Sosnowiec 31.05.2014
Mityng ligowy [DMP]
100 m K
1 1 e 1 11.93 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL +3.7 I
2 2 e 1 12.04 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA +3.7 I
3 3 e 1 12.21 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +3.7 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
4 4 e 1 12.45 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 91 Sen SL +3.7 II B.D. 2
5 5 e 1 12.49 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +3.7 II B.D. 1
6 6 e 1 12.51 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +3.7 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
7 7 e 1 12.58 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL +3.7 II #
1 9 e 2 12.85 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +1.0 III #
2 10 e 2 12.87 STEFANIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +1.0 III
3 11 e 2 12.91 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +1.0 III B.D. 2
4 13 e 2 12.96 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.0 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
5 15 e 2 13.00 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.0 III KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
6 23 e 2 13.34 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL +1.0 IV
7 31 e 2 13.68 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +1.0 IV
1 8 e 3 12.79 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.2 III B.D. B.D. ¦WIˇTKOWSKI Bartosz #
2 14 e 3 12.97 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL +0.2 III
3 17 e 3 13.03 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.2 III
4 18 e 3 13.09 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U20 MA +0.2 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
5 20 e 3 13.20 BANA¦ Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL +0.2 III B.D.
6 24 e 3 13.39 KRACHULEC Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +0.2 IV
7 26 e 3 13.50 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U20 SL +0.2 IV
1 16 e 4 13.02 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL +5.5 III
2 19 e 4 13.17 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA +5.5 III
3 21 e 4 13.26 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +5.5 IV RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
4 22 e 4 13.33 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA +5.5 IV BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
5 25 e 4 13.42 JUNAK Magdalena TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +5.5 IV
6 27 e 4 13.56 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +5.5 IV
7 28 e 4 13.57 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U23 SL +5.5 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2019 3 47
8 32 e 4 13.78 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +5.5 IV RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
1 12 e 5 12.93 KOPTOŃ Natalia MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP 0.0 III ANTOSIAK Tomasz # 3
2 29 e 5 13.63 MIERZEJEK Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL 0.0 IV
3 30 e 5 13.64 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 IV B.D. # BEZ
4 33 e 5 14.22 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL 0.0 V
5 34 e 5 14.44 SZULIŃSKA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 --
1 f 1 12.03 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA 0.0 I
2 f 1 12.24 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA 0.0 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
3 f 1 12.60 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
4 f 1 12.67 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL 0.0 II #
5 f 1 12.70 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA 0.0 II B.D. 1
6 f 1 12.80 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP 0.0 III B.D. B.D. ¦WIˇTKOWSKI Bartosz #
200 m K
1 1 s 1 24.29 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA 0.0 I
2 2 s 1 25.17 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA 0.0 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
3 3 s 1 25.19 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
4 4 s 1 25.33 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA 0.0 II B.D. 1
5 5 s 1 25.49 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 91 Sen SL 0.0 II B.D. 2
1 6 s 2 25.72 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL +1.1 II #
2 7 s 2 25.92 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +1.1 II #
3 11 s 2 26.22 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.1 II KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
1 8 s 3 26.04 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL +0.7 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
2 10 s 3 26.10 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.7 II
3 13 s 3 26.30 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +0.7 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
4 16 s 3 26.99 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.7 III
1 9 s 4 26.10 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
2 12 s 4 26.27 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK 0.0 III B.D. BEZ
3 14 s 4 26.59 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK 0.0 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
4 17 s 4 27.19 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL 0.0 III BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
1 15 s 5 26.88 KOPTOŃ Natalia MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP +1.8 III ANTOSIAK Tomasz # 3
2 18 s 5 27.39 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +1.8 IV RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
3 19 s 5 27.58 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA +1.8 IV
4 20 s 5 28.49 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U23 SL +1.8 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2019 3
5 21 s 5 28.75 GIET Karolina MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U14 OP +1.8 V SKRZYDLEWSKI Marek # Z/2879/15 2015 4 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.59 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów 90 Sen SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
2 2 s 1 58.58 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL II MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
3 3 s 1 58.74 MSTOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II #
4 4 s 1 58.99 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
5 5 s 1 60.18 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA III
1 7 s 2 61.08 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
2 8 s 2 61.41 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
3 9 s 2 61.47 KORNY Karolina LKS Pszczyna 97 U18 SL III
4 10 s 2 61.86 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL III RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
5 12 s 2 62.75 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL IV
1 6 s 3 60.75 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
2 11 s 3 61.89 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA III B.D. # BEZ
3 13 s 3 65.89 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -- WERNER Mirosław # Z/1256/14 2019 BEZ
4 14 s 3 66.72 KOŁODZIEJCZYK Zofia LKS Pogórze Skoczów 95 U20 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:08.11 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA I MIREK Wacław Z/1926/11 2019 1
2 2 s 1 2:08.72 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
3 3 s 1 2:14.14 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U20 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
4 4 s 1 2:14.64 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL II
5 5 s 1 2:15.62 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP II BU¦KO Przemysław Z/3451/11 2016 2
6 7 s 1 2:24.15 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL III MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
7 9 s 1 2:27.40 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U23 SL -- B.D. 1
  s 1 DNF GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
1 6 s 2 2:23.92 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 98 U18 SL III
2 8 s 2 2:26.24 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U23 SL --
3 10 s 2 2:28.85 POCHOPIEŃ Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA IV
4 11 s 2 2:30.59 NIESYTO Kamila LKS Pszczyna 96 U20 SL IV
5 12 s 2 2:32.83 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki # 98 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/0238/14 2018 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:25.63 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 84 Sen SL I
2 2 s 1 4:34.61 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 Sen MA II ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/2484/11 2015 1 LDK!
3 3 s 1 4:37.00 GĘBARZEWSKA Monika WKS ¦l±sk Wrocław # 96 U20 DS II B.D. # 2
4 4 s 1 4:45.15 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
5 5 s 1 4:50.17 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD III
6 6 s 1 4:55.17 KAMPA Dalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL III PASZTA Wiesław Z/1010/12 2018 2
7 7 s 1 4:56.10 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III DMP MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019 50
8 8 s 1 5:00.56 SZURKO Agnieszka TS AKS Chorzów # 92 U23 SL -- B.D. # Z/1526/14 2015
9 9 s 1 5:06.08 GIET Magdalena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV B.D. # BEZ
10 10 s 1 5:06.42 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV B.D. BRACHMAN Tomasz # , Z/1005/13 , 2019 3
11 11 s 1 5:13.91 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 Sen MA -- WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
12 12 s 1 5:25.12 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
4x100 m K
1 s 1 49.09 IGNASIAK Nikola
GUL Aleksandra
TŁUCZEK Kamila
¦LEDZIONA Karolina
CWKS Resovia Rzeszów 98
97
97
98
U18 PDK --
B.D.
MAZUR Janusz B.D.
Z/0080/13
2019
BEZ

