Bielsko-Biała 07 - 08.06.2014
Mistrzostwa ¦l±ska Seniorów, Juniorów i Jun. Mł. 2014
100 m K
1 1 s 1 12.39 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 91 Sen SL -2.7 II B.D. 2
1 1 s 1 12.79 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 94 U23 SL +0.3 III #
1 1 s 1 13.03 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U20 SL -4.3 III
2 2 s 1 12.75 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -2.7 II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 2 s 1 12.94 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 96 U20 SL +0.3 III B.D. B.D. BEZ
2 2 s 1 13.10 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 96 U20 SL -4.3 III B.D. B.D. BEZ
3 4 s 1 12.80 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 94 U23 SL -2.7 III #
3 3 s 1 13.26 GRAJA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL +0.3 IV
3 3 s 1 13.40 GRAJA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL -4.3 IV
3 3 s 1 13.40 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL -4.3 IV
4 7 s 1 13.60 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -2.7 IV
4 4 s 1 13.61 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL +0.3 IV B.D. BEZ
5 5 s 1 13.50 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL -4.3 IV
5 5 s 1 14.67 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U20 SL +0.3 --
5 11 s 1 14.69 PARALUK Joanna KB MOSiR Jastrzębie 99 U16 SL -2.7 --
6 6 s 1 13.64 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U20 SL -4.3 IV
7 7 s 1 13.77 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL -4.3 IV B.D. BEZ
8 8 s 1 13.90 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -4.3 --
9 9 s 1 14.46 SOLORZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL -4.3 --
1 3 s 2 12.77 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +0.8 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2019 2
2 5 s 2 12.96 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +0.8 III B.D. # Z/4569/15 2019 M
3 6 s 2 13.41 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 99 U16 SL +0.8 IV
4 8 s 2 13.74 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +0.8 IV
5 9 s 2 14.21 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +0.8 V MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
6 10 s 2 14.66 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +0.8 --
1 1 e 1 12.82 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -1.4 III #
2 3 e 1 13.05 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -1.4 III
3 5 e 1 13.45 ŁYZNIAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -1.4 IV
4 7 e 1 13.48 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -1.4 IV
5 9 e 1 14.00 BRY¦ Sandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -1.4 --
6 10 e 1 14.03 GOLBA Oliwia KS Energetyk Jaworzno 97 U18 SL -1.4 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1203/14 2015
7 14 e 1 15.10 DYBCZAK Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -1.4 --
1 2 e 2 12.99 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL -4.6 III HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
2 4 e 2 13.19 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -4.6 III #
3 6 e 2 13.45 KRACHULEC Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -4.6 IV
4 8 e 2 13.53 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA -4.6 IV BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
5 11 e 2 14.50 PRENCEL Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL -4.6 --
6 12 e 2 14.54 PRZYBYŁA Anna KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -4.6 --
7 13 e 2 14.95 GAJOWY Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 98 U18 SL -4.6 --
8 15 e 2 15.56 URBANIEC Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -4.6 --
1 f 1 12.58 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -0.4 II #
2 f 1 12.75 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -0.4 II
3 f 1 12.79 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL -0.4 III HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
4 f 1 12.84 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.4 III #
5 f 1 13.14 ŁYZNIAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -0.4 III
6 f 1 13.19 KRACHULEC Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -0.4 III
7 f 1 13.34 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA -0.4 IV BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
8 f 1 13.47 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -0.4 IV
200 m K
1 4 s 1 25.95 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -1.6 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
2 5 s 1 26.04 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -1.6 II #
3 10 s 1 26.48 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -1.6 III B.D. 2
4 12 s 1 26.61 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL -1.6 III HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
5 14 s 1 26.72 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -1.6 III
1 11 s 2 26.51 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -1.3 III #
2 15 s 2 26.76 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -1.3 III
3 21 s 2 27.11 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL -1.3 III
4 24 s 2 27.29 BANA¦ Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL -1.3 III B.D.
5 27 s 2 27.51 KOPKA Marcelina MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL -1.3 IV
6 30 s 2 27.64 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL -1.3 IV RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
7 31 s 2 27.66 MIERZEJEK Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL -1.3 IV
1 26 s 3 27.49 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL -2.3 IV RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
2 29 s 3 27.63 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL -2.3 IV
3 34 s 3 27.93 DZIKI Oliwia KB MOSiR Jastrzębie 98 U18 SL -2.3 IV B.D.
4 36 s 3 28.07 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -2.3 IV
5 41 s 3 29.24 RĘBISZ Julia niest. Katowice # 97 U18 SL -2.3 -- B.D. Z/1637/13 2016
6 43 s 3 29.65 PRENCEL Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL -2.3 --
7 45 s 3 29.68 GONDEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -2.3 -- #
1 18 s 4 26.95 KRACHULEC Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +0.9 III
2 22 s 4 27.20 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +0.9 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
3 35 s 4 28.02 SZARPAK Aleksandra RMKS Rybnik 98 U18 SL +0.9 IV
4 48 s 4 30.42 KRAWCZYK Gabriela KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +0.9 --
1 8 s 5 26.38 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U20 SL -3.6 III
2 13 s 5 26.61 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL -3.6 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
3 16 s 5 26.82 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 96 U20 SL -3.6 III B.D. B.D. BEZ
4 19 s 5 27.04 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -3.6 III B.D. BEZ
5 25 s 5 27.31 GRAJA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL -3.6 IV
6 39 s 5 29.20 GREŃ Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL -3.6 --
7 46 s 5 29.95 KUPCZAK Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL -3.6 --
8 47 s 5 30.23 SOLORZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL -3.6 --
1 1 s 6 24.81 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL -0.1 I
2 2 s 6 25.43 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 91 Sen SL -0.1 II B.D. 2
3 6 s 6 26.06 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -0.1 II B.D. 2
4 7 s 6 26.34 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów 90 Sen SL -0.1 III ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
5 17 s 6 26.87 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 94 U23 SL -0.1 III #
6 28 s 6 27.56 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL -0.1 IV
1 3 s 7 25.82 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -2.3 II
2 9 s 7 26.45 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -2.3 III KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
3 20 s 7 27.07 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL -2.3 III
4 23 s 7 27.22 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -2.3 III B.D. # Z/4569/15 2019 M
5 33 s 7 27.83 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -2.3 IV RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
1 32 s 8 27.82 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -1.2 IV #
2 37 s 8 28.18 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -1.2 IV #
3 38 s 8 28.88 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -1.2 V
4 40 s 8 29.24 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -1.2 V MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
5 42 s 8 29.44 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -1.2 V
6 44 s 8 29.67 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL -1.2 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
1 1 w 1 26.91 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD -1.2 III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 719
1 1 w 1 30.91 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL -1.2 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 420
2 2 w 1 27.07 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -1.2 III 706
3 3 w 1 27.20 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -1.2 III SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 695
4 4 w 1 28.62 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -1.2 -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 583
5 5 w 1 29.71 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -1.2 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 503
400 m K
1 4 s 1 58.89 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
2 5 s 1 59.22 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
3 6 s 1 59.98 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III
4 7 s 1 60.12 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL III
5 9 s 1 60.68 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL III RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
6 19 s 1 62.19 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL IV B.D. 3
7 22 s 1 63.70 DZIKI Oliwia KB MOSiR Jastrzębie 98 U18 SL IV B.D.
