47 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ I #
5 f 0 11.53 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U18 LD III #
5 f 0 13.06 GORCZYCA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 86 U20 PM I
6 f 0 9.32 ABRAMCZYK Magdalena KKL Kielce # 87 U20 SK IV
6 f 0 10.93 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U18 KP III
6 f 0 12.92 SITARZ Katarzyna KS Polonia Pasłęk # 86 U20 WN I
7 f 0 8.92 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ --
7 f 0 9.63 KIŚLUK Izabela UKS Czwórka Żory 89 U18 SL IV
7 f 0 12.91 SMĘTEK Aneta AZS-AWFiS Gdańsk 86 U20 PM I
8 f 0 8.90 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM -- B.D. BEZ
8 f 0 12.35 KARŁOWICZ Joanna LUKS Hańcza Suwałki # 87 U20 PD II
9 f 0 8.58 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU --
9 f 0 12.13 SUPIŃSKA Justyna PKS Gwardia Szczytno # 87 U20 WN II SIENNICKI Andrzej 3
10 f 0 8.56 ANDRZEJAK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec # 86 U20 DS --
10 f 0 12.65 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ I #
11 f 0 8.44 ROSTEK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
11 f 0 11.62 KRAWCZYK Patrycja MKS-MOSM Bytom 87 U20 SL III
12 f 0 10.70 KAMIŃSKA Agnieszka ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB III
13 f 0 10.16 ORCZYK Agnieszka TS AKS Chorzów # 86 U20 SL III
Chód 3 km K
1 e 1 14:37.67 SAMBOR Agnieszka OTG Sokół Mielec # 88 U18 PK --
2 e 1 14:48.10 SERAFIŃSKA Ilona LKS Stal Mielec # 88 U18 PK --
3 e 1 14:50.96 WAWRZAK Mariola CKS Budowlani Częstochowa # 88 U18 SL -- B.D.
4 e 1 15:07.29 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL -- B.D. # Z/1925/11 2020 BEZ
5 e 1 15:07.61 CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA --
6 e 1 16:35.64 HAZY Monika CKS Budowlani Częstochowa # 88 U18 SL --
7 e 1 16:48.04 BARUCHA Wioletta MKS Górnik w Zabrzu # 88 U18 SL -- B.D.
8 e 1 18:18.65 MILEWSKA Dominika MKS Górnik w Zabrzu # 88 U18 SL -- B.D.
1 e 2 16:16.34 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia # 89 U18 PM -- B.D. # Z/1228/11 2020 1
2 e 2 16:43.28 TUTKA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK --
3 e 2 16:58.90 BOROŃ Kinga CWKS Resovia Rzeszów # 88 U18 PK --
4 e 2 17:26.43 GEMBAROWSKA Dorota CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK -- B.D.
5 e 2 17:28.45 ZAGRODNIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK --
6 e 2 17:33.77 DOMINIAK Lucyna UKS 12 Kalisz 88 U18 WP --
7 e 2 17:35.96 BOROŃ Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 88 U18 PK --
8 e 2 18:41.22 WOJDA Justyna GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 89 U18 PK --
1 f 0 13:38.65 BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 U20 PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2020 MM
2 f 0 15:34.28 MICHALAK Aleksandra AZS-AWF Katowice 86 U20 SL --
3 f 0 15:56.31 YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA -- MIREK Wacław Z/1929/11 2020
4 f 0 16:07.16 MICHALAK Anna AZS-AWF Katowice 86 U20 SL --
5 f 0 16:56.70 ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła # 87 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/2852/11 2020 3
6 f 0 17:25.09 LIŚCIOCH Jolanta OTG Sokół Mielec # 86 U20 PK --
60 m M
1 e 1 7.03 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U20 WP --
1 e 1 7.17 PRYSTROM Jakub UKS 19 Bojary Białystok # 88 U18 PD -- B.D. 3
1 e 1 7.33 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ --
1 e 1 7.39 RUCIOCH Krzysztof ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB --
2 e 1 7.14 BOJAR Maciej WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ --
2 e 1 7.24 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz # 88 U18 LD -- #
2 e 1 7.35 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS --
2 e 1 7.41 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM --
3 e 1 7.39 KRUPIARZ Maciej MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS --
3 e 1 7.42 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL --
3 e 1 7.50 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ -- #
4 e 1 7.23 BRĄŻKIEWICZ Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP --
4 e 1 7.49 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -- B.D. # BEZ
4 e 1 7.50 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ --
4 e 1 7.78 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U18 DS --
5 e 1 7.55 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -- B.D. # 3
5 e 1 7.57 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
5 e 1 7.92 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP --
6 e 1 7.59 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U18 LD -- B.D. # 3
1 e 2 6.78 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U20 KP -- #
1 e 2 7.01 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U20 PM --
1 e 2 7.16 BADOWSKI Krzysztof ZLKL Zielona Góra # 88 U18 LB --
1 e 2 7.58 MAKUCH Milan KKL Kielce 89 U18 SK --
2 e 2 6.95 PIKSA Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM --
2 e 2 7.25 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -- #
2 e 2 7.28 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD --
2 e 2 7.58 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -- #
3 e 2 7.11 OLEJARCZYK Kacper KS Zawkrze Mława # 87 U20 MZ -- B.D.