2 s 1 49.66 KOWALSKA Małgorzata
KRAWCZYK Aleksandra
ZIMIERSKA Klaudia
RZˇD Olimpia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98
98
97
98
U18 SLK --
BORA Piotr B.D. B.D.

Z/0476/14
2019

3 s 1 50.81 PNIOK Martyna
KOZIOŁ Paulina
GŁUPCZYK Karolina
SUROWIECKA Justyna
LUKS Zabrzeg 98
98
98
98
U18 SLK --


HOMA Wioleta
Z/1226/14
2016
3
1 s 2 51.01 WILCZYŃSKA Weronika
JUNAK Magdalena
STEFANIK Patrycja
NOSEK Marzena
TS Wieliczanka Wieliczka 98
98
98
97
U18 MLP --


2 s 2 52.48 BRY¦ Sandra
GADOMSKA Martyna
MISTERKA Nikoletta
WOREK Klaudia
MKS-MOS Katowice 97
97
97
97
U18 SLK --
B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/0932/13
2019
BEZ
M
3 s 2 52.71 KOPKA Marcelina
KRACHULEC Zuzanna
PROKOPOWICZ Ewa
SUCHAŃSKA Justyna
CKS Budowlani Częstochowa 98
98
98
97
U18 SLK --


B.D.