  s 1 DQ KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- B.D. 2
1 12 s 2 61.00 MIERZEJEK Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL III
2 13 s 2 61.01 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL III
3 14 s 2 61.34 BANA¦ Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL III B.D.
4 18 s 2 62.01 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL IV RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
5 20 s 2 62.63 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
6 24 s 2 64.13 RĘBISZ Julia niest. Katowice # 97 U18 SL IV B.D. Z/1637/13 2016
7 31 s 2 65.36 GONDEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -- #
1 16 s 3 61.71 KOPKA Marcelina MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL III
2 26 s 3 64.89 CISZEWSKA Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- #
3 28 s 3 65.18 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL --
4 32 s 3 65.56 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -- WERNER Mirosław # Z/1256/14 2019 BEZ
5 33 s 3 66.27 GIRYCKA Katarzyna UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
6 34 s 3 66.32 PIERZCHAŁA Paulina UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
7 36 s 3 66.60 STANEK Weronika UKS Chromik Mysłowice # 98 U18 SL -- #
8 39 s 3 67.47 KRAWCZYK Gabriela KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL --
1 3 s 4 58.66 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
2 8 s 4 60.37 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
3 15 s 4 61.68 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III B.D. BEZ
4 25 s 4 64.29 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik 95 U20 SL IV
5 30 s 4 65.30 GREŃ Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL --
6 35 s 4 66.58 SKUPIEŃ Amanda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL --
7 38 s 4 67.02 KUPCZAK Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL --
  s 4 DNF BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL --
1 1 s 5 54.97 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL I #
2 2 s 5 58.19 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice 93 U23 SL II B.D. B.D. BEZ
3 10 s 5 60.84 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL III B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
4 17 s 5 61.84 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. Z/2776/15 2019 1
5 21 s 5 63.14 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV #
1 11 s 6 60.96 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
2 23 s 6 63.95 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV #
3 27 s 6 64.99 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 00 U16 SL V
4 29 s 6 65.19 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U16 SL V KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
5 37 s 6 66.97 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL V #
600 m K
1 1 w 1 1:45.53 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL IV 606
2 2 w 1 1:46.22 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V # 593
3 3 w 1 1:47.34 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ V ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019 572
4 4 w 1 1:51.80 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -- 491
5 5 w 1 1:54.93 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -- # 438
800 m K
1 1 s 1 2:13.36 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
2 2 s 1 2:13.43 OLSZOK Oliwia RKS ŁódĽ # 98 U18 LD II JASZCZAK Stanisław # Z/0674/14 2018 2
3 3 s 1 2:16.95 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL II
4 4 s 1 2:17.06 KORNY Karolina LKS Pszczyna 97 U18 SL II
5 5 s 1 2:20.35 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2
6 6 s 1 2:24.86 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III B.D. Z/0670/14 2019
7 7 s 1 2:26.84 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL IV
8 8 s 1 2:27.16 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2019 1
9 13 s 1 2:29.18 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U23 SL --
10 15 s 1 2:31.18 GAJOWY Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 98 U18 SL IV
11 21 s 1 2:35.78 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL V #
1 9 s 2 2:27.37 ROSA Anita KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL IV
2 10 s 2 2:28.50 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL IV
3 11 s 2 2:28.75 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL IV WERNER Mirosław # Z/1256/14 2019 BEZ
4 12 s 2 2:28.91 GRZEBELEC Aleksandra LUKS Zabrzeg 00 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4410/15 2016 BEZ
5 14 s 2 2:30.28 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 98 U18 SL IV
6 16 s 2 2:32.42 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz # , Z/1005/13 , 2019 3
7 17 s 2 2:32.80 PIERZCHAŁA Paulina UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
8 18 s 2 2:32.98 KOŁODZIEJCZYK Zofia LKS Pogórze Skoczów 95 U20 SL --
9 19 s 2 2:34.18 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL V #
10 20 s 2 2:34.97 SKUPIEŃ Amanda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL --
11 22 s 2 2:36.11 WOWRA Klaudia RMKS Rybnik 98 U18 SL --
12 23 s 2 2:46.90 MICHALIK Paulina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
1 1 w 1 2:29.39 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL IV SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 701
1 1 w 1 3:02.26 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 344
2 2 w 1 2:34.03 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 643
3 3 w 1 2:42.51 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 544
4 4 w 1 2:44.58 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 521
5 5 w 1 2:48.24 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 482
