Słubice 08 - 09.06.2013 Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.32 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | +1.5 | II | |||||||||
1 | 2 | e | 1 | 12.71 | KORNILUK Ewa | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | +0.9 | II | B.D. | 1 | |||||||
2 | 3 | e | 1 | 12.76 | DOBROWOLSKA Izabela | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1995 | U20 | WP | +0.9 | III | POLAK Mirosław # | Z/4534/11 | 2014 | 2 | |||||
2 | 3 | e | 1 | 12.85 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U18 | ZP | +1.5 | III | # | ||||||||
3 | 4 | e | 1 | 13.07 | GDAŃSKA Dominika | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | +0.9 | III | B.D. | ||||||||
3 | 6 | e | 1 | 13.31 | WIĄCZEK Joanna | UMLKS Pegaz Opoczno | 1996 | U18 | LD | +1.5 | IV | # | ||||||||
1 | 1 | e | 2 | 12.41 | KOPYTO Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | +0.7 | II | PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof | ||||||||
1 | 2 | e | 2 | 12.75 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | 0.0 | II | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | ||||||
2 | 4 | e | 2 | 13.03 | CHMIELIK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | 0.0 | III | |||||||||
2 | 5 | e | 2 | 13.25 | KAMIŃSKA Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | +0.7 | IV | |||||||||
3 | 5 | e | 2 | 13.21 | GIERSZEWSKA Martyna | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | 0.0 | IV | |||||||||
3 | 6 | e | 2 | 13.47 | SZYMAŃSKA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | +0.7 | IV | |||||||||
4 | 7 | e | 2 | 13.44 | BRZOZOWSKA Angelika | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | 0.0 | IV | |||||||||
4 | 7 | e | 2 | 13.67 | ROESKE Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | +0.7 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
1 | f | 1 | 11.99 | KOPYTO Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | +1.7 | I | PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof | |||||||||
1 | f | 1 | 12.15 | JEZIORNA Agnieszka | LKS Orkan Ostrzeszów | 1993 | U23 | WP | +0.1 | I | ||||||||||
1 | f | 1 | 12.38 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | +1.1 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.32 | BRĄGIEL Wioletta | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U23 | PK | +0.1 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.52 | KORNILUK Ewa | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | +1.7 | II | B.D. | 1 | ||||||||
2 | f | 1 | 12.56 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | +1.1 | II | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | |||||||
3 | f | 1 | 12.61 | DOBROWOLSKA Izabela | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1995 | U20 | WP | +1.7 | II | POLAK Mirosław # | Z/4534/11 | 2014 | 2 | ||||||
3 | f | 1 | 12.74 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U18 | ZP | +1.1 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 14.55 | SZAFARZ Monika | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U23 | PK | +0.1 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.83 | CHMIELIK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | +1.1 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.84 | GDAŃSKA Dominika | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | +1.7 | III | B.D. | |||||||||
5 | f | 1 | 12.97 | GIERSZEWSKA Martyna | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | +1.1 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.00 | KAMIŃSKA Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | +1.7 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.19 | BRZOZOWSKA Angelika | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | +1.1 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.37 | ROESKE Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | +1.7 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
7 | f | 1 | 13.40 | WIĄCZEK Joanna | UMLKS Pegaz Opoczno | 1996 | U18 | LD | +1.1 | IV | # | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 24.55 | JEZIORNA Agnieszka | LKS Orkan Ostrzeszów | 1993 | U23 | WP | +1.3 | I | |||||||||
1 | 1 | s | 1 | 24.94 | KOPYTO Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | +1.5 | II | PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof | ||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.45 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | +0.7 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 25.40 | BRĄGIEL Wioletta | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U23 | PK | +1.3 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 25.59 | CHOJKA Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | +0.7 | II | ROŻEJ Marek # | Z/1561/13 | 2024 | 2 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 26.74 | GDAŃSKA Dominika | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | +1.5 | III | B.D. | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 25.86 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | +0.7 | II | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 26.94 | WRÓBEL Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | +1.5 | III | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 26.32 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U18 | ZP | +0.7 | III | # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 26.95 | KUCIA Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | +1.5 | III | B.D. # | 3 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 26.43 | DZIKOWSKA Adrianna | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | +0.7 | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0012/12 | 2015 | 3 | |||||
5 | 5 | s | 1 | 27.30 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | +1.5 | III | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | ||||||||
6 | 10 | s | 1 | 27.23 | BRZOZOWSKA Angelika | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | +0.7 | III | |||||||||
6 | 7 | s | 1 | 27.54 | ZAJĄC Monika | KS Agros Zamość | 1994 | U20 | LU | +1.5 | IV | |||||||||
1 | 6 | s | 2 | 26.64 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | +1.0 | III | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | ||||||
1 | 6 | s | 2 | 27.48 | ZIELIŃSKA Sylwia | AZS-AWF Gorzów # | 1995 | U20 | LB | -0.4 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
2 | 7 | s | 2 | 26.72 | MICHNOWSKA Aleksandra | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1996 | U18 | SK | +1.0 | III | # | ||||||||
2 | 8 | s | 2 | 27.74 | ZIELIŃSKA Klaudia | AZS-AWF Gorzów # | 1995 | U20 | LB | -0.4 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
3 | 8 | s | 2 | 26.83 | GARBOŚ Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | +1.0 | III | # | ||||||||
3 | 9 | s | 2 | 27.86 | SZYMAŃSKA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -0.4 | IV | |||||||||
4 | 12 | s | 2 | 27.86 | WĘCKOWSKA Magdalena | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | +1.0 | IV | |||||||||
4 | 10 | s | 2 | 28.00 | KAMIŃSKA Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -0.4 | IV | |||||||||
5 | 13 | s | 2 | 27.87 | GRABEK Emanuela | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | +1.0 | IV | |||||||||
5 | 11 | s | 2 | 28.37 | SYGUTOWSKA Krystyna | ZLKL Zielona Góra | 1994 | U20 | LB | -0.4 | IV | |||||||||
6 | 15 | s | 2 | 29.11 | SŁODKA Natalia | LUKS Boguszyce | 1996 | U18 | LD | +1.0 | -- | |||||||||
1 | 9 | s | 3 | 27.13 | PAPIÓR Jolanta | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | +0.8 | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0560/12 | 2015 | 3 | |||||
2 | 11 | s | 3 | 27.42 | MARKIEFKA Paulina | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | +0.8 | IV | # | ||||||||
3 | 14 | s | 3 | 28.22 | KUDRELEK Dajana | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | +0.8 | IV | |||||||||
4 | 16 | s | 3 | 29.95 | JABŁOŃSKA Karolina | MLKL Płock | 1996 | U18 | MZ | +0.8 | -- | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 57.21 | KARAŚ Mariola | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0698/12 | 2022 | M | ||||||
1 | 1 | s | 1 | 58.19 | WĘGRZYN Magdalena | MLUKS Tarnów | 1995 | U20 | MA | II | SŁUPSKA Agnieszka | 3 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.28 | DZIKOWSKA Adrianna | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | II | CHORZĘPA Przemysław | Z/0012/12 | 2015 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.35 | SOBEK Magdalena | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 58.50 | SZARZYŃSKA Kinga | LUKS Podium Kup | 1995 | U20 | OP | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 59.13 | WYSOTA Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 59.61 | OLCZYK Marta | LKS Omega Kleszczów | 1996 | U18 | LD | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 59.66 | WÓJTOWICZ Małgorzata | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U20 | DS | III | ||||||||||
5 | 6 | s | 1 | 60.66 | WILKOSZ Natalia | WMLKS Pomorze Stargard # | 1991 | U23 | ZP | III | ||||||||||
5 | 9 | s | 1 | 61.07 | CHOJKA Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | III | ROŻEJ Marek # | Z/1561/13 | 2024 | 2 | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 59.91 | GARBOŚ Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | III | # | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 60.07 | STANISZEWSKA Żaneta | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U20 | WN | III | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 59.91 | KARCZEWSKA Karolina | MLKS Ostróda | 1996 | U18 | WN | III | ||||||||||
2 | 7 | s | 2 | 61.74 | DRĘTKIEWICZ Renata | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | III | # | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 61.21 | GIERSZEWSKA Martyna | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | III | ||||||||||
3 | 8 | s | 2 | 62.26 | ROLIŃSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | IV | ||||||||||
4 | 12 | s | 2 | 61.38 | MICHNOWSKA Aleksandra | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1996 | U18 | SK | III | # | |||||||||
4 | 9 | s | 2 | 64.56 | HANAS Anna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | |||||||||
5 | 22 | s | 2 | 68.92 | SŁODKA Natalia | LUKS Boguszyce | 1996 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 3 | 60.01 | PAPIÓR Jolanta | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0560/12 | 2015 | 3 | ||||||
2 | 8 | s | 3 | 60.97 | WOJTKOWSKA Aleksandra | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U18 | WP | III | WIEJA Piotr # | BEZ | ||||||||
3 | 14 | s | 3 | 62.04 | ZEMBRZYCKA Sylwia | MKS Agros Chełm | 1997 | U18 | LU | IV | # | |||||||||
4 | 16 | s | 3 | 62.64 | NOWAK Karolina | WLKS Wrocław # | 1997 | U18 | DS | IV | # | |||||||||
5 | 18 | s | 3 | 63.39 | WĘCKOWSKA Magdalena | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | IV | ||||||||||
1 | 13 | s | 4 | 61.87 | GÓRAK Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | III | MIREK Wacław # | Z/0804/13 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 15 | s | 4 | 62.42 | FALISZEWSKA Irmina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | IV | # | |||||||||
3 | 17 | s | 4 | 62.79 | GALUS Natalia | MLUKS Tarnów | 1997 | U18 | MA | IV | ||||||||||
4 | 20 | s | 4 | 66.43 | BACHARA Klaudia | MLUKS Tarnów | 1997 | U18 | MA | -- | ||||||||||
5 | 24 | s | 4 | 69.64 | PACZKOWSKA Anna | UKS WiR Łopuszno | 1996 | U18 | SK | -- | CHUDA Barbara | Z/0487/12 | 2013 | BEZ | ||||||
1 | 11 | s | 5 | 61.36 | BERKOWSKA Karolina | MLKS Echo Twardogóra | 1996 | U18 | DS | III | ||||||||||
2 | 19 | s | 5 | 64.88 | SZACHTA Marta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0722/12 | 2016 | 3 | ||||||
3 | 21 | s | 5 | 67.68 | GOLIŃSKA Monika | MLUKS Tarnów | 1996 | U18 | MA | -- | ||||||||||
4 | 23 | s | 5 | 69.28 | JABŁOŃSKA Karolina | MLKL Płock | 1996 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:10.63 | KOSTYRKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U20 | PM | II | ||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:18.68 | KONIECZEK Aneta | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1997 | U18 | WP | III | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0505/13 | 2023 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:13.08 | SZARZYŃSKA Kinga | LUKS Podium Kup | 1995 | U20 | OP | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:18.97 | DERYŁO Aleksandra | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:14.23 | SKÓRA Agnieszka | LKS Olimpic Szczecin | 1993 | U23 | ZP | II | BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # | Z/4586/11 | 2016 | 1 | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 2:19.11 | GOSTOMCZYK Ewelina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1996 | U18 | PM | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:15.62 | KOSZ Monika | AZS UMCS Lublin # | 1994 | U20 | LU | II | # | |||||||||
4 | 5 | s | 1 | 2:19.19 | KROSCHEL Karena | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 | U18 | WP | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:17.51 | BUJNICKA Patrycja | MLKS Ostróda | 1993 | U23 | WN | III | NOWICKI Ryszard | Z/0822/11 | 2020 | 3 | ||||||
5 | 6 | s | 1 | 2:21.57 | WRZESIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | III | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:17.76 | KROPIEWNICKA Julita | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | III | B.D. # | 3 | ||||||||
6 | 7 | s | 1 | 2:22.22 | KARCZEWSKA Karolina | MLKS Ostróda | 1996 | U18 | WN | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:18.13 | STARZYŃSKA Paulina | WMLKS Pomorze Stargard # | 1995 | U20 | ZP | III | ||||||||||
7 | 8 | s | 1 | 2:22.90 | MATUG Gabriela | MLUKS Tarnów | 1996 | U18 | MA | III | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:18.24 | WÓJTOWICZ Małgorzata | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U20 | DS | III | ||||||||||
8 | 10 | s | 1 | 2:25.07 | OLCZYK Marta | LKS Omega Kleszczów | 1996 | U18 | LD | IV | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:18.99 | MAJDECKA Andżelika | LUKS Orkan Września # | 1995 | U20 | WP | III | ||||||||||
9 | 13 | s | 1 | 2:26.31 | MANDZIUK Ilona | AZS UMCS Lublin # | 1996 | U18 | LU | IV | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:23.29 | POWOLNA Żaneta | MKS Siechnice # | 1995 | U20 | DS | III | SOBCZYK Tomasz | Z/1509/11 | 2024 | |||||||
10 | 18 | s | 1 | 2:41.96 | FURMAŃSKA Karolina | MLUKS Tarnów | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:23.84 | BILAWA Karolina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1995 | U20 | WP | III | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0666/12 | 2017 | 3 | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 2:25.97 | OSTASZEWSKA Eliza | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
13 | 13 | s | 1 | 2:30.63 | KISIEL Karolina | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1994 | U20 | OP | IV | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 2:19.08 | CZYŻEWSKA Paulina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1997 | U18 | KP | III | ||||||||||
2 | 9 | s | 2 | 2:23.12 | MIŃCZUK Alicja | MKL Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | III | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | 11 | s | 2 | 2:25.22 | CZYŻ Kamila | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | IV | ||||||||||
4 | 12 | s | 2 | 2:25.37 | WIŚNIEWSKA Dominika | WMLKS Pomorze Stargard # | 1996 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
5 | 14 | s | 2 | 2:27.61 | MATYJASIK Magdalena | WMLKS Pomorze Stargard # | 1997 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
6 | 15 | s | 2 | 2:32.38 | ZAJĄC Lidia | LLKS Osowa Sień | 1996 | U18 | LB | -- | ORŁOWSKI Andrzej | Z/0333/12 | 2017 | 3 | ||||||
7 | 16 | s | 2 | 2:35.69 | GOLIŃSKA Monika | MLUKS Tarnów | 1996 | U18 | MA | -- | ||||||||||
