Grudziądz 14.01.2006
60 m K
1 e 9 7.85 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM --
1 e 10 7.96 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP -- #
1 f B 7.81 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM --
2 f B 7.83 PODOLSKA Paulina PLKS Gwda Piła # 89 U18 WP --
1 f C 7.94 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U20 WN --
200 m K
1 s 1 25.65 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
2 s 2 28.95 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. # BEZ
2 s 3 28.60 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U16 ZP V
1 s 4 26.71 KUCHARZAK Izabela LUKS MGOKSiR Korfantów # 91 U16 OP III
400 m K
1 58.64 MADEJEWSKA Edyta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
2 60.06 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice # 88 U20 LB III #
3 61.26 WANTOCH-REKOWSKA Malwina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP III
4 61.30 ROCZNIAK Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP III
1000 m K
1 s 2 3:04.17 DEJK Monika SKLA Sopot # 89 U18 PM --
2 s 2 3:04.84 URBANOWICZ Paulina KKL Rodło Kwidzyn # 88 U20 PM --
3 s 2 3:06.49 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2019 2
60 m pł K Mł K
1 e 1 9.59 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U16 PM -- #
2 e 1 9.74 ZIÓŁKOWSKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz # 91 U16 KP -- #
3 e 1 9.77 NIEWIŃSKA Katarzyna MKS Truso Elbląg # 91 U16 WN --
Wzwyż K
1 1.70 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM I #
2 1.60 PUSTÓWKA Maja SKLA Słupsk 87 U20 PM III
3 1.60 KUCHARCZYK Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno # 87 U20 KP III
9 1.45 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U16 ZP IV B.D. 3
W dal K
1 5.43 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP II #
2 5.15 FORMELA Iwona BKS Bydgoszcz 89 U18 KP III
3 5.11 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U16 ZP III
Trójskok K
1 11.57 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U18 KP II #
2 11.13 JANKOWSKA Joanna BKS Bydgoszcz 89 U18 KP III #
3 10.88 WOJNOWSKA Monika KS Gwardia Piła # 87 U20 WP III
4 10.35 KENDZIERSKA Marta UKS Start Smólnik # 88 U20 KP IV
60 m M
1 f 7.53 MACYGIN Tomasz KS Gwardia Piła # 91 U16 WP --
2 f 7.58 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U16 KP -- B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
300 m M
2 s 4 41.14 ZAKRZEWSKI Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP V
1000 m M
1 s 1 2:36.13 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP --
60 m pł M Mł M
1 f 9.39 LEŚNIAK Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 91 U16 KP --
60 m pł M M
2 s 1 8.52 KOBUS Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM --
Wzwyż M
1 2.00 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP II
2 2.00 DEJEWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 81 Sen KP II
11 1.70 PISARSKI Marek Rodło Opole # 91 U16 OP V
W dal M
1 6.91 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
2 6.63 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III #
3 6.62 ŁACWIK Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U23 KP III
4 6.38 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP III
5 6.12 MAGDOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 83 Sen KP --
6 6.09 PUŁAWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP IV
7 6.03 LEŚNIAK Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 91 U16 KP IV
Trójskok M
1 15.01 LEWANDOWSKI Mariusz LKS Vectra Włocławek # 87 U20 KP I B.D.
2 14.45 TĘCZA Damian BKS Bydgoszcz # 85 U23 KP II
3 14.21 BELOWSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U23 KP III
4 11.40 MODRZEJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP --
5 13.88 JOACHIMOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz # 90 U18 KP III
6 13.28 RAKUĆ Jakub LKS Vectra Włocławek # 88 U20 KP III
7 13.19 BELIŃSKI Paweł MUKS Olimpijczyk Rajkowy # 88 U20 PM IV
8 13.10 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP IV #
9 13.07 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U18 KP IV #
10 13.02 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U18 KP IV B.D. # 1
11 12.72 ROZIŃSKI Paweł SKLA Słupsk 87 U20 PM IV
12 12.46 PRUSKI Łukasz BKS Bydgoszcz 89 U18 KP --
13 12.36 DAWIDOWICZ Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.65134191513062 sekund