1500 m K
1 1 s 1 4:48.42 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III
2 2 s 1 4:53.74 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 95 U20 SL III
3 3 s 1 5:18.74 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki # 98 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/0238/14 2018 BEZ
4 4 s 1 5:21.08 WDOWCZYK Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL --
5 5 s 1 5:27.74 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 98 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0291/14 2018 BEZ
6 6 s 1 5:33.52 WYSŁUCH Izabela LKS Pogórze Skoczów 97 U18 SL --
3000 m K
1 1 s 1 10:10.89 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL II CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
2 2 s 1 10:14.20 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II KRUPA Iwona B.D. # Z/0464/14 2019 1
3 3 s 1 10:45.25 DZIUK Dagmara KB MOSiR Jastrzębie 87 Sen SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/0737/11 2018 2
4 4 s 1 11:00.05 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL III MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
5 5 s 1 11:13.62 SROKA Kamila LKS Omega Kleszczów # 97 U18 LD IV
6 6 s 1 11:20.15 NIESYTO Kamila LKS Pszczyna 96 U20 SL IV
7 7 s 1 11:29.94 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV B.D. BRACHMAN Tomasz # , Z/1005/13 , 2019 3
8 8 s 1 11:46.36 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U23 SL --
9 9 s 1 12:03.17 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
  s 1 DNF MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne 92 U23 SL -- BONK Anna B.D. # Z/1549/11 2019 1
5000 m K
1 1 s 1 18:43.55 KAMPA Dalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL III PASZTA Wiesław Z/1010/12 2018 2
2 2 s 1 19:07.93 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL III B.D. 3
3 3 s 1 19:09.06 SADOWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA III B.D. 2
4 4 s 1 19:14.49 SZURKO Agnieszka TS AKS Chorzów # 92 U23 SL III B.D. Z/1526/14 2015
5 5 s 1 19:21.03 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 95 U20 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # Z/1342/14 2018
100 m pł MŁ K
1 1 w 1 15.46 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ 0.0 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019 0
2 2 w 1 15.78 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL 0.0 III 0
3 3 w 1 16.67 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL 0.0 III # 0
4 4 w 1 17.12 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL 0.0 IV 0
5 5 w 1 18.40 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL 0.0 V # 0
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.40 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA -1.4 II BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
1 1 w 1 14.71 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.4 II SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 880
2 2 w 1 14.86 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD -0.4 II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 860
3 3 w 1 15.30 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.4 II 802
4 4 w 1 16.49 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -0.4 III MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 655
5 5 w 1 17.38 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.4 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 554
100 m pł K
1 1 s 1 14.13 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -1.4 I
1 1 s 1 15.43 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U20 SL -1.4 II
2 2 s 1 16.22 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL -1.4 III B.D. BEZ
1 1 w 1 18.60 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL -0.4 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 428
400 m pł K K
1 1 s 1 61.86 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów 90 Sen SL I ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
2 2 s 1 67.23 BEDNARCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III #
3 3 s 1 67.60 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
4 4 s 1 73.68 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 98 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
5 5 s 1 75.45 PAJˇK Rozalia CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
2000 m prz K
1 1 s 1 7:13.66 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U23 SL -- B.D. 1
2 2 s 1 7:47.23 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
3 3 s 1 7:51.10 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 98 U18 SL III
4 4 s 1 8:07.36 MICHALIK Edyta UKS Gimpel Nowy Targ # 95 U20 MA III JABŁOŃSKI Piotr # Z/0195/14 2019 BEZ
5 5 s 1 8:17.96 PAŁKA Justyna LKS Kłos Olkusz 97 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/0177/13 2016 4
4x100 m K
1 s 1 51.25 BANA¦ Joanna
MIERZEJEK Klaudia
KAWALEC Karolina
PAWLAK Karolina
MOS CSiR D±browa Górnicza 98
97
97
97
U18 SLK -- B.D.

B.D.

2
2 s 1 51.67 LUDYNIA Olga
PIONTEK Natalia
PĘKAŁA Kinga
KOWALSKA Magdalena
TL ROW Rybnik 96
95
96
95
U20 SLK -- B.D.


BEZ
3 s 1 53.13 SKUPIEŃ Amanda
ZAGRODNIK Joanna
GRAJA Ewa
SOLORZ Magdalena
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96
96
96
96
U20 SLK --
B.D.

BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.69 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
2 2 f 1 1.66 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS II
3 3 f 1 1.60 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL III B.D. BEZ
4 4 f 1 1.60 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice 94 U23 SL III B.D. 3
5 5 f 1 1.60 KŁODA Justyna MKS Ustroń 96 U20 SL III
6 6 f 1 1.50 BEJM Marta CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL IV B.D.
