Spała 28 - 30.01.2005 Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Jun.Mł |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.62 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 7.70 | CEGLAREK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 1988 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 7.75 | SIEMIENIAKO Paulina | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 7.84 | CAŁKA Malwina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.16 | KRASOWSKA Katarzyna | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.90 | ŚWIOSTEK Katarzyna | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 8.19 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 8.08 | ŁĘCKA Kamila | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 8.36 | KOSNO Daria | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 8.26 | MISIAK Aleksandra | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 8.53 | WIEŚNIAK Justyna | SKS Start Łódź # | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.58 | PALUCH Katarzyna | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.74 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 7.83 | SZAMRETA Agnieszka | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.93 | IWAŃSKA Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.87 | KRÓL Joanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1987 | U20 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.10 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | KUKLA Rafał # | Z/4751/11 | 2018 | 2 | |||||||
4 | e | 2 | 7.88 | KARCZMAREK Katarzyna | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.12 | KOBAKA Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 8.12 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 8.16 | BARWACKA Adrianna | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 8.24 | ROMANOWSKA Monika | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 7.74 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.89 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 7.80 | OLSZAŃSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 7.92 | JATKIEWICZ Maria | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 7.85 | GADZIŃSKA Agnieszka | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 7.93 | WIECZORKIEWICZ Monika | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
4 | e | 3 | 7.92 | KĄKOL Edyta | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 8.06 | PAWEŁCZAK Maria | LKS Stal Mielec # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 8.15 | DOROBEK Justyna | MUKS Płock | 1987 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 8.43 | SZYCZKOWA Marina | MUKS Płock | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 7.60 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 7.64 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 7.70 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 7.76 | SIEMIENIAKO Paulina | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 7.80 | OLSZAŃSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 7.80 | SZAMRETA Agnieszka | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 7.82 | GADZIŃSKA Agnieszka | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 7.85 | CAŁKA Malwina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 7.59 | PALUCH Katarzyna | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.60 | CEGLAREK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 1988 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 7.71 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 7.82 | JATKIEWICZ Maria | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 7.85 | WIECZORKIEWICZ Monika | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 7.90 | IWAŃSKA Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 7.98 | KSIĄŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 7.99 | PAWEŁCZAK Maria | LKS Stal Mielec # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 8.09 | KOBAKA Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 8.09 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | KUKLA Rafał # | Z/4751/11 | 2018 | 2 | |||||||
3 | f | 2 | 8.11 | KRASOWSKA Katarzyna | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 8.18 | BARWACKA Adrianna | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 8.26 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
6 | f | 2 | 8.30 | ROMANOWSKA Monika | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
7 | f | 2 | 8.37 | SZYCZKOWA Marina | MUKS Płock | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
8 | f | 2 | 8.41 | KOSNO Daria | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 24.84 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U18 | KP | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | |||||||
1 | e | 1 | 25.22 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 25.35 | PTAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 27.51 | PAWLOK Anna | MKS-MOS Katowice # | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 25.61 | CAŁKA Malwina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | |||||||||||
1 | e | 2 | 24.94 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 25.30 | JANKOWSKA Agata | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U18 | LB | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 25.91 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | II | |||||||||||
3 | e | 2 | 25.34 | KRÓL Joanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1987 | U20 | PK | II | |||||||||||
3 | e | 2 | 27.95 | RUDA Katarzyna | RKS Łódź | 1988 | U18 | LD | IV | |||||||||||
4 | e | 2 | 26.64 | STASIEŁUK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 25.36 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 25.96 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 25.43 | OLSZAŃSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 26.02 | MŁYNARCZYK Danuta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | e | 3 | 26.84 | WYSOKIŃSKA Paulina | MKS-MOS Katowice # | 1988 | U18 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 4 | 25.42 | TOMZA Ernesta | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | e | 4 | 25.42 | GADZIŃSKA Agnieszka | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | e | 4 | 27.01 | JAGIEŁA Patrycja | MKS-MOS Katowice # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 24.70 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U18 | KP | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | |||||||
1 | f | 1 | 24.73 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 24.81 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 24.99 | JANKOWSKA Agata | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U18 | LB | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 25.76 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 25.54 | KRÓL Joanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1987 | U20 | PK | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 25.96 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 24.77 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 25.23 | PTAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 27.19 | WYSOKIŃSKA Paulina | MKS-MOS Katowice # | 1988 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 25.47 | TOMZA Ernesta | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 27.82 | PAWLOK Anna | MKS-MOS Katowice # | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 40.96 | KOŚCIELNIAK Marzena | SL Olimpia Poznań # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 42.32 | WANTOCH-REKOWSKA Malwina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 43.02 | BAZYCHOWSKA Martyna | RKS Rumia | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 41.54 | MATUSIŃSKA Tina | UKS Chromik Mysłowice # | 1988 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 42.55 | ADAMCZYK Justyna | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U18 | SL | -- | B.D. B.D. | ||||||||||
3 | e | 2 | 43.36 | KRUPKA Aneta | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 42.48 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | -- | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | |||||||
4 | e | 3 | 46.94 | BORAWSKA Anna | MUKS ILKUS Olkusz # | 1988 | U18 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | e | 4 | 40.97 | ŚWIERCZYK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 42.52 | BURMISTRZAK Magdalena | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U18 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 4 | 42.68 | JARZĘBSKA Paulina | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 44.92 | STAFIEJ Karolina | MKL Maraton Świnoujście # | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 41.11 | WRONA Angelika | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 41.37 | DOMAŃSKA Justyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 43.87 | WITEK Ewa | KS Warszawianka W-wa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 41.70 | PEAS Katarzyna | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 6 | 42.23 | DROZDOWSKA Dagmara | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
1 | e | 7 | 42.24 | MILEWICZ Magdalena | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 43.33 | JADCZAK Julita | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 7 | 44.83 | SZEWCZYK Karolina | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 8 | 41.95 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
2 | e | 8 | 44.12 | BITNEROWICZ Bożena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 8 | 44.86 | JARMUŁA Katarzyna | MLUKS Tarnów | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 41.00 | ŚWIERCZYK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 41.01 | WRONA Angelika | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 41.32 | KOŚCIELNIAK Marzena | SL Olimpia Poznań # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 41.64 | DOMAŃSKA Justyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 41.78 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 41.93 | PEAS Katarzyna | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 42.00 | MATUSIŃSKA Tina | UKS Chromik Mysłowice # | 1988 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 57.06 | GARBACZEWSKA Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 58.08 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 60.29 | PODSIADŁO Magdalena | KKL Kielce | 1986 | U20 | SK | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 63.52 | ZAWADZKA Anna | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 57.49 | TOMZA Ernesta | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 57.87 | MAZAN Sandra | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
3 | e | 2 | 61.07 | WALCZYK Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 3 | 57.46 | LESZCZYŃSKA Agnieszka | SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # | 1987 | U20 | ZP | II | B.D. # | Z/0066/12 | 2016 | 1 | |||||||
2 | e | 3 | 57.51 | ILCZUK Weronika | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | LEMIESZ Aneta | Z/2529/20 | 2023 | ||||||||
3 | e | 3 | 59.22 | GROBLIŃSKA Olga | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
4 | e | 3 | 60.14 | OKRUTA Anna | RLTL ZTE Radom | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | e | 4 | 57.47 | JUROWSKA Barbara | AZS Łódź # | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
2 | e | 4 | 57.48 | PURA Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | e | 4 | 57.57 | ANDROSZ Beata | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | e | 4 | 60.47 | KONERT Anita | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 56.56 | GARBACZEWSKA Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 56.84 | PURA Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 56.89 | JUROWSKA Barbara | AZS Łódź # | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 57.05 | LESZCZYŃSKA Agnieszka | SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # | 1987 | U20 | ZP | II | B.D. # | Z/0066/12 | 2016 | 1 | |||||||
1 | f | 2 | 57.81 | ILCZUK Weronika | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | LEMIESZ Aneta | Z/2529/20 | 2023 | ||||||||
2 | f | 2 | 57.97 | ANDROSZ Beata | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 58.11 | MAZAN Sandra | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:37.35 | PARADOWSKA Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U18 | MZ | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | e | 1 | 1:39.79 | BABICZ Paulina | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 1:40.23 | STANKIEWICZ Magdalena | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1989 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 1:40.82 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U18 | MZ | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
