Gdańsk 07 - 08.01.2006
60 m K
1 e 1 8.04 CIECHANOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
2 e 1 8.25 ROSIŃSKA Dominika ZLKL Zielona Góra # 88 U20 LB --
3 e 1 8.34 ŻEGARSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
5 e 1 8.62 KIEDROWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM -- B.D. BEZ
1 e 2 8.13 SUROWIEC Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
1 e 2 8.30 BORKOWSKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
3 e 2 8.38 FOSTIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
1 e 3 8.18 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -- #
3 e 3 8.47 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM -- B.D. # BEZ
4 e 3 8.53 KACPRZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM --
1 f 0 8.08 CIECHANOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
1 f 0 8.18 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -- #
2 f 0 8.10 SUROWIEC Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
2 f 0 8.22 BORKOWSKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
3 f 0 8.27 ROSIŃSKA Dominika ZLKL Zielona Góra # 88 U20 LB --
4 f 0 8.42 ŻEGARSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
6 f 0 8.46 FOSTIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
60 m pł K J Mł K
3 e 1 10.38 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U18 PM -- #
5 e 1 10.95 GAJEWSKA Justyna MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM --
1 f 2 10.72 GAJEWSKA Justyna MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM --
60 m pł K K
1 e 1 9.16 CIECHANOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
2 e 1 9.56 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
3 e 1 9.82 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM -- B.D. BEZ
4 e 1 9.94 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM -- #
5 e 1 10.01 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
1 f 0 9.23 CIECHANOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
2 f 0 9.26 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
3 f 0 9.50 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM -- #
4 f 0 9.79 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM -- B.D. BEZ
5 f 0 9.89 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
Wzwyż K
1 f 0 1.63 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM II B.D. BEZ
2 f 0 1.55 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM III #
3 f 0 1.50 CZAJKOWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM IV
6 f 0 1.45 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U18 PM IV #
1 1.60 GAJEWSKA Justyna MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM III
2 = 1.50 BIEŃKOWSKA Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM IV
7 = 1.40 CHOSZCZ Kamila MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM --
Tyczka K
1 3.60 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 Sen SK I #
2 3.10 ROSIŃSKA Dominika ZLKL Zielona Góra # 88 U20 LB II
3 2.90 KUC Patrycja SKLA Sopot 91 U16 PM III
3 2.90 ZIÓŁKOWSKA Patrycja SKLA Sopot 88 U20 PM III
4 2.90 KOLASA Agnieszka SKLA Sopot 92 U16 PM III #
1 B 3.10 DROZDOWSKA Marta SKLA Sopot 91 U16 PM II
W dal K
1 5.00 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U18 PM IV #
1 5.39 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM III
2 5.27 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM III
3 5.14 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM III #
4 4.83 KIEDROWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM IV B.D. BEZ
5 4.48 ZAWADZKA Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
5 4.57 GÓRSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U18 PM --
Trójskok K
1 11.42 MOSA Karolina SKLA Sopot 87 U20 PM III
2 10.10 KOŁODZIEJ Dorota MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM --
Kula (3) K
1 11.27 KOWALCZUK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM III
2 9.96 BERBEKA Natalia SKLA Słupsk 91 U16 PM IV
Kula (4) K
1 f 0 10.51 GODLEWSKA Hanna SKLA Sopot 89 U18 PM III
1 13.93 SMĘTEK Aneta AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I
3 10.22 BOJKE Mirela UKS Bojano 90 U18 PM III
4 10.03 LABUDDA Emilia KU AZS Uniwersytet Gdański # 90 U18 PM III B.D. 3
60 m M
3 e 1 7.68 CZAJKOWSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
3 e 1 7.92 LEWANDOWSKI Jacek KL Gdynia 89 U18 PM --
1 e 2 7.45 RADOMSKI Kacper KL Gdynia 88 U20 PM --
2 e 2 7.49 SŁOTA Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 87 U20 PM --
4 e 2 7.96 WIERZCHOWSKI Damian KL Gdynia 90 U18 PM --
5 e 2 7.69 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U20 PM -- #
1 e 3 7.33 SOROKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM --
2 e 3 7.35 PISKULSKI Paweł KL Gdynia 85 U23 PM --
4 e 3 7.49 KOBUS Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM --
5 e 3 7.52 MYKOWSKI Paweł LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 85 U23 PM -- B.D.