7 7 f 1 1.50 DUBIŃSKA Jagoda TS AKS Chorzów 98 U18 SL IV
8 8 f 1 1.50 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV #
9 9 f 1 1.45 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV #
10 10 f 1 1.35 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
1 1 w 1 1.43 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 544
1 1 w 1 1.61 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 747
2 2 w 1 1.46 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL IV SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 577
3 3 w 1 1.43 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 544
5 4 w 1 1.40 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 512
6 5 w 1 1.31 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 419
Tyczka K
1 1 f 1 3.81 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA M #
2 2 f 1 3.21 WIZNER Barbara UKS Olimp Mazańcowice 96 U20 SL II
3 3 f 1 3.01 LEDERER Paulina MKS Ustroń 97 U18 SL II
4 4 f 1 2.91 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U23 SL III
5 5 f 1 2.71 PIELA Patrycja UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL III
6 6 f 1 2.61 PŁONKA Agnieszka MKS Ustroń 00 U16 SL IV
7 7 f 1 2.31 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
7 7 f 1 2.31 KUNICKA Kinga UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/4675/15 2016 BEZ
7 7 f 1 2.31 MUSIAŁ Julia MKS Ustroń 02 U14 SL V
7 7 f 1 2.31 SZKUCIK Marta UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL V
11 11 f 1 2.21 SZLĘK Dominika MKS Ustroń 00 U16 SL V
  f 1 NM KĘDZIERSKA Oliwia MKS Ustroń 99 U16 SL --
  f 1 NM CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
  f 1 NM KĘDZIERSKA Sylwia MKS Ustroń 99 U16 SL --
W dal K
1 1 f 1 4.90 MYSZOR Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL -2.7 IV
1 1 f 1 5.12 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik 95 U20 SL 0.0 III
1 1 f 1 5.82 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL -1.5 I
2 2 f 1 4.08 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -0.2 --
2 2 f 1 4.70 SZULIŃSKA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.1 --
2 2 f 1 4.75 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -1.1 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
3 3 f 1 4.62 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 98 U18 SL -1.5 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
3 3 f 1 4.63 LUDYNIA Olga TL ROW Rybnik 96 U20 SL -1.6 -- B.D. BEZ
4 4 f 1 2.60 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.5 --
4 4 f 1 4.40 NOWAK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -1.3 -- #
5 5 f 1 4.39 GOLBA Oliwia KS Energetyk Jaworzno 97 U18 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1203/14 2015
6 6 f 1 4.32 SEWERYN Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL -1.1 --
7 7 f 1 4.20 NIEWIEDZIAŁ Maja MKS Żywiec 97 U18 SL -1.9 --
8 8 f 1 4.09 DYBCZAK Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL 0.0 --
9 9 f 1 4.02 URBANIEC Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -1.4 --
1 1 w 1 4.18 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL +1.3 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 350
1 1 w 1 4.83 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -1.4 IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019 514
1 1 w 1 5.22 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD +0.9 III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 620
2 2 w 1 4.81 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL -0.9 IV 508
2 2 w 1 4.85 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -2.2 IV SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 519
3 3 w 1 4.70 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -2.9 V 479
3 3 w 1 4.75 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 -- 492
4 4 w 1 4.59 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +0.6 V # 451
4 4 w 1 4.62 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.1 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 459
5 5 w 1 3.50 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -0.4 -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 200
5 5 w 1 4.27 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -0.4 -- # 371
Trójskok K
1 1 f 1 9.96 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL +1.6 -- B.D. BEZ
1 1 f 1 11.87 GˇSOWSKA Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław 84 Sen DS +0.3 II ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 2 f 1 11.31 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik 95 U20 SL -0.2 III
3 3 f 1 10.58 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
4 4 f 1 10.48 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL 0.0 IV RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
5 5 f 1 10.05 LUDYNIA Olga TL ROW Rybnik 96 U20 SL -2.9 -- B.D. BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 10.92 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
1 1 f 1 12.40 RAŃDA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 98 U18 SL III
2 2 f 1 12.05 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
3 3 f 1 10.66 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
4 4 f 1 10.25 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
5 5 f 1 10.01 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV
6 6 f 1 9.53 SKOWRONEK Izabella TS AKS Chorzów 98 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam BEZ
7 7 f 1 9.43 NIEWIEDZIAŁ Maja MKS Żywiec 97 U18 SL --
8 8 f 1 9.33 PODYMA Katarzyna MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
9 9 f 1 8.51 SPYRA Natalia MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
1 1 w 1 9.70 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V # 510
1 1 w 1 10.16 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL IV SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 540
2 2 w 1 9.05 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V 467
2 2 w 1 10.09 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 535
3 3 w 1 8.45 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019 428
3 3 w 1 9.77 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 514
4 4 w 1 8.00 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -- # 399
4 4 w 1 9.71 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 510
5 5 w 1 6.06 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL -- 275
5 5 w 1 8.98 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 463
Kula (4) K
1 1 f 1 12.36 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice 94 U23 SL II B.D. 3
2 2 f 1 10.73 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
3 3 f 1 10.50 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
4 4 f 1 9.52 ŁUKASZEK Dominika UKS Sprint ZSME Żywiec 96 U20 SL IV HACZEK Mariusz Z/1179/14 2015 3
5 5 f 1 8.91 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U20 WP -- B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
1 1 w 1 8.08 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 405
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.83 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
2 2 f 1 33.31 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
Dysk (1) K
1 1 f 1 35.09 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
2 2 f 1 32.12 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice 94 U23 SL III B.D. 3
3 3 f 1 31.99 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
4 4 f 1 28.21 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
5 5 f 1 26.64 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
6 6 f 1 25.15 SPYRA Natalia MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
7 7 f 1 25.00 GAWŁOWSKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
8 8 f 1 24.47 NOWAK Aleksandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. BEZ
Młot (3) K
1 1 f 1 53.50 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL I
2 2 f 1 43.97 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III RUSZEL Piotr B.D. # Z/1365/13 2018 2
3 3 f 1 32.42 CZERW Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL --
Młot (4) K
1 1 f 1 53.04 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
2 2 f 1 34.30 CIEMAŁA Daria LKS Pogórze Skoczów 96 U20 SL IV
3 3 f 1 31.20 ¦WIˇTEK Anna TS AKS Chorzów 94 U23 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3232/11 2019 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.75 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
2 2 f 1 30.87 GADOMSKA Natalia MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. B.D.
