Wrocław 01.06.2014
35. Memoriał F. Malanowskiego i 11. Memoriał Cz. Z±beckiego / Mistrzostwa Dolnego ¦l±ska w sztafetach 4x100 i 4x400
100 m K
1 s 1 11.63 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS -1.4 M
2 s 1 12.35 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -1.4 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
3 s 1 12.46 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS -1.4 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
4 s 1 12.60 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS -1.4 II B.D. Z/0988/12 2016 3
5 s 1 12.70 GOŁˇB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD -1.4 II
6 s 1 12.72 PÓŁTORAK Natalia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -1.4 II
7 s 1 12.78 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.4 III #
8 s 1 12.78 WYRZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS -1.4 III #
1 s 2 12.89 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.9 III #
2 s 2 12.94 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U16 DS +0.9 III
3 s 2 12.97 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.9 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
4 s 2 12.99 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.9 III
5 s 2 13.00 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP +0.9 III WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
6 s 2 13.09 MARKIEFKA Paulina ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.9 III
7 s 2 13.12 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.9 III
8 s 2 13.82 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.9 -- WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
1 s 3 12.88 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.4 III
2 s 3 13.24 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB -0.4 IV
3 s 3 13.25 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.4 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1018/14 2019
4 s 3 13.26 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD -0.4 IV
5 s 3 13.33 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -0.4 IV
6 s 3 13.45 SZUMAN Laura ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -0.4 IV
7 s 3 13.54 JA¬WICZ Sylwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.4 IV #
8 s 3 13.55 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS -0.4 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
1 s 4 13.02 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS +0.7 III
2 s 4 13.40 NIEZGODA Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS +0.7 IV
3 s 4 13.61 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 98 U18 DS +0.7 IV
4 s 4 13.61 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U18 DS +0.7 IV #
5 s 4 13.66 GRABARZ Klaudia MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +0.7 IV
6 s 4 13.87 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS +0.7 --
7 s 4 13.97 JEZIORO Aleksandra MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U16 DS +0.7 V # LDK!
8 s 4 14.10 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL +0.7 V SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
1 s 5 13.84 REKIEL Anna UKS-MOS Opole 99 U16 OP -0.5 V B.D.
2 s 5 13.87 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -0.5 V MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
3 s 5 14.10 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.5 V
4 s 5 14.20 METELSKA Marta UKS-MOS Opole 99 U16 OP -0.5 V
5 s 5 14.23 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS -0.5 V
6 s 5 14.33 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS -0.5 V GOLEC Dominik # Z/0682/15 2019 4
7 s 5 14.56 KANECKA Patrycja MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.5 --
8 s 5 15.12 SZŁUKA VEL SOŁODYNIUK Magdalena ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -0.5 --
1 s 6 13.55 KUBAK Hanna ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB -1.9 IV #
2 s 6 14.96 KAŁUŻNA Pamela KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U16 WP -1.9 --
3 s 6 14.97 PRZEKLASA Mariola ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -1.9 -- B.D. BEZ
4 s 6 15.02 PRZYTULECKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -1.9 --
5 s 6 15.03 KOWALSKA Karolina ULKS Sprinter Zielona Góra # 01 U14 LB -1.9 -- #
6 s 6 15.17 FABIJAN Maria MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -1.9 -- ŁO¦ Dariusz # Z/3602/15 2016 BEZ
7 s 6 15.37 GˇSIOR Dorota ULKS Sprinter Zielona Góra # 02 U14 LB -1.9 -- #
8 s 6 15.44 SIEROCIUK Katarzyna WLKS Wrocław 99 U16 DS -1.9 -- #
200 m K
1 s 1 23.77 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS -1.4 M
2 s 1 25.10 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS -1.4 II
3 s 1 25.57 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS -1.4 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
4 s 1 25.80 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.4 II #
5 s 1 26.16 KOWAL Weronika O¦ AZS Poznań # 97 U18 WP -1.4 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
6 s 1 26.64 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB -1.4 III
7 s 1 26.70 ORGANI¦CIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP -1.4 III B.D. B.D. 3
  s 1 DNF KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -1.4 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
1 s 2 25.77 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP +0.7 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
2 s 2 26.15 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.7 II #
3 s 2 26.20 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS +0.7 II B.D. Z/0988/12 2016 3
4 s 2 26.61 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.7 III #
5 s 2 26.85 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U16 DS +0.7 III
6 s 2 27.06 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +0.7 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
7 s 2 27.36 WYRZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +0.7 IV #
  s 2 DNF ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS +0.7 --
1 s 3 26.49 GˇSOWSKA Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław 84 Sen DS -2.0 III ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 s 3 26.59 GOŁˇB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD -2.0 III
3 s 3 26.66 KURLETO Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -2.0 III
4 s 3 26.75 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -2.0 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
5 s 3 26.81 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD -2.0 III
6 s 3 26.85 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -2.0 III
7 s 3 27.15 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS -2.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
8 s 3 28.58 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS -2.0 V CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
1 s 4 26.98 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -1.6 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
2 s 4 27.33 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U23 DS -1.6 --
3 s 4 27.71 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -1.6 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
4 s 4 27.75 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD -1.6 IV
5 s 4 28.20 BOGIŃCZUK Julia WKS ¦l±sk Wrocław 98 U18 DS -1.6 IV
6 s 4 28.28 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -1.6 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2019
7 s 4 28.36 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 98 U18 DS -1.6 IV
8 s 4 30.98 KANECKA Patrycja MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -1.6 --
1 s 5 27.61 GRABARZ Klaudia MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -1.0 IV
2 s 5 27.70 NIEZGODA Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -1.0 IV
3 s 5 27.83 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -1.0 IV PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
4 s 5 27.89 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -1.0 IV WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
5 s 5 28.81 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -1.0 V
6 s 5 28.91 ANDRZEJEWICZ Anna KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP -1.0 -- #
7 s 5 29.24 ZAJˇC Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS -1.0 V
8 s 5 29.35 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS -1.0 V GOLEC Dominik # Z/0682/15 2019 4
1 s 6 26.69 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -0.1 III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
2 s 6 27.59 BENKOWSKA Nina WLKS Wrocław 98 U18 DS -0.1 IV #
3 s 6 28.30 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U18 DS -0.1 IV #