8 | 17 | s | 2 | 2:39.55 | PACZKOWSKA Anna | UKS WiR Łopuszno | 1996 | U18 | SK | -- | CHUDA Barbara | Z/0487/12 | 2013 | BEZ | ||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:30.97 | SKÓRA Agnieszka | LKS Olimpic Szczecin | 1993 | U23 | ZP | I | BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # | Z/4586/11 | 2016 | 1 | ||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:39.27 | FILIPOWSKA Agnieszka | RKS Łódź # | 1997 | U18 | LD | II | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:39.30 | DZIENNIAK Natalia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1995 | U20 | PM | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:42.94 | PYZIK Weronika | LKS Znicz Biłgoraj | 1996 | U18 | LU | II | JAMROZ Mieczysław | Z/0682/12 | 2019 | M | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:40.42 | KROPIEWNICKA Julita | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | II | B.D. # | 3 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:44.89 | GOSTOMCZYK Ewelina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1996 | U18 | PM | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:42.83 | KOSTYRKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U20 | PM | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:48.18 | KROSCHEL Karena | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 | U18 | WP | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:42.84 | BUJNICKA Patrycja | MLKS Ostróda | 1993 | U23 | WN | II | NOWICKI Ryszard | Z/0822/11 | 2020 | 3 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:50.53 | DERYŁO Aleksandra | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | III | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:45.03 | STARZYŃSKA Paulina | WMLKS Pomorze Stargard # | 1995 | U20 | ZP | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:52.04 | NOWAK Natalia | OKLA Ostrołęka | 1997 | U18 | MZ | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:45.95 | KOSZ Monika | AZS UMCS Lublin # | 1994 | U20 | LU | III | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:52.79 | CZYŻ Kamila | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | III | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:48.37 | MIEDZIŃSKA Katarzyna | UKS Achilles Leszno # | 1995 | U20 | WP | III | B.D. | 2 | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:53.07 | STACHOWIAK Agnieszka | ZLKL Zielona Góra | 1996 | U18 | LB | III | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:50.31 | TAS Adrianna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U20 | PM | III | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:54.20 | WIŚNIEWSKA Dominika | WMLKS Pomorze Stargard # | 1996 | U18 | ZP | III | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:54.30 | KUJAWSKA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1994 | U20 | PM | III | ZBLEWSKI Leszek | Z/9190/21 | 2021 | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:55.48 | MANDZIUK Ilona | AZS UMCS Lublin # | 1996 | U18 | LU | III | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 4:54.99 | BIAŁA Antonina | KS Agros Zamość | 1994 | U20 | LU | III | # | |||||||||
11 | 11 | s | 1 | 4:56.60 | MIŃCZUK Alicja | MKL Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | III | B.D. # | 1 | ||||||||
12 | 12 | s | 1 | 4:57.30 | BRZOZOWSKA Natalia | MKS Żak Biała Podlaska | 1993 | U23 | LU | III | ||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 5:02.26 | ZIÓŁKOWSKA Kamila | LUKS Boguszyce | 1996 | U18 | LD | IV | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 4:57.83 | OSTASZEWSKA Eliza | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
13 | 13 | s | 1 | 5:16.43 | ZAJĄC Lidia | LLKS Osowa Sień | 1996 | U18 | LB | -- | ORŁOWSKI Andrzej | Z/0333/12 | 2017 | 3 | ||||||
14 | 14 | s | 1 | 4:58.88 | LEWANDOWSKA Magdalena | KS Polonia Środa Wlkp. # | 1994 | U20 | WP | IV | # | |||||||||
14 | 14 | s | 1 | 5:16.70 | NITZKA Sabina | UKS Wiking Rychnowy | 1996 | U18 | PM | -- | ||||||||||
15 | 15 | s | 1 | 4:59.08 | ĆWIRTA Małgorzata | LKS Pomorze Stargard | 1995 | U20 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew | Z/4148/11 | 2013 | 3 | ||||||
15 | 15 | s | 1 | 5:34.49 | WOŁOSZCZUK Karolina | SL GKS Olsza Olszyna | 1997 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0101/13 | 2013 | 4 | ||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10:12.80 | PYZIK Weronika | LKS Znicz Biłgoraj | 1996 | U18 | LU | II | JAMROZ Mieczysław | Z/0682/12 | 2019 | M | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 10:13.57 | FILIPOWSKA Agnieszka | RKS Łódź # | 1997 | U18 | LD | II | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 10:30.80 | MIEDZIŃSKA Katarzyna | UKS Achilles Leszno # | 1995 | U20 | WP | III | B.D. | 2 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 10:33.92 | BIAŁA Antonina | KS Agros Zamość | 1994 | U20 | LU | III | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 10:35.39 | KUJAWSKA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1994 | U20 | PM | III | ZBLEWSKI Leszek | Z/9190/21 | 2021 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 10:39.35 | BRZOZOWSKA Natalia | MKS Żak Biała Podlaska | 1993 | U23 | LU | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 10:40.31 | GROCHALA Mariola | MLKS Sparta Złotów | 1994 | U20 | WP | III | KOWALSKI Dariusz | Z/0876/11 | 2014 | 2 | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 10:44.23 | LEWANDOWSKA Magdalena | KS Polonia Środa Wlkp. # | 1994 | U20 | WP | III | # | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 10:56.39 | ĆWIRTA Małgorzata | LKS Pomorze Stargard | 1995 | U20 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew | Z/4148/11 | 2013 | 3 | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 10:56.41 | DAWIDZIUK-GOSK Diana | UKS 48 Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | III | B.D. # | Z/0103/13 | 2024 | |||||||
11 | 11 | s | 1 | 10:57.81 | SZTUDER Marcelina | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U18 | WP | III | WIEJA Piotr # | 4 | ||||||||
12 | 12 | s | 1 | 11:07.72 | JAWNIAK Agnieszka | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | IV | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 11:07.94 | TREDER Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | IV | ||||||||||
14 | 14 | s | 1 | 11:10.17 | NOWAK Maria | LUKS Orkan Września # | 1996 | U18 | WP | IV | ||||||||||
15 | 15 | s | 1 | 11:10.48 | OLESZKIEWICZ Justyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U20 | PM | IV | ||||||||||
16 | 16 | s | 1 | 11:40.22 | NITZKA Sabina | UKS Wiking Rychnowy | 1996 | U18 | PM | -- | ||||||||||
17 | 17 | s | 1 | 11:53.08 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U18 | PM | -- | ||||||||||
18 | 18 | s | 1 | 12:39.14 | KOZIEŁ Olga | UKS WiR Łopuszno | 1995 | U20 | SK | -- | CHUDA Barbara | Z/1212/11 | 2013 | BEZ | ||||||
s | 1 | DNF | GŁAŻEWSKA Wioleta | OKLA Ostrołęka | 1996 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 14.10 | BOROWIAK Agata | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U18 | LB | +0.3 | I | SASKA Tomasz | Z/0050/13 | 2015 | 1 | |||||
2 | 3 | e | 1 | 15.06 | KONIECZKA Karolina | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 | U18 | WP | +0.3 | II | |||||||||
3 | 6 | e | 1 | 15.92 | GŁÓWKA Klaudyna | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | +0.3 | III | B.D. B.D. | , Z/0553/12 | , 2021 | ||||||
4 | 8 | e | 1 | 16.44 | ŁUKASZYŃSKA Katarzyna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | +0.3 | III | # | ||||||||
5 | 9 | e | 1 | 16.84 | SOCHAJ Izabela | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | +0.3 | III | |||||||||
6 | 10 | e | 1 | 17.02 | OSICA Monika | MKS Durasan Płońsk | 1997 | U18 | MZ | +0.3 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 14.36 | OCHOCKA Ewa | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -0.9 | I | # | ||||||||
2 | 4 | e | 2 | 15.48 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | -0.9 | II | MODELSKI Michał B.D. | Z/1714/12 | 2024 | ||||||
3 | 5 | e | 2 | 15.84 | SUŁKOWSKA Julia | MKL Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | -0.9 | III | # | ||||||||
4 | 7 | e | 2 | 16.03 | LIWAK Patrycja | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 | U18 | WP | -0.9 | III | |||||||||
5 | 11 | e | 2 | 17.11 | TOŚ Barbara | UKS Trójka Sandomierz | 1996 | U18 | SK | -0.9 | IV | MIREK Andrzej | Z/1557/13 | 2014 | BEZ | |||||
6 | 12 | e | 2 | 17.52 | NISKA Iwona | MLKL Płock | 1996 | U18 | MZ | -0.9 | IV | |||||||||
1 | f | 1 | 13.85 | OCHOCKA Ewa | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | +0.9 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 13.88 | BOROWIAK Agata | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U18 | LB | +0.9 | I | SASKA Tomasz | Z/0050/13 | 2015 | 1 | ||||||
3 | f | 1 | 15.20 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | +0.9 | II | MODELSKI Michał B.D. | Z/1714/12 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 15.51 | SUŁKOWSKA Julia | MKL Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | +0.9 | II | # | |||||||||
5 | f | 1 | 15.57 | LIWAK Patrycja | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 | U18 | WP | +0.9 | II | ||||||||||
6 | f | 1 | 15.64 | GŁÓWKA Klaudyna | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | +0.9 | II | B.D. B.D. | , Z/0553/12 | , 2021 | |||||||
7 | f | 1 | 15.91 | ŁUKASZYŃSKA Katarzyna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | +0.9 | III | # | |||||||||
8 | f | 1 | 16.16 | KONIECZKA Karolina | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 | U18 | WP | +0.9 | III | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.37 | MARLICKA Marika | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | +1.8 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 14.89 | SZCZĘK Aleksandra | KS Agros Zamość | 1992 | U23 | LU | +1.8 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 15.61 | RZEPKA Joanna | LUKS Orkan Września # | 1995 | U20 | WP | +1.8 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 15.61 | POLOCH Martyna | UKS Achilles Leszno | 1995 | U20 | WP | +1.8 | II | ||||||||||
5 | f | 1 | 15.72 | OLSZAŃSKA Joanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | +1.8 | II | ||||||||||
6 | f | 1 | 15.81 | ZIELIŃSKA Sylwia | AZS-AWF Gorzów # | 1995 | U20 | LB | +1.8 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
7 | f | 1 | 15.95 | ZIELIŃSKA Klaudia | AZS-AWF Gorzów # | 1995 | U20 | LB | +1.8 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | f | 1 | 16.31 | KUCIA Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | +1.8 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 63.97 | KUBEŁ Marta | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | II | B.D. | 2 | ||||||||
1 | 1 | s | 1 | 64.83 | KONIECZKA Karolina | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 | U18 | WP | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 64.09 | SOBEK Magdalena | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 65.37 | GŁÓWKA Klaudyna | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | II | B.D. B.D. | , Z/0553/12 | , 2021 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 64.09 | STANISZEWSKA Żaneta | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U20 | WN | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 65.85 | BERKOWSKA Karolina | MLKS Echo Twardogóra | 1996 | U18 | DS | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 65.59 | SZCZĘK Aleksandra | KS Agros Zamość | 1992 | U23 | LU | II | ||||||||||
4 | 5 | s | 1 | 66.00 | LIWAK Patrycja | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 | U18 | WP | II | ||||||||||
5 | 8 | s | 1 | 67.49 | ADAMCZYK Edyta | MLUKS Tarnów | 1994 | U20 | MA | III | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | 6 | s | 1 | 67.53 | TOŚ Barbara | UKS Trójka Sandomierz | 1996 | U18 | SK | III | MIREK Andrzej | Z/1557/13 | 2014 | BEZ | ||||||
6 | 7 | s | 1 | 67.88 | SUŁKOWSKA Julia | MKL Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | III | # | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 65.85 | OLSZAŃSKA Joanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | II | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 65.92 | WYSOTA Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | II | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 67.15 | DRĘTKIEWICZ Renata | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | III | # | |||||||||
2 | 8 | s | 2 | 68.46 | PANASIUK Joanna | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U18 | LU | III | # | |||||||||
3 | 7 | s | 2 | 67.22 | PIOTROWSKA Joanna | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | III | ||||||||||
3 | 9 | s | 2 | 68.76 | WOJTKOWSKA Aleksandra | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U18 | WP | III | WIEJA Piotr # | BEZ | ||||||||
4 | 9 | s | 2 | 67.72 | RZEPKA Joanna | LUKS Orkan Września # | 1995 | U20 | WP | III | ||||||||||
4 | 10 | s | 2 | 70.81 | SOCHAJ Izabela | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | IV | ||||||||||
5 | 10 | s | 2 | 69.11 | ROLIŃSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | IV | ||||||||||
5 | 11 | s | 2 | 72.08 | GRABEK Emanuela | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | IV | ||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:59.34 | KONIECZEK Aneta | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1997 | U18 | WP | I | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0505/13 | 2023 | 1 | ||||||
1 | s | 1 | 7:06.54 | GROCHALA Mariola | MLKS Sparta Złotów | 1994 | U20 | WP | II | KOWALSKI Dariusz | Z/0876/11 | 2014 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 7:13.37 | MAJDECKA Andżelika | LUKS Orkan Września # | 1995 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 7:30.15 | WOŚ Monika | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 7:14.51 | BILAWA Karolina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1995 | U20 | WP | II | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0666/12 | 2017 | 3 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 7:34.09 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U18 | PM | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 7:17.52 | MULKITYN Patrycja | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U20 | WN | II | |||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 7:34.10 | NOWAK Maria | LUKS Orkan Września # | 1996 | U18 | WP | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 7:37.13 | SMOLARZ Angelika | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | III | |||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 7:46.03 | TREDER Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 7:48.98 | DĘBOWSKA Weronika | KKL Rodło Kwidzyn | 1995 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 7:50.87 | MORMUL Joanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1996 | U18 | OP | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 7:50.96 | SIEWOSIENKIEWICZ Marta | PLKS Gwda Piła | 1996 | U18 | WP | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 7:56.54 | CIEŚLA Beata | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U20 | DS | III | |||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 7:52.86 | DOBRUCKA Aleksandra | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | III | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 8:05.16 | SZAKIEL Paulina | GLKS Świdnica | 1997 | U18 | DS | III | MYDŁOWSKI Ryszard | Z/0784/13 | 2015 | 3 | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 8:09.65 | PONIKIEWSKA Kamila | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | III | ||||||||||
s | 1 | DNF | KRAWIEC Ewelina | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U20 | DS | -- | B.D. | Z/4808/11 | 2021 | |||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.35 |
