Łódź 08.06.2014
22. Memoriał Ludwika Szumlewskiego [DMP]
100 m K
1 e 1 11.96 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +2.5 I
2 e 1 12.13 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +2.5 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
3 e 1 12.28 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +2.5 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
4 e 1 12.53 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD +2.5 II SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
5 e 1 12.68 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP +2.5 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
6 e 1 12.69 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +2.5 II #
1 e 2 12.01 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +2.7 I
2 e 2 12.29 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS +2.7 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
3 e 2 12.45 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +2.7 II KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
4 e 2 12.56 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK +2.7 II
5 e 2 12.65 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +2.7 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
6 e 2 12.70 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +2.7 II #
7 e 2 12.90 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD +2.7 III PALISZEWSKI Maciej 2
8 e 2 12.92 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +2.7 III
1 e 3 12.02 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD +0.8 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 e 3 12.54 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +0.8 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
3 e 3 12.57 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.8 II DMP GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2 95
4 e 3 12.61 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD +0.8 II
5 e 3 12.95 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 97 U18 LD +0.8 III
6 e 3 13.03 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +0.8 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
7 e 3 13.25 KURZAWA Nikola LKS Maraton Turek 97 U18 WP +0.8 IV
1 e 4 12.84 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U20 MZ +1.9 III
2 e 4 12.90 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U23 KP +1.9 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2418/11 2018 3
3 e 4 13.24 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD +1.9 IV
4 e 4 13.40 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 96 U20 LD +1.9 IV
1 e 5 12.96 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD +1.3 III
2 e 5 13.04 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U20 MZ +1.3 III
3 e 5 13.42 KUSIŃSKA Natalia AZS Łódź 97 U18 LD +1.3 IV
4 e 5 13.51 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 98 U18 MZ +1.3 IV B.D. BEZ
5 e 5 13.87 GMACH Magdalena LKS Maraton Turek 97 U18 WP +1.3 --
6 e 5 14.06 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 97 U18 MZ +1.3 --
1 e 6 13.32 LACHENDRA Olga AZS Łódź 98 U18 LD +1.5 IV
2 e 6 13.62 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU +1.5 IV B.D.
3 e 6 13.88 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U18 LD +1.5 --
4 e 6 14.23 MAJEWSKA Angelika MUKS Płock 96 U20 MZ +1.5 --
5 e 6 15.31 PAKUŁA Natalia KM Aktywni Sochaczew 99 U16 MZ +1.5 --
1 f 1 11.93 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD +1.6 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 f 1 11.97 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +1.6 I
3 f 1 12.22 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +1.6 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
4 f 1 12.35 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +1.6 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
5 f 1 12.45 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS +1.6 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
6 f 1 12.69 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD +1.6 II SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
  f 1 DNF ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +1.6 --
200 m K
1 s 1 24.26 BEDNAREK Agata AZS Łódź 88 Sen LD -0.4 I B.D. M
2 s 1 24.59 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD -0.4 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 s 1 24.73 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -0.4 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
4 s 1 25.06 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -0.4 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
5 s 1 25.43 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS -0.4 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
6 s 1 27.49 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ -0.4 IV #
1 s 2 25.38 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.3 II B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 s 2 25.42 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -0.3 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
3 s 2 25.74 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -0.3 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
4 s 2 25.88 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -0.3 II DMP BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2 92
5 s 2 26.20 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -0.3 II #
6 s 2 26.21 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -0.3 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
1 s 3 25.67 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP 0.0 II KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
2 s 3 26.05 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ 0.0 II #
3 s 3 26.28 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U18 PM 0.0 III SĘKOWSKA Anna # Z/1776/13 2019 2
4 s 3 26.58 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD 0.0 III
5 s 3 26.78 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD 0.0 III SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
6 s 3 26.94 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD 0.0 III PALISZEWSKI Maciej 2
1 s 4 26.29 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK -0.1 III
2 s 4 26.45 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U20 MZ -0.1 III
3 s 4 26.55 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD -0.1 III
4 s 4 27.07 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP -0.1 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
5 s 4 27.91 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 98 U18 MZ -0.1 IV B.D. BEZ
6 s 4 28.65 GMACH Magdalena LKS Maraton Turek 97 U18 WP -0.1 --
1 s 5 27.35 KURZAWA Nikola LKS Maraton Turek 97 U18 WP -0.1 IV
2 s 5 27.69 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD -0.1 IV
3 s 5 27.76 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -0.1 IV B.D.