4 s 6 28.78 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -0.1 --
5 s 6 29.81 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -0.1 V # LDK!
6 s 6 30.08 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS -0.1 V
7 s 6 30.86 JACEWICZ Aleksandra MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -0.1 --
8 s 6 31.00 SIKORSKA Daria MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -0.1 --
1 s 7 26.69 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.9 III
2 s 7 27.75 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB +0.9 IV
3 s 7 29.31 JEZIORO Aleksandra MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U16 DS +0.9 V # LDK!
4 s 7 29.88 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.9 V ROSTEK William # Z/1079/15 2019 4
5 s 7 29.98 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP +0.9 -- PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
6 s 7 30.63 MENDELSKA Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.9 --
7 s 7 31.07 KAŁUŻNA Pamela KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U16 WP +0.9 --
8 s 7 36.04 OCHĘDZAN Sara MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.9 --
400 m K
1 s 1 57.64 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II
2 s 1 58.21 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP II BU¦KO Przemysław Z/3451/11 2016 2
3 s 1 61.01 GĘBARZEWSKA Monika WKS ¦l±sk Wrocław # 96 U20 DS III B.D. # 2
4 s 1 61.24 JÓZIK Paulina LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III #
5 s 1 61.64 DREWIENKOWSKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/0586/14 2018 3
6 s 1 61.95 STASIAK Dorota KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP III
1 s 2 62.35 BERKOWSKA Karolina MLKS Echo Twardogóra 96 U20 DS IV
2 s 2 63.88 SZMAGIEREWSKA Anna MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV
3 s 2 64.66 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS V #
4 s 2 64.74 KLEMENTOWSKA Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS --
5 s 2 65.05 HAJDASZ Aleksandra LUKS Podium Kup 98 U18 OP -- #
6 s 2 68.18 USIK Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -- #
1 s 3 65.10 STRZEMIŃSKA Wioletta MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS --
2 s 3 66.29 RYBAK Katarzyna MLKS Sokół Lubin 00 U16 DS V
3 s 3 66.61 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/1634/14 , 2019 2
4 s 3 68.95 STERCZAŁA Patrycja MKS MOS Wrocław 98 U18 DS --
5 s 3 69.68 WALIŃSKA Marta MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
6 s 3 69.84 WACHNIK Paulina MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
600 m K
1 s 1 1:38.68 TOROŃ Małgorzata MULKS Olimpia ¦widnica 00 U16 DS II TEODOSIADIS Micios Z/0109/15 2017 3
2 s 1 1:40.80 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U16 WP III OLSZYNA Waldemar # Z/0782/15 2019 2 LDK!
3 s 1 1:42.29 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
4 s 1 1:42.62 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III WYROBA Piotr Z/0557/15 2018 3
5 s 1 1:43.79 GÓROWSKA Patrycja MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS IV
6 s 1 1:45.72 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1609/15 2019 2
7 s 1 1:47.14 DUCKA Julia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS V #
8 s 1 1:47.44 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U16 DS V # LDK!
9 s 1 1:52.23 MRÓZ Ewa WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 00 U16 DS -- #
10 s 1 1:53.77 MISZTAL Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -- #
11 s 1 1:59.16 MIKOŁAJCZAK Agata LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
1 s 2 1:46.68 BARTOSZEWICZ Angelika UKS Piast Bolków 99 U16 DS V #
2 s 2 1:49.68 PIERZGA Aleksandra WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 00 U16 DS V GRZYBEK Grzegorz # Z/1085/15 2018 2
3 s 2 1:50.54 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław # 00 U16 DS -- LDK!
4 s 2 1:51.07 DOBRUCKA Aleksandra LUKS Podium Kup 96 U20 OP --
5 s 2 1:54.29 SOBCZAK Dominika MLKS Echo Twardogóra 01 U14 DS --
6 s 2 1:56.44 ĆWIR Miriam SSMKS Parasol Wrocław # 01 U14 DS -- #
7 s 2 2:00.07 KOCOŃ Joanna Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 00 U16 OP --
8 s 2 2:02.18 WIRWIŃSKA Olga MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
9 s 2 2:02.59 PAWLU¦ Patrycja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- SOBCZYK Tomasz # Z/4540/15 2019 BEZ
10 s 2 2:08.62 PASZTETNIK Julia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 00 U16 DS -- B.D. B.D. BEZ
800 m K
1 s 1 2:17.34 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS II ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
2 s 1 2:21.50 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/1293/14 2019
3 s 1 2:24.09 SIKORA Natalia WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 97 U18 DS III
4 s 1 2:26.28 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS IV SZCZUREK Leszek 2
5 s 1 2:27.81 WOLSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS IV
6 s 1 2:32.57 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek ¦l±ski 96 U20 DS -- #
7 s 1 2:33.19 SZAKIEL Paulina GLKS ¦widnica 97 U18 DS -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/0784/13 2015 3
8 s 1 2:54.32 WANICKA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U18 OP --
  s 1 DNF PONIKIEWSKA Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP --
3000 m K
1 s 1 10:38.62 KAMIŃSKA Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U20 DS III
2 s 1 10:57.26 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa # 97 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/0347/13 2016 3
3 s 1 11:15.85 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP IV
4 s 1 12:00.49 PONIKIEWSKA Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP --
5 s 1 12:54.70 PIECHOWIAK Patrycja ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
  s 1 DNF ŁAZARCZYK Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 96 U20 DS --
5000 m K
1 s 1 18:48.47 ŁUKIJANIUK Marta WKS ¦l±sk Wrocław # 96 U20 DS III B.D. 2
  s 1 DNF GÓRNIAK Natalia MKS Ekonomik Nysa # 86 Sen OP -- B.D. BEZ
  s 1 DNF PĘDZIWIATER Klaudia WKS ¦l±sk Wrocław 93 U23 DS --
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.28 REKIEL Anna UKS-MOS Opole 99 U16 OP -1.7 III B.D.
2 s 1 17.21 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL -1.7 IV SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
3 s 1 18.12 MACHNER Matylda UKS-MOS Opole 99 U16 OP -1.7 V
4 s 1 19.79 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U16 DS -1.7 -- BIALIC Marek # Z/1164/15 2018 2 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.19 KOWAL Weronika O¦ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.7 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
2 s 1 15.34 BOLECHOWSKA Marcela ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -0.7 II
3 s 1 15.40 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -0.7 II
4 s 1 15.69 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP -0.7 II PLASKOTA Krzysztof # Z/0588/14 2019 3
5 s 1 15.73 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 98 U18 LB -0.7 II
6 s 1 16.08 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD -0.7 III
7 s 1 21.08 BUSŁOWICZ Barbara MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -0.7 -- B.D.
  s 1 DNF KOLANEK Alicja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS -0.7 -- B.D. BEZ
1 s 2 15.71 BOGIŃCZUK Julia WKS ¦l±sk Wrocław 98 U18 DS -2.0 II
2 s 2 15.81 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -2.0 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
3 s 2 16.87 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice # 97 U18 DS -2.0 III KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
4 s 2 17.07 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -2.0 IV
100 m pł K
1 s 1 15.63 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U23 DS -0.9 II
  s 1 DNF HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -0.9 --
1 s 2 15.60 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -0.9 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 s 2 15.78 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS -0.9 III
3 s 2 15.96 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.9 III B.D. 3
4 s 2 17.39 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB -0.9 IV
5 s 2 17.54 ANDRZEJEWICZ Anna KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP -0.9 IV #
6 s 2 18.59 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.9 -- B.D. 2
7 s 2 20.08 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP -0.9 -- PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
4x100 m K
1 s 1 49.39 MAŁKOWSKA Paulina
GÓRKA Magdalena
MIERZYŃSKA Jagoda
KRYSTECKA Justyna
MKS MOS Wrocław 97
97
98
98
U18 DOL --