SZTUDER Marcelina WOJTKOWSKA Aleksandra JEZIORNA Agnieszka WYSOTA Małgorzata |
LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 1997 1993 1997 |
U23 | WLP | -- |
WIEJA Piotr WIEJA Piotr |
4 BEZ |
|||||||||
2 | s | 1 | 51.00 |
CABAN Kaja CIEŚLA Beata CHMIELIK Monika OCHOCKA Ewa |
MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1994 1995 1996 1996 |
U20 | DOL | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 51.24 |
KAMIŃSKA Weronika ROESKE Alicja SZYMAŃSKA Kinga PAWLIKOWSKA Marta |
LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 1995 1995 1995 |
U20 | POM | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:57.46 |
ADAMCZYK Edyta GŁÓWKA Klaudyna WĘGRZYN Magdalena KARAŚ Mariola |
MLUKS Tarnów | 1994 1996 1995 1996 |
U20 | MLP | -- |
B.D. B.D. B.D. SŁUPSKA Agnieszka GIZA Andrzej B.D. |
, Z/0553/12 Z/0698/12 |
, 2021 2022 |
BEZ 3 M |
|||||||
2 | s | 1 | 4:01.11 |
GULCZYŃSKA Natalia MIŃCZUK Alicja SKÓRA Agnieszka SUŁKOWSKA Julia |
LKS Olimpic Szczecin | 1997 1997 1993 1997 |
U23 | ZPO | -- |
B.D. WARDASZKA Andrzej B.D. BINDASZEWSKI Wiesław B.D. |
, Z/1234/13 Z/4586/11 |
, 2022 2016 |
1 1 |
|||||||
3 | s | 1 | 4:02.67 |
KROSCHEL Karena LIWAK Patrycja MAJDECKA Andżelika KONIECZKA Karolina |
LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 1996 1995 1996 |
U20 | WLP | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 4:08.84 |
KUBEŁ Marta OSTASZEWSKA Eliza PIOTROWSKA Joanna KROPIEWNICKA Julita |
KS Podlasie Białystok | 1995 1994 1995 1994 |
U20 | POD | -- |
B.D. B.D. B.D. |
2 BEZ 3 |
|||||||||
5 | s | 1 | 4:11.30 |
PONIKIEWSKA Kamila WOŚ Monika ŁUKASZYŃSKA Katarzyna NOWAK Karolina |
MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 1997 1997 1997 |
U18 | OPL | -- |
|
||||||||||
6 | s | 1 | 4:16.02 |
STARZYŃSKA Paulina ĆWIRTA Małgorzata WILKOSZ Natalia WIŚNIEWSKA Dominika |
LKS Pomorze Stargard | 1995 1995 1991 1996 |
U23 | ZPO | -- |
KRZYSIEK Zbigniew |
Z/4148/11 |
2013 |
3 |
|||||||
1 | s | 2 | 4:05.92 |
LIGARSKA Paulina SZARZYŃSKA Kinga GRUCA Emila SOBEK Magdalena |
LUKS Podium Kup | 1996 1995 1996 1994 |
U20 | OPL | -- |
MODELSKI Michał B.D. |
Z/1714/12 |
2024 |
||||||||
2 | s | 2 | 4:10.42 |
SZACHTA Marta DZIENNIAK Natalia CZYŻEWSKA Paulina GARBOŚ Magdalena |
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 1995 1997 1997 |
U20 | POM | -- |
ŚWIATCZYŃSKI Wojciech |
Z/0722/12 |
2016 |
3 |
|||||||
3 | s | 2 | 4:14.15 |
HANAS Anna TAS Adrianna DĘBOWSKA Weronika KOSTYRKA Karolina |
KKL Rodło Kwidzyn | 1994 1994 1995 1994 |
U20 | POM | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 2 | 4:22.62 |
BACHARA Klaudia GALUS Natalia MATUG Gabriela GÓRAK Paulina |
MLUKS Tarnów | 1997 1997 1996 1997 |
U18 | MLP | -- |
MIREK Wacław |
Z/0804/13 |
2021 |
1 |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | STÓJ Anna | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U23 | PK | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | STANISŁAWSKA Joanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | II | KACZOR Mieczysław B.D. | Z/1593/12 | 2019 | 2 | |||||||
1 | f | 1 | 1.70 | WAWRZYNIAK Monika | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | I | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.55 | CABAN Kaja | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1994 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | III | MODELSKI Michał B.D. | Z/1714/12 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | DZIURLA Angelika | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1997 | U18 | WP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.30 | LECKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | NISZTOR Kinga | MLKL Płock | 1996 | U18 | MZ | III | NISZTOR Mirosław B.D. # | Z/0322/12 | 2023 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 1.55 | MAZUR Kamila | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.55 | GUTKOWSKA Kamila | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.50 | NISKA Iwona | MLKL Płock | 1996 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.45 | GRUCA Emila | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.40 | PITEK Magda Karolina | ZLKL Zielona Góra | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.04 | DYLĄG Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U23 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 5.74 | BOKUN Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U18 | SL | +0.4 | II | NAZARKIEWICZ Robert # | Z/0398/12 | 2024 | |||||||
1 | f | 1 | 5.82 | WYSZCZELSKA Ewelina | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | +0.3 | I | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | f | 1 | 4.75 | STÓJ Anna | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U23 | PK | -0.1 | -- | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.38 | KRAJEWSKA Karolina | UKS Wyspiański Szubin # | 1997 | U18 | KP | 0.0 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.69 | KORNILUK Ewa | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | 0.0 | II | B.D. | 1 | ||||||||
3 | f | 1 | 4.63 | SZAFARZ Monika | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U23 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.34 | PASZYŃSKA Agata | UKS Cyprianka | 1996 | U18 | KP | 0.0 | III | MAŃKOWSKI Mariusz | Z/1476/12 | 2014 | 3 | ||||||
3 | f | 1 | 5.57 | MARLICKA Marika | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | +0.9 | II | # | |||||||||
4 | f | 1 | 5.30 | LESZCZYŃSKA Aleksandra | MKS Durasan Płońsk | 1996 | U18 | MZ | 0.0 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.38 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | +0.4 | III | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | |||||||||
5 | f | 1 | 5.08 | GLAPIŃSKA Aleksandra | ULKS MOSiR Sieradz # | 1997 | U18 | LD | 0.0 | IV | KUŚ Tomasz | Z/1253/13 | 2019 | |||||||
5 | f | 1 | 5.34 | ROESKE Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | 0.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | f | 1 | 4.91 | MAZUR Kamila | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | 0.0 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 5.11 | FRONTCZAK Monika | UKB Szubin | 1995 | U20 | KP | +0.3 | III | # | |||||||||
7 | f | 1 | 4.90 | ŻAK Anna | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | 0.0 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.91 | WALTER Angelika | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U20 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.59 | WRÓBEL Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | +0.6 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.74 | PRZYTUŁA Paulina | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
9 | f | 1 | 4.65 | ORŁOWSKA Karolina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
10 | f | 1 | 4.50 | SZULC Monika | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U18 | KP | 0.0 | -- | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.50 | DYLĄG Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U23 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.29 | DEMIAŃCZUK Olga | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | +0.7 | III | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.33 | WYSZCZELSKA Ewelina | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | +0.5 | III | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | f | 1 | 11.26 | SUSZYCKA Monika | ZLKL Zielona Góra | 1994 | U20 | LB | +1.4 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.29 | KRAJEWSKA Karolina | UKS Wyspiański Szubin # | 1997 | U18 | KP | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 10.79 | FRONTCZAK Monika | UKB Szubin | 1995 | U20 | KP | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.16 | LESZCZYŃSKA Aleksandra | MKS Durasan Płońsk | 1996 | U18 | MZ | +0.6 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 10.54 | WALTER Angelika | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U20 | KP | -0.4 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.12 | GLAPIŃSKA Aleksandra | ULKS MOSiR Sieradz # | 1997 | U18 | LD | 0.0 | III | KUŚ Tomasz | Z/1253/13 | 2019 | |||||||
5 | f | 1 | 9.77 | LECKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | +0.9 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.12 | PASZYŃSKA Agata | UKS Cyprianka | 1996 | U18 | KP | +0.2 | III | MAŃKOWSKI Mariusz | Z/1476/12 | 2014 | 3 | ||||||
6 | f | 1 | 10.13 | WALIGÓRA Paulina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1996 | U18 | WP | +1.0 | -- | PTAK Krzysztof | Z/1742/12 | 2017 | 2 | ||||||
7 | f | 1 | 10.01 | ORŁOWSKA Karolina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | +0.5 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | f | 1 | 9.87 | SZULC Monika | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U18 | KP | +0.7 | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | PRZYTUŁA Paulina | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.12 | KARDASZ Klaudia | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | I | NASZKO Andrzej # | Z/1449/12 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 14.98 | NESTEROWICZ Karolina | LKS Sprinter Siemiatycze | 1996 | U18 | PD | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 13.28 | PAWLAK Monika | LUKS Orkan Września | 1997 | U18 | WP | II | PAWLAK Przemysław B.D. # | Z/1126/13 | 2016 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 12.86 | MAŁYSZ Aleksandra | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/1480/12 | 2018 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 12.59 | NESKA Maja | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.25 | JERZYNIAK Anna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 11.91 | GÓRCZYŃSKA Natalia | MKS Durasan Płońsk | 1997 | U18 | MZ | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 11.72 | KOPEĆ Anna | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 11.40 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | III | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | ||||||||
10 | f | 1 | 11.14 | SZYGOSKA Joanna | MLKL Płock | 1997 | U18 | MZ | III | NISZTOR Stanisław | ||||||||||
11 | f | 1 | 11.10 | ZDUNIEWICZ Anna | LKS Sprinter Siemiatycze | 1996 | U18 | PD | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 10.82 | POLANOWSKA Agata | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 10.46 | MIŚLIWICKA Magdalena | MKL Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 10.43 | ŁEPKOWSKA Kinga | AZS-AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | IV | B.D. | 1 | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.08 | TRZONKOWSKA Beata | KS Prefbet-Sonarol # | 1995 | U20 | PD | I | KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # | , Z/2813/11 | , 2022 | ||||||||
1 | f | 1 | 15.95 | WLOKA Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U23 | OP | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.48 | DĄBAL Beata | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | II | B.D. | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 13.16 | LOSA Martyna | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1992 | U23 | WP | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.28 | BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U23 | PM | III | WALCZAK Leszek B.D. | Z/2403/11 | 2024 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 12.35 | AUGUSTYNIAK Lidia | MKL Toruń # | 1994 | U20 | KP | II | B.D. # | M | |||||||||
4 | f | 1 | 11.90 | GÓRSKA Wioleta | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1995 | U20 | PD | II | GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan | Z/1315/11 | 2015 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 11.67 | KSYBEK Angelika | MKS Durasan Płońsk | 1995 | U20 | MZ | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 11.60 | BUŃKOWSKA Sylwia | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | III | B.D. | 3 | |||||||||
7 | f | 1 | 11.20 | SZCZUTOWSKA Anna | MLKL Płock | 1995 | U20 | MZ | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 10.96 | LEHMANN Emilia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1994 | U20 | WP | III | POLAK Mirosław # | Z/4542/11 | 2014 | 2 | |||||||
9 | f | 1 | 9.89 | KUBACKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U20 | KP | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 9.47 | PAWLIKOWSKA Marta | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | IV | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 9.20 | LEHMANN Magdalena | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1994 | U20 | WP | IV | POLAK Mirosław # | Z/4543/11 | 2014 | 2 | |||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.94 | PAWLAK Monika | LUKS Orkan Września | 1997 | U18 | WP | II | PAWLAK Przemysław B.D. # | Z/1126/13 | 2016 | 3 | |||||||
1 | f | 1 | 37.98 | SYGUTOWSKA Karolina | ZLKL Zielona Góra | 1993 | U23 | LB | II | WALCZAK Jerzy B.D. | Z/1396/11 | 2024 | 1 | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 43.43 | AUGUSTYNIAK Lidia | MKL Toruń # | 1994 | U20 | KP | I | B.D. # | M | ||||||||
2 | f | 1 | 34.92 | SANDAK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 36.30 | LOSA Martyna | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1992 | U23 | WP | III | |||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 41.99 | TRZONKOWSKA Beata | KS Prefbet-Sonarol # | 1995 | U20 | PD | II | KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # | , Z/2813/11 | , 2022 | |||||||
3 | f | 1 | 34.90 | MAŁYSZ Aleksandra | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/1480/12 | 2018 | 1 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 40.14 | MICKIEWICZ Aleksandra | LKS Polkowice # | 1995 | U20 | DS | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 33.46 | NESTEROWICZ Karolina | LKS Sprinter Siemiatycze | 1996 | U18 | PD | III | |||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 39.80 | LEHMANN Emilia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1994 | U20 | WP | II | POLAK Mirosław # | Z/4542/11 | 2014 | 2 | ||||||
5 | f | 1 | 33.19 | MIŚLIWICKA Magdalena | MKL Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | III | |||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 39.69 | DĄBAL Beata | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | II | B.D. | 2 | ||||||||
6 | f | 1 | 32.79 | ZDUNIEWICZ Anna | LKS Sprinter Siemiatycze | 1996 | U18 | PD | III | |||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 38.44 | GÓRSKA Wioleta | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1995 | U20 | PD | II | GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan | Z/1315/11 | 2015 | 2 | ||||||
7 | f | 1 | 30.73 | WRÓBEL Angelika | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | IV | |||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 37.73 | KUBACKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U20 | KP | II | ||||||||||
8 | f | 1 | 28.29 | SZYGOSKA Joanna | MLKL Płock | 1997 | U18 | MZ | IV | NISZTOR Stanisław | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 34.01 | KONIECZNA Eliza | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U20 | DS | III | # | |||||||||
9 | f | 1 | 22.30 | FUS Weronika | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 1996 | U18 | LU | -- | FUS Mirosław B.D. # | Z/0454/12 | 2015 | BEZ | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 33.54 | LEHMANN Magdalena | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1994 | U20 | WP | III | POLAK Mirosław # | Z/4543/11 | 2014 | 2 | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 32.93 | PAWLIKOWSKA Marta | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | III | # | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 29.14 | SZCZUTOWSKA Anna | MLKL Płock | 1995 | U20 | MZ | IV | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 27.77 | ŚLIWOWSKA Ewelina | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | IV | # | |||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.84 | ZYCER Magdalena | LLKS Pomorze Stargard | 1997 | U18 | ZP | I | RÓŻYCZKA Marek | Z/1011/13 | 2018 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 56.17 | KORDYKIEWICZ Marta | LLKS Pomorze Stargard | 1996 | U18 | ZP | I | B.D. ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # | , Z/1106/12 | , 2019 | ||||||||
