Wrocław 13.06.2010 Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików. Memoriał Cz. Ząbeckiego F. Malanowskiego |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.30 | ORLON Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U23 | DS | 0.0 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.31 | KARPOWICZ Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U20 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.48 | KWIT Katarzyna | WKS Śląsk Wrocław | 1984 | Sen | DS | 0.0 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.48 | ANKERSKA Agnieszka | WLKS Wrocław | 1989 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.49 | SZCZEPANIAK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
6 | s | 1 | 13.08 | GADZIŃSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 13.32 | LANGNER Adrianna | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1992 | U20 | DS | 0.0 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.55 | KIĄCA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | +1.4 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 12.69 | KORZENIECKA Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | +1.4 | II | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.75 | IDZIKOWSKA Karolina | MLKS Sokół Lubin | 1993 | U18 | DS | +1.4 | II | ||||||||||
4 | s | 2 | 12.77 | SUCHANECKA Klaudia | LLKS Osowa Sień | 1993 | U18 | LB | +1.4 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 13.01 | TRAWIŃSKA Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U23 | DS | +1.4 | III | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.06 | LINKIEWICZ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | +1.4 | III | # | |||||||||
1 | s | 3 | 12.42 | ZARĘBSKA Ewa | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U23 | WP | 0.0 | II | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.99 | GRZESZEK Dominika | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U20 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.35 | USZYŃSKA Patrycja | WLKS Wrocław # | 1991 | U20 | DS | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.37 | ZIĘBA Anita | MLKS Sokół Lubin | 1993 | U18 | DS | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 13.47 | SKRZYPIŃSKA Adrianna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | 0.0 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | s | 3 | 13.72 | IMIOŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 13.85 | KOŁAKOWSKA Ewelina | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U20 | DS | 0.0 | -- | B.D. | |||||||||
1 | s | 4 | 13.89 | FRĄCZEK Urszula | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U20 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 14.28 | SZOPIERA Angelika | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 14.38 | BRONISZEWSKA Joanna | MKS MOS Wrocław # | 1994 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 12.94 | PAŁYS Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +0.2 | III | ROŻEJ Marek # | Z/1435/11 | 2024 | M | ||||||
2 | e | 1 | 13.49 | DUL Karolina | SBG Salco Niepołomice # | 1995 | U16 | MA | +0.2 | IV | B.D. | Z/3539/11 | 2024 | |||||||
3 | e | 1 | 13.64 | MAGNOWSKA Karolina | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | +0.2 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 13.74 | POLAK Honorata | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | +0.2 | IV | ||||||||||
5 | e | 1 | 14.18 | AJCHEL Karolina Maria | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | +0.2 | V | # | |||||||||
6 | e | 1 | 14.46 | KACPERSKA Nikola | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1995 | U16 | DS | +0.2 | V | ||||||||||
7 | e | 1 | 15.00 | KUBERA Patrycja | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.02 | OCHOCKA Ewa | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U16 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
2 | e | 2 | 13.50 | SZTUCKA Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
3 | e | 2 | 13.55 | KRUPIŃSKA Paulina | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | e | 2 | 13.60 | WOJTANIA Joanna | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.61 | GRZYWCZAK Emilia | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | IV | ||||||||||
6 | e | 2 | 14.54 | NOSAL Edyta | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | e | 2 | 14.93 | SKUBISZ Marta | ULKS Muflon Bielawa | 1996 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | e | 2 | 15.46 | SAMSONOWICZ Paulina | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 13.30 | SIUDY Agata | WKS Śląsk Wrocław | 1995 | U16 | DS | +0.1 | IV | ||||||||||
2 | e | 3 | 13.37 | ŻUKOWSKA Agnieszka | WKS Śląsk Wrocław | 1996 | U16 | DS | +0.1 | IV | # | |||||||||
3 | e | 3 | 13.40 | TUSZAKOWSKA Laura | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +0.1 | IV | ||||||||||
4 | e | 3 | 14.40 | BORYCZKA Olga | MLKS Rakowice # | 1995 | U16 | DS | +0.1 | V | ||||||||||
5 | e | 3 | 14.44 | ZARZECZNA Marta | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +0.1 | V | ||||||||||
6 | e | 3 | 14.70 | SZLOSEK Kinga | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +0.1 | -- | ||||||||||
7 | e | 3 | 14.74 | KURAŚ Natalia | MLKS Echo Twardogóra | 1996 | U16 | DS | +0.1 | -- | # | |||||||||
1 | e | 4 | 13.37 | WOJCIECHOWSKA Alicja | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | +0.1 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 13.69 | JAROSZEWICZ Julia | WKS Śląsk Wrocław | 1996 | U16 | DS | +0.1 | IV | ||||||||||
3 | e | 4 | 14.18 | ZAMOŻNA Kaja | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | +0.1 | V | ||||||||||
4 | e | 4 | 14.42 | BOLINGER Daria | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | +0.1 | V | ||||||||||
5 | e | 4 | 14.56 | WESOŁOWSKA Marta | WKS Śląsk Wrocław | 1995 | U16 | DS | +0.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 13.25 | KURYŁO Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | IV | # | |||||||||
2 | e | 5 | 13.83 | BIELAWSKA Katarzyna | MKS Piast Lwówek Śląski | 1995 | U16 | DS | 0.0 | V | ||||||||||
3 | e | 5 | 14.16 | FRĄCZEK Roksana | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | 0.0 | V | ||||||||||
4 | e | 5 | 14.28 | LASKOWSKA Romana | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | 0.0 | V | # | |||||||||
5 | e | 5 | 15.11 | ZAMROZIEWICZ Ewelina | ULKS Muflon Bielawa | 1996 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 14.66 | DURAJ Alicja | MKS Piast Głogów | 1996 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | e | 6 | 14.81 | WITKOWSKA Klaudia | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 6 | 14.99 | GIRSA Angelika | MUKS Legnica | 1995 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 6 | 15.41 | KRAMEK Paulina | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | f | 1 | 12.91 | PAŁYS Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +0.6 | III | ROŻEJ Marek # | Z/1435/11 | 2024 | M | ||||||
2 | f | 1 | 13.11 | OCHOCKA Ewa | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U16 | DS | +0.6 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 13.17 | KURYŁO Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +0.6 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 13.27 | SIUDY Agata | WKS Śląsk Wrocław | 1995 | U16 | DS | +0.6 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.30 | ŻUKOWSKA Agnieszka | WKS Śląsk Wrocław | 1996 | U16 | DS | +0.6 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 13.48 | WOJCIECHOWSKA Alicja | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | +0.6 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 13.53 | TUSZAKOWSKA Laura | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +0.6 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 13.54 | DUL Karolina | SBG Salco Niepołomice # | 1995 | U16 | MA | +0.6 | IV | B.D. | Z/3539/11 | 2024 | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.05 | KARPOWICZ Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U20 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 25.74 | KWIT Katarzyna | WKS Śląsk Wrocław | 1984 | Sen | DS | 0.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 25.77 | ANKERSKA Agnieszka | WLKS Wrocław | 1989 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 25.78 | KIĄCA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 25.90 | KARPOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
