Września 04.10.2013 XVIII Memoriał im. Prof. Bernarda Kobielskiego |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.96 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | +0.4 | V | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | |||||||
3 | s | 1 | 14.74 | BOŻKO Kamila | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 14.45 | WSZELAKA Magdalena | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | +1.2 | V | KACZOR Adam # | Z/1815/16 | 2018 | 2 | ||||||
7 | s | 2 | 14.95 | STASZAK Anna | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U14 | WP | +1.2 | -- | # | LDK! | ||||||||
10 | s | 2 | 15.33 | KOLENDA Natalia | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | +1.2 | -- | ||||||||||
11 | s | 3 | 14.68 | TOMASZEWSKA Agnieszka | ZSPIG Zbrudzewo | 1999 | U16 | WP | +0.6 | -- | ||||||||||
16 | s | 4 | 15.64 | PAWŁOWSKA Katarzyna | LUKS Orkan Września # | 2000 | U14 | WP | +0.2 | -- | ||||||||||
s | 5 | 15.96 | FELKA Ewa | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U14 | WP | +0.4 | -- | |||||||||||
s | 7 | 16.32 | WYRWA Joanna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | +1.0 | -- | |||||||||||
s | 7 | 16.52 | JANIAK Dominika | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U14 | WP | +1.0 | -- | |||||||||||
s | 8 | 15.65 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U12 | LB | +0.8 | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
52.36 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U12 | SL | -- | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | ||||||||||
53.99 | PRUSINOWSKA Edyta | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U14 | WP | -- | # | |||||||||||||
54.76 | KONIECZYŃSKA Monika | MKS-MOS Śrem | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||||||
1 | 42.75 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | II | |||||||||||||
2 | 44.16 | KURKOWIAK Sandra | LKS OSiR Pleszew | 1999 | U16 | WP | III | # | ||||||||||||
3 | 44.54 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U14 | WP | III | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1648/15 | , 2023 | ||||||||||
4 | 46.14 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ||||||||||
5 | 47.38 | WOJCIECHOWSKA Weronika | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||||
6 | 47.78 | SZPOTT Sara | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||||
8 | 49.26 | KARPIŃSKA Karolina | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
10 | 49.79 | DRÓBKA Daria | niest. Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
13 | 51.16 | MAJDA Daria | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
14 | 51.36 | WITCZAK Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
16 | 51.79 | DZIUBA Jagoda | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian | BEZ | LDK! | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
2:08.25 | OLEJNICZAK Klaudia | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
2:11.51 | MOLENDA Alicja | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||||||
2:15.24 | GLINKOWSKA Paulina | SP Bodzyniewo | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
2:20.74 | WOJDYŃSKA Kinga | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||||||
1 | 1:48.49 | JAŚKOWIAK Michalina | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | V | # | ||||||||||||
2 | 1:48.74 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U14 | LD | V | B.D. # | LDK! | |||||||||||
3 | 1:51.25 | NOWAK Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
4 | 1:52.34 | PLESIAK Joanna | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
5 | 1:55.49 | PIOSIK Barbara | niest. Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
8 | 1:58.86 | PROKOP Lidia | UKS Olimp Duszniki # | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
11 | 2:02.60 | OBST Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
12 | 2:05.42 | ROTH Małgorzata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
13 | 2:05.56 | MRÓZ Aleksandra | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
16 | 2:05.79 | WYSOCKA Marta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:34.78 | KASPERSKA Sandra | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | Z/1726/15 | 2017 | 3 | |||||||||
3 | 3:44.34 | ROGOWSKA Maria | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.45 | MACIEJEWSKA Karolina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
2 | 1.45 | PRZEMORSKA Klaudia | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | IV | WYRZYKIEWICZ Adrian # | 4 | LDK! | ||||||||||
3 | 1.40 | NIEDŹWIECKA Magdalena | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U16 | WP | V | PTAK Krzysztof | Z/0718/15 | 2017 | 2 | |||||||||
4 | 1.40 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | V | KACZOR Mieczysław # | Z/4189/15 | 2021 | 2 | |||||||||
5 | 1.35 | RATAJCZAK Zofia | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
6 | 1.35 | TRZUPEK Kinga | Gimnazjum Wysoka | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
7 | 1.30 | WŁODARCZAK Julia | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