5 | e | 1 | 1:40.94 | WALIGÓRSKA Anna | UKS WiR Łopuszno | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:35.80 | ROZWADOWSKA Żaneta | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:36.70 | DĄBROWSKA Katarzyna | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:36.70 | DĄBROWSKA Katarzyna | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 1:38.45 | SZMIGIEL Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U18 | PD | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | e | 2 | 1:39.19 | SOŁDYŃSKA Agnieszka | MUKS Płock | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 1:40.08 | WUJTEWICZ Beata | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 1:40.48 | NĘDZA Justyna | LKS Stal Mielec # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 1:43.06 | KICIŃSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:35.44 | FLIS Monika | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 1:36.02 | DUDEK Agata | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1988 | U18 | OP | -- | SZCZUREK Leszek # | ||||||||||
3 | e | 3 | 1:36.35 | HARASIM Monika | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
4 | e | 3 | 1:39.57 | GIZA Karolina | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | e | 3 | 1:46.66 | PILEWSKA Emilia | RKS Łódź | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
7 | e | 3 | 2:02.44 | DOBRZYŃSKA Aleksandra | MUKS ILKUS Olkusz # | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 1:37.29 | FLIS Monika | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 1:37.33 | PARADOWSKA Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U18 | MZ | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | f | 0 | 1:37.94 | ROZWADOWSKA Żaneta | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 1:38.07 | HARASIM Monika | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 1:38.87 | DĄBROWSKA Katarzyna | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 1:38.87 | DĄBROWSKA Katarzyna | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 1:45.06 | DUDEK Agata | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1988 | U18 | OP | -- | SZCZUREK Leszek # | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:18.52 | GLUZA Monika | UKS Czwórka Żory | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:19.49 | PIESIEWICZ Małgorzata | LLKS Osowa Sień # | 1986 | U20 | LB | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:20.07 | PERZ Kamila | UKS WiR Łopuszno | 1987 | U20 | SK | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:21.05 | BŁONIARZ Angelika | LKS Stal Mielec # | 1987 | U20 | PK | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:22.29 | WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 2:14.78 | GŁUCHOWSKA Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 2:18.06 | KURBEL Agnieszka | MULKS MOS Sieradz # | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 2:19.09 | FAJ Anna | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 2:19.09 | SIEMIENIAK Krystyna | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1987 | U20 | PK | III | |||||||||||
5 | e | 2 | 2:20.05 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | e | 2 | 2:25.41 | BIELAK Monika | AZS UMCS Lublin # | 1986 | U20 | LU | IV | |||||||||||
1 | e | 3 | 2:15.57 | DEPTUŁA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | e | 3 | 2:16.75 | ZEMBRZUSKA Justyna | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 2:17.45 | BADURA Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | |||||||||||
4 | e | 3 | 2:18.03 | NIEMCZAK Dorota | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
5 | e | 3 | 2:22.72 | KRAWCZYK Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
6 | e | 3 | 2:29.90 | URBANIEC Agata | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
1 | f | 2:15.43 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U18 | SL | II | ||||||||||||
1 | f | 0 | 2:15.51 | DEPTUŁA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 2:31.41 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
2 | f | 0 | 2:16.10 | BADURA Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 2:24.29 | BEREŻAŃSKA Katarzyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 2:33.32 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 0 | 2:18.47 | ZEMBRZUSKA Justyna | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 2:25.60 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U18 | DS | IV | PLUTA Ryszard | ||||||||||
4 | f | 0 | 2:19.99 | GLUZA Monika | UKS Czwórka Żory | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 2:27.87 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 2:37.94 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 2:23.11 | NIEMCZAK Dorota | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 2:32.88 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 2:38.11 | ABRAMCZYK Magdalena | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 2:35.68 | RAPUCHA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 2:39.64 | BAREJA Justyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 2:37.42 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 2:41.71 | ROSTEK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 2:42.06 | GUZOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | f | 0 | 2:42.13 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 0 | 2:43.15 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 0 | 2:44.29 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 2:45.69 | ANDRZEJAK Katarzyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 0 | 3:02.67 | MAZURKIEWICZ Dagmara | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:55.22 | ZGLEJC Kamila | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:59.96 | PAŁUSZKA Agata | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 3:01.44 | URBANOWICZ Paulina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 3:03.52 | SZYMURA Julia | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 3:05.00 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 3:05.78 | PRZYGÓDZKA Angelika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 3:08.05 | POŻAROWSZCZYK Karolina | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 3:08.09 | KLICH Magdalena | IKS Olkusz # | 1988 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
9 | e | 1 | 3:14.73 | UMAŃSKA Dominika | STS Skarżysko-Kamienna # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 3:00.34 | URBANIAK Daria | SKLA Sopot | 1982 | Sen | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 3:08.60 | BOROWSKA Olga | RKS Łódź | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 3:11.47 | WNUK Ewa | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 3:12.12 | KORNAS Magdalena | RKS Łódź | 1988 | U18 | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | e | 2 | 3:15.10 | MATUSZ Natalia | MKL Maraton Świnoujście # | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
9 | e | 2 | 3:33.47 | SUPLICKA Ewa | MKL Maraton Świnoujście # | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 4:33.67 | BARCEWICZ Marta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 4:39.73 | KUMOŚ Emilia | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1986 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 4:40.97 | PIĄTEK Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 4:40.98 | DROBIEC Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 4:52.93 | KNAP Ilona | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U20 | LB | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 4:56.05 | PALKA Adrianna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 4:56.73 | HANDZLIK Dagmara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 5:01.33 | JANDA Beata | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
9 | f | 0 | 5:01.71 | CHŁOSTA Justyna | MUKS ILKUS Olkusz # | 1987 | U20 | MA | IV | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
10 | f | 0 | 5:08.14 | BRZEZINA Ewelina | AZS-AWF Katowice # | 1986 | U20 | SL | IV | |||||||||||
11 | f | 0 | 5:15.04 | PĘKAŁA Katarzyna | UKS Orzeł Objazda # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 0 | 5:16.57 | SAKOWICZ Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 9:49.84 | JAWOR Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 9:52.79 | NOWAK Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 9:54.90 | JARAWKA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U20 | SL | I | B.D. | 3 | |||||||||
4 | f | 0 | 10:17.43 | STANIEWSKA Agnieszka | niest. Poznań # | 1986 | U20 | WP | II | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
5 | f | 0 | 10:24.74 | WOJNA Anna | ULKS Lipinki | 1986 | U20 | MA | II | ŚWIERZOWSKI Tomasz # | Z/2484/11 | 2022 | 1 | LDK! | ||||||
6 | f | 0 | 10:34.63 | KALARUS Angelika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 10:57.28 | MACIARZ Anna | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1986 | U20 | PK | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 11:09.59 | KOZAR Olga | AZS Łódź # | 1987 | U20 | LD | IV | |||||||||||
9 | f | 0 | 11:23.92 | SĘK Paulina | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1987 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
10 | f | 0 | 11:27.95 | UZAR Beata | niest. Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
6 | f | 7:15.87 | BIAŁA Weronika | SKB Kraśnik | 1989 | U18 | LU | -- | ||||||||||||
1 | f | 0 | 6:27.94 | ZDROJEWSKA Magdalena | RKS Rumia | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 6:31.57 | GAWRYLUK Eliza | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 6:32.44 | BIEŃ Sylwia | UKS Barnim Goleniów # | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 6:50.67 | GLONDALSKA Pamela | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 7:08.50 | WACŁAWSKA Anita | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1989 | U18 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz # | 1 | |||||||||
7 | f | 0 | 7:21.82 | RUDNIK Kamila | UKS Czwórka Żory | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 7:26.74 | NOWAK Dorota | niest. Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.85 | KRZEŚLAK Magdalena | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 9.09 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 9.00 | GRONAU Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 9.21 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U18 | DS | -- | PLUTA Ryszard | ||||||||||
3 | e | 1 | 9.27 | MAKAR Agata | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | -- | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 9.39 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.39 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 9.41 | WAGNER Małgorzata | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.49 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 10.13 | RAPUCHA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.88 | ZAREMBSKA Patrycja | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 9.27 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 8.89 | KRÓL Renata | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 9.35 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.12 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 9.65 | MAZURKIEWICZ Dagmara | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.16 | STARZAK Anna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 9.67 | BEREŻAŃSKA Katarzyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 9.77 | BLACH Agata | TS AKS Chorzów # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 9.88 | GUZOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | f | 0 | 8.78 | KRÓL Renata | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 9.01 | ZAREMBSKA Patrycja | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 9.02 | GRONAU Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 9.10 | STARZAK Anna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 9.13 | MAKAR Agata | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | -- | B.D. | ||||||||||