1 | s | 2 | 26.27 | TRAWIŃSKA Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U23 | DS | +0.6 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 26.45 | GRZESZEK Dominika | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U20 | DS | +0.6 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 26.71 | MATUSIAK Aleksandra | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U20 | DS | +0.6 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 27.77 | LANGNER Adrianna | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1992 | U20 | DS | +0.6 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 28.19 | MARTYNIEC Paulina | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1992 | U20 | DS | +0.6 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 29.17 | SZOPIERA Angelika | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U18 | DS | +0.6 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.47 | BUZAŁA Aleksandra | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 46.28 | BIELAWSKA Katarzyna | MKS Piast Lwówek Śląski | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 46.47 | KASZUBA Alicja | SL GKS Olsza Olszyna # | 1996 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 47.88 | POLAK Honorata | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 49.63 | PORTIANKO Martyna | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 43.78 | SERAFIN Ewa | MLKS Sokół Lubin # | 1995 | U16 | DS | III | SZCZUPAK Andrzej | 4 | |||||||||
2 | s | 2 | 45.01 | KRUPIŃSKA Paulina | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 46.84 | GAJEWSKA Marika | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 48.06 | LASKOWSKA Romana | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 45.37 | ATŁACHOWICZ Justyna | LUKS Dwójka Namysłów | 1996 | U16 | OP | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 48.51 | KURAŚ Natalia | MLKS Echo Twardogóra | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 50.35 | JAŁOSZYŃSKA Anna | LKS Zorza Niemil # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 50.89 | KRAMEK Paulina | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 51.17 | SAMSONOWICZ Paulina | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 48.06 | BORYCZKA Olga | MLKS Rakowice # | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
2 | s | 4 | 49.00 | MATKOWSKA Ewelina | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 49.34 | SZLOSEK Kinga | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 48.09 | JUTRUSIŃSKA Kamila | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
2 | s | 5 | 48.31 | SZPEJEWSKA Joanna | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | V | |||||||||||
3 | s | 5 | 50.29 | TOKARSKA Dominika | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | s | 5 | 54.75 | SMOLNIK Daria | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 58.62 | SZYRWIEL Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U23 | DS | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 59.24 | MANDZIEJEWICZ Natalia | SSMKS Parasol Wrocław # | 1990 | U23 | DS | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 62.17 | KLOC Marta | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1992 | U20 | DS | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 66.67 | HERWY Ewelina | niest. Opole # | 1988 | U23 | OP | -- | B.D. | ||||||||||
5 | s | 1 | 67.77 | PIOTROWSKA Kamila | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U18 | DS | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:38.30 | WÓJTOWICZ Małgorzata | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:41.88 | GĘBARZEWSKA Monika | WKS Śląsk Wrocław # | 1996 | U16 | DS | III | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 1:44.54 | CIEŚLA Beata | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:47.06 | DZIUGIEŁ Miłosława | UKS SMS Warszawa # | 1997 | U14 | MZ | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:47.08 | KOTOWICZ Paula | MKS Piast Lwówek Śląski | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:49.02 | GLINKA Jagoda | GLKS Świdnica | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:49.52 | RYBA Joanna | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:50.24 | MARCINIAK Lidia | MKS Piast Głogów | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:53.56 | KRÓLIKOWSKA Gabriela | UKS Sprint Legnica | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:54.04 | SZCZEPANIAK Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 1:56.26 | PIOTROWSKA Maja | UKS Sprint Legnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 1:59.18 | SIWKO Paulina | MKS Piast Lwówek Śląski | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 2:02.02 | MAJDER Daria | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 2:08.52 | WIATRAK Nikola | ULKS Muflon Bielawa | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:48.82 | MOOR Justyna | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1998 | U14 | DS | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:50.60 | STRÓZIK Adriana | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:52.68 | KRÓLICZEK Sara | GLKS Świdnica | 1996 | U16 | DS | -- | GLINKA Waldemar # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:53.04 | KOZAK Paula | UKS Sprint Legnica | 1997 | U14 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:53.40 | JANKOWSKA Joanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:54.92 | KUZYNKÓW Aleksandra | UKS Sprint Legnica | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:57.46 | WIATRAK Monika | ULKS Muflon Bielawa | 1997 | U14 | DS | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:57.56 | PIEKARCZUK Anna | UKS Sprint Legnica | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:58.42 | KACZOROWSKA Magda | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 1:58.84 | SZYMANEK Milena | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 2:04.02 | CZERWIŃSKA Anna | ULKS Muflon Bielawa | 1997 | U14 | DS | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 2:10.10 | HOFFMAN Monika | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1997 | U14 | DS | -- | # | ||||||||||
13 | s | 2 | 2:22.66 | SZUMSKA Zuzanna | niest. Wrocław # | 1994 | U18 | DS | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:14.08 | SZMIGIEL Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U23 | PD | II | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:19.18 | KASZUBA Dominika | SSMKS Parasol Wrocław # | 1993 | U18 | DS | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:19.86 | ZALEWSKA Małgorzata | SSMKS Parasol Wrocław # | 1992 | U20 | DS | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:22.64 | DĄBROWSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | III | B.D. # | 2 | |||||||||
5 | s | 1 | 2:23.42 | MAK Ewa | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:23.80 | PARANIAK Samanta | MKS Piast Lwówek Śląski | 1993 | U18 | DS | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:26.86 | STAWIARSKA Aneta | IKS Olkusz | 1989 | U23 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:35.74 | SOCHA Jadwiga | MKS MOS Wrocław # | 1994 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:37.21 | KOPINIAK Małgorzata | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:00.89 | KRAUZE Sylwia | UKS Team-LUKS Żórawina-Wrocław # | 1993 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:09.56 | FELISZEK Weronika | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 3:10.38 | SADŁOWSKA Ida | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:14.64 | ZIELEŃ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U16 | DS | IV | B.D. # | 1 | |||||||||
4 | s | 1 | 3:17.58 | SALLOUM Natalia | SSMKS Parasol Wrocław # | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:18.96 | Ł. M. | KS AZS AWF Poznań # | 1992 | U20 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:20.80 | KAMIŃSKA Dominika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:24.36 | MICHTA Iwona | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 3:25.16 | WÓJCIAK Magdalena | UKS Piast Bolków | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 3:25.40 | PAŃKOWSKA Aleksandra | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1997 | U14 | DS | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:28.58 | CICHOŃ Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 3:35.26 | DUDZIK Klaudia | ULKS Muflon Bielawa | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:38.96 | ŁAGOCKA Magdalena | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:45.54 | GEBEL Aleksandra | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 3:49.66 | MASIERAK Nikola | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.77 | OKONOWSKA Ola | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.92 | WŁODARSKA Izabela | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 16.24 | RÓD Aleksandra | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 16.35 | TERLIKOWSKA Klaudia | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 16.95 | MAŁY Klaudia | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 17.74 | OMIATACZ Daria | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | 0.0 | V | # | |||||||||