6 e 3 7.66 DIDENKOW Mateusz SKLA Sopot # 87 U20 PM --
2 e 4 7.42 KOWALCZYK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
4 e 4 7.63 KOSECKI Michał MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM --
1 e 5 7.66 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM -- ROLBIECKI Zbigniew # Z/2577/11 2016 3
2 f 0 7.43 RADOMSKI Kacper KL Gdynia 88 U20 PM --
2 f 0 7.53 KOWALCZYK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
4 f 2 7.67 CZAJKOWSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.60 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
3 e 1 8.75 KOSECKI Michał MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM --
1 f 0 8.55 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM --
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.62 PISKULSKI Paweł KL Gdynia 85 U23 PM --
2 e 1 8.73 KUNCEWICZ Szymon MKS Sambor Tczew # 87 U20 PM -- #
3 e 1 8.77 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U20 PM -- #
2 e 2 9.18 POPIENIUK Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
3 e 2 9.32 O¦KA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
2 f 0 8.80 KUNCEWICZ Szymon MKS Sambor Tczew # 87 U20 PM -- #
3 f 0 9.39 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U20 PM -- #
4 f 0 9.93 POPIENIUK Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
Wzwyż M
4 f 0 1.70 GOLICKI Kajetan MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM --
Tyczka M
1 f 0 3.80 LEWANDOWSKI Jacek KL Gdynia 89 U18 PM III
1 f 0 4.90 DIDENKOW Mateusz SKLA Sopot # 87 U20 PM I
3 f 0 3.00 SZUFLER Miłosz MKS Sambor Tczew # 88 U20 PM --
4 f 0 3.20 WIERZCHOWSKI Damian KL Gdynia 90 U18 PM IV
1 3.20 KARCZEWSKI Adrian SKLA Sopot 91 U16 PM IV
W dal M
1 6.37 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U18 PM III B.D. # 3
1 6.48 MODELSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM III #
2 6.30 ZAREMBSKI Paweł KL Gdynia 89 U18 PM III #
3 6.02 MISZEWSKI Radosław KL Lechia Gdańsk # 88 U20 PM IV WRZOSEK Zbigniew
3 6.14 GRZELAK Piotr KL Lechia Gdańsk # 89 U18 PM IV #
4 5.82 RYDZYŃSKI Krzysztof MSKS Technik Malbork # 89 U18 PM --
4 6.05 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM IV ROLBIECKI Zbigniew # Z/2577/11 2016 3
5 5.55 RADOMSKI Kacper KL Gdynia 88 U20 PM --
5 5.94 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM IV GALINSKI Tadeusz # Z/2472/11 2019 2
8 5.32 KOSECKI Michał MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM --
Trójskok M
1 13.27 GOLUCH Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM III
Kula (4) M
1 13.17 ZAKRZEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM IV #
Kula (5) M
2 15.03 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U18 PM II #
3 14.65 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM III #
4 13.61 POPOWICZ Krzysztof UKS Jedynka Reda # 89 U18 PM III
5 12.57 BERBEKA Michał SKLA Słupsk 90 U18 PM IV
7 11.32 KˇKOL Filip GKS Luzino 89 U18 PM -- #
Kula (6) M
1 15.85 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U20 LU II #
3 13.47 MIELKE Sebastian GKS Luzino 87 U20 PM III KAKOL Stanislaw # Z/4234/11 2016 1
Kula (7.26) M
2 f 0 16.18 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U23 PM I
3 f 0 15.40 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U23 PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
5 f 0 13.94 WOŁYNIEC Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM II
6 f 0 12.96 BULSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM III
7 f 0 12.51 JĘDRZEJEWSKI Krzysztof LKS Ziemi Puckiej Puck # 63 Weteran PM III B.D. #
8 f 0 12.19 DOMARADZKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM III
1 16.32 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM I
4 15.05 PŁOSKI Przemysław KL Lechia Gdańsk # 77 Sen PM I ANTCZAK Edmund # Z/4792/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.83292889595032 sekund