4 s 5 28.98 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 97 U18 MZ -0.1 --
5 s 5 29.24 MAJEWSKA Angelika MUKS Płock 96 U20 MZ -0.1 --
6 s 5 30.06 STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD -0.1 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ
7 s 5 30.93 KRAWCZYK Patrycja KKL Kielce 97 U18 SK -0.1 --
400 m K
1 s 1 58.76 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M 88
2 s 1 59.39 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 96 U20 LD III
3 s 1 59.54 BERCZYŃSKA Paulina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III B.D. BEZ
4 s 1 60.03 HUDZIAK Agata OŚ AZS Poznań 88 Sen WP III
5 s 1 62.75 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U18 SK IV #
6 s 1 62.79 GÓRALCZYK Natalia UKS Lisy Zgierz 97 U18 LD IV
7 s 1 65.71 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 97 U18 MZ --
800 m K
1 s 1 2:15.72 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U23 LD II DMP B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3 87
2 s 1 2:19.56 KRAWIECKA Sylwia niestowarzyszona 76 Masters III B.D. 3
3 s 1 2:23.14 TOMCZYK Sylwia MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD III
4 s 1 2:24.86 CZYŻEWSKA Paulina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP III
5 s 1 2:31.07 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 95 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2019
6 s 1 2:34.87 KRAWCZYK Sylwia LKS Maraton Turek 97 U18 WP --
7 s 1 2:43.14 WINIARSKA Marta KS Polanik Piotrków Trybunalski # 00 U16 LD -- TRALIŃSKA Justyna # Z/4324/15 2018 BEZ
8 s 1 2:44.95 ZACZEK Małgorzata KS Polanik Piotrków Trybunalski 98 U18 LD -- #
9 s 1 2:47.80 RĘKORAJSKA Patrycja niest. Łódź 99 U16 LD -- B.D. # BEZ
10 s 1 3:04.32 GŁOWACKA Aleksandra KS Polanik Piotrków Trybunalski 03 U12 LD -- TRALIŃSKA Justyna # Z/1364/17 2018 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.29 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +1.9 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 s 1 14.34 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.9 I OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
3 s 1 15.18 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD +1.9 II PALISZEWSKI Maciej 2
4 s 1 15.20 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD +1.9 II SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
100 m pł K
1 e 1 14.02 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +0.6 I
1 e 1 14.13 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U20 LD +0.6 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1 132
2 e 1 14.51 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ +0.6 II
2 e 1 15.36 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.6 II
3 e 1 16.54 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U23 LD +0.6 III
3 e 1 16.67 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS +0.6 III #
4 e 1 16.80 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP +0.6 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
1 f 1 14.04 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U20 LD +0.1 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1 136
1 f 1 14.46 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ +0.1 I
2 f 1 16.32 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS +0.1 III #
2 f 1 16.60 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U23 LD +0.1 III
3 f 1 16.84 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP +0.1 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
400 m pł K K
1 s 1 59.31 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD M DMP B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019 141
2 s 1 61.43 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U20 LD I
3 s 1 62.47 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ I B.D. # BEZ
4 s 1 63.47 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 U23 OP II
5 s 1 64.47 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 U23 OP II
  s 1 DNF MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD --
  s 1 DNF LENART Weronika UKS 55 Łódź 93 U23 LD --
1 s 2 63.12 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 Sen KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2411/11 2018 2
2 s 2 66.39 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U20 SK III LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2019 1
3 s 2 67.04 ŁAWRENIN Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej B.D. 3
4 s 2 67.20 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
5 s 2 68.52 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP III
6 s 2 72.93 PANASIUK Joanna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV #
1 s 3 65.07 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II DMP B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1 89
2 s 3 65.20 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II DMP B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2019 88
3 s 3 68.07 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ III GĄSIEWSKI Artur B.D. # Z/1469/13 2019 1
4 s 3 70.67 AGAJEW Sima UKS 55 Łódź 97 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej B.D. BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.72 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M 113
