Kraków 07.06.2014
Małopolski mityng lekkoatletyczny.Otwarte mistrzostwa Krakowa młodzików.
60 m K
1 1 s 1 8.83 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 -- B.D. 3 LDK!
2 2 s 1 8.87 WĘGRZYN Martyna LKS Grodzisko Raciechowice 01 U14 MA 0.0 --
3 3 s 1 8.90 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
4 6 s 1 9.42 KOŁODZIEJ Urszula TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA 0.0 -- #
5 7 s 1 9.45 KRUPA Ewa ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 --
6 17 s 1 9.99 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
1 9 s 2 9.52 FLASZ Sandra MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/3413/15 2016 5
2 12 s 2 9.59 WONTEK Gabriela SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
3 16 s 2 9.99 WANDZEL Martyna MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 --
1 4 s 3 9.00 BŁYSZCZUK Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 --
2 8 s 3 9.51 POLASZEK Klaudia ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 --
3 14 s 3 9.74 WIECHEĆ Klaudia SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 -- LDK!
4 18 s 3 10.08 ŚLIWA Jessica ULKS Lipinki 03 U12 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
5 19 s 3 10.40 DROBNIAK Magdalena WKS Wawel Kraków # 03 U12 MA 0.0 -- B.D. # BEZ
1 5 s 4 9.36 POLAK Barbara WKS Wawel Kraków 01 U14 MA 0.0 --
2 10 s 4 9.55 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. # Z/0007/17 2019 3 LDK!
3 11 s 4 9.58 ŁABUZ Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2243/15 2018 BEZ
4 13 s 4 9.68 BIENIEK Amelia SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
5 15 s 4 9.97 NOWAK Oliwia SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- SZCZYRK Janusz 5 LDK!
6 20 s 4 10.46 FLESZAR Julia SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
7 21 s 4 10.72 BELCZYK Marlena ULKS Lipinki 03 U12 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3916/16 2018 BEZ LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.25 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.1 IV KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
2 3 s 1 13.49 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +1.1 IV
3 2 s 1 13.49 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA +1.1 IV #
4 4 s 1 13.58 SOBIERAJ Agnieszka WKS Wawel Kraków 00 U16 MA +1.1 IV
5 6 s 1 13.83 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA +1.1 V
1 8 s 2 14.00 KALISZ Julia SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -0.8 V
2 10 s 2 14.07 BIES Sandra LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -0.8 V #
3 11 s 2 14.11 KRZEMIŃSKA Iga SKS Kusy Kraków 99 U16 MA -0.8 V
4 13 s 2 14.19 SERAFIN Wiktoria SKS Kusy Kraków 99 U16 MA -0.8 V
5 14 s 2 14.20 BOCHENEK Gabriela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -0.8 V
6 20 s 2 14.41 STANISZEWSKA Joanna WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -0.8 V
7 21 s 2 14.42 WOJTYŁA Gabriela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -0.8 V
1 9 s 3 14.06 GODYŃ Natalia SKS Kusy Kraków 00 U16 MA 0.0 V
2 15 s 3 14.27 KUKLIŃSKA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA 0.0 V WAŁASZEK Jarosław Z/2242/15 2016 4
3 17 s 3 14.30 KRZYKAWSKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 00 U16 MA 0.0 V
4 18 s 3 14.38 KURCZYNA Weronika SKS Kusy Kraków 00 U16 MA 0.0 V
1 7 s 4 13.83 DUDA Magdalena MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA -0.9 V
2 12 s 4 14.13 WÓJCIK Weronika SKS Kusy Kraków 01 U14 MA -0.9 V
3 23 s 4 14.64 DUDZIK Katarzyna SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -0.9 --
4 26 s 4 15.20 CICHY Wiktoria SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -0.9 --
5 27 s 4 15.28 JĘDRZEJEWSKA Magdalena SKS Kusy Kraków 01 U14 MA -0.9 --
1 19 s 5 14.38 WLAZŁO Anna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA +0.6 V
2 24 s 5 14.93 WIATER Sara SKS Kusy Kraków 01 U14 MA +0.6 --
3 25 s 5 15.08 JASTRZĘBSKA Wiktoria SKS Kusy Kraków 01 U14 MA +0.6 --
1 5 s 6 13.83 TŁUSTOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA +1.2 V
2 16 s 6 14.28 HABOWSKA Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA +1.2 V
3 22 s 6 14.50 OLECH Natasza WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +1.2 V
4 28 s 6 15.44 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U14 MA +1.2 -- ZALEWSKA Ewa Z/1737/17 2019 BEZ
5 29 s 6 15.75 BYLICA Justyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U14 MA +1.2 -- ZALEWSKA Ewa BEZ
6 30 s 6 17.33 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U14 MA +1.2 -- MENTLEWICZ Janusz # Z/1211/16 2019 BEZ LDK!
7 31 s 6 17.96 RYDZYK Agnieszka LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA +1.2 --
1 1 e 1 12.12 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA -0.7 I
2 6 e 1 12.70 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -0.7 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
3 9 e 1 12.81 STEFANIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -0.7 III
4 11 e 1 12.89 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -0.7 III
5 19 e 1 13.52 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -0.7 IV
6 21 e 1 13.72 DOROZ Izabela KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -0.7 IV
1 2 e 2 12.20 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +1.8 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
2 4 e 2 12.40 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.8 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
3 8 e 2 12.80 PILARSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.8 III #
4 14 e 2 13.11 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +1.8 III B.D.