ROSTEK William B.D.
Z/0925/14
2019

2 s 1 50.45 DUTKIEWICZ Julia
KOWAL Weronika
REYER Ksenia
WAWRZYNIAK Karolina
KS Stal Ostrów Wlkp. 98
97
97
97
U18 WLP -- WALCZAK Marek
B.D. BIEDERMANN Roman
WALCZAK Michał
B.D.
Z/0309/14
, Z/0523/13
Z/1128/14
2019
, 2019
2019
1
1

BEZ
3 s 1 50.69 SZUMAN Laura
GIERSZEWSKA Martyna
MARKIEFKA Paulina
PÓŁTORAK Natalia
ZLKL Zielona Góra 98
97
97
97
U18 LBU --
HASIÓW Tomasz

Z/0707/13
2018
2
4 s 1 51.58 BIEL Joanna
JÓZIK Paulina
KOLANEK Alicja
WYRZYŃSKA Patrycja
LKS Górnik Wałbrzych 98
97
98
98
U18 DOL --

B.D.
BEZ
5 s 1 51.85 TKACZUK Weronika
MADEJA Kornelia
STACHOWIAK Marta
JAWORSKA Aleksandra
MKL 12 Jelenia Góra 97
97
98
97
U18 DOL --


6 s 1 54.04 BUSŁOWICZ Barbara
KLEMENTOWSKA Aneta
BARAN Eryka
GRABARZ Klaudia
MKS Bolesłavia Bolesławiec 98
98
97
98
U18 DOL -- B.D.



1 s 2 50.04 DURAK Karolina
ŁACHACZ Barbara
KMIEĆ Marika
JÓ¬WIAK Karolina
MKS Osa Zgorzelec 97
98
98
98
U18 DOL --


2 s 2 51.31 DˇBROWSKA Oliwia
MAK Dominika
PAWLUKIEWICZ Paulina
OSOWSKA Aleksandra
AZS-AWF Gorzów 98
98
98
98
U18 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela


Z/1370/14
2018
1
3 s 2 51.98 KASPERKIEWICZ Karolina
WOLAK Adrianna
MATKOWSKA Martyna
BENKOWSKA Nina
WLKS Wrocław 98
97
98
98
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil B.D.


Z/1018/14
2019

4 s 2 52.90 SAWCZYŃSKA Karolina
RACZYŃSKA Zofia
WOŻNIAKOWSKA Maja
BOLECHOWSKA Marcela
ZLKL Zielona Góra 97
97
98
98
U18 LBU --


5 s 2 53.05 PASTUSZCZAK Anna
ZDUŃCZYK Katarzyna
SZCZEGIELNIAK Aleksandra
SZMAGIEREWSKA Anna
MKS MOS Wrocław 98
98
97
97
U18 DOL --

KLESZOWSKI Leszek B.D.
, Z/1044/13
, 2019
BEZ
6 s 2 59.28 FALTYN Renata
MOCZARSKA Justyna
SZPILA Patrycja
KOCHAJ Nikola
SL GKS Olsza Olszyna 98
98
98
98
U18 DOL -- CHORZĘPA Przemysław


Z/0106/14
2015
BEZ
4x400 m K
1 s 1 4:07.44 SAWCZYŃSKA Karolina
RACZYŃSKA Zofia
JASTRZĘBSKA Iga
GIERSZEWSKA Martyna
ZLKL Zielona Góra 97
97
98
97
U18 LBU --

B.D.
HASIÓW Tomasz
Z/0707/13
2018
3
2
2 s 1 4:09.29 SZCZEGIELNIAK Aleksandra
MAJCHER Anna
KRYSTECKA Justyna
GÓRKA Magdalena
MKS MOS Wrocław 97
97
98
97
U18 DOL -- KLESZOWSKI Leszek B.D.


, Z/1044/13
, 2019
BEZ
3 s 1 4:10.38 JAWORSKA Aleksandra
MADEJA Kornelia
STACHOWIAK Marta
TKACZUK Weronika
MKL 12 Jelenia Góra 97
97
98
97
U18 DOL --


4 s 1 4:17.51 DˇBROWSKA Oliwia
MAK Dominika
PAWLUKIEWICZ Paulina
RZETELNA Martyna
AZS-AWF Gorzów 98
98
98
98
U18 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela


Z/1370/14
2018
1
5 s 1 5:13.55 SZPILA Patrycja
KOCHAJ Nikola
MOCZARSKA Justyna
FALTYN Renata
SL GKS Olsza Olszyna 98
98
98
98
U18 DOL --