2 f 1 1.68 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
3 f 1 1.60 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD III
4 f 1 1.55 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U20 LD III
5 f 1 1.45 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U18 LD IV
  f 1 NM PYSERA Natalia MKLA Łęczyca 98 U18 LD --
Tyczka K
1 f 1 3.70 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ I DMP ROGOWSKA Anna # Z/2685/11 2019 MM 144
2 f 1 3.40 GAŁWA Ewa AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ I
3 f 1 3.00 KURZELA Anna UKS Melo Błonie 92 U23 MZ II
4 f 1 3.00 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ II DMP KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3992/15 2019 1 87
5 f 1 2.80 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III DMP ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/0249/15 2019 72
6 f 1 2.80 BLOCH Wiktoria Anna AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III
7 f 1 2.80 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U18 LD III
  f 1 NM FRANKOWSKA Magdalena UKS Melo Błonie 98 U18 MZ --
  f 1 NM KULIGOWSKA Sylwia AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ --
  f 1 NM SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD --
  f 1 NM KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD --
W dal K
1 f 1 6.43 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +1.8 M
2 f 1 6.34 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA +1.9 M #
3 f 1 6.06 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +1.6 I
4 f 1 5.57 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD +1.4 II #
5 f 1 5.51 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.9 II #
6 f 1 5.21 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ +0.3 III #
7 f 1 5.06 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP +0.3 IV B.D. BEZ
8 f 1 4.56 PARTYKA Alicja RKS Łódź 96 U20 LD +0.1 --
  f 1 NM RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 Sen KP 0.0 --
Trójskok K
1 f 1 13.34 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 88 Sen LU +1.1 M
2 f 1 13.14 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 81 Sen MA +0.6 I
3 f 1 12.98 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +0.5 I DMP JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M 144
4 f 1 12.42 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 Sen MA +0.6 I #
5 f 1 12.34 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków 87 Sen MA +0.3 I
6 f 1 12.34 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +0.1 I DMP ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 121
7 f 1 11.96 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +0.6 II B.D.
8 f 1 11.62 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.4 II
9 f 1 11.13 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U20 WP +0.4 III
10 f 1 10.93 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U18 LD +0.3 III
11 f 1 10.43 SZCZERBICKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.2 IV
  f 1 NM DROBNIK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 --
  f 1 NM KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 --
  f 1 NM ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA 0.0 -- #
Kula (4) K
1 f 1 11.86 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 1
2 f 1 11.66 ZIÓŁKOWSKA Oktawia GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP III #
3 f 1 11.62 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 94 U23 KP III HULISZ Robert B.D. Z/5172/11 2016 1
4 f 1 10.76 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP III
5 f 1 10.66 CZAPIEWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III
6 f 1 10.58 GOŹDZIK Dagmara MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD III
7 f 1 9.81 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 96 U20 LD IV
8 f 1 7.93 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD -- B.D. BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 51.86 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I DMP GLANC Żaneta B.D. # Z/4809/11 2019 144
2 f 1 48.71 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U20 MZ I
3 f 1 47.19 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 94 U23 KP I HULISZ Robert B.D. Z/5172/11 2016 1
4 f 1 39.98 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
5 f 1 39.71 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
6 f 1 37.94 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 1
7 f 1 37.64 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP II
8 f 1 35.77 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 96 U20 LD III
9 f 1 34.56 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III B.D. 2
10 f 1 34.12 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U20 LD III B.D. BEZ
11 f 1 33.93 GOŹDZIK Dagmara MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD III
12 f 1 32.12 KRÓL Justyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III #
13 f 1 30.85 OLEJNICZAK Patrycja RKS Łódź 97 U18 LD IV #
14 f 1 29.16 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ IV NISZTOR Kinga B.D. # Z/1428/13 2019 3
  f 1 NM NOWAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -- B.D.