3 | f | 1 | 50.27 | OCIEPA Barbara | LLKS Pomorze Stargard | 1997 | U18 | ZP | II | RÓŻYCZKA Marek | Z/1010/13 | 2018 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 45.32 | FUS Weronika | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 1996 | U18 | LU | III | FUS Mirosław B.D. # | Z/0454/12 | 2015 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 45.00 | MROZIK Karolina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 43.69 | WRÓBEL Angelika | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 40.67 | ŁEPKOWSKA Kinga | AZS-AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | IV | B.D. | 1 | |||||||||
8 | f | 1 | 37.68 | LATAŃSKA Joanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U18 | KP | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 35.81 | BATKO Olga | LLKS Pomorze Stargard | 1996 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 33.56 | KUMOŚ Beata | SL GKS Olsza Olszyna | 1997 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0063/13 | 2015 | 4 | |||||||
f | 1 | NM | GÓRAK Justyna | MKS Zduńska Wola | 1996 | U18 | LD | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.70 | BOSEK Agnieszka | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1993 | U23 | DS | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 43.23 | ŚLIWOWSKA Ewelina | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 36.10 | WLOKA Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U23 | OP | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 38.91 | KONIECZNA Eliza | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 20.48 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup | 1995 | U20 | OP | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.25 | CICHA Sonia | UKS Olimp Duszniki | 1996 | U18 | WP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 41.19 | SANDAK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 38.83 | JETTER Justyna | UKS Cyprianka | 1996 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/1475/12 | 2013 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 37.13 | NISZTOR Kinga | MLKL Płock | 1996 | U18 | MZ | III | NISZTOR Mirosław B.D. # | Z/0322/12 | 2023 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 36.51 | WALIGÓRA Paulina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1996 | U18 | WP | IV | PTAK Krzysztof | Z/1742/12 | 2017 | 2 | |||||||
6 | f | 1 | 34.52 | NESKA Maja | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 33.91 | KOPEĆ Anna | RLTL ZTE Radom | 1997 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 33.70 | BARAN Eryka | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 28.00 | GRUCA Emila | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.89 | BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U23 | PM | I | WALCZAK Leszek B.D. | Z/2403/11 | 2024 | 1 | |||||||
1 | f | 1 | 51.54 | MICKIEWICZ Aleksandra | LKS Polkowice # | 1995 | U20 | DS | M | |||||||||||
2 | f | 1 | 36.18 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup | 1995 | U20 | OP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 35.78 | KORPIK Julita | UKS Olimp Duszniki | 1994 | U20 | WP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 35.41 | DUDKOWSKA Roksana | LLKS Pomorze Stargard | 1995 | U20 | ZP | III | B.D. | 3 | |||||||||
5 | f | 1 | 34.51 | DROZDALSKA Kamila | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U20 | LB | III | B.D. | BEZ | |||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 24:31.15 | MOTOR Joanna | AZS UMCS Lublin # | 1994 | U20 | LU | I | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 24:52.98 | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U18 | MZ | II | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 28:17.26 | PANKOWSKA Marietta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 28:28.25 | WYSOKIŃSKA Natalia | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 29:31.25 | LASZUK Anna | MKS Żak Biała Podlaska | 1997 | U18 | LU | III | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 29:32.97 | NURKIEWICZ Daria | UKS Żaczek Połaniec # | 1996 | U18 | SK | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 30:45.63 | LICKIEWICZ Izabela | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U18 | MZ | III | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 32:07.38 | DAŃCZAK Vanessa | LLKS Osowa Sień | 1997 | U18 | LB | IV | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 32:14.04 | CECKA Patrycja | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | IV | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 32:16.29 | ZALIWKOWSKA Natalia | PLKS Gwda Piła | 1996 | U18 | WP | IV | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 10.90 | GAŁANDZIEJ Jakub | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | +0.9 | I | B.D. | 1 | |||||||
1 | 2 | e | 1 | 10.96 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -0.8 | II | |||||||||
2 | 6 | e | 1 | 11.10 | SKRZYPCZAK Robert | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1994 | U20 | WP | -0.8 | II | POLAK Mirosław # | Z/4549/11 | 2020 | 2 | |||||
2 | 4 | e | 1 | 11.23 | KRZYŻANOWSKI Krzysztof | MKS Durasan Płońsk | 1996 | U18 | MZ | +0.9 | II | |||||||||
3 | 10 | e | 1 | 11.26 | GAD Mateusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U20 | SK | -0.8 | II | |||||||||
3 | 13 | e | 1 | 11.70 | RYK Rafał | MLKS Agros Żary | 1997 | U18 | LB | +0.9 | III | |||||||||
4 | 11 | e | 1 | 11.35 | OGŁOZA Remigiusz | LKS Spartakus Pyrzyce | 1995 | U20 | ZP | -0.8 | III | KUFEL Dariusz | Z/0463/12 | 2013 | 3 | |||||
4 | 17 | e | 1 | 11.87 | RYCHLEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | +0.9 | IV | B.D. B.D. # | Z/1667/13 | 2022 | ||||||
5 | 14 | e | 1 | 11.50 | ORZEŁ Arkadiusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -0.8 | III | # | ||||||||
5 | 20 | e | 1 | 12.78 | KWIATKOWSKI Karol | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U18 | KP | +0.9 | -- | |||||||||
e | 1 | DQ | POTERUCHA Oskar | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | +0.9 | -- | |||||||||||
1 | 1 | e | 2 | 10.76 | KOPEĆ Dominik | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | +1.2 | I | GDAŃSKI Andrzej | Z/0859/11 | 2024 | MM | |||||
1 | 3 | e | 2 | 11.20 | HAMPEL Eryk | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U18 | LU | +0.3 | II | # | ||||||||
2 | 3 | e | 2 | 10.97 | TARGOŃSKI Kamil | LKS Maraton Turek | 1994 | U20 | WP | +1.2 | II | |||||||||
2 | 8 | e | 2 | 11.44 | IMOSA Konrad | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1996 | U18 | SK | +0.3 | III | PEREPICZKO Zdzisław | Z/1701/13 | 2015 | 2 | |||||
3 | 7 | e | 2 | 11.12 | JAKÓBCZYK Michał | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | +1.2 | II | B.D. # | Z/5085/11 | 2022 | M | |||||
3 | 14 | e | 2 | 11.77 | WERNER Mariusz | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | +0.3 | IV | |||||||||
4 | 9 | e | 2 | 11.25 | KAMIŃSKI Adrian | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | +1.2 | II | |||||||||
4 | 16 | e | 2 | 11.87 | MAGNUSZEWSKI Łukasz | MKS Durasan Płońsk | 1997 | U18 | MZ | +0.3 | IV | |||||||||
5 | 17 | e | 2 | 12.16 | JAREK Mateusz | MULKS MOS Sieradz | 1995 | U20 | LD | +1.2 | IV | ROSIAK Zbigniew | Z/4508/11 | 2013 | 4 | |||||
5 | 19 | e | 2 | 12.27 | CZAPIEWSKI Grzegorz | LKS Olimpic Szczecin | 1996 | U18 | ZP | +0.3 | -- | |||||||||
1 | 4 | e | 3 | 11.02 | FRANKO Patryk | LUKS Hańcza Suwałki | 1995 | U20 | PD | -1.4 | II | |||||||||
1 | 6 | e | 3 | 11.38 | FURMAŃCZYK Kacper | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U18 | DS | +1.5 | III | |||||||||
2 | 5 | e | 3 | 11.05 | MICHALSKI Mateusz | GZSN START Gorzów Wlkp. | 1987 | Sen | LB | -1.4 | II | CUCH Tadeusz # | Z/0530/17 | 2021 | 1 | |||||
2 | 7 | e | 3 | 11.43 | ŁOPOCKI Michał | MKS Unia Hrubieszów | 1996 | U18 | LU | +1.5 | III | |||||||||
3 | 8 | e | 3 | 11.21 | WOWCZENIUK Piotr | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | -1.4 | II | |||||||||
3 | 10 | e | 3 | 11.60 | BIEŃKOWSKI Wiktor | LKS Lubawa | 1997 | U18 | WN | +1.5 | III | |||||||||
4 | 12 | e | 3 | 11.35 | GIŻYŃSKI Bartosz | MKS Durasan Płońsk | 1995 | U20 | MZ | -1.4 | III | |||||||||
4 | 12 | e | 3 | 11.66 | JACENT Artur | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U18 | DS | +1.5 | III | |||||||||
5 | 13 | e | 3 | 11.42 | MILEJSKI Jakub | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -1.4 | III | B.D. | 2 | |||||||
6 | 15 | e | 3 | 11.75 | SZEWCZYK Paweł | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -1.4 | III | |||||||||
7 | 16 | e | 3 | 11.85 | JÓZEFÓW Patryk | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U20 | ZP | -1.4 | IV | |||||||||
1 | 2 | e | 4 | 11.04 | KACZOR Wojciech | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | +1.5 | II | # | ||||||||
2 | 5 | e | 4 | 11.24 | JAKUBOWIAK Kamil | MULKS MOS Sieradz | 1996 | U18 | LD | +1.5 | II | ROSIAK Zbigniew | Z/1311/12 | 2016 | 3 | |||||
3 | 9 | e | 4 | 11.48 | WOSIŃSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U18 | PM | +1.5 | III | |||||||||
4 | 11 | e | 4 | 11.62 | GUSZCZAK Jarosław | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | +1.5 | III | KACZOR Mieczysław | Z/1600/12 | 2019 | 3 | |||||
5 | 15 | e | 4 | 11.77 | WYSOTA Tomasz | MULKS MOS Sieradz | 1997 | U18 | LD | +1.5 | IV | FIRLIT Roman # | Z/1262/13 | 2015 | 4 | |||||
6 | 18 | e | 4 | 11.89 | GOŁĄBEK Wiktor | MULKS MOS Sieradz | 1997 | U18 | LD | +1.5 | IV | FIRLIT Roman # | Z/1261/13 | 2015 | BEZ | |||||
1 | f | 1 | 10.68 | GAŁANDZIEJ Jakub | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | +1.7 | I | B.D. | 1 | ||||||||
1 | f | 1 | 10.68 | KOŁODZIEJ Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1993 | U23 | WP | +1.0 | I | # | |||||||||
1 | f | 1 | 10.74 | KOPEĆ Dominik | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | +0.6 | I | GDAŃSKI Andrzej | Z/0859/11 | 2024 | MM | ||||||
2 | f | 1 | 10.94 | MICHALSKI Mateusz | GZSN START Gorzów Wlkp. | 1987 | Sen | LB | +0.6 | II | CUCH Tadeusz # | Z/0530/17 | 2021 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 10.98 | HAMPEL Eryk | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U18 | LU | +1.7 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 11.00 | SKUBINA Paweł | KS Podlasie Białystok | 1992 | U23 | PD | +1.0 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.94 | FRANKO Patryk | LUKS Hańcza Suwałki | 1995 | U20 | PD | +0.6 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.03 | KACZOR Wojciech | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | +1.7 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.34 | MACIEJEWSKI Dawid | LUKS Wieża Postomino | 1993 | U23 | ZP | +1.0 | III | ROLBIECKI Janusz B.D. # | Z/0002/12, Z/0002/12 | , 2013 | 3 | ||||||
4 | f | 1 | 10.98 | TARGOŃSKI Kamil | LKS Maraton Turek | 1994 | U20 | WP | +0.6 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.09 | JAKUBOWIAK Kamil | MULKS MOS Sieradz | 1996 | U18 | LD | +1.7 | II | ROSIAK Zbigniew | Z/1311/12 | 2016 | 3 | ||||||
4 | f | 1 | 11.38 | PAŁYS Kamil | UKS Młodzik Warszawa # | 1993 | U23 | MZ | +1.0 | III | B.D. # | |||||||||
5 | f | 1 | 10.99 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | +0.6 | II | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.17 | KRZYŻANOWSKI Krzysztof | MKS Durasan Płońsk | 1996 | U18 | MZ | +1.7 | II | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.46 | JANUSZ Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U23 | DS | +1.0 | III | B.D. | 3 | ||||||||
6 | f | 1 | 11.07 | SKRZYPCZAK Robert | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1994 | U20 | WP | +0.6 | II | POLAK Mirosław # | Z/4549/11 | 2020 | 2 | ||||||
6 | f | 1 | 11.28 | FURMAŃCZYK Kacper | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U18 | DS | +1.7 | II | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.54 | LESZCZYŃSKI Damian | MKS Agros Chełm | 1991 | U23 | LU | +1.0 | III | # | |||||||||
7 | f | 1 | 11.09 | JAKÓBCZYK Michał | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | +0.6 | II | B.D. # | Z/5085/11 | 2022 | M | ||||||
7 | f | 1 | 11.46 | ŁOPOCKI Michał | MKS Unia Hrubieszów | 1996 | U18 | LU | +1.7 | III | ||||||||||
8 | f | 1 | 11.26 | WOWCZENIUK Piotr | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | +0.6 | II | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 21.37 | KOPEĆ Dominik | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | +1.0 | M | GDAŃSKI Andrzej | Z/0859/11 | 2024 | MM | |||||
1 | s | 1 | 22.38 | KOŁODZIEJ Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1993 | U23 | WP | -0.9 | II | # | |||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.45 | HAMPEL Eryk | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U18 | LU | -0.3 | II | # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 21.76 | CIECHANOWICZ Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U20 | WP | +1.0 | I | B.D. B.D. | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 22.48 | STAŚKIEWICZ Dominik | STS Pomerania Szczecin # | 1993 | U23 | ZP | -0.9 | II | B.D. # | Z/4587/11 | 2022 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 22.53 | JAKUBOWIAK Kamil | MULKS MOS Sieradz | 1996 | U18 | LD | -0.3 | II | ROSIAK Zbigniew | Z/1311/12 | 2016 | 3 | |||||
3 | 3 | s | 1 | 21.77 | KOŁODZIEJSKI Tomasz | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U20 | DS | +1.0 | I | |||||||||
3 | s | 1 | 22.48 | SKUBINA Paweł | KS Podlasie Białystok | 1992 | U23 | PD | -0.9 | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 22.54 | KACZOR Wojciech | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | -0.3 | II | # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 22.11 | BERLIŃSKI Daniel | UKS Skoczek Władysławów | 1994 | U20 | WP | +1.0 | II | # | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 22.86 | KRZYŻANOWSKI Krzysztof | MKS Durasan Płońsk | 1996 | U18 | MZ | -0.3 | III | |||||||||
4 | s | 1 | 23.12 | MACIEJEWSKI Dawid | LUKS Wieża Postomino | 1993 | U23 | ZP | -0.9 | III | ROLBIECKI Janusz B.D. # | Z/0002/12, Z/0002/12 | , 2013 | 3 | ||||||
5 | 6 | s | 1 | 22.29 | HŁADUNIUK Patryk | MLKS Lubusz Barlinek # | 1995 | U20 | ZP | +1.0 | II | SZYMANIAK Wojciech # | Z/3826/11 | 2019 | M | |||||
5 | 7 | s | 1 | 23.13 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | -0.3 | III | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | |||||
5 | s | 1 | 24.04 | BRZUSZEK Artur | SKB Kraśnik | 1993 | U23 | LU | -0.9 | -- | ||||||||||
6 | 13 | s | 1 | 22.81 | KAWKA Oktawian | KS Agros Zamość | 1994 | U20 | LU | +1.0 | III | |||||||||
s | 1 | DNF | WIĘCŁAW Kacper | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U18 | DS | -0.3 | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | GAJDA Marcin | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U23 | PK | -0.9 | -- | |||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 22.12 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -0.3 | II | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 22.81 | SUDOŁ Krystian | LUKS Orneta | 1996 | U18 | WN | +0.4 | III | |||||||||
2 | 7 | s | 2 | 22.66 | KAMIŃSKI Adrian | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | -0.3 | II | |||||||||
2 | 8 | s | 2 | 23.19 | ŁOPOCKI Michał | MKS Unia Hrubieszów | 1996 | U18 | LU | +0.4 | III | |||||||||