6 | f | 0 | 9.15 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 9.27 | KRZEŚLAK Magdalena | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 9.41 | WAGNER Małgorzata | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.12 | GRABAREK Monika | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 9.13 | JANECKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 9.40 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 9.16 | PIETREWICZ Dorota | KS Orzeł Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 9.56 | CHUDOMIĘT Olga | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.22 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 9.38 | NADAŁA Maja | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.63 | BAREJA Justyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.44 | WYSOCKA Emilia | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.71 | ANDRZEJAK Katarzyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.72 | SZABLEWSKA Agnieszka | RKS Łódź | 1986 | U20 | LD | -- | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 9.82 | ROSTEK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.94 | NABIAŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 9.39 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 2 | 8.96 | BLICHARSKA Gabriela | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 9.15 | ŚWIOSTEK Katarzyna | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 9.68 | NIEDŹWIEDŹ Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.18 | KACPEREK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.86 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 9.33 | GOGOL Marta | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 10.13 | ABRAMCZYK Magdalena | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 9.55 | WRÓBEL Małgorzata | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U20 | PK | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 8.88 | NABIAŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 8.90 | BLICHARSKA Gabriela | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 8.97 | GRABAREK Monika | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 9.01 | KACPEREK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 9.04 | JANECKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 9.07 | ŚWIOSTEK Katarzyna | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 9.35 | PIETREWICZ Dorota | KS Orzeł Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 9.47 | GOGOL Marta | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 1.68 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 1.73 | GARDZIELEWSKA Urszula | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U18 | DS | I | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 1.74 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | I | |||||||||||
1 | f | 0 | 1.82 | WIDAWSKA Anna | niest. Wrocław # | 1983 | U23 | DS | M | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.62 | ANDRZEJAK Katarzyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.68 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 1.70 | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.80 | LIĆWINKO Kamila | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 1.56 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 0 | 1.67 | GÓRSKA Iwona | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 1.68 | RAPUCHA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.78 | WARZECHA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.53 | BAREJA Justyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.53 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 1.63 | OGRODNIK Magdalena | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 1.63 | SZUSZKIEWICZ Magdalena | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U18 | MA | II | B.D. | ||||||||||
4 | f | 0 | 1.63 | TYSZKO Anna | UKS Cyprianka # | 1988 | U18 | KP | II | MAŃKOWSKI Mariusz # | 2 | |||||||||
4 | f | 0 | 1.65 | BEREŻAŃSKA Katarzyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U18 | SL | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.75 | DROP Magdalena | UKS Trójka Sandomierz # | 1986 | U20 | SK | I | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 1.56 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U18 | LD | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.75 | JACZYNOWSKA Dominika | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | I | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.53 | CHUDOMIĘT Olga | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.72 | ZAWIŁA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | I | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 1.53 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 0 | 1.63 | WYCHOWANIEC Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | f | 0 | 1.72 | JODKOWSKA Karolina | RKS Skra Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | I | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.50 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 1.53 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U18 | DS | IV | PLUTA Ryszard | ||||||||||
8 | f | 0 | 1.69 | OLECHOWSKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
9 | f | 0 | 1.47 | ABRAMCZYK Magdalena | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | IV | |||||||||||
9 | f | 0 | 1.53 | GUZOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
9 | f | 0 | 1.69 | KASPRZYCKA-PYRA Justyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
9 | f | 0 | 1.69 | ZARECKA Aleksandra | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | II | # | ||||||||||
10 | f | 0 | 1.44 | ROSTEK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 1.53 | MAZURKIEWICZ Dagmara | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U18 | MA | IV | |||||||||||
11 | f | 0 | 1.41 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | f | 0 | 1.41 | NIEDŹWIEDŹ Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 0 | 1.64 | PRZYWARA Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1987 | U20 | PK | II | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 3.40 | MOSKAŁA Patrycja | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U18 | SL | I | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 3.71 | ADAMCZAK Justyna | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 3.30 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 3.40 | KLIMASZEWSKA Małgorzata | KL Gdynia | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 3.30 | HANDZLIK Paulina | UKS Olimp Mazańcowice # | 1987 | U20 | SL | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 3.30 | ILKOWSKA Natalia | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U18 | LB | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 3.20 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 3.30 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
5 | f | 0 | 3.10 | KOŁEK Estera | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 3.20 | WAWAK Marcelina | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 3.10 | MICHALSKA Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 3.00 | STELMACH Joanna | SKS Start Łódź # | 1988 | U18 | LD | II | |||||||||||
8 | f | 0 | 2.90 | KUGLARZ Katarzyna | UKS Olimp Mazańcowice # | 1988 | U18 | SL | III | |||||||||||
9 | f | 0 | 2.90 | PRZYBYSZ Kamila | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
10 | f | 0 | 2.70 | CUDNA Katarzyna | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U18 | MZ | III | |||||||||||
10 | f | 0 | 2.70 | GRZELECKA Sonia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 5.42 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 5.62 | CICHOWLAS Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1988 | U18 | WP | II | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/2495/11 | 2020 | 1 | |||||||
1 | f | 0 | 5.67 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 6.04 | CHUKWU Sandra | MKL Szczecin # | 1987 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 5.29 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 5.59 | SYGDZIAK Dagmara | AZS Łódź | 1988 | U18 | LD | II | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | f | 0 | 5.68 | ZUBRZYCKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 5.22 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U18 | LD | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 5.30 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 5.53 | KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 5.67 | PIOTROWSKA Monika | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 5.19 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 5.21 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 5.40 | OLSZEWSKA Dominika | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 5.62 | MAJDAK Sylwia | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 5.08 | BEREŻAŃSKA Katarzyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | f | 0 | 5.13 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 0 | 5.33 | SAKOWICZ Alicja | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 5.58 | OLKIEWICZ Monika | AZS-AWF Gorzów | 1987 | U20 | LB | II | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 5.04 | BAREJA Justyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 5.07 | GUZOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | f | 0 | 5.23 | GIL Monika | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U18 | DS | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 5.58 | POTYRAŁA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U20 | PK | II | |||||||||||
7 | f | 0 | 5.03 | CHUDOMIĘT Olga | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | IV | |||||||||||
7 | f | 0 | 5.11 | FORMELA Iwona | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 5.53 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | II | B.D. # | 3 | |||||||||
8 | f | 0 | 4.88 | ABRAMCZYK Magdalena | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | IV | |||||||||||
8 | f | 0 | 4.99 | SOŁTYS Katarzyna | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | IV | |||||||||||
8 | f | 0 | 5.02 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 0 | 5.47 | DOBOSZ Anna | KS Komunalni Sanok # | 1987 | U20 | PK | II | |||||||||||
9 | f | 0 | 4.86 | ANDRZEJAK Katarzyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1986 | U20 | DS | IV | |||||||||||
9 | f | 0 | 4.98 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U18 | DS | IV | PLUTA Ryszard | ||||||||||
9 | f | 0 | 5.42 | CICHOSZEWSKA Agata | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U20 | WP | II | PTAK Krzysztof | M | |||||||||
10 | f | 0 | 4.51 | ROSTEK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 4.53 | RAPUCHA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 5.32 | JERZYKOWSKA Olga | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
11 | f | 0 | 4.50 | MAZURKIEWICZ Dagmara | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
11 | f | 0 | 5.25 | WIŚNIEWSKA Sylwia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | III | |||||||||||
12 | f | 0 | 5.18 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
13 | f | 0 | 4.92 | BOROWIEC Kamila | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 11.73 | ŚWIĘDRYCH Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | ||||||||||||
3 | f | 11.53 | MIKOŁAJCZYK Olga | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U18 | DS | II | # | |||||||||||
1 | f | 0 | 11.88 | PŁONKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 12.31 | PŁONKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 12.07 | PIOTROWSKA Monika | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U20 | MZ | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 12.04 | CICHOSZEWSKA Agata | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U20 | WP | I | PTAK Krzysztof | M | |||||||||
4 | f | 0 | 11.35 | ROMAŃCZUK Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 11.83 | WOLSKA Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 11.31 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 11.67 | MARSZAŁEK Jolanta | MKS Durasan Płońsk # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 11.11 | STEFANIAK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U18 | DS | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 11.65 | MOSA Karolina | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||
7 | f | 0 | 11.01 | GRABOWSKA Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 11.51 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||
8 | f | 0 | 10.80 | CENDROWSKA Marta | MKS Durasan Płońsk # | 1989 | U18 | MZ | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 11.49 | MICHALAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | III | |||||||||||
9 | f | 0 | 10.74 | PAŁYS Judyta | LLKS Pomorze Stargard # | 1988 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 16.06 | SOBIESZEK Magdalena | AZS UMCS Lublin | 1986 | U20 | LU | M | # | |||||||||||