3 e 2 7.53 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS --
3 e 2 7.71 BORZYSZKOWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew # 88 U18 PM --
4 e 2 7.14 KOPECKI Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP --
4 e 2 7.62 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
4 e 2 7.74 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ --
5 e 2 7.16 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -- #
5 e 2 7.44 DERENGOWSKI Przemysław KL Lechia Gdańsk # 88 U18 PM -- B.D. BEZ
5 e 2 7.81 ZDUNEK Maciej KS Gwardia Piła # 88 U18 WP --
5 e 2 7.90 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB --
6 e 2 7.24 KLIMA Jakub RKS Łódź # 87 U20 LD --
6 e 2 7.87 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP --
1 e 3 6.96 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok # 86 U20 PD -- SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
1 e 3 7.19 TYNIEC Krystian MKL Sparta Stalowa Wola # 88 U18 PK --
2 e 3 7.04 SZTĄBER Adam SKS Start Łódź # 86 U20 LD -- MĘDRZYCKI Dariusz 2
2 e 3 7.19 KLIMEK Damian SKS Start Łódź # 88 U18 LD -- #
3 e 3 7.05 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin # 86 U20 ZP -- #
3 e 3 7.21 SZWED Tomasz BKL Bełchatów 88 U18 LD --
4 e 3 7.22 ZART Paweł MKL Szczecin 88 U18 ZP --
4 e 3 7.36 PUCZYŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL --
5 e 3 7.65 ANDRYSIAK Konrad MKLA Łęczyca 89 U18 LD --
1 e 4 7.05 LEWANDOWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB --
1 e 4 7.21 STACHOWIAK Paweł MLKS Sokół Lubin # 88 U18 DS --
2 e 4 7.35 ZAWIŚLAK Karol AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ --
3 e 4 7.18 RADECKI Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U20 SL --
3 e 4 7.38 MŁOT Karol KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ --
4 e 4 7.25 OLSZEWSKI Artur WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ --
4 e 4 7.59 SIKORA Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola # 89 U18 PK --
5 e 4 7.28 IGNAŚ Mariusz LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB --
5 e 4 7.64 KANIA Adrian RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ --
6 e 4 7.86 PIETRONIEC Sebastian TS AKS Chorzów # 86 U20 SL --
1 e 5 7.12 DZIK Bartłomiej KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA --
2 e 5 7.30 DRAGANKIEWICZ Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 88 U18 DS --
4 e 5 7.43 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U18 SL -- #
1 f 0 6.71 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U20 KP -- #
2 f 0 6.89 PIKSA Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM --
3 f 0 6.90 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok # 86 U20 PD -- SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
4 f 0 6.96 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin # 86 U20 ZP -- #
5 f 0 6.98 LEWANDOWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB --
6 f 0 6.98 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U20 WP --
7 f 0 7.08 SZTĄBER Adam SKS Start Łódź # 86 U20 LD -- MĘDRZYCKI Dariusz 2
1 f 1 7.05 DZIK Bartłomiej KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA --
2 f 1 7.10 BADOWSKI Krzysztof ZLKL Zielona Góra # 88 U18 LB --
3 f 1 7.12 SZWED Tomasz BKL Bełchatów 88 U18 LD --
4 f 1 7.16 KLIMEK Damian SKS Start Łódź # 88 U18 LD -- #
5 f 1 7.16 TYNIEC Krystian MKL Sparta Stalowa Wola # 88 U18 PK --
6 f 1 7.18 STACHOWIAK Paweł MLKS Sokół Lubin # 88 U18 DS --
7 f 1 7.19 ZART Paweł MKL Szczecin 88 U18 ZP --
8 f 1 7.22 PRYSTROM Jakub UKS 19 Bojary Białystok # 88 U18 PD -- B.D. 3
1 f 2 7.15 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -- #
2 f 2 7.19 ZAWIŚLAK Karol AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ --
3 f 2 7.23 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz # 88 U18 LD -- #
4 f 2 7.26 DRAGANKIEWICZ Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 88 U18 DS --
7 f 2 7.38 KRUPIARZ Maciej MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS --
8 f 2 7.41 MŁOT Karol KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ --
200 m M
1 e 1 22.19 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA II
1 e 1 22.31 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP II
2 e 1 22.73 POTASIŃSKI Damian AZS-AWF Gorzów # 87 U20 LB II
2 e 1 23.43 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U18 MZ III RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
3 e 1 22.73 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U20 WP II
3 e 1 23.66 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ IV
4 e 1 22.80 JACYNA Miłosz MKL Szczecin 87 U20 ZP II
1 e 2 22.08 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP II #
1 e 2 22.40 NOGA Artur AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ II RĄCZKA Paweł # Z/4065/11 2020
2 e 2 22.55 DUSZYŃSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS II
3 e 2 23.69 CZŁONKA Michał BKL Bełchatów 87 U20 LD IV
1 e 3 22.07 BURZYŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM II #
2 e 3 22.09 CAŁKOWSKI Przemysław LKS Vectra Włocławek # 86 U20 KP II
2 e 3 24.18 WIECZOREK Piotr AZS Łódź # 88 U18 LD IV B.D. # BEZ
3 e 3 22.72 JUSZCZYK Adam CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL II
4 e 3 23.54 KOBYLECKI Dawid MKS MOS Wrocław # 87 U20 DS III
1 e 4 22.03 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U20 KP II #
1 e 4 23.31 LEWANDOWSKI Fabian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III B.D. 3
2 e 4 22.93 TOMIAŁOWICZ Łukasz MKS MOS Wrocław # 87 U20 DS III
3 e 4 23.34 KUNZ Konrad KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
3 e 4 24.88 KWIATKOWSKI Paweł MUKS Park Zduńska Wola # 89 U18 LD --
1 e 5 23.00 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U20 MZ III #
2 e 5 23.02 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP III
3 e 5 23.75 HALCZYN Dawid RLTL ZTE Radom 87 U20 MZ IV
2 e 6 22.95 MAZUREK Przemysław MKS Truso Elbląg # 86 U20 WN III
3 e 6 23.36 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów # 87 U20 LB III
4 e 6 23.53 TYBURSKI Błażej OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP III
1 e 7 22.99 ZBROSZCZYK Rafał RMKS Rybnik 86 U20 SL III
2 e 7 23.04 HEREZO Piotr MKL 12 Jelenia Góra 87 U20 DS III
3 e 7 23.48 POLCZYK Michał KS Żeglina Sieradz # 86 U20 LD III
1 e 8 22.62 MATYLA Roman KS Stal Ostrów Wlkp. # 86 U20 WP II
2 e 8 23.62 CZECH Michał KKB MOSiR Krosno # 87 U20 PK IV
3 e 8 23.64 LONCIERZ Artur TL Pogoń Ruda Śląska # 87 U20 SL IV
1 f B 23.45 CHRZANOWSKI Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP III OLCZYK Stanisław B.D. #
2 f B 23.68 DARULIS Andrzej LUKS Zabrzeg 88 U18 SL IV
1 f 1 21.67 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U20 KP I #
1 f 1 22.19 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA II
2 f 1 22.11 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP II #
2 f 1 22.25 NOGA Artur AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ II RĄCZKA Paweł # Z/4065/11 2020
3 f 1 22.37 BURZYŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM II #
3 f 1 23.25 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U18 MZ III RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
4 f 1 22.54 CAŁKOWSKI Przemysław LKS Vectra Włocławek # 86 U20 KP II
4 f 1 23.60 LEWANDOWSKI Fabian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III B.D. 3
1 f 2 22.33 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP II
2 f 2 22.58 JUSZCZYK Adam CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL II
3 f 2 23.88 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ IV
4 f 2 22.90 MATYLA Roman KS Stal Ostrów Wlkp. # 86 U20 WP III
4 f 2 24.68 WIECZOREK Piotr AZS Łódź # 88 U18 LD -- B.D. # BEZ
300 m M
1 e 1 35.27 ROŻEJ Damian MKS Olimp Końskie # 88 U18 SK -- B.D. BEZ
2 e 1 37.29 MITIS Krzysztof MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS --
3 e 1 37.32 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL -- B.D. B.D. 1
4 e 1 37.71 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U16 LD III B.D. 2
1 e 2 36.43 DUBAS Paweł KS Agros Zamość # 88 U18 LU --
2 e 2 37.24 POMPKA Michał CKS Budowlani Częstochowa # 88 U18 SL --
3 e 2 37.72 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U18 PM -- WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
1 e 3 36.34 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP --
2 e 3 36.44 TYLKOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 88 U18 WP --
3 e 3 37.10 JARECKI Mateusz UKS Vis Skierniewice # 88 U18 LD --
4 e 3 38.82 CHWIŁOC-FIŁOC Łukasz MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ --
1 e 4 36.85 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ -- #
2 e 4 37.34 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń # 89 U18 KP -- B.D.