3 | s | 2 | 18.50 | PASEK Justyna | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | 0.0 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 19.06 | SADLAK Katarzyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 21.38 | HERING Patrycja | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 18.29 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup # | 1995 | U16 | OP | -0.1 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 19.63 | FUKSIEWICZ Roksana | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | -0.1 | -- | # | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 15.84 | GIBES Ewelina | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U18 | DS | +0.2 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 15.98 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1993 | U18 | DS | +0.2 | III | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.60 | KARPOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 14.78 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 15.04 | IMIOŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 15.39 | BACHAR Paulina | WKS Śląsk Wrocław | 1992 | U20 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 15.82 | SKRZYPIŃSKA Adrianna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 16.09 | KOWALCZYK Dorota | KS AZS AWF Poznań # | 1989 | U23 | WP | 0.0 | III | BIERNACKI Jacek # | BEZ | ||||||||
7 | s | 1 | 16.16 | KOŁAKOWSKA Ewelina | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U20 | DS | 0.0 | III | B.D. | |||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.11 | TERLIKOWSKA Klaudia | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 48.51 | KRAWIEC Ewelina | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | III | B.D. # | Z/4808/11 | 2021 | ||||||||
3 | s | 1 | 48.99 | RÓD Aleksandra | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 50.89 | CHAREWICZ Karolina | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 52.90 | PIÓRKOWSKA Arina | LKS Polkowice | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 57.11 | HERING Patrycja | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 54.62 | OMIATACZ Daria | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 56.06 | GODEK Justyna | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 65.40 | CHMIELEWSKA Manuela | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 65.78 | GIBES Ewelina | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U18 | DS | II | ||||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.52 |
TUSZAKOWSKA Laura KURYŁO Joanna SZTUCKA Julia PAŁYS Anna |
MKS MOS Wrocław | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | DOL | -- |
B.D. ROŻEJ Marek |
Z/1435/11 |
2024 |
3 M |
|||||||
2 | s | 1 | 52.87 |
WESOŁOWSKA Marta SIUDY Agata JAROSZEWICZ Julia ŻUKOWSKA Agnieszka |
WKS Śląsk Wrocław | 1995 1995 1996 1996 |
U16 | DOL | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 52.88 |
WOJCIECHOWSKA Alicja MAGNOWSKA Karolina KRAWIEC Ewelina BUZAŁA Aleksandra |
MKS Osa Zgorzelec | 1995 1996 1995 1996 |
U16 | DOL | -- |
B.D. |
Z/4808/11 |
2021 |
||||||||
4 | s | 1 | 53.31 |
FRĄCZEK Roksana WOJTANIA Joanna BOLINGER Daria ZAMOŻNA Kaja |
MKS Szerszeń Bogatynia | 1996 1996 1996 1996 |
U16 | DOL | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 53.88 |
KOWALIK Paula OCHOCKA Ewa POLAK Honorata SADLAK Katarzyna |
MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 1996 1996 1995 |
U16 | DOL | -- |
|
||||||||||
6 | s | 1 | 54.46 |
RUTKOWSKA Gabriela WŁODARSKA Izabela GRZYWCZAK Emilia KRUPIŃSKA Paulina |
MKS MOS Wrocław | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | DOL | -- |
|
||||||||||
7 | s | 1 | 57.40 |
GAJEWSKA Marika MATKOWSKA Ewelina WITKOWSKA Klaudia A E |
MKS MOS Wrocław | 1996 1996 1996 1996 |
U16 | DOL | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 47.10 |
KIĄCA Magdalena GADZIŃSKA Anna KARPOWICZ Katarzyna SZCZEPANIAK Aleksandra |
KS AZS AWF Wrocław | 1990 1990 1990 1990 |
U23 | DOL | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 48.10 |
GRZESZEK Dominika KARPOWICZ Anna KORZENIECKA Martyna LINKIEWICZ Małgorzata |
MKS MOS Wrocław | 1991 1991 1992 1992 |
U20 | DOL | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.45 | WOJTASIK Dagmara | MKS Piast Lwówek Śląski | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | KOWALCZYK Dorota | KS AZS AWF Poznań # | 1989 | U23 | WP | I | BIERNACKI Jacek # | BEZ | |||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | OGRODNIK Magdalena | WKS Śląsk Wrocław | 1989 | U23 | DS | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.45 | PAWŁOWICZ Joanna | MKS Piast Lwówek Śląski # | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.45 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup # | 1995 | U16 | OP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | KASPRZAK Kamila | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1991 | U20 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.40 | BOGACKA Marta | ULKS Muflon Bielawa | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.40 | BILINIEWICZ Kinga | MKS Piast Lwówek Śląski | 1994 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.40 | MALEC Izabella | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.35 | PUCHALSKA Kornelia | MUKS Legnica # | 1995 | U16 | DS | -- | SZCZUPAK Andrzej | Z/4465/11 | 2012 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 1.35 | GRUCA Emila | LUKS Podium Kup # | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.35 | CZERWNIŃSKA Joanna | MUKS Legnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.35 | TYSZKIEWICZ Natalia | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.35 | KUREK Katarzyna | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.30 | OSTROWSKA Katarzyna | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.20 | KOZAK Paulina | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.20 | NOSAL Edyta | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.00 | HNIDA Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.80 | WŁODARSKA Izabela | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 2.60 | RUTKOWSKA Gabriela | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.30 | SZTUCKA Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | V | B.D. # | 3 | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.14 | KURYŁO Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -0.9 | III | # | |||||||||
1 | f | 1 | 5.67 | KĘDZIA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | -0.4 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.09 | KOWALIK Paula | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U16 | DS | -0.4 | IV | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.29 | REK Joanna | UMLKS Pegaz Opoczno | 1990 | U23 | LD | -0.1 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.02 | ZIELIŃSKA Adrianna | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -0.5 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 5.03 | OŁYNIEC Krystyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1994 | U18 | DS | +0.1 | IV | # | |||||||||
4 | f | 1 | 4.88 | OCHOCKA Ewa | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U16 | DS | +1.2 | IV | # | |||||||||
4 | f | 1 | 5.03 | BACHAR Paulina | WKS Śląsk Wrocław | 1992 | U20 | DS | +0.7 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.83 | DUL Karolina | SBG Salco Niepołomice # | 1995 | U16 | MA | +0.8 | IV | B.D. | Z/3539/11 | 2024 | |||||||
6 | f | 1 | 4.79 | OKONOWSKA Ola | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | -0.3 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.67 | WOJTANIA Joanna | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | -0.4 | V | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.40 | ZARZECZNA Marta | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -0.9 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.39 | KRAWIEC Ewelina | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | -0.4 | -- | B.D. # | Z/4808/11 | 2021 | |||||||