5 17 e 2 13.46 KOT Anna KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +1.8 IV
6 24 e 2 14.35 POLAK Joanna UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA +1.8 --
1 3 e 3 12.28 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +1.4 II B.D. BEZ
2 10 e 3 12.84 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.4 III B.D. #
3 12 e 3 12.91 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U20 MA +1.4 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
4 13 e 3 12.96 MSTOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +1.4 III #
5 18 e 3 13.48 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +1.4 IV #
6 20 e 3 13.57 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.4 IV B.D. # BEZ
7 22 e 3 14.03 DZIURA Izabela WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +1.4 -- #
8 25 e 3 14.37 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA +1.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 BEZ
1 5 e 4 12.42 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +0.9 II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 7 e 4 12.71 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.9 II #
3 15 e 4 13.13 POCHOPIEŃ Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA +0.9 III
4 16 e 4 13.36 OLEK Kamila SKS Kusy Kraków 98 U18 MA +0.9 IV
5 23 e 4 14.31 BORUCHOWSKA Anna KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA +0.9 --
1 f 1 12.08 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA -0.3 I
2 f 1 12.16 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -0.3 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
3 f 1 12.17 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA -0.3 II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
4 f 1 12.45 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -0.3 II B.D. BEZ
5 f 1 12.79 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -0.3 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
6 f 1 12.87 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA -0.3 III #
7 f 1 13.14 PILARSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.3 III #
200 m K
1 1 s 1 24.30 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA -1.1 I
2 2 s 1 24.62 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -1.1 I B.D. M
3 3 s 1 24.78 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -1.1 I KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
4 4 s 1 25.16 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -1.1 II B.D. BEZ
5 6 s 1 25.54 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -1.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
6 7 s 1 25.66 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -1.1 II B.D. 1
7 9 s 1 25.86 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.1 II
1 5 s 2 25.40 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -0.7 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
2 8 s 2 25.83 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.7 II B.D. #
3 10 s 2 25.99 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA -0.7 II #
4 11 s 2 26.08 MSTOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.7 II #
5 12 s 2 26.53 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.7 III B.D. B.D. 1
6 13 s 2 26.67 STEFANIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -0.7 III
7 15 s 2 27.24 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA -0.7 III #
  s 2 DNF PILARSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.7 -- #
1 14 s 3 27.09 POCHOPIEŃ Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA +0.2 III
2 16 s 3 28.37 KOT Anna KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.2 IV
3 17 s 3 28.50 KAMYSZ Marta SKS Kusy Kraków 98 U18 MA +0.2 IV
4 18 s 3 28.62 BORUCHOWSKA Anna KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA +0.2 --
5 19 s 3 28.67 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +0.2 -- ZAPART Stanisław # Z/0363/16 2019 BEZ
6 20 s 3 28.90 DZIURA Izabela WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +0.2 -- #
7 21 s 3 28.95 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +0.2 --
8 22 s 3 30.19 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 BEZ
300 m K
1 1 s 1 42.67 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA --
2 2 s 1 45.91 WINIARZ Joanna MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA -- B.D. BEZ
3 3 s 1 46.31 SERAFIN Wiktoria SKS Kusy Kraków 99 U16 MA IV
4 4 s 1 47.04 SZKLARCZYK Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA V
5 5 s 1 54.08 WRZASK Oliwia MUKS ILKUS Olkusz 01 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6013/15 2016 BEZ
1 1 s 2 42.99 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA II B.D.
2 2 s 2 44.16 SOBIERAJ Agnieszka WKS Wawel Kraków 00 U16 MA III
3 3 s 2 44.83 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA III
4 4 s 2 45.60 MISTARZ Karolina LKS Grodzisko Raciechowice 99 U16 MA IV
5 7 s 2 47.02 BOCHENEK Gabriela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA V
6 8 s 2 47.20 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA V #
1 5 s 3 45.68 PYKA Anna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0917/15 2016 BEZ
2 9 s 3 48.17 KOWALIK Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA V GIZA Maciej 5 LDK!
3 11 s 3 48.68 KURCZYNA Weronika SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
4 13 s 3 49.28 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA --
5 16 s 3 50.40 RÓŻYCKA Olga WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -- #
1 12 s 4 48.77 KUKLIŃSKA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2242/15 2016 4
2 15 s 4 50.30 CICHY Wiktoria SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
3 17 s 4 50.52 DUDZIK Katarzyna SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
4 18 s 4 52.96 WĘGRZYN Martyna LKS Grodzisko Raciechowice 01 U14 MA --
5 19 s 4 53.17 PIECHOWICZ Maryla IKS Olkusz 99 U16 MA -- BUJAS Marcin # BEZ
1 6 s 5 46.43 KAWALA Emilia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA IV
2 10 s 5 48.51 WLAZŁO Anna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
3 14 s 5 49.98 MRUK Klaudia MLUKS Tarnów 99 U16 MA --
400 m K
1 1 s 1 54.92 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I B.D. M
2 2 s 1 56.08 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA I B.D. 1
3 3 s 1 57.78 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II B.D. B.D. 1
4 4 s 1 59.55 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA III
5 5 s 1 62.87 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV B.D. # BEZ
6 6 s 1 65.69 BACHARA Klaudia MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
500 m K
1 3 s 1 1:31.37 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA # Z/0607/15 2019 4
2 4 s 1 1:33.98 WOLAK Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA --
3 6 s 1 1:36.44 ŁABUZ Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2243/15 2018 BEZ
4 8 s 1 1:37.80 CZARNOTA Milena LKS Kłos Olkusz 03 U12 MA -- MENTLEWICZ Janusz # Z/3920/16 2018 BEZ LDK!
5 10 s 1 1:47.85 SZYMAŃSKA Sandra UKS Kusy Bukowno 02 U14 MA -- #
6 12 s 1 2:02.96 DROBNIAK Magdalena WKS Wawel Kraków # 03 U12 MA -- B.D. # BEZ
1 1 s 2 1:28.31 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U14 MA -- B.D. Z/1255/16 2019 4
2 2 s 2 1:29.24 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U14 MA -- GRECH Halina # Z/2094/15 2019 2 LDK!
