Bydgoszcz 06 - 07.09.2008 MMM |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.82 | HULISZ Karolina | BKS Bydgoszcz | 1993 | U16 | KP | -0.1 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 3 | 12.63 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | -0.9 | II | # | |||||||||
2 | s | 3 | 13.00 | ŻAK Kamila | RKS Rumia | 1993 | U16 | PM | -0.9 | III | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.15 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1994 | U16 | PM | -0.7 | III | # | |||||||||
1 | f | 12.64 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U20 | KP | -0.7 | II | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | |||||||
1 | f | 12.66 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | -0.5 | II | # | ||||||||||
2 | f | 12.73 | HULISZ Karolina | BKS Bydgoszcz | 1993 | U16 | KP | -0.5 | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 12.96 | ŻAK Kamila | RKS Rumia | 1993 | U16 | PM | -0.5 | III | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.54 | ŻAK Kamila | RKS Rumia | 1993 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 43.54 | CURYŁO Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U16 | DS | III | B.D. # | M | |||||||||
3 | s | 1 | 43.61 | RUSINEK Monika | UKB Szubin | 1993 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 44.33 | LASS Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 44.63 | LASKOWSKA Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 42.99 | KOZAK Aleksandra | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 44.87 | MANEROWSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:37.91 | KRAKOWIAK Malwina | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U16 | PM | II | |||||||||||||
2 | 1:40.55 | GRZEBIŃSKA Sabina | KS Wda Świecie # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||||
3 | 1:42.06 | KUTA Bianka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1994 | U16 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:02.50 | SERAFINOWSKA Julia | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | II | |||||||||||||
2 | 3:02.83 | SKAWIŃSKA Anna | GKS Żukowo # | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 3:03.09 | HRYCAJEWSKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1994 | U16 | KP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||||
4 | 3:03.64 | TAS Adrianna | KKL Rodło Kwidzyn # | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
5 | 3:05.08 | BOJARSKA Karolina | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||||
6 | 3:12.37 | KONKEL Katarzyna | KS Wejher Wejherowo # | 1994 | U16 | PM | III | WALCZAK Mariusz # | Z/0950/11 | 2013 | 3 | |||||||||
7 | 3:12.49 | NOWICKA Alicja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.90 | ZDROJEWSKA Paulina | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | +0.7 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.41 | HULISZ Karolina | BKS Bydgoszcz | 1993 | U16 | KP | +0.7 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 1 | 15.48 | LANGOWSKA Magdalena | LKS Zantyr Sztum # | 1993 | U16 | PM | +0.7 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 15.50 | KUŹNICKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | +0.7 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 16.56 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1994 | U16 | PM | +0.7 | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||
6 | s | 1 | 16.60 | PARFIENIUK Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | +0.7 | III | # | |||||||||
7 | s | 1 | 17.40 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | +0.7 | IV | B.D. # | 2 | ||||||||
1 | s | 2 | 15.65 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1994 | U16 | PM | +1.7 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 16.16 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +1.7 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 16.86 | ZIELKE Anna | MKS Sambor Tczew # | 1994 | U16 | PM | +1.7 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 17.21 | LEŚNIAŃSKA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | +1.7 | IV | # | |||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.32 | LASS Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 47.17 | BASIUKIEWICZ Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 47.32 | KUŹNICKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 47.90 | PARFIENIUK Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 49.26 | MISLISZ Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1991 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 49.96 | WOJTASIŃSKA Milena | KS Wda Świecie # | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 50.43 | ZIELKE Anna | MKS Sambor Tczew # | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.58 | MAKARA Dominika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||||
2 | 1.58 | FORDAN Sandra | MKS Sambor Tczew # | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 1.55 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
4 | 1.55 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1994 | U16 | PM | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||||
5 | 1.50 | RAKUŚ Kamila | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 1.50 | FURMAŃSKA Edyta | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
7 | 1.50 | CICHOCKA Dagmara | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.01 | MACHAŁA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | +0.2 | IV | # | |||||||||||
2 | 4.90 | STUCZYŃSKA Karolina | KS Wda Świecie # | 1993 | U16 | KP | +0.6 | IV | ||||||||||||
3 | 4.84 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew # | 1994 | U16 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||||
4 | 4.80 | WYSOCKA Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | -0.3 | IV | # | |||||||||||