3 3 f 1 28.49 KOWALIK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
4 4 f 1 25.38 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. BEZ
5 5 f 1 20.52 TOPOLNICKA Karolina MOSM Tychy 98 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/1620/14 2019 BEZ
6 6 f 1 16.83 SZEWCZYK Oliwia MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
1 1 w 1 36.98 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 609
2 2 w 1 34.07 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU IV MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 554
3 3 w 1 29.27 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 463
4 4 w 1 28.37 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 446
5 5 w 1 27.91 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -- SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 437
Oszczep (600) K
1 1 f 1 31.28 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA IV TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
2 2 f 1 30.45 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL IV PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
1 1 w 1 31.70 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL IV PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ 509
4-bój K MŁ K
1 1 f 1 2296 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019
2 2 f 1 2130 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL III
3 3 f 1 2077 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL III #
4 4 f 1 2020 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
5 5 f 1 1767 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V #
7-bój J MŁ K
1 1 f 1 4465 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U18 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
2 2 f 1 4349 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL II SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018
3 3 f 1 4064 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL III
4 4 f 1 3727 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
5 5 f 1 3403 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU IV MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1
7-bój K
1 1 f 1 3000 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL IV PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
100 m M
1 1 s 1 10.86 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice 90 Sen SL -1.2 I
1 1 s 1 10.96 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice 90 Sen SL -2.1 II
2 2 s 1 10.94 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -1.2 II B.D. # BEZ
2 2 s 1 10.97 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -2.1 II B.D. # BEZ
3 3 s 1 11.05 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U23 SL -1.2 II
3 3 s 1 11.21 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U23 SL -2.1 II
4 4 s 1 11.12 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL -1.2 II
4 4 s 1 11.31 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL -2.1 III
5 5 s 1 11.68 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian niest. Katowice # 93 U23 SL -1.2 III B.D. Z/2590/11 2016 3
5 5 s 1 11.86 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 Sen SL -2.1 --
6 6 s 1 11.71 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 Sen SL -1.2 III
6 6 s 1 11.91 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian niest. Katowice # 93 U23 SL -2.1 -- B.D. Z/2590/11 2016 3
7 7 s 1 11.76 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL -1.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
8 8 s 1 11.89 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 94 U23 SL -1.2 -- B.D. B.D. 2
1 1 e 1 11.06 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -2.0 II B.D. # BEZ
1 2 e 1 11.26 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -4.8 II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
2 2 e 1 11.07 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -2.0 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
2 7 e 1 11.56 MOSAKOWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL -4.8 III
3 4 e 1 11.28 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL -2.0 II
3 13 e 1 11.75 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -4.8 III BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
4 6 e 1 11.64 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -2.0 III BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
4 20 e 1 12.17 MARUNOWSKI Wiktor KS Energetyk Jaworzno 97 U18 SL -4.8 IV B.D. Z/1206/14 2016 4
5 7 e 1 11.74 URBAŃCZYK Hugo MOSM Tychy 95 U20 SL -2.0 III
5 21 e 1 12.21 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -4.8 -- PILAREK Sławomir BONK Stanisław # Z/0474/14 2019
6 8 e 1 11.80 GRABOWSKI Marcin MOSM Tychy 95 U20 SL -2.0 IV
6 26 e 1 12.75 SŁOMIAN Tomasz MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -4.8 --
7 14 e 1 12.68 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96 U20 SL -2.0 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2019 BEZ
1 3 e 2 11.20 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL -0.2 II
1 8 e 2 11.57 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL +0.7 III HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
2 5 e 2 11.49 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL -0.2 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
2 14 e 2 11.79 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.7 IV BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
3 9 e 2 11.82 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -0.2 IV
3 15 e 2 11.83 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL +0.7 IV PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
4 10 e 2 11.88 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -0.2 IV
4 19 e 2 11.98 KUBICA Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL +0.7 IV B.D. # 4
5 11 e 2 12.05 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U20 SL -0.2 IV
5 22 e 2 12.22 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +0.7 -- BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
6 23 e 2 12.38 SŁOWIOK Dawid KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +0.7 --
7 12 e 2 12.18 MUCHNIEWSKI Jarosław GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -0.2 IV B.D. BEZ
7 25 e 2 12.67 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +0.7 -- B.D. # 3
8 13 e 2 12.19 WALA Sławomir niestowarzyszony # 96 U20 -0.2 IV B.D. Z/1185/12 2016 BEZ
  e 2 DNF ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -0.2 -- BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
1 1 e 3 11.25 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -1.0 II
2 6 e 3 11.49 OLBER Tomasz LUKS Zabrzeg 97 U18 SL -1.0 III
3 9 e 3 11.63 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -1.0 III ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ
4 12 e 3 11.74 FREDYK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL -1.0 III
5 17 e 3 11.97 MAGIERA Szymon TL ROW Rybnik 98 U18 SL -1.0 IV
6 18 e 3 11.98 NIZIOŁEK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -1.0 IV
7 24 e 3 12.39 NOWAKOWSKI Jan KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL -1.0 --
8 28 e 3 12.93 PIWCZYK Piotr MKS-MOS Katowice 98 U18 SL -1.0 --
1 3 e 4 11.35 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -0.8 III B.D.
2 4 e 4 11.37 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -0.8 III B.D. 2
3 5 e 4 11.42 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL -0.8 III
4 10 e 4 11.66 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -0.8 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
5 11 e 4 11.73 NESKA Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL -0.8 III
6 16 e 4 11.87 WI¦NIEWSKI Filip MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -0.8 IV
7 27 e 4 12.82 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -0.8 --
  e 4 DQ SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL -0.8 --
1 f 1 10.91 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -1.1 II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
1 f 1 11.22 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -2.5 II B.D. # BEZ
2 f 1 11.21 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -1.1 II
2 f 1 11.25 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -2.5 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
3 f 1 11.25 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL -1.1 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
3 f 1 11.37 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL -2.5 III
4 f 1 11.41 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -1.1 III B.D.
4 f 1 11.44 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL -2.5 III
5 f 1 11.53 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL -2.5 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
5 f 1 11.54 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -1.1 III ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ
6 f 1 11.58 MOSAKOWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL -1.1 III
6 f 1 11.91 URBAŃCZYK Hugo MOSM Tychy 95 U20 SL -2.5 IV
7 f 1 11.62 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL -1.1 III
7 f 1 11.97 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -2.5 IV BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
8 f 1 11.70 OLBER Tomasz LUKS Zabrzeg 97 U18 SL -1.1 III
8 f 1 12.01 GRABOWSKI Marcin MOSM Tychy 95 U20 SL -2.5 IV
1 1 w 1 11.80 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL +0.7 IV 691
2 2 w 1 11.97 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +0.7 IV RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 657
200 m M
1 2 s 1 21.63 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL +0.3 I STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
2 6 s 1 22.34 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL +0.3 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
3 10 s 1 22.83 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +0.3 III
4 13 s 1 23.10 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL +0.3 III
5 15 s 1 23.26 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL +0.3 III
6 18 s 1 23.36 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.3 III BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
7 27 s 1 23.75 SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL +0.3 IV
1 16 s 2 23.31 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.3 III B.D.