CHORZĘPA Przemysław
Z/0106/14
2015
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.81 KWA¦NIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1348/11 2018 M
2 f 1 1.61 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS III
3 f 1 1.56 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III #
4 f 1 1.56 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
5 f 1 1.51 BRYŁKA Justyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
5 f 1 1.51 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS IV
7 f 1 1.51 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U23 DS --
7 f 1 1.51 WˇCHAŁA Patrycja LUKS Dwójka Namysłów # 98 U18 OP IV
9 f 1 1.46 BUSŁOWICZ Barbara MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS IV B.D.
10 f 1 1.46 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB IV
11 f 1 1.46 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. 3
12 f 1 1.46 FUKS Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP IV
13 f 1 1.41 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
14 f 1 1.36 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- B.D. 3
14 f 1 1.36 ZDANOWICZ Paulina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
16 f 1 1.31 WOŁOSZYN Magdalena MKS Piast Lwówek ¦l±ski 98 U18 DS --
16 f 1 1.31 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U16 DS -- BIALIC Marek # Z/1164/15 2018 2 LDK!
  f 1 NM BOJKO Martyna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
Tyczka K
1 f 1 3.90 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA M #
2 f 1 3.80 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS M ŁO¦ Dariusz Z/1303/11 2018 1
3 f 1 3.30 SZYMASZEK Paulina MKS MOS Wrocław 96 U20 DS I
4 f 1 3.00 RY¦ Aleksandra MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
5 f 1 3.00 ADASZAK Daria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II #
6 f 1 2.40 ŻABSKA Michalina MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV #
7 f 1 2.00 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U14 DS V ŁO¦ Dariusz # Z/3600/15 2019 1
  f 1 NM KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS -- #
  f 1 NM FABIJAN Maria MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/3602/15 2016 BEZ
W dal K
1 f 1 5.97 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS -0.2 I
2 f 1 5.96 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.7 I #
3 f 1 5.78 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 Sen WP -0.3 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
4 f 1 5.54 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS 0.0 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
5 f 1 5.34 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III
6 f 1 5.22 BOGIŃCZUK Julia WKS ¦l±sk Wrocław 98 U18 DS +0.4 III
7 f 1 5.16 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP 0.0 III B.D. BEZ
8 f 1 5.01 KOLANEK Alicja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS 0.0 IV B.D. BEZ
9 f 1 4.89 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.7 IV B.D. 2
10 f 1 4.87 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 97 U18 WP 0.0 IV WALCZAK Michał Z/1128/14 2019
11 f 1 4.83 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U23 DS +0.6 --
12 f 1 4.79 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +0.1 V B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
13 f 1 4.79 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
14 f 1 4.59 MACHNER Ines UKS-MOS Opole 96 U20 OP 0.0 --
15 f 1 4.56 KUBAK Hanna ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB 0.0 V #
16 f 1 4.55 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +0.6 V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
17 f 1 4.54 BOJKO Martyna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.3 V
18 f 1 4.49 ZAJˇC Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS -0.9 --
19 f 1 4.37 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB -0.6 --
20 f 1 4.32 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP 0.0 --
21 f 1 4.25 KOWALSKA Karolina ULKS Sprinter Zielona Góra # 01 U14 LB +0.3 -- #
22 f 1 4.19 WAWRZYNIAK Natalia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS +0.4 -- B.D. BEZ
23 f 1 4.16 BIEŻUŃSKA Klara MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS -0.4 -- #
24 f 1 4.08 METELSKA Marta UKS-MOS Opole 99 U16 OP +0.7 --
25 f 1 3.95 GˇSIOR Dorota ULKS Sprinter Zielona Góra # 02 U14 LB +0.4 -- #
26 f 1 3.92 MACHNER Matylda UKS-MOS Opole 99 U16 OP +0.3 --
Trójskok K
1 f 1 11.33 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -1.0 III
2 f 1 10.41 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U18 LD +0.1 IV
3 f 1 10.22 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP 0.0 IV B.D. BEZ
4 f 1 10.11 MACHNER Ines UKS-MOS Opole 96 U20 OP -0.6 --
5 f 1 9.38 PALAMASZ Patrycja LUKS Dwójka Namysłów 98 U18 OP +0.5 --
  f 1 NM SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U20 DS 0.0 --
  f 1 NM GˇSOWSKA Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław 84 Sen DS 0.0 -- ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
Kula (3) K
1 f 1 12.76 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1
2 f 1 11.38 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
3 f 1 11.34 SOBIESIŃSKA Patrycja UKS Piast Bolków 98 U18 DS III
4 f 1 10.64 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB IV
5 f 1 10.57 PAULIŃSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
6 f 1 10.31 WALTHER Natalia MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS IV #
7 f 1 10.14 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
8 f 1 8.83 OLIASZ Katarzyna MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
9 f 1 8.77 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS V WOCHNA Robert Z/1126/15 2019 3
10 f 1 8.32 KUMO¦ Beata SL GKS Olsza Olszyna 97 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0063/13 2015 4
11 f 1 7.84 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
12 f 1 7.55 PRZYTULECKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
13 f 1 7.38 ŻYGADŁO Patrycja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
14 f 1 7.28 MUSIOŁ Karolina MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U14 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek # Z/2885/15 2017 BEZ LDK!
15 f 1 7.21 WALNIK Karolina MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
Kula (4) K
1 f 1 11.06 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 96 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/0987/12 2018 2
2 f 1 7.56 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław 95 U20 DS --
Dysk (1) K
1 f 1 36.00 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
2 f 1 33.92 BˇK Weronika UKS-MOS Opole 96 U20 OP III
3 f 1 33.70 HORWAT Wirginia Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III
4 f 1 31.80 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB IV
5 f 1 30.48 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1
Oszczep (500) K
1 f 1 42.45 ORLIŃSKA Dominika WKS ¦l±sk Wrocław # 98 U18 DS II #
2 f 1 42.17 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III ŻYŻYK Jerzy B.D. Z/1051/14 2018
3 f 1 40.51 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
4 f 1 38.84 KAŁUŻNA Adriana MLKS Echo Twardogóra 98 U18 DS III
5 f 1 37.65 SŁOWIK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III
6 f 1 36.30 BARAN Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV
7 f 1 28.90 BˇBEL Wiktoria LUKS Podium Kup 98 U18 OP --
8 f 1 24.65 HORWAT Wirginia Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP --
9 f 1 23.71 GRZE¦KÓW Oliwia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 98 U18 DS -- #
10 f 1 22.20 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD --
11 f 1 21.31 KOZŁOWSKA Daria SL GKS Olsza Olszyna 98 U18 DS --
12 f 1 21.17 PIEKARZ Wiktoria MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U16 DS -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 41.30 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 96 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/0987/12 2018 2
2 f 1 30.01 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław 95 U20 DS IV
100 m M
1 s 1 10.80 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -1.5 I #
2 s 1 11.01 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS -1.5 II
3 s 1 11.01 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS -1.5 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
4 s 1 11.05 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD -1.5 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
5 s 1 11.10 FURMAŃCZYK Kacper MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -1.5 II
6 s 1 11.18 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.5 II
7 s 1 11.29 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS -1.5 II
8 s 1 11.34 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -1.5 III OWCZAREK Konrad # Z/1465/12 2019 1
1 s 2 11.09 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -1.3 II ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
2 s 2 11.46 MIZERACKI Mateusz MKS MOS Wrocław 95 U20 DS -1.3 III
3 s 2 11.50 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -1.3 III B.D. BEZ
4 s 2 11.50 WYSOTA Tomasz MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD -1.3 III FIRLIT Roman Z/1262/13 2015 4