1 | f | 0 | 11.79 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 12.32 | SIELUK Agnieszka | ULKS Ilno Torzym # | 1988 | U18 | LB | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 10.68 | CHUDOMIĘT Olga | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 12.22 | GARCZAREK Beata | ULKS Ilno Torzym # | 1989 | U18 | LB | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 16.00 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U20 | SL | M | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 10.39 | NIEDŹWIEDŹ Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 11.86 | GUBAŃSKA Anna | WLKS Wrocław | 1988 | U18 | DS | II | B.D. | ||||||||||
3 | f | 0 | 14.08 | KOCIMA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | I | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 10.25 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 11.61 | DUDZIŃSKA Agnieszka | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 13.47 | JAWOROWSKA Katarzyna | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 11.53 | OWCZAREK Małgorzata | RKS Łódź | 1989 | U18 | LD | III | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 13.06 | GORCZYCA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
6 | f | 0 | 9.32 | ABRAMCZYK Magdalena | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 10.93 | ROGALSKA Daria | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 12.92 | SITARZ Katarzyna | KS Polonia Pasłęk # | 1986 | U20 | WN | I | |||||||||||
7 | f | 0 | 8.92 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 9.63 | KIŚLUK Izabela | UKS Czwórka Żory | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||
7 | f | 0 | 12.91 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
8 | f | 0 | 8.90 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | f | 0 | 12.35 | KARŁOWICZ Joanna | LUKS Hańcza Suwałki # | 1987 | U20 | PD | II | |||||||||||
9 | f | 0 | 8.58 | BAREJA Justyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | -- | |||||||||||
9 | f | 0 | 12.13 | SUPIŃSKA Justyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U20 | WN | II | |||||||||||
10 | f | 0 | 8.56 | ANDRZEJAK Katarzyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 12.65 | JAWOROWSKA Marta | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||
11 | f | 0 | 8.44 | ROSTEK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 0 | 11.62 | KRAWCZYK Patrycja | MKS-MOSM Bytom | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
12 | f | 0 | 10.70 | KAMIŃSKA Agnieszka | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | III | |||||||||||
13 | f | 0 | 10.16 | ORCZYK Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 14:37.67 | SAMBOR Agnieszka | OTG Sokół Mielec # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 14:48.10 | SERAFIŃSKA Ilona | LKS Stal Mielec # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 14:50.96 | WAWRZAK Mariola | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
4 | e | 1 | 15:07.29 | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||
5 | e | 1 | 15:07.61 | CHRUŚCIEL Lucyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 16:35.64 | HAZY Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 16:48.04 | BARUCHA Wioletta | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
8 | e | 1 | 18:18.65 | MILEWSKA Dominika | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
1 | e | 2 | 16:16.34 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1989 | U18 | PM | -- | BRZOZOWSKI Artur # | Z/1228/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | e | 2 | 16:43.28 | TUTKA Magdalena | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 16:58.90 | BOROŃ Kinga | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 17:26.43 | GEMBAROWSKA Dorota | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | B.D. | ||||||||||
5 | e | 2 | 17:28.45 | ZAGRODNIK Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 17:33.77 | DOMINIAK Lucyna | UKS 12 Kalisz | 1988 | U18 | WP | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 17:35.96 | BOROŃ Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
8 | e | 2 | 18:41.22 | WOJDA Justyna | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 13:38.65 | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec # | 1986 | U20 | PK | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 15:34.28 | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 15:56.31 | YAROKHAU Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | MIREK Wacław | Z/1929/11 | 2021 | ||||||||
4 | f | 0 | 16:07.16 | MICHALAK Anna | AZS-AWF Katowice | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 16:56.70 | ŚWIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U20 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||
6 | f | 0 | 17:25.09 | LIŚCIOCH Jolanta | OTG Sokół Mielec # | 1986 | U20 | PK | -- | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.03 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.17 | PRYSTROM Jakub | UKS 19 Bojary Białystok # | 1988 | U18 | PD | -- | B.D. | 3 | |||||||||
1 | e | 1 | 7.33 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.14 | BOJAR Maciej | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.24 | BĄCZYK Jarosław | UKS Lisy Zgierz # | 1988 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 7.35 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.39 | KRUPIARZ Maciej | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.42 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.23 | BRĄŻKIEWICZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.49 | KUBIS Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | e | 1 | 7.50 | ŁAZOWSKI Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 7.55 | TOMKIEWICZ Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | e | 1 | 7.57 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 7.59 | CEMBALA Michał | UKS Lisy Zgierz # | 1989 | U18 | LD | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
1 | e | 2 | 6.78 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 7.01 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.16 | BADOWSKI Krzysztof | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 6.95 | PIKSA Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.25 | OGANIACZYK Piotr | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 7.28 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.11 | OLEJARCZYK Kacper | KS Zawkrze Mława # | 1987 | U20 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
3 | e | 2 | 7.53 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 7.14 | KOPECKI Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 7.62 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 7.16 | ĆWIEK Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 7.44 | DERENGOWSKI Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | e | 2 | 7.90 | KRZEMIŃSKI Robert | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 7.24 | KLIMA Jakub | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 6.96 | SIENKIEWICZ Karol | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 7.19 | TYNIEC Krystian | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 7.04 | SZTĄBER Adam | SL Salos-Wodna Łódź # | 1986 | U20 | LD | -- | KOTELNICKI Mariusz | Z/11892/21 | 2021 | ||||||||
2 | e | 3 | 7.19 | KLIMEK Damian | SKS Start Łódź # | 1988 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 7.05 | ZIÓŁKOWSKI Fabian | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 7.21 | SZWED Tomasz | BKL Bełchatów | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 7.22 | ZART Paweł | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 7.36 | PUCZYŃSKI Konrad | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 7.65 | ANDRYSIAK Konrad | MKLA Łęczyca | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.05 | LEWANDOWICZ Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.21 | STACHOWIAK Paweł | MLKS Sokół Lubin # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 7.35 | ZAWIŚLAK Karol | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 7.18 | RADECKI Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 7.38 | MŁOT Karol | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 7.25 | OLSZEWSKI Artur | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 7.59 | SIKORA Sebastian | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 7.28 | IGNAŚ Mariusz | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 7.64 | KANIA Adrian | RKS Skra Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | e | 4 | 7.86 | PIETRONIEC Sebastian | TS AKS Chorzów # | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 7.12 | DZIK Bartłomiej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 7.30 | DRAGANKIEWICZ Grzegorz | MLKS Sokół Lubin # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 7.43 | MYRTA Szymon | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | B.D. # | Z/2321/11 | 2020 | ||||||||
1 | f | 0 | 6.71 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 6.89 | PIKSA Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 6.90 | SIENKIEWICZ Karol | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | -- | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 6.96 | ZIÓŁKOWSKI Fabian | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 6.98 | LEWANDOWICZ Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 6.98 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U20 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 7.08 | SZTĄBER Adam | SL Salos-Wodna Łódź # | 1986 | U20 | LD | -- | KOTELNICKI Mariusz | Z/11892/21 | 2021 | ||||||||
1 | f | 1 | 7.05 | DZIK Bartłomiej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.10 | BADOWSKI Krzysztof | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 7.12 | SZWED Tomasz | BKL Bełchatów | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 7.16 | KLIMEK Damian | SKS Start Łódź # | 1988 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 7.16 | TYNIEC Krystian | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.18 | STACHOWIAK Paweł | MLKS Sokół Lubin # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 7.19 | ZART Paweł | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 7.22 | PRYSTROM Jakub | UKS 19 Bojary Białystok # | 1988 | U18 | PD | -- | B.D. | 3 | |||||||||
1 | f | 2 | 7.15 | OGANIACZYK Piotr | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 7.19 | ZAWIŚLAK Karol | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 7.23 | BĄCZYK Jarosław | UKS Lisy Zgierz # | 1988 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 7.26 | DRAGANKIEWICZ Grzegorz | MLKS Sokół Lubin # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 2 | 7.38 | KRUPIARZ Maciej | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 2 | 7.41 | MŁOT Karol | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | w | 1 | 7.39 | RUCIOCH Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | -- | 749 | ||||||||||
2 | w | 1 | 7.41 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -- | 742 | ||||||||||
3 | w | 1 | 7.50 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | -- | # | 713 | |||||||||
4 | w | 1 | 7.78 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U18 | DS | -- | 625 | ||||||||||
5 | w | 1 | 7.92 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | 583 | ||||||||||
1 | w | 2 | 7.58 | MAKUCH Milan | KKL Kielce | 1989 | U18 | SK | -- | 687 | ||||||||||
2 | w | 2 | 7.58 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | # | 687 | |||||||||
3 | w | 2 | 7.71 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -- | 646 | ||||||||||
4 | w | 2 | 7.74 | PRZYBYŁ Marcin | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | 637 | ||||||||||
5 | w | 2 | 7.81 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U18 | WP | -- | 616 | ||||||||||
6 | w | 2 | 7.87 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | 598 | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 22.19 | SAMBORSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | II | |||||||||||
1 | e | 1 | 22.31 | BAGROWSKI Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 22.73 | POTASIŃSKI Damian | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 23.43 | STRZELCZYK Marcin | RLTL ZTE Radom # | 1988 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 22.73 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U20 | WP | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 23.66 | RYŃSKI Damian | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 22.80 | JACYNA Miłosz | MKL Szczecin | 1987 | U20 | ZP | II | |||||||||||
1 | e | 2 | 22.08 | PLUTA Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 22.40 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 22.55 | DUSZYŃSKI Kamil | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | e | 2 | 23.69 | CZŁONKA Michał | BKL Bełchatów | 1987 | U20 | LD | IV | |||||||||||