1 e 5 37.46 CZEREPAK Jarosław MKS Piast Lwówek Śląski # 88 U18 DS --
2 e 5 38.78 ZIELONKA Julian LLKS Osowa Sień # 89 U18 LB --
4 e 5 40.61 NIZGORSKI Maciej TL Pogoń Ruda Śląska # 89 U18 SL --
1 e 6 37.31 NOWAK Jarosław PLKS Gwda Piła # 88 U18 WP --
3 e 6 38.40 BIELECKI Rafał AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ --
1 e 7 36.90 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -- #
2 e 7 37.27 MANDZIUK Adrian LKS Olimpic Szczecin # 88 U18 ZP --
3 e 7 38.25 FABRYKOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 89 U18 LD --
2 e 8 37.41 STERANIEC Michał PKS Gwardia Szczytno # 88 U18 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz 3
3 e 8 37.53 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK --
4 e 8 37.61 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -- #
2 f B 37.04 BAUER Bogdan MKS MOS Wrocław # 88 U18 DS --
1 f 1 35.91 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP --
2 f 1 35.99 ROŻEJ Damian MKS Olimp Końskie # 88 U18 SK -- B.D. BEZ
3 f 1 36.26 DUBAS Paweł KS Agros Zamość # 88 U18 LU --
4 f 1 36.72 TYLKOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 88 U18 WP --
1 f 2 36.70 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ -- #
3 f 2 37.34 JARECKI Mateusz UKS Vis Skierniewice # 88 U18 LD --
4 f 2 37.48 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -- #
400 m M
1 e 1 50.71 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 U20 LD III #
2 e 1 52.41 STANEK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U20 SL III
1 e 2 49.44 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź # 86 U20 LD II
2 e 2 51.80 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 U20 MA III #
1 e 3 50.56 ŻAK Łukasz TS Olimpia Poznań # 87 U20 WP III
2 e 3 50.60 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ III #
3 e 3 52.45 WODNICKI Łukasz MLKS Echo Twardogóra # 86 U20 DS III
1 e 4 49.55 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II #
3 e 4 51.62 ŁUKASZEWSKI Marcin WLKS Wrocław # 87 U20 DS III
4 e 4 53.53 GRYSKA Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 87 U20 WN IV
1 e 5 49.66 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U20 MZ II
2 e 5 52.35 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM III #
4 e 5 53.52 MENTLEWICZ Szymon LKS Kłos Olkusz # 87 U20 MA IV
1 e 6 49.73 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN II KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
2 e 6 52.12 BIERNACKI Dominik MKS Polonia Warszawa # 86 U20 MZ III
3 e 6 52.69 KOTYL Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL III
1 e 7 49.87 KOWALSKI Marcin AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB II
2 e 7 50.28 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 U20 LD II #
3 e 7 51.42 DOMAŃSKI Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U20 SL III
4 e 7 55.09 CIELECKI Łukasz MKS Hermes Gryfino # 87 U20 ZP --
1 e 8 49.76 KUBINA Damian KS Agros Zamość # 86 U20 LU II
2 e 8 51.67 GALOR Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN III
3 e 8 53.65 WOJENKA Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL IV
1 e 9 49.71 PAWŁOWSKI Grzegorz ULKS Lipinki 87 U20 MA II
2 e 9 51.43 ŚWIERCZYŃSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP III
1 e 10 50.53 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ III #
2 e 10 50.80 ŚPIEGOWSKI Jakub LKS Vectra Włocławek # 87 U20 KP III
3 e 10 51.63 BRZOZOWSKI Piotr BKS Bydgoszcz 87 U20 KP III
1 f 1 48.69 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź # 86 U20 LD II
2 f 1 48.77 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II #
3 f 1 49.04 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U20 MZ II
4 f 1 49.52 PAWŁOWSKI Grzegorz ULKS Lipinki 87 U20 MA II
1 f 2 48.61 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN II KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
2 f 2 49.98 KUBINA Damian KS Agros Zamość # 86 U20 LU II
3 f 2 50.27 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 U20 LD II #
4 f 2 50.49 KOWALSKI Marcin AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB II
600 m M
1 e 1 1:24.27 DOMBEK Łukasz UKS Hajduki Chorzów # 88 U18 SL -- B.D.
2 e 1 1:24.85 CIELEŃ Adrian LLKS Gubin 88 U18 LB --
3 e 1 1:26.34 UŁANOWSKI Damian MKL Szczecin 88 U18 ZP --
4 e 1 1:27.11 DUDZIŃSKI Michał RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ --
5 e 1 1:27.41 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa # 88 U18 MZ -- B.D. BEZ
6 e 1 1:28.45 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa # 88 U18 MZ -- #
1 e 2 1:24.71 GRZYBOWSKI Karol PLKS Gwda Piła # 88 U18 WP -- B.D. B.D. BEZ
2 e 2 1:25.59 SOBIECHOWSKI Piotr MUKL Brodnica # 88 U18 KP --
4 e 2 1:26.08 JARZĄBEK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 88 U18 WN --
5 e 2 1:27.73 SZCZĘSNY Przemysław UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP -- B.D.