3 | 8 | s | 2 | 22.69 | GULCZYŃSKI Bartosz | LKS Olimpic Szczecin | 1995 | U20 | ZP | -0.3 | II | BINDASZEWSKA Hanna B.D. | Z/4582/11 | 2014 | 3 | |||||
3 | 11 | s | 2 | 23.28 | BALCEREK Kamil | UMLKS Pegaz Opoczno | 1996 | U18 | LD | +0.4 | III | |||||||||
4 | 11 | s | 2 | 22.77 | GAD Mateusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U20 | SK | -0.3 | II | |||||||||
4 | 12 | s | 2 | 23.43 | MARGOL Arkadiusz | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | +0.4 | III | # | ||||||||
5 | 13 | s | 2 | 23.52 | BIEŃKOWSKI Wiktor | LKS Lubawa | 1997 | U18 | WN | +0.4 | III | |||||||||
6 | 15 | s | 2 | 23.64 | PIRSZ Jakub | PLKS Gwda Piła | 1996 | U18 | WP | +0.4 | IV | |||||||||
s | 2 | DQ | TARGOŃSKI Kamil | LKS Maraton Turek | 1994 | U20 | WP | -0.3 | -- | |||||||||||
1 | 10 | s | 3 | 22.76 | JAKÓBCZYK Michał | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | -0.1 | II | B.D. # | Z/5085/11 | 2022 | M | |||||
1 | 10 | s | 3 | 23.23 | POTERUCHA Oskar | KS Agros Zamość | 1997 | U18 | LU | +1.0 | III | |||||||||
2 | 12 | s | 3 | 22.79 | SŁUPSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | -0.1 | II | |||||||||
2 | 16 | s | 3 | 23.75 | NEUMANN Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | +1.0 | IV | # | ||||||||
3 | 14 | s | 3 | 22.95 | CHMIELNICKI Jakub | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | -0.1 | III | B.D. | BEZ | |||||||
3 | 19 | s | 3 | 23.90 | MAGNUSZEWSKI Łukasz | MKS Durasan Płońsk | 1997 | U18 | MZ | +1.0 | IV | |||||||||
4 | 17 | s | 3 | 23.32 | ŻUKOWSKI Kamil | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | -0.1 | III | B.D. # | 2 | |||||||
4 | 21 | s | 3 | 24.19 | OSSOWSKI Marek | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | +1.0 | IV | |||||||||
5 | 18 | s | 3 | 23.39 | ORZEŁ Arkadiusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -0.1 | III | # | ||||||||
5 | 23 | s | 3 | 25.00 | WYSOTA Tomasz | MULKS MOS Sieradz | 1997 | U18 | LD | +1.0 | -- | FIRLIT Roman # | Z/1262/13 | 2015 | 4 | |||||
1 | 15 | s | 4 | 22.96 | ZACHCIAŁ Adrian | MKL Szczecin # | 1995 | U20 | ZP | +1.3 | III | B.D. # | 3 | |||||||
1 | 14 | s | 4 | 23.63 | JACENT Artur | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U18 | DS | -0.1 | IV | |||||||||
2 | 19 | s | 4 | 23.47 | GRUCHOT Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | +1.3 | III | |||||||||
2 | 17 | s | 4 | 23.78 | PAWŁOWSKI Patryk | LKS MOSiR Sieradz # | 1997 | U18 | LD | -0.1 | IV | GABRYSIAK Marcin # | Z/1260/13 | 2023 | 1 | |||||
3 | 21 | s | 4 | 23.58 | SZEWCZYK Paweł | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | +1.3 | III | |||||||||
3 | 18 | s | 4 | 23.84 | WERNER Mariusz | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | -0.1 | IV | |||||||||
4 | 22 | s | 4 | 23.63 | OGŁOZA Remigiusz | LKS Spartakus Pyrzyce | 1995 | U20 | ZP | +1.3 | IV | KUFEL Dariusz | Z/0463/12 | 2013 | 3 | |||||
4 | 20 | s | 4 | 24.05 | HANTKIEWICZ Patryk | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U18 | WP | -0.1 | IV | |||||||||
5 | 23 | s | 4 | 23.76 | CHOJNOWSKI Karol | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | +1.3 | IV | |||||||||
1 | 9 | s | 5 | 22.71 | KRAKÓWKA Konrad | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | +0.5 | II | |||||||||
1 | 6 | s | 5 | 23.02 | IMOSA Konrad | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1996 | U18 | SK | +0.6 | III | PEREPICZKO Zdzisław | Z/1701/13 | 2015 | 2 | |||||
2 | 16 | s | 5 | 23.13 | MILEJSKI Jakub | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | +0.5 | III | B.D. | 2 | |||||||
2 | 9 | s | 5 | 23.23 | GUSZCZAK Jarosław | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | +0.6 | III | KACZOR Mieczysław | Z/1600/12 | 2019 | 3 | |||||
3 | 20 | s | 5 | 23.48 | KAJETANEK Piotr | MLKS Ostróda | 1995 | U20 | WN | +0.5 | III | |||||||||
3 | 22 | s | 5 | 24.41 | SAWICKI Kacper | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | +0.6 | -- | |||||||||
4 | 24 | s | 5 | 23.88 | NAPIERAŁA Bartosz | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U20 | DS | +0.5 | IV | |||||||||
4 | 24 | s | 5 | 25.42 | KWIATKOWSKI Karol | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U18 | KP | +0.6 | -- | |||||||||
5 | 25 | s | 5 | 24.54 | KOBEL Wojciech | CWKS Resovia Rzeszów # | 1995 | U20 | PK | +0.5 | -- | |||||||||
5 | 25 | s | 5 | 25.95 | CZAPIEWSKI Grzegorz | LKS Olimpic Szczecin | 1996 | U18 | ZP | +0.6 | -- | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 47.93 | CIECHANOWICZ Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U20 | WP | I | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
1 | 1 | s | 1 | 49.23 | KAPAŁA Dawid | WKS Śląsk Wrocław # | 1997 | U18 | DS | II | ||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.13 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | II | JUNIEWICZ Jakub B.D. | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 48.77 | HŁADUNIUK Patryk | MLKS Lubusz Barlinek # | 1995 | U20 | ZP | II | SZYMANIAK Wojciech # | Z/3826/11 | 2019 | M | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 49.50 | SUDOŁ Krystian | LUKS Orneta | 1996 | U18 | WN | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 51.91 | JANUSZEWSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok | 1993 | U23 | PD | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 49.29 | BERLIŃSKI Daniel | UKS Skoczek Władysławów | 1994 | U20 | WP | II | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 49.73 | DALECKI Mateusz | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 52.65 | FILIPIAK Konrad | LKS Pomorze Stargard | 1993 | U23 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew | Z/4519/11 | 2013 | 3 | ||||||
4 | 5 | s | 1 | 49.84 | ZACHCIAŁ Adrian | MKL Szczecin # | 1995 | U20 | ZP | II | B.D. # | 3 | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 50.66 | KULIGA Marcin | KKB MOSiR Krosno # | 1997 | U18 | PK | III | SOCHA Tomasz B.D. | Z/0509/13 | 2020 | 2 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 54.10 | BRZUSZEK Artur | SKB Kraśnik | 1993 | U23 | LU | -- | ||||||||||
5 | 7 | s | 1 | 49.94 | SŁUPSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | II | ||||||||||
5 | 8 | s | 1 | 50.72 | TUDOROW Arkadiusz | ZLKL Zielona Góra | 1996 | U18 | LB | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 54.28 | MAJECKI Robert | UKSM Ekipa Bielachy Kielce # | 1993 | U23 | SK | -- | BIELACHA Maciej # | Z/0294/12 | 2024 | |||||||
6 | 28 | s | 1 | 55.61 | KUBIAK Mateusz | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 56.55 | DUDEK Szymon | LKB Rudnik | 1991 | U23 | SK | -- | B.D. | Z/0263/13 | 2024 | BEZ | ||||||
1 | 4 | s | 2 | 49.39 | GULCZYŃSKI Bartosz | LKS Olimpic Szczecin | 1995 | U20 | ZP | II | BINDASZEWSKA Hanna B.D. | Z/4582/11 | 2014 | 3 | ||||||
1 | 4 | s | 2 | 50.07 | BALCEREK Kamil | UMLKS Pegaz Opoczno | 1996 | U18 | LD | II | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 49.93 | KAJETANEK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | II | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 50.69 | SWITEK Paweł | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U18 | SK | III | ||||||||||
3 | 9 | s | 2 | 50.53 | BEDNARZ Patryk | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1994 | U20 | MA | III | B.D. OSTROWSKA Justyna | , Z/2032/11 | , 2023 | |||||||
3 | 7 | s | 2 | 50.70 | MAŃCZAK Karol | UKS Przełaj Żerków | 1997 | U18 | WP | III | # | |||||||||
4 | 10 | s | 2 | 50.63 | CISZEWSKI Paweł | WMLKS Pomorze Stargard # | 1995 | U20 | ZP | III | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 51.29 | WOJTALA Wojciech Stanisław | LKS Spartakus Pyrzyce | 1996 | U18 | ZP | III | B.D. KUFEL Dariusz | , Z/0522/13 | , 2013 | 3 | ||||||
5 | 11 | s | 2 | 50.96 | DRZEWIECKI Marcin | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U20 | LB | III | ||||||||||
5 | 11 | s | 2 | 51.77 | WALCZAK Artur | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | III | ||||||||||
1 | 8 | s | 3 | 50.48 | ŻUKOWSKI Kamil | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | II | B.D. # | 2 | ||||||||
1 | 12 | s | 3 | 51.83 | NEUMANN Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | III | # | |||||||||
2 | 12 | s | 3 | 51.21 | KAJETANEK Piotr | MLKS Ostróda | 1995 | U20 | WN | III | ||||||||||
2 | 14 | s | 3 | 51.88 | WIĘCEK Mateusz | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław # | Z/0021/12 | 2014 | 3 | ||||||
3 | 13 | s | 3 | 51.82 | NAPIERAŁA Bartosz | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U20 | DS | III | ||||||||||
3 | 18 | s | 3 | 52.58 | RDZANEK Norbert | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | III | ||||||||||
4 | 14 | s | 3 | 52.77 | LUDWIG Sebastian | LUKS Podium Kup | 1995 | U20 | OP | IV | ||||||||||
1 | 10 | s | 4 | 51.72 | STĘPNIAK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 1996 | U18 | LD | III | ||||||||||
1 | s | 4 | 52.63 | GÓRSKI Artur | LKS Olimpic Szczecin | 1994 | U20 | ZP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | 13 | s | 4 | 51.85 | PIRSZ Jakub | PLKS Gwda Piła | 1996 | U18 | WP | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 53.33 | CHOJNOWSKI Karol | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | IV | |||||||||||
3 | 15 | s | 4 | 51.94 | MOLIN Michał | UMLKS Pegaz Opoczno | 1996 | U18 | LD | III | B.D. | 3 | ||||||||
3 | s | 4 | 56.31 | WODZYŃSKI Artur | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
4 | 16 | s | 4 | 52.35 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | III | ||||||||||
5 | 17 | s | 4 | 52.49 | KUPCZAK Aleksander | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1997 | U18 | OP | III | B.D. # | |||||||||
6 | 21 | s | 4 | 54.33 | JACNIAK Marcin | SKB Kraśnik | 1997 | U18 | LU | IV | ||||||||||
1 | 22 | s | 5 | 54.72 | PIWKO Bartłomiej | KS Agros Zamość # | 1997 | U18 | LU | IV | ||||||||||
2 | 24 | s | 5 | 54.80 | ZAMIELA Jarosław | WMLKS Pomorze Stargard # | 1997 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 25 | s | 6 | 54.97 | KOŁOSOWSKI Sebastian | LKS Lubusz Słubice | 1997 | U18 | LB | -- | ||||||||||
2 | 26 | s | 6 | 54.99 | BŁASZCZYKIEWICZ Maksymilian | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | -- | ||||||||||
3 | 29 | s | 6 | 55.76 | WÓJCIK Mateusz | MLUKS Tarnów | 1997 | U18 | MA | -- | ||||||||||
1 | 19 | s | 7 | 52.92 | LEWANDOWSKI Jakub | LKS Lubusz Słubice | 1997 | U18 | LB | IV | ||||||||||
2 | 20 | s | 7 | 53.86 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | IV | ||||||||||
3 | 23 | s | 7 | 54.76 | RYCHLEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | B.D. B.D. # | Z/1667/13 | 2022 | |||||||
4 | 27 | s | 7 | 55.54 | KIJEK Tomasz | ZLKL Zielona Góra | 1996 | U18 | LB | -- | ||||||||||
5 | 30 | s | 7 | 56.53 | HERBUT Eryk | ZLKL Zielona Góra | 1996 | U18 | LB | -- | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:52.61 | PIOTROWICZ Patryk | PLKS Gwda Piła | 1994 | U20 | WP | II | ||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:55.73 | KACZAN Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U23 | SL | II | # | |||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:56.31 | KULIGA Marcin | KKB MOSiR Krosno # | 1997 | U18 | PK | II | SOCHA Tomasz B.D. | Z/0509/13 | 2020 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:53.28 | KAJETANEK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:56.34 | KACZMAREK Mateusz | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U18 | KP | II | RUDNIK Damian | Z/0819/12 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:56.71 | ZACHARCZUK Albin | MKS Unia Hrubieszów | 1993 | U23 | LU | II | B.D. # | Z/0513/17 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:53.61 | BZOWY Patryk | UKS Przełaj Żerków | 1995 | U20 | WP | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:58.03 | GRODZKI Dawid | UKS Achilles Leszno | 1996 | U18 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:58.27 | FILIPIAK Konrad | LKS Pomorze Stargard | 1993 | U23 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew | Z/4519/11 | 2013 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:54.42 | MUSIOŁ Bartosz | ZLKL Zielona Góra | 1994 | U20 | LB | II | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:58.68 | JANOWSKI Filip | MKL Szczecin # | 1991 | U23 | ZP | III | B.D. B.D. B.D. # | 2 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:58.94 | GOŁĄB Łukasz | UMLKS START Wieruszów # | 1996 | U18 | LD | III | URBANIAK Jarosław | Z/0877/12 | BEZ | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:54.80 | FONAŁ Filip | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 1995 | U20 | DS | II | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:58.87 | JANUSZEWSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok | 1993 | U23 | PD | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:59.22 | SOBOLEWSKI Michał | KS Agros Zamość # | 1996 | U18 | LU | III | B.D. | Z/0857/12 | 2017 | BEZ | ||||||
6 | 9 | s | 1 | 1:58.71 | GAŁKOWSKI Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:59.31 | BEDNAREK Radosław | LUKS Boguszyce | 1997 | U18 | LD | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:06.38 | MAJECKI Robert | UKSM Ekipa Bielachy Kielce # | 1993 | U23 | SK | -- | BIELACHA Maciej # | Z/0294/12 | 2024 | |||||||
7 | 10 | s | 1 | 1:58.85 | WARZOCHA Adrian | MLKS Sokół Lubin | 1994 | U20 | DS | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:59.34 | LEWANDOWSKI Jakub | LKS Lubusz Słubice | 1997 | U18 | LB | III | ||||||||||
8 | 11 | s | 1 | 1:59.35 | CIECIERSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U20 | PM | III | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:59.68 | DZIAŁOSZEK Dawid | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0061/13 | 2015 | 3 | ||||||
9 | 11 | s | 1 | 2:02.65 | MIKOŁAJCZAK Piotr | UKS Czwórka Kościan # | 1996 | U18 | WP | IV | B.D. MIKOŁAJCZAK Piotr # | , Z/0574/13 | , 2021 | |||||||
10 | 15 | s | 1 | 2:05.71 | WIĘCEK Mateusz | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | IV | CHORZĘPA Przemysław # | Z/0021/12 | 2014 | 3 | ||||||
11 | 16 | s | 1 | 2:06.29 | KELMER Paweł | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | IV | ||||||||||
s | 1 | DNF | KUC Sławomir | RKS Łódź # | 1996 | U18 | LD | -- | ||||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 1:57.47 | CISZEWSKI Paweł | WMLKS Pomorze Stargard # | 1995 | U20 | ZP | III | ||||||||||
1 | 9 | s | 2 | 2:02.16 | OLEJNICZAK Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1997 | U18 | MA | IV | CZYŻ Radosław B.D. B.D. # | Z/0056/13 | 2024 | |||||||
2 | 7 | s | 2 | 1:57.66 | MUCHA Piotr | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U20 | LB | III | ||||||||||
2 | 10 | s | 2 | 2:02.53 | SURMA Krystian | SSR Olimp Strawczyn | 1997 | U18 | SK | IV | B.D. NIWIŃSKI Aleksander # | , Z/0053/13 | , 2017 | 2 | ||||||
3 | 8 | s | 2 | 1:58.07 | WYRZYKIEWICZ Adrian | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | III | B.D. | |||||||||
3 | 12 | s | 2 | 2:03.03 | SUSZCZEWSKI Marcin | WKS Śląsk Wrocław # | 1996 | U18 | DS | IV | ||||||||||
4 | 13 | s | 2 | 2:03.06 | JACNIAK Marcin | SKB Kraśnik | 1997 | U18 | LU | IV | ||||||||||
4 | 12 | s | 2 | 2:03.12 | POPKO Miłosz | SL Olimpia Poznań # | 1994 | U20 | WP | IV | ||||||||||
5 | 14 | s | 2 | 2:03.73 | FLORCZYŃSKI Łukasz | SKS Sokół Malbork | 1996 | U18 | PM | IV | GODLEWSKI Łukasz SAJKOWSKI Norbert | Z/1629/12, Z/1629/12 | , 2014 | BEZ | ||||||
5 | 13 | s | 2 | 2:03.93 | PASIK Łukasz | MLKS Ostróda | 1995 | U20 | WN | IV | ||||||||||
6 | 14 | s | 2 | 2:06.23 | KOSIŃSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U20 | PM | IV | ||||||||||
6 | 17 | s | 2 | 2:07.46 | MAJDZIŃSKI Konrad | WMLKS Pomorze Stargard # | 1997 | U18 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1600/13 | 2024 | 3 | ||||||
7 | 18 | s | 2 | 2:07.99 | TOMIAK Mirosław | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1996 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0822/12 | 2014 | BEZ | ||||||