2 17 s 2 23.32 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL +0.3 III #
3 22 s 2 23.47 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.3 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
4 25 s 2 23.70 NESKA Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL +0.3 IV
5 30 s 2 23.84 KIJEWSKI Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL +0.3 IV
6 34 s 2 24.13 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL +0.3 IV
7 35 s 2 24.14 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +0.3 IV BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
1 37 s 3 24.37 SŁOWIOK Dawid KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +2.0 IV
2 40 s 3 24.60 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +2.0 -- PILAREK Sławomir BONK Stanisław # Z/0474/14 2019
3 43 s 3 24.88 NOWAKOWSKI Jan KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +2.0 --
4 45 s 3 25.38 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +2.0 -- B.D. # 3
5 46 s 3 25.49 BOJCZUK Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL +2.0 --
6 49 s 3 26.84 PIWCZYK Piotr MKS-MOS Katowice 98 U18 SL +2.0 --
7 50 s 3 27.65 JONYGA Dominik RMKS Rybnik 98 U18 SL +2.0 --
1 4 s 4 22.05 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U20 SL -1.9 II
2 7 s 4 22.48 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL -1.9 II
3 9 s 4 22.83 MYSZOR Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL -1.9 III
4 11 s 4 22.84 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -1.9 III KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
1 23 s 5 23.62 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -1.0 IV BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
2 28 s 5 23.81 KANIA Michał KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL -1.0 IV
3 36 s 5 24.34 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U20 SL -1.0 IV
4 39 s 5 24.51 MUCHNIEWSKI Jarosław GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -1.0 -- B.D. BEZ
5 42 s 5 24.79 OSIEK Kamil TS AKS Chorzów 96 U20 SL -1.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/0146/12 2015 3
6 44 s 5 24.91 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U20 SL -1.0 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
1 14 s 6 23.22 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL +0.6 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
2 19 s 6 23.36 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL +0.6 III
3 33 s 6 24.09 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U20 SL +0.6 IV B.D. BEZ
4 38 s 6 24.47 WALA Sławomir niestowarzyszony # 96 U20 +0.6 -- B.D. Z/1185/12 2016 BEZ
5 47 s 6 26.28 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96 U20 SL +0.6 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2019 BEZ
1 1 s 7 21.41 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL +0.1 M
2 3 s 7 21.79 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL +0.1 I B.D. # BEZ
3 5 s 7 22.24 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U23 SL +0.1 II
4 8 s 7 22.64 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U23 SL +0.1 II RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
5 12 s 7 23.04 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL +0.1 III
6 24 s 7 23.65 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 Sen SL +0.1 --
7 26 s 7 23.71 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian niest. Katowice # 93 U23 SL +0.1 -- B.D. Z/2590/11 2016 3
8 31 s 7 23.85 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL +0.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
1 20 s 8 23.36 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -2.9 III B.D. 2
2 21 s 8 23.39 SHULGIN Evgeniy niest. Wrocław 91 Sen DS -2.9 III B.D. # 3
3 29 s 8 23.83 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -2.9 IV KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
4 32 s 8 23.92 KRASOWSKI Patryk TS AKS Chorzów 94 U23 SL -2.9 --
5 41 s 8 24.69 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -2.9 V ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
6 48 s 8 26.71 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -2.9 --
400 m M
1 6 s 1 50.80 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL III B.D. 2
2 8 s 1 51.24 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL III
3 16 s 1 52.35 SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL III
4 17 s 1 52.93 KIJEWSKI Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL IV
5 23 s 1 55.86 BOJCZUK Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL --
6 25 s 1 56.53 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL --
7 27 s 1 57.28 FLIEGERT Filip UKS Czwórka Żory # 98 U18 SL --
8 28 s 1 58.31 SŁOMIAN Tomasz MKS-MOS Katowice 97 U18 SL --
1 21 s 2 54.32 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 99 U16 SL IV
2 22 s 2 55.49 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 80 Sen SL -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2019 BEZ
3 24 s 2 56.07 JABŁOŃSKI Wojciech UKS Czwórka Żory # 96 U20 SL --
4 26 s 2 56.90 HURAS Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
5 29 s 2 61.94 WACHOWICZ Bartosz UKS Czwórka Żory 00 U16 SL --
1 1 s 3 48.12 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ # 95 U20 LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
2 2 s 3 49.04 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U20 SL II
3 5 s 3 50.07 MYSZOR Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL II
4 10 s 3 51.48 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U20 SL III
5 12 s 3 51.68 STRZˇDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U20 SL III
6 14 s 3 52.04 KANIA Michał KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL III
7 15 s 3 52.31 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U20 SL III B.D. BEZ
8 18 s 3 53.02 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV
1 3 s 4 49.86 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice 93 U23 SL II B.D. B.D. 2
2 4 s 4 50.07 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
3 7 s 4 51.09 KRASOWSKI Patryk TS AKS Chorzów 94 U23 SL III
4 9 s 4 51.39 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2019 2
5 11 s 4 51.67 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U23 SL III B.D. 3
6 13 s 4 51.68 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL III B.D. B.D. 2
7 19 s 4 53.85 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 Sen SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. B.D. Z/0443/11 2018 BEZ
8 20 s 4 53.98 OSIEK Kamil TS AKS Chorzów 96 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz Z/0146/12 2015 3
800 m M
1 1 s 1 1:51.92 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
2 2 s 1 1:52.09 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
3 3 s 1 1:52.99 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 91 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. # Z/4333/11 2019 2
4 4 s 1 1:53.94 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. B.D. 2
5 5 s 1 1:54.48 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL II
6 6 s 1 1:54.84 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL II KRUPA Iwona B.D. # Z/0900/12 2019 2
7 7 s 1 1:56.12 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 91 Sen SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2019 2
8 8 s 1 1:56.64 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL II RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
9 9 s 1 1:58.66 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 Sen SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. B.D. Z/0443/11 2018 BEZ
10 10 s 1 1:58.79 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U23 SL III B.D. 3
11 11 s 1 1:59.08 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL III B.D. 2
12 12 s 1 1:59.33 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL III NOWAK Monika Z/1856/11 2019 2
13 16 s 1 2:01.88 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. # BEZ
1 13 s 2 2:00.65 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL III CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
2 14 s 2 2:01.13 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III MIREK Wacław # Z/0525/13 2019 2
3 15 s 2 2:01.80 BABCZYŃSKI Jerzy TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL III
4 17 s 2 2:03.11 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL IV
5 18 s 2 2:04.53 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL IV
6 19 s 2 2:06.18 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U20 SL IV