3 5 s 2 1:36.11 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 02 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz # Z/0063/16 2019 3 LDK!
4 7 s 2 1:37.01 POLASZEK Klaudia ULKS Lipinki 01 U14 MA --
5 9 s 2 1:40.62 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA -- DEMANT Jan BEZ
6 11 s 2 1:50.72 KRUPA Ewa ULKS Lipinki 01 U14 MA --
7 13 s 2 2:05.50 BELCZYK Marlena ULKS Lipinki 03 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3916/16 2018 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.72 KOŚCIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA III
2 2 s 1 1:44.68 FILO Barbara LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA IV MENTLEWICZ Janusz # Z/2130/15 2016 BEZ
3 3 s 1 1:45.51 BANYŚ Adrianna IKS Olkusz 00 U16 MA IV
4 4 s 1 1:47.24 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL V
5 5 s 1 1:50.35 SKALAK Izabela MLUKS Tarnów 99 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/0471/15 2018 4
6 6 s 1 1:53.67 MAREK Emilia UKS Kusy Bukowno 99 U16 MA -- #
7 8 s 1 1:57.65 WAWAK Daria MKS Tempo Kęty 00 U16 MA --
1 7 s 2 1:56.83 MUSIAŁ Małgorzata KS Cracovia 1906 Kraków 00 U16 MA -- #
2 9 s 2 1:57.76 MIECZNIK Patrycja MLUKS Tarnów 00 U16 MA --
3 10 s 2 1:59.38 SKOWRON Oliwia UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA --
4 11 s 2 2:00.19 KRZYKAWSKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
5 12 s 2 2:03.52 MATLAK Oliwia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -- #
6 13 s 2 2:04.34 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U14 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/1737/17 2019 BEZ
7 14 s 2 2:10.92 BYLICA Justyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U14 MA -- ZALEWSKA Ewa BEZ
8 15 s 2 2:15.14 PIĄTEK Patrycja LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA --
800 m K
1 1 s 1 2:17.38 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA II B.D. 3
2 2 s 1 2:19.20 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
3 3 s 1 2:31.02 GUTOWICZ Monika WKS Wawel Kraków 96 U20 MA IV
4 4 s 1 2:41.19 WÓJCIK Joanna MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
5 5 s 1 2:55.42 MORDYL Patrycja MLUKS Tarnów 98 U18 MA --
  s 1 DNF KĄCKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA --
1000 m K
1 1 s 1 3:08.73 NOWAK Jowita MLUKS Tarnów 99 U16 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0468/15 2017 3
2 2 s 1 3:09.27 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
3 3 s 1 3:11.16 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA III DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
4 4 s 1 3:11.44 BRACHUCY Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA III WAŁASZEK Jarosław B.D. B.D. Z/2370/15 2018
5 5 s 1 3:12.57 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL IV PASZTA Wiesław # Z/1961/19 2019
6 6 s 1 3:21.83 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA IV MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/2129/15 2019
7 7 s 1 3:42.01 KAPUTA Aleksandra WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -- #
8 8 s 1 3:51.21 MORDYL Natalia MLUKS Tarnów 99 U16 MA --
9 9 s 1 3:51.80 WOJTACHA Wiktoria IKS Olkusz 99 U16 MA --
1500 m K
1 1 s 1 4:26.25 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków 77 Masters MA I
2 2 s 1 4:49.58 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U23 MA III KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
3 3 s 1 4:58.01 GĄSIOROWSKA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA IV
4 4 s 1 4:59.15 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
5 5 s 1 5:29.45 GOLIŃSKA Monika MLUKS Tarnów 96 U20 MA --
6 6 s 1 5:45.62 JACEWICZ Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U20 MA --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.99 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA +0.6 III
2 2 s 1 16.58 SAWICKA Ewelina SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.6 III
3 4 s 1 16.63 KAMYSZ Marta SKS Kusy Kraków 98 U18 MA +0.6 --
4 6 s 1 16.92 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +0.6 IV B.D.