5 s 2 11.51 KU¬NIK Konrad UMLKS START Wieruszów # 98 U18 LD -1.3 III
6 s 2 11.52 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD -1.3 III B.D. Z/1255/14 2017 3
7 s 2 11.53 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB -1.3 III B.D. 2
8 s 2 11.69 DROGOSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -1.3 III
1 s 3 11.73 BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +0.2 III
2 s 3 11.79 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS +0.2 IV #
3 s 3 11.95 ŁYSOŃ Michał GLKS ¦widnica 91 Sen DS +0.2 -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
4 s 3 11.96 KAZARNOWICZ Daniel ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.2 IV #
5 s 3 11.96 FUDZIAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS +0.2 IV #
6 s 3 12.02 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP +0.2 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/0544/14 2019 2
7 s 3 12.09 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U20 DS +0.2 IV
8 s 3 12.25 CIELECKI Jarosław LKS Zorza Niemil # 98 U18 DS +0.2 -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/5055/15 2016 4
1 s 4 11.16 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.2 II ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
2 s 4 11.52 ŁONIEWSKI Tomasz MKS MOS Wrocław 95 U20 DS -0.2 III
3 s 4 11.72 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS -0.2 III
4 s 4 11.92 PIECHOWIAK Dominik ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.2 IV
5 s 4 12.05 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS -0.2 IV
6 s 4 12.10 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -0.2 IV KOKOT Zdzisław # Z/2692/15 2019 3
7 s 4 12.13 PETELA Krystian LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS -0.2 IV
1 s 5 11.15 DZIECHCIAROW Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS -0.6 II
2 s 5 11.84 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS -0.6 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
3 s 5 12.05 POLAŃSKI Robert MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS -0.6 IV
4 s 5 12.05 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP -0.6 IV WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
5 s 5 12.12 MARCINIAK Dawid MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -0.6 IV
6 s 5 12.24 PLUSKOTA Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -0.6 -- #
7 s 5 12.40 KRAM Maks Marcel SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS -0.6 V
8 s 5 12.49 PŁONKA Piotr KS Stal Ostrów Wlkp. 98 U18 WP -0.6 --
1 s 6 11.68 MICHALAK Daniel MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS -1.2 III
2 s 6 12.10 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 98 U18 DS -1.2 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
3 s 6 12.34 KONARSKI Mateusz WLKS Wrocław 00 U16 DS -1.2 V #
4 s 6 12.47 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U16 DS -1.2 V BIALIC Marek # Z/1162/15 2017 3 LDK!
5 s 6 12.48 KLUGIEWICZ Kacper MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -1.2 V
6 s 6 12.51 RADUŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -1.2 --
7 s 6 12.93 ŁOBODA Konrad MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -1.2 --
8 s 6 13.65 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS -1.2 -- B.D. Z/0919/14 2018 BEZ
1 s 7 11.99 POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander LUKS Podium Kup 98 U18 OP -0.3 IV
2 s 7 12.24 GOŁˇBEK Wiktor MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD -0.3 -- FIRLIT Roman Z/1261/13 2015 BEZ
3 s 7 12.66 GRZYWOCZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -0.3 V
4 s 7 12.71 SZCZEPANIAK Mateusz UMLKS START Wieruszów # 99 U16 LD -0.3 V
5 s 7 12.96 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.3 --
6 s 7 13.01 KOZIOŁ Przemysław niest. Wrocław 73 Masters DS -0.3 -- B.D. B.D. BEZ
7 s 7 13.66 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -0.3 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew # Z/3307/15 2019 4
8 s 7 14.77 SZCZE¦ Fabian MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS -0.3 --
200 m M
1 s 1 21.75 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -0.6 I #
2 s 1 21.90 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS -0.6 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 s 1 22.14 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U23 DS -0.6 II PIERZCHALA Robert Z/4388/11 2015 1
4 s 1 22.15 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.6 II B.D. 3
5 s 1 22.21 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -0.6 II
6 s 1 22.22 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS -0.6 II
7 s 1 22.52 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.6 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
8 s 1 22.88 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS -0.6 III PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
1 s 2 22.50 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD -0.2 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
2 s 2 22.86 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS -0.2 III
3 s 2 23.00 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -0.2 III
4 s 2 23.06 WERNER Mariusz LUKS Podium Kup 97 U18 OP -0.2 III
5 s 2 23.07 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.2 III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
6 s 2 23.33 TUDOROW Arkadiusz ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB -0.2 III
7 s 2 23.97 WIERZBICKI Maciej LKS Polkowice 99 U16 DS -0.2 IV KNULL Mariusz # Z/4271/15 2016 3
1 s 3 23.01 SHULGIN Evgeniy niest. Wrocław 91 Sen DS -0.8 III B.D. # 3
2 s 3 23.06 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS -0.8 III
3 s 3 23.11 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS -0.8 III
4 s 3 23.25 ŁONIEWSKI Tomasz MKS MOS Wrocław 95 U20 DS -0.8 III
5 s 3 23.47 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -0.8 III B.D. BEZ
6 s 3 23.60 KOSIOREK Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 97 U18 DS -0.8 III
7 s 3 23.78 BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS -0.8 IV
8 s 3 23.86 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U20 DS -0.8 IV
1 s 4 23.23 MIZERACKI Mateusz MKS MOS Wrocław 95 U20 DS -1.5 III
2 s 4 23.42 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS -1.5 III #
3 s 4 23.77 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP -1.5 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/0544/14 2019 2
4 s 4 23.98 OSIENIENKO Przemysław MULKS Olimpia ¦widnica 94 U23 DS -1.5 -- TEODOSIADIS Micios Z/0447/14 2019 3
5 s 4 24.05 ŁYSOŃ Michał GLKS ¦widnica 91 Sen DS -1.5 -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
6 s 4 24.10 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS -1.5 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
7 s 4 24.12 O¦KO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -1.5 IV GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
8 s 4 24.15 POLAŃSKI Robert MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS -1.5 IV
1 s 5 23.14 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS -2.0 III #
2 s 5 24.90 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 98 U18 DS -2.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
3 s 5 25.37 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 00 U16 DS -2.0 V BIALIC Marek # Z/1162/15 2017 3 LDK!
4 s 5 25.80 ŁOBODA Konrad MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -2.0 --
5 s 5 26.71 KALININ Dawid MULKS Olimpia ¦widnica 00 U16 DS -2.0 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
6 s 5 27.18 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS -2.0 -- B.D. Z/0919/14 2018 BEZ
1 s 6 23.76 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.4 IV #
2 s 6 25.19 CIELECKI Jarosław LKS Zorza Niemil # 98 U18 DS -0.4 -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/5055/15 2016 4
3 s 6 25.40 KLUGIEWICZ Kacper MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.4 V
4 s 6 25.58 KONARSKI Mateusz WLKS Wrocław 00 U16 DS -0.4 V #
5 s 6 25.71 SZCZEPANIAK Mateusz UMLKS START Wieruszów # 99 U16 LD -0.4 --
6 s 6 31.07 SZCZE¦ Fabian MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS -0.4 --
400 m M
1 s 1 46.90 KRAWCZUK Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław 89 Sen DS M WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
2 s 1 47.99 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS ¦l±sk Wrocław 93 U23 DS I
3 s 1 48.51 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 94 U23 DS II
4 s 1 49.56 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 s 1 50.92 WILCZYŃSKI Stanisław SSMKS Parasol Wrocław # 95 U20 DS III
6 s 1 52.53 FONAŁ Filip WKS Ole¶niczanka Ole¶nica # 95 U20 DS III #
1 s 2 50.42 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
2 s 2 50.71 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP III
3 s 2 51.40 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97 U18 WP III #
4 s 2 51.78 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U20 WP III KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
5 s 2 54.25 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97 U18 WP IV
6 s 2 54.65 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP IV
1 s 3 51.26 GŁÓD Piotr MKS MOS Wrocław 95 U20 DS III