6 e 2 1:31.26 FRONCZAK Jakub LUKS Centrum Zdzieszowice # 89 U18 OP -- B.D.
8 e 2 1:32.58 ZIOŁA Mateusz TL Pogoń Ruda Śląska # 89 U18 SL --
1 e 3 1:26.03 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U18 SL -- #
2 e 3 1:27.66 FIOŁNA Mateusz RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ --
3 e 3 1:27.74 KLINGER Paweł KS Wda Świecie # 88 U18 KP --
4 e 3 1:28.15 KOSIŃSKI Dawid MUKS Płock 89 U18 MZ --
5 e 3 1:30.06 STEC Damian UKS Budowlani Nowy Sącz # 88 U18 MA --
6 e 3 1:30.95 OLOBRY Maciej UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP --
8 e 3 1:34.25 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP --
1 e 4 1:26.35 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ --
2 e 4 1:27.22 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP --
3 e 4 1:27.58 PŁUSKA Marcin niest. Wrocław # 88 U18 DS --
4 e 4 1:27.90 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL -- #
6 e 4 1:30.78 CZERWIŃSKI Robert KB MOSiR Jastrzębie # 89 U18 SL -- #
1 e 7 1:26.01 BRATEK Mariusz CKS Budowlani Częstochowa # 88 U18 SL --
1 f 0 1:24.08 GRZYBOWSKI Karol PLKS Gwda Piła # 88 U18 WP -- B.D. B.D. BEZ
2 f 0 1:24.19 DOMBEK Łukasz UKS Hajduki Chorzów # 88 U18 SL -- B.D.
3 f 0 1:25.31 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U18 SL -- #
4 f 0 1:25.33 CIELEŃ Adrian LLKS Gubin 88 U18 LB --
5 f 0 1:27.11 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ --
6 f 0 1:27.89 SOBIECHOWSKI Piotr MUKL Brodnica # 88 U18 KP --
800 m M
1 e 1 1:57.23 NIKIEL Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 87 U20 SL III
2 e 1 1:57.46 PAWUSZ Michał AZS-AWF Katowice 86 U20 SL III
3 e 1 1:59.58 PRZYSIĘŻNY Oskar LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U20 PM III B.D. Z/0427/13 2016 2
4 e 1 2:01.19 BERLIŃSKI Adam MKS Zryw Toruń # 86 U20 KP III
5 e 1 2:04.23 MEHLICH Dawid MKS Ekonomik Nysa # 86 U20 OP IV
1 e 2 1:56.28 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
2 e 2 1:57.04 WALCZAK Michał RKS Łódź 86 U20 LD III
3 e 2 1:59.06 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ III #
4 e 2 1:59.91 FIGAT Kamil UKS Jedynka Bartoszyce # 87 U20 WN III
6 e 2 2:01.61 KOZIOŁ Michał ULKS Technik Trzcinica # 87 U20 PK III
1 e 3 1:57.34 PAPINIGUS Artur WKS Flota Gdynia # 86 U20 PM III
2 e 3 1:57.65 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP III
3 e 3 1:58.74 BŁAZIK Wojciech AZS AP Siedlce # 86 U20 MZ III
4 e 3 2:01.12 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA III #
5 e 3 2:01.47 MICHALAK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ III #
1 e 4 1:56.31 GMEREK Mariusz TS Olimpia Poznań # 87 U20 WP II
2 e 4 1:56.53 STANISZEWSKI Michał RLTL ZTE Radom 87 U20 MZ II
3 e 4 2:00.46 SOLIS Adam KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN III
4 e 4 2:02.09 SOCHA Piotr KKB MOSiR Krosno # 86 U20 PK IV
1 e 5 1:57.00 GŁOGOWSKI Maciej KB Sporting Międzyzdroje # 86 U20 ZP II
2 e 5 1:57.11 PIASECKI Maksymilian WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA III #
3 e 5 1:58.51 FRUŻYŃSKI Dariusz WLKS Wrocław # 87 U20 DS III
4 e 5 1:59.62 FAERBER Marcin TL Pogoń Ruda Śląska # 86 U20 SL III #
5 e 5 2:00.82 TOMCZYK Piotr LUKS Boguszyce 87 U20 LD III B.D. 3
1 f 0 1:53.51 NIKIEL Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 87 U20 SL II
2 f 0 1:54.43 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
3 f 0 1:56.19 GMEREK Mariusz TS Olimpia Poznań # 87 U20 WP II
3 f 0 2:35.28 CHUDOMIĘT Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle # 87 U20 OP --
4 f 0 1:56.44 STANISZEWSKI Michał RLTL ZTE Radom 87 U20 MZ II
5 f 0 1:56.92 GŁOGOWSKI Maciej KB Sporting Międzyzdroje # 86 U20 ZP II
6 f 0 2:00.76 PAPINIGUS Artur WKS Flota Gdynia # 86 U20 PM III
1000 m M
1 e 1 2:38.33 MAŁOLEPSZY Marcin LKS Olimpic Szczecin # 88 U18 ZP --
2 e 1 2:39.60 KARAŚ Łukasz BKL Bełchatów 88 U18 LD --
3 e 1 2:40.65 WOŁOWICZ Michał OKS Start Otwock 88 U18 MZ --
4 e 1 2:41.72 CIUŁA Paweł LKS Stal Mielec # 88 U18 PK --
1 e 2 2:40.36 PAWLAK Mariusz niest. Warszawa # 89 U18 MZ -- B.D.