5 7 s 1 17.93 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +0.6 V
6 8 s 1 18.39 ARENDARCZYK Kinga SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.6 V
1 3 s 2 16.59 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +1.3 III
2 5 s 2 16.79 JANUS Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA +1.3 IV
3 9 s 2 18.64 SZEWCZYK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA +1.3 -- #
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.99 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +1.4 I ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 2 s 1 17.40 GWOREK Wiktoria LKS Brzezina Osiek 98 U18 MA +1.4 IV
3 3 s 1 18.25 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +1.4 -- #
300 m pł K
1 1 s 1 48.46 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA III
2 2 s 1 50.82 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA IV
3 3 s 1 53.37 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2019
4 4 s 1 54.28 SZEWCZYK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA V #
5 5 s 1 54.81 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA V
6 6 s 1 55.42 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
  2 s 1 DQ JANUS Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
400 m pł K K
1 1 s 1 63.46 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 91 Sen MA II
2 2 s 1 65.56 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U20 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
3 3 s 1 67.62 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA III
4 4 s 1 68.05 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA III B.D. # BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.76 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
2 2 f 1 1.68 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Sen MA II B.D. B.D. 2
3 3 f 1 1.64 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA II ZAPART Stanisław # Z/0099/14 2019 1
4 4 f 1 1.45 ZUZIAK Marzena KU AZS PWSZ w Tarnowie 93 U23 MA --
1 1 f 2 1.60 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA III
2 2 f 2 1.45 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2019
3 3 f 2 1.35 WOJTYGA Julia SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
4 5 f 2 1.30 GODYŃ Natalia SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
5 4 f 2 1.30 KUBACKA Aleksandra ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
6 6 f 2 1.30 JASTRZĘBSKA Wiktoria SKS Kusy Kraków 01 U14 MA --
W dal K
1 1 f 1 5.76 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.2 II B.D. # 1
2 2 f 1 5.57 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków 91 Sen MA +0.5 II
3 3 f 1 5.57 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA +0.6 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
4 4 f 1 5.35 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków 94 U23 MA +0.7 III B.D. B.D. 2
5 5 f 1 5.01 ZUZIAK Marzena KU AZS PWSZ w Tarnowie 93 U23 MA +1.5 --
1 1 f 2 5.11 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.4 III KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
2 2 f 2 4.93 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.6 IV ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2019
3 3 f 2 4.73 PYKA Anna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA +0.7 V PERUCKI Wiesław Z/0917/15 2016 BEZ
4 4 f 2 4.70 SAWICKA Ewelina SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +1.3 V
5 5 f 2 4.65 BIES Sandra LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +1.6 V #
6 6 f 2 4.63 DUDA Magdalena MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA +0.9 V
7 7 f 2 4.58 TŁUSTOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA +2.7 V
8 8 f 2 4.42 STANISZEWSKA Joanna WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +1.1 --
W dal strefa K
1 1 f 1 4.47 KOWALIK Natalia SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
2 2 f 1 4.35 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
3 3 f 1 4.29 KASPRZAK Karolina SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
4 4 f 1 4.20 FLASZ Sandra MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/3413/15 2016 5
5 6 f 1 4.10 WIATER Sara SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
6 5 f 1 4.10 POLASZEK Klaudia ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 --
7 7 f 1 4.04 KOŁODZIEJ Urszula TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA 0.0 -- #
8 8 f 1 3.98 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. # Z/0007/17 2019 3 LDK!
9 10 f 1 3.97 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 -- B.D. 3 LDK!
10 9 f 1 3.97 KRUPA Ewa ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 --
11 11 f 1 3.96 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA 0.0 -- DEMANT Jan BEZ
12 12 f 1 3.91 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
13 13 f 1 3.82 BIENIEK Amelia SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
14 14 f 1 3.64 WANDZEL Martyna MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 --
15 15 f 1 3.61 WIECHEĆ Klaudia SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 -- LDK!
16 16 f 1 3.51 POLAK Barbara WKS Wawel Kraków 01 U14 MA 0.0 --
17 17 f 1 3.25 FLESZAR Julia SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
Trójskok K
1 1 f 1 12.62 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.4 I B.D. # 1
2 2 f 1 12.37 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA -0.1 I ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
3 3 f 1 11.47 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków 91 Sen MA -0.1 III
4 4 f 1 11.38 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków 94 U23 MA +0.1 III B.D. B.D. 2
5 5 f 1 11.25 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +1.0 III #
6 6 f 1 10.66 OLEK Kamila SKS Kusy Kraków 98 U18 MA +0.7 IV
Kula (3) K
1 1 f 1 9.89 KASPEREK Joanna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA IV
1 1 f 1 11.33 FLAGA Joanna MLUKS Tarnów 98 U18 MA III
2 2 f 1 9.25 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
2 2 f 1 10.67 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA IV B.D. # BEZ
3 4 f 1 8.77 GRZYWA Izabela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA V
3 3 f 1 10.29 LIS Magdalena MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 97 U18 MA IV
4 3 f 1 8.77 OPACZKO Magdalena WKS Wawel Kraków 99 U16 MA V
4 4 f 1 8.81 CHMIELEWSKA Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA --
5 5 f 1 8.18 RUDEK Iwona ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
5 5 f 1 8.77 RACHWALIK Wioletta WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
6 6 f 1 8.09 BARAN Justyna UKS Gimpel Nowy Targ 99 U16 MA --
7 7 f 1 8.05 KALINKA Agata WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
8 8 f 1 7.24 RUSIN Justyna UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
9 9 f 1 6.56 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA --
Kula (4) K
1 1 f 1 13.83 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
2 2 f 1 9.21 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA IV
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.97 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
2 2 f 1 29.95 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA IV #
3 3 f 1 24.04 BARAN Justyna UKS Gimpel Nowy Targ 99 U16 MA V
4 4 f 1 23.43 RUSIN Izabela LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
5 5 f 1 22.41 KACZMARCZYK Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
6 6 f 1 20.80 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA --
7 7 f 1 19.43 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
8 8 f 1 13.87 PIECZARA Zuzanna KS Energetyk Jaworzno 04 U12 SL --
  f 1 NM CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA --
Dysk (1) K
1 1 f 1 46.03 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 2 f 1 39.51 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 72 Masters MA II SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2018 2
3 3 f 1 39.12 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA II NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
4 4 f 1 38.09 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA II
5 5 f 1 29.48 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA IV
6 6 f 1 28.38 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
7 7 f 1 18.87 SIEWNIAK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA --
Młot (3) K
1 1 f 1 30.03 MROZIK Anna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
2 2 f 1 24.86 PŁONKA Oliwia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
3 3 f 1 20.19 RUSIN Izabela LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
4 4 f 1 19.33 KASPROWSKA Sabina LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
5 5 f 1 18.83 PARADOWSKA Karolina LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 29.27 KASPEREK Joanna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
1 1 f 1 33.74 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA IV B.D. # BEZ
2 2 f 1 27.79 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA --
3 3 f 1 26.02 SMUDA Maria WKS Wawel Kraków 00 U16 MA -- #
4 4 f 1 25.21 PŁONKA Oliwia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
5 5 f 1 21.69 MROZIK Anna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
6 6 f 1 20.31 PARADOWSKA Karolina LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
7 7 f 1 18.11 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 39.03 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/4864/11 2016 1
2 2 f 1 38.92 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA III NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2019 2
3 3 f 1 23.83 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA --
60 m M
1 1 s 1 8.68 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/6313/15 2018 3 LDK!
