Radom 31.05.2014
Olimpijskie nadzieje Mazowsza - mityng juniorów mł.
100 m K
1 s 1 13.19 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ -1.8 III JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 s 1 14.10 WÓJCIK Sandra KS Wisła Puławy 99 U16 LU -1.8 V
3 s 1 14.66 SWATEK Klaudia KS Wisła Puławy 99 U16 LU -1.8 -- ZDYBEL Aleksander Z/2070/16 2016 BEZ
4 s 1 14.73 MANTYKA Agata KS Wisła Puławy 99 U16 LU -1.8 --
5 s 1 15.27 PIETRUSZKA Julia RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ -1.8 --
1 e 1 12.81 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -1.5 III BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
2 e 1 13.41 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U18 MZ -1.5 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 e 1 13.68 BRYDOWSKA Katarzyna RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -1.5 IV #
4 e 1 14.01 KACPERKIEWICZ Maja RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -1.5 --
1 f 1 12.88 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -1.3 III BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
2 f 1 13.41 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U18 MZ -1.3 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 f 1 13.66 BRYDOWSKA Katarzyna RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -1.3 IV #
4 f 1 14.00 KACPERKIEWICZ Maja RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -1.3 --
400 m K
1 s 1 62.61 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ IV
2 s 1 66.07 TUBURCY Klaudia KS Wisła Puławy 96 U20 LU -- #
3 s 1 66.09 STRZAŁKOWSKA Patrycja RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
4 s 1 72.90 NETCZUK Julia KS Wisła Puławy 00 U16 LU --
1 s 2 59.34 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
2 s 2 61.02 SZCZĘSNA Katarzyna ULKS Jedlińsk 98 U18 MZ III #
3 s 2 62.61 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 98 U18 MZ IV #
4 s 2 63.98 WˇSIK Dominika KS Wisła Puławy 97 U18 LU IV
5 s 2 67.18 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
1 s 3 63.58 BAJOREK Weronika KS Wisła Puławy 97 U18 LU IV #
2 s 3 67.35 BUŁKA Paulina RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
3 s 3 70.63 SZYMAŃSKA Klaudia KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
800 m K
1 f 1 2:24.69 WA¦NIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
  f 1 DNF STRZAŁKOWSKA Patrycja RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.64 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -1.5 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
2 s 1 16.79 KACPERKIEWICZ Maja RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -1.5 III
3 s 1 17.34 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U18 MZ -1.5 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
4 s 1 17.70 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -1.5 IV #
5 s 1 18.79 ŁAKOMA Dominika KS Wisła Puławy 98 U18 LU -1.5 --
100 m pł K
1 s 1 15.70 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -1.5 II
Wzwyż K
1 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 f 1 1.50 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ IV
3 f 1 1.45 RUSEK Julia RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ IV #
4 f 1 1.40 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
5 f 1 1.35 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
5 f 1 1.35 KU¦ Dominika KS Wisła Puławy 99 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5181/15 2017 BEZ
7 f 1 1.30 PIERSIAK Martyna KS Wisła Puławy 00 U16 LU -- #
W dal K
  f 1 4.58 SWATEK Klaudia KS Wisła Puławy 99 U16 LU +1.5 V ZDYBEL Aleksander Z/2070/16 2016 BEZ
  f 1 4.80 WANIEK Natalia RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ +1.6 IV
1 f 1 4.86 WITKOWSKA Natalia KS Wisła Puławy 98 U18 LU +5.0 IV
2 f 1 4.83 WANIEK Natalia RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ +4.2 IV
3 f 1 4.59 SWATEK Klaudia KS Wisła Puławy 99 U16 LU +2.6 V ZDYBEL Aleksander Z/2070/16 2016 BEZ
4 f 1 4.44 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +6.3 --
5 f 1 3.60 PIETRUSZKA Julia RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +2.6 --
Kula (3) K
1 f 1 10.03 ROMANOWSKA Patrycja UKS Kometa Maciejowice 98 U18 MZ IV B.D. 4
2 f 1 9.81 WAWER Beata KS Wisła Puławy 97 U18 LU IV
Kula (4) K
1 f 1 10.17 NESKA Maja RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ III #
2 f 1 9.76 GÓRECKA Ewa RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV
Dysk (0.75) K
1 f 1 17.98 KU¦ Dominika KS Wisła Puławy 99 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5181/15 2017 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 33.80 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III #
2 f 1 28.14 ROZE Joanna MKS Pułtusk 98 U18 MZ IV OLSZEWSKI Radosław OLSZEWSKI Radosław
3 f 1 25.44 WAWER Beata KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
4 f 1 23.43 ROMANOWSKA Patrycja UKS Kometa Maciejowice 98 U18 MZ -- B.D. 4
Oszczep (500) K
1 f 1 23.86 WARCHOŁ Karolina RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
1 f 1 34.12 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
2 f 1 20.32 BIAŁAS Aleksandra RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
Oszczep (600) K
1 f 1 35.51 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
2 f 1 33.82 NESKA Maja RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV #
100 m M
1 s 1 11.67 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU -3.4 III