Młot (4) K
1 f 1 61.88 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK M DMP FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M 165
2 f 1 58.21 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 Sen SL I #
3 f 1 57.50 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
4 f 1 48.90 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U23 LD I
5 f 1 45.05 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD II SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
6 f 1 43.30 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
7 f 1 33.83 SZYJKOWSKA Daria MUKS Park Zduńska Wola 93 U23 LD --
8 f 1 26.90 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ -- NISZTOR Kinga B.D. # Z/1428/13 2019 3
100 m M
1 e 1 10.71 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +2.4 I
2 e 1 10.87 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 Sen PD +2.4 I SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2018 3
3 e 1 10.88 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD +2.4 I B.D. 3
4 e 1 10.97 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +2.4 II
5 e 1 11.03 JÓŹWIAK Tomasz MKS Tomaszów Mazowiecki 91 Sen LD +2.4 II
6 e 1 11.28 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U23 LD +2.4 II B.D. 2
7 e 1 11.39 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U23 KP +2.4 III
1 e 2 10.85 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +1.3 I B.D. 1
2 e 2 10.95 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U23 LD +1.3 II #
3 e 2 11.12 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U20 KP +1.3 II
4 e 2 11.16 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +1.3 II #
5 e 2 11.69 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U23 LD +1.3 III B.D. B.D. # BEZ
6 e 2 12.03 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +1.3 IV
  e 2 DQ MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +1.3 -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
1 e 3 10.82 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań 92 U23 WP +1.2 I
2 e 3 10.88 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP +1.2 I
3 e 3 10.96 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.2 II #
4 e 3 11.02 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań 93 U23 WP +1.2 II
5 e 3 11.15 MISIAK Mateusz MKLA Łęczyca 96 U20 LD +1.2 II
6 e 3 11.33 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP +1.2 III
7 e 3 11.35 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U18 WP +1.2 III BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
8 e 3 11.41 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +1.2 III
1 e 4 10.82 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +1.1 I
2 e 4 10.83 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +1.1 I B.D. 1
3 e 4 11.08 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom # 81 Sen MZ +1.1 II B.D. Z/1716/13 2019 3
4 e 4 11.12 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +1.1 II
5 e 4 11.28 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 91 Sen KP +1.1 II B.D. 3
6 e 4 11.36 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD +1.1 III B.D. # 3
7 e 4 11.57 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +1.1 III B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0791/14 , 2019 1
1 e 5 11.33 CYBIŃSKI Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U20 OP +3.1 III B.D. # 3
2 e 5 11.37 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD +3.1 III
3 e 5 11.41 ZIMNY Cezary RKS Łódź # 96 U20 LD +3.1 III
4 e 5 11.45 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP +3.1 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
5 e 5 11.47 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD +3.1 III KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
6 e 5 11.50 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +3.1 III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
7 e 5 11.55 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP +3.1 III
1 e 6 11.52 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +1.3 III
2 e 6 11.69 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U20 LD +1.3 III
3 e 6 12.02 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +1.3 IV OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
4 e 6 12.34 RUTKOWSKI Michał RKS Łódź 98 U18 LD +1.3 --
  e 6 DQ JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +1.3 -- MOTYL Edward B.D. Z/1516/14 2019 2
1 e 7 11.48 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 U23 LD +1.0 III MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
2 e 7 11.74 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U18 LD +1.0 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
3 e 7 11.93 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP +1.0 IV MARKUSZEWSKI Cezary Z/0013/14 2018 3
4 e 7 12.15 MAS Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +1.0 IV
5 e 7 12.28 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U20 LD +1.0 -- B.D. BEZ
6 e 7 12.32 KAMIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U23 LD +1.0 --
7 e 7 12.52 ŚNIADY Mateusz RKS Łódź 97 U18 LD +1.0 --