2 3 s 1 8.87 FRANKOWICZ Jakub SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
3 6 s 1 9.32 GIBEK Filip SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
4 7 s 1 9.98 KOWALCZYK Artur SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
5 8 s 1 10.11 ŁUKASIAK Bartosz SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
1 2 s 2 8.81 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
2 4 s 2 8.95 KRYGOWSKI Mateusz ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 -- # LDK!
3 5 s 2 9.09 SZKARADEK Stanisław ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 -- LDK!
4 9 s 2 13.82 JĘDRZEJEWSKI Jakub niest. Kraków 08 U12 MA 0.0 --
100 m M
1 1 s 1 11.53 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.3 III GIZA Andrzej # Z/4529/15 2018 2
2 3 s 1 12.20 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA -0.3 IV
3 5 s 1 12.46 OJCZYK Wojciech MLUKS Tarnów 99 U16 MA -0.3 V
4 6 s 1 12.48 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.3 V #
5 7 s 1 12.56 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA -0.3 V KUCZEK Piotr Z/6453/15 2018 3
6 9 s 1 12.62 WAJDZIK Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA -0.3 V
7 11 s 1 12.88 LATAWSKI Radosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA -0.3 -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
1 8 s 2 12.58 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA +1.9 V
2 12 s 2 12.95 GOLAS Daniel SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.9 --
3 14 s 2 13.48 SERWAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.9 --
4 15 s 2 13.64 PSZCZÓŁKA Szymon MKS Tempo Kęty 00 U16 MA +1.9 --
5 18 s 2 14.14 ADAMOWICZ Jakub SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +1.9 --
1 16 s 3 13.89 WOJDAN Witold SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.4 --
2 19 s 3 14.76 BADA Emanuel MKS Tempo Kęty 00 U16 MA +0.4 --
3 20 s 3 14.89 TABORSKI Michał SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.4 --
4 21 s 3 15.32 MRÓZ Jan SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.4 --
5 23 s 3 16.62 GÓRKA Kacper SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.4 --
1 2 s 4 11.93 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +1.5 IV #
2 10 s 4 12.78 GIL Filip WKS Wawel Kraków # 99 U16 MA +1.5 --
3 13 s 4 13.29 POLAK Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA +1.5 --
4 22 s 4 15.39 DUBAJ Jakub LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA +1.5 --
5 24 s 4 16.86 MIERNIK Tobiasz LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA +1.5 -- MENTLEWICZ Czesława Z/3919/16 2017
1 4 s 5 12.27 ZAUCHA Patryk MLUKS Tarnów 00 U16 MA +1.4 V
2 17 s 5 13.94 KUŚNIERZ Krzysztof ULKS Lipinki 99 U16 MA +1.4 --
1 6 e 1 11.14 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +0.8 II
2 8 e 1 11.53 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.8 III B.D. 2
3 12 e 1 11.80 CIEŚLA Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA +0.8 IV
4 19 e 1 12.36 PŁOSZCZAŃSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +0.8 --
5 27 e 1 12.95 SOBOLAK Adrian UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA +0.8 --
6 29 e 1 14.91 RADWAN Mikołaj niest. Kraków 98 U18 MA +0.8 --
1 1 e 2 10.90 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +1.4 I B.D. 1
2 7 e 2 11.22 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 Sen MA +1.4 II B.D. # Z/4054/11 2019 1
3 17 e 2 12.33 KURZYŃSKI Piotr WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.4 -- #
4 22 e 2 12.47 DZWIERZYŃSKI Jarosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA +1.4 --
5 25 e 2 12.76 SŁABOŃSKI Łukasz SKS Kusy Kraków 98 U18 MA +1.4 --
1 5 e 3 11.13 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +1.5 II GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
2 10 e 3 11.72 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +1.5 III
1 3 e 4 10.96 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -1.9 II KUCZEK Piotr Z/1201/12 2019 1
2 9 e 4 11.66 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA -1.9 III
3 16 e 4 12.06 PEPLIŃSKI Andrzej KS Cracovia 1906 Kraków 96 U20 MA -1.9 IV
4 18 e 4 12.36 GRZYWNIAK Miron WKS Wawel Kraków 96 U20 MA -1.9 --
5 24 e 4 12.65 SYCHTA Maciej WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -1.9 -- B.D.