2 s 1 11.78 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ -3.4 IV
1 e 1 12.11 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ -2.8 IV KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
2 e 1 12.51 BORYŃ Mariusz UKS Kometa Maciejowice 98 U18 MZ -2.8 --
1 e 2 12.09 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -1.0 IV #
2 e 2 12.16 RUS Karol RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -1.0 IV
3 e 2 12.35 GOLUS Michał RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -1.0 --
1 f 1 12.07 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ -1.7 IV KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
2 f 1 12.09 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -1.7 IV #
3 f 1 12.24 RUS Karol RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -1.7 --
4 f 1 12.32 GOLUS Michał RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -1.7 --
400 m M
1 s 1 48.76 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
2 s 1 50.82 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
3 s 1 51.84 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U23 MZ III B.D. 2
4 s 1 52.06 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ III #
5 s 1 61.78 WÓJCIK Bartek UKS Starówka Radom 00 U16 MZ -- WITKOWSKI Henryk BEZ
1 s 2 53.60 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
2 s 2 54.51 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
3 s 2 55.15 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
4 s 2 60.51 PIECHOWICZ Remigiusz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -- B.D. BEZ
800 m M
1 f 1 2:00.49 PETKOW Paweł UMKS Junior Pionki 95 U20 MZ III SZCZECHOWSKI Jacek # Z/1258/14 2014 3
2 f 1 2:05.64 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV
3 f 1 2:06.07 KRAWCZYK Łukasz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
4 f 1 2:07.39 KOBYŁKA Adam RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ -- CHMIELEWSKI Tomasz 3
5 f 1 2:11.42 WESOŁOWSKI Mirosław RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ --
6 f 1 2:14.27 RYBSKI Patryk RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
7 f 1 2:15.10 MAJEWSKI Michał RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
8 f 1 2:28.56 ŁUKASIEWICZ Igor RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.29 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin # 98 U18 MZ -2.5 IV B.D. # Z/1122/14 2019 2 LDK!
2 s 1 17.46 PŁOKITA Wiktor UKS Starówka Radom 97 U18 MZ -2.5 -- WITKOWSKI Henryk Z/1338/13 2014 BEZ
3 s 1 17.98 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU -2.5 --
Wzwyż M
1 f 1 1.80 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
2 f 1 1.80 KAMIŃSKI Adam MKS Pułtusk 98 U18 MZ IV
3 f 1 1.75 STĘPIEŃ Maciej KS Wisła Puławy 97 U18 LU IV
4 f 1 1.70 PRZYBYLSKI Patryk KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
W dal M
  f 1 5.21 BORYŃ Mariusz UKS Kometa Maciejowice 98 U18 MZ +0.3 --
  f 1 5.46 PRZYBYLSKI Patryk KS Wisła Puławy 98 U18 LU +1.8 --
  f 1 5.48 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +0.9 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
1 f 1 6.61 CICHOCKI Piotr MKS Pułtusk 98 U18 MZ +1.9 III
2 f 1 5.72 PRZYBYLSKI Patryk KS Wisła Puławy 98 U18 LU +3.9 --
3 f 1 5.66 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +2.9 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
4 f 1 5.42 STĘPIEŃ Maciej KS Wisła Puławy 97 U18 LU +1.8 --
5 f 1 5.34 BORYŃ Mariusz UKS Kometa Maciejowice 98 U18 MZ +2.5 --
6 f 1 5.21 MˇKOSA Wojciech UKS Starówka Radom 99 U16 MZ +1.5 -- WITKOWSKI Henryk BEZ
Trójskok M
1 f 1 13.45 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ +1.4 III
2 f 1 11.11 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +1.7 --
3 f 1 10.60 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ +1.9 -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
  f 1 NM PIECHOWICZ Remigiusz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ 0.0 -- B.D. BEZ
Kula (5) M
1 f 1 11.63 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin Z/1413/15 2018 2
1 f 1 17.15 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
2 f 1 15.18 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 97 U18 MZ II
3 f 1 12.69 DˇBROWSKI Tymoteusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ IV #
4 f 1 10.56 BŁACHNIO Dawid UKS Kometa Maciejowice 98 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 17.86 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
Kula (7.26) M
1 f 1 12.53 ¦WIERCZYŃSKI Bogusław RLTL ZTE Radom 44 Masters MZ III
1 f 1 16.06 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.83 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
2 f 1 42.31 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 97 U18 MZ III
3 f 1 32.90 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.02 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
Dysk (2) M
1 f 1 43.77 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U23 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
Oszczep (700) M
1 f 1 59.68 WRÓBLEWSKI Rafał MKS Pułtusk 97 U18 MZ II
2 f 1 52.06 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
3 f 1 45.87 DˇDZIK Arkadiusz UKS Kometa Maciejowice 98 U18 MZ IV
4 f 1 39.30 WˇTŁY Kacper RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 f 1 53.53 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ III
  f 1 NM GRZMIEL Hubert RLTL ZTE Radom # 96 U20 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1511290073395 sekund