Warszawa 31.05.2014
Mityng warszawski
100 m K
1 e 1 12.22 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +0.9 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 e 1 12.39 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ +0.9 II
3 e 1 12.59 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +0.9 II B.D. 3
4 e 1 12.67 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +0.9 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
5 e 1 12.70 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.9 II
6 e 1 13.02 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.9 III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
7 e 1 13.11 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.9 III B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2019
1 e 2 12.25 ¦WIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +2.6 II
2 e 2 12.73 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +2.6 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
3 e 2 13.11 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U20 MZ +2.6 III
4 e 2 13.27 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U20 MZ +2.6 IV BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
5 e 2 13.52 ZAWADZKA Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +2.6 IV OBROCKI Bogdan Z/1468/13 2016 3
6 e 2 13.68 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD +2.6 IV
7 e 2 13.86 ZMUDA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +2.6 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1484/14 2014 BEZ
8 e 2 13.75 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ +2.6 IV JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2019
1 e 3 13.49 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa # 98 U18 MZ +1.6 IV B.D. Z/4438/15 2016 4
2 e 3 13.88 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +1.6 -- OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
3 e 3 14.20 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +1.6 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
4 e 3 14.22 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 96 U20 MZ +1.6 -- B.D. BEZ
5 e 3 14.26 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ +1.6 -- CICHOSZ Sandra # 2
1 e 4 12.37 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +1.8 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 e 4 13.33 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ +1.8 IV #
3 e 4 13.92 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 98 U18 MZ +1.8 -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
4 e 4 14.01 DYLAWERSKA Sylwia MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +1.8 --
5 e 4 14.39 BONIKOWSKA Maja UKS Melo Błonie 98 U18 MZ +1.8 --
1 f 1 12.26 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ +3.4 II
2 f 1 12.48 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +3.4 II B.D. 3
3 f 1 12.48 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +3.4 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
4 f 1 13.29 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +3.4 IV B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
200 m K
1 s 1 26.10 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.4 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
2 s 1 27.22 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ 0.0 III #
800 m K
1 s 1 2:14.11 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
2 s 1 2:19.80 KŁOPOTOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska # 96 U20 LU III B.D. Z/0203/12 2017 2
3 s 1 2:22.49 ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce 96 U20 LD III
4 s 1 2:26.68 LISZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 98 U18 MZ IV
5 s 1 2:32.37 SADOCH Paula AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ --
6 s 1 2:46.49 ZMORZYŃSKA Paulina MUKS Płock 97 U18 MZ --
1500 m K
1 s 1 4:35.37 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD II DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
2 s 1 4:44.57 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
3 s 1 4:51.54 MARCINKIEWICZ Agata KS Warszawianka W-wa 97 U18 MZ III JAKUBOWSKI Marek Z/0654/14 2015 2
  s 1 DNF GŁAŻEWSKA Wioleta OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ --
4x400 m K
1 s 1 4:03.20 ZAWADZKA Aleksandra
JARZYŃSKA Kinga
KRUTEL Magdalena
JARZYŃSKA Anita
SSA Legia 1926 Warszawa 96
95
96
95
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
DZIUBIŃSKA Bożena B.D. B.D.
OBROCKI Bogdan
DZIUBIŃSKA Bożena B.D.
Z/1468/13
Z/0353/12
Z/0475/12
Z/4097/11
2016
2016
2015
2015
3
2
2
1
2 s 1 4:04.75 GIL Patrycja
SURA Karolina
KOPCZAK Ewa
STRZELEC Justyna
UKS Tempo 5 Przemy¶l 98
98
97
98
U18 PDK --


B.D.
BEZ
3 s 1 4:05.09 BORKOWSKA Klaudia
DWORECKA Weronika
GRUZ Aleksandra
NOWAK Natalia
OKLA Ostrołęka 98
98
98
97
U18 MAZ -- B.D.


BEZ
4 s 1 4:10.42 KUNIKOWSKA Aleksandra
RODAK Karolina
PYSZEL Zuzanna
WATRAS Monika
MKS Polonia Warszawa 97
97
97
98
U18 MAZ --
JOBT Andrzej B.D.