6 30 e 4 14.96 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 48 Masters MA -1.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. , Z/0177/19 , 2019
1 4 e 5 11.07 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA -0.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 13 e 5 11.81 SARLEJ Bartosz UKS bieganie.pl Stryszawa 97 U18 MA -0.1 IV
3 15 e 5 11.96 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA -0.1 IV ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
4 21 e 5 12.39 MICHALSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 98 U18 MA -0.1 --
5 26 e 5 12.80 KĄDZIOŁKA Konrad niest. Kraków 98 U18 MA -0.1 -- B.D. BEZ
6 28 e 5 13.10 JONAK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA -0.1 -- #
1 2 e 6 10.95 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +1.7 II B.D. 1
2 11 e 6 11.78 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.7 IV B.D. 2
3 14 e 6 11.83 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +1.7 IV
4 20 e 6 12.38 NOWAK Oskar UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA +1.7 -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/0345/13 2019 BEZ
5 23 e 6 12.54 SUTOR Franciszek UKS Gimpel Nowy Targ 94 U23 MA +1.7 --
1 f 1 10.76 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -0.3 I KUCZEK Piotr Z/1201/12 2019 1
2 f 1 10.87 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA -0.3 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
3 f 1 10.90 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -0.3 I B.D. 1
4 f 1 10.91 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.3 II B.D. 1
5 f 1 11.08 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -0.3 II
6 f 1 11.11 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.3 II GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
7 f 1 11.21 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 Sen MA -0.3 II B.D. # Z/4054/11 2019 1
8 f 1 11.59 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -0.3 III B.D. 2
200 m M
1 1 s 1 21.61 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS +0.5 I #
2 2 s 1 21.74 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.5 I B.D. 1
3 3 s 1 21.86 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +0.5 I #
4 4 s 1 22.00 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +0.5 II
5 5 s 1 22.02 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.5 II B.D. 1
  s 1 DNF CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 Sen MA +0.5 -- B.D. # Z/4054/11 2019 1
1 6 s 2 22.15 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
2 7 s 2 22.34 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +0.1 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1302/11 2018 1
3 8 s 2 22.49 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +0.1 II
4 9 s 2 22.94 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 Sen MA +0.1 III
5 11 s 2 23.32 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +0.1 III
6 13 s 2 23.97 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.1 IV ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
7 14 s 2 24.09 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +0.1 IV B.D. 2
1 15 s 3 24.24 CIEŚLA Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA +0.8 IV
2 16 s 3 25.08 RYNCARZ Krzysztof niest. Kraków 98 U18 MA +0.8 --
3 21 s 3 30.67 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 48 Masters MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. , Z/0177/19 , 2019
1 10 s 4 23.24 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -0.2 III B.D. 2
2 12 s 4 23.65 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 U23 MA -0.2 -- B.D. 2
3 17 s 4 25.13 DZWIERZYŃSKI Jarosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA -0.2 --
4 18 s 4 25.51 SUTOR Franciszek UKS Gimpel Nowy Targ 94 U23 MA -0.2 --
5 19 s 4 25.52 KĄDZIOŁKA Konrad niest. Kraków 98 U18 MA -0.2 -- B.D. BEZ
6 20 s 4 25.60 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 98 U18 MA -0.2 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/4800/15 2019 3
300 m M
1 1 s 1 36.70 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA II GIZA Andrzej # Z/4529/15 2018 2
2 2 s 1 37.65 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA III #
3 3 s 1 38.81 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III #
4 4 s 1 38.96 HAŁOŃ Patryk KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III #
5 5 s 1 40.02 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA IV KUCZEK Piotr Z/6453/15 2018 3
1 6 s 2 40.96 DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 00 U16 MA V
2 7 s 2 42.51 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA --
3 8 s 2 43.79 SZCZUDŁO Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -- #
4 9 s 2 46.46 WOLNY Oskar LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA --
5 10 s 2 46.90 JANCZEWSKI Wiktor LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA -- #
6 11 s 2 47.38 ŁAZARE Daniel MLUKS Tarnów 00 U16 MA --
400 m M
1 1 s 1 50.18 KAPŁON Kamil MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 94 U23 MA II B.D. 2
2 2 s 1 50.86 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA III
3 3 s 1 52.15 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
4 4 s 1 52.16 MUZYK Karol IKS Olkusz 94 U23 MA III
5 5 s 1 52.23 MAKOŚ Michał MKS Tempo Kęty 97 U18 MA III
6 6 s 1 52.66 ŻABIŃSKI Alan WKS Wawel Kraków 97 U18 MA III
7 8 s 1 53.66 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/5177/11 2016 BEZ
1 7 s 2 53.30 NOWAK Oskar UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA IV JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/0345/13 2019 BEZ
1 9 s 3 54.47 ZALEŚNY Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 94 U23 MA --
2 10 s 3 54.58 PAWLICA Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 97 U18 MA IV
3 11 s 3 54.79 LITEWKA Damian UKS Kusy Bukowno 98 U18 MA -- #
1 12 s 4 54.80 TURCZA-JURCZYŃSKI Szymon niest. Kraków 98 U18 MA --
2 13 s 4 56.33 SEREMET Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 98 U18 MA --
3 14 s 4 56.38 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA -- MIREK Wacław # Z/1365/14 2019 BEZ
4 15 s 4 56.99 ŚWIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
5 16 s 4 57.67 SOBOLAK Adrian UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA --
6 17 s 4 57.88 IBEK Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA --
7 18 s 4 61.51 GÓRKA Michał niest. Kraków 98 U18 MA --
500 m M
1 1 s 1 1:21.43 ŚWIĘDRYCH Daniel MLUKS Tarnów 01 U14 MA -- # LDK!
2 2 s 1 1:23.64 ŻYCHOWICZ Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA --
3 3 s 1 1:24.47 JURCZYK Jakub LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA -- MENTLEWICZ Czesława Z/2487/15 2016 BEZ
4 4 s 1 1:26.71 WÓJCIK Mateusz ULKS Technik Trzcinica # 01 U14 PK -- SOCHA Tomasz # Z/2096/15 2018 4 LDK!
5 5 s 1 1:30.87 SZKARADEK Stanisław ULKS Lipinki 01 U14 MA -- LDK!
