Białogard 27.05.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.58 | FRYŚ Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | 0.0 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.62 | MAKAR Agata | MKL Szczecin | 1989 | U18 | ZP | 0.0 | II | B.D. | |||||||||
3 | e | 1 | 12.70 | PIKTA Karolina | KL Bałtyk Koszalin # | 1989 | U18 | ZP | 0.0 | II | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.73 | KUPIŃSKA Katarzyna | MKS Kusy Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | 0.0 | II | ||||||||||
1 | F | 12.47 | FRYŚ Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | +0.1 | II | |||||||||||
2 | F | 12.60 | MAKAR Agata | MKL Szczecin | 1989 | U18 | ZP | +0.1 | II | B.D. | ||||||||||
3 | F | 12.62 | PIKTA Karolina | KL Bałtyk Koszalin # | 1989 | U18 | ZP | +0.1 | II | |||||||||||
4 | F | 12.66 | KUPIŃSKA Katarzyna | MKS Kusy Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | +0.1 | II | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 26.40 | MAZUREK Izabela | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 27.55 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1992 | U16 | LU | 0.0 | IV | MAKSYMIUK Zbigniew # | Z/0286/11 | 2024 | |||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:43.14 | KUMOŚ Emilia | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1986 | U23 | DS | II | # | ||||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 18:11.68 | TUREK Daria | MKS Junior Złocieniec # | 1988 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
2 | 18:19.13 | RYCHTER Antonina | MKL Szczecinek # | 1985 | U23 | ZP | III | TOBOŁA Roman # | Z/0788/11 | 2014 | 2 | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 16.25 | OGÓREK Magdalena | MKL Szczecin | 1989 | U18 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 16.45 | JANAS Ilona | MKS Hermes Gryfino # | 1990 | U18 | ZP | 0.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.44 | DURSKA Ewa | UKS Barnim Goleniów # | 1977 | Sen | ZP | I | |||||||||||||
2 | 11.01 | KOCZAN Marta | MKS Junior Złocieniec # | 1989 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 9.99 | WOŁEJSZO Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 11.33 | WŁODARCZYK Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
1 | F | 11.37 | PĘKALA Damian | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | 0.0 | III | # | ||||||||||
2 | F | 11.40 | WŁODARCZYK Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | 0.0 | III | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:56.00 | ZALEWSKI Krystian | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | II | KOSTRZEBA Jacek | Z/1331/11 | 2024 | MM | |||||||
3 | s | 1 | 1:58.32 | SZCZĘSNY Przemysław | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | III | B.D. | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.89 | GRYGIEL Bartosz | GULKS Barwice # | 1990 | U18 | ZP | +0.1 | IV | B.D. | |||||||||||
2 | 15.89 | PAPIERSKI Oskar | MKL Szczecin | 1989 | U18 | ZP | +0.1 | IV | ||||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.03 | LEŚNICKI Michał | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | 0.0 | II | ||||||||||||
2 | 17.07 | LUCHCIŃSKI Mateusz | MKS Hermes Gryfino # | 1988 | U20 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.66 | SUSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 13.76 | ŚLIŻ Sławomir | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
3 | 12.39 | SZYMANEK Tomasz | KU AZS Uniwersytet Gdański # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.23 | SUWARSKI Mateusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 65.41 | SZPAK Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U18 | ZP | I | B.D. # | Z/2180/11 | 2017 | 1 | |||||||||
2 | 62.04 | MARUSZAK Grzegorz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1986 | U23 | ZP | I | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.40082311630249 sekund |