Spała 13.01.2006
200 m K
1 s 4 28.28 DURLIK Sylwia KKL Kielce # 91 U16 SK IV
1 s 6 26.27 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ III
300 m K
1 s 1 40.45 JUROWSKA Barbara AZS ŁódĽ 87 U20 LD --
2 s 1 41.37 MAZAN Sandra AZS ŁódĽ 87 U20 LD --
1 s 3 41.38 DOMAŃSKA Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U20 SL --
600 m K
1 s 1 1:40.94 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U16 SL III #
2 s 1 1:44.56 SALWA Izabela TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 91 U16 SL IV
3 s 1 1:44.60 KOWALSKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa # 91 U16 SL IV
4 s 1 1:45.07 LEMPART Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U16 SL IV B.D. BEZ
1 s 3 1:40.34 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U16 OP III #
1000 m K
1 s 1 2:59.26 SZCZERBAK Klaudia CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL -- B.D. B.D. # BEZ
2 s 1 3:08.79 DURZYŃSKA Katarzyna MKS-MOSM Bytom 90 U18 SL --
1 s 2 2:50.73 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 87 U20 SL --
2 s 2 3:01.88 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA -- #
3 s 2 3:03.40 PAŁUSZKA Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa # 88 U20 SL --
4 s 2 3:03.63 SZARUGA Małgorzata MKS Górnik w Zabrzu # 88 U20 SL --
5 s 2 3:07.38 CHŁOSTA Justyna MUKS ILKUS Olkusz # 87 U20 MA -- B.D. B.D. BEZ
6 s 2 3:08.40 DURZYŃSKA Izabela MKS-MOSM Bytom 86 U23 SL --
1 3:11.35 KRYSTA Sylwia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U16 SL III
2 3:14.43 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U16 SL IV B.D. Z/2341/11 2013 1
3 3:14.64 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory # 91 U16 SL IV #
5 3:18.94 TATOMIR Alicja ULKS Muflon Bielawa # 93 U14 DS IV
6 3:19.07 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U14 DS IV
2000 m K
1 s 1 6:18.80 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL -- MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
1 s 2 6:26.65 KALARUS Ewa CKS Budowlani Częstochowa # 89 U18 SL --
Tyczka K
1 3.10 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U16 DS II #
1 3.20 MOLEK Magdalena MKS Ustroń 90 U18 SL II #
1 3.30 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 88 U20 SL I #
2 3.20 FRˇCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM II #
2 3.20 HANDZLIK Paulina UKS Olimp Mazańcowice # 87 U20 SL II
3 3.10 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U16 DS II #
3 3.10 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS II #
4 2.80 ANDRZEJAK Marta MKS Ustroń 90 U18 SL III #
4 3.00 SZNYR Agata UKS Olimp Mazańcowice # 88 U20 SL II
5 2.70 OLEK Barbara UKS Olimp Mazańcowice # 90 U18 SL III
W dal K
1 5.33 BEREŻAŃSKA Katarzyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U20 SL III
1 5.70 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL II #
2 5.33 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U20 PM III
2 5.59 WASYLUK Natalia MOSM Tychy 90 U18 SL II
3 5.09 BOROWIEC Kamila TS AKS Chorzów # 87 U20 SL IV #
3 5.35 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL III #
4 4.95 OLECHOWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała # 87 U20 SL IV
4 5.05 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS IV
5 4.87 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA IV #
Chód 3 km K
1 15:11.95 RYBAK Weronika KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -- B.D. BEZ
2 15:14.28 HAZY Monika CKS Budowlani Częstochowa # 88 U20 SL --
3 15:15.60 WAWRZAK Mariola CKS Budowlani Częstochowa # 88 U20 SL -- B.D.
4 15:21.03 HAZY Joanna CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL -- #
200 m M
1 s 1 22.59 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA II
2 s 1 22.67 ZABOROWSKI Lucjan TS AKS Chorzów # 83 Sen SL II
1 s 2 22.51 JUSZCZYK Adam CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL II
2 s 2 22.59 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice # 88 U20 SL II #
2 s 4 28.49 KURA¦ Jarosław LKS Delfin Połaniec # 91 U16 SK --
300 m M
1 s 1 35.54 ZABOROWSKI Lucjan TS AKS Chorzów # 83 Sen SL --
2 s 1 35.70 TYLKOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 88 U20 WP --
1 s 3 35.25 DOMAŃSKI Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U20 SL --
600 m M
1 s 1 1:21.60 DOMBEK Łukasz UKS Hajduki Chorzów # 88 U20 SL -- B.D.
1 s 1 1:31.59 WINIARSKI Adam UKS Olimpia Zabrze # 92 U16 SL III
2 s 1 1:22.07 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U20 SL -- #
2 s 1 1:31.71 NAWROT Adam MKS-MOSM Bytom 92 U16 SL III #
1000 m M
1 s 1 2:37.33 ZIOŁA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 89 U18 SL --
1 s 1 2:49.69 SOBESKI Kamil LUKS Zabrzeg 91 U16 SL IV
2 s 1 2:38.57 KAWIK Marek KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA --
2 s 1 2:49.93 TYMKÓW Łukasz niest. Opole # 81 Sen OP --
3 s 1 2:49.95 PĘKALSKI Piotr UKS Olimpia Zabrze # 91 U16 SL IV B.D. BEZ
4 s 1 2:50.25 DURKALEC Paweł LUKS Zabrzeg 91 U16 SL V
5 s 1 2:52.07 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice # 92 U16 SL V B.D. # 2
1 s 2 2:49.85 BIAŁY Paweł MMKS D±browa Górnicza 92 U16 SL IV
2 s 2 2:52.31 KRUEGER Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 91 U16 SL V
1 s 3 2:29.31 NIKIEL Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 87 U20 SL --
2 s 3 2:29.75 PIETRYNIAK Tomasz LKS Omega Kleszczów # 87 U20 LD -- #
3 s 3 2:30.09 CZAPLA Marcin CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL -- B.D. 3
4 s 3 2:33.65 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz # 86 U23 MA -- #
5 s 3 2:37.89 KURYLAS Maciej MKS-MOSM Bytom 88 U20 SL --
2000 m M
1 s 2 5:32.91 KOKOT Stanisław MKS Budomark Mysłowice # 87 U20 SL --
Tyczka M
1 4.00 PIERZGA Piotr UKS Olimp Mazańcowice # 90 U18 SL II B.D.
2 3.60 ŁO¦ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III
3 3.60 KO¦CIELNY Marcin UKS Olimp Mazańcowice # 90 U18 SL III B.D.
1 B 4.20 HEROK Jarosław KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA II #
3 B 4.00 KORZEWA Daniel MKS MOS Wrocław # 88 U20 DS II
4 B 4.00 FIRGANEK Artur UKS Olimp Mazańcowice # 88 U20 SL II
W dal M
1 6.40 RUMIANOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 89 U18 SL III
1 6.49 KAŁUZIAK Jacek MKS Budomark Mysłowice # 88 U20 SL III
2 6.33 RˇCZKA Przemysław MMKS D±browa Górnicza 88 U20 SL III
3 6.28 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 87 U20 SL IV B.D. # BEZ
4 6.23 KORNOBIS Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U20 SL IV
5 5.82 SMOLIK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 88 U20 SL --
6 5.69 GÓRNICZ Daniel TS AKS Chorzów # 87 U20 SL -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.69651699066162 sekund