5 | 4.80 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | +0.4 | IV | B.D. # | 2 | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.93 | KALINOWSKA Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U16 | SL | III | B.D. | 1 | |||||||||||
2 | 11.75 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 10.64 | BOJANOWSKA Katarzyna | UKS Cyprianka | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
4 | 10.55 | LASZKOWSKA Milena | MMKS Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 9.82 | TOŃSKA Aleksandra | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | IV | GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # | Z/2181/11 | 2014 | 2 | |||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.14 | WIŚNIEWSKA Janina | SKLA Sopot | 1993 | U16 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 36.36 | GAJDAMOWICZ Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 32.81 | FISCHER Weronika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
4 | 32.24 | KURKOWSKA Paulina | UKS Lipusz | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 31.36 | KALINOWSKA Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U16 | SL | IV | B.D. | 1 | |||||||||||
6 | 30.15 | TOŃSKA Aleksandra | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | IV | GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # | Z/2181/11 | 2014 | 2 | |||||||||
7 | 29.73 | BOJANOWSKA Katarzyna | UKS Cyprianka | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
8 | 28.93 | ZUBEL Sara | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
9 | 27.55 | CYRAŃSKA Natalia | UKS Cyprianka | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 41.31 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | II | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.83 | CHYŁA Patrycja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
2 | 32.78 | ZAWODZIŃSKA Karina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
3 | 29.94 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.21 | KULAS Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 35.46 | CHYŁA Patrycja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 33.68 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U16 | WN | IV | B.D. # | 1 | |||||||||||
4 | 33.68 | BERNACKA Adrianna | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 33.28 | BEDNAREK Agata | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.81 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | -0.2 | IV | # | |||||||||
2 | s | 1 | 11.83 | WITOŃ Bartosz | SKLA Sopot | 1993 | U16 | PM | -0.2 | IV | # | |||||||||
1 | s | 2 | 11.87 | BERING Jakub | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | -0.4 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.51 | KLUCZYŃSKI Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U16 | KP | -0.1 | III | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | s | 3 | 11.77 | DROZDOWSKI Filip | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | -0.1 | IV | # | |||||||||
1 | f | 11.38 | KLUCZYŃSKI Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U16 | KP | -0.7 | III | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | f | 11.54 | SUSZEK Kamil | UKB Szubin | 1993 | U16 | KP | -0.7 | III | |||||||||||
3 | f | 11.84 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | -0.7 | IV | # | ||||||||||
4 | f | 11.86 | BERING Jakub | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | -0.7 | IV | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.36 | KLUCZYŃSKI Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U16 | KP | II | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 37.50 | PRYLEWSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 1993 | U16 | KP | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 37.54 | SUSZEK Kamil | UKB Szubin | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 38.29 | MAJEWSKI Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 39.51 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 39.68 | RODA Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 38.23 | BERING Jakub | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 39.88 | JAGIELSKI Piotr | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 1:30.23 | HRYWNIAK Jarosław | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | 1:24.97 | BAŁAJDA Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1993 | U16 | KP | II | # | ||||||||||||
2 | 1:25.25 | MARCZYŃSKI Paweł | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1993 | U16 | PM | II | |||||||||||||
3 | 1:25.66 | MIELEWCZYK Cezary | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U16 | PM | II | B.D. | 3 | |||||||||||
4 | 1:28.64 | BAŃKA Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1993 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
5 | 1:29.76 | POCHYLSKI Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:58.10 | SZELEŻYŃSKI Kamil | RKS Rumia | 1992 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||||
2 | 1:58.24 | KLAWIKOWSKI Jakub | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 2:00.55 | EGGERT Adam | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U18 | PM | III | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:43.91 | PUŚCIŃSKI Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1993 | U16 | KP | IV | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/2637/11 | 3 | ||||||||||
2 | 2:43.95 | BRZESKI Karol | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 2:44.67 | ROGIEWICZ Andrzej | KS Pro Athlete Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | IV | B.D. # | Z/0610/11 | 2024 | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:02.73 | WOŁOSZYK Kamil | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 6:03.25 | PRZEPIÓRKA Jacek | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 6:04.31 | KRAŚNIEWSKI Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||||
