Baku (AZE) 30 - 01.06.2014
EYOT
100 m K
1 e 2 11.63 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +0.1 M KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
1 f 11.66 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +0.1 M KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
200 m K
1 e 1 24.09 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -0.3 I KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
2 f 23.88 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -1.0 M KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
400 m K
2 e 1 55.04 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
5 f 55.07 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
1500 m K
2 f 4:29.26 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U18 SL I HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
3000 m K
8 10:19.28 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław # Z/0187/13 2019 1
400 m pł K K
2 e 1 61.11 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2000 m prz K
5 7:00.17 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2019 1
Wzwyż K
8 e B 1.74 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U18 PM I BORYS Jerzy B.D. # Z/0014/14 2019 M
W dal K
8 e B 5.81 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 I GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
Trójskok K
10 e A 12.08 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U18 LD +0.4 I B.D. # 1
Kula (3) K
5 f 15.89 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
Dysk (1) K
14 37.32 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
Młot (3) K
5 f 57.48 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
Oszczep (500) K
10 e A 44.85 MARUSZEWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN II BORYSEWICZ Piotr B.D. # Z/0852/13 2019
3 e B 51.97 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
Chód 5 km K
9 24:44.60 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2019 MM
200 m M
3 e 1 21.98 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM +1.5 II MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
4 f 21.98 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM -0.5 II MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
400 m M
1 e 1 48.54 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U18 LD II
4 f 48.45 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U18 LD I
800 m M
2 e 1 1:56.17 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
7 f 1:53.79 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
1500 m M
2 e 2 4:00.66 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM
2 f 3:52.25 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM
110 m pł J MŁ M
1 e 1 13.54 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +0.8 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
3 f 13.74 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ -1.2 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
400 m pł J MŁ M
3 e 3 54.21 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
7 f 53.62 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
Wzwyż M
5 e A 2.02 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U18 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2019 M
2 e B 2.02 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
3 f 2.10 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
6 f 2.06 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U18 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2019 M
W dal M
8 e A 6.78 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.1 III
1 e B 7.34 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ +0.1 I ZIĘCINA Kazimierz Z/1768/13 2017 1
3 f 7.33 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ +0.4 I ZIĘCINA Kazimierz Z/1768/13 2017 1
Kula (5) M
2 e A 18.58 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS I
1 e B 21.87 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
1 f 23.13 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
5 f 19.27 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS I
Dysk (1.5) M
5 e A 54.95 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
8 e B 48.54 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
9 f 51.81 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
Młot (5) M
7 e A 63.74 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ II
3 e B 68.84 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
6 f 70.08 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
Oszczep (700) M
10 e A 58.24 ZABŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM II
6 e B 66.60 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD I
1 f 76.39 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.50124788284302 sekund