1 e 8 11.42 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +3.7 III
2 e 8 11.44 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP +3.7 III DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2 70
3 e 8 11.58 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 98 U18 LD +3.7 III #
4 e 8 12.01 KRZEPICKI Bartosz RKS Łódź 97 U18 LD +3.7 IV
5 e 8 12.24 KUBIAK Patryk UKS Dziewiątka Kutno 91 Sen LD +3.7 -- #
6 e 8 12.41 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 98 U18 LD +3.7 -- #
1 f 1 10.58 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.6 M
2 f 1 10.65 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +0.6 M
3 f 1 10.66 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +0.6 I B.D. 1
4 f 1 10.73 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań 92 U23 WP +0.6 I
5 f 1 10.76 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 Sen PD +0.6 I SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2018 3
6 f 1 10.77 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +0.6 I B.D. 1
7 f 1 10.78 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP +0.6 I
8 f 1 10.84 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD +0.6 I B.D. 3
200 m M
1 s 1 21.91 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 Sen PD 0.0 II SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2018 3
2 s 1 22.17 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA 0.0 II B.D. 1
3 s 1 22.49 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP 0.0 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
4 s 1 22.73 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U23 LD 0.0 II #
5 s 1 23.08 DZIECHCIAROW Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS 0.0 III
6 s 1 23.22 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
  s 1 DNF ZIMNY Cezary RKS Łódź # 96 U20 LD 0.0 --
1 s 2 22.39 JÓŹWIAK Tomasz MKS Tomaszów Mazowiecki 91 Sen LD 0.0 II
2 s 2 22.86 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U20 PD 0.0 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
3 s 2 23.00 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD 0.0 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
4 s 2 23.28 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP 0.0 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
1 s 3 22.17 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD +0.1 II B.D. 3
2 s 3 22.21 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.1 II B.D. # 3
3 s 3 22.66 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.1 II #
4 s 3 22.77 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +0.1 II
5 s 3 22.86 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +0.1 III
1 s 4 22.52 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD +0.3 II B.D. # 3
2 s 4 22.64 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U23 LD +0.3 II B.D. 2
3 s 4 22.83 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97 U18 WP +0.3 III #
4 s 4 23.24 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 U23 LD +0.3 III MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
5 s 4 23.60 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U23 KP +0.3 III
6 s 4 23.72 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 97 U18 WP +0.3 IV
1 s 5 22.69 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP +0.3 II
2 s 5 23.06 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD +0.3 III
3 s 5 23.23 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 96 U20 LD +0.3 III
4 s 5 23.36 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U18 WP +0.3 III BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
5 s 5 23.62 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.3 IV ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
6 s 5 23.68 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.3 IV B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0791/14 , 2019 1
1 s 6 22.71 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U20 KP +0.1 II
2 s 6 23.61 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP +0.1 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
3 s 6 23.73 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ +0.1 --
4 s 6 23.84 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.1 IV MOTYL Edward B.D. Z/1516/14 2019 2
5 s 6 23.99 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U20 LD +0.1 IV
6 s 6 24.58 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +0.1 -- OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
1 s 7 23.98 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 98 U18 WP +0.2 IV
2 s 7 24.51 CISZEK Maciej SSR Olimp Strawczyn # 97 U18 SK +0.2 -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/2388/16 2016 3
3 s 7 24.66 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U20 LD +0.2 -- B.D. BEZ
4 s 7 24.68 KRZEPICKI Bartosz RKS Łódź 97 U18 LD +0.2 --
5 s 7 25.17 RUTKOWSKI Michał RKS Łódź 98 U18 LD +0.2 --
6 s 7 25.37 ŚNIADY Mateusz RKS Łódź 97 U18 LD +0.2 --
1 s 8 23.81 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP +0.3 IV MARKUSZEWSKI Cezary Z/0013/14 2018 3