4 | 6:04.75 | NASZKO Michał | UKB Szubin # | 1993 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
5 | 6:06.16 | KLEPACZ Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
6 | 6:07.45 | ZBLEWSKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
7 | 6:09.45 | KRAJEWSKI Andrzej | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||||
8 | 6:13.58 | ROGACKI Kacper | LKS Zantyr Sztum # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
9 | 6:13.74 | MAŃSKI Marek | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
10 | 6:17.51 | MAŚLANIK Piotr | CMKL Człuchów # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.17 | HULISZ Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U16 | KP | +1.7 | II | ||||||||||||
2 | 16.07 | DROZDOWSKI Filip | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | +1.7 | III | # | |||||||||||
3 | 17.26 | SOLECKI Daniel | MKS Sambor Tczew # | 1993 | U16 | PM | +1.7 | IV | ||||||||||||
4 | 17.35 | ŻOŁDOWICZ Marcin | LKS Zantyr Sztum # | 1993 | U16 | PM | +1.7 | IV | # | |||||||||||
5 | 18.25 | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | +1.7 | V | ||||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.07 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 40.88 | HULISZ Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U16 | KP | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 43.26 | ŻOŁDOWICZ Marcin | LKS Zantyr Sztum # | 1993 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 43.65 | WOŹNIAK Michał | MLKS Baszta Bytów # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 43.85 | PASIEKA Krzysztof | MKS Juvenia Białystok # | 1986 | U23 | PD | -- | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 43.86 | WIŚNIEWSKI Damian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 44.91 | ZAREMBA Adam | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 43.67 | BLUMKOWSKI Patryk | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 45.63 | GŁOWACKI Rafał | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 45.72 | WYSOCKI Piotr | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.73 | FLAK Gracjan | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
2 | 1.70 | HINC Artur | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.20 | BRĄSZKIEWICZ Maciej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U18 | KP | II | |||||||||||||
2 | 3.90 | OBREMBSKI Sławomir | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
3 | 3.40 | KARGOL Maciej | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 3.30 | PAWLIK Karol | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | IV | DAKINIEWICZ Wojciech # | Z/2178/11 | 2023 | M | |||||||||
5 | 3.10 | STĘPNICKI Adam | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.28 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | -0.4 | IV | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | ||||||||
2 | 6.00 | JAGUSCH Miłosz | UKS Czapla Białe Błota # | 1993 | U16 | KP | +0.2 | IV | # | |||||||||||
3 | 5.87 | OTTO Damian | BKS Bydgoszcz | 1993 | U16 | KP | +0.3 | V | B.D. # | 3 | ||||||||||
4 | 5.80 | BLUMKOWSKI Patryk | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | +0.2 | V | ||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.36 | ERNESTOWICZ Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||||
2 | 15.21 | ORCHOLSKI Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | III | GASSOWSKI Janusz # | Z/2177/11 | 2014 | 1 | |||||||||
3 | 13.88 | SIERKO Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
4 | 13.54 | KOLATOWSKI Marcin | UKS I LO Viking Rumia # | 1993 | U16 | PM | IV | B.D. | 3 | |||||||||||
5 | 13.49 | PASIŃSKI Paweł | MKL Toruń # | 1993 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||||
6 | 13.27 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | IV | B.D. # | M | |||||||||||
7 | 13.17 | KUBYLIS Piotr | KL Gdynia | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
8 | 13.03 | BIELANG Patryk | MKS Sambor Tczew # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.97 | SIERKO Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | II | |||||||||||||
2 | 48.16 | BIELANG Patryk | MKS Sambor Tczew # | 1993 | U16 | PM | II | |||||||||||||
3 | 43.26 | ORCHOLSKI Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | III | GASSOWSKI Janusz # | Z/2177/11 | 2014 | 1 | |||||||||
4 | 42.63 | ROSIŃSKI Marcin | KS Wda Świecie # | 1993 | U16 | KP | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
5 | 42.58 | PASIŃSKI Paweł | MKL Toruń # | 1993 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 61.77 | GRAJEWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 43.73 | WEJWODA Michał | BKS Bydgoszcz | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
3 | 40.76 | SZCZELASZCZYK Piotr | BKS Bydgoszcz | 1993 | U16 | KP | V | |||||||||||||
4 | 33.87 | PUKAS Dominik | MUKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 63.94 | DREGER Maciej | BKS Bydgoszcz | 1991 | U18 | KP | II | # | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.88 | WIELICHOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 42.91 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | IV | B.D. # | M | |||||||||||
3 | 42.63 | ANDRZEJEWSKI Paweł | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 29:27.83 | BARAŃSKI Jan | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 30:38.06 | SZARMACH Adrian | KL Lechia Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław # | 4 | |||||||||||
3 | 30:44.47 | KĘSIK Sebastian | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
4 | 31:25.67 | KELBRATOWSKI Rafał | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław # | 4 | |||||||||||
5 | 36:46.56 | WELTROWSKI Marcin | KL Lechia Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.0256409645081 sekund |