7 | 15 | s | 2 | 2:11.18 | WODZYŃSKI Artur | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U20 | WN | -- | ||||||||||
8 | 19 | s | 2 | 2:10.19 | MIELEWCZYK Dawid | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U18 | PM | -- | ||||||||||
9 | 20 | s | 2 | 2:18.39 | PIWKO Bartłomiej | KS Agros Zamość # | 1997 | U18 | LU | -- | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:54.55 | KACZAN Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U23 | SL | II | # | |||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:57.12 | PIOTROWICZ Patryk | PLKS Gwda Piła | 1994 | U20 | WP | II | ||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:58.50 | BORKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | II | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # | , Z/0185/13 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:55.21 | SZYMANOWSKI Krzysztof | UKS Czwórka Kościan # | 1993 | U23 | WP | II | B.D. MIKOŁAJCZAK Piotr # | , Z/1454/11 | , 2021 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:58.20 | WASILEWSKI Krzysztof | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | II | B.D. B.D. # | Z/4107/11 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:02.73 | KUC Sławomir | RKS Łódź # | 1996 | U18 | LD | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:56.10 | DROBNIK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U23 | OP | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:58.57 | WARZOCHA Adrian | MLKS Sokół Lubin | 1994 | U20 | DS | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:05.20 | GRODZKI Dawid | UKS Achilles Leszno | 1996 | U18 | WP | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:00.46 | BZOWY Patryk | UKS Przełaj Żerków | 1995 | U20 | WP | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:01.57 | JANOWSKI Filip | MKL Szczecin # | 1991 | U23 | ZP | II | B.D. B.D. B.D. # | 2 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:05.40 | JOST Zbigniew | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U18 | PM | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:01.23 | KUŚMIERZ Aleksander | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | II | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:02.06 | JASTRZĘBSKI Kamil | Ducla Academy Warszawa # | 1992 | U23 | MZ | III | B.D. DUKLANOWSKI Hubert # | , Z/0700/11 | , 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:05.93 | SURMA Krystian | SSR Olimp Strawczyn | 1997 | U18 | SK | III | B.D. NIWIŃSKI Aleksander # | , Z/0053/13 | , 2017 | 2 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:01.96 | POLAKOWSKI Paweł | OKLA Ostrołęka | 1995 | U20 | MZ | II | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:03.61 | WOSTAL Aleksander | LLKS Osowa Sień # | 1992 | U23 | LB | III | ORŁOWSKI Andrzej B.D. | Z/2297/11 | 2016 | 3 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:06.55 | GOŁĄB Łukasz | UMLKS START Wieruszów # | 1996 | U18 | LD | III | URBANIAK Jarosław | Z/0877/12 | BEZ | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:03.91 | FONAŁ Filip | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 1995 | U20 | DS | III | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:07.32 | SOBOLEWSKI Michał | KS Agros Zamość # | 1996 | U18 | LU | III | B.D. | Z/0857/12 | 2017 | BEZ | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:20.30 | POTOK Daniel | ULKS Lipinki | 1993 | U23 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:04.32 | MUCHA Piotr | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U20 | LB | III | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:07.51 | RZESZOWSKI Marcin | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1996 | U18 | SK | III | # | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:05.20 | PIWOWARCZYK Wojciech | WMLKS Pomorze Stargard # | 1994 | U20 | ZP | III | B.D. PIWOWARCZYK Wojciech # | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:09.33 | DZIAŁOSZEK Dawid | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0061/13 | 2015 | 3 | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:05.65 | HALCZAK Szymon | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | III | # | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:09.51 | BANASZKIEWICZ Jakub | LKS Vectra Włocławek | 1996 | U18 | KP | III | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 4:08.50 | KNAP Szczepan | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | III | ||||||||||
11 | 21 | s | 1 | 4:25.81 | OLSZAK Tobiasz | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1996 | U18 | LD | -- | ||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 4:08.86 | GARSKI Dawid | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | III | GARSKI Dawid # | Z/0360/13 | 2024 | |||||||
13 | 13 | s | 1 | 4:13.17 | SMĘDOWSKI Paweł | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1994 | U20 | PK | IV | LASSOTA Lesław B.D. # | Z/2486/11 | 2021 | 2 | ||||||
14 | 14 | s | 1 | 4:15.36 | PASIK Łukasz | MLKS Ostróda | 1995 | U20 | WN | IV | ||||||||||
15 | 15 | s | 1 | 4:16.44 | ZABIELSKI Krzysztof | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | IV | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | ||||||||
16 | 16 | s | 1 | 4:21.02 | LASZCZOWSKI Dawid | LLKS Osowa Sień | 1995 | U20 | LB | IV | ||||||||||
17 | 17 | s | 1 | 4:41.03 | LUBAŚ Tomasz | MLKS Sokół Lubin | 1994 | U20 | DS | -- | ||||||||||
1 | 11 | s | 2 | 4:16.78 | TROJANOWSKI Mariusz | MLUKS Tarnów | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
2 | 12 | s | 2 | 4:17.19 | GROCH Paweł | KS Agros Zamość | 1996 | U18 | LU | IV | ||||||||||
3 | 13 | s | 2 | 4:17.25 | KUBACZYK Marcin | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1997 | U18 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0507/13 | 2014 | 4 | ||||||
4 | 14 | s | 2 | 4:18.33 | BEDNAREK Radosław | LUKS Boguszyce | 1997 | U18 | LD | IV | ||||||||||
5 | 15 | s | 2 | 4:20.43 | MAJDZIŃSKI Konrad | WMLKS Pomorze Stargard # | 1997 | U18 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1600/13 | 2024 | 3 | ||||||
6 | 16 | s | 2 | 4:21.42 | GZEŚKÓW Wojciech | GLKS Świdnica | 1997 | U18 | DS | IV | MYDŁOWSKI Ryszard | Z/0783/13 | 2016 | 3 | ||||||
7 | 17 | s | 2 | 4:21.87 | JAMROZ Michał | LKS Znicz Biłgoraj | 1997 | U18 | LU | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | 18 | s | 2 | 4:22.48 | MIKOŁAJEWSKI Michał | LUKS Boguszyce | 1996 | U18 | LD | -- | ||||||||||
9 | 19 | s | 2 | 4:24.05 | DOLINA Dariusz | LKS Znicz Biłgoraj | 1997 | U18 | LU | -- | ||||||||||
10 | 20 | s | 2 | 4:24.46 | MIELEWCZYK Dawid | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8:29.04 | SZYMANOWSKI Krzysztof | UKS Czwórka Kościan # | 1993 | U23 | WP | II | B.D. MIKOŁAJCZAK Piotr # | , Z/1454/11 | , 2021 | |||||||
1 | s | 1 | 8:42.11 | BORKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | II | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # | , Z/0185/13 | , 2024 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 8:29.65 | WASILEWSKI Krzysztof | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | II | B.D. B.D. # | Z/4107/11 | 2024 | 2 | ||||||
2 | s | 1 | 9:01.06 | SATOR Damian | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1996 | U18 | SK | III | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0850/12 | 2019 | 3 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 8:32.70 | DROBNIK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U23 | OP | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 9:12.29 | PIEKIELNY Norbert | UKS Sokół Żmigród # | 1996 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 8:32.90 | JASTRZĘBSKI Kamil | Ducla Academy Warszawa # | 1992 | U23 | MZ | II | B.D. DUKLANOWSKI Hubert # | , Z/0700/11 | , 2024 | |||||||
4 | s | 1 | 9:15.51 | WILK Mikołaj | UMLKS Pegaz Opoczno | 1996 | U18 | LD | IV | |||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 8:33.70 | KUŚMIERZ Aleksander | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | II | # | |||||||||
5 | s | 1 | 9:19.03 | JAMROZ Michał | LKS Znicz Biłgoraj | 1997 | U18 | LU | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 8:35.78 | SIERŻĘGA Jakub | UKS Trójka Sandomierz | 1995 | U20 | SK | II | MIREK Andrzej | Z/4340/11 | 2014 | 4 | ||||||
6 | s | 1 | 9:19.84 | RZESZOWSKI Marcin | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1996 | U18 | SK | IV | # | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 8:39.80 | PIWOWARCZYK Wojciech | WMLKS Pomorze Stargard # | 1994 | U20 | ZP | II | B.D. PIWOWARCZYK Wojciech # | |||||||||
7 | s | 1 | 9:24.21 | KUBACZYK Marcin | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1997 | U18 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0507/13 | 2014 | 4 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 8:45.62 | KNAP Szczepan | KS Agros Zamość | 1995 | U20 | LU | III | ||||||||||
8 | s | 1 | 9:24.83 | GROCH Paweł | KS Agros Zamość | 1996 | U18 | LU | IV | |||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 8:46.10 | WOSTAL Aleksander | LLKS Osowa Sień # | 1992 | U23 | LB | III | ORŁOWSKI Andrzej B.D. | Z/2297/11 | 2016 | 3 | ||||||
9 | s | 1 | 9:34.90 | OLSZAK Tobiasz | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1996 | U18 | LD | IV | |||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 8:52.25 | MATUSZCZAK Rafał | LLKS Osowa Sień | 1994 | U20 | LB | III | ORŁOWSKI Andrzej | Z/1807/11 | 2024 | 1 | ||||||
10 | s | 1 | 9:40.85 | DOLINA Dariusz | LKS Znicz Biłgoraj | 1997 | U18 | LU | IV | |||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 8:52.42 | GARSKI Dawid | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | III | GARSKI Dawid # | Z/0360/13 | 2024 | |||||||
11 | s | 1 | 9:42.42 | PILICHOWSKI Daniel | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U18 | DS | IV | |||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 8:56.24 | SMĘDOWSKI Paweł | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1994 | U20 | PK | III | LASSOTA Lesław B.D. # | Z/2486/11 | 2021 | 2 | ||||||
12 | s | 1 | 9:53.59 | HADRYŚ Dawid | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 8:56.48 | HALCZAK Szymon | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | III | # | |||||||||
13 | s | 1 | 9:57.52 | CELAK Mateusz | MKL Szczecin # | 1996 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||
14 | 14 | s | 1 | 8:56.91 | CZYŻ Michał | MLKS Sparta Złotów | 1991 | U23 | WP | III | KOWALSKI Dariusz | Z/1946/12 | 2014 | 3 | ||||||
14 | s | 1 | 9:58.48 | MIKOŁAJEWSKI Michał | LUKS Boguszyce | 1996 | U18 | LD | IV | |||||||||||
15 | 15 | s | 1 | 9:02.80 | ŻYCHSKI Marcin | UKS Wiking Rychnowy | 1994 | U20 | PM | III | ||||||||||
16 | 16 | s | 1 | 9:21.85 | LASZCZOWSKI Dawid | LLKS Osowa Sień | 1995 | U20 | LB | IV | ||||||||||
17 | 17 | s | 1 | 9:23.12 | GRZYWIŃSKI Wojciech | LKS Zantyr Sztum | 1994 | U20 | PM | IV | ||||||||||
18 | 18 | s | 1 | 9:48.30 | POTOK Daniel | ULKS Lipinki | 1993 | U23 | MA | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | KAWECKI Kasjan | LKS Olimpic Szczecin | 1996 | U18 | ZP | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | DOLINA Daniel | LKS Znicz Biłgoraj | 1996 | U18 | LU | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | CZAPIEWSKI Konrad | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 14.18 | SUPROŃ Paweł | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | +0.4 | II | B.D. | 2 | |||||||
2 | 5 | e | 1 | 14.75 | KONDYCKI Paweł | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | +0.4 | II | B.D. | 2 | |||||||
3 | 7 | e | 1 | 14.98 | PALICKI Maciej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | +0.4 | II | KACZOR Mieczysław # | Z/0931/12 | 2021 | 1 | |||||
4 | 12 | e | 1 | 15.42 | MORDYL Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | +0.4 | III | GIZA Andrzej # | Z/0696/12 | 2021 | M | |||||
5 | 16 | e | 1 | 15.83 | WILCZYŃSKI Szymon | niest. Bydgoszcz # | 1997 | U18 | KP | +0.4 | IV | KASZEWSKI Tomasz # | BEZ | |||||||
6 | 17 | e | 1 | 15.88 | HERBUT Eryk | ZLKL Zielona Góra | 1996 | U18 | LB | +0.4 | IV | |||||||||
7 | 18 | e | 1 | 16.35 | WŁODARCZYK Filip | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | +0.4 | IV | B.D. | 3 | |||||||
1 | 3 | e | 2 | 14.34 | GUL Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | +0.4 | II | |||||||||
2 | 8 | e | 2 | 15.10 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | +0.4 | III | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | |||||
3 | 10 | e | 2 | 15.20 | MUTWIL Hubert | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | +0.4 | III | |||||||||
4 | 11 | e | 2 | 15.35 | GIŻYCKI Łukasz | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U18 | ZP | +0.4 | III | # | ||||||||
5 | 13 | e | 2 | 15.67 | ZAPARTY Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | +0.4 | III | B.D. | 2 | |||||||
6 | 19 | e | 2 | 16.92 | CEBINKA Kamil | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U18 | DS | +0.4 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 3 | 14.17 | AMBROŻY Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | +2.0 | II | # | ||||||||
2 | 4 | e | 3 | 14.67 | MIŚKIEWICZ Michał | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | +2.0 | II | |||||||||
3 | 6 | e | 3 | 14.88 | LIS Dawid | MKS Durasan Płońsk | 1996 | U18 | MZ | +2.0 | II | |||||||||
4 | 9 | e | 3 | 15.18 | SKORUPSKI Robert | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | +2.0 | III | |||||||||
5 | 14 | e | 3 | 15.78 | CZEPULONIS Krzysztof | LKS Olimpic Szczecin | 1997 | U18 | ZP | +2.0 | IV | |||||||||
6 | 15 | e | 3 | 15.79 | RAJFUR Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | +2.0 | IV | |||||||||
1 | f | 1 | 14.16 | AMBROŻY Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | +1.1 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 14.18 | GUL Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | +1.1 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 14.33 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | +1.1 | II | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | ||||||
4 | f | 1 | 14.57 | MIŚKIEWICZ Michał | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | +1.1 | II | ||||||||||
5 | f | 1 | 14.66 | PALICKI Maciej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | +1.1 | II | KACZOR Mieczysław # | Z/0931/12 | 2021 | 1 | ||||||
6 | f | 1 | 14.79 | KONDYCKI Paweł | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | +1.1 | II | B.D. | 2 | ||||||||
7 | f | 1 | 15.05 | LIS Dawid | MKS Durasan Płońsk | 1996 | U18 | MZ | +1.1 | III | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.88 | KOŁODZIEJSKI Tomasz | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U20 | DS | +1.5 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 14.19 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | +1.5 | I | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | |||||||
3 | f | 1 | 14.28 | FRĄCZEK Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U20 | KP | +1.5 | I | B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz | |||||||||
4 | f | 1 | 14.53 | CHMIELNICKI Jakub | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | +1.5 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | f | 1 | 15.18 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | +1.5 | II | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | |||||||
6 | f | 1 | 15.57 | SOBIERAJSKI Błażej | UKS Achilles Leszno | 1995 | U20 | WP | +1.5 | II | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.90 | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek # | 1993 | U23 | ZP | +2.3 | I | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/1798/11 | 2021 | |||||||
2 | f | 1 | 15.94 | STAŚKIEWICZ Dominik | STS Pomerania Szczecin # | 1993 | U23 | ZP | +2.3 | III | B.D. # | Z/4587/11 | 2022 | |||||||