2 s 3 51.54 PIETRASZKO Filip MLKS Agros Żary 95 U20 LB III
3 s 3 52.84 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98 U18 WP IV
4 s 3 53.31 KOTUŁA Patryk UKS Sprint Legnica 97 U18 DS IV
5 s 3 53.73 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS IV
6 s 3 55.32 OLEJNIK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL --
7 s 3 59.85 ZARZYCKI Łukasz LUKS Żórawina 87 Sen DS --
1 s 4 55.35 WO¬NIAK Radosław MLKS Echo Twardogóra 98 U18 DS --
2 s 4 55.46 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/0813/12 , 2019 3
3 s 4 55.98 WOWK Krzysztof MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
4 s 4 56.11 KACZOROWSKI Wacław MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS --
5 s 4 56.59 NAZARUK Michał MKS Piast Lwówek ¦l±ski 98 U18 DS --
6 s 4 57.22 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
7 s 4 58.38 HADRY¦ Dawid MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS --
600 m M
1 s 1 1:30.46 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U16 DS III BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2018 3
2 s 1 1:31.20 ZAJˇCZKOWSKI Wojciech MKS MOS Wrocław 99 U16 DS III #
3 s 1 1:31.22 WEISE Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB III #
4 s 1 1:31.47 WANTUCH Michał MKS Piast Głogów 99 U16 DS III
5 s 1 1:32.35 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba # 00 U16 DS IV B.D. Z/2602/15 2019 2
6 s 1 1:32.79 ŻUKOWSKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV #
7 s 1 1:35.26 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS V OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1
8 s 1 1:35.31 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2019 3
9 s 1 1:37.46 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 99 U16 DS V
10 s 1 1:37.84 LINSTEDT Michał SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS V #
11 s 1 1:41.56 GˇSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- WOSIEK Jacek # Z/2117/15 2019 4 LDK!
12 s 1 1:43.24 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław # 99 U16 DS -- #
1 s 2 1:32.07 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV #
2 s 2 1:34.14 KAWKA Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS IV
3 s 2 1:36.86 CZERONEK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław 00 U16 DS V ADAMEK Marek # Z/1124/15 2019 2
4 s 2 1:37.66 WODNICKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS V
5 s 2 1:39.21 KOWALIŃSKI Patryk UMLKS START Wieruszów 00 U16 LD V URBANIAK Jarosław 4
6 s 2 1:40.17 CIESIELSKI Ryszard SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS --
7 s 2 1:42.13 ORDA Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS -- #
8 s 2 1:42.15 MAJCHER Michał MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
9 s 2 1:42.17 DAŃKOWSKI Dominik UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 00 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3388/15 2019
10 s 2 1:42.21 SCHNEIDER Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 99 U16 OP --
11 s 2 1:43.45 ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS --
12 s 2 1:47.37 LEPCZYŃSKI Mateusz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. BEZ
800 m M
1 s 1 1:50.89 KRAWCZYK Szymon WKS ¦l±sk Wrocław 88 Sen DS I
2 s 1 1:53.73 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
3 s 1 1:55.64 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP II
4 s 1 1:57.80 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS III
5 s 1 1:58.30 GOŁˇB Łukasz UMLKS START Wieruszów # 96 U20 LD III URBANIAK Jarosław Z/0877/12 BEZ
6 s 1 2:02.12 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
7 s 1 2:05.87 ROKICKI Paweł WLKS Wrocław 96 U20 DS IV
8 s 1 2:12.28 PAWLIK Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U18 OP -- #
  s 1 DNF WRÓBEL Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 94 U23 DS --
1 s 2 2:01.57 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U23 DS III
2 s 2 2:02.62 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS IV WOSIEK Jacek B.D. # Z/0434/13 2019
3 s 2 2:03.13 GRZYWNA Bartłomiej WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 98 U18 DS IV
4 s 2 2:03.21 GZE¦KÓW Wojciech GLKS ¦widnica 97 U18 DS IV MYDŁOWSKI Ryszard Z/0783/13 2016 3
5 s 2 2:03.59 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV
6 s 2 2:04.10 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 93 U23 DS -- B.D. 3
7 s 2 2:04.36 BYCZEK Jakub MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS IV
8 s 2 2:08.90 PAPLA Filip WKS ¦l±sk Wrocław # 98 U18 DS -- ADAMEK Marek # Z/0710/14 2019 3
1 s 3 2:04.16 ZAWI¦LAK Paweł LKS Zorza Niemil 98 U18 DS IV JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0910/14 2017 3
2 s 3 2:04.21 JANISZEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS IV
3 s 3 2:04.95 LUDKIEWICZ Łukasz MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS IV
4 s 3 2:05.43 STRZELCZYK Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP IV
5 s 3 2:06.87 WISZ Mateusz MLKS Agros Żary 96 U20 LB IV #
6 s 3 2:11.68 PACHURKA Marcin ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
7 s 3 2:15.32 KONIECZNY Mikołaj MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -- #
5000 m M
1 s 1 14:56.84 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg # 95 U20 OP II GAJDUS Grzegorz # Z/0597/14 2019 1
2 s 1 15:12.42 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U23 OP II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
3 s 1 15:23.91 KOWALSKI Wojciech WKS ¦l±sk Wrocław 82 Sen DS III
4 s 1 15:27.30 KOT Aleksander WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 94 U23 DS III #
5 s 1 15:55.58 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U20 DS III B.D. B.D. #
6 s 1 16:02.18 HOFFMAN Dariusz WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 96 U20 DS III #
7 s 1 16:15.83 SOBCZYK Tomasz MKS Siechnice # 77 Masters DS III B.D. Z/1218/11 2019 3
8 s 1 16:29.69 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U20 WP IV
9 s 1 17:02.92 BELGRAU Tobiasz MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS IV KAZIMIERCZYK Jacek Z/0748/13 2019 4
10 s 1 17:07.65 PILICHOWSKI Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS IV
11 s 1 17:07.75 KRYSTECKI Krzysztof MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS IV
12 s 1 17:36.39 NOWACKI Mateusz LKS Zorza Niemil 91 Sen DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0736/14 2014 BEZ
13 s 1 18:13.93 BASIŃSKI Piotr MKS Siechnice # 89 Sen DS -- B.D. Z/2157/19 2019
  s 1 DNF LUBA¦ Tomasz MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS -- KAZIMIERCZYK Jacek Z/2819/11 2014 BEZ
  s 1 DNF GŁÓD Piotr MKS MOS Wrocław 95 U20 DS --
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.01 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -2.0 II #
2 s 1 15.86 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -2.0 III
3 s 1 16.65 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -2.0 III #
4 s 1 16.82 ZAJˇC Dawid MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -2.0 III #
5 s 1 17.02 MŁOT Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -2.0 IV #
6 s 1 17.04 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -2.0 IV
7 s 1 17.25 MITKIEWICZ Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -2.0 IV #
8 s 1 17.29 JUSZCZYSZYN Sebastian MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -2.0 IV #
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.58 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -1.4 II B.D. B.D. Z/1329/14 2019
2 s 1 15.54 NOCEK Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB -1.4 III
3 s 1 15.61 POBLOCKI Jan MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -1.4 III
4 s 1 16.08 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS -1.4 IV
5 s 1 16.34 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS -1.4 IV
6 s 1 16.41 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -1.4 IV
1 s 2 16.52 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS 0.0 --
2 s 2 16.87 GURDZIEL Marcel MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS 0.0 --
3 s 2 16.90 KACZOROWSKI Wacław MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS 0.0 --
4 s 2 17.69 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2
5 s 2 19.46 KRAJEWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS 0.0 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.76 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -2.0 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
2 s 1 14.94 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS -2.0 II
3 s 1 15.34 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -2.0 II ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
4 s 1 15.48 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -2.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
5 s 1 15.81 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -2.0 III OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
110 m pł M
1 s 1 14.21 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS -2.0 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 s 1 18.16 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -2.0 --
4x100 m M
1 s 1 43.21 MIZERACKI Mateusz
ŁONIEWSKI Tomasz
PYTLIK Krzysztof
MISIOŁEK Adrian
MKS MOS Wrocław 95
95
95
96
U20 DOL --