6 6 s 1 1:31.92 CHOJECKI Przemysław MLUKS Tarnów 02 U14 MA -- GRECH Halina SZCZEPAŃSKA Anna # Z/0062/16 2018 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:42.41 KOZIOŁ Kacper MLUKS Tarnów 03 U12 MA -- # LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:30.79 SEPIAŁ Remigiusz KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA III
2 2 s 1 1:32.98 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV #
3 3 s 1 1:34.01 ZDEBSKI Kacper ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA IV
4 4 s 1 1:34.83 JARMUŁA Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław 4
5 5 s 1 1:40.70 ZADORA Michał UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA --
6 6 s 1 1:47.92 KUKUŁKA Jacek MLUKS Tarnów 00 U16 MA --
7 7 s 1 1:50.99 SUTKOWSKI Mateusz MLUKS Tarnów 00 U16 MA --
8 8 s 1 1:54.93 CZWAKIEL Maciej MLUKS Tarnów 00 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej BEZ
800 m M
1 1 s 1 2:00.79 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków 87 Sen MA III KOLODZIEJ Roman 2
2 2 s 1 2:19.48 KORCZYK Dariusz MKS Tempo Kęty 98 U18 MA --
1000 m M
1 1 s 1 2:43.38 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0474/15 2019
2 2 s 1 2:46.75 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA IV MENTLEWICZ Janusz # Z/2131/15 2019 2
3 3 s 1 2:48.41 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV #
4 4 s 1 2:51.13 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów # 99 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/0228/16 2018 4
5 5 s 1 2:53.10 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz # 00 U16 MA V BUJAS Marcin # Z/2940/15 2018 BEZ
6 6 s 1 2:59.05 KARDAS Maciej WKS Wawel Kraków 00 U16 MA V
7 7 s 1 3:01.27 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U16 MA -- GRECH Halina Z/2087/15 2018 2 LDK!
8 8 s 1 3:06.21 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/2404/15 2018
9 9 s 1 3:12.42 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA # Z/0606/15 2019 3
10 10 s 1 3:31.80 MIKOŁAJEK Arkadiusz UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA --
11 11 s 1 3:54.41 LEWANDOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA --
1500 m M
1 1 s 1 4:12.38 POCIECHA Tomasz GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 88 Sen PK -- LASSOTA Lesław # Z/0416/13 2019 3
2 2 s 1 4:13.73 HEKŁOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 95 U20 MA IV
3 3 s 1 4:13.84 ZIĘBA Jakub KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/1904/11 2016 2
4 4 s 1 4:14.87 MARCINISZYN Konrad WKS Wawel Kraków 94 U23 MA -- B.D. BEZ
5 5 s 1 4:15.56 FELUŚ Michał WKS Wawel Kraków 97 U18 MA IV
6 6 s 1 4:15.90 WOJTACHA Adrian KS Olkusz # 97 U18 MA IV JAŁOWIEC Ryszard # Z/0732/13 2019 BEZ
7 7 s 1 4:20.62 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U18 MA IV #
8 8 s 1 4:23.45 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1640/14 2019 BEZ
9 9 s 1 4:27.07 WOJTACHA Emanuel IKS Olkusz 95 U20 MA -- JAŁOWIEC Ryszard # Z/0604/12 2016 BEZ
10 10 s 1 4:31.81 PAWŁOWSKI Dawid KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA --
11 11 s 1 4:33.40 GAS Paweł WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
12 12 s 1 4:34.44 KLUBA Łukasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U18 MA --
13 13 s 1 4:45.21 POCHOPIEŃ Adam KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 18.39 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA +1.2 V #
2 2 s 1 20.36 PŁACHTA Bartosz LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA +1.2 --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.91 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA +0.7 II
2 2 s 1 15.98 CHWAŁYK Jarosław ULKS Lipinki 97 U18 MA +0.7 IV
3 3 s 1 18.32 MATOGA Arkadiusz SKS Kusy Kraków 98 U18 MA +0.7 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.95 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +0.7 II
2 2 s 1 16.41 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +0.7 III
300 m pł M
1 2 s 1 46.88 PŁACHTA Bartosz LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
2 3 s 1 47.77 GÓRAK Łukasz MLUKS Tarnów 00 U16 MA --
3 5 s 1 50.15 SERWAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
4 6 s 1 52.88 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA -- #
5 7 s 1 53.07 KUŚNIERZ Krzysztof ULKS Lipinki 99 U16 MA --
1 1 s 2 46.28 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA V #
2 4 s 2 49.52 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/6313/15 2018 3 LDK!
3 8 s 2 54.62 KRYGOWSKI Mateusz ULKS Lipinki 01 U14 MA -- # LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.16 WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA III
2 2 s 1 58.58 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV #
3 3 s 1 60.81 CHWAŁYK Jarosław ULKS Lipinki 97 U18 MA IV
400 m pł M
1 1 s 1 54.19 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS I #
2 2 s 1 55.25 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
Wzwyż M
1 1 f 1 1.91 ADAMUS Sebastian ULKS Bielgim Bielany 94 U23 MA III DRABEK Krzysztof Z/5040/11 2013 3
2 2 f 1 1.87 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III #
3 3 f 1 1.83 TABORSKI Dawid KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA III B.D. B.D. 3
4 4 f 1 1.65 OLCHAWA Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA --
5 5 f 1 1.60 PRENDOTA Przemysław MLUKS Tarnów 98 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław
1 1 f 2 1.65 KŁOSIŃSKI Kamil SKS Kusy Kraków 99 U16 MA V
2 2 f 2 1.65 DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 00 U16 MA V
3 3 f 2 1.55 PACOCHA Sławomir LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
4 4 f 2 1.55 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
5 5 f 2 1.45 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
W dal M
1 1 f 1 6.70 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -0.4 III B.D. # 3
2 2 f 1 6.65 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.8 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
3 3 f 1 5.99 SŁABOŃSKI Łukasz SKS Kusy Kraków 98 U18 MA +1.3 IV
4 4 f 1 5.89 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 U23 MA +1.3 -- B.D. 2
5 5 f 1 5.82 PŁOSZCZAŃSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA 0.0 --
6 6 f 1 5.68 SAPEK Szymon KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA 0.0 --
7 7 f 1 5.52 SYCHTA Maciej WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +0.9 -- B.D.