8 | 1.30 | TRZASKALSKA Kinga | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
10 | 1.25 | NOWICKA Angelika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
3.55 | WYRWA Paulina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | +0.8 | -- | |||||||||||||
3.80 | PRZYBYŁA Patrycja | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | +1.0 | -- | |||||||||||||
3.83 | DUBIŃSKA Patrycja | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | +0.4 | -- | |||||||||||||
1 | 5.12 | LESZCZYŃSKA Nadin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | +0.3 | III | # | |||||||||||
2 | 4.39 | KWIATKOWSKA Monika | MKS-MOS Śrem | 2000 | U14 | WP | +0.4 | -- | ||||||||||||
3 | 4.27 | STASIAK Zofia | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U14 | WP | +0.1 | -- | # | |||||||||||
4 | 4.15 | GRZYB Patrycja | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1999 | U16 | WP | +1.2 | -- | ||||||||||||
9 | 4.05 | SERWICKA Aleksandra | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U14 | WP | +0.4 | -- | PTAK Krzysztof | Z/1501/15 | 2015 | 5 | ||||||||
10 | 4.04 | BRONIARCZYK Maja | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | +0.3 | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
6.30 | WIECHEĆ Aneta | SP 1 Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||||||
1 | 11.66 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | III | |||||||||||||
2 | 9.62 | BURZYŃSKA Angelika | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||||
4 | 8.54 | LISTOPADZKA Katarzyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
7 | 8.30 | FILIPIAK Dominika | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 29.18 | TADYSZAK Julia | UKS Olimp Duszniki | 2000 | U14 | WP | V | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/0870/15 | 2021 | 3 | |||||||||
2 | 26.26 | ZDZIEBKO Julia | UKS Olimp Duszniki | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
3 | 26.01 | SKRZYPEK Aleksandra | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
6 | 22.65 | PLUCIŃSKA Klaudia | LUKS Orkan Września # | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
10 | 16.75 | JĘDRZEJAK Weronika | SSP 1 Września | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
12 | 15.37 | WYRYMA Natalia | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.35 | GĄBKA Bartosz | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +1.0 | V | TOPOLEWSKI Maciej B.D. # | Z/0628/15 | 2024 | |||||||
2 | s | 1 | 12.45 | WRÓBEL Kamil | Gimnazjum Nekla | 1999 | U16 | WP | +1.0 | V | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.59 | KIEŁBASA Krystian | Gimnazjum Chocz | 1999 | U16 | WP | +1.0 | V | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.89 | GENDASZYK Miłosz | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | +1.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.93 | CHSZUSZCZ Adam | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | +1.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | s | 2 | 12.72 | GĄCIK Adam | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | +0.8 | V | ||||||||||
7 | s | 2 | 12.94 | WYPARŁO Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1999 | U16 | WP | +0.8 | -- | # | |||||||||
8 | s | 2 | 13.29 | DRASZCZYK Jakub | SP Książ Wlkp | 1999 | U16 | WP | +0.8 | -- | ||||||||||
11 | s | 3 | 13.58 | CZEKALSKI Bartosz | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | +0.6 | -- | ||||||||||
13 | s | 3 | 13.64 | KUBIAK Kacper | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | +0.6 | -- | ||||||||||
s | 4 | 13.73 | KOZUBIŃSKI Łukasz | niest. Poznań | 2000 | U14 | WP | +0.4 | -- | |||||||||||
s | 5 | 13.92 | KRZYWDA Remigiusz | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1999 | U16 | WP | +0.5 | -- | |||||||||||
s | 5 | 13.97 | GRABSKI Mikołaj | SP Raszków | 1999 | U16 | WP | +0.5 | -- | |||||||||||
s | 5 | 13.97 | KŁOSOWSKI Jakub | LUKS Orkan Września # | 2000 | U14 | WP | +0.5 | -- | KACZOR Adam # | Z/2063/16 | 2020 | 3 | |||||||
s | 6 | 14.01 | GRODZKI Kamil | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | +0.3 | -- | |||||||||||
s | 7 | 14.63 | MALEC Przemysław | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | +0.7 | -- | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
50.26 | NOWAK Patryk | UMKS Iskra Wolsztyn | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||||||
52.55 | BOGDAŃSKI Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian | LDK! | ||||||||||||
1 | 39.50 | KRUS Mateusz | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | IV | PUJDAK Andrzej | Z/3164/15 | 2018 | 3 | |||||||||
2 | 39.65 | MUTSCHKE Denis | Gimnazjum Chocicza | 1999 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
3 | 40.00 | CEJBA Dariusz | MKS-MOS Śrem | 1999 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
4 | 41.71 | BĄKOWSKI Maciej | SP Manieczki | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||||
5 | 41.83 | ŚWIST Patryk | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||||
