Złocieniec 31.05.2014
Mityng MKS Junior Złocieniec
100 m K
1 1 e 1 12.28 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U23 ZP +1.0 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 2 e 1 12.73 KAREŃSKA Anna MKL Szczecin 97 U18 ZP +1.0 II B.D. # BEZ
3 3 e 1 12.80 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin 95 U20 ZP +1.0 III
4 6 e 1 13.12 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.0 III #
5 7 e 1 13.17 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +1.0 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
1 9 e 2 13.57 MILCZEWSKA Daria MKL Szczecinek 01 U14 ZP +1.2 IV KNAJDROWSKI Tomasz 5
2 11 e 2 13.74 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.2 IV #
3 13 e 2 14.07 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +1.2 V #
4 14 e 2 14.72 BUJKIEWICZ Iwona ULKS Tychowo 94 U23 ZP +1.2 --
5 15 e 2 14.81 LEŻAK Sandra MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP +1.2 --
6 17 e 2 15.22 NOWACKA Martyna STS Pomerania Szczecinek 95 U20 ZP +1.2 --
1 4 e 3 12.98 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U18 ZP -0.1 III IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2019 2
2 5 e 3 13.10 KOSTKA Karina MKS Hermes Gryfino # 98 U18 ZP -0.1 III
3 8 e 3 13.32 KOŁODZIEJSKA Joanna MKS Święc Sławno 98 U18 ZP -0.1 IV
4 10 e 3 13.61 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U14 ZP -0.1 IV B.D. Z/4591/15 2017 3
5 12 e 3 13.91 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS -0.1 V SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
6 16 e 3 14.85 IWANICZ Laura UKS Arbod Dobra Nowogardzka 02 U14 ZP -0.1 -- #
1 f 1 12.50 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U23 ZP +0.4 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 f 1 12.78 KAREŃSKA Anna MKL Szczecin 97 U18 ZP +0.4 III B.D. # BEZ
3 f 1 13.09 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U18 ZP +0.4 III IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2019 2
4 f 1 13.10 KOSTKA Karina MKS Hermes Gryfino # 98 U18 ZP +0.4 III
200 m K
1 1 s 1 24.73 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U23 ZP 0.0 I MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 2 s 1 25.65 SKÓRA Małgorzata MKL Szczecin 97 U18 ZP 0.0 II #
1 3 s 2 26.90 PIERZYNIAK Natalia KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP 0.0 III
2 4 s 2 27.27 KOŁODZIEJSKA Joanna MKS Święc Sławno 98 U18 ZP 0.0 III
3 5 s 2 27.60 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS 0.0 IV SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
4 6 s 2 28.76 KUBICKA Joanna KL Bałtyk Koszalin 95 U20 ZP 0.0 --
1 7 s 3 29.47 KMIEĆ Adrianna MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP +0.9 V
2 8 s 3 29.83 HEN Paula KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +0.9 V
3 9 s 3 30.79 CZYŻAK Weronika UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP +0.9 --
4 10 s 3 31.45 JARZĄBEK Joanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 02 U14 ZP +0.9 --
400 m K
1 1 s 1 61.62 BRUKSZTUS Jesica MKL Szczecinek 97 U18 ZP III KNAJDROWSKI Tomasz BEZ
2 2 s 1 71.46 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -- B.D.