2 s 8 24.14 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.3 IV
3 s 8 24.98 SZMAGAJ Mateusz STS Pomerania Szczecinek # 98 U18 ZP +0.3 -- #
4 s 8 25.10 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 98 U18 LD +0.3 -- #
5 s 8 25.40 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.3 -- DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/1304/13 2019 2 20
400 m M
1 s 1 48.14 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1075/12 2019 BEZ 121
2 s 1 49.12 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań 87 Sen WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
3 s 1 49.81 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 Sen LD II
4 s 1 50.43 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
5 s 1 50.45 WŁODARCZYK Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD II
6 s 1 51.66 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U20 WP III KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
  s 1 DNF OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ --
1 s 2 50.16 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U18 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1
2 s 2 50.70 FLOREK Łukasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 94 U23 LD III
3 s 2 51.07 KUBIAK Rafał AZS Łódź 95 U20 LD III B.D. BEZ
4 s 2 51.18 KACPRZAK Marcin AZS Łódź 95 U20 LD III
5 s 2 51.44 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III
6 s 2 52.62 STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U20 LD III
7 s 2 53.69 SABELA Mateusz RKS Łódź 97 U18 LD IV
1 s 3 49.90 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD II DMP SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2 91
2 s 3 49.95 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów # 94 U23 WP II KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
3 s 3 52.42 KACZMAREK Konrad OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III
4 s 3 53.51 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 97 U18 LD IV
5 s 3 53.69 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 96 U20 MZ IV
1 s 4 53.65 MIĄDZEL Łukasz KKL Kielce 86 Sen SK -- #
2 s 4 54.28 GĄSIEWICZ Szymon SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1380/14 2016 BEZ
3 s 4 54.38 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 94 U23 MZ --
4 s 4 54.72 LUDWICZAK Norbert OŚ AZS Poznań 94 U23 WP --
5 s 4 56.87 N T OŚ AZS Poznań 93 U23 WP --
6 s 4 59.55 FURTAK Bartosz KKL Kielce 96 U20 SK --
800 m M
1 s 1 1:50.80 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U23 KP I STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
2 s 1 1:51.59 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I
3 s 1 1:52.30 NITKA Maciej RKS Łódź 93 U23 LD II
4 s 1 1:53.56 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2
5 s 1 1:55.06 KNAPIK Michał RKS Łódź 93 U23 LD II
6 s 1 1:55.46 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 Sen SK II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/1458/11 2015 3
7 s 1 1:57.04 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U23 MZ III B.D. B.D. 1
1 s 2 1:54.02 OCZKI Jakub MKL Toruń 96 U20 KP II
2 s 2 1:54.07 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
3 s 2 1:54.10 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 94 U23 LD II
4 s 2 1:55.17 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. # BEZ
5 s 2 1:55.77 SOWIK Wojciech AZS Łódź # 96 U20 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0068/12 , 2019 2
6 s 2 1:56.66 GABRYCHOWICZ Jakub MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD II PIETRZAK Waldemar Z/0591/11 2014 2
7 s 2 1:56.76 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
8 s 2 2:00.57 PRZERADA Daniel RKS Łódź 97 U18 LD III
1 s 3 1:58.22 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U20 LD III B.D. WASIAK Jarosław # , Z/0718/13 , 2019 2
2 s 3 1:58.25 ZIELIŃSKI Gracjan MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD III PIETRZAK Waldemar Z/0594/11 2014 3
3 s 3 1:59.47 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1 53
4 s 3 1:59.91 WARCHULSKI Marcin KKL Kielce 98 U18 SK III
5 s 3 2:00.96 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 U23 OP III DMP MARCINÓW Ryszard B.D. Z/3658/11 2019 2 45
6 s 3 2:01.04 MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm # 94 U23 LU III MAZUREK Marek Z/0635/12 2019 3
7 s 3 2:01.65 BIELECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III
8 s 3 2:02.94 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
9 s 3 2:06.52 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD IV PIETRZAK Waldemar Z/0593/11 2014 3
1 s 4 2:02.69 KOPACZEWSKI Paweł UKS Lisy Zgierz 90 Sen LD --
2 s 4 2:03.18 TOMASZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV #
3 s 4 2:03.76 LASECKI Damian UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD IV
4 s 4 2:07.72 MIELESZKIEWICZ Michał MUKS Park Zduńska Wola 98 U18 LD --
5 s 4 2:09.23 MADEJSKI Dawid UKS Lisy Zgierz 98 U18 LD --
6 s 4 2:09.92 NOWACKI Mateusz LKS Zorza Niemil 91 Sen DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0736/14 2014 BEZ
7 s 4 2:19.29 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -- DMP B.D. # Z/1908/17 2019 4 0