Z/0147/14
2019

5 s 1 4:13.71 CIESIELSKA Anna
TŁOMACKA Wiktoria
LIPA Monika
DWORNICZAK Natalia
UKS Kusy Warszawa 97
97
98
97
U18 MAZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej
KĘDZIORA Robert
KĘDZIORA Robert
KĘDZIORA Robert
Z/1639/13
Z/1468/14
Z/1467/14
Z/1466/14
2019
2016
2016
2016
3
4
4
4
6 s 1 4:15.61 MIANECKA Andżelika
KRALSKA Joanna
WARDA Krzysztofa
KOCHANOWSKA Katarzyna
MUKS Płock 97
97
97
97
U18 MAZ --


B.D.

Wzwyż K
1 f 1 1.76 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa 92 U23 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/3847/11 2015 1
2 f 1 1.55 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
3 f 1 1.50 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
4 f 1 1.45 NASTERSKA Weronika OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ IV
Tyczka K
1 f 1 3.40 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ I
2 f 1 3.20 ¦MIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ II ROGOWSKA Anna # Z/2685/11 2019 MM
3 f 1 3.20 KURZELA Anna UKS Melo Błonie 92 U23 MZ II
4 f 1 3.00 WO¬NIAK Anna UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
4 f 1 3.00 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ II
6 f 1 2.80 KULIGOWSKA Sylwia AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III
7 f 1 2.80 GRANICKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III
8 f 1 2.80 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
9 f 1 2.80 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa 95 U20 MZ III GĘBSKI Adam B.D. Z/4721/11 2013 3
10 f 1 2.80 GÓROWSKA Wiktoria UKS Orlęta Warszawa 98 U18 MZ III BONTRUK Dariusz Z/1487/14 2014 3
11 f 1 2.60 JACHIMCZYK Malika OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ IV
11 f 1 2.60 OŁDAK Urszula OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ IV
13 f 1 2.40 FRANKOWSKA Magdalena UKS Melo Błonie 98 U18 MZ IV
13 f 1 2.40 BLOCH Wiktoria Anna AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ IV
Kula (4) K
1 f 1 12.43 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 95 U20 MZ II
2 f 1 8.26 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
Dysk (1) K
1 f 1 47.61 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U20 MZ I
Młot (3) K
1 f 1 53.36 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD I SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
2 f 1 45.52 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1086/13 2015 3
3 f 1 43.35 BOŃDA Zuzanna OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ III
4 f 1 36.46 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ IV NISZTOR Kinga B.D. # Z/1428/13 2019 3
Młot (4) K
1 f 1 47.71 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD II SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
2 f 1 46.68 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1
3 f 1 37.07 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ III
4 f 1 24.08 KULKOWSKA Anna OKS Skra Warszawa 95 U20 MZ --
Oszczep (600) K
1 f 1 37.16 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ III
2 f 1 35.84 KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III
3 f 1 35.56 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
4 f 1 35.55 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/4864/11 2016 1
5 f 1 32.97 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
6 f 1 28.49 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
7 f 1 24.99 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
100 m M
1 e 1 10.76 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.5 I
2 e 1 11.01 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.5 II
3 e 1 11.14 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +0.5 II
4 e 1 11.17 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.5 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
5 e 1 11.21 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 94 U23 MZ +0.5 II B.D. Z/1575/12 2013 2
6 e 1 11.27 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U20 MZ +0.5 II KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
7 e 1 11.77 TALACHA Marcin KS Agros Zamo¶ć # 96 U20 LU +0.5 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
8 e 1 11.90 RYCHTER Łukasz MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ +0.5 IV
1 e 2 11.01 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 92 U23 LD +0.3 II #
2 e 2 11.26 KWIATKOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ +0.3 II MACIEJEWSKI Janusz Z/1511/13 2015 2
3 e 2 11.34 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.3 III
4 e 2 11.42 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +0.3 III
5 e 2 11.48 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.3 III
6 e 2 11.50 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +0.3 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
7 e 2 11.53 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +0.3 III GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
8 e 2 11.64 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ +0.3 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
1 e 3 11.75 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +0.3 III
2 e 3 11.96 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ +0.3 IV RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
3 e 3 12.03 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ +0.3 IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
4 e 3 12.04 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.3 IV
5 e 3 12.05 GˇSIEWICZ Szymon SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +0.3 IV OBROCKI Bogdan Z/1380/14 2016 BEZ
6 e 3 12.31 RUDZKI Rafał UKS SMS Warszawa # 98 U18 MZ +0.3 -- B.D. # Z/4631/15 2017 4
7 e 3 12.38 NOWAK Maciej MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.3 --
8 e 3 12.70 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +0.3 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