3 3 s 1 74.77 MATERA Małgorzata UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP --
600 m K
1 1 s 1 1:42.93 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP III
2 2 s 1 1:43.21 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/2514/15 2019
3 3 s 1 1:45.28 KAPUŚCIŃSKA Oliwia MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV
4 4 s 1 1:53.07 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0852/15 2019 3
5 5 s 1 1:56.52 STOLARCZYK Justyna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 00 U16 ZP --
6 6 s 1 1:57.57 NAUMOWICZ Paulina MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP --
7 7 s 1 2:05.40 MISTERSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP --
8 8 s 1 2:09.32 MISTERSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP --
  s 1 DNF PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0855/15 2019 1
800 m K
1 1 s 1 2:19.69 TURZYŃSKA Anna LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP III KIEDROWICZ Piotr # Z/2512/15 2015 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:22.63 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
3 3 s 1 2:26.03 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U18 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester Z/0253/14 2017 BEZ
4 4 s 1 2:26.39 CHOJNACKA Joanna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP IV REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/0741/14 2018 3
5 5 s 1 2:29.03 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U23 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 PIERZYNIAK Natalia KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP III
2 2 f 1 1.50 UKLEJA Agata KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP IV GIZA Zdzislaw B.D. Z/0200/13 2015 BEZ
3 3 f 1 1.35 KAŁACHURSKA Miszela MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP --
W dal K
1 1 f 1 5.28 KUBICKA Joanna KL Bałtyk Koszalin 95 U20 ZP +0.4 III
2 2 f 1 5.03 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP +0.8 IV
3 3 f 1 4.56 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U16 ZP +0.7 V GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2018 3
4 4 f 1 4.14 KOŁODYŃSKA Anna MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP +0.5 --
Kula (3) K
1 1 f 1 11.06 PABIAN Angelika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III B.D. 3
2 2 f 1 10.32 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV #
Kula (4) K
1 1 f 1 10.36 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U23 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3630/11 2017 2
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.44 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
2 2 f 1 28.56 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
3 3 f 1 26.16 KACZMARCZYK Karolina GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz 5
4 4 f 1 21.50 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U14 ZP -- GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2019 1
Dysk (1) K
1 1 f 1 29.05 PABIAN Angelika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP IV B.D. 3
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.29 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
2 2 f 1 24.03 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
3 3 f 1 22.97 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U14 ZP -- GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2019 1
4 4 f 1 15.14 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
Oszczep (600) K
1 1 f 1 37.35 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U20 PM III WALCZAK Leszek B.D. Z/5243/11 2017 3
2 2 f 1 33.92 PASZKO Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 95 U20 ZP IV
100 m M
1 1 e 1 11.01 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP +0.6 II
2 2 e 1 11.20 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U20 ZP +0.6 II B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
3 5 e 1 11.85 INGRAM Maciej MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP +0.6 IV
4 6 e 1 11.93 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +0.6 IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
5 9 e 1 12.31 HEFKA Jakub MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.6 V #
6 10 e 1 12.34 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS +0.6 -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
1 7 e 2 12.20 ORYSZCZYN Daniel MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP +1.1 IV
2 12 e 2 12.83 JAŚLARZ Michał MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP +1.1 --
3 13 e 2 13.37 LATOCHA Grzegorz MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP +1.1 -- #
4 15 e 2 14.22 LESZCZYŃSKI Kacper MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP +1.1 --
1 3 e 3 11.74 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.1 III B.D. # 3
2 4 e 3 11.79 ZUZIAK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U20 ZP -0.1 IV
3 8 e 3 12.22 HERBA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP -0.1 -- BARTA Franciszek B.D. Z/0744/14 2016 BEZ
4 11 e 3 12.38 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP -0.1 --
5 14 e 3 13.74 PIETRUCZUK Iden KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP -0.1 -- GIZA Zdzislaw # Z/6338/15 2019 BEZ
1 f 1 11.10 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP -0.4 II
2 f 1 11.81 ZUZIAK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U20 ZP -0.4 IV
3 f 1 11.99 INGRAM Maciej MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -0.4 IV
200 m M
1 1 s 1 21.83 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP -0.8 I