10 | f | 1 | 4.29 | BUZAŁA Aleksandra | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | -0.2 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.26 | CHOŁA Aleksandra | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | +0.7 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.26 | MAŁY Klaudia | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | +1.0 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.17 | SZYMAŃCZAK Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | +0.4 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.13 | KURCZABA Karolina | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | -0.6 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.08 | KUBERA Patrycja | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -0.1 | -- | ||||||||||
16 | f | 1 | 3.99 | MARCZYŃSKA Karolina | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
17 | f | 1 | 3.92 | SZPEJEWSKA Joanna | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | -0.9 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 3.85 | SADLAK Katarzyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U16 | DS | -0.6 | -- | ||||||||||
19 | f | 1 | 3.77 | PAWLUK Klaudia | MLKS Echo Twardogóra | 1996 | U16 | DS | -0.6 | -- | ||||||||||
20 | f | 1 | 3.58 | SKUBISZ Marta | ULKS Muflon Bielawa | 1996 | U16 | DS | -0.6 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.38 | IRLA Dominika | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.24 | WALTHER Kamila | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.94 | PUCHALSKA Kornelia | MUKS Legnica # | 1995 | U16 | DS | IV | SZCZUPAK Andrzej | Z/4465/11 | 2012 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 9.71 | KONIECZNA Eliza | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.70 | GUZEK Adriana | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.18 | BEKACZ Ewa | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 8.86 | CZAPNIK Monika | UKS Sprint Legnica | 1996 | U16 | DS | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.63 | BYSIEC Emilia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.37 | PIEŃKOWSKA Natalia | UKS Sprint Legnica | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.07 | MROZIK Karolina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 7.84 | STEFANIAK Monika | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 7.84 | CHUDZIŃSKA Weronika | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 7.18 | SOKOŁOWSKA Kamila | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 7.02 | MASIERAK Nikola | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 6.51 | KACPERSKA Nikola | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 6.00 | STADNIK Natalia | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.50 | KUROWSKA Paulina | LKS Orkan Ostrzeszów # | 1991 | U20 | WP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.96 | BARTKOWIAK Klaudia | WKS Śląsk Wrocław | 1991 | U20 | DS | II | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.03 | KONIECZNA Eliza | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 30.85 | PUKA Aleksandra | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 27.61 | WIŚNIEWSKA Agata | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 24.50 | IRLA Dominika | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 22.41 | PUCHALSKA Kornelia | MUKS Legnica # | 1995 | U16 | DS | -- | SZCZUPAK Andrzej | Z/4465/11 | 2012 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 22.40 | ŁYŻWA Joanna | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 21.80 | FIGIELA Patrycja | ULKS Zielony Dąb Żarów | 1995 | U16 | DS | -- | B.D. | kl | |||||||||
8 | f | 1 | 20.73 | POTOCKA Kinga | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 19.90 | STRÓZIK Paulina | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 19.72 | GUZEK Adriana | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 18.91 | SZCZEPANIAK Laura | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 18.90 | BYSIEC Emilia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 18.74 | HLIWA Klaudia | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 16.38 | CZAPNIK Monika | UKS Sprint Legnica | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 61.23 | WIŚNIEWSKA Joanna | LKS Polkowice | 1972 | Masters | DS | MM | B.D. | Z/4389/11 | 2019 | M | |||||||
2 | f | 1 | 38.08 | BARTKOWIAK Klaudia | WKS Śląsk Wrocław | 1991 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 35.82 | KUROWSKA Paulina | LKS Orkan Ostrzeszów # | 1991 | U20 | WP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 29.61 | MOŚ Katarzyna | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U18 | WP | IV | B.D. # | ||||||||||
5 | f | 1 | 29.35 | MARKOWSKA Magdalena | LKS Polkowice | 1993 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 39.77 | WALTHER Kamila | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 33.87 | PUKA Aleksandra | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 32.23 | BEKACZ Ewa | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 23.93 | PUCHALSKA Kornelia | MUKS Legnica # | 1995 | U16 | DS | -- | SZCZUPAK Andrzej | Z/4465/11 | 2012 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 23.02 | FIGIELA Patrycja | ULKS Zielony Dąb Żarów | 1995 | U16 | DS | -- | B.D. | kl | |||||||||
7 | f | 1 | 22.87 | POTOCKA Kinga | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 20.38 | MROZIK Karolina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.70 | RZĄDKOWSKA Marta | WKS Śląsk Wrocław | 1992 | U20 | DS | II | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.74 | WIŚNIEWSKA Agata | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1995 | U16 | DS | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 37.68 | PISARSKA Marta | MKS Piast Lwówek Śląski | 1994 | U18 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 32.97 | MATKOWSKA Aleksandra | MLKS Rakowice | 1995 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 37.40 | PRZYDACZ Sylwia | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U20 | DS | III | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 32.02 | HLIWA Klaudia | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 37.08 | KĘDZIA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 31.87 | WANAT Sandra | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 34.70 | LECHMAN Katarzyna | MKS Osa Zgorzelec | 1994 | U18 | DS | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 29.75 | PIOSNA Nikola | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 33.74 | KACZMAREK Marta | SL GKS Olsza Olszyna | 1992 | U20 | DS | IV | CHORZĘPA Przemysław # | Z/0003/11 | 2012 | BEZ | |||||||
6 | f | 1 | 29.14 | CHUDZIŃSKA Weronika | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 31.86 | TURKIEWICZ Małgorzata | LLKS Bielawianka | 1992 | U20 | DS | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 26.04 | JASIŃSKA Monika | MLKS Rakowice # | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 31.20 | KOZAK Patrycja | SL GKS Olsza Olszyna | 1994 | U18 | DS | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 22.80 | DEJNAKA Aleksandra | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 29.74 | POŁUKORD Daria | SL GKS Olsza Olszyna | 1993 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław # | Z/0004/11 | 2012 | ||||||||
9 | f | 1 | 21.43 | OŁYNIEC Krystyna | MKS Osa Zgorzelec # | 1994 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 21.82 | ŁYŻWA Joanna | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 21.15 | STEFANIAK Monika | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 18:31.67 | ZAWADZKA Urszula | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 18:40.12 | KULIŃSKA Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 19:24.61 | KOZAKIEWICZ Magda | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 19:53.63 | WOJTCZAK Klaudia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1995 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 20:08.60 | SADLIK Aleksandra | UKS Sprint Legnica | 1996 | U16 | DS | V | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.79 | BŁOCIAN Rafał | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1986 | Sen | WP | 0.0 | I | PTAK Krzysztof | M | ||||||||