6 | 42.39 | NOWAK Marcin | niest. Poznań | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||||
7 | 42.89 | ZIOŁA Wiktor | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
9 | 45.17 | WYZUJAK Piotr | SP Książ Wlkp | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
10 | 45.33 | WOJACZYK Denis | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
13 | 46.73 | PŁYWACZYK Damian | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1:54.25 | ŁĄCZNIAK Tomasz | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
2:01.14 | KOŁATA Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U14 | WP | -- | # | |||||||||||||
1 | 1:30.18 | WIŚNIEWSKI Maciej | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | III | |||||||||||||
2 | 1:30.43 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | III | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | |||||||||
4 | 1:42.81 | KUBACKI Sebastian | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
5 | 1:43.18 | PAZDEJ Kacper | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
6 | 1:43.99 | GÓLCZYŃSKI Sebastian | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||||
9 | 1:45.68 | REWERS Piotr | ZSSP Otoczna | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
16 | 1:52.93 | NOWAK Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
3:26.12 | NOSEK Szymon | KS Gwardia Piła | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1 | 2:58.76 | RURKOWSKI Damian dawid | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||||
2 | 3:11.95 | CHWALISZEWSKI Mikołaj | Gimnazjum 1 Śrem | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
3 | 3:12.21 | FALIS Szymon | Gimnazjum Kobyla Góra | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
4 | 3:12.96 | WAJER Patryk | Gimnazjum Wyrzysk | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
5 | 3:14.85 | WACHOWSKI Damian | Gimnazjum Siedlec | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
6 | 3:16.00 | SZMYT Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
7 | 3:16.08 | NOWAK Hubert | Gimnazjum Książ | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
8 | 3:17.71 | ROGACKI Kacper | Gimnazjum Broniszewice | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
9 | 3:18.63 | JANIAK Jakub | Gimnazjum Władysławów | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
10 | 3:19.61 | BORUCKI Tomasz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
11 | 3:20.36 | PLEWA Karol | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
12 | 3:21.90 | PAWLACZYK Krzysztof | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.55 | ŚWITOŃ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||||
2 | 1.55 | SZAFRANEK Ozga Jan | Gimnazjum Wysoka | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
3 | 1.50 | BARNATOWICZ Dawid | Gimnazjum Krajenka | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
4 | 1.50 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U14 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
5 | 1.45 | ŁUSIEWICZ Michał | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
5 | 1.45 | FROMM Mikołaj | Gimnazjum Gołańcz | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
7 | 1.40 | ĆWIKLIŃSKI Jan | UKS Skoczek Władysławów # | 1999 | U16 | WP | -- | LDK! | ||||||||||||
8 | 1.40 | LAMTSCHEK Eryk | PLKS Gwda Piła | 2002 | U12 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian # | 4 | LDK! | ||||||||||
9 | 1.35 | MAJKOWSKI Daniel | Gimnazjum 3 Środa | 1994 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
10 | 1.35 | BIAŁY Szymon | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 2001 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0587/15 | 2017 | 3 | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
4.48 | NOWAKOWSKI Paweł | SP 1 Szamotuły | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
1 | 5.37 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | KACZOR Adam # | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ||||||||
4 | 5.11 | ŚWIĄTEK Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||||
6 | 5.03 | JURGA Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | # | |||||||||||
7 | 4.97 | HIRSZMAN Sebastian | MKS Baszta Szamotuły # | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||||
10 | 4.85 | NOWAKOWSKI Hubert | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||||
15 | 4.77 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | KOBIERSKI Andrzej # | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.10 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września # | 1999 | U16 | WP | IV | PAWLAK Przemysław # | Z/0383/15 | 2019 | 2 | |||||||||
2 | 10.29 | SZARŁATA Przemysław | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
3 | 9.99 | BOGACZYŃSKI Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 38.44 | MIAZIO Konrad | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||||
2 | 36.14 | ANTONIEWICZ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
7 | 27.10 | GĄSIOREK Łukasz | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.0566289424896 sekund |