2 4 s 1 24.06 INGRAM Maciej MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -0.8 IV
3 5 s 1 24.23 MADEJ Patryk KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP -0.8 IV
1 3 s 2 23.94 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +1.4 IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
2 7 s 2 24.56 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS +1.4 -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
3 9 s 2 25.56 SZULC Damian MKS Święc Sławno 99 U16 ZP +1.4 V
1 2 s 3 23.78 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.9 IV B.D. # 3
2 6 s 3 24.30 ZUZIAK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U20 ZP -0.9 IV
3 8 s 3 25.30 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -0.9 -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
400 m M
1 1 s 1 52.65 KLUCZYŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP III
2 2 s 1 58.20 URBAŃSKI Piotr MKS Olimp Łobez 96 U20 ZP --
3 3 s 1 58.23 RUDZIŃSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -- #
4 4 s 1 60.51 KROHN Marcin LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2507/15 2015 5 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:59.97 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III #
2 2 s 1 2:03.70 GRZĄDZIELA Wojciech MKL Szczecin # 95 U20 ZP IV
3 3 s 1 2:05.61 JAKUBIK Sławomir MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP IV
4 4 s 1 2:06.54 KRAUS Damian PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz Z/0490/12 2014 4
5 5 s 1 2:10.20 SZCZEPANIUK Wojciech UKS Liderek Chwiram 99 U16 ZP V KOZIEJ Marcin # Z/0815/15 2015 4
1000 m M
1 1 s 1 2:41.80 RZEPECKI Ryszard UKS Arbod Dobra Nowogardzka 97 U18 ZP --
2 2 s 1 2:41.94 KOSEK Maciej UKS Liderek Chwiram 98 U18 ZP -- KOZIEJ Marcin Z/0707/14 2015 4
3 3 s 1 2:42.45 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U16 ZP III CICHOCKI Jarosław # Z/1715/15 2019 3
4 4 s 1 2:43.87 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/3303/15 2019 2
5 5 s 1 2:45.33 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
6 6 s 1 2:46.12 SOBOLEWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg # 00 U16 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/1422/15 2019 3
7 7 s 1 3:00.60 WOJTKIEWICZ Mateusz KB Dziesiątka Białogard 95 U20 ZP -- CICHOCKI Jarosław B.D. #
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 WALKOWIAK Michał MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP III
2 2 f 1 1.80 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/1233/14 2019
3 4 f 1 1.65 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
4 3 f 1 1.65 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U18 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
5 5 f 1 1.60 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP --
6 6 f 1 1.30 ŻÓŁKOŚ Paweł MKS Święc Sławno 00 U16 ZP --
W dal M
1 1 f 1 6.22 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.7 IV B.D. # 3
2 2 f 1 6.00 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP +0.1 IV
3 3 f 1 5.89 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +0.3 V GIZA Zdzislaw Z/4382/15 2018 3
4 4 f 1 5.60 HERBA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP +0.4 -- BARTA Franciszek B.D. Z/0744/14 2016 BEZ
5 5 f 1 5.43 TOBIASZ Michał MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP +0.1 --
Kula (5) M
1 1 f 1 13.10 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP IV KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
2 2 f 1 12.83 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin # 01 U14 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/5135/15 2019 2
3 3 f 1 12.65 WĄWOŹNY Sebastian MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP IV
4 4 f 1 11.70 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
5 5 f 1 11.51 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
6 6 f 1 7.53 ZAREMBA Maksymilian KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/5715/15 2019 4
Dysk (1) M
1 1 f 1 39.14 WALKOWIAK Mateusz MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV
2 2 f 1 31.82 MACIEJEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP V
3 3 f 1 19.80 ZAREMBA Maksymilian KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/5715/15 2019 4
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 43.87 SACHMATA Adrian MKL Szczecin 97 U18 ZP III #
2 2 f 1 33.51 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
3 3 f 1 33.46 PÓŁTORAK Szymon MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP --
4 4 f 1 33.21 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 21.10 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
Dysk (2) M
1 1 f 1 50.20 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 Sen ZP I #
Oszczep (600) M
1 1 f 1 46.71 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP IV KOROL Andrzej # Z/1425/15 2019 3
2 2 f 1 41.52 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U16 ZP V JACEWICZ Edward # Z/2463/15 2019 2
3 3 f 1 40.25 SZYMAŃSKI Sebastian KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP V #
Oszczep (700) M
1 1 f 1 58.47 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP II MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
2 2 f 1 55.61 PIASECKI Dawid MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP III
3 3 f 1 52.34 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
4 4 f 1 44.37 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
Oszczep (800) M
1 1 f 1 42.85 DANELSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino 96 U20 ZP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5312120914459 sekund