ROSTEK William B.D.
ROSTEK William B.D.
Z/1348/13
Z/1530/12
2019
2019
1
3
2 s 1 43.79 KU¬NIK Konrad
JAKUBOWIAK Przemysław
PAWŁOWSKI Patryk
WYSOTA Tomasz
MULKS MOS Sieradz 98
98
97
97
U18 LDZ --
B.D.
FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D.
FIRLIT Roman
Z/1255/14
Z/1260/13
Z/1262/13
2017
2019
2015
3

4
3 s 1 45.20 KUPCZAK Aleksander
WERNER Mariusz
CHMIELEWSKI Maciej
POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander
LUKS Podium Kup 97
97
97
98
U18 OPL -- ZIEMBA Krzysztof


Z/0984/13
2019
2
4 s 1 45.61 NOCEK Mateusz
ANKLEWICZ Mateusz
STACHÓW Marcin
RYK Rafał
MLKS Agros Żary 98
98
98
97
U18 LBU --


5 s 1 47.11 KAZARNOWICZ Daniel
PLUSKOTA Paweł
RADUŃSKI Dominik
MAJSKOW Patryk
ZLKL Zielona Góra 98
98
98
97
U18 LBU --


6 s 1 47.34 GADZIŃSKI Piotr
SKRZYPACZ Krystian
GRADZIK Damian
MODRAS Patryk
MKS Bolesłavia Bolesławiec 98
98
97
97
U18 DOL --


B.D.

7 s 1 48.93 WOJNOWSKI Grzegorz
WEICHERT Marcin
SZYMCZAK Bartłomiej
WANTUCH Michał
MKS Piast Głogów 99
99
99
99
U16 DOL --

BIELAWA Przemysław
Z/0952/15
2018
3
4x400 m M
1 s 1 3:33.76 MARCHWICKI Maciej
WOJTASZEK Mateusz
MROWIŃSKI Rafał
PASTERNAK Oskar
UKS 12 Kalisz 98
97
97
97
U18 WLP --

WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek
Z/0418/13
2019
2
2 s 1 3:34.60 LECHOCKI Grzegorz
MALISZEWSKI Filip
KUREK Michał
ADAMCZYK Maksym
AZS-AWF Gorzów 97
98
98
97
U18 LBU --


3 s 1 3:38.74 JÓ¬WIAK Paweł
GRADZIK Damian
MODRAS Patryk
KARABAN Wojciech
MKS Bolesłavia Bolesławiec 97
97
97
97
U18 DOL -- KOKOT Zdzisław

B.D.
Z/0912/13
2019


4 s 1 3:38.95 PLICHTA Mariusz
MODLIBOREK Dominik
LASAK Michał
WIESZCZEK Wojciech
LKS Polkowice 98
98
98
98
U18 DOL -- PIERZCHALA Robert
B.D.
B.D.
B.D.
Z/0296/14
Z/1452/14
Z/0294/14
Z/0297/14
2015
2017
2014
2015
BEZ
BEZ
BEZ
4
5 s 1 3:42.96 SAPA Eryk
LIS Paweł
PRZYBYTEK Damian
GRZYWNA Bartłomiej
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 98
97
97
98
U18 DOL --


6 s 1 3:45.10 PAWŁOWSKI Patryk
JAKUBOWIAK Przemysław
GOŁˇBEK Wiktor
WYSOTA Tomasz
MULKS MOS Sieradz 97
98
97
97
U18 LDZ -- FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D.
B.D.
FIRLIT Roman
FIRLIT Roman
Z/1260/13
Z/1255/14
Z/1261/13
Z/1262/13
2019
2017
2015
2015