2 e 2 2:40.39 ŁASZCZUK Maciej MKS Polonia Warszawa # 88 U18 MZ --
3 e 2 2:44.05 KABZIŃSKI Michał BKL Bełchatów 89 U18 LD --
4 e 2 2:44.86 KNOP Tomasz GKS Piast Gliwice # 86 U20 SL --
5 e 2 2:44.93 SZEGLOWSKI Przemysław UKS Czwórka Żory 89 U18 SL --
7 e 2 2:52.26 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 89 U18 LB --
8 e 2 3:18.65 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP --
1 e 3 2:34.75 SITEK Grzegorz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 88 U18 MZ --
3 e 3 2:36.76 WYRZYKOWSKI Kamil ZLKL Zielona Góra # 88 U18 LB --
4 e 3 2:38.73 BOROWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 89 U18 KP --
5 e 3 2:40.11 SZCZĘK Karol STS Skarżysko-Kamienna # 88 U18 SK --
6 e 3 2:40.78 MIKOŁAJEK Jan MKS MOS Wrocław # 88 U18 DS --
7 e 3 2:40.93 WITCZAK Piotr MKS Polonia Warszawa # 88 U18 MZ --
8 e 3 2:41.39 FUSIEK Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U18 PM --
9 e 3 2:41.97 JANICKI Maciej SKLA Słupsk 88 U18 PM --
10 e 3 2:42.20 WACŁAWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U18 WN --
1 f 0 2:45.90 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
2 f 0 2:56.50 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL --
3 f 0 2:57.29 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ --
4 f 0 2:57.96 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD --
5 f 0 2:58.38 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS --
6 f 0 3:00.56 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB --
7 f 0 3:00.62 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U20 PM --
8 f 0 3:07.16 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
1500 m M
1 e 1 3:56.15 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U20 KP II LEWANDOWSKI Tomasz # Z/1659/11 2020 MM
2 e 1 3:56.84 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA II #
3 e 1 3:59.85 KOKOT Stanisław MKS Budomark Mysłowice # 87 U20 SL II
4 e 1 3:59.88 TREPANOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce # 86 U20 WN II
5 e 1 4:02.69 RUTKOWSKI Daniel LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U20 MZ III KORYTKOWSKI Andrzej
6 e 1 4:03.80 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA III #
7 e 1 4:06.03 LITWIC Adrian UKL Ósemka Police # 86 U20 ZP III #
8 e 1 4:07.56 WLAZŁY Bartosz MKS Truso Elbląg # 87 U20 WN III
9 e 1 4:14.97 ZABŁOTNY Piotr MUKL Brodnica # 86 U20 KP IV
10 e 1 4:26.86 GRZANKA Mateusz niest. Kraków # 86 U20 MA --
1 e 2 4:02.84 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U20 WN III
2 e 2 4:04.82 PĘDZICH Bartłomiej MKS Polonia Warszawa # 87 U20 MZ III
3 e 2 4:05.10 GALICA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 86 U20 MA III
4 e 2 4:12.60 ROLA Szymon SKB Kraśnik 87 U20 LU IV #
6 e 2 4:17.42 BRZEZIŃSKI Marcin LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 86 U20 KP IV
8 e 2 4:20.14 BARON Arkadiusz AZS-AWF Katowice 87 U20 SL IV
9 e 2 4:31.50 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz # 86 U20 MA -- #
2000 m M
1 e 1 5:53.76 STANOCH Łukasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 88 U18 LD --
2 e 1 5:54.49 MICHALSKI Michał SKB Kraśnik 88 U18 LU --
3 e 1 5:55.73 DUDA Łukasz UKS Budowlani Nowy Sącz # 88 U18 MA --
4 e 1 5:56.75 MUĆKA Kamil brak danych # 88 U18 MZ --
5 e 1 5:57.76 PODOLAK Mirosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U18 PK --
8 e 1 6:05.00 SARDAKOWSKI Maciej ZLKL Zielona Góra # 88 U18 LB --
9 e 1 6:08.68 GOLA Mateusz KKL Kielce 88 U18 SK --
11 e 1 6:18.89 KONOPACKI Piotr LLKS Gubin 89 U18 LB --
1 e 2 5:34.85 ZIELIŃSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 89 U18 ZP --
2 e 2 5:43.37 BORZYMOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej
3 e 2 5:45.59 OŻÓG Adrian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP --
4 e 2 5:45.94 DACKA Patryk PLKS Gwda Piła # 88 U18 WP -- #
5 e 2 5:47.37 ŚWIĄCKIEWICZ Tomasz LUKS Centrum Zdzieszowice # 88 U18 OP -- B.D.
6 e 2 5:49.37 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL -- MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2020 1
7 e 2 5:56.97 BANAŚKIEWICZ Kamil MUKS Płock 88 U18 MZ --
8 e 2 5:58.80 BEDNARSKI Łukasz KKL Kielce # 88 U18 SK -- #
9 e 2 6:02.47 MAKOWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa # 88 U18 MZ --
10 e 2 6:02.74 BETA Łukasz LUKS Boguszyce 89 U18 LD --
11 e 2 6:04.35 OCHAŁ Bartłomiej MKS-MOS Katowice # 89 U18 SL --
12 e 2 6:07.71 KOŁDYS Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej BEZ
13 e 2 6:18.97 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
3000 m M
1 e 1 8:49.65 DYBAŚ Piotr KS Agros Zamość # 87 U20 LU III
2 e 1 8:56.75 GOLEŃ Kamil AZS Łódź # 87 U20 LD III
3 e 1 9:00.75 POKRZYWIŃSKI Zbigniew UKL Ósemka Police # 87 U20 ZP III
4 e 1 9:03.89 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA III B.D. #
5 e 1 9:06.57 HOMA Bogusław LUKS Zabrzeg # 86 U20 SL III
6 e 1 9:14.30 STANOCH Mateusz KKL Kielce # 87 U20 SK III
7 e 1 9:14.44 SOSNOWSKI Marcin UKS Jedynka Bartoszyce # 87 U20 WN III
8 e 1 9:28.33 REMBIASZ Michał UKS Budowlani Nowy Sącz # 86 U20 MA IV B.D.