1 e 4 11.70 CABAN Konrad UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +1.4 III B.D. 3
2 e 4 12.30 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +1.4 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
3 e 4 12.33 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 98 U18 MZ +1.4 -- OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
4 e 4 12.50 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +1.4 -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
5 e 4 12.94 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +1.4 -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
1 e 5 11.94 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 98 U18 MZ +0.5 IV KĘDZIORA Robert Z/4539/15 2016 4
2 e 5 11.97 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +0.5 IV BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
3 e 5 12.10 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +0.5 IV OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
4 e 5 12.16 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ +0.5 -- B.D. # BEZ
1 f 1 10.66 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.8 I
2 f 1 11.01 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.8 II
3 f 1 11.04 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 f 1 11.06 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +0.8 II
5 f 1 11.30 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.8 II
6 f 1 11.54 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.8 III
7 f 1 11.76 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U20 MZ +0.8 IV KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
200 m M
1 s 1 22.63 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +0.4 II
2 s 1 23.98 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.4 IV
3 s 1 24.08 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ +0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
4 s 1 24.18 GˇSIEWICZ Szymon SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/1380/14 2016 BEZ
5 s 1 24.19 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
6 s 1 25.09 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 98 U18 MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
400 m M
1 s 1 48.99 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ II
2 s 1 49.91 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
3 s 1 50.66 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ III
4 s 1 52.13 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III
800 m M
1 s 1 2:00.07 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 97 U18 LD III
2 s 1 2:01.08 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
3 s 1 2:02.34 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ IV TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
4 s 1 2:02.59 GLEGOŁA Jarosław RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ IV
5 s 1 2:03.72 MARCZAK Tomasz MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ IV
6 s 1 2:04.49 KRAMAR Lubomir AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ IV
7 s 1 2:09.62 LEBIODA Radosław UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert BEZ
8 s 1 2:10.92 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
9 s 1 2:14.64 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ -- B.D. 3
  s 1 DNF ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
1 s 2 1:56.44 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
2 s 2 1:59.04 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
3 s 2 2:01.01 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 94 U23 MZ III
4 s 2 2:01.27 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 95 U20 MZ III
5 s 2 2:07.98 ZAPA¦NIK Tomasz OKS Start Otwock 97 U18 MZ --
6 s 2 2:08.08 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 96 U20 MZ --
7 s 2 2:08.60 KOWALSKI Paweł OKS Start Otwock 97 U18 MZ -- #
1500 m M
1 s 1 4:07.14 KOZŁOWSKI Kamil MKS Pułtusk 95 U20 MZ III ADAMSKI Robert Z/0136/14 2014 3
2 s 1 4:07.76 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U20 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
3 s 1 4:13.77 DOMAGAŁA Patryk MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ IV B.D. Z/0692/13 2015 3
4 s 1 4:19.71 KRAUZE Kamil niest. Warszawa 87 Sen MZ --
5 s 1 4:26.91 MIKOŁAJEWSKI Michał LUKS Boguszyce 96 U20 LD --
6 s 1 4:34.44 KORBUS Krystian LUKS Boguszyce 98 U18 LD -- #
7 s 1 4:43.96 DEMBY Łukasz UKS Clan Ostrołęka # 97 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/0643/14 2018 BEZ
110 m pł M (99.1) M
  s 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +1.1 -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
  s 1 DQ CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +1.1 --
110 m pł M
1 s 1 14.09 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 92 U23 LD +1.1 M #
2 s 1 14.91 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ +1.1 I RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
3 s 1 14.98 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ +1.1 I
4 s 1 15.90 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +1.1 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
4x100 m M
1 s 1 43.97 BORYSIUK Adrian
KWIATKOWSKI Kamil
PALUCH Mariusz
PACZÓSKI Mateusz
MKS Pogoń Siedlce 97
97
97
97
U18 MAZ -- B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/1510/13
Z/1511/13
Z/0696/13
Z/0694/13
2015
2015
2016
2015
4
2
2
3
2 s 1 44.06 ZAŁUCKI Krystian
ZAWADZKI Jacek
SZTRANC Oskar
SIWIŃSKI Marek
OKS Skra Warszawa 98
97
97
98
U18 MAZ --
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
Z/0122/14
Z/1197/14
2019
2019
3
3
4x400 m M
1 s 1 3:29.56 KOĆ Piotr
PALUCH Mariusz
MOSKWIAK Paweł
PACZÓSKI Mateusz
MKS Pogoń Siedlce 97
97
97
97
U18 MAZ -- MARKOWSKI Michał
MACIEJEWSKI Janusz
MARKOWSKI Michał
MACIEJEWSKI Janusz
Z/0693/13
Z/0696/13
Z/1512/13
Z/0694/13
2016
2016
2016
2015
2
2
2
3
2 s 1 3:29.90 JUREK Filip
MIZAK Szymon
KACZMAREK Konrad
LUSZTAK Bartosz
OKS Skra Warszawa 97
98
98
98
U18 MAZ --