4x400 m K
1 s 1 3:59.52 RAŻAKOWSKA Marta
HAJDA Teresa
TYTKO Sara
OLSZOK Oliwia
MKS-MOSM Bytom 97
98
98
98
U18 SLK --
B.D.

JASZCZAK Stanisław
Z/0670/14
Z/0674/14
2019
2018

2
2 s 1 4:06.40 SZYJKA Anna
WĘGLARZ Natalia
ZALEWSKA Daria
NOWACKA Anna
MKS-SMS Victoria Racibórz 98
98
97
97
U18 SLK -- KRUPA Iwona B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
SZYNOL Karol BONK Stanisław
B.D.
Z/0464/14
Z/0466/14
Z/0212/13
2019
2019
2018
1
M

3
3 s 1 4:14.59 KOPKA Marcelina
PROKOPOWICZ Ewa
BEDNARCZYK Karolina
SITEK Monika
CKS Budowlani Częstochowa 98
98
97
97
U18 SLK --


LAMCH Czesław B.D.
Z/0764/13
2019
2
Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I DMP ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019 108
2 2 f 1 1.60 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
3 3 f 1 1.55 WO¬NICKA Zuzanna RKS ŁódĽ 96 U20 LD III
W dal K
  f 1 4.82 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -2.7 IV DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3 49
1 1 f 1 6.15 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL -0.7 I
2 2 f 1 5.67 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +0.3 II
3 3 f 1 5.45 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA -0.1 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
4 4 f 1 5.13 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U23 MA +0.1 III
5 5 f 1 5.08 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD -0.3 IV KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
6 6 f 1 4.96 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +4.6 IV DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3 58
7 7 f 1 4.92 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -1.2 IV
8 8 f 1 4.88 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik 95 U20 SL -2.5 IV
9 9 f 1 4.66 WO¬NICKA Zuzanna RKS ŁódĽ 96 U20 LD -0.3 --
10 10 f 1 4.49 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -1.2 --
11 11 f 1 4.45 LUDYNIA Olga TL ROW Rybnik 96 U20 SL -0.8 -- B.D. BEZ
12 12 f 1 4.44 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -2.0 --
13 13 f 1 4.42 SEWERYN Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL 0.0 --
Kula (3) K
1 1 f 1 13.82 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA II ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2019 M
2 2 f 1 11.26 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
3 3 f 1 11.08 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL III BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
4 4 f 1 9.98 NOWAK Aleksandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL IV B.D. BEZ
5 5 f 1 9.56 GADOMSKA Natalia MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. B.D.
Kula (4) K
1 1 f 1 15.13 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 2 f 1 14.76 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
3 3 f 1 12.30 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice 94 U23 SL II B.D. 3
4 4 f 1 10.50 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1 71
5 5 f 1 10.47 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
6 6 f 1 10.05 GIEROŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 96 U20 MA III
7 7 f 1 9.68 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
Młot (4) K
1 1 f 1 60.50 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK M DMP FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M 161
2 2 f 1 59.53 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 Sen SL M #
3 3 f 1 48.53 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U20 WP I DMP B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1 111
4 4 f 1 43.97 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL II
5 5 f 1 40.24 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III RUSZEL Piotr B.D. # Z/1365/13 2018 2
6 6 f 1 31.26 ¦WIˇTEK Anna TS AKS Chorzów 94 U23 SL -- DMP GRUDZIEŃ Adam Z/3232/11 2019 BEZ 44
7 7 f 1 30.15 CZERW Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL --
100 m M
1 1 e 1 10.68 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +2.6 I #
2 2 e 1 10.74 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +2.6 I DMP GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1 125
3 3 e 1 11.00 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA +2.6 II
4 4 e 1 11.01 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +2.6 II B.D. 1
5 5 e 1 11.04 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U23 SL +2.6 II
6 6 e 1 11.05 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +2.6 II B.D. # BEZ
7 7 e 1 11.06 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +2.6 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
8 35 e 1 12.23 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +2.6 -- BORYKA Ireneusz # Z/6145/15 2018 3