2 | s | 1 | 11.17 | WÓJCIK Karol | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.18 | KOCHANEK Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.32 | SIERADZAN Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U18 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 11.37 | PIECZARKA Patryk | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1992 | U20 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.36 | WAWRO Damian | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U20 | DS | +1.3 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.40 | JÓZEFIAK Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | Sen | DS | +1.3 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 11.74 | SALMONOWICZ Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U18 | DS | +1.3 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 11.80 | NOWACKI Maciej | MKS MOS Wrocław # | 1994 | U18 | DS | +1.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 11.94 | SERAFIN Remigiusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1994 | U18 | DS | +1.3 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 11.94 | PĘDZIŃSKI Paweł | MUKS Legnica | 1993 | U18 | DS | +1.3 | IV | SZCZUPAK Andrzej | Z/4677/11 | 2012 | 4 | ||||||
1 | s | 3 | 11.67 | OLEK Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 11.76 | ŚLEDŹ Bartłomiej | STS Pomerania Szczecinek | 1992 | U20 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.13 | ŁYSOŃ Michał | GLKS Świdnica | 1991 | U20 | DS | 0.0 | IV | MYDŁOWSKI Ryszard | Z/1413/14 | 2015 | BEZ | ||||||
4 | s | 3 | 12.32 | ANTOS Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1993 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 12.32 | KULIK Bartłomiej | LLKS Bielawianka | 1993 | U18 | DS | 0.0 | -- | CIERPIAŁ Andrzej | BEZ | ||||||||
1 | s | 4 | 11.29 | WŁODARCZAK Arkadiusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U23 | DS | 0.0 | II | B.D. # | |||||||||
2 | s | 4 | 12.43 | BRZEMIŃSKI Dawid | MLKS Sokół Lubin | 1994 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.66 | BABIARZ Szymon | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1993 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 12.66 | BLUJ Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 11.67 | WALCZAK Artur | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | -2.0 | III | # | |||||||||
2 | e | 1 | 12.04 | OKOŃ Krzysztof | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | -2.0 | IV | ||||||||||
3 | e | 1 | 12.38 | GOSS Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | -2.0 | V | B.D. | 2 | ||||||||
4 | e | 1 | 12.64 | RUBIS Patryk | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U16 | DS | -2.0 | V | ||||||||||
5 | e | 1 | 14.38 | MONASTERSKI Bartłomiej | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1996 | U16 | DS | -2.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.79 | MALSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | IV | # | |||||||||
2 | e | 2 | 12.23 | KANABROCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U16 | DS | 0.0 | V | ||||||||||
3 | e | 2 | 12.82 | ŻAKIEWICZ Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 13.50 | SMOLIK Mateusz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 12.80 | KRZYŻANOWSKI Arwid | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | +0.3 | -- | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.89 | ŚWIERCZYŃSKI Adrian | ULKS Muflon Bielawa | 1996 | U16 | DS | +0.3 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 12.96 | MAK Piotr | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | +0.3 | -- | ||||||||||
4 | e | 3 | 13.73 | TUMIŃSKI Kamil | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | +0.3 | -- | # | |||||||||
1 | e | 4 | 11.99 | KOZIARA Daniel | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U16 | DS | +0.3 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.45 | RURAŃSKI Michał | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +0.3 | V | ||||||||||
3 | e | 4 | 12.52 | SZARAPOW Sebastian | MULKS Olimpia Świdnica # | 1995 | U16 | DS | +0.3 | V | TEODOSIADIS Micios # | |||||||||
4 | e | 4 | 12.60 | MAZURKIEWICZ Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U16 | DS | +0.3 | V | B.D. # | 3 | ||||||||
5 | e | 4 | 12.96 | MIGUT Michał | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U16 | DS | +0.3 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 13.33 | KWIATKOWSKI Piotr | SL GKS Olsza Olszyna # | 1996 | U16 | DS | +0.3 | -- | TEODOSIADIS Micios # | 4 | ||||||||
6 | e | 4 | 14.89 | A E | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | +0.1 | -- | # | |||||||||
1 | f | 1 | 11.73 | WALCZAK Artur | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | +1.3 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 11.88 | MALSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +1.3 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 12.05 | KOZIARA Daniel | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U16 | DS | +1.3 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.34 | KANABROCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U16 | DS | +1.3 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.37 | OKOŃ Krzysztof | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | +1.3 | V | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.46 | GOSS Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +1.3 | V | B.D. | 2 | ||||||||
7 | f | 1 | 12.46 | RURAŃSKI Michał | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +1.3 | V | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.53 | MARCINISZYN Marcin | WKS Śląsk Wrocław | 1982 | Sen | DS | 0.0 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 21.67 | BŁOCIAN Rafał | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1986 | Sen | WP | 0.0 | I | PTAK Krzysztof | M | ||||||||
3 | s | 1 | 22.18 | WÓJCIK Karol | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 22.91 | UCIECHOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U18 | DS | 0.0 | III | B.D. | 3 | ||||||||
1 | s | 2 | 22.17 | MAĆKOWIAK Igor | OŚ AZS Poznań # | 1993 | U18 | WP | 0.0 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 22.61 | WAWRO Damian | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U20 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
3 | s | 2 | 22.81 | SIERADZAN Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U18 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 23.17 | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U18 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 23.23 | OLEK Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 24.38 | JUREK Grzegorz | MKS Ekonomik Nysa | 1992 | U20 | OP | 0.0 | IV | SATORA Jan | Z/2928/11 | 2011 | 3 | ||||||
2 | s | 3 | 24.54 | ŁYSOŃ Michał | GLKS Świdnica | 1991 | U20 | DS | 0.0 | -- | MYDŁOWSKI Ryszard | Z/1413/14 | 2015 | BEZ | ||||||
3 | s | 3 | 24.70 | KULIK Bartłomiej | LLKS Bielawianka | 1993 | U18 | DS | 0.0 | -- | CIERPIAŁ Andrzej | BEZ | ||||||||
4 | s | 3 | 24.75 | MATYJEWICZ Grzegorz | MKS Olavia Oława # | 1994 | U18 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | s | 3 | 25.09 | BABIARZ Szymon | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1993 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 25.48 | ANTOS Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1993 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.13 | MICHALIK Piotr | GLKS Świdnica | 1996 | U16 | DS | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.66 | KRZYŻANOWSKI Arwid | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 43.07 | KULIG Kacper | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 39.50 | BEDNARZ Grzegorz | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 40.53 | LATUS Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 42.36 | LIS Marek | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 42.57 | ŚWIERCZYŃSKI Adrian | ULKS Muflon Bielawa | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 43.79 | PARTYKA Daniel | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 47.48 | MIGUT Michał | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 39.92 | WÓJCIK Paweł | ULKS Zielony Dąb Żarów | 1996 | U16 | DS | IV | B.D. | kl | |||||||||
2 | s | 3 | 40.58 | WARDENCKI Michał | LLKS Bielawianka | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 42.28 | STRZELCZYK Marek | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U14 | OP | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 46.94 | RYSIUKIEWICZ Mateusz | MKS MOS Wrocław # | 1997 | U14 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 37.49 | MALSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | II | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 37.57 | WALCZAK Artur | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 39.47 | RURAŃSKI Michał | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | s | 4 | 40.17 | PFLEGEL Maksymilian | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
5 | s | 4 | 40.61 | ORZOŁ Jarosław | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