1 | e | 3 | 22.07 | BURZYŃSKI Dariusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 22.09 | CAŁKOWSKI Przemysław | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 3 | 24.18 | WIECZOREK Piotr | AZS Łódź # | 1988 | U18 | LD | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | e | 3 | 22.72 | JUSZCZYK Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | e | 3 | 23.54 | KOBYLECKI Dawid | MKS MOS Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | e | 4 | 22.03 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U20 | KP | II | # | ||||||||||
1 | e | 4 | 23.31 | LEWANDOWSKI Fabian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | e | 4 | 22.93 | TOMIAŁOWICZ Łukasz | MKS MOS Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | e | 4 | 23.34 | KUNZ Konrad | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
3 | e | 4 | 24.88 | KWIATKOWSKI Paweł | MUKS Park Zduńska Wola # | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 23.00 | STOCHAJ Tomasz | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | e | 5 | 23.02 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
3 | e | 5 | 23.75 | HALCZYN Dawid | RLTL ZTE Radom | 1987 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
2 | e | 6 | 22.95 | MAZUREK Przemysław | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
3 | e | 6 | 23.36 | WALASZCZYK Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | III | |||||||||||
4 | e | 6 | 23.53 | TYBURSKI Błażej | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | III | |||||||||||
1 | e | 7 | 22.99 | ZBROSZCZYK Rafał | RMKS Rybnik | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 7 | 23.04 | HEREZO Piotr | MKL 12 Jelenia Góra | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | e | 7 | 23.48 | POLCZYK Michał | KS Żeglina Sieradz # | 1986 | U20 | LD | III | |||||||||||
1 | e | 8 | 22.62 | MATYLA Roman | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1986 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | e | 8 | 23.62 | CZECH Michał | KKB MOSiR Krosno # | 1987 | U20 | PK | IV | |||||||||||
3 | e | 8 | 23.64 | LONCIERZ Artur | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | f | B | 23.45 | CHRZANOWSKI Jakub | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | III | OLCZYK Stanisław B.D. # | ||||||||||
2 | f | B | 23.68 | DARULIS Andrzej | LUKS Zabrzeg | 1988 | U18 | SL | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 21.67 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U20 | KP | I | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 22.19 | SAMBORSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 22.11 | PLUTA Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 22.25 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 22.37 | BURZYŃSKI Dariusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 23.25 | STRZELCZYK Marcin | RLTL ZTE Radom # | 1988 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 22.54 | CAŁKOWSKI Przemysław | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 23.60 | LEWANDOWSKI Fabian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | III | B.D. | 3 | |||||||||
1 | f | 2 | 22.33 | BAGROWSKI Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 22.58 | JUSZCZYK Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 23.88 | RYŃSKI Damian | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
4 | f | 2 | 22.90 | MATYLA Roman | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1986 | U20 | WP | III | |||||||||||
4 | f | 2 | 24.68 | WIECZOREK Piotr | AZS Łódź # | 1988 | U18 | LD | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 35.27 | ROŻEJ Damian | MKS Olimp Końskie # | 1988 | U18 | SK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 1 | 37.29 | MITIS Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 37.32 | PIETRZAK Michał | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 37.71 | WOJNO Arkadiusz | AZS Łódź # | 1990 | U16 | LD | III | B.D. | 2 | |||||||||
1 | e | 2 | 36.43 | DUBAS Paweł | KS Agros Zamość # | 1988 | U18 | LU | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 37.24 | POMPKA Michał | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 37.72 | BOGUSZ Igor | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U18 | PM | -- | WALCZAK Mariusz # | Z/0282/11 | 2019 | ||||||||
1 | e | 3 | 36.34 | KŁACZAŃSKI Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 36.44 | TYLKOWSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań # | 1988 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 37.10 | JARECKI Mateusz | UKS Vis Skierniewice # | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 38.82 | CHWIŁOC-FIŁOC Łukasz | MKS Durasan Płońsk # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 36.85 | SOŁODKO Daniel | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 4 | 37.34 | PRZYBYLSKI Mariusz | MKL Toruń # | 1989 | U18 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
1 | e | 5 | 37.46 | CZEREPAK Jarosław | MKS Piast Lwówek Śląski # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 38.78 | ZIELONKA Julian | LLKS Osowa Sień # | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 40.61 | NIZGORSKI Maciej | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 37.31 | NOWAK Jarosław | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 38.40 | BIELECKI Rafał | AZS-AWF Warszawa | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 7 | 36.90 | NOWAK Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | e | 7 | 37.27 | MANDZIUK Adrian | LKS Olimpic Szczecin # | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
3 | e | 7 | 38.25 | FABRYKOWSKI Kamil | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 8 | 37.41 | STERANIEC Michał | PKS Gwardia Szczytno # | 1988 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | e | 8 | 37.53 | SKOWROŃSKI Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 8 | 37.61 | CIEPIELA Jan | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | f | B | 37.04 | A O | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 35.91 | KŁACZAŃSKI Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 35.99 | ROŻEJ Damian | MKS Olimp Końskie # | 1988 | U18 | SK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 1 | 36.26 | DUBAS Paweł | KS Agros Zamość # | 1988 | U18 | LU | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 36.72 | TYLKOWSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań # | 1988 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 36.70 | SOŁODKO Daniel | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 37.34 | JARECKI Mateusz | UKS Vis Skierniewice # | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 37.48 | NOWAK Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 50.71 | SOBIŃSKI Grzegorz | MKLA Łęczyca | 1987 | U20 | LD | III | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 52.41 | STANEK Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 49.44 | BARANOWSKI Patryk | AZS Łódź # | 1986 | U20 | LD | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 51.80 | MIODOŃSKI Robert | niest. Kraków # | 1986 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 50.56 | ŻAK Łukasz | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U20 | WP | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 50.60 | WROŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 52.45 | WODNICKI Łukasz | MLKS Echo Twardogóra # | 1986 | U20 | DS | III | OLSZAŃSKI Paweł | Z/0751/21 | 2021 | ||||||||
1 | e | 4 | 49.55 | RYŚ Ziemowit | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 51.62 | ŁUKASZEWSKI Marcin | WLKS Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
4 | e | 4 | 53.53 | GRYSKA Grzegorz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U20 | WN | IV | |||||||||||
1 | e | 5 | 49.66 | WOJTYŃSKI Jakub | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | e | 5 | 52.35 | DOMAGAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
4 | e | 5 | 53.52 | MENTLEWICZ Szymon | LKS Kłos Olkusz # | 1987 | U20 | MA | IV | |||||||||||
1 | e | 6 | 49.73 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | KOZŁOWSKI Zbigniew # | Z/2130/11 | 2020 | M | |||||||
2 | e | 6 | 52.12 | BIERNACKI Dominik | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
3 | e | 6 | 52.69 | KOTYL Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 7 | 49.87 | KOWALSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||
2 | e | 7 | 50.28 | KLONOWICZ Krzysztof | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
3 | e | 7 | 51.42 | DOMAŃSKI Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | e | 7 | 55.09 | CIELECKI Łukasz | MKS Hermes Gryfino # | 1987 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
1 | e | 8 | 49.76 | KUBINA Damian | KS Agros Zamość # | 1986 | U20 | LU | II | |||||||||||
2 | e | 8 | 51.67 | GALOR Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
3 | e | 8 | 53.65 | WOJENKA Przemysław | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | e | 9 | 49.71 | PAWŁOWSKI Grzegorz | ULKS Lipinki | 1987 | U20 | MA | II | |||||||||||
2 | e | 9 | 51.43 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
1 | e | 10 | 50.53 | RUDOWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | e | 10 | 50.80 | ŚPIEGOWSKI Jakub | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
3 | e | 10 | 51.63 | BRZOZOWSKI Piotr | BKS Bydgoszcz | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 48.69 | BARANOWSKI Patryk | AZS Łódź # | 1986 | U20 | LD | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 48.77 | RYŚ Ziemowit | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 49.04 | WOJTYŃSKI Jakub | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 49.52 | PAWŁOWSKI Grzegorz | ULKS Lipinki | 1987 | U20 | MA | II | |||||||||||
1 | f | 2 | 48.61 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | KOZŁOWSKI Zbigniew # | Z/2130/11 | 2020 | M | |||||||
2 | f | 2 | 49.98 | KUBINA Damian | KS Agros Zamość # | 1986 | U20 | LU | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 50.27 | KLONOWICZ Krzysztof | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 50.49 | KOWALSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:24.27 | DOMBEK Łukasz | UKS Hajduki Chorzów # | 1988 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
2 | e | 1 | 1:24.85 | CIELEŃ Adrian | LLKS Gubin | 1988 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 1:26.34 | UŁANOWSKI Damian | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 1:27.11 | DUDZIŃSKI Michał | RKS Skra Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 1:27.41 | KUCHARSKI Bartosz | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | e | 1 | 1:28.45 | WNUCZEK Paweł | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 1:24.71 | GRZYBOWSKI Karol | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:25.59 | SOBIECHOWSKI Piotr | MUKL Brodnica # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 1:26.08 | JARZĄBEK Michał | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 1:27.73 | SZCZĘSNY Przemysław | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | -- | B.D. | ||||||||||
6 | e | 2 | 1:31.26 | FRONCZAK Jakub | LUKS Centrum Zdzieszowice # | 1989 | U18 | OP | -- | B.D. | ||||||||||
8 | e | 2 | 1:32.58 | ZIOŁA Mateusz | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:26.03 | OCIEPKA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 1:27.66 | FIOŁNA Mateusz | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:27.74 | KLINGER Paweł | KS Wda Świecie # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 1:28.15 | KOSIŃSKI Dawid | MUKS Płock | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 1:30.06 | STEC Damian | UKS Budowlani Nowy Sącz # | 1988 | U18 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 1:30.95 | OLOBRY Maciej | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
8 | e | 3 | 1:34.25 | DUDEK Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 1:26.35 | SOBIECH Marcin | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 1:27.22 | DUDEK Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 1:27.58 | PŁUSKA Marcin | niest. Wrocław # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 1:27.90 | KUBAT Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | e | 4 | 1:30.78 | CZERWIŃSKI Robert | KB MOSiR Jastrzębie # | 1989 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | e | 7 | 1:26.01 | BRATEK Mariusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 1:24.08 | GRZYBOWSKI Karol | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 1:24.19 | DOMBEK Łukasz | UKS Hajduki Chorzów # | 1988 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