3 | f | 1 | 20.07 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | +2.3 | -- | JUNIEWICZ Jakub B.D. | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 54.42 | LIS Dawid | MKS Durasan Płońsk | 1996 | U18 | MZ | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 54.51 | SZCZUDLIŃSKI Artur | LIUKS Kruszwica | 1996 | U18 | KP | II | LUZAK Andrzej | Z/1456/12 | 2013 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 55.51 | MORDYL Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | II | GIZA Andrzej # | Z/0696/12 | 2021 | M | ||||||
4 | 7 | s | 1 | 57.62 | WILCZYŃSKI Szymon | niest. Bydgoszcz # | 1997 | U18 | KP | III | KASZEWSKI Tomasz # | BEZ | ||||||||
5 | 9 | s | 1 | 58.09 | MIŚKIEWICZ Michał | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | III | ||||||||||
5 | s | 1 | DQ | GUL Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 56.14 | ZAPARTY Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | III | B.D. | 2 | ||||||||
2 | 5 | s | 2 | 57.43 | PALICKI Maciej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U18 | WP | III | KACZOR Mieczysław # | Z/0931/12 | 2021 | 1 | ||||||
3 | 6 | s | 2 | 57.46 | CZEPULONIS Krzysztof | LKS Olimpic Szczecin | 1997 | U18 | ZP | III | ||||||||||
4 | 8 | s | 2 | 57.69 | HANTKIEWICZ Patryk | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U18 | WP | III | ||||||||||
5 | 13 | s | 2 | 59.18 | PAWŁOWSKI Patryk | LKS MOSiR Sieradz # | 1997 | U18 | LD | IV | GABRYSIAK Marcin # | Z/1260/13 | 2023 | 1 | ||||||
1 | 10 | s | 3 | 58.66 | PASZKOWSKI Paweł | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | IV | ||||||||||
2 | 11 | s | 3 | 58.85 | POLAŃSKI Robert | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | IV | ||||||||||
3 | 12 | s | 3 | 59.04 | MAŃCZAK Karol | UKS Przełaj Żerków | 1997 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
4 | 14 | s | 3 | 60.52 | WŁODARCZYK Filip | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | IV | B.D. | 3 | ||||||||
5 | 15 | s | 3 | 62.30 | WISZ Mateusz | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | -- | # | |||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 54.60 | STODOLNY Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 54.91 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | II | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 55.55 | GOSS Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | II | B.D. | 2 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 56.59 | NIŹNIK Daniel | LKS Olimpic Szczecin | 1995 | U20 | ZP | III | BINDASZEWSKA Hanna | Z/4454/11 | 2015 | 2 | ||||||
5 | 7 | s | 1 | 58.11 | BEDNARZ Patryk | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1994 | U20 | MA | III | B.D. OSTROWSKA Justyna | , Z/2032/11 | , 2023 | |||||||
1 | 5 | s | 2 | 57.09 | SOBIERAJSKI Błażej | UKS Achilles Leszno | 1995 | U20 | WP | III | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 57.17 | GRUCHOT Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | III | ||||||||||
3 | 8 | s | 2 | 58.66 | LUDWIG Sebastian | LUKS Podium Kup | 1995 | U20 | OP | III | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 59.36 | FRĄCZEK Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U20 | KP | IV | B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 59.95 | POLAŃSKI Artur | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U20 | DS | IV | B.D. | |||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 5:56.59 | KACZMAREK Mateusz | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U18 | KP | I | RUDNIK Damian | Z/0819/12 | 2024 | |||||||
1 | s | 1 | 5:57.26 | SIERŻĘGA Jakub | UKS Trójka Sandomierz | 1995 | U20 | SK | I | MIREK Andrzej | Z/4340/11 | 2014 | 4 | |||||||
2 | s | 1 | 5:58.27 | GAŁKOWSKI Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | I | |||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:07.56 | SATOR Damian | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1996 | U18 | SK | II | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0850/12 | 2019 | 3 | ||||||
3 | s | 1 | 6:03.18 | ŻYCHSKI Marcin | UKS Wiking Rychnowy | 1994 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:12.37 | MAJEWSKI Krzysztof | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 6:06.60 | WYRZYKIEWICZ Adrian | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | II | B.D. | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 6:17.45 | KELMER Paweł | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 6:06.87 | JARDEL Wojciech | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U20 | DS | II | |||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 6:21.68 | KARWIŃSKI Michał | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U18 | PM | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 6:20.75 | MILER Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U20 | DS | III | |||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 6:23.51 | MIKOŁAJCZAK Piotr | UKS Czwórka Kościan # | 1996 | U18 | WP | III | B.D. MIKOŁAJCZAK Piotr # | , Z/0574/13 | , 2021 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 6:24.44 | KARABAN Wojciech | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 6:28.50 | KOSIŃSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U20 | PM | IV | |||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 6:25.89 | WYSZOMIERSKI Damian | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | III | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | s | 1 | 6:33.32 | BALCERZAK Przemysław | KS Rajsport Sieradz Active Team # | 1995 | U20 | LD | IV | B.D. | Z/4503/11 | 2018 | BEZ | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 6:28.33 | LUDKIEWICZ Łukasz | UKS Start Ruszów # | 1996 | U18 | DS | IV | SZYMAŃSKI Tomasz # | Z/3028/20 | 2023 | |||||||
9 | s | 1 | 6:41.67 | MASŁOŃ Paweł | MLKS Rakowice | 1995 | U20 | DS | IV | # | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 6:32.92 | PIEKIELNY Norbert | UKS Sokół Żmigród # | 1996 | U18 | DS | IV | # | |||||||||
10 | s | 1 | 6:46.28 | KOZDRA Krzysztof | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U20 | DS | IV | |||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 6:34.55 | OLEJNICZAK Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1997 | U18 | MA | IV | CZYŻ Radosław B.D. B.D. # | Z/0056/13 | 2024 | |||||||
11 | s | 1 | 6:55.01 | RYBA Sebastian | ULKS Technik Trzcinica | 1995 | U20 | PK | -- | # | ||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 6:35.38 | SERAFINOWSKI Dominik | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U18 | PM | IV | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 6:35.62 | KOPEĆ Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
14 | 14 | s | 1 | 6:36.44 | DOLINA Daniel | LKS Znicz Biłgoraj | 1996 | U18 | LU | IV | ||||||||||
15 | 15 | s | 1 | 6:43.07 | FLORCZYŃSKI Łukasz | SKS Sokół Malbork | 1996 | U18 | PM | IV | GODLEWSKI Łukasz SAJKOWSKI Norbert | Z/1629/12, Z/1629/12 | , 2014 | BEZ | ||||||
16 | 16 | s | 1 | 6:45.36 | BARON Kamil | LKS Victoria Olesno # | 1997 | U18 | OP | IV | MIŚKIEWICZ Krzysztof | Z/0515/13 | 2023 | |||||||
17 | 17 | s | 1 | 6:47.58 | SMOLIŃSKI Mateusz | UKB Szubin | 1996 | U18 | KP | IV | KARNAS Zbigniew # | Z/0750/12 | 2017 | 3 | ||||||
18 | 18 | s | 1 | 6:54.46 | TOMIAK Mirosław | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1996 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0822/12 | 2014 | BEZ | ||||||
19 | 19 | s | 1 | 7:07.50 | KRYSTECKI Krzysztof | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | KUBOWICZ Kamil | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1997 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | MRÓZ Cezary | LKS Vectra Włocławek | 1996 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.43 |
GUSZCZAK Jarosław PALICKI Maciej SENK Marcin KACZOR Wojciech |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 1996 1996 1997 |
U18 | WLP | -- |
KACZOR Mieczysław KACZOR Mieczysław KACZOR Mieczysław |
Z/1600/12 Z/0931/12 Z/1601/12 |
2019 2021 2020 |
3 1 1 |
|||||||
2 | s | 1 | 43.39 |
CHOJNOWSKI Karol LUTAREWICZ Łukasz KAMIŃSKI Adrian KRAKÓWKA Konrad |
KS Podlasie Białystok | 1995 1995 1994 1995 |
U20 | POD | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 44.35 |
WYSOTA Tomasz JAKUBOWIAK Kamil PAWŁOWSKI Patryk GOŁĄBEK Wiktor |
MULKS MOS Sieradz | 1997 1996 1997 1997 |
U18 | LDZ | -- |
FIRLIT Roman ROSIAK Zbigniew GABRYSIAK Marcin FIRLIT Roman |
Z/1262/13 Z/1311/12 Z/1260/13 Z/1261/13 |
2015 2016 2023 2015 |
4 3 1 BEZ |
|||||||
4 | s | 1 | 45.87 |
SAWICKI Kacper WERNER Mariusz CHMIELEWSKI Maciej KUPCZAK Aleksander |
LUKS Podium Kup | 1997 1997 1997 1997 |
U18 | OPL | -- |
B.D. |
||||||||||
1 | s | 2 | 43.01 |
STRZELECKI Maciej KAWKA Oktawian JAKÓBCZYK Michał WOWCZENIUK Piotr |
KS Agros Zamość | 1994 1994 1995 1995 |
U20 | LBE | -- |
B.D. |
Z/5085/11 |
2022 |
M |
|||||||
2 | s | 2 | 43.22 |
RYK Rafał KOŁODZIEJ Mateusz MUTWIL Hubert GAŁANDZIEJ Jakub |
MLKS Agros Żary | 1997 1993 1996 1997 |
U23 | LBU | -- |
B.D. |
1 |
|||||||||
3 | s | 2 | 44.19 |
SZEWCZYK Paweł MUDLAFF Tomasz MILEJSKI Jakub ORZEŁ Arkadiusz |
LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 1995 1995 1995 |
U20 | POM | -- |
B.D. |
2 |
|||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:23.38 |
DALECKI Mateusz DRZEWIECKI Marcin MUCHA Piotr HŁADUNIUK Patryk |
LKS Lubusz Słubice | 1996 1995 1995 1995 |
U20 | LBU | -- |
SZYMANIAK Wojciech |
Z/3826/11 |
2019 |
M |
|||||||
2 | s | 1 | 3:30.50 |
ZACHCIAŁ Adrian NIŹNIK Daniel GULCZYŃSKI Bartosz GÓRSKI Artur |
LKS Olimpic Szczecin | 1995 1995 1995 1994 |
U20 | ZPO | -- |
B.D. BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. |
Z/4454/11 Z/4582/11 |
2015 2014 |
3 2 3 BEZ |
|||||||
3 | s | 1 | 3:31.39 |
WYRZYKIEWICZ Adrian PIOTROWICZ Patryk PIRSZ Jakub KUBIAK Mateusz |
PLKS Gwda Piła | 1995 1994 1996 1997 |
U20 | WLP | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 3:33.01 |
GOSS Maciej MODRAS Patryk POLAŃSKI Artur POLAŃSKI Robert |
MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 1997 1995 1996 |
U20 | DOL | -- |
B.D. B.D. B.D. |
2 |
|||||||||
5 | s | 1 | 3:34.01 |
PAWŁOWICZ Damian JAKUBEK Patryk CIECIERSKI Damian KOSIŃSKI Tomasz |
ULKS Talex Borzytuchom | 1995 1997 1994 1995 |
U20 | POM | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 3:25.83 |
STĘPNIAK Mateusz MOLIN Michał KUC Sławomir BALCEREK Kamil |
UMLKS Pegaz Opoczno | 1996 1996 1996 1996 |
U18 | LDZ | -- |
B.D. |
3 |
|||||||||
2 | s | 2 | 3:27.08 |
CHMIELEWSKI Maciej KUPCZAK Aleksander LUDWIG Sebastian BEDNARZ Patryk |
LUKS Podium Kup | 1997 1997 1995 1994 |
U20 | OPL | -- |
B.D. B.D. OSTROWSKA Justyna |
, Z/2032/11 |
, 2023 |
||||||||
3 | s | 2 | 3:34.15 |
WÓJCIK Mateusz BIEDROŃ Beniamin MORDYL Jakub TROJANOWSKI Mariusz |
MLUKS Tarnów | 1997 1996 1996 1996 |
U18 | MLP | -- |
GIZA Andrzej |
Z/0696/12 |
2021 |
M |
|||||||
4 | s | 2 | 3:34.82 |
CISZEWSKI Paweł MAJDZIŃSKI Konrad FILIPIAK Konrad KOTŁÓW Mateusz |
LKS Pomorze Stargard | 1995 1997 1993 1997 |
U23 | ZPO | -- |
KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew |
Z/1600/13 Z/4519/11 Z/1139/13 |
2024 2013 2013 |
3 3 3 |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.90 | SIEMIENKIEWICZ Mateusz | LUKS Hańcza Suwałki | 1991 | U23 | PD | III | B.D. | 3 | |||||||||
1 | f | 1 | 1.95 | HAMPEL Hubert | LUKS Orkan Września # | 1996 | U18 | WP | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 2.13 | SAWCZYŃSKI Piotr | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | I | B.D. | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.88 | KARCZEWSKI Dawid | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 2.09 | NOWICKI Damian | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.80 | GAJOSZ Krystian | MKS Agros Chełm | 1996 | U18 | LU | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 2.05 | KONDEJ Dominik | WLKS Nowe Iganie # | 1994 | U20 | MZ | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.80 | ZIÓŁKOWSKI Maciej | KL Iskra Białogard # | 1997 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.95 | OSTROWSKI Piotr | ZLKL Zielona Góra # | 1995 | U20 | LB | II | B.D. | 3 | |||||||||
5 | f | 1 | 1.80 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 1.90 | CHWAŁYK Damian | ULKS Lipinki | 1995 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.80 | DELIŃSKI Igor | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.90 | DARMOFAŁ Dominik | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1994 | U20 | PD | III | KOTOWSKI Jan B.D. | Z/1317/11 | 2016 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 1.85 | GÓRSKI Antoni | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1995 | U20 | PD | III | |||||||||||
f | 1 | NM | SOBULSKI Kamil | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | GIŻYCKI Łukasz | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.70 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | +0.3 | III | ||||||||||
1 | f | 1 | 6.81 | RAJTAK Szymon | KS Agros Zamość | 1993 | U23 | LU | +0.5 | II | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.17 | GLAPIŃSKI Sławomir | AZS Łódź # | 1994 | U20 | LD | +0.4 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.37 | RĘGOCKI Patryk | MKL Toruń # | 1997 | U18 | KP | 0.0 | III | BUTKIEWICZ Jacek | Z/1565/13 | 2019 | 2 | ||||||
2 | f | 1 | 6.39 | FIGAT Piotr | MKS Durasan Płońsk | 1993 | U23 | MZ | -0.6 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.93 | KOBEL Wojciech | CWKS Resovia Rzeszów # | 1995 | U20 | PK | +1.0 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.72 | POPŁAWSKI Maciej | MKL 12 Jelenia Góra | 1992 | U23 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.36 | SZUBER Paweł | LLKS Pomorze Stargard | 1996 | U18 | ZP | -0.5 | III | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir | Z/1688/12 | 2016 | 3 | ||||||
3 | f | 1 | 6.93 | LUTAREWICZ Łukasz | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | +0.4 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.59 | GAJDA Marcin | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U23 | PK | +1.0 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.98 | KONDYCKI Paweł | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | +0.7 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
4 | f | 1 | 6.79 | KRAWCZYK Mateusz | LLKS Pomorze Stargard | 1994 | U20 | ZP | +0.9 | III | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. | Z/3071/11 | 2015 | 3 | ||||||
5 | f | 1 | 5.97 | JÓŹWIAK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | +0.4 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 6.67 | SIEWIELEC Łukasz | LLKS Pomorze Stargard | 1994 | U20 | ZP | +0.6 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.86 | POPOWSKI Kamil | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | +0.3 | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
6 | f | 1 | 6.61 | MIKOSZ Mateusz | ULKS Technik Trzcinica | 1995 | U20 | PK | +0.9 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.37 | SOBULSKI Kamil | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 6.53 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | 0.0 | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 6.37 | JÓZEFÓW Patryk | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U20 | ZP | +0.6 | III | ||||||||||
9 | f | 1 | 6.33 | ŻEBROWSKI Patryk | MKS Durasan Płońsk | 1995 | U20 | MZ | +1.2 | III | ||||||||||
10 | f | 1 | 6.29 | DARMOFAŁ Dominik | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1994 | U20 | PD | 0.0 | IV | KOTOWSKI Jan B.D. | Z/1317/11 | 2016 | 2 | ||||||
11 | f | 1 | 6.18 | SEMEGIN Bartosz | MLKS Agros Żary | 1994 | U20 | LB | 0.0 | IV | ||||||||||
12 | f | 1 | 6.15 | DĄBROWSKI Patryk | MLKS Rakowice | 1994 | U20 | DS | +1.3 | IV | # | |||||||||