6 | s | 4 | 41.49 | LESMAN Dorian | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
7 | s | 4 | 44.15 | RUBIS Patryk | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.50 | JANIAK Michał | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 50.54 | TOMCZAK Patryk | LKS Polkowice | 1993 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 50.62 | SZCZEPIŃSKI Krzysztof | SSMKS Parasol Wrocław # | 1991 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 54.31 | SOSIŃSKI Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 54.37 | A A | SSMKS Parasol Wrocław # | 1994 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 54.97 | JENDRZEJCZUK Damian | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1993 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 55.49 | KALICIŃSKI Paweł | MKS MOS Wrocław # | 1993 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 56.27 | GRUBIAK Bartosz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1992 | U20 | OP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 57.93 | MAKÓWKA Adrian | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1995 | U16 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 58.21 | BEDNARSKI Łukasz | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1995 | U16 | OP | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 58.45 | KACPRZAK Mateusz | SL GKS Olsza Olszyna | 1991 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 60.49 | MAZUR Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1993 | U18 | OP | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 53.83 | JASTRZĘBSKI Damian | LUKS Olimpia Ostrzeszów | 1994 | U18 | WP | IV | WIEJA Piotr | 4 | |||||||||
2 | s | 4 | 56.21 | ŚNIEŻEK Andrzej | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1993 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 56.99 | KUCHARCZYK Paweł | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 57.33 | MILER Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U18 | DS | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:29.02 | FONAŁ Filip | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 1995 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:32.30 | BUCIAK Tomasz | SL GKS Olsza Olszyna | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:33.35 | OCZKO Bartłomiej | SSMKS Parasol Wrocław # | 1996 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:34.04 | DOBOSZ Michał | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:39.92 | LIS Paweł | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1997 | U14 | DS | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:41.09 | NIEĆ Martin | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:41.32 | PTASZEK Konrad | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:41.44 | SAMBOR Łukasz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:41.46 | ROMANOWSKI Kacper | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:44.16 | STĘPIEŃ Wojciech | LLKS Bielawianka | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:54.14 | ALEKSANDROWICZ Krzysztof | MKS Piast Lwówek Śląski | 1992 | U20 | DS | II | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 1:54.82 | PERZ Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U23 | DS | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:55.96 | NOGA Damian | UKS Żaczek Połaniec # | 1989 | U23 | SK | II | SZYDŁOWSKI Sławomir # | Z/2654/11 | 2021 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 1:56.48 | BILEWICZ Dawid | WKS Śląsk Wrocław # | 1992 | U20 | DS | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:56.58 | BARAN Przemysław | WKS Śląsk Wrocław | 1990 | U23 | DS | II | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:58.62 | SUŁKOWSKI Bartosz | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U20 | DS | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:59.54 | LORYŚ Marcin | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 1992 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:00.28 | CHOIŃSKI Stanisław | MKS MOS Wrocław # | 1993 | U18 | DS | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:01.40 | KOT Aleksander | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1994 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 2:05.74 | KONDZIOR Paweł | MULKS Olimpia Świdnica # | 1975 | Masters | DS | -- | TEODOSIADIS Micios # | Z/2636/18 | 2018 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 2:01.09 | PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1993 | U18 | OP | III | ORŁOWSKI Andrzej # | Z/3306/11 | 2024 | 1 | |||||||
3 | s | 2 | 2:01.81 | SZOSTOPAL Dawid | MKS Ekonomik Nysa | 1993 | U18 | OP | III | SATORA Jan | Z/0455/11 | 2011 | 3 | |||||||
4 | s | 2 | 2:02.05 | CHAŁUPCZAK Jakub | SSMKS Parasol Wrocław # | 1993 | U18 | DS | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | s | 2 | 2:02.23 | KAŹMIERCZAK Mateusz | LLKS Osowa Sień | 1993 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 2:03.77 | SUDÓŁ Hubert | WLKS Wrocław | 1992 | U20 | DS | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:05.31 | MOSUR Krystian | MKS MOS Wrocław # | 1994 | U18 | DS | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:53.55 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | MLKS Tucholanka Tuchola # | 1987 | Sen | KP | II | WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # | Z/3941/11, Z/3941/11 | , 2016 | 3 | |||||||
2 | s | 3 | 2:09.81 | KARKOSZKA Łukasz | MUKS Legnica | 1992 | U20 | DS | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 3 | 2:16.17 | OLEKSY Michał | WLKS Wrocław | 1994 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 2:16.53 | BODZIONY Szymon | WLKS Wrocław | 1994 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:17.29 | KACPRZAK Mateusz | SL GKS Olsza Olszyna | 1991 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 2:23.97 | SPRINGER Jakub | LIUKS Kruszwica | 1990 | U23 | KP | -- | WEGWERTH Włodzimierz | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:47.48 | MAŃKOWSKI Kamil | SSMKS Parasol Wrocław # | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:51.50 | GÓRALSKI Maciej | MKS MOS Wrocław # | 1994 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:56.22 | BIAŁEK Przemysław | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:01.40 | KOPEĆ Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 3:01.58 | RZĄDCZYK Marek | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:01.90 | JURGOWSKI Wojciech | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:02.46 | LOTA Marcin | UKS Sprint Legnica | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:05.93 | E A | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:09.41 | CZAPLIŃSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:09.51 | BYCZEK Jakub | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:15.75 | GWARA Dawid | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:16.41 | LASKOWSKI Jakub | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:27.73 | MALUNG Bartosz | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:12.14 | MACIEJCZYK Przemysław | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1995 | U16 | OP | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 6:15.88 | WRÓBEL Bartosz | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 6:18.65 | JURA Daniel | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 6:26.17 | KURCZEWSKI Sebastian | SSMKS Parasol Wrocław # | 1995 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 6:30.59 | HOFFMAN Dariusz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 6:33.55 | NOWIŃSKI Radosław | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 6:39.53 | PALITRZAK Jan | SSMKS Parasol Wrocław # | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 6:40.23 | KERNTKE Łukasz | UKS Nowogrodziec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 6:43.07 | KOZDRA Krzysztof | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 6:47.23 | STANKIEWICZ Paweł | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 7:14.43 | MICHALIK Paskal | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 7:21.71 | ANDRZEWSKI Kamil | MKS MOS Wrocław # | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 7:23.91 | POMYKAŁA Kamil | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.47 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U16 | MZ | 0.0 | II | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | |||||||
2 | s | 1 | 16.19 | PILCH Patryk | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 16.29 | SŁUGOCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1995 | U16 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.57 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U16 | OP | 0.0 | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | |||||||