3 | f | 0 | 1:25.31 | OCIEPKA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 1:25.33 | CIELEŃ Adrian | LLKS Gubin | 1988 | U18 | LB | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 1:27.11 | SOBIECH Marcin | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 1:27.89 | SOBIECHOWSKI Piotr | MUKL Brodnica # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:57.23 | NIKIEL Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:57.46 | PAWUSZ Michał | AZS-AWF Katowice | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 1:59.58 | PRZYSIĘŻNY Oskar | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1986 | U20 | PM | III | B.D. | Z/0427/13 | 2016 | 2 | |||||||
4 | e | 1 | 2:01.19 | BERLIŃSKI Adam | MKS Zryw Toruń # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:04.23 | MEHLICH Dawid | MKS Ekonomik Nysa # | 1986 | U20 | OP | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:56.28 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:57.04 | WALCZAK Michał | RKS Łódź | 1986 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 1:59.06 | MAKOWSKI Michał | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | III | OGONOWSKI Jakub # | Z/2750/11 | 2021 | ||||||||
4 | e | 2 | 1:59.91 | FIGAT Kamil | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||
6 | e | 2 | 2:01.61 | KOZIOŁ Michał | ULKS Technik Trzcinica # | 1987 | U20 | PK | III | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:57.34 | PAPINIGUS Artur | WKS Flota Gdynia # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 1:57.65 | MARACH Gracjan | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:58.74 | BŁAZIK Wojciech | AZS AP Siedlce # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | e | 3 | 2:01.12 | BRONIATOWSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
5 | e | 3 | 2:01.47 | MICHALAK Bartłomiej | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
1 | e | 4 | 1:56.31 | GMEREK Mariusz | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | e | 4 | 1:56.53 | STANISZEWSKI Michał | RLTL ZTE Radom | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | e | 4 | 2:00.46 | SOLIS Adam | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
4 | e | 4 | 2:02.09 | SOCHA Piotr | KKB MOSiR Krosno # | 1986 | U20 | PK | IV | |||||||||||
1 | e | 5 | 1:57.00 | GŁOGOWSKI Maciej | KB Sporting Międzyzdroje # | 1986 | U20 | ZP | II | |||||||||||
2 | e | 5 | 1:57.11 | PIASECKI Maksymilian | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
3 | e | 5 | 1:58.51 | FRUŻYŃSKI Dariusz | WLKS Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
4 | e | 5 | 1:59.62 | FAERBER Marcin | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1986 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
5 | e | 5 | 2:00.82 | TOMCZYK Piotr | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U20 | SL | III | B.D. OPUCHLIK Tomasz | , Z/4187/22 | , 2022 | ||||||||
1 | f | 0 | 1:53.51 | NIKIEL Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 1:54.43 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1:56.19 | GMEREK Mariusz | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U20 | WP | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 2:35.28 | CHUDOMIĘT Kamil | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1987 | U20 | OP | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 1:56.44 | STANISZEWSKI Michał | RLTL ZTE Radom | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 1:56.92 | GŁOGOWSKI Maciej | KB Sporting Międzyzdroje # | 1986 | U20 | ZP | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 2:00.76 | PAPINIGUS Artur | WKS Flota Gdynia # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:38.33 | MAŁOLEPSZY Marcin | LKS Olimpic Szczecin # | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:39.60 | KARAŚ Łukasz | BKL Bełchatów | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:40.65 | WOŁOWICZ Michał | OKS Start Otwock | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:41.72 | CIUŁA Paweł | LKS Stal Mielec # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 2:40.36 | PAWLAK Mariusz | niest. Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
2 | e | 2 | 2:40.39 | ŁASZCZUK Maciej | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 2:44.05 | KABZIŃSKI Michał | BKL Bełchatów | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 2:44.86 | KNOP Tomasz | GKS Piast Gliwice # | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 2:44.93 | SZEGLOWSKI Przemysław | UKS Czwórka Żory | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 2:52.26 | SOKALSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów # | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
8 | e | 2 | 3:18.65 | DUDEK Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 2:34.75 | SITEK Grzegorz | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 2:36.76 | WYRZYKOWSKI Kamil | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 2:38.73 | BOROWSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 2:40.11 | SZCZĘK Karol | STS Skarżysko-Kamienna # | 1988 | U18 | SK | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 2:40.78 | MIKOŁAJEK Jan | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
7 | e | 3 | 2:40.93 | WITCZAK Piotr | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
8 | e | 3 | 2:41.39 | FUSIEK Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | e | 3 | 2:41.97 | JANICKI Maciej | SKLA Słupsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
10 | e | 3 | 2:42.20 | WACŁAWSKI Bartosz | KS Jeziorak Iława # | 1989 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 2:45.90 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 2:56.50 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 2:57.29 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 2:57.96 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 2:58.38 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 3:00.56 | KRZEMIŃSKI Robert | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 3:00.62 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 3:07.16 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 3:56.15 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | U20 | LU | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 3:56.84 | MURZYN Kamil | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 3:59.85 | KOKOT Stanisław | MKS Budomark Mysłowice # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | e | 1 | 3:59.88 | TREPANOWSKI Tomasz | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
5 | e | 1 | 4:02.69 | RUTKOWSKI Daniel | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1986 | U20 | MZ | III | KORYTKOWSKI Andrzej | ||||||||||
6 | e | 1 | 4:03.80 | KACZMAREK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 4:06.03 | LITWIC Adrian | UKL Ósemka Police # | 1986 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 4:07.56 | WLAZŁY Bartosz | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||
9 | e | 1 | 4:14.97 | ZABŁOTNY Piotr | MUKL Brodnica # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
10 | e | 1 | 4:26.86 | GRZANKA Mateusz | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U20 | MA | -- | B.D. | Z/3846/23 | 2023 | ||||||||
1 | e | 2 | 4:02.84 | PIERWONICKI Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 4:04.82 | PĘDZICH Bartłomiej | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 4:05.10 | GALICA Marcin | ULKS Fajfer 2001 Łapanów # | 1986 | U20 | MA | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 4:12.60 | ROLA Szymon | SKB Kraśnik | 1987 | U20 | LU | IV | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 4:17.42 | BRZEZIŃSKI Marcin | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
8 | e | 2 | 4:20.14 | BARON Arkadiusz | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
9 | e | 2 | 4:31.50 | FLIS Tomasz | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8:49.65 | DYBAŚ Piotr | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 8:56.75 | GOLEŃ Kamil | AZS Łódź # | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 9:00.75 | POKRZYWIŃSKI Zbigniew | UKL Ósemka Police # | 1987 | U20 | ZP | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 9:03.89 | CEDRO Miłosz | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U20 | MA | III | B.D. # | ||||||||||
5 | e | 1 | 9:06.57 | HOMA Bogusław | LUKS Zabrzeg # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 9:14.30 | STANOCH Mateusz | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | III | |||||||||||
7 | e | 1 | 9:14.44 | SOSNOWSKI Marcin | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||
8 | e | 1 | 9:28.33 | REMBIASZ Michał | UKS Budowlani Nowy Sącz # | 1986 | U20 | MA | IV | B.D. | ||||||||||
1 | e | 2 | 8:24.96 | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | U20 | LB | II | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 8:29.44 | GARDZIELEWSKI Arkadiusz | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | B.D. # | Z/1684/11 | 2024 | M | |||||||
3 | e | 2 | 8:30.84 | KOPEĆ Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | B.D. | Z/1267/14 | 2022 | 1 | |||||||
4 | e | 2 | 8:38.83 | PASTERNAK Andrzej | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U20 | WP | II | |||||||||||
5 | e | 2 | 8:42.78 | DUKLANOWSKI Hubert | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
6 | e | 2 | 8:43.40 | KOZAR Karol | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
7 | e | 2 | 8:47.72 | SŁODOWICZ Adam | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
8 | e | 2 | 8:54.62 | KUDLA Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
9 | e | 2 | 8:55.88 | WITKOWSKI Damian | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
10 | e | 2 | 9:15.90 | KOSIŃSKI Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 5:53.76 | STANOCH Łukasz | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 5:54.49 | MICHALSKI Michał | SKB Kraśnik | 1988 | U18 | LU | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 5:55.73 | DUDA Łukasz | UKS Budowlani Nowy Sącz # | 1988 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 5:56.75 | MUĆKA Kamil | brak danych # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 5:57.76 | PODOLAK Mirosław | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 6:05.00 | SARDAKOWSKI Maciej | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | -- | |||||||||||
9 | e | 1 | 6:08.68 | GOLA Mateusz | KKL Kielce | 1988 | U18 | SK | -- | |||||||||||
11 | e | 1 | 6:18.89 | KONOPACKI Piotr | LLKS Gubin | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 5:34.85 | ZIELIŃSKI Kamil | KB Sporting Międzyzdroje # | 1989 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 5:43.37 | BORZYMOWSKI Piotr | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | ||||||||||
3 | e | 2 | 5:45.59 | OŻÓG Adrian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 5:45.94 | DACKA Patryk | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 5:47.37 | ŚWIĄCKIEWICZ Tomasz | LUKS Centrum Zdzieszowice # | 1988 | U18 | OP | -- | B.D. | ||||||||||
6 | e | 2 | 5:49.37 | OŚLIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
7 | e | 2 | 5:56.97 | BANAŚKIEWICZ Kamil | MUKS Płock | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
8 | e | 2 | 5:58.80 | BEDNARSKI Łukasz | KKL Kielce # | 1988 | U18 | SK | -- | # | ||||||||||
9 | e | 2 | 6:02.47 | MAKOWSKI Andrzej | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
10 | e | 2 | 6:02.74 | BETA Łukasz | LUKS Boguszyce | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
11 | e | 2 | 6:04.35 | OCHAŁ Bartłomiej | MKS-MOS Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
12 | e | 2 | 6:07.71 | KOŁDYS Łukasz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | BEZ | |||||||||
13 | e | 2 | 6:18.97 | KABAT Damian | WMLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U18 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/2160/11 | 2024 | 1 | |||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
7 | e | 0 | 8.41 | TARNOWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 8.12 | WINKLER Bojan | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 8.31 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 8.29 | LEŚNICKI Michał | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.42 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 8.54 | TARNOWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 8.83 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.83 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.59 | TACIAK Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 8.59 | KASAK Damian | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 8.99 | PRZYBYŁ Marcin | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 8.80 | LEWANDOWSKI Piotr | AZS Łódź | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.01 | HYŻY Tadeusz | UKS 19 Bojary Białystok # | 1988 | U18 | PD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.79 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 8.61 | PORZĄDNY Sebastian | AZS Łódź | 1988 | U18 | LD | -- | B.D. | 1 | |||||||||