1 8 e 2 11.06 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +2.1 II
2 9 e 2 11.15 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL +2.1 II
3 10 e 2 11.31 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +2.1 III BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
4 12 e 2 11.34 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL +2.1 III
5 13 e 2 11.37 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL +2.1 III
6 14 e 2 11.44 ROCZEK Maciej LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD +2.1 III KLESZOWSKI Leszek 3
1 15 e 3 11.47 MOSAKOWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL +2.1 III
2 20 e 3 11.62 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +2.1 III B.D. 2
3 21 e 3 11.65 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +2.1 III BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
4 22 e 3 11.69 KO¦CIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP +2.1 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0818/13 2017 BEZ
5 26 e 3 11.79 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +2.1 IV B.D. 2
6 29 e 3 11.87 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL +2.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
7 33 e 3 12.07 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U20 SL +2.1 IV
1 11 e 4 11.32 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL +1.2 III
2 16 e 4 11.47 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL +1.2 III
3 18 e 4 11.49 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +1.2 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
4 19 e 4 11.58 SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL +1.2 III
5 23 e 4 11.71 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +1.2 III BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
6 25 e 4 11.77 PINDELSKI Łukasz UKS bieganie.pl Stryszawa 96 U20 MA +1.2 IV
7 27 e 4 11.83 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 Sen SL +1.2 --
1 24 e 5 11.72 SARLEJ Bartosz UKS bieganie.pl Stryszawa 97 U18 MA +2.9 III
2 30 e 5 11.90 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U20 SL +2.9 IV
3 32 e 5 12.03 ¦WIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL +2.9 IV B.D. B.D. Z/0485/14 2019
  e 5 DQ ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL +2.9 -- KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
1 17 e 6 11.48 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +1.1 III
2 28 e 6 11.85 NESKA Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL +1.1 IV
3 31 e 6 11.96 NIZIOŁEK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +1.1 IV
4 34 e 6 12.10 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +1.1 IV PILAREK Sławomir BONK Stanisław # Z/0474/14 2019
5 36 e 6 12.26 WˇSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA +1.1 --
1 f 1 10.58 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -1.8 M DMP GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1 140
2 f 1 10.67 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -1.8 I #
3 f 1 10.88 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA -1.8 I
4 f 1 10.94 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -1.8 II B.D. 1
5 f 1 10.97 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U23 SL -1.8 II
6 f 1 10.99 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -1.8 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
7 f 1 10.99 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -1.8 II
8 f 1 11.05 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -1.8 II B.D. # BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.45 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA +0.7 M
2 2 s 1 21.83 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.7 I GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
3 3 s 1 22.02 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL +0.7 II
4 4 s 1 22.15 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.7 II B.D. 1
5 6 s 1 22.41 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL +0.7 II B.D. BEZ
1 5 s 2 22.31 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA 0.0 II
2 8 s 2 22.66 FRˇCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP 0.0 II B.D. B.D. ¦WIERZOWSKI Tomasz
3 10 s 2 22.96 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA 0.0 III
4 11 s 2 23.17 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL 0.0 III B.D. 2
1 7 s 3 22.64 ROCZEK Maciej LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD 0.0 II KLESZOWSKI Leszek 3
2 13 s 3 23.35 PINDELSKI Łukasz UKS bieganie.pl Stryszawa 96 U20 MA 0.0 III