3
BEZ
4
Wzwyż M
1 f 1 1.96 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS II
2 f 1 1.86 OCHYRA Marcin LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS III B.D. 3
3 f 1 1.86 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
4 f 1 1.81 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV #
4 f 1 1.81 GRYNIENKO Maciej WKS ¦l±sk Wrocław # 98 U18 DS IV MIKODA Lilla # Z/0933/14 2019 MM
5 f 1 1.81 MARCYNIUK Michał MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP IV #
5 f 1 1.81 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV
7 f 1 1.76 SYGULSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP IV
8 f 1 1.76 ATAMAŃCZUK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS IV
8 f 1 1.76 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0155/14 2019 3
10 f 1 1.71 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS --
11 f 1 1.71 DOMARADZKI Maksym MKS MOS Wrocław 96 U20 DS --
12 f 1 1.71 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
13 f 1 1.66 POBLOCKI Jan MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS --
14 f 1 1.66 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS V
15 f 1 1.66 JUSZCZYSZYN Sebastian MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP V #
16 f 1 1.66 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2
17 f 1 1.56 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2
17 f 1 1.56 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0484/15 2019 3
Tyczka M
1 f 1 4.00 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS II ŁO¦ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
2 f 1 3.80 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS III
3 f 1 3.60 WAWRZYNIAK Michał MKS MOS Wrocław 98 U18 DS III
4 f 1 2.20 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
5 f 1 2.20 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
6 f 1 2.00 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/3604/15 2019 2
7 f 1 1.80 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1161/15 2019 1 LDK!
W dal M
1 f 1 7.55 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów # 91 Sen LD +1.0 I B.D. # Z/4261/11 2019 1
2 f 1 6.70 ABRAMCZYK Kacper LKS Polkowice 98 U18 DS 0.0 III B.D. Z/0293/14 2016 3
3 f 1 6.44 KU¬NIK Konrad UMLKS START Wieruszów # 98 U18 LD 0.0 III
4 f 1 6.36 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
5 f 1 6.34 JÓ¬WIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.4 III KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
6 f 1 6.02 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U20 WP 0.0 IV
7 f 1 5.97 POBLOCKI Jan MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.9 IV
8 f 1 5.85 MŁOCZKOWSKI Jakub MKS Piast Głogów 97 U18 DS +1.2 --
9 f 1 5.75 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +1.2 V KOKOT Zdzisław # Z/2692/15 2019 3
10 f 1 5.63 MUSZTAFA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS 0.0 --
11 f 1 5.57 BARSZCZ Mikołaj LUKS Dwójka Namysłów 98 U18 OP +0.9 --
12 f 1 5.24 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +1.3 --
13 f 1 5.13 SKRZYPACZ Krystian MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +0.5 --
14 f 1 5.03 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 99 U16 DS +0.5 -- #
  f 1 NM OLEJNIK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL 0.0 --
  f 1 NM NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB 0.0 --
Trójskok M
1 f 1 14.41 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U20 LD +0.4 II
2 f 1 13.43 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U20 LD +0.3 III
3 f 1 12.86 JÓ¬WIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.3 IV KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
4 f 1 12.76 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.5 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
5 f 1 12.52 MICHALAK Daniel MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS +0.6 --
6 f 1 12.45 ORZECHOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS 0.0 --
7 f 1 11.93 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 99 U16 DS 0.0 -- #
8 f 1 10.52 KRAM Maks Marcel SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS +0.1 --
  f 1 NM SKRZYPACZ Krystian MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 16.51 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 97 U18 OP II
2 f 1 13.93 POLANIN Krzysztof ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III
3 f 1 13.77 CZAPOR Wiktor LUKS Podium Kup 97 U18 OP III
4 f 1 13.59 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
5 f 1 13.54 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław # 98 U18 DS III KOTWICA Czesław B.D. # Z/0958/14 2019
6 f 1 13.39 KRÓLIK Radosław LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
7 f 1 12.96 PAWLAK Jarosław LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
8 f 1 12.66 POPŁAWSKI Radosław MKS Szerszeń Bogatynia 97 U18 DS IV
9 f 1 11.90 PLUTA Karol MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/1486/14 2014 4
10 f 1 11.70 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP --
11 f 1 11.41 SZELˇGIEWICZ Marcin LUKS Dwójka Namysłów 98 U18 OP --
12 f 1 9.60 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS --
13 f 1 8.78 STEFANOWSKI Maciej MKS MOS Wrocław 98 U18 DS --
1 f 2 12.83 CZERWIŃSKI Karol WLKS Wrocław 99 U16 DS IV #
2 f 2 12.70 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
3 f 2 12.61 ŻELAZO Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS IV
4 f 2 11.57 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V
5 f 2 11.27 GOŁĘBIOWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
6 f 2 10.51 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99 U16 WP V
7 f 2 10.10 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -- #
8 f 2 8.63 JENDRO¦KA Wojciech ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. 5
Kula (6) M
1 f 1 16.46 DU¦ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I B.D. B.D. Z/0306/12 2019
2 f 1 13.91 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96 U20 WP III
3 f 1 13.75 KUROSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III
4 f 1 13.54 DELINOWSKI Adam WKS ¦l±sk Wrocław 96 U20 DS III
5 f 1 12.53 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
Kula (7.26) M
1 f 1 18.81 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL M KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 13.38 PAWLIKOWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 92 U23 DS II
3 f 1 10.76 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
4 f 1 9.90 MOSKA Patryk UMLKS START Wieruszów 94 U23 LD -- URBANIAK Jarosław B.D. Z/1309/12 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.90 GIBASZEK Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
2 f 1 47.18 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 97 U18 OP II
3 f 1 42.34 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
4 f 1 41.47 KUBUS Paweł LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP III CZERW Juliusz Z/1347/14 2017 BEZ
5 f 1 39.44 DZIUBA Krzysztof LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
6 f 1 37.62 WOJDYŁO Dominik MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP IV SATORA Jan 3
7 f 1 37.46 POPŁAWSKI Radosław MKS Szerszeń Bogatynia 97 U18 DS IV
8 f 1 37.14 CZAPOR Wiktor LUKS Podium Kup 97 U18 OP IV
9 f 1 34.46 POLANIN Krzysztof ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
10 f 1 33.96 ŻELAZO Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS V
11 f 1 33.50 RADZIEJ Fabian LUKS Podium Kup 98 U18 OP --
12 f 1 32.60 WIECZOREK Bartosz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP --
13 f 1 32.58 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław # 98 U18 DS -- KOTWICA Czesław B.D. # Z/0958/14 2019
14 f 1 30.46 PLUTA Karol MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/1486/14 2014 4
15 f 1 29.68 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS --
16 f 1 24.42 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2
17 f 1 17.64 STEFANOWSKI Maciej MKS MOS Wrocław 98 U18 DS --
  f 1 NM PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.78 KUROSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III
2 f 1 41.73 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
3 f 1 41.22 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
4 f 1 39.05 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96 U20 WP III
5 f 1 35.20 DU¦ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV B.D. B.D. Z/0306/12 2019
6 f 1 33.98 DELINOWSKI Adam WKS ¦l±sk Wrocław 96 U20 DS IV
Dysk (2) M
1 f 1 41.09 PAWLIKOWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 92 U23 DS II
2 f 1 33.91 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
Oszczep (700) M
1 f 1 56.87 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS III
2 f 1 54.77 WCZELIK Mikołaj ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III #
3 f 1 49.57 RADZIEJ Fabian LUKS Podium Kup 98 U18 OP IV
4 f 1 46.25 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD IV NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2019 2
5 f 1 38.31 SZANDROWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
6 f 1 34.53 KWIATKOWSKI Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 98 U18 DS --
7 f 1 21.67 JENDRO¦KA Wojciech ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS V B.D. 5
Oszczep (800) M
1 f 1 63.84 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U23 DS I PIERZCHALA Robert Z/4383/11 2016 2
2 f 1 47.47 PROKOPOWICZ Piotr LKS Górnik Wałbrzych 96 U20 DS III
3 f 1 45.68 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
4 f 1 42.06 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
5 f 1 40.23 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB IV B.D. 2
6 f 1 39.82 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
7 f 1 39.08 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8317019939423 sekund