1 e 2 8:24.96 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 86 U20 ZP II JUNIEWICZ Andrzej # Z/0868/11 2020 MM
2 e 2 8:29.44 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U20 DS II GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2020 M
3 e 2 8:30.84 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN II B.D. Z/1267/14 2019 1
4 e 2 8:38.83 PASTERNAK Andrzej PLKS Gwda Piła # 86 U20 WP II
5 e 2 8:42.78 DUKLANOWSKI Hubert KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ II
6 e 2 8:43.40 KOZAR Karol KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS II
7 e 2 8:47.72 SŁODOWICZ Adam LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 86 U20 KP III
8 e 2 8:54.62 KUDLA Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz # 87 U20 SL III
9 e 2 8:55.88 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ III
10 e 2 9:15.90 KOSIŃSKI Robert MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U20 SL IV
60 m pł M J Mł M
7 e 0 8.41 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA -- #
1 e 1 8.12 WINKLER Bojan MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
1 e 1 8.31 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ -- #
2 e 1 8.29 LEŚNICKI Michał MKL Szczecin 88 U18 ZP --
2 e 1 8.42 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -- #
3 e 1 8.54 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA -- #
3 e 1 8.83 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM --
3 e 1 8.83 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U18 DS --
4 e 1 8.59 TACIAK Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U18 SL --
5 e 1 8.59 KASAK Damian MKL Sparta Stalowa Wola # 88 U18 PK --
5 e 1 8.99 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ --
7 e 1 8.80 LEWANDOWSKI Piotr AZS Łódź 88 U18 LD --
1 e 2 8.01 HYŻY Tadeusz UKS 19 Bojary Białystok # 88 U18 PD --
1 e 2 8.79 BORZYSZKOWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew # 88 U18 PM --
2 e 2 8.61 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U18 LD -- B.D. 1
2 e 2 8.92 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP --
3 e 2 8.64 MRÓZ Michał MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
3 e 2 9.02 MAKUCH Milan KKL Kielce 89 U18 SK --
4 e 2 8.64 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U18 PM -- #
4 e 2 9.13 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP --
5 e 2 8.80 CZYSTOŁOWSKI Krzysztof MKL 12 Jelenia Góra 88 U18 DS --
5 e 2 9.22 ZDUNEK Maciej KS Gwardia Piła # 88 U18 WP --
6 e 2 8.97 MUCHA Michał SKS Start Łódź # 89 U18 LD --
1 e 3 7.92 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ -- #
2 e 3 8.52 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U18 MA -- B.D. # Z/4054/11 2019 1
3 e 3 8.62 NIKODEM Dawid MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS -- B.D. BEZ
4 e 3 8.69 JASONEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 88 U18 DS --
6 e 3 9.13 GAŁAMON Jarosław MKLA Łęczyca 89 U18 LD --
1 e 4 8.37 GORZKOWSKI Andrzej MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
2 e 4 8.47 KWIATKOWSKI Jacek MKL 12 Jelenia Góra 88 U18 DS -- #
3 e 4 8.57 DOBIES Alan MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS --
4 e 4 8.64 MICHALSKI Przemysław MKLA Łęczyca 88 U18 LD --
5 e 4 8.73 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ --
6 e 4 8.92 SZMIT Mateusz AZS-AWF Gorzów 89 U18 LB --
7 e 4 9.13 MACIEJEWSKI Maciej WLKS Wrocław 88 U18 DS -- B.D.
1 f 0 7.97 HYŻY Tadeusz UKS 19 Bojary Białystok # 88 U18 PD --
2 f 0 8.11 WINKLER Bojan MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
3 f 0 8.12 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ -- #
4 f 0 8.23 GORZKOWSKI Andrzej MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
5 f 0 8.36 LEŚNICKI Michał MKL Szczecin 88 U18 ZP --
6 f 0 8.38 KWIATKOWSKI Jacek MKL 12 Jelenia Góra 88 U18 DS -- #
8 f 0 8.42 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U18 MA -- B.D. # Z/4054/11 2019 1
60 m pł M M
1 e 1 8.54 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ --
1 e 1 8.62 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA -- #
2 e 1 8.63 KOPACZ Przemysław LKS Stal Mielec # 86 U20 PK --
2 e 1 8.65 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U20 PM --
3 e 1 8.77 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra # 86 U20 DS --
3 e 1 8.86 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL --
4 e 1 8.87 MICHALAK Jacek MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS --
4 e 1 9.00 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD --
5 e 1 9.04 KAMIEŃSKI Karol UKS 19 Bojary Białystok # 87 U20 PD --
5 e 1 9.11 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS --
6 e 1 9.54 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
6 e 1 9.58 ZIÓŁKOWSKI Robert LLKS Osowa Sień # 86 U20 LB --
1 e 2 8.68 HUDYMA Grzegorz ZLKL Zielona Góra # 86 U20 LB --
1 e 2 9.20 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
2 e 2 8.70 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U20 PD --
2 e 2 9.28 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS --
3 e 2 8.83 KONDRATOWICZ Bartłomiej MOKS Słoneczny Stok Białystok # 86 U20 PD --
3 e 2 9.31 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB --
4 e 2 8.87 KAZUBSKI Kacper MKS Juvenia Puszczykowo # 87 U20 WP --
4 e 2 9.61 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ --
5 e 2 8.90 GWOREK Łukasz LKS Kłos Olkusz # 86 U20 MA --
5 e 2 9.71 RUCIOCH Krzysztof ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB --
6 e 2 9.22 KOWALSKI Mariusz LKS Maraton Turek # 87 U20 WP --
1 e 3 8.35 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U20 KP -- B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
2 e 3 8.54 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK -- B.D. 2
3 e 3 8.75 KOLANEK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 87 U20 DS -- B.D.
4 e 3 8.77 ORŁOWSKI Adam KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA --
5 e 3 8.81 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM -- #
6 e 3 8.98 POPCZYK Paweł AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL --
1 f 0 8.68 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U20 KP -- B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
2 f 0 8.50 KOPACZ Przemysław LKS Stal Mielec # 86 U20 PK --
3 f 0 8.54 HUDYMA Grzegorz ZLKL Zielona Góra # 86 U20 LB --
4 f 0 8.58 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA -- #
5 f 0 8.59 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK -- B.D. 2
5 f 0 8.59 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U20 PD --
7 f 0 8.62 KOLANEK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 87 U20 DS -- B.D.