5 | s | 1 | 17.48 | STERNIK Marcin | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | 0.0 | IV | # | |||||||||
6 | s | 1 | 18.31 | PATYK Mariusz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | 0.0 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 17.02 | GUL Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U16 | DS | 0.0 | IV | # | |||||||||
2 | s | 2 | 17.99 | BEDNARZ Grzegorz | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | 0.0 | V | ||||||||||
3 | s | 2 | 19.01 | DZIĘGIELEWSKI Maciej | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 19.15 | WOJTOWICZ Grzegorz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1996 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 21.33 | KOSARCZYN Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 16.06 | CHŁOND Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | 0.0 | IV | # | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.43 | BACHAR Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | 0.0 | I | # | |||||||||
4 | s | 1 | 16.14 | ŚLEDŹ Bartłomiej | STS Pomerania Szczecinek | 1992 | U20 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 15.55 | BOŃKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.30 | PILCH Patryk | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 41.52 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U16 | MZ | III | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | ||||||||
3 | s | 1 | 43.31 | SŁUGOCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 44.02 | NAPIERAŁA Bartosz | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 44.38 | SOSNOWSKI Karol | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1994 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 44.92 | DZIĘGIELEWSKI Maciej | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 45.32 | LISOWIK Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 45.62 | AMBROŻY Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 45.94 | GUL Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 45.96 | BANAŚ Bartosz | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 46.42 | OLSZAŃSKI Szymon | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 49.77 | IGRAS Kamil | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 51.33 | SOBCZAK Błażej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U16 | OP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 44.91 | PATYK Mariusz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 46.85 | WOJTOWICZ Grzegorz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 48.13 | KANABROCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 53.05 | OBERC Robert | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 54.59 | MIKOŁAJCZYK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 59.26 | BIALIC Bartłomiej | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 59.37 | MŁYNARCZYK Jan | MKS MOS Wrocław # | 1993 | U18 | DS | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 61.80 | MARECKI Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1994 | U18 | DS | -- | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.82 | SKRZYPACZ Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | III | SKRZYPACZ Adrian # | Z/3763/11 | 2022 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 58.01 | OWCZARZAK Łukasz | TS Olimpia Poznań | 1992 | U20 | WP | III | MAĆKOWIAK Robert | Z/1189/11 | 2011 | 2 | |||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.00 |
WALCZAK Artur ORZOŁ Jarosław OKOŃ Krzysztof BEDNARZ Grzegorz |
MKS Osa Zgorzelec | 1996 1995 1995 1995 |
U16 | DOL | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 48.95 |
LIS Marek WOJTOWICZ Grzegorz SOSNOWSKI Karol PATYK Mariusz |
WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 1996 1994 1995 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 56.47 |
OŚLAK Grzegorz GOSS Maciej IGRAS Kamil KRZYŻANOWSKI Arwid |
MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 1995 1996 1996 |
U16 | DOL | -- |
B.D. |
2 |
|||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | WOŁCZYŃSKI Łukasz | MKS Piast Lwówek Śląski | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.85 | BANASZAK Bartosz | LKS Maraton Turek | 1989 | U23 | WP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | STERNIK Marcin | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.80 | TOROŃCZAK Kamil | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1993 | U18 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | PENARSKI Kacper | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.75 | PIECZARKA Patryk | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1992 | U20 | DS | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | FRĄCKIEWICZ Wiktor | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.75 | MATYJEWICZ Grzegorz | MKS Olavia Oława # | 1994 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.55 | NOWAK Maciej | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.50 | KAMIŃSKI Sebastian | MKL 12 Jelenia Góra | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.50 | SOŚNICKI Adrian | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.50 | BURZAK Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.50 | NIEWIADOMSKI Adrian | ULKS Muflon Bielawa | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.40 | DZIUMAKOWSKI Łukasz | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.80 | ŁOŚ Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U23 | DS | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 4.40 | HABAJ Mirosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U23 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 3.60 | CHMIELEWSKI Michał | MKS MOS Wrocław # | 1993 | U18 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 3.40 | TOMALIK Damian | AZS-AWF Warszawa # | 1993 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 3.00 | MISIOŁEK Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U16 | DS | V | B.D. # | 3 | |||||||||
6 | f | 1 | 2.60 | OLSZAŃSKI Szymon | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 2.00 | SOBCZAK Błażej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U16 | OP | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 2.00 | KOŁACZ Łukasz | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.82 | WÓJCIK Paweł | ULKS Zielony Dąb Żarów | 1996 | U16 | DS | -0.4 | V | B.D. | kl | ||||||||
1 | f | 1 | 6.65 | TUROWSKI Arkadiusz | WKS Śląsk Wrocław # | 1993 | U18 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.67 | ŻAKIEWICZ Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U16 | DS | +0.5 | V | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.56 | SAJUR Jakub | niest. Wrocław # | 1991 | U20 | DS | +0.4 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | f | 1 | 5.47 | ODZIOBA Krzysztof | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | -0.4 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.36 | BARSKI Bartosz | MLKS Sokół Lubin | 1994 | U18 | DS | +0.4 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.43 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U16 | OP | -0.4 | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 6.21 | HERL Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.31 | DZIUMAKOWSKI Łukasz | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1996 | U16 | DS | -1.3 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 6.20 | SZTUCZKA Rafał | MKS Piast Głogów | 1990 | U23 | DS | -0.5 | -- | # | |||||||||
6 | f | 1 | 5.15 | NOGA Daniel | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -1.0 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 6.10 | BIENIASZ Paweł | MKS Piast Głogów | 1990 | U23 | DS | +0.6 | -- | # | |||||||||
7 | f | 1 | 5.14 | WALKIEWICZ Marcin | ULKS Zielony Dąb Żarów | 1996 | U16 | DS | -0.4 | -- | B.D. | kl | ||||||||
7 | f | 1 | 5.69 | MALIŃSKI Bartosz | MKS Piast Głogów | 1988 | U23 | DS | -1.0 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.04 | WARDENCKI Michał | LLKS Bielawianka | 1995 | U16 | DS | -0.3 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.43 | PIOTROWICZ Krzysztof | MKS Piast Głogów | 1991 | U20 | DS | -0.4 | -- | # | |||||||||
9 | f | 1 | 5.01 | PORTIANKO Dawid | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U16 | DS | -0.3 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.08 | SEMIK Łukasz | MKS Piast Głogów | 1991 | U20 | DS | +0.6 | -- | # | |||||||||