7 20 s 2 2:07.36 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/0999/14 2019 BEZ
8 21 s 2 2:11.32 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0629/14 2019 3
9 22 s 2 2:12.22 RUDZKI Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL --
10 23 s 2 2:18.22 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
11 24 s 2 2:21.92 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 BEZ
1000 m M
1 1 w 1 3:15.20 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL -- 523
2 2 w 1 3:15.21 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 523
1500 m M
1 1 s 1 3:51.48 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
2 2 s 1 3:58.70 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL II RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
3 3 s 1 4:01.82 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL II NOWAK Monika Z/1856/11 2019 2
4 4 s 1 4:02.63 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL III
5 5 s 1 4:10.42 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL III CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
6 6 s 1 4:11.52 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. # BEZ
7 7 s 1 4:17.38 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
8 8 s 1 4:17.79 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U20 SL IV
9 9 s 1 4:28.62 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/0999/14 2019 BEZ
10 10 s 1 4:30.15 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik 98 U18 SL -- #
11 11 s 1 4:30.85 WI¦NIEWSKI Mateusz MOSiR Łaziska Górne 97 U18 SL -- BONK Anna Z/1106/14 2016 4
12 12 s 1 4:33.19 SZYMAŃSKI Adam MKS-MOS Katowice 97 U18 SL --
13 13 s 1 4:33.43 BANA¦ Rafał MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
  s 1 DNF ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL --
3000 m M
1 1 s 1 8:44.49 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
2 2 s 1 8:45.02 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
3 3 s 1 8:54.90 MARCINKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL III
4 4 s 1 8:55.60 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
5 5 s 1 9:03.84 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/2446/11 2015 2
6 6 s 1 9:05.24 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL III B.D. 2
7 7 s 1 9:10.85 CZAPLA Kamil TL ROW Rybnik 89 Sen SL III CIEPŁAK Maciej Z/0419/14 2017 BEZ
8 8 s 1 9:11.47 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL III B.D. B.D. BEZ
9 9 s 1 9:15.46 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV B.D. BEZ
10 10 s 1 9:23.48 KALUS Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL IV #
11 11 s 1 9:28.90 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna # Z/1072/13 2019 3
12 12 s 1 9:31.90 WOJTEK Paweł UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. BEZ
13 13 s 1 9:43.03 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
14 14 s 1 9:43.66 JANUSZ Tomasz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL -- MARMUR Stanisław B.D. B.D. Z/0960/13 2019 2
15 15 s 1 9:44.35 MORDYŃSKI Bartłomiej UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 3
16 16 s 1 9:44.83 DUBEL Rafał UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL IV
17 17 s 1 9:52.03 KU¦ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL IV
  s 1 DNF MŁYNEK Rafał MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
5000 m M
1 1 s 1 15:09.79 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
2 2 s 1 15:12.26 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91 Sen SL II B.D. CIEPŁAK Maciej , Z/0420/14 , 2019 1
3 3 s 1 15:12.58 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL II
4 4 s 1 15:18.41 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków 93 U23 MA III B.D. 3
5 5 s 1 15:24.19 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 91 Sen SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2019 2
6 6 s 1 16:01.15 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 Sen MA III
7 7 s 1 16:06.04 NACHMAN Dawid WKS Wawel Kraków 95 U20 MA III
8 8 s 1 16:08.02 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL III B.D. BEZ
9 9 s 1 16:09.51 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL III B.D. B.D. BEZ
10 10 s 1 16:59.30 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 91 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. B.D. Z/0930/13 2019 2
11 11 s 1 17:35.25 OZDOBA Mariusz AZS-AWF Katowice 95 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. B.D. Z/0548/14 2018 3
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 16.33 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -2.1 III RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 696
  w 1 DNF KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL -2.1 -- 0
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.10 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +0.5 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
2 2 s 1 15.22 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.5 II
3 3 s 1 15.24 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL +0.5 II KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
4 4 s 1 16.58 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U20 SL +0.5 IV
110 m pł M
1 1 s 1 14.55 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL +0.5 I B.D. BEZ
2 2 s 1 15.59 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U23 SL +0.5 II PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.58 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL III B.D. # Z/0680/14 2019 1
2 2 s 1 60.17 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
3 3 s 1 63.86 ZALASIŃSKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
400 m pł M
1 1 s 1 55.68 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 1
2 2 s 1 56.11 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL II KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
3 3 s 1 57.71 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U23 SL III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
4 4 s 1 59.12 JELONEK Dorian CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL IV
5 5 s 1 59.74 MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice # 96 U20 SL IV B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
6 6 s 1 59.90 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
2000 m prz M
1 1 s 1 5:43.13 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL --
2 2 s 1 5:53.08 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 U23 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
3 3 s 1 6:21.82 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2019 3
4 4 s 1 6:26.11 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL III JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
5 5 s 1 6:26.21 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy S±cz 98 U18 MA III KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
6 6 s 1 6:28.15 MUSIAŁ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 96 U20 MA IV
7 7 s 1 6:28.17 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV B.D. BEZ
8 8 s 1 6:31.21 POPCZYK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
9 9 s 1 6:54.36 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
10 10 s 1 7:02.03 KMIECIK Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
11 11 s 1 7:21.32 KOLAŃCZYK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL --
12 12 s 1 7:35.83 NOCOŃ Krzysztof LKS Kłos Olkusz 97 U18 MA --
13 13 s 1 8:08.25 GRYGIEL Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL --
Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U23 SL II B.D. 2
2 2 f 1 1.80 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL IV
3 3 f 1 1.75 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL IV
4 4 f 1 1.75 PLUTA Paweł CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL IV
5 5 f 1 1.70 JAWORSKI Denis TS AKS Chorzów 98 U18 SL --
6 6 f 1 1.65 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 BEZ
Tyczka M
1 1 f 1 3.21 MACIEJOWSKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 98 U18 SL IV
2 2 f 1 3.11 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ
3 3 f 1 2.91 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2019 2
4 4 f 1 2.71 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
  f 1 NM KŁODA Michał MKS Ustroń # 93 U23 SL --
W dal M
  f 1 5.26 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -0.2 -- RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
1 1 f 1 6.45 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -2.7 III B.D.