7 f 0 8.62 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra # 86 U20 DS --
9 f 0 8.96 ORŁOWSKI Adam KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA --
Wzwyż M
1 f 0 1.89 ZDUNEK Maciej KS Gwardia Piła # 88 U18 WP III
1 f 0 2.01 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL II
1 f 0 2.07 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U18 LD II B.D. # Z/2877/11 2020 MM
1 f 0 2.09 PIECHOWSKI Dawid KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ I
2 f 0 1.86 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U18 DS III
2 f 0 1.98 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS II
2 f 0 1.98 KRUSZYŃSKI Konrad MUKS Płock 88 U18 MZ II
2 f 0 2.05 WECZERA Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II
3 f 0 1.83 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ III
3 f 0 1.95 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II
3 f 0 1.98 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U18 KP II
3 f 0 2.05 SZCZEPAŃSKI Michał KS Obieżyświat Nowe Miasto # 87 U20 WP II CZESZYK Piotr # Z/1590/12 2014 2
3 f 0 2.05 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U20 OP II #
4 f 0 1.83 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM III
4 f 0 1.95 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB II
4 f 0 1.98 TARNOWSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U18 SL II
5 f 0 1.80 MAKUCH Milan KKL Kielce 89 U18 SK IV
5 f 0 1.89 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
5 f 0 1.95 JASIŃSKI Bartosz KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ II
5 f 0 2.05 OLSZEWSKI Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN II
6 f 0 1.80 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP IV #
6 f 0 1.86 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD III
6 f 0 1.91 OZORKIEWICZ Stanisław LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP III
6 f 0 1.91 RABEŁ Paweł KKS Victoria Stalowa Wola # 88 U18 PK III
6 f 0 2.05 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U20 OP II #
7 f 0 1.77 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ IV #
7 f 0 1.86 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U20 PM III
7 f 0 2.00 JASIŃSKI Radosław KS Orzeł Warszawa # 87 U20 MZ II
8 f 0 1.68 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP --
8 f 0 1.83 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
8 f 0 1.86 MANTYK Łukasz BKL Bełchatów 88 U18 LD III B.D. B.D. BEZ
8 f 0 1.86 DZIOPA Jakub ZLKL Zielona Góra # 88 U18 LB III
8 f 0 2.00 RUSINIAK Krzysztof KS Orzeł Warszawa # 87 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
8 f 0 2.00 KURKOWSKI Tomasz RKS Łódź 87 U20 LD II
8 f 0 2.00 KACZEREWSKI Rafał MKS Szerszeń Bogatynia # 86 U20 DS II
9 f 0 1.68 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP --
9 f 0 1.80 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS IV
10 f 0 1.80 RUCIOCH Krzysztof ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB IV
11 f 0 1.77 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS IV
11 f 0 2.00 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa # 87 U20 MZ II
12 f 0 1.95 MASZCZAK Radosław KS Orzeł Warszawa # 86 U20 MZ II
14 f 0 1.95 KWIATKOWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 86 U20 LB II
15 f 0 1.95 ISZCZAK Michał AZS Łódź 86 U20 LD II B.D. 3
Tyczka M
1 f 0 4.00 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP II #
1 f 0 4.30 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II
1 f 0 4.60 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U18 KP I #
1 f 0 4.90 DIDENKOW Mateusz SKLA Sopot # 87 U20 PM I
2 f 0 3.70 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U18 DS III
2 f 0 4.10 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ II
2 f 0 4.50 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U18 PM I #
2 f 0 4.80 PEWIŃSKI Jakub SKLA Sopot 86 U20 PM I
3 f 0 3.30 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP IV
3 f 0 3.90 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U20 PM III
3 f 0 4.20 STUCKI Adam SKLA Sopot 89 U18 PM II
3 f 0 4.40 ZIĘTEK Błażej MKL Szczecin # 86 U20 ZP II #
4 f 0 3.30 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM IV
4 f 0 3.70 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD III
4 f 0 3.70 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL III
4 f 0 4.20 ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj SKS Start Łódź # 87 U20 LD II #
4 f 0 4.20 LEWANDOWSKI Jakub MKL Szczecin 89 U18 ZP II #
5 f 0 3.10 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ --
5 f 0 4.00 JAROSZEK Daniel AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ II
5 f 0 4.10 WYPRZAŁ Jarosław ZLKL Zielona Góra 86 U20 LB II #
6 f 0 3.00 MAKUCH Milan KKL Kielce 89 U18 SK --
6 f 0 3.50 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS IV
6 f 0 3.90 WYRWICKI Marcin ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
6 f 0 4.10 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U20 MZ II #
7 f 0 2.90 ZDUNEK Maciej KS Gwardia Piła # 88 U18 WP --
7 f 0 3.20 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS IV
7 f 0 3.90 HEROK Jarosław KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA III #
7 f 0 4.10 OLENDEREK Przemysław LLKS Osowa Sień # 86 U20 LB II B.D. BEZ
8 f 0 2.70 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ -- #
8 f 0 3.20 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB IV
8 f 0 3.80 POLAK Dawid KS Warszawianka W-wa # 88 U18 MZ III
8 f 0 3.80 FIRGANEK Artur UKS Olimp Mazańcowice # 88 U18 SL III
9 f 0 2.20 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP --
9 f 0 2.80 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS --
10 f 0 3.50 BARTKOWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV
W dal M
7 f 6.54 KUCHARSKI Mariusz KS Podlasie Białystok # 88 U18 PD III
1 f 0 6.65 RUCIOCH Krzysztof ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB III
1 f 0 6.82 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ II
1 f 0 6.97 PACHURA Sebastian LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP II
1 f 0 7.27 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP I
2 f 0 6.43 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM III
2 f 0 6.65 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS III
2 f 0 6.96 SZADE Damian niest. Poznań # 88 U18 WP II
2 f 0 7.20 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U20 KP II ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
3 f 0 6.22 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ IV #
3 f 0 6.62 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U20 PM III
3 f 0 6.62 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL III
3 f 0 6.91 KUSTRA Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 88 U18 DS II
3 f 0 7.19 KONDRACIUK Karol KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA II #
4 f 0 5.88 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U18 DS --
4 f 0 6.80 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA II #
4 f 0 7.09 PIĄTEK Norbert PLKS Gwda Piła # 86 U20 WP II
5 f 0 5.86 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ --
5 f 0 6.48 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS III
5 f 0 6.74 DORUCHOWSKI Jakub AZS Łódź 88 U18 LD III
5 f 0 7.06 DUDEK Marcin KS Podlasie Białystok # 86 U20 PD II DUDEK Marcin # Z/0462/11 2016 1
6 f 0 5.85 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP --
6 f 0 6.47 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS III
6 f 0 6.69 KUBICKI Adam MKS Start Lublin # 89 U18 LU III
6 f 0 7.03 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU II
7 f 0 5.79 ZDUNEK Maciej KS Gwardia Piła # 88 U18 WP --
7 f 0 6.42 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
7 f 0 6.95 CYGAN Kamil LKS Stal Mielec # 86 U20 PK II
8 f 0 5.76 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -- #
8 f 0 6.33 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB III
8 f 0 6.36 SIKORA Marek WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA III
8 f 0 6.93 MIKITA Marek KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II #
9 f 0 5.57 BORZYSZKOWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew # 88 U18 PM --
9 f 0 6.27 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS IV
9 f 0 6.82 KRZYŻANOWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II
10 f 0 5.53 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP --
10 f 0 6.17 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD IV
10 f 0 6.80 KWIATKOWSKI Sebastian AZS Łódź 86 U20 LD II
11 f 0 5.42 MAKUCH Milan KKL Kielce 89 U18 SK --
11 f 0 6.77 WOŹNIAK Adam AZS Łódź 87 U20 LD III
12 f 0 6.74 PŁOMIŃSKI Michał KL Lechia Gdańsk # 87 U20 PM III
13 f 0 6.65 GASZKA Dawid RMKS Rybnik 87 U20 SL III
15 f 0 6.62 LEWANDOWSKI Mariusz LKS Vectra Włocławek # 87 U20 KP III B.D.