8 8 f 1 5.43 JAKUBIAK Marcin KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.3 -- #
9 9 f 1 5.35 OLCHAWA Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA +0.7 --
1 1 f 2 5.74 POLOK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA +1.5 V
2 2 f 2 5.60 OJCZYK Wojciech MLUKS Tarnów 99 U16 MA +2.5 V
3 3 f 2 5.53 KOZŁOWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +1.7 --
4 4 f 2 5.49 GIL Filip WKS Wawel Kraków # 99 U16 MA +0.4 --
5 5 f 2 5.37 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA +0.2 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
6 6 f 2 5.26 GIZA Krzysztof KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +0.7 --
7 7 f 2 5.23 MICOR Dominik UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA +0.3 --
8 8 f 2 4.70 GOLAS Daniel SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -0.1 --
9 9 f 2 4.59 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U16 MA +0.5 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
10 10 f 2 4.40 PSZCZÓŁKA Szymon MKS Tempo Kęty 00 U16 MA +2.3 --
11 11 f 2 3.56 BADA Emanuel MKS Tempo Kęty 00 U16 MA +0.5 --
W dal strefa M
1 1 f 1 4.71 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/6313/15 2018 3 LDK!
2 2 f 1 4.57 GIBEK Filip SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
3 3 f 1 4.35 KRYGOWSKI Mateusz ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 -- # LDK!
4 4 f 1 4.33 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA 0.0 -- #
5 5 f 1 4.20 SZKARADEK Stanisław ULKS Lipinki 01 U14 MA 0.0 -- LDK!
6 6 f 1 4.08 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
7 7 f 1 3.98 WOJTYGA Miłosz SKS Kusy Kraków 02 U14 MA 0.0 --
8 8 f 1 3.98 KOWALCZYK Artur SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
9 9 f 1 3.62 ŁUKASIAK Bartosz SKS Kusy Kraków 01 U14 MA 0.0 --
Trójskok M
1 1 f 1 14.22 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.4 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
2 2 f 1 13.61 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA +0.4 III B.D. # 3
3 3 f 1 11.97 GRZYWNIAK Miron WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +0.9 --
Kula (5) M
1 1 f 1 10.20 MICOR Dominik UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
1 1 f 1 12.90 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA IV
2 2 f 1 10.18 MATUSIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
3 3 f 1 9.61 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA --
4 4 f 1 9.27 GAWLIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
5 5 f 1 9.13 JEZIOREK Maciej WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
6 6 f 1 8.73 CISZEK Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
7 7 f 1 8.66 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
8 8 f 1 8.44 BRODOWSKI Krystian SKS Kusy Kraków 99 U16 MA --
9 9 f 1 7.88 DOMIŃSKI Karol SKS Kusy Kraków 99 U16 MA --
10 10 f 1 7.67 ANTOLAK Grzegorz WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
11 11 f 1 6.57 TŁUSZCZ Paweł KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA --
12 12 f 1 5.66 ZAWISZA Damian SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
Kula (6) M
1 1 f 1 16.37 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I B.D. B.D. Z/0306/12 2019
2 2 f 1 13.34 BARAN Tomasz UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA III
3 3 f 1 13.05 DELINOWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS III
4 4 f 1 12.21 DUTKA Hubert ULKS Lipinki 96 U20 MA IV
5 5 f 1 11.33 PIĄTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U20 MA IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.67 GÓRNIK Sławomir WKS Wawel Kraków 93 U23 MA II B.D. 1
Dysk (1) M
1 1 f 1 38.21 FRĄCZEK Andrzej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA IV
2 2 f 1 32.75 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
3 3 f 1 30.80 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
4 4 f 1 30.76 GAWLIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
5 5 f 1 27.35 MATUSIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
6 6 f 1 26.96 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
7 7 f 1 25.69 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA --
8 8 f 1 20.39 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
9 9 f 1 20.08 TŁUSZCZ Paweł KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 43.51 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III
2 2 f 1 34.05 CZEKAJ Maciej KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA --
3 3 f 1 24.61 MOĆKO Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA --
4 4 f 1 23.96 KUŹMA Bartosz SKS Kusy Kraków 98 U18 MA --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 40.46 PIĄTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U20 MA III
2 2 f 1 40.19 KASZUBA Łukasz KKL Kielce 95 U20 SK III KALWAT Marek BEZ
3 3 f 1 38.33 ROSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 95 U20 MA III
4 4 f 1 32.38 BARAN Tomasz UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA IV
5 5 f 1 32.18 DELINOWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS IV
6 6 f 1 28.20 HUTA Patryk TS Wieliczanka Wieliczka 95 U20 MA --
7 7 f 1 26.60 IBEK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 96 U20 MA --
Dysk (2) M
1 1 f 1 43.50 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków 92 U23 MA II B.D. 3
2 2 f 1 29.06 OSIŃSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- NIERODA Renata # BEZ
Młot (5) M
1 1 f 1 27.82 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
2 2 f 1 27.47 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
Oszczep (600) M
1 1 f 1 39.67 FRĄCZEK Andrzej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA V
2 2 f 1 34.48 WAJDZIK Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
3 3 f 1 33.76 ANTOLAK Grzegorz WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
4 4 f 1 32.61 PALLY Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
5 5 f 1 31.62 KONOPKA Arkadiusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
6 6 f 1 25.70 POLAK Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
7 7 f 1 25.11 PACOCHA Sławomir LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
8 8 f 1 21.11 DZIERWA Jan SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
9 9 f 1 19.77 JANIK Aleksander SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
  f 1 NM ZAWISZA Damian SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 44.75 JAJKO Karol WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
2 2 f 1 39.40 NOREK Daniel WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- #
3 3 f 1 29.65 KRUPA Wiktor SKS Kusy Kraków 98 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 47.66 KONIECZNY Dominik WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA III
2 2 f 1 44.92 WIERNOWOLSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 94 U23 MA --
3 3 f 1 41.90 OSIŃSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- NIERODA Renata # BEZ
4 4 f 1 38.00 DUTKA Hubert ULKS Lipinki 96 U20 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1749031543732 sekund