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.97 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 97 U18 LD +1.9 II
2 s 1 15.00 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD +1.9 II
3 s 1 15.28 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +1.9 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
4 s 1 15.30 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP +1.9 III
5 s 1 15.55 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.9 III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
1 s 2 15.67 SZMAGAJ Mateusz STS Pomerania Szczecinek # 98 U18 ZP +0.9 III #
2 s 2 15.80 PICHETA Adrian KKL Kielce 97 U18 SK +0.9 IV
3 s 2 17.33 JABŁOŃSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP +0.9 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.35 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +1.2 I LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
2 s 1 14.47 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U20 PD +1.2 I SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
3 s 1 14.79 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +1.2 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
110 m pł M
1 e 1 14.09 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U23 LD +1.2 M #
2 e 1 14.57 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +1.2 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
3 e 1 15.33 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +1.2 II B.D. BEZ
4 e 1 15.44 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U23 LD +1.2 II
1 f 1 13.91 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U23 LD +0.2 M #
2 f 1 14.70 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +0.2 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
3 f 1 15.27 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.2 II B.D. BEZ
4 f 1 15.29 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U23 LD +0.2 II
400 m pł J MŁ M
1 s 1 63.19 JAROSZ Jakub UKS 55 Łódź 98 U18 LD -- B.D. BEZ
400 m pł M
1 s 1 53.00 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 U23 PD I B.D. # Z/3483/11 2019
2 s 1 53.43 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U23 LD I
3 s 1 53.46 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Masters MZ I ADAMCZYK Grzegorz B.D. Z/3910/11 2019 3
4 s 1 55.29 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD II
5 s 1 55.30 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP II
6 s 1 55.39 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP II
1 s 2 55.55 ŁAGUNA Rafał MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD II MYDLARZ Adrian Z/0111/12 2014 1
2 s 2 56.53 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
3 s 2 56.68 LEWANDOWSKI Mateusz RKS Łódź 94 U23 LD III B.D. 2
4 s 2 56.93 BEDNARZ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 U23 OP III B.D. OSTROWSKA Justyna
5 s 2 57.14 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 Sen OP III
Wzwyż M
1 f 1 2.10 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
2 f 1 1.95 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice 91 Sen LD II WARACKI Jerzy B.D. 2
3 f 1 1.90 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU III DMP SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 76
4 f 1 1.90 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 98 U18 LD III
5 f 1 1.90 SIEMIENKIEWICZ Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 91 Sen PD III B.D. 3
6 f 1 1.80 KOWALSKI Nikodem GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP IV
7 f 1 1.80 URBAŃSKI Mikołaj MKLA Łęczyca 96 U20 LD IV
8 f 1 1.75 KUKLA Karol UKS Orlęta Warszawa 98 U18 MZ IV BONTRUK Dariusz # Z/1174/14 2014 4
Tyczka M
1 f 1 4.80 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I #
2 f 1 4.60 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP I B.D. BEZ
3 f 1 4.20 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II DMP KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 87
4 f 1 4.00 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
5 f 1 3.80 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/1583/14 2018 2
  f 1 NM ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD --
  f 1 NM MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
  f 1 NM ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -- #
  f 1 NM WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- #
W dal M
1 f 1 7.27 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów # 91 Sen LD +0.4 I B.D. # Z/4261/11 2019 1
2 f 1 7.20 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP +0.3 II MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
3 f 1 6.60 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.3 III
4 f 1 6.60 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +0.4 III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
5 f 1 6.35 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD +0.5 III
6 f 1 6.30 CIEŚLIKOWSKI Marcin MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +0.2 III
7 f 1 6.06 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U18 LD +0.1 IV B.D.