16 f 0 6.53 ŁOBODA Patryk MKS Start Lublin # 86 U20 LU III KLECZEK Andrzej B.D. Z/4193/11 2011 BEZ
17 f 0 6.52 TOMCZAK Cezary OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP III
18 f 0 6.43 ŚWIERCZYŃSKI Adrian KS AZS AWF Poznań # 87 U20 WP III #
Trójskok M
2 f 13.11 SKWAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra # 88 U18 LB IV
7 f 14.28 KOZICKI Jakub AZS Łódź # 87 U20 LD III B.D.
1 f 0 14.54 DUDA Grzegorz RMKS Rybnik 88 U18 SL II
1 f 0 15.09 TOMCZAK Cezary OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP I
2 f 0 14.85 KONDRACIUK Karol KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA I #
3 f 0 13.02 ZIĘBA Damian MOSM Tychy 89 U18 SL IV
3 f 0 14.78 CHODUR Wojciech ULKS Technik Trzcinica # 86 U20 PK II
4 f 0 12.87 RAKUĆ Jakub LKS Vectra Włocławek # 88 U18 KP IV
4 f 0 14.64 LEWANDOWSKI Mariusz LKS Vectra Włocławek # 87 U20 KP II B.D.
5 f 0 14.62 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
6 f 0 14.31 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U20 DS III JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2020 1
8 f 0 13.97 MAZUR Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U20 LU III
9 f 0 13.80 MAJEWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA III
10 f 0 13.61 KRÓL Jakub MKLA Łęczyca 86 U20 LD III
10 f 0 13.61 KRÓL Jakub PLKS Gwda Piła # 86 U20 WP III
Kula (5) M
1 f 0 18.57 KUTEK Łukasz AZS-AWF Katowice # 88 U18 SL I #
2 f 0 18.52 HARATYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA I
3 f 0 16.19 ŚNIOSEK Przemysław RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ II
4 f 0 16.10 FRYSZTAK Piotr RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ II
5 f 0 15.97 JUREWICZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U18 LU II #
6 f 0 15.94 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U18 OP II B.D. # Z/3386/11 2020 1
7 f 0 15.72 KLON Marcin MLKS Krajna Sępólno # 88 U18 KP II B.D. B.D. 1
8 f 0 15.49 PICHETA Kamil KKL Kielce # 89 U18 SK II
9 f 0 14.77 ZIĘBA Rafał KKL Kielce 88 U18 SK III #
10 f 0 14.71 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL III
12 f 0 13.69 CYBULSKI Krzysztof MULKS MOS Sieradz # 88 U18 LD III #
Kula (6) M
1 f 0 14.53 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ II
1 f 0 19.06 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ I #
2 f 0 14.40 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U20 PM II
2 f 0 18.97 RADZIWON Piotr KS Podlasie Białystok # 87 U20 PD I #
3 f 0 12.73 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS IV
3 f 0 18.73 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 U20 SK I #
4 f 0 12.65 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB IV
4 f 0 17.62 BUDNIK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU I #
5 f 0 12.57 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ IV
5 f 0 17.06 WOŁYNIEC Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 86 U20 PM I
6 f 0 12.26 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS IV
6 f 0 16.73 MISZKURKA Daniel WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ I
7 f 0 12.18 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U20 DS IV
7 f 0 16.52 LIĆWINKO Michał KS Podlasie Białystok # 87 U20 PD I
8 f 0 12.16 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD IV
8 f 0 16.42 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ I
9 f 0 11.80 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL IV
9 f 0 15.22 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II #
10 f 0 11.29 RUCIOCH Krzysztof ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB IV
10 f 0 15.20 KACZAŁKO Dawid niest. Wrocław # 87 U20 DS II #
11 f 0 10.73 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
11 f 0 14.86 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki # 87 U20 LD II JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2020 MM
12 f 0 14.07 SPALENIAK Sebastian KS Resursa Zduńska Wola # 86 U20 LD II
13 f 0 13.35 OWCZAREK Henryk GKS Olimpia Grudziądz # 86 U20 KP III
14 f 0 13.29 ZIELIŃSKI Paweł MKS Durasan Płońsk # 86 U20 MZ III
15 f 0 12.82 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce # 86 U20 SK IV #
16 f 0 11.60 DURCZAK Łukasz KS Resursa Zduńska Wola # 86 U20 LD IV
Chód 5 km M
1 f 0 21:45.82 DOMINIAK Michał UKS 12 Kalisz 87 U20 WP --
1 f 0 22:18.80 KRAWCZYK Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK --
2 f 0 22:12.51 SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL -- KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2020 MM
2 f 0 22:58.84 GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie # 88 U18 MZ -- #
3 f 0 22:38.12 BUBIŃSKI Andrzej KS Agros Zamość # 86 U20 LU --
3 f 0 22:58.91 KUBIAK Maciej RKS Rumia # 88 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz # Z/2554/19 2019
4 f 0 23:18.65 PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 89 U18 PK -- B.D. # BEZ
4 f 0 23:20.35 TURLEJ Hubert MKS Polonia Warszawa # 87 U20 MZ --
5 f 0 23:55.38 ŁUNIEWSKI Paweł MKSŁ Konradia Gdańsk # 87 U20 PM -- #
5 f 0 24:30.46 DOMINIAK Adam UKS 12 Kalisz 89 U18 WP -- #
6 f 0 24:05.03 MUDIUK Łukasz CWKS Resovia Rzeszów # 86 U20 PK --
6 f 0 25:21.58 KOZŁOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa # 88 U18 MZ -- #
7 f 0 24:19.53 KRÓL Bartosz PLKS Gwda Piła # 87 U20 WP --
7 f 0 25:45.40 STASIEWICZ Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U18 PM -- #
8 f 0 24:23.80 MACHLOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA --
8 f 0 27:28.70 KAZUB Jakub UKS Zagórzanka Rumia # 89 U18 PM -- B.D.