13 | f | 1 | 6.11 | KUDERCZAK Tomasz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1995 | U20 | WP | +0.5 | IV | ||||||||||
14 | f | 1 | 5.99 | DUDZIAK Bartosz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U20 | KP | +0.9 | IV | ||||||||||
15 | f | 1 | 5.97 | PIENIEK Kacper | MKS Durasan Płońsk | 1994 | U20 | MZ | +0.2 | IV | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.51 | SZUBER Paweł | LLKS Pomorze Stargard | 1996 | U18 | ZP | +1.3 | III | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir | Z/1688/12 | 2016 | 3 | ||||||
1 | f | 1 | 14.38 | FIGAT Piotr | MKS Durasan Płońsk | 1993 | U23 | MZ | +0.3 | III | ||||||||||
1 | f | 1 | 15.52 | GLAPIŃSKI Sławomir | AZS Łódź # | 1994 | U20 | LD | -0.1 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 12.73 | LESZCZYŃSKI Damian | MKS Agros Chełm | 1991 | U23 | LU | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | f | 1 | 12.98 | POPOWSKI Kamil | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | +0.2 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 14.57 | KRAWCZYK Mateusz | LLKS Pomorze Stargard | 1994 | U20 | ZP | 0.0 | II | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. | Z/3071/11 | 2015 | 3 | ||||||
3 | f | 1 | 12.85 | OLCZYKOWSKI Krzysztof | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | +1.1 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 14.09 | LUTAREWICZ Łukasz | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | +0.3 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.63 | RĘGOCKI Patryk | MKL Toruń # | 1997 | U18 | KP | +0.6 | IV | BUTKIEWICZ Jacek | Z/1565/13 | 2019 | 2 | ||||||
4 | f | 1 | 13.86 | SEMEGIN Bartosz | MLKS Agros Żary | 1994 | U20 | LB | +0.7 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.61 | JÓŹWIAK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.82 | SIEWIELEC Łukasz | LLKS Pomorze Stargard | 1994 | U20 | ZP | +0.6 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.90 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | 0.0 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | ||||||
6 | f | 1 | 13.51 | DUDZIAK Bartosz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U20 | KP | +0.5 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 13.38 | MIKOSZ Mateusz | ULKS Technik Trzcinica | 1995 | U20 | PK | 0.0 | III | ||||||||||
8 | f | 1 | 13.01 | PIENIEK Kacper | MKS Durasan Płońsk | 1994 | U20 | MZ | 0.0 | IV | ||||||||||
9 | f | 1 | 12.53 | KUDERCZAK Tomasz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1995 | U20 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 12.02 | ŻEBROWSKI Patryk | MKS Durasan Płońsk | 1995 | U20 | MZ | 0.0 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 11.78 | DĄBROWSKI Patryk | MLKS Rakowice | 1994 | U20 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.43 | OLSZEWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 16.27 | TREDER Krystian | KS Polonia Pasłęk | 1996 | U18 | WN | II | BORYSEWICZ Piotr | Z/0159/12 | 2016 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 16.23 | PATYK Marcin | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 15.72 | KURZYCH Bartosz | OKLA Ostrołęka | 1996 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 15.17 | WALENDA Michał | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U18 | MZ | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 14.98 | WROTYŃSKI Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U18 | WP | III | NOWAK Grzegorz B.D. # | Z/1594/12 | 2024 | 1 | |||||||
7 | f | 1 | 14.92 | LEWKOWICZ Tomasz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 14.71 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 13.95 | POLANIN Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | III | |||||||||||
10 | f | 1 | 13.27 | LECHOWSKI Daniel | LUKS Boguszyce | 1997 | U18 | LD | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 12.98 | GIEŃKO Artur | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | IV | |||||||||||
12 | f | 1 | 12.90 | KMIEĆ Witold | UKS Cyprianka | 1997 | U18 | KP | IV | MAŃKOWSKI Edward | Z/1566/13 | 2015 | 4 | |||||||
13 | f | 1 | 12.55 | FALIŃSKI Dawid | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 11.54 | MARCHLEWSKI Szymon | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | ŁABĘCKI Adam | UKS Cyprianka | 1997 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/1563/13 | 2021 | 1 | ||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.56 | GUDRO Andrzej | WLKS Nowe Iganie # | 1994 | U20 | MZ | I | MIERNICKI Sławomir # | Z/3566/11 | 2023 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 16.41 | PAWELSKI Patryk | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U20 | LB | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 16.08 | SYGIT Mateusz | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 15.85 | GLEGOŁA Ernest | RLTL ZTE Radom | 1995 | U20 | MZ | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 15.72 | PAROL Jan | WLKS Nowe Iganie # | 1995 | U20 | MZ | II | MIERNICKI Sławomir | Z/1506/12 | 2023 | M | |||||||
6 | f | 1 | 15.08 | WOŁKOWSKI Karol | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U20 | LB | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 14.96 | OLIZAROWICZ Krystian | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | II | |||||||||||
8 | f | 1 | 14.81 | BASTEK Igor | OKLA Ostrołęka | 1994 | U20 | MZ | II | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | |||||||||
9 | f | 1 | 14.17 | SZYLAK Sergiusz | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U20 | PK | II | WŁADYKA Jacek | Z/2217/11 | 2013 | BEZ | |||||||
10 | f | 1 | 13.92 | MAJDZIŃSKI Kamil | LUKS Orkan Września # | 1995 | U20 | WP | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 13.74 | MAŁYSZ Michał | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U20 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3819/11 | 2018 | 2 | |||||||
12 | f | 1 | 12.79 | BARTCZAK Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U20 | LB | IV | B.D. B.D. | 3 | |||||||||
13 | f | 1 | 11.67 | KRĘCKI Sławomir | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
f | 1 | NM | KOPANIA Dawid | LKS Lubusz Słubice | 1994 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.96 | WITCZAK Dominik | RLTL ZTE Radom | 1992 | U23 | MZ | M | |||||||||||
2 | f | 1 | 14.18 | KOZAKIEWICZ Kamil | KS Podlasie Białystok | 1993 | U23 | PD | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 12.96 | KOWALSKI Łukasz | OKLA Ostrołęka | 1991 | U23 | MZ | III | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 12.18 | PASIŃSKI Paweł | MKL Toruń # | 1993 | U23 | KP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.42 | PACZKOWSKI Adrian | MKS Zduńska Wola | 1991 | U23 | LD | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.42 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 51.28 | OLSZEWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 50.64 | LEWKOWICZ Tomasz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 50.19 | WROTYŃSKI Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U18 | WP | II | NOWAK Grzegorz B.D. # | Z/1594/12 | 2024 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 47.64 | PACHURKA Michał | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 47.00 | GIEŃKO Artur | KS Podlasie Białystok | 1996 | U18 | PD | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 45.96 | JACH Sebastian | ZLKL Zielona Góra # | 1996 | U18 | LB | II | B.D. | 2 | |||||||||
8 | f | 1 | 44.26 | KURZYCH Bartosz | OKLA Ostrołęka | 1996 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 42.03 | PATYK Marcin | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | III | |||||||||||
10 | f | 1 | 38.57 | MARCHLEWSKI Szymon | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 36.81 | GRADZIK Damian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
12 | f | 1 | 32.54 | MUSZYŃSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | B.D. | 1 | |||||||||
13 | f | 1 | 24.74 | WALENDA Michał | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.22 | ŁABIENIEC Patryk | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | I | B.D. | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 51.37 | WOŁKOWSKI Karol | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U20 | LB | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 50.98 | BASTEK Igor | OKLA Ostrołęka | 1994 | U20 | MZ | I | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 49.50 | SIEJKOWSKI Dominik | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U20 | LB | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 46.24 | MAŁYSZ Michał | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U20 | LB | II | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3819/11 | 2018 | 2 | |||||||
6 | f | 1 | 45.66 | GUDRO Andrzej | WLKS Nowe Iganie # | 1994 | U20 | MZ | II | MIERNICKI Sławomir # | Z/3566/11 | 2023 | MM | |||||||
7 | f | 1 | 45.64 | OLIZAROWICZ Krystian | KS Podlasie Białystok | 1995 | U20 | PD | II | |||||||||||
8 | f | 1 | 42.66 | ŚNIATKOWSKI Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 1994 | U20 | PD | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 41.90 | SKWIERCZ Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1994 | U20 | PM | III | KOWNATKE Rafał | Z/3009/11 | 2024 | 2 | |||||||
10 | f | 1 | 41.48 | PAWELSKI Patryk | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U20 | LB | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 38.76 | PAROL Jan | WLKS Nowe Iganie # | 1995 | U20 | MZ | III | MIERNICKI Sławomir | Z/1506/12 | 2023 | M | |||||||
12 | f | 1 | 38.48 | KOPANIA Dawid | LKS Lubusz Słubice | 1994 | U20 | LB | III | |||||||||||
13 | f | 1 | 34.39 | SZYLAK Sergiusz | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U20 | PK | IV | WŁADYKA Jacek | Z/2217/11 | 2013 | BEZ | |||||||
14 | f | 1 | 31.50 | WIECZOREK Sebastian | MLKS Rakowice | 1994 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.09 | PASIŃSKI Paweł | MKL Toruń # | 1993 | U23 | KP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 47.81 | KOWALSKI Łukasz | OKLA Ostrołęka | 1991 | U23 | MZ | I | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 46.33 | WITCZAK Dominik | RLTL ZTE Radom | 1992 | U23 | MZ | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 46.15 | GLINKA Kamil | LKS Maraton Turek | 1993 | U23 | WP | I | |||||||||||
5 | f | 1 | 40.66 | KOZAKIEWICZ Kamil | KS Podlasie Białystok | 1993 | U23 | PD | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 39.24 | GRZESZCZYK Paweł | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1993 | U23 | WP | III | |||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 59.12 | KOPAŁA Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | II | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 56.92 | MUSZYŃSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | III | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 54.18 | ADAMCIO Konrad | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 52.77 | KUŹNIAREK Marcin | MKS Zduńska Wola | 1996 | U18 | LD | III | SULIŃSKI Andrzej B.D. | Z/1609/12 | 2019 | ||||||||
5 | f | 1 | 51.25 | BUŁAWSKI Karol | LLKS Pomorze Stargard | 1996 | U18 | ZP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 46.53 | PACHURKA Michał | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 44.64 | ZIELIŃSKI Michał | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 38.83 | WARCHOŁ Mateusz | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
f | 1 | NM | BARTOSIK Tomasz | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1996 | U18 | LU | -- | ||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 60.49 | MARYNOWSKI Kenneth | LLKS Pomorze Stargard | 1995 | U20 | ZP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 59.91 | KRĘCKI Sławomir | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 51.04 | KOT Tomasz | LLKS Pomorze Stargard | 1994 | U20 | ZP | II | |||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.51 | PACZKOWSKI Adrian | MKS Zduńska Wola | 1991 | U23 | LD | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 41.55 | MACIEJEWSKI Maciej | MKS Zduńska Wola | 1993 | U23 | LD | III | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 57.29 | WCZELIK Mikołaj | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 57.08 | TREDER Krystian | KS Polonia Pasłęk | 1996 | U18 | WN | II | BORYSEWICZ Piotr | Z/0159/12 | 2016 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 56.19 | MUTWIL Hubert | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 53.31 | STRZESZEWSKI Mateusz | KS Podlasie Białystok | 1997 | U18 | PD | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 52.99 | JACH Sebastian | ZLKL Zielona Góra # | 1996 | U18 | LB | III | B.D. | 2 | |||||||||
6 | f | 1 | 51.87 | FALIŃSKI Dawid | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 48.51 | SZCZYGIEŁ Patryk | LLKS Pomorze Stargard | 1997 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 44.35 | KOPAŁA Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
9 | f | 1 | 43.80 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.23 | GRZESZCZYK Paweł | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1993 | U23 | WP | III | |||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 68.00 | ŚNIATKOWSKI Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 1994 | U20 | PD | I | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 67.59 | OLESZCZUK Kacper | KS Polonia Pasłęk | 1994 | U20 | WN | I | BORYSEWICZ Piotr # | Z/2405/11 | 2019 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 66.54 | KOGUT Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | I | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 61.70 | KWAŚNIEWSKI Mateusz | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U20 | LU | II | KRUKOWSKI Michał B.D. # | Z/2300/11 | 2023 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 61.64 | PRACZUK Łukasz | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | II | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 58.88 | ŁAWNICZAK Bartosz | MLKS Echo Twardogóra | 1994 | U20 | DS | II | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 54.70 | ANIŚKO Paweł | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | III | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 49.06 | BARTCZAK Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U20 | LB | III | B.D. B.D. | 3 | ||||||||
9 | 9 | f | 1 | 48.04 | ROMANOWSKI Paweł | MLKS Agros Żary | 1994 | U20 | LB | III | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 45.92 | WIECZOREK Sebastian | MLKS Rakowice | 1994 | U20 | DS | IV | # | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 43.17 | KALINOWSKI Alan Filip | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | IV | ||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46:47.71 | ZIELIŃSKI Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1995 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 46:58.88 | CHOJECKI Daniel | WLKS Nowe Iganie # | 1995 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 48:27.94 | NAJDYHOR Karol | MKS Żak Biała Podlaska | 1995 | U20 | LU | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 50:10.40 | WERNER Robert | LKS Maraton Turek | 1994 | U20 | WP | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 52:03.62 | NAZAREK Marcel | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | IV | |||||||||||
6 | 1 | s | 1 | 52:29.31 | OŚLAK Grzegorz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | IV | ||||||||||
7 | 2 | s | 1 | 55:51.18 | NIEDZIAŁEK Tomasz | WLKS Nowe Iganie # | 1996 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
8 | s | 1 | 60:37.62 | BIELENDA Damian | RLTL ZTE Radom | 1996 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
s | 1 | DQ | CZARTOSZEWSKI Szymon | WLKS Nowe Iganie # | 1996 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.9159910678864 sekund |