3 14 s 3 23.58 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL 0.0 III BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
4 18 s 3 24.16 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
1 9 s 4 22.69 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.7 II GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
2 12 s 4 23.29 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL +0.7 III KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
3 15 s 4 24.12 MUCHNIEWSKI Jarosław GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +0.7 IV B.D. BEZ
1 16 s 5 24.15 SARLEJ Bartosz UKS bieganie.pl Stryszawa 97 U18 MA +0.5 IV
2 17 s 5 24.16 WˇSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA +0.5 IV
3 19 s 5 24.52 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA +0.5 --
400 m M
1 1 s 1 50.39 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3 83
2 2 s 1 51.47 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III B.D. 2
1 3 s 2 53.57 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL IV
2 4 s 2 54.11 BABCZYŃSKI Jerzy TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL IV
3 5 s 2 56.14 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 80 Sen SL -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2019 BEZ
800 m M
2 2 s 1 1:51.41 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I B.D. 2
3 3 s 1 1:52.27 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U20 SL II
4 4 s 1 1:54.83 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL II
5 5 s 1 1:56.21 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL II KRUPA Iwona B.D. # Z/0900/12 2019 2
6 7 s 1 1:57.10 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 98 U18 SL III
7 8 s 1 1:57.71 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL III JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
8 10 s 1 2:00.37 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 Sen SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. B.D. Z/0443/11 2018 BEZ
1 6 s 2 1:56.64 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA II DMP MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019 72
2 9 s 2 1:59.73 LORY¦ Marcin WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 92 U23 DS III #
3 11 s 2 2:00.94 ZYM Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U18 MA III
4 12 s 2 2:03.27 LITEWKA Damian UKS Kusy Bukowno 98 U18 MA IV #
5 17 s 2 2:06.77 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna # Z/1072/13 2019 3
6 18 s 2 2:08.68 GAS Paweł WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
7 19 s 2 2:08.76 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA -- MIREK Wacław # Z/1365/14 2019 BEZ
1 13 s 3 2:03.66 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV B.D. BEZ
2 14 s 3 2:04.92 FELU¦ Michał WKS Wawel Kraków 97 U18 MA IV
3 15 s 3 2:05.77 OSIEK Kamil TS AKS Chorzów 96 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz Z/0146/12 2015 3
4 16 s 3 2:06.47 BARAN Bartłomiej ULKS Lipinki 96 U20 MA IV
1500 m M
1 1 s 1 3:59.66 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL II B.D. # Z/1863/11 2019 3
2 2 s 1 4:00.10 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL II HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
3 3 s 1 4:01.66 MARCINKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL II
4 4 s 1 4:02.40 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL III NOWAK Monika Z/1856/11 2019 2
5 5 s 1 4:08.85 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL III B.D. BEZ
6 6 s 1 4:12.86 NACHMAN Dawid WKS Wawel Kraków 95 U20 MA IV
7 7 s 1 4:13.60 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL IV SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
8 8 s 1 4:16.37 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2019 3
9 9 s 1 4:20.95 MŁYNEK Rafał MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL IV
10 10 s 1 4:22.51 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
11 11 s 1 4:28.75 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U18 MA -- #
12 12 s 1 4:32.61 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik 98 U18 SL -- #
13 13 s 1 4:36.33 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2019
5000 m M
1 1 s 1 15:21.26 GRAJCAR Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 87 Sen SL III LAMCH Czesław Z/1879/11 2019 3
2 2 s 1 15:21.66 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL III LAMCH Czesław B.D. Z/1844/11 2016 BEZ
3 3 s 1 15:51.95 CZAPLA Kamil TL ROW Rybnik 89 Sen SL III CIEPŁAK Maciej # Z/0419/14 2017 BEZ
  s 1 DNF BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U20 SL --
4x100 m M
1 s 1 43.96 FREDYK Dawid
SZYMAŃSKI Mateusz
NESKA Patryk
GÓRAL Daniel
MOS CSiR D±browa Górnicza 97
98
97
97
U18 SLK --