2 | e | 2 | 8.92 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.64 | MRÓZ Michał | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.02 | MAKUCH Milan | KKL Kielce | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.64 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 9.13 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 8.80 | CZYSTOŁOWSKI Krzysztof | MKL 12 Jelenia Góra | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 9.22 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U18 | WP | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 8.97 | MUCHA Michał | SKS Start Łódź # | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.92 | WOJTKOWSKI Maciej | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 8.52 | CZYŻ Radosław | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | CZYŻ Radosław # | Z/4054/11 | 2024 | ||||||||
3 | e | 3 | 8.62 | NIKODEM Dawid | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | e | 3 | 8.69 | JASONEK Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 9.13 | GAŁAMON Jarosław | MKLA Łęczyca | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 8.37 | GORZKOWSKI Andrzej | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.47 | KWIATKOWSKI Jacek | MKL 12 Jelenia Góra | 1988 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 8.57 | DOBIES Alan | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 8.64 | MICHALSKI Przemysław | MKLA Łęczyca | 1988 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 8.73 | RACKI Michał | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | e | 4 | 8.92 | SZMIT Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
7 | e | 4 | 9.13 | MACIEJEWSKI Maciej | WLKS Wrocław | 1988 | U18 | DS | -- | B.D. | ||||||||||
1 | f | 0 | 7.97 | HYŻY Tadeusz | UKS 19 Bojary Białystok # | 1988 | U18 | PD | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 8.11 | WINKLER Bojan | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 8.12 | WOJTKOWSKI Maciej | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 8.23 | GORZKOWSKI Andrzej | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 8.36 | LEŚNICKI Michał | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 8.38 | KWIATKOWSKI Jacek | MKL 12 Jelenia Góra | 1988 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 8.42 | CZYŻ Radosław | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U18 | MA | -- | CZYŻ Radosław # | Z/4054/11 | 2024 | ||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.54 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 8.62 | PIERÓG Paweł | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 8.63 | KOPACZ Przemysław | LKS Stal Mielec # | 1986 | U20 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.65 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.77 | KASPEROWICZ Michał | MKL 12 Jelenia Góra # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.86 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.87 | MICHALAK Jacek | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.00 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.04 | KAMIEŃSKI Karol | UKS 19 Bojary Białystok # | 1987 | U20 | PD | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.11 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.54 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.58 | ZIÓŁKOWSKI Robert | LLKS Osowa Sień # | 1986 | U20 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.68 | HUDYMA Grzegorz | ZLKL Zielona Góra # | 1986 | U20 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 9.20 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 8.70 | TOMASZEWSKI Adrian | UKS 19 Bojary Białystok # | 1986 | U20 | PD | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 9.28 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.83 | KONDRATOWICZ Bartłomiej | MOKS Słoneczny Stok Białystok # | 1986 | U20 | PD | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.31 | KRZEMIŃSKI Robert | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.87 | KAZUBSKI Kacper | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1987 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.61 | ŁAZOWSKI Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 8.90 | GWOREK Łukasz | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U20 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 9.71 | RUCIOCH Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 9.22 | KOWALSKI Mariusz | LKS Maraton Turek # | 1987 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.35 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U20 | KP | -- | B.D. # | M | |||||||||
2 | e | 3 | 8.54 | WRÓBEL Marcin | CWKS Resovia Rzeszów # | 1987 | U20 | PK | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | e | 3 | 8.75 | KOLANEK Łukasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1987 | U20 | DS | -- | B.D. | ||||||||||
4 | e | 3 | 8.77 | ORŁOWSKI Adam | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 8.81 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | e | 3 | 8.98 | POPCZYK Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 8.68 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U20 | KP | -- | B.D. # | M | |||||||||
2 | f | 0 | 8.50 | KOPACZ Przemysław | LKS Stal Mielec # | 1986 | U20 | PK | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 8.54 | HUDYMA Grzegorz | ZLKL Zielona Góra # | 1986 | U20 | LB | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 8.58 | PIERÓG Paweł | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 8.59 | TOMASZEWSKI Adrian | UKS 19 Bojary Białystok # | 1986 | U20 | PD | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 8.59 | WRÓBEL Marcin | CWKS Resovia Rzeszów # | 1987 | U20 | PK | -- | B.D. | 2 | |||||||||
7 | f | 0 | 8.62 | KOLANEK Łukasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1987 | U20 | DS | -- | B.D. | ||||||||||
7 | f | 0 | 8.62 | KASPEROWICZ Michał | MKL 12 Jelenia Góra # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 0 | 8.96 | ORŁOWSKI Adam | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 1.89 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U18 | WP | III | |||||||||||
1 | f | 0 | 2.01 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 2.07 | BEDNAREK Sylwester | RKS Łódź | 1989 | U18 | LD | II | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 2.09 | PIECHOWSKI Dawid | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.86 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U18 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.98 | KRUSZYŃSKI Konrad | MUKS Płock | 1988 | U18 | MZ | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.98 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 2.05 | WECZERA Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.83 | PRZYBYŁ Marcin | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.95 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.98 | WITEK Radosław | KS Wda Świecie # | 1988 | U18 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 2.05 | OWCZAREK Konrad | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U20 | OP | II | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 2.05 | SZCZEPAŃSKI Michał | KS Obieżyświat Nowe Miasto # | 1987 | U20 | WP | II | CZESZYK Piotr # | Z/1590/12 | 2014 | 2 | |||||||
4 | f | 0 | 1.83 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.95 | KRZEMIŃSKI Robert | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.98 | TARNOWSKI Paweł | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U18 | SL | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.80 | MAKUCH Milan | KKL Kielce | 1989 | U18 | SK | IV | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.89 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.95 | JASIŃSKI Bartosz | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 2.05 | OLSZEWSKI Adrian | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.80 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 1.86 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.91 | OZORKIEWICZ Stanisław | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.91 | RABEŁ Paweł | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1988 | U18 | PK | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 2.05 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U20 | OP | II | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 1.77 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 1.86 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 2.00 | JASIŃSKI Radosław | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.68 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.83 | ŁAZOWSKI Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.86 | DZIOPA Jakub | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.86 | MANTYK Łukasz | BKL Bełchatów | 1988 | U18 | LD | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
8 | f | 0 | 2.00 | KURKOWSKI Tomasz | RKS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
8 | f | 0 | 2.00 | RUSINIAK Krzysztof | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | II | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | |||||||||
8 | f | 0 | 2.00 | KACZEREWSKI Rafał | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
9 | f | 0 | 1.68 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | |||||||||||
9 | f | 0 | 1.80 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | IV | |||||||||||
10 | f | 0 | 1.80 | RUCIOCH Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | IV | |||||||||||
11 | f | 0 | 1.77 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | IV | |||||||||||
11 | f | 0 | 2.00 | JAKUBIAK Adam | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
12 | f | 0 | 1.95 | MASZCZAK Radosław | KS Orzeł Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
14 | f | 0 | 1.95 | KWIATKOWSKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||
15 | f | 0 | 1.95 | ISZCZAK Michał | AZS Łódź | 1986 | U20 | LD | II | B.D. | 3 | |||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 4.00 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 4.30 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 4.60 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U18 | KP | I | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 4.90 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U20 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 3.70 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U18 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 4.10 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 4.50 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 4.80 | PEWIŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 3.30 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | IV | |||||||||||
3 | f | 0 | 3.90 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 4.20 | STUCKI Adam | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 4.40 | ZIĘTEK Błażej | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 3.30 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 3.70 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 3.70 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 4.20 | LEWANDOWSKI Jakub | MKL Szczecin | 1989 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 4.20 | ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj | SKS Start Łódź # | 1987 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 3.10 | PRZYBYŁ Marcin | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 4.00 | JAROSZEK Daniel | AZS-AWF Warszawa | 1989 | U18 | MZ | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 4.10 | WYPRZAŁ Jarosław | ZLKL Zielona Góra | 1986 | U20 | LB | II | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 3.00 | MAKUCH Milan | KKL Kielce | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 3.50 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 3.90 | WYRWICKI Marcin | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 4.10 | RÓŻYC Michał | RKS Skra Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 2.90 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U18 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 3.20 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | IV | |||||||||||
7 | f | 0 | 3.90 | HEROK Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 4.10 | OLENDEREK Przemysław | LLKS Osowa Sień # | 1986 | U20 | LB | II | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | f | 0 | 2.70 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 3.20 | KRZEMIŃSKI Robert | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | IV | |||||||||||