3 s 1 3:34.43 ŻOCHOWSKI Daniel
DOMAŃSKI Piotr
GIL Michał
KUBICKI Adam
MKS Polonia Warszawa 97
97
97
97
U18 MAZ -- JOBT Andrzej


JOBT Andrzej
Z/0723/13
Z/1508/13
2019
2019
3
2
Wzwyż M
1 f 1 1.95 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
2 f 1 1.90 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ III
3 f 1 1.75 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
4 f 1 1.75 KUKLA Karol UKS Orlęta Warszawa 98 U18 MZ IV BONTRUK Dariusz # Z/1174/14 2014 4
5 f 1 1.55 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
6 f 1 1.45 ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
Tyczka M
1 f 1 5.10 ¦LADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I #
2 f 1 5.00 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ I #
3 f 1 4.80 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I #
4 f 1 4.20 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
5 f 1 4.20 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019
6 f 1 4.00 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II
7 f 1 4.00 BORKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 97 U18 MZ II
8 f 1 3.80 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
9 f 1 3.80 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/1583/14 2018 2
10 f 1 2.80 AJDACKI Igor UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ --
11 f 1 2.60 CHICHEŁ Przemysław UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ --
  f 1 NM ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -- #
Kula (5) M
1 f 1 15.33 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ II BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
2 f 1 10.43 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
3 f 1 9.27 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
Kula (6) M
1 f 1 11.50 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 96 U20 MZ IV
Kula (7.26) M
1 f 15.42 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U23 MZ I B.D. M
2 f 13.12 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
  f 1 NM OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U23 MZ --
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.19 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U20 MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
2 f 1 39.88 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U20 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof Z/4671/11 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 58.12 KOSIŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ II
2 f 1 56.95 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ III
3 f 1 55.40 KIEC Michał AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III
4 f 1 39.42 SIATKOWSKI Adrian UKS Błyskawica Domaniewice 98 U18 LD --
Młot (6) M
1 f 1 65.32 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa 95 U20 MZ I
2 f 1 57.01 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ II
3 f 1 30.20 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/3997/15 2019 3
Młot (7.26) M
1 f 1 67.23 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2074/11 2016 1
2 f 1 66.93 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć # 93 U23 LU I ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
3 f 1 54.04 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa 93 U23 MZ I
Oszczep (800) M
1 f 1 62.58 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
2 f 1 46.79 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
3 f 1 43.42 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2037250995636 sekund