2 s 1 44.50 KALINKIEWICZ Damian
KASZA Artur
PIKUL Mateusz
¦WIERCZYNA Bartosz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97
98
97
98
U18 SLK -- BORYKA Ireneusz
B.D.
BORYKA Ireneusz B.D.
B.D. B.D.
Z/0915/13
Z/0919/13
Z/0485/14
2019
2019
2019
3

3

3 s 1 45.06 STEFANOWICZ Kamil
ROLLIK Dawid
TARASEK Filip
PAWLIK Tomasz
MKS-MOSM Bytom 98
98
98
98
U18 SLK --


4x400 m M
1 s 1 3:31.51 SOCHIERA Patryk
FICA Damian
KIJEWSKI Aleksander
WIECZOREK Kacper
MKS-SMS Victoria Racibórz 98
98
97
97
U18 SLK --


STĘPIEŃ Kazimierz
Z/0211/13
2018
1
2 s 1 3:39.02 MICHALAK Mateusz
POPCZYK Aleksander
HURAS Tomasz
TUREK Aleksander
CKS Budowlani Częstochowa 98
98
98
98
U18 SLK --


LAMCH Czesław
Z/0522/14
2019
3
Wzwyż M
1 1 f 1 2.18 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 Sen OP I DMP KRAKOWIAK Lech # Z/2972/11 2019 1 147
2 2 f 1 1.80 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA IV
  f 1 NM SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL --
W dal M
1 1 f 1 7.41 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 Sen SL +0.9 I B.D. Z/2974/11 2019
2 2 f 1 7.40 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL 0.0 I B.D. 3
3 3 f 1 7.38 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL 0.0 I
4 4 f 1 6.68 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA 0.0 III B.D. # 3
5 5 f 1 6.39 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +2.7 III B.D.
6 6 f 1 6.33 DUMAN Arkadiusz UKS bieganie.pl Stryszawa 96 U20 MA 0.0 III
7 7 f 1 6.09 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 97 U18 SL +1.7 IV HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
8 8 f 1 6.03 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL 0.0 IV
9 9 f 1 5.97 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze 95 U20 MA +2.3 IV B.D. BEZ
10 10 f 1 5.77 ZIAJA Marek GKS Piast Gliwice 94 U23 SL +0.2 --
11 11 f 1 5.65 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 97 U18 MA +0.9 --
12 12 f 1 5.57 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U20 SL +0.1 --
  f 1 NM KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL 0.0 -- B.D.
Kula (5) M
1 1 f 1 11.82 KACHEL Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 97 U18 MA --
Kula (6) M
1 1 f 1 16.83 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 13.48 BRY¦ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 96 U20 SL III HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
3 3 f 1 12.24 TRZOP Jarosław UKS bieganie.pl Stryszawa 96 U20 MA IV
4 4 f 1 11.62 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
5 5 f 1 11.59 ¦MIŁEK Przemysław MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U20 SL IV
6 6 f 1 11.41 DUTKA Hubert ULKS Lipinki 96 U20 MA IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.18 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL M KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 2 f 1 18.50 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U23 SL M GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
3 3 f 1 16.31 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP B.D. # Z/3386/11 2019 1 127
4 4 f 1 15.23 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL I DMP B.D. Z/3241/11 2019 BEZ 111
5 5 f 1 14.77 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I DMP BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M 104
6 6 f 1 13.96 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne 85 Sen SL II
Młot (7.26) M
1 1 f 1 52.04 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II DMP GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1 99
2 2 f 1 43.81 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U23 SL III DMP B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2 70

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.7353332042694 sekund