8 | f | 0 | 3.80 | FIRGANEK Artur | UKS Olimp Mazańcowice # | 1988 | U18 | SL | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 3.80 | POLAK Dawid | KS Warszawianka W-wa # | 1988 | U18 | MZ | III | |||||||||||
9 | f | 0 | 2.20 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | |||||||||||
9 | f | 0 | 2.80 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 3.50 | BARTKOWSKI Bartosz | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
7 | f | 6.54 | KUCHARSKI Mariusz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | III | ||||||||||||
1 | f | 0 | 6.82 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 6.97 | PACHURA Sebastian | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 7.27 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 6.65 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 6.96 | SZADE Damian | niest. Poznań # | 1988 | U18 | WP | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 7.20 | ROSIAK Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U20 | KP | II | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/3681/11 | 1 | ||||||||
3 | f | 0 | 6.62 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 6.62 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 6.91 | KUSTRA Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U18 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 7.19 | KONDRACIUK Karol | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | II | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 6.80 | MATEUSIAK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | II | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 7.09 | PIĄTEK Norbert | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U20 | WP | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 6.48 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 6.74 | DORUCHOWSKI Jakub | AZS Łódź | 1988 | U18 | LD | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 7.06 | DUDEK Marcin | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | II | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 6.47 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 6.69 | KUBICKI Adam | MKS Start Lublin # | 1989 | U18 | LU | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 7.03 | CHLEBOWSKI Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | II | |||||||||||
7 | f | 0 | 6.42 | ŁAZOWSKI Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 6.95 | CYGAN Kamil | LKS Stal Mielec # | 1986 | U20 | PK | II | |||||||||||
8 | f | 0 | 6.33 | KRZEMIŃSKI Robert | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 6.36 | SIKORA Marek | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U18 | MA | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 6.93 | MIKITA Marek | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
9 | f | 0 | 6.27 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | IV | |||||||||||
9 | f | 0 | 6.82 | KRZYŻANOWSKI Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | |||||||||||
10 | f | 0 | 6.17 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | IV | |||||||||||
10 | f | 0 | 6.80 | KWIATKOWSKI Sebastian | AZS Łódź | 1986 | U20 | LD | II | |||||||||||
11 | f | 0 | 6.77 | WOŹNIAK Adam | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
12 | f | 0 | 6.74 | PŁOMIŃSKI Michał | KL Lechia Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
13 | f | 0 | 6.65 | GASZKA Dawid | RMKS Rybnik | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
15 | f | 0 | 6.62 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U20 | KP | III | B.D. | ||||||||||
16 | f | 0 | 6.53 | ŁOBODA Patryk | MKS Start Lublin # | 1986 | U20 | LU | III | KLECZEK Andrzej B.D. | Z/4193/11 | 2011 | BEZ | |||||||
17 | f | 0 | 6.52 | TOMCZAK Cezary | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | III | |||||||||||
18 | f | 0 | 6.43 | ŚWIERCZYŃSKI Adrian | KS AZS AWF Poznań # | 1987 | U20 | WP | III | # | ||||||||||
1 | w | 1 | 6.65 | RUCIOCH Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | III | 732 | ||||||||||
2 | w | 1 | 6.43 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | 682 | ||||||||||
3 | w | 1 | 6.22 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | IV | # | 635 | |||||||||
4 | w | 1 | 5.88 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U18 | DS | -- | 561 | ||||||||||
5 | w | 1 | 5.86 | PRZYBYŁ Marcin | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | 556 | ||||||||||
6 | w | 1 | 5.85 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | 554 | ||||||||||
7 | w | 1 | 5.79 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U18 | WP | -- | 542 | ||||||||||
8 | w | 1 | 5.76 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | # | 535 | |||||||||
9 | w | 1 | 5.57 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -- | 496 | ||||||||||
10 | w | 1 | 5.53 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | 487 | ||||||||||
11 | w | 1 | 5.42 | MAKUCH Milan | KKL Kielce | 1989 | U18 | SK | -- | 465 | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 13.11 | SKWAREK Wojciech | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | IV | ||||||||||||
7 | f | 14.28 | KOZICKI Jakub | AZS Łódź # | 1987 | U20 | LD | III | B.D. | |||||||||||
1 | f | 0 | 14.54 | DUDA Grzegorz | RMKS Rybnik | 1988 | U18 | SL | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 15.09 | TOMCZAK Cezary | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 14.85 | KONDRACIUK Karol | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 13.02 | ZIĘBA Damian | MOSM Tychy | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | f | 0 | 14.78 | CHODUR Wojciech | ULKS Technik Trzcinica # | 1986 | U20 | PK | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 12.87 | RAKUĆ Jakub | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 14.64 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U20 | KP | II | B.D. | ||||||||||
5 | f | 0 | 14.62 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 14.31 | ŚWIDERSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | III | JAGACIAK Jarosław # | Z/1691/11 | 2024 | 1 | |||||||
8 | f | 0 | 13.97 | MAZUR Rafał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | III | |||||||||||
9 | f | 0 | 13.80 | MAJEWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U20 | MA | III | |||||||||||
10 | f | 0 | 13.61 | KRÓL Jakub | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U20 | WP | III | |||||||||||
10 | f | 0 | 13.61 | KRÓL Jakub | MKLA Łęczyca | 1986 | U20 | LD | III | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 18.57 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U18 | SL | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 18.52 | HARATYK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 16.19 | ŚNIOSEK Przemysław | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 16.10 | FRYSZTAK Piotr | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 15.97 | JUREWICZ Kamil | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | II | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 15.94 | GAŁĄZKA Mariusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | II | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 15.72 | KLON Marcin | MLKS Krajna Sępólno # | 1988 | U18 | KP | II | B.D. B.D. | 1 | |||||||||
8 | f | 0 | 15.49 | PICHETA Kamil | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | II | |||||||||||
9 | f | 0 | 14.77 | ZIĘBA Rafał | KKL Kielce | 1988 | U18 | SK | III | # | ||||||||||
10 | f | 0 | 14.71 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
12 | f | 0 | 13.69 | CYBULSKI Krzysztof | MULKS MOS Sieradz # | 1988 | U18 | LD | III | # | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 14.53 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 19.06 | GOLBA Piotr | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 14.40 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 18.97 | RADZIWON Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 12.73 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 0 | 18.73 | ZBROSZCZYK Kamil | KKL Kielce | 1987 | U20 | SK | I | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 12.65 | KRZEMIŃSKI Robert | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 17.62 | BUDNIK Marcin | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | I | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 12.57 | ŁAZOWSKI Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
5 | f | 0 | 17.06 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
6 | f | 0 | 12.26 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 16.73 | MISZKURKA Daniel | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | I | |||||||||||
7 | f | 0 | 12.18 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | IV | |||||||||||
7 | f | 0 | 16.52 | LIĆWINKO Michał | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | I | |||||||||||
8 | f | 0 | 12.16 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | IV | |||||||||||
8 | f | 0 | 16.42 | GAWKOWSKI Adam | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | I | |||||||||||
9 | f | 0 | 11.80 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | IV | |||||||||||
9 | f | 0 | 15.22 | BARAN Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | # | ||||||||||
10 | f | 0 | 11.29 | RUCIOCH Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | IV | |||||||||||
10 | f | 0 | 15.20 | KACZAŁKO Dawid | niest. Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
11 | f | 0 | 10.73 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 0 | 14.86 | URBANEK Robert | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1987 | U20 | LD | II | JOACHIMIAK Robert | Z/1041/11 | 2024 | MM | |||||||
12 | f | 0 | 14.07 | SPALENIAK Sebastian | KS Resursa Zduńska Wola # | 1986 | U20 | LD | II | |||||||||||
13 | f | 0 | 13.35 | OWCZAREK Henryk | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
14 | f | 0 | 13.29 | ZIELIŃSKI Paweł | MKS Durasan Płońsk # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
15 | f | 0 | 12.82 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce # | 1986 | U20 | SK | IV | # | ||||||||||
16 | f | 0 | 11.60 | DURCZAK Łukasz | KS Resursa Zduńska Wola # | 1986 | U20 | LD | IV | |||||||||||
7-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4732 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 4640 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 4551 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 4541 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 4291 | PRZYBYŁ Marcin | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 4156 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U18 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 4086 | MAKUCH Milan | KKL Kielce | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 4036 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 3759 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 2534 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 21:45.82 | DOMINIAK Michał | UKS 12 Kalisz | 1987 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 22:18.80 | KRAWCZYK Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 22:12.51 | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 0 | 22:58.84 | GOŁAWSKI Rafał | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 22:38.12 | BUBIŃSKI Andrzej | KS Agros Zamość # | 1986 | U20 | LU | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 22:58.91 | KUBIAK Maciej | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1988 | U18 | PM | -- | B.D. # | Z/2554/19 | 2023 | ||||||||
4 | f | 0 | 23:18.65 | PIÓREK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 1989 | U18 | PK | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | f | 0 | 23:20.35 | TURLEJ Hubert | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 23:55.38 | ŁUNIEWSKI Paweł | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 24:30.46 | DOMINIAK Adam | UKS 12 Kalisz | 1989 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 24:05.03 | MUDIUK Łukasz | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U20 | PK | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 25:21.58 | KOZŁOWSKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 24:19.53 | KRÓL Bartosz | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U20 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 25:45.40 | STASIEWICZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 24:23.80 | MACHLOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 27:28.70 | KAZUB Jakub | UKS Zagórzanka Rumia # | 1989 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
9 | f | 0 | 25:52.04 | BABULA Grzegorz | OTG Sokół Mielec # | 1987 | U20 | PK | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.590381860733 sekund |