8 f 1 5.90 CHMIELEWSKI Stanisław WKS Gwardia Warszawa 59 Masters MZ +0.2 -- B.D. B.D. , Z/1757/12 , 2013 BEZ
9 f 1 5.49 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U23 LD 0.0 --
  f 1 NM GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U20 LD 0.0 --
Trójskok M
1 f 1 16.07 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot 88 Sen PM +0.1 I MODELSKI Michał Z/2170/11 2016 M
2 f 1 15.78 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ 0.0 I
3 f 1 14.57 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2019 MM
4 f 1 14.56 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -0.1 II DMP OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 95
5 f 1 14.04 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP 0.0 III DMP MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2 79
6 f 1 13.58 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U20 LD 0.0 III
7 f 1 13.00 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 IV
8 f 1 12.92 CHU Tien RKS Skra Warszawa 97 U18 MZ 0.0 IV RADKIEWICZ Przemysław Z/0876/13 2016 2
9 f 1 12.32 WYPŁOSZ Tymoteusz MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.2 --
  f 1 NM ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS 0.0 -- JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
Kula (6) M
1 f 1 15.53 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
2 f 1 14.94 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II #
3 f 1 14.80 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II
4 f 1 13.34 DRAHEIM Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III #
5 f 1 12.49 KONOPIŃSKI Rafał AZS Łódź 96 U20 LD IV
6 f 1 10.98 RÓŻAŃSKI Dariusz MKLA Łęczyca 97 U18 LD --
Kula (7.26) M
1 f 1 15.95 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/2177/11 2014 1
2 f 1 15.30 ZIÓŁKOWSKI Oskar GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP I
3 f 1 15.14 WEJCHINAND Marcin MKL Toruń 90 Sen KP I
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.12 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
2 f 1 47.54 CZAPLARSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
3 f 1 45.70 NOWAK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD II JOACHIMIAK Robert B.D. Z/1134/14 2019
4 f 1 43.60 DĄBEK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III
5 f 1 37.16 RÓŻAŃSKI Dariusz MKLA Łęczyca 97 U18 LD IV
6 f 1 34.31 DUDA Michał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD --
7 f 1 32.01 JASIŃSKI Antoni KKL Kielce 98 U18 SK -- KALWAT Marek BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.57 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II
  f 1 NM GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U20 LD --
Dysk (2) M
1 f 1 56.94 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 93 U23 KP I HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
3 f 1 53.99 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 Sen OP I
4 f 1 45.92 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U23 LD II
5 f 1 29.62 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź 93 U23 LD -- B.D. 3
Młot (6) M
1 f 1 60.88 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa 95 U20 MZ I
2 f 1 59.51 ROSZKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ II
3 f 1 59.29 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ II
4 f 1 49.99 STASIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 97 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/1277/13 2018 2
5 f 1 49.22 KIEC Michał AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III
6 f 1 43.66 RACHUCKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 95 U20 LD III
Młot (7.26) M
1 f 1 67.70 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M 152
2 f 1 56.25 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.7472620010376 sekund