1 1 f 1 6.77 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 94 U23 SL -1.1 III B.D. B.D. 2
1 1 f 1 7.19 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL -1.1 II
2 2 f 1 6.20 GÓRAL Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL -0.3 IV
2 2 f 1 6.20 ZIAJA Marek GKS Piast Gliwice 94 U23 SL -2.4 --
2 2 f 1 6.43 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL 0.0 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
3 3 f 1 5.03 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 99 U16 SL -1.3 --
3 3 f 1 6.05 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 97 U18 SL -2.2 IV HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
3 3 f 1 6.25 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL -1.1 IV
4 4 f 1 5.53 KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL -0.6 -- B.D.
4 4 f 1 5.87 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.8 --
5 5 f 1 5.17 JAWORSKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL -0.9 --
1 1 w 1 5.34 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL -1.5 -- 449
2 2 w 1 5.32 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +2.5 -- RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 445
Trójskok M
1 1 f 1 12.89 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -1.2 IV B.D.
2 2 f 1 12.10 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 97 U18 SL +0.1 -- HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
3 3 f 1 12.06 GÓRAL Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL +0.2 --
Kula (5) M
1 1 f 1 18.44 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 13.90 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
3 3 f 1 13.30 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV #
4 4 f 1 12.70 WILK Olivier GKS Piast Gliwice 98 U18 SL IV
5 5 f 1 10.77 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
6 6 f 1 10.37 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
1 1 w 1 11.36 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 568
2 2 w 1 9.00 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL -- 426
Kula (6) M
1 1 f 1 14.66 KŁOSEK Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U20 SL II #
2 2 f 1 13.18 BRY¦ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 96 U20 SL III HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
3 3 f 1 12.64 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
4 4 f 1 11.68 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
5 5 f 1 11.38 ¦MIŁEK Przemysław MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U20 SL IV
6 6 f 1 10.44 ŻYDZIAK Rafał TS AKS Chorzów 95 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/1331/13 2015
7 7 f 1 9.61 RAJEK Wojciech TS AKS Chorzów 96 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/1335/13 2015 BEZ
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.98 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U23 SL M GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
2 2 f 1 15.28 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL I B.D. Z/3241/11 2019 BEZ
3 3 f 1 14.56 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne 85 Sen SL I
4 4 f 1 11.45 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U23 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
5 5 f 1 10.96 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL -- GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 51.62 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 40.10 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
3 3 f 1 35.71 WOJDYŁO Dominik MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP IV SATORA Jan 3
4 4 f 1 35.25 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV
5 5 f 1 31.02 GAWLAS Szymon LKS Pogórze Skoczów 98 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 41.58 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 U20 SL III GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. Z/3225/11 2019
2 2 f 1 35.69 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
3 3 f 1 34.58 ORŁOWSKI Rafał RMKS Rybnik 96 U20 SL IV
4 4 f 1 28.81 ŻYDZIAK Rafał TS AKS Chorzów 95 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/1331/13 2015
Dysk (2) M
1 1 f 1 56.38 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I
2 2 f 1 50.32 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA I
3 3 f 1 41.49 MALISZEWSKI Andrzej niest. Katowice 57 Masters SL II B.D. B.D. , Z/0356/19 , 2019 BEZ
4 4 f 1 38.68 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL III BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2019 1
5 5 f 1 36.01 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL III B.D. Z/3241/11 2019 BEZ
Młot (5) M
1 1 f 1 45.07 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
1 1 f 1 49.83 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV #
Młot (6) M
1 1 f 1 47.09 GOŁĘBIEWSKI Łukasz TL ROW Rybnik 96 U20 SL III #
2 2 f 1 40.57 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik # 95 U20 SL IV #
3 3 f 1 32.77 ¦MIŁEK Przemysław MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U20 SL --
4 4 f 1 29.56 ŻYDZIAK Rafał TS AKS Chorzów 95 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/1331/13 2015
Młot (7.26) M
1 1 f 1 53.43 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1
2 2 f 1 45.11 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U23 SL II B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
3 3 f 1 37.00 CICHUTA Adam RMKS Rybnik 88 Sen SL --
Oszczep (600) M
1 1 w 1 41.41 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 0
2 2 w 1 24.31 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL -- 0
Oszczep (700) M
1 1 f 1 48.35 KOZIK Piotr LUKS Zabrzeg 98 U18 SL IV B.D. Z/1227/14 2016 3
2 2 f 1 45.91 DYCZEK Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL IV
Oszczep (800) M
1 1 f 1 58.32 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 Sen SL II
2 2 f 1 56.09 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U20 SL II
3 3 f 1 41.93 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik # 95 U20 SL IV #
4 1 f 1 40.19 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U20 SL IV
5 4 f 1 34.68 ORŁOWSKI Rafał RMKS Rybnik 96 U20 SL --
6-bój M MŁ M
1 1 f 1 3352 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ III RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
2 2 f 1 2309 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.800376176834 sekund