10 | f | 1 | 4.85 | NOWACKI Maciej | MKS MOS Wrocław # | 1994 | U18 | DS | -0.5 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.00 | BURZAK Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -0.4 | -- | # | |||||||||
11 | f | 1 | 4.04 | BLUJ Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | -0.3 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.95 | LISOWIK Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | -0.5 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 2.86 | SKRZYPIŃSKI Maciej | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U20 | DS | -0.5 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
12 | f | 1 | 4.88 | LATUS Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U16 | DS | -0.7 | -- | # | |||||||||
13 | f | 1 | 4.83 | KOTWICA Dominik | UKS Nowogrodziec | 1996 | U16 | DS | -0.9 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.66 | MAK Piotr | MKS MOS Wrocław # | 1996 | U16 | DS | -1.1 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.58 | POPIWCZAK Jakub | UKS Sprint Legnica | 1996 | U16 | DS | -0.6 | -- | ||||||||||
16 | f | 1 | 4.53 | IGRAS Kamil | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
17 | f | 1 | 4.43 | MIKOŁAJCZYK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | +0.5 | -- | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.70 | LEWANDOWSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | Sen | DS | -0.9 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 14.20 | KOMAR Patryk | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U20 | OP | +0.2 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 13.48 | CHŁOND Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | +0.3 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 13.28 | SZTUCZKA Rafał | MKS Piast Głogów | 1990 | U23 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
5 | f | 1 | 12.83 | HERL Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U23 | DS | -0.5 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.62 | PIOTROWICZ Krzysztof | MKS Piast Głogów | 1991 | U20 | DS | +0.3 | -- | # | |||||||||
7 | f | 1 | 10.97 | SEMIK Łukasz | MKS Piast Głogów | 1991 | U20 | DS | -0.5 | -- | # | |||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.82 | PIEKARSKI Kamil | MKL 12 Jelenia Góra | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.64 | KEMPSKI Bartosz | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.26 | CZEPIEL Krzysztof | MKS Piast Lwówek Śląski | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.21 | WEICHERT Dawid | MKS Piast Głogów | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.18 | ZAJĄC Michał | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.95 | GRODZICKI Eryk | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.95 | LEJA Michał | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.84 | GACEK Mateusz | UKS Sprint Legnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 9.71 | LIANA Marcin | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 8.76 | JANKOWSKI Krzysztof | LKS Górnik Wałbrzych | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 8.60 | OLEŃSKI Igor | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 8.43 | JANECZKO Hubert | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 7.82 | MALUNG Bartosz | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 7.48 | PIWOWARCZYK Jonatan | UKS Sprint Legnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 7.38 | MOKIJEWSKI Patryk | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.58 | MĘTEL Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U18 | OP | II | # | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 19.11 | SZYSZKOWSKI Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | I | B.D. # | Z/1690/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 17.25 | ORZECHOWSKI Kamil | WKS Śląsk Wrocław | 1991 | U20 | DS | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 14.49 | SYPOSZ Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U20 | OP | II | SATORA Jan # | Z/0454/11 | 2 | ||||||||
4 | f | 1 | 12.99 | KUNST Przemysław | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U20 | DS | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.48 | STROMBEK Adrian | MKS Ekonomik Nysa | 1991 | U20 | OP | -- | SATORA Jan | Z/2937/11 | 2011 | BEZ | |||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.90 | PIEKARSKI Kamil | MKL 12 Jelenia Góra | 1995 | U16 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 42.95 | ŁAWNICZAK Mateusz | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 36.09 | KOPAŁA Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | IV | B.D. # | 1 | |||||||||
4 | f | 1 | 31.33 | HOLTOŚ Dorian | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 30.51 | CZEPIEL Krzysztof | MKS Piast Lwówek Śląski | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 30.50 | OSIŃSKI Daniel | LLKS Bielawianka | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 26.92 | FIGIELA Patryk | ULKS Zielony Dąb Żarów | 1995 | U16 | DS | -- | B.D. | kl | |||||||||
8 | f | 1 | 24.50 | KOSIOR Jakub | UKS Nowogrodziec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.03 | DROŻDŻ Krzysztof | LUKS Olimpia Ostrzeszów | 1994 | U18 | WP | II | WIEJA Piotr B.D. | Z/4824/11 | 2011 | BEZ | |||||||
2 | f | 1 | 49.27 | MĘTEL Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U18 | OP | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 43.32 | GRODNICI Artur | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1993 | U18 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 39.87 | KOŁOMYJSKI Arkadiusz | MKS Piast Lwówek Śląski | 1994 | U18 | DS | III | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.90 | NOWAKOWSKI Michał | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1991 | U20 | OP | II | SATORA Jan B.D. # | Z/0452/11 | BEZ | ||||||||
2 | f | 1 | 46.45 | MĘTEL Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U18 | OP | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 44.76 | ORZECHOWSKI Kamil | WKS Śląsk Wrocław | 1991 | U20 | DS | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 40.36 | KUNST Przemysław | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U20 | DS | III | |||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.38 | KOPAŁA Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | V | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 32.44 | KAŹMIERCZAK Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 22.69 | JANECZKO Hubert | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 22.10 | FIGIELA Patryk | ULKS Zielony Dąb Żarów | 1995 | U16 | DS | -- | B.D. | kl | |||||||||
5 | f | 1 | 20.18 | KRAWCZYK Łukasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 18.95 | OLEŃSKI Igor | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 16.95 | MOTLOŚ Dorian | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.32 | ODZIOBA Krzysztof | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 45.51 | KAŹMIERCZAK Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 44.27 | ŁAWNICZAK Mateusz | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 42.06 | CIĘCIEL Krzysztof | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U16 | DS | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 36.20 | KEMPSKI Bartosz | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 34.01 | KOPAŁA Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
7 | f | 1 | 31.28 | MOKIJEWSKI Patryk | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 30.56 | KUS Wojciech | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 30.31 | ZAJĄC Michał | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 28.67 | KOTWICA Dominik | UKS Nowogrodziec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 27.66 | KOSIOR Jakub | UKS Nowogrodziec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 25.00 | DUDZIC Radomir | WKS Śląsk Wrocław | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 22.38 | KRAWCZYK Łukasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.00 | KOŁODZIEJCZYK Mateusz | LKS Polkowice | 1994 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 16.18 | SMOLAK Kamil | MKL 12 Jelenia Góra | 1993 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17:47.82 | KOPYŚĆ Paweł | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 18:06.48 | OŚLAK Grzegorz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 18:26.51 | DUDZIC Radomir | WKS Śląsk Wrocław | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 20:10.41 | SITARSKI Konrad | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U16 | DS | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.114009141922 sekund |