Cottbus 15.01.2006
60 m K
1 f A 7.98 JANKOWSKA Agata ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB --
200 m K
1 s 1 25.34 JANKOWSKA Agata ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB II
300 m K
1 s 3 45.62 GWIZD Marta ZLKL Zielona Góra 92 U16 LB IV
800 m K
2 2:17.20 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U20 PD II B.D. 3
1500 m K
1 5:08.07 GŁAWDEL Agata ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB IV
Wzwyż K
1 1.55 JAROSZ Małgorzata ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB III #
2 1.45 ORLUK Joanna ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB IV
Tyczka K
1 3.40 ILKOWSKA Natalia ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB I
2 3.10 TONDRYK Wioletta ZLKL Zielona Góra 86 U23 LB II #
3 3.00 PODEMSKA Monika ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB II
1 B 3.10 JASIŃSKA Edyta ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB II #
2 B 3.00 KRZYŻANOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
3 B 3.00 WASZKIEWICZ Joanna ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
4 B 3.00 WOLF Weronika ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
W dal K
1 5.21 KACZMAREK Marta AZS-PWSZ Gorzów 90 U18 LB III
1 5.33 TONDRYK Wioletta ZLKL Zielona Góra 86 U23 LB III #
2 4.91 JAROSZ Małgorzata ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB IV #
2 5.30 PODLAS Zuzanna WKS Śląsk Wrocław # 87 U20 DS III
3 5.06 KOTOWICZ Karolina MKL Toruń # 90 U18 KP IV
3 5.29 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław # 84 U23 DS III ZAJDEL Jadwiga # Z/2663/11 2019 2
4 4.95 KANAŚ Karolina ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV
5 4.68 ZAPOTOCZNA Karolina ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
5 5.13 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB III
6 4.63 CHOROSZKO Aneta AZS-AWF Gorzów 89 U18 LB -- B.D.
7 4.59 NYCZKA Justyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
7 4.77 SOŚNIAK Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP -- B.D. 3
Trójskok K
1 10.30 PODEMSKA Monika ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB IV
1 10.75 KACZMAREK Marta AZS-PWSZ Gorzów 90 U18 LB III
2 10.06 TONDRYK Wioletta ZLKL Zielona Góra 86 U23 LB -- #
2 10.40 CHOROSZKO Aneta AZS-AWF Gorzów 89 U18 LB IV B.D.
3 9.90 KANAŚ Karolina ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
Kula (4) K
1 11.39 KUCHARZAK Dobrosława KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS III
2 11.05 RZEŹNIK Kornelia WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III
3 11.02 GAJDECKA Arleta WKS Śląsk Wrocław # 87 U20 DS III
4 10.61 KAMIŃSKA Agnieszka ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB III
3 B 10.73 RZEŹNIK Kornelia WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III
5 B 10.35 KALISZUK Katarzyna LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB III
60 m M
1 f A 6.95 LEWANDOWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB --
300 m M
4 s 3 41.10 GRONKOWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB V
1 s 4 40.84 WAŻNY Jakub WKS Śląsk Wrocław # 91 U16 DS V
2 s 4 41.06 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U16 LB V #
1 s 5 39.07 MOJSIEJ Michał ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB IV
2 s 5 39.43 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 91 U16 LB IV
3 s 5 41.44 MARCHLEWICZ Patryk MLKS Agros Żary # 91 U16 LB V
1 s 6 39.72 FORNALCZYK Mateusz LKS Lubusz Słubice # 91 U16 LB IV
600 m M
1 s 1 1:29.96 ŚWIĄTEK Emil ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB III
1 s 2 1:30.45 OBAŁA Damian ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB III
2 s 2 1:31.67 KWAPICH Piotr LLKS Gubin 92 U16 LB III
3 s 2 1:31.89 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U16 ZP III KOSTRZEBA Jacek # Z/1333/11 2017 1
4 s 3 1:33.90 JASTRZĘBSKI Jędrzej ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB IV
800 m M
2 1:56.03 SIEKIERSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB II #
3 1:59.19 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów # 87 U20 LB III
4 2:03.94 PŁOŃCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB IV
1000 m M
1 s 1 2:35.09 BIELAWSKI Krzysztof ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
2 s 1 2:40.93 GONDKO Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa # 91 U16 LB III #
3000 m M
3 s 1 9:08.90 OLEJARZ Artur MKL Szczecin # 88 U20 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/1405/11 2019 2
4 s 1 9:17.24 LIPIEC Oskar MKST Astra Nowa Sól # 87 U20 LB IV
1 s 2 9:20.58 HERMANOWSKI Kamil MKST Astra Nowa Sól # 90 U18 LB IV
2 s 2 9:25.27 MIKOŁAJCZAK Mateusz MKST Astra Nowa Sól # 90 U18 LB IV
1 8:30.28 GRACZYK Zbigniew AZS-AWF Gorzów 78 Sen LB II
Wzwyż M
1 1.75 CZERNIAK Norbert MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U16 WP IV
2 1.70 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów # 91 U16 LB V
3 1.45 WRONA Maciej niest. Kielce # 91 U16 SK --
3 1.70 DOBOSZ Paweł MLKS Agros Żary # 91 U16 LB V
4 1.65 GMERCZYŃSKI Kamil ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB V B.D. # 2
Tyczka M
1 4.70 ŁADO Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS I
7 3.40 LASKOWSKI Wiktor ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB IV
W dal M
1 6.07 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA IV B.D. # 3
1 7.11 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB II
2 5.82 LASKOWSKI Wiktor ZLKL Zielona Góra 91 U16 LB V
2 6.10 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV B.D. # 2
2 6.88 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS II JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
3 5.81 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB -- B.D. 1
3 6.63 SKWAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB III
4 5.70 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS -- B.D. # BEZ
4 6.51 MADEJ Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 87 U20 LB III
5 5.24 SZCZEPAŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB --
Trójskok M
1 13.52 SKWAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB III
1 13.60 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III
2 13.07 ŁAPCZYŃSKI Leszek ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB IV
2 13.07 CHMIELARSKI Maksymilian MKS Piast Głogów # 89 U18 DS IV B.D. # 3
3 12.50 MAZAN Bartosz MKS Piast Głogów # 90 U18 DS --
3 13.03 MADEJ Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 87 U20 LB IV
4 11.42 KOCHAŃSKI Wojciech KS Wisła Puławy # 91 U16 LU --
5 11.26 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -- #
Kula (4) M
1 14.78 KRAMARCZYK Adam AZS-AWF Gorzów # 91 U16 LB III #
2 13.51 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów # 91 U16 LB IV
Kula (7.26) M
1 15.08 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
2 14.23 SKIBICKI Zdzisław AZS-AWF Gorzów 82 Sen LB II
3 13.98 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Weteran LB II PAWELSKI Grzegorz # 2
Dysk (2) M
